znaleźć bezpłatne gry wideo

znaleźć bezpłatne gry wideo

Przedstawiamy najlepsze stare klasyczne gry wideo, bez konieczności pobierania

Projekt Free Video Games istnieje po to, aby zaoferować najlepsze wersje Flash stare klasyczne gry wideo. Jeśli chcesz przekazać grę wideo, wyślij szczegóły do ​​hello-at-freevideogamesonline-dot-org.

Więcej darmowych gier, które przyjdą z czasem.

Powiadomimy Cię o nowych grach.

(3 e-maile rocznie)

Projekt Free Video Games jest dostarczany dzięki wkładom i hojności osób. Nasz hosting jest podarowany, a twórcy gier nie otrzymują rekompensaty poza uznaniem artysty. Same gry są odtworzeniem starych klasycznych gier wideo nie są w żaden sposób związane z oryginalnymi wydawcami. Jeśli lubisz te bezpłatne wersje Mario, Pasjans, Pacman, Space Invaders, Frogger, i Jeż Sonic, rozważ zakup oryginałów - jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Korzystanie z gier jest bezpłatne. Wszystko, o co prosimy, to Twój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o nowych grach, gdy tylko będą dostępne. Nie udostępnimy Twojego adresu e-mail innym osobom i obiecujemy, że nie będziemy wysyłać więcej niż trzech e-maili rocznie. Obiecujemy również, że te e-maile będą zawierały ciekawe rzeczy. Możesz w każdej chwili łatwo zrezygnować z listy mailingowej.

To złoty wiek dla darmowych gier wideo. Każdego roku tysiące gier - stworzonych przez indywidualnych programistów lub małe zespoły - jest wydanych za darmo online. Nie są to "darmowe gry", które otwierają drzwi tylko po to, by wydobywać pieniądze; są to w 100% darmowe dzieła miłości, dostępne dla każdego, kto posiada komputer osobisty.

Gdzie znaleźć darmowe gry

Najnowszy i najbardziej znany z darmowych serwisów, Itch.io jest podstawową alternatywą dla głównych serwisów dystrybucyjnych, takich jak Steam i GOG. Ogromna większość gier jest albo darmowa, albo płatna, jak chcesz (gdzie możesz opcjonalnie dać programistom kilka dolarów wsparcia). Na stronie jest olbrzymia liczba gier, ale ma przydatne filtry według gatunku, wyróżnia polecane gry, a także zawiera wyniki wielu jam gry (konkursy na projekty, w których pojedyncze osoby lub zespoły tworzą grę od zera w ciągu zaledwie kilku dni ). Ponadto, Itch.io oferuje wiele gier jeszcze w fazie rozwoju, więc masz możliwość zagrania ciekawych prototypów i przekazania opinii na temat przyszłych wersji.

Jak znaleźć odpowiednią grę dla Ciebie

Personel Warp Door zapewnia ciągły strumień minimalistycznych rekomendacji, pozwalając twórcy opisywać własną pracę, a nie komentować czy krytykować. Szeroki wachlarz gatunków jest reprezentowany, a przeglądanie archiwum jest łatwe i szybkie, aby znaleźć interesujące.

PC Gamer, najstarszy wciąż działający magazyn gier na PC, w każdą sobotę najlepiej gra w najlepsze darmowe gry tygodnia. Zamiast podziału na osobne posty, nowe gry są dodawane jako "strony" w tym samym poście, więc archiwum jest łatwe do odkrycia!

Gdzie znaleźć darmowe lub tanie gry wideo online

Istnieje kilka stron internetowych oferujących darmowe lub bardzo tanie gry komputerowe online. Większość z nich to gry niezależne, które mogą być bardziej przyjemne niż obecny zbiór 50 dużych gier wydawców. Ale niektóre są również starszymi grami, które otrzymują nowe życie i są dostępne do pobrania za bardzo dobrą cenę.

Jeśli interesują Cię gry wideo, dobre oferty i nie wydawanie dużych pieniędzy, zdecydowanie powinieneś znaleźć coś, co Cię interesuje w wymienionych poniżej witrynach.

A jeśli nie interesują Cię gry wideo, na pewno znasz kogoś, kto jest.

