zabawne gry bingo dla dorosłych

zabawne gry bingo dla dorosłych

Nie ma lepszego sposobu na opisanie gry, takiej jak bingo, ale dobrej zabawy! Wielu graczy na całym świecie zgadza się na to! To gra, która pomaga Ci się zrelaksować i rozkoszować swoją prostotą. Zasady są dość łatwe do zdobycia, a osoby, które decydują się na grę w bingo, są miłymi dla zabawy, łatwymi osobami. Więc widzisz, bingo online to zabawa i nawiązywanie połączeń. Przyjaźnie, które możesz zawrzeć Zabawne gry bingo może trwać ci całe życie. Po co marnować więcej czasu, kiedy możesz zacząć grać już teraz! Oprócz tego, że jest to strona pełna fantastycznych linków, oferujemy także pomocne wskazówki i porady, których możesz użyć, aby uzyskać lepsze wyniki. Mówią, że wszyscy są zwycięzcami. Dlaczego to nie Ty? Wypróbuj nas, a pokażemy Ci, jak to osiągnąć!

Jeśli jesteś nowicjuszem w internetowym bingo, oto kilka prostych zasad, jak go grać. Po pierwsze znajdź stronę, która najbardziej Ci odpowiada. Mamy bogaty wybór stron do wyboru, więc wybierz te, które Ci się podobają i zacznij się rejestrować! Następnie naucz się lin. Tradycyjnie bingo jest grane za pomocą kart bingo, w których znajdują się rzędy liczb. Twoim zadaniem jest oznaczenie wybranych przez ciebie liczb i dopasowanie ich do zaznaczonych liczb. Wylosowane liczby są ogłaszane przez dzwoniącego. Jeśli Twoje numery pasują do wylosowanych, wykrzyknij "Bingo!" Lub naciśnij przycisk Bingo w wersji online. Oprogramowanie komputerowe służy do generowania liczb losowych, a wiele wersji online gry nie istnieje w żywym bingo. Poczucie wspólnoty jest również obecne w witrynach bingo online za pośrednictwem różnych form pokojów rozmów, które pomagają graczom naprawdę połączyć się.

Polecane gry z grami w Bingo

Zobacz, całkiem łatwo jest dołączyć do naszej społeczności szczęśliwych graczy bingo online. Teraz musisz tylko spróbować i mieszać się w wirtualnym klubie dla małych graczy. Większość ludzi woli bingo online, niż grać na żywo. Kiedy już zorientujesz się, że jest to prosta, zabawna gra, wrócisz do niej w kółko. I nie będziesz tego żałował. W Zabawne gry bingo można znaleźć nasze zalecane strony, które są bezpieczne i licencjonowane. Więc spróbuj grać w bingo online z nami i co najważniejsze zacznij się dobrze bawić!

Zabawne gry bingo - rodzaje gier bingo

Wraz z rozprzestrzenianiem się społeczności bingo online, tak samo jak rodzaje bingo. Wiele z nich zostało stworzonych, aby zaspokoić specjalne potrzeby, takie jak bingo dla dzieci. Pomaga dzieciom uczyć się matematyki w zabawny i ekscytujący sposób. Więc jeśli jesteś rodzicem, możesz rozważyć grę z dziećmi w gry bingo i pomóc im nauczyć się czegoś nowego!

Tradycyjne bingo gra się od 75 do 90 razy w zależności od kraju, w którym jest rozgrywany. W internetowych grach bingo można grać w bingo za darmo lub zapłacić za udział. Różnica polega na tym, że jeśli wybierzesz tę drugą, otrzymasz znacznie wyższe stawki i możesz zarobić poważne sumy pieniędzy. Możesz wybierać między tymi wariantami na większości witryn. To zależy od Ciebie, więc wybierz grę bingo, która najbardziej Ci odpowiada.

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie się ludzi jest gra w People Bingo! Łatwo jest grać, po prostu daj każdej osobie kartę Bingo i upewnij się, że każdy ma ołówek lub długopis.

Gracze Bingo poruszają się po okolicy, próbując jako pierwsi zdobyć swoją kartę Bingo z nazwiskami. Jeśli ktoś nie może się łatwo poruszać, gracze mogą iść do tej osoby.

