Zynga Google Play

Zynga Google Play

"Największa witryna pokerowa na świecie ..." - ESPN.COM

Zynga Poker oferuje autentyczne wrażenia pokerowe o wyrafinowanym designie, a także nowe funkcje, które inspirują konkurencję i mistrzostwo.

Dołącz do # 1 darmowej gry Texas Hold 'Em Poker online! Graj dla zabawy z przyjaciółmi lub rywalizuj z milionami graczy każdego dnia. Dzięki największej różnorodności stołów Zynga Poker jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia gry, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy ekspertem. Pobierz teraz i otrzymaj 60 000 DARMOWYCH żetonów!

- Graj w casual Texas Hold 'Em lub konkurencyjne Turnieje, takie jak Shootout i Sit-N-Go.

- Wygraj do 3 000 000 DARMOWYCH żetonów codziennie dzięki Lucky Bonus Slots!

- Graj w Zynga Poker bezproblemowo we wszystkich wersjach Web i Mobile - po prostu zaloguj się przy pomocy swojego profilu!

- Pełne wsparcie dla języka tureckiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, uproszczonego & Tradycyjny chiński, portugalski, japoński, koreański, indonezyjski.

UNIKATOWE DO NOWEGO ZYNGA POKERA:

- Nowoczesny, wyrafinowany wygląd z bogatymi animacjami

- Intuicyjne lobby pozwala szybciej dotrzeć do ulubionego stołu, pamiętając o tym, jak lubisz grać

- Bardziej inteligentne, precyzyjne sterowanie zakładami stworzone na wyciągnięcie ręki

Daj nam znać, co chcesz zobaczyć, klikając nas na Facebooku lub Twitterze:

· Ta gra jest przeznaczona dla dorosłych odbiorców i nie oferuje gier hazardowych na prawdziwe pieniądze ani możliwości wygrania prawdziwych pieniędzy lub nagród. Praktyka lub sukces w grach społecznościowych nie oznacza przyszłego sukcesu w grach hazardowych.

· Gra jest darmowa; jednak zakupy w aplikacji są dostępne dla dodatkowej zawartości i waluty w grze. Wartość zakupów w aplikacji wynosi od 0,99 USD do 99,99 USD.

· Korzystanie z tej aplikacji podlega Warunkom świadczenia usługi Zynga, dostępnym na stronie www.zynga.com/legal/terms-of-service.

· Aby uzyskać informacje o tym, jak Zynga wykorzystuje dane osobowe, zapoznaj się z naszą polityką prywatności na stronie www.zynga.com/privacy/policy.

· Эта игра предназначена для взрослой аудитории и не предлагает реальные деньги в азартных играх или возможность выиграть реальные деньги или призы. Практика или успех в социальных играх не означает успех в будущем на реальные деньги, играя в азартные игры.

· Игра свободно играть; Однако, в приложении покупки доступны для дополнительного контента и игровой валюты. В приложении покупки в диапазоне от 0,99 до 99,99 USD.

Najbardziej popularne gry wieloosobowe na świecie | Zynga

Szukasz gier dla wielu graczy, czy wolałbyś grać solo? Darmowe gry Zynga pozwalają bawić się tak, jak chcesz.

Zynga możesz cieszyć się wszystkimi rodzajami darmowych gier - nasze najbardziej popularne gry dla wielu graczy to połączenie społeczności ponad granicami, językami i kulturami. Jesteśmy dumni z naszych trwałych przywilejów, takich jak Farmville, Words with Friends, Draw Something i The Wizard of Oz: Magic Match, które połączyły prawie miliard ludzi na całym świecie. Jeśli wolisz relaks samodzielnie, wszystkie te darmowe gry online pozwalają cieszyć się grą solową. To zależy od Ciebie!

Gry Zynga można grać w zaciszu swojego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Możesz pobierać gry w sklepie Apple App Store lub Google Play, lub znaleźć ulubione gry dla wielu graczy z Zynga na Facebooku.

Od popularnych gier mobilnych po ekscytujące gry społecznościowe, takie jak Words with Friends i Farmville Country Escape, darmowe gry Zynga mają coś zabawnego dla każdego. Pamiętaj, aby śledzić nas na Twitterze i Facebooku, aby uzyskać specjalne bonusy, dzięki którym gry online będą jeszcze przyjemniejsze!

Zagraj w Zynga Poker - Texas Holdem na PC - Windows XP, 7, 8, 8.1 i MAC

Zynga Poker to największa na świecie internetowa gra w pokera. Oferuje niesamowitą rozgrywkę i możesz połączyć się z ponad sześcioma milionami graczy na całym świecie. To nie jest zwykła gra offline. Oferuje prawdziwy klimat i możesz rywalizować z graczami z całego świata. Wszyscy gracze mają swoje własne profile, a postępy są stale zapisywane. Możesz dołączyć do różnych stołów. Najlepsze jest to, że zawsze dostępny jest stół. Nie musisz na to czekać.