Game Giveaway of the Day - Game Giveaway of the Day nie jest już dokładną nazwą tej strony, ponieważ udostępniają one tylko gry w weekendy. Kiedyś było codziennie, ale to się zmieniło jakiś czas temu. Większość gier to zwykłe gry logiczne, ale czasami są też gry przygodowe, RPG i FPS. Gra musi zostać pobrana i zainstalowana podczas 24 godzin rozdania.

Adventure Game Studio - Adventure Game Studio to oprogramowanie używane do tworzenia gier przygodowych, które są podobne w stylu do klasyków Sierra i LucasArts z 190-tych. Niemal wszystkie gry utworzone za pomocą tego oprogramowania można pobrać i grać za darmo. Niektóre są wspaniałe, a niektóre nie są tak dobre. Możesz ustawić typy gier, które Cię interesują. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie korzystania z tej witryny jest przejście do stron Zwycięzców i Wybórów Miesiąca - są to najlepsze z najlepszych. Obecnie na stronie znajduje się remake Quest for Glory II.

Dosgames.com - Jeśli czujesz się naprawdę old school, ta strona zawiera listę ponad 500 darmowych i shareware gier DOS. Choć grafika może być nieaktualna, niektóre gry DOS są o wiele bardziej zabawne niż te nowsze. Z powodu ograniczeń dostępnych technologii historia była bardzo ważna. Jednak uruchomienie gry DOS może być trudne.

Pobierz darmowe gry - Ta strona zawiera sekcję bezpłatnych gier, które można pobrać. Wygląda na to, że wiele z nich jest dostępnych również w Adventure Game Studio, ale jest to wciąż dobry wpis.

Linux Game Tome - Jeśli jesteś użytkownikiem Linux-a, ta witryna zawiera listę darmowych gier dla systemu Linux.

Game du Jour - Ta strona sprzedaje grę za pół ceny każdego dnia. Znalazłem tutaj kilka dobrych. Zaprenumeruję ich kanał i sprawdzam go każdego dnia.

Good Old Games - Good Old Games sprzedaje darmowe, zaadoptowane krytycznie gry do DRM kompatybilne z Windows XP i Vista za bardzo niskie ceny. Dodają do swojego katalogu cały czas i wydają się uruchamiać promocje w każdy weekend. Ponieważ jestem kolekcjonerem posiadam już wersje pudełkowe gier, które mnie interesują, ale wciąż jest to świetny zasób i potrzebujemy więcej wydawców, aby się zaangażować.

Big Fish Games - To ulubiona gra, choć regularne gry nie są tanie. Dobrą okazją jest jednak członkostwo w klubie gier. Zgadzasz się zapłacić 6,99 $ miesięcznie, a otrzymasz wybraną grę za tę cenę. Wszystkie inne dodatkowe gry, które chcesz kupić, są w tej samej niskiej cenie. W przeciwnym razie gry kosztują 19,99 USD. Wysyłają też fajne prezenty dla członków, takie jak magnesy i wypchane duże ryby. Naprawdę lubię gry w ukryte obiekty i jest to najlepsze miejsce, aby je zdobyć.

Dos Box - Dos Box to oprogramowanie emulujące komputer Intel x86 umożliwiający odtwarzanie starszych gier, w tym dźwięku, na nowych komputerach. Ponieważ jest to emulator, istnieją wersje Windows, Linux i MAC, więc stare gry mogą być odtwarzane na niemal każdym nowoczesnym systemie. DosBox ma trochę krzywej uczenia się dla typów nietechnicznych, ale wątpię, że to ludzie, którzy chcą grać w gry DOS w pierwszej kolejności. ;-)

Tanie Ass Gamer - Ta strona zawiera oferty online i na temat nowych gier. Dzięki nim możesz dowiedzieć się, jakie gry są w sprzedaży, jakie sklepy i uzyskać najlepszą ofertę w nowej grze.

Użyj IFTTT, aby znaleźć tanie i bezpłatne gry wideo online

Jeśli to jest dobre dla wszystkiego, od zarządzania oszczędnościami po hakowanie Gmaila, ale czy wiesz, że możesz go wykorzystać do znalezienia darmowych gier wideo?

Istnieją dziesiątki apletów (nazwa IFTTT dla dowolnej kombinacji wyzwalaczy i działań używanych w usłudze) zaprojektowana, aby pomóc ci śledzić rozdanie gier.