Zawsze fajnie jest zdobyć nagrodę lub przyjemność z dobrze wykonanej pracy, bez względu na to, czy jesteś pierwszą osobą, która ukończyła, czy ostatnią. Każdy może być zwycięzcą w grze People Bingo!

Niektóre z szablonów Bingo są wypełnione pomysłami do natychmiastowego użycia, a inne karty Bingo są otwarte, aby mogły być wypełnione pomysłami, które pasują do potrzeb i wieku graczy. Cieszyć się!

Lodołamacze to techniki grupowego wspomagania, które pomagają ludziom komunikować się, uczyć się więcej o sobie nawzajem, relaksować się i dobrze się bawić. Są doskonałym sposobem na stworzenie kreatywnego i przyjaznego środowiska, które idealnie nadaje się do nauki lub współpracy.

Grupy dorosłych mogą naprawdę skorzystać z lodołamaczy, szczególnie jeśli uczestnicy spotykają się po raz pierwszy. Lodołamacze mogą być używane w szerokim zakresie środowisk, w tym w salach lekcyjnych, konferencjach, imprezach i spotkaniach - wszędzie tam, gdzie chcesz, aby grupa dorosłych mogła się zrelaksować i swobodnie komunikować.

W tym artykule podzielimy się kilkoma przyczynami, dlaczego lodołamacze są tak przydatne i jednymi z najlepszych gier lodołamaczowych dla dorosłych.

Dlaczego lodołamacze są tak przydatne dla dorosłych?

- Lodołamacze mogą zmniejszyć zahamowania lub napięcia w grupie

Wielu dorosłych jest dość zahamowanych i zarezerwowanych, gdy spotykają nowych ludzi. Często nie komunikują się swobodnie z osobami, z którymi spotykają się po raz pierwszy i wymagają okresu "zapoznanie się z tobą". Lodołamacze mogą przyspieszyć proces zdobywania wiedzy, zachęcając uczestników do swobodnego komunikowania się ze sobą.

- Icebreakers mogą sprawić, że impreza grupowa będzie świetna!

Wiele grupowych lodołamaczy koncentruje się na pomaganiu uczestnikom w relaksowaniu się i komfortowym przebywaniu w grupie. Zazwyczaj osiąga się to poprzez wykorzystanie zabawnych działań, które zachęcają uczestników do wzajemnej rozmowy. Te "zabawne" lodołamacze mogą być stosowane przez grupowych facylitatorów, aby wprowadzić ludzi lub po prostu dać grupie przerwę od trudnej aktywności. Zabawne lodołamacze można również wykorzystać do rozpoczęcia spotkania lub konferencji z kilkoma śmiechami.

- Lodołamacze mogą pobudzać i motywować uczestników

Używanie lodołamacza na początku spotkania to świetny sposób na podekscytowanie i zmotywowanie uczestników. Fajny lodołamacz może zamienić nieaktualne spotkanie lub klasę w coś, czego oczekują uczestnicy. Lodołamacze mogą być używane w połowie spotkania lub klasy, aby pobudzić uczestników.

- Icebreakers mogą pomóc grupie dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem

Jeśli pracujesz z grupą osób, które nigdy się nie spotkały, przydatne mogą być "wprowadzające" lodołamacze. Są to działania, które zachęcają uczestników do poznawania się, nazwiska i dane osobowe. Może pomóc w tworzeniu spójności w grupie, a znajomość uczestników zwiększa zaangażowanie użytkowników.

- Lodołamacze mogą poprawić zdolność ludzi do uczenia się

Naukowcy odkryli, że dorośli uczą się lepiej, gdy są stymulowani psychicznie, fizycznie i emocjonalnie. Dzieje się tak dlatego, że w pełni angażują się w działalność i ludzi wokół nich. Możesz używać lodołamaczy w klasie lub w seminarium, aby naprawdę upewnić się, że uczestnicy się uczą.

- Icebreakers pomagają moderatorowi dowiedzieć się więcej o grupie

Facylitator może również uzyskać przydatne informacje na temat używania lodołamaczy. Oprócz pomocy w nauczeniu się nazwy uczestników, możesz uzyskać wgląd w pochodzenie, zainteresowania i umiejętności uczestników.

- Lodołamacze zwiększają poczucie wspólnoty w grupie

Jeśli pracujesz z grupą, która udostępnia dane osobowe, pomaga to budować poczucie wspólnoty i przyjaźni między uczestnikami. Pomaga to ludziom otwierać i udostępniać intymne szczegóły. Lodołamacze mogą być bardzo przydatne w budowaniu poczucia zaufania i społeczności w grupie.

- Lodołamacze angażują wszystkich

Lodołamacz może pomóc pasywnym uczestnikom wnieść większy wkład w grupę i czuć się bardziej komfortowo w wyrażaniu siebie innym.

Wiele zajęć z lodołamaczem wymaga od ludzi wyobraźni i kreatywności. Po tym, jak uczestnicy są w tym nastawieniu, możesz go wykorzystać podczas zajęć, spotkań lub seminariów.

Najlepsze gry lodołamacz dla dorosłych

To jedna z najbardziej popularne gry lodołamacza dla dorosłych ponieważ jest prosty do wyjaśnienia i bardzo skuteczny. Jest idealny do użytku w salach lekcyjnych, seminariach lub spotkaniach. Może być stosowany dla grup liczących do 30 osób.

Jeśli znasz już kilka rzeczy o uczestnikach, stwórz listę interesujących faktów na ich temat, np. "Gra na gitarze" lub "zawsze robi poranną krzyżówkę". Jeśli nie znasz bardzo dobrze uczestników, użyj bardziej ogólnych opisów, które prawdopodobnie dotyczą wielu osób, np. "Fanatycznie mówi o kawie", "był na wakacjach w Europie".

Teraz utwórz karty bingo, w których każdy kwadrat liczbowy zawiera jeden z opisów. Arkusze te są przekazywane uczestnikom, którzy następnie będą rozmawiać ze sobą, starając się znaleźć kogoś, kto pasuje do jednego z kwadratów. Kiedy znajdą kogoś, kto "jest fanatyczny o kawie", ta osoba podpisuje swój kwadrat bingo. Pierwsza osoba, która osiągnie 10 podpisanych kwadratów wygrywa

To kolejny popularny lodołamacz dla dorosłych, który jest bardzo skuteczny w przedstawianiu sobie nawzajem. Niech uczestnicy znajdą przypadkowego partnera i utworzą duże koło, z jednym partnerem stojącym bliżej środka pokoju. Każdy uczestnik następnie spędza 2-minutowe rozmowy z partnerem. Odkryją nawzajem swoje imię i coś o ich pochodzeniu - gdzie pracują, co lubią robić, dlaczego uczęszczają na zajęcia.

Po upływie 2 minut ludzie na krawędzi koła będą obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i spędzić dwie minuty na rozmowie z kolejną osobą. Sesja może być kontynuowana, dopóki krąg nie wykona pełnego obrotu. W tym momencie każdy uczestnik spotka się z połową klasy.

Jest to prosty i zabawny lodołamacz dla dorosłych, który zachęca ich do kreatywności. Każdy uczestnik otrzymuje trzy proste pytania:

 • Jak masz na imię?
 • Co masz nadzieję wydostać się z klasy?
 • Co może być najbardziej szaloną rzeczą, jaka może się stać, jeśli spełnione zostaną ich oczekiwania wobec klasy? Zachęć uczestników, aby pomyśleli o szalonym i interesującym wyniku po ukończeniu zajęć!

Na przykład student uczęszczający na zajęcia komputerowe może powiedzieć: "Mam na imię, spodziewam się nauczyć programowania komputerów i rozumieć sprzęt komputerowy. Jeśli będę mógł nauczyć się tych umiejętności, wykorzystam je, aby zostać kolejnym Steve'em Jobs, poślubię Charlize Theron i kupię wyspę Hawajów ".

Ten lodołamacz jest zwykle dość popularny wśród dorosłych i może prowadzić do zabawnych reakcji. Każdy uczestnik grupy mówi o sobie trzy rzeczy - dwie prawdy i jedno kłamstwo. Pozostali uczestnicy mogą odgadnąć, który z nich jest kłamstwem i podać powód, dlaczego tak gruby. Możesz wywołać bardzo zabawne, twórcze i interesujące odpowiedzi od grupy!

Każdy uczestnik grupy pisze na kartce bardzo interesujący lub niezwykły fakt o sobie. Facylitator grupy następnie odczytuje odpowiedzi i zgaduje, która osoba napisała interesujący fakt!

Jest to prosty lodołamacz, który pomaga ludziom komunikować się ze sobą i uczyć się więcej o sobie nawzajem. Grupa siedzi w kole z jedną osobą w środku. Osoba w centrum mówi "Lubię wszystkich moich sąsiadów, którzy ...", a następnie wspomina pewne cechy, takie jak "nosi okulary" lub "ma brązowe oczy".

Każdy w kręgu, który pasuje do tej cechy, zamieni miejscami z kimś innym. Osoba w centrum również spróbuje znaleźć puste miejsce. Uczestnik, który nie znajdzie miejsca, będzie musiał zadać następne pytanie! Jest to prosty, zabawny i łatwy lodołamacz dla dorosłych.

Jest to przydatna gra na spotkania, w których uczestnicy mogą stać się głodni! Wymaga od facylitatora podawania tostera i dużego asortymentu przypraw. Włóż kawałek chleba do tostera i gdy będzie brązowieć, poproś wszystkich w grupie, aby odkryli jedną rzecz na swój temat. Osoba, która jest w połowie zdania, gdy pojawia się toast, musi zjeść kawałek. Połów jest - grupa decyduje, jakie rodzaje przypraw mają na grzance! Mogą zdecydować się na masło orzechowe, płatki chilli i majonez! Po prostu upewnij się, że uczestnicy nie są uczuleni na żadne dziwaczne kombinacje przypraw, o których myślisz.

Założenie tej gry rozśmieszy grupę. Facylitator grupy przekazuje rolkę papieru toaletowego dookoła pokoju i prosi każdego z członków o oderwanie tego, ile normalnie używają, gdy idzie do toalety. Po tym, jak każdy ma swój kafelkowy papier, poproś go, aby opowiedział grupie interesujący fakt o sobie za każdy kawałek papieru toaletowego, jaki mają.

Kup dużą piłkę plażową i napisz kilka pytań o lodołamacz na jej powierzchni. Rzeczy typu "Jakie jest twoje ulubione miejsce na wakacje?", "Jaki jest twój idealny niedzielny poranek?".

Rzuć piłkę przypadkowemu uczestnikowi grupy i poproś, aby odpowiedział na pytanie, na które opada jej palec wskazujący po prawej stronie. Możesz wywołać odpowiedzi z całej grupy i pomóc im dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem.

Dostępnych jest znacznie więcej lodołamaczy dla dorosłych! Są świetnym sposobem na rozpoczęcie aktywności grupowej lub pobudzenie uczestników. Możesz zmodyfikować dowolny z powyższych lodołamaczy, aby dopasować go do konkretnej grupy i zaangażowanych uczestników. Pamiętaj, aby pozostać elastycznym i dobrze się bawić!

Projektant graficzny, artysta cyfrowy i papierarz. Zobacz 1000 unikalnych projektów na swoich stronach internetowych (zobacz stronę profilu) lub Zazzle (imagefactory)

Dorosłe gry dla dorosłych, grup i par

Jeśli planujesz wydarzenie pełne dorosłej zabawy na Walentynki, nie zapomnij dołączyć do gier dla dorosłych.

Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczną noc dla dwojga, czy też zabawną walentynkową imprezę dla dorosłych w każdym wieku, znajdziesz tutaj mnóstwo dorosłych gier towarzyskich o tematyce dla dorosłych.

Kilka z tych gier dla dorosłych w Valentine może sprawić, że zaczerwienisz się, ale większość dotknie twojego serca lub połknie śmieszną kość. Lub gdzie indziej.

Kto powiedział, że dzieci powinny być jedynymi, które lubią zabawy i gry na imprezach w Valentine? Uważamy, że pokochasz te gry dla dorosłych

Gry dla dorosłych na imprezy okolicznościowe

Kto powiedział, że dzieci mają najwięcej zabawy na przyjęciach walentynkowych? Dzisiejszym trendem jest rzucanie bashu dla dorosłych, aby świętować, czy są połączone, czy singlowe.

A co więcej fajniej niż spotykać się z przyjaciółmi w poszukiwaniu śmiechu, jedzenia i picia, zwłaszcza jeśli jesteś samotny i możesz być sam w dniu, w którym w powietrzu jest dużo romantyzmu.

Starsze centra i grupy uniwersyteckie planują uroczystości dla swoich społeczności w okolicach 14 lutego lub w okolicach 14 lutego. Oto przykładowe rodzaje gier, które można znaleźć w programie na lokalnej lub braterskiej imprezie.