Po uruchomieniu pokera Zynga możesz grać jako gość, grać używając Zynga ID lub logować się przy użyciu Facebook ID. Korzystając z identyfikatora, możesz śledzić wyniki swoich znajomych i brać udział w kilku konkursach, a swoje imię i nazwisko zapisywać w górnej części tabeli wyników. Ponieważ jest to wersja Beta, Zynga oferuje 20 000 gotówki na początku gry, aby dać ci szybki start. Gracze mogą także wygrać do 100 000 gotówki z bonusów na szczęśliwe automaty. Te żetony mogą być używane do gry na więcej stołów.

Im więcej wygrywasz, tym dłużej grasz. Ta gra oferuje także zakupy w aplikacji. Ze względu na bardzo dużą społeczność graczy, ta gra stała się bardzo popularna i uzależnia w krótkim czasie. W przeciwieństwie do wielu gier offline, oferuje rywalizację z przyjaciółmi i innymi doświadczonymi graczami. W ten sposób stajemy przed nowym wyzwaniem, a nie przed samymi wyzwaniami generowanymi przez komputer. To jedyny powód, dla którego ta gra stała się sensacją.

Jeśli grałeś na smartfonie, musisz całkowicie rozładować baterię. Ta gra nie jest zbyt fajna do grania na małym ekranie. Granie w Zynga Poker Live na PC jest łatwiejsze. Jeśli chcesz zainstalować Zynga Poker Texas Holdem na swoim komputerze, postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem podanym poniżej.

Pobierz odtwarzacz Bluestacks dla MAC lub Windows, zgodnie z systemem operacyjnym. Jeśli chcesz grać w Zynga Poker na Macu, pobierz Bluestacks dla OS X i jeśli chcesz grać w Zynga Poker na komputerze z systemem Windows, pobierz odtwarzacz BlueStacks dla Windows.

Jak grać w Zynga Poker Live Texs Holdem na komputerze / PC

  1. Pobierz i zainstaluj Bluestacks w swoim systemie operacyjnym
  2. Teraz pobierz apk Zynga Poker na PC i umieść go w dowolnym miejscu na pulpicie
  3. Otwórz teraz texas holdem Zynga Poker na PC apk i wybierz Bluestacks, aby go uruchomić (jeśli nie jest zaznaczone domyślnie)
  4. Zostanie on zainstalowany, a następnie otrzymasz powiadomienie o zakończeniu instalacji
  5. Otwórz to powiadomienie i gra się uruchomi
  6. Wszystko kontrolowane za pomocą dotyku będzie kontrolowane za pomocą kliknięcia myszą na komputerze
  7. To wszystko! Teraz możesz z łatwością grać na Zynga Poker na swoim komputerze

Metoda 2 do instalacji Zynga Poker na PC:

  1. Otwórz aplikację BlueStacks App Player na komputerze z systemem Windows lub MAC.
  2. Upewnij się, że logujesz się za pomocą swojego adresu Gmail, jeśli nie, a następnie przejdź do ustawień > konta i zaloguj się za pomocą Gmaila.
  3. Teraz wróć do ekranu głównego w BlueStacks.
  4. Użyj przycisku Szukaj i wpisz "Zynga Poker".
  5. Jak tylko go znajdziesz, zainstaluj Zynga Poker w sklepie Google Play w BlueStacks.
  6. Ta gra jest darmowa, ale są zakupy w aplikacji, aby kupić dodatkowe przedmioty i monety
  7. To wszystko! Ciesz się grą w Zynga Poker

Problem: "Android Market" sprawia wrażenie, że rynek Google koncentruje się wyłącznie na systemie Android. W przyszłości musi to być bardziej wszechstronna marka, która może być używana w Google TV i na innych platformach.

Rozsądne rozwiązanie: zmień nazwę na Google Market. Wszystkie problemy zostały rozwiązane.

Dziwne rozwiązanie Google'a: zmień nazwę na "Google Play", przeprojektuj cały interfejs i obniż ważność aplikacji, dając im najniższy wpis w menu nawigacji.

Nie mogę się doczekać "play9rdquo; książki, które kupuję w Google Play. Lub "play9rdquo; aplikacja Facebook na Androida. Lub zobacz wyraz twarzy Marka Pincusa, gdy zdaje sobie sprawę, że Google zepsuło słowo "gra, 9rdquo; które Zynga bardzo stara się posiadać.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map