Po tym, jak MakeUseOf opublikował artykuł poświęcony użyciu IFTTT do wyszukiwania darmowych gier online, poszedłem na kopanie i znalazłem jeszcze więcej apletów, które pomogą ci śledzić najnowsze dostępne oferty. Oto krótki przewodnik po cudownym świecie gier wideo i IFTTT.

Istnieją darmowe gry, które można znaleźć na prawie każdej platformie, a IFTTT może pomóc Ci je wyśledzić. Jeśli jesteś graczem na PC, sprawdź ten aplet, który informuje cię w każdej chwili, gdy ktoś napisze w centrum Reddit's GameDeals ze słowem "free" w tytule. Możesz także użyć apletów, aby znaleźć darmowe gry na iOS i Androida, a nawet określić, które typy gier (wyścigi, casual, gry sportowe itp.) Są dla Ciebie interesujące.

Sony i Microsoft również wykonują świetną robotę oferując miesięczne darmowe gry na swoich konsolach, PS4 i Xbox One - o ile płacisz za miesięczny abonament. W przypadku fanów Xboksa sprawdź te dwa aplety, aby otrzymywać powiadomienia, gdy darmowe gry będą dostępne na początku miesiąca i ponownie w dniu 16-tego. Właściciele PlayStation powinni sprawdzić ten aplet, aby otrzymać powiadomienie, gdy darmowe gry będą wydawane co miesiąc przez PS Plus.

Zakładając, że jesteś gotów zapłacić za zdyskontowane gry wideo, istnieje jeszcze kilka apletów wartych skonfigurowania, aby jak najlepiej wykorzystać If This Then That.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zakupami Steam, użyj tego apletu lub wypróbuj ten, jeśli zależy Ci tylko na głębokich zniżkach (80% lub bust). Fani Nintendo mogą otrzymywać powiadomienia co tydzień, gdy wychodzi wiadomość e-mail firmy "Ten tydzień na e-sklepie Nintendo", ujawniając nowe wydania i specjalne oferty sprzedaży. Na koniec ten aplet poinformuje Cię, gdy jakiekolwiek gry zostaną zdyskontowane przez Steam, Ubisoft lub EA.

Bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi grami

Oto jeszcze jedna wskazówka IFTTT dla graczy. Możesz korzystać z usługi, aby nadążyć za ulubionymi grami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz aktualizacji. Ten post Reddit pokazuje, jak utworzyć swój własny aplet, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy pojawi się ogłoszenie na oficjalnym koncie na Twitterze wybranej gry. Możesz go używać, aby nadążyć za popularnymi grami online, takimi jak Overwatch i League of Legends, które często wykorzystują media społecznościowe do ogłaszania dużych nowych zmian.

5 Darmowe oprogramowanie do tworzenia gier wideo

Tu są 5 Najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia własnych gier wideo. Wszystkie te programy do tworzenia gier są łatwe w użyciu i całkowicie darmowe.

Czy jesteś zainteresowany tworzeniem własnych gier wideo? Wtedy nie jesteś jedyny i istnieje wiele opcji oprogramowania, aby to zrobić. Poniżej przedstawiam pięć darmowych opcji, które mogą pomóc w tworzeniu własnych gier wideo.

1. Język programowania wizualnego Kodu

Kodu to wysokiej klasy oprogramowanie kreatywne, które pozwala tworzyć profesjonalne gry w krótkim czasie. Możesz spróbować stworzyć dowolną grę, w którą lubisz przygodę z akcją lub ścigać się lub strzelać. Kodu tworzy gry na XBox 360.

Tworzenie gry na początku wyglądałoby trochę myląco, a proponuję przejść od darmowego samouczka online na początek. Po zainstalowaniu oprogramowania główne menu wyświetli różne opcje. Przejdź do przycisku "Load world" i zacznij od utworzenia nowej gry. Dostępnych jest wiele narzędzi do zmiany ustawień gry, takich jak widoczność, kolor nieba, kolory wyświetlacza, zmiana tekstury terenu itp. Korzystając z zestawu ikon, kodujesz wspaniałą grę wideo z Kodu.

Chociaż Kodu jest świetnym oprogramowaniem, czasami początkowe spojrzenie na to narzędzie może wydawać się przytłaczające, ponieważ brak w nim dobrej dokumentacji dla początkujących. Wypróbuj oprogramowanie Kodu.

GameMaker to łatwe darmowe oprogramowanie, za pomocą którego możesz projektować, budować i odtwarzać swoje własne gry wideo w 3D. Pobierz i zainstaluj Yoyo Game Maker i zacznij odkrywać własną kreatywność.