Walentynkowe gry towarzyskie dla dorosłych

Dlaczego małe dzieci mają wszystkie zabawy z okazji zabawy na Walentynki? Te niedrogie gry do drukowania i grania są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

 • Pomysły na Walentynki & Zaproszenia

  Gry z okazji Walentynek i walentynkowe pomysły na przyjęcie, które sprawią, że ta uroczystość będzie wyjątkowa. Wysyłaj zaproszenia na Walentynki z serwisu PurpleTrail.com

 • Valentine Party Games

  Zabawna kolekcja gier typu valentine party i lodołamaczy dla par, przyjaciół lub grup mieszanych. Zagraj w grę nowożeńców, zaproś swoich gości do jakiejś walentynowej ciekawostki i po prostu baw się dobrze!

 • Bez względu na wiek dorosłych osób biorących udział w imprezie, istnieje kilka gier, które przemawiają do każdego. Karaoke to impreza rozrywkowa, która angażuje ludzi i jest szczęśliwa. Nawet ci, którzy nie dołączają do śpiewu, wciąż lubią słuchać i śmiać się z dobrowolnymi wokalistami.

  Gry Wii to kolejna działalność, która przyciąga mnóstwo uwagi na rozrywkę dla dorosłych. Seniorzy lubią gry w golfa, kręgle, tenis i inne aktywne gry na Wii tak samo, jak młodsi gracze.

  Jeśli organizujesz imprezę na świeżym powietrzu na walentynkach w cieplejszym klimacie, możesz dodać gry trawnikowe, takie jak krokiet lub podrzucenie dziury kukurydzy z sercami i dużą ilością czerwieni i bieli dodanych do gry.

  Salon tatuażu to nowszy pomysł, który jest łatwy do zrobienia i daje mnóstwo śmiechu. Przygotuj lustro, stół i misę tymczasowych tats wraz z wodą do zastosowania i pozwól gościom eksperymentować z tatuażami miłosnymi, a następnie weź udział w konkursie mody ze wszystkimi głosującymi na najbardziej interesujące lub komiczne ułożenie.

  Rozmowa to najlepsza rozrywka, szczególnie gdy przeżyłeś więcej niż kilkadziesiąt lat i masz wspomnienia, które mogą być tylko częścią historii dla młodszych imprezowiczów.

  Przypomnij sobie wspomnienia i zachęć gości do podzielenia się swoimi przemyśleniami na tematy i problemy sugerowane w tej interesującej grze, która nie będzie zawstydzać, ale zachwyci graczy.

  Seniorzy lubią Valentine Party Fun

  Tylko dlatego, że są nieco starsi, nie oznacza, że ​​seniorzy nie lubią wybryków imprezy na świątecznym przyjęciu Amora. Impreza to powód, dla którego należy ubrać się, aby zaimponować lub flirtować, nawiązać nowe znajomości i nawiązać kontakt z innymi osobami - ważną czynność dla osób starszych.

  Gry dla seniorów na publicznym zebraniu wydają się być nieco mniej aktywne i nieco mniej niegrzeczne niż te dla młodszych, ale na pewno zachęcą do śmiechu i zabawy. Gry pamięciowe, gry papierowe lub planszowe, tańce, tworzenie kartek z życzeniami, a nawet niewielka gra na wymianę prezentów są odpowiednie i przyjemne podczas starszych przyjęć walentynkowych.

  Gry Bingo z motywem Kupidyna

  Pomimo stereotypu na temat bingo i seniorów, jest to popularna gra zarówno dla seniorów, jak i dla dzieci, więc znajdź tematyczną grę walentynkową, aby wydrukować dla swoich imprezowiczów i dobrze się bawić.

  Zaoferuj różowe i czerwone kropki bohorze lub cukierki serca jako markery bingo i weź udział w walentynkowym maratonie. Jeśli nagradzasz nagrody, które przemawiają do obu płci, na pewno wzbudzisz zainteresowanie, nawet od mężczyzn. Pusta karta Bingo poniżej czeka na twoje ostatnie szlify - wypełnij kwadraty własnymi słowami lub zdjęciami z obrazków, aby stworzyć niestandardową grę dla dorosłych w bingo.

  Gry towarzyskie