W menu głównym znajdują się opcje dodawania obiektów, przedmiotów, osób, tła, dźwięków, stosowania akcji itp. Do gry. Poniższy obrazek pokazuje główne opcje menu, które są dostępne w Game Maker. Przycisk Dodaj na pasku menu lub kliknij prawym przyciskiem myszy na potrzebny folder pozwala przeglądać komputer w celu przesłania efektu obrazu lub dźwięku do gry.

Game Maker to bardzo łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia gier wideo. Znajdź Yoyo Game Maker tutaj.

Adventure Maker to kolejna darmowe oprogramowanie do tworzenia gier wideo. Ten zestaw narzędzi jest przeznaczony dla platformy Windows, która umożliwia tworzenie gier wideo typu "wskaż i kliknij" bez konieczności pisania skryptów i programowania. Ma wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia świetnej gry, która może również działać na PSP, iPhone i iPod touch.

Pobierz darmowy kreator Adventure Maker, a następnie wszystko, czego potrzebujesz, to kilka zdjęć. Możesz użyć zdjęcia zrobionego aparatem lub możesz nawet narysować swoje zdjęcia. Pakiet Adventure Maker zawiera niesamowity pakiet graficzny o nazwie Creative Painter. Poniższy rysunek przedstawia interfejs Creative Painter.

Opcja "Nowy projekt" w menu głównym rozpoczyna się od nowego projektu gry. Wybierz docelową platformę, na której chcesz grać w swoją grę wideo. Utwórz ramki, aby przesłać swoje zdjęcia i dodać do nich funkcje, a w ciągu kilku minut będziesz mieć własną grę wideo. Adventure Maker bardzo ułatwia tworzenie własnych gier wideo. Zdobądź Adventure Maker'a za pomocą linku.

Tworzenie DarkBasic Pro przez Game Creators jest zaawansowane profesjonalne oprogramowanie do tworzenia gier zbudowany w języku BASIC do obsługi platformy Windows. Może się wydawać, że początkujący gracze mogą zacząć korzystać z tego narzędzia. Ale gdy już się o tym dowiesz, łatwiej będzie stworzyć niesamowitą grę wideo.

Możesz stworzyć dowolny rodzaj gry za pomocą tego darmowego narzędzia z prawie wszystkimi efektami 2D / 3D. Jest to bardzo łatwy w użyciu silnik programistyczny z ładnym IDE do rozwijania kodu. Możesz pisać proste kody, aby zaprojektować własną grafikę, na przykład, aby obrócić sześcian, zmienić ustawienia atmosfery itp. Ma ładny interfejs użytkownika, w którym można znaleźć wszystkie polecenia, funkcje, ustawienia i tak dalej.

Podręcznik dostarczany z DarkBasic Pro (DBP) jest dość jasny i może pomóc początkującym zacząć od DBP do tworzenia darmowych gier wideo. Znajdź DarkBasic Pro przez ten link.

Eclipse to kolejny darmowy twórca gier 2D, który wykorzystuje prosty system "wskaż i kliknij" do tworzenia gier. Tworzy mmorpgs, w którym wielu użytkowników może wchodzić ze sobą w jedną grę wirtualną.

Zainstaluj kreator gier Eclipse. Przejście przez całą procedurę instalacji zajmuje trochę czasu. Jeśli potrzebujesz pomocy z instalacją, znajdź samouczek online, który poprowadzi Cię przez to. Ekran logowania do Eclipse Game Maker pokazany jest poniżej

Chociaż Eclipse Game Maker może tworzyć profesjonalne gry, potrzebuje czasu, aby wykorzystać moc graficzną do wygenerowania wspaniałego mmorpg. Ale będziesz się dobrze bawić. Pobierz Eclipse Game Maker bezpośrednio, klikając link.

Są to pewne narzędzia, które pomogą ci rozwijać gry komputerowe bez spędzania wielu godzin na uczeniu się programowania! Dzieci, nastolatki i eksperci pokochają te narzędzia. Dzieci nauczyły się ważnych umiejętności komputerowych we wczesnych latach życia, a także dużo zabawy przy tworzeniu własnych gier wideo.

Dwa inne narzędzia, które pominięto, ale wcześniej sprawdziliśmy to: Alice i Scratch.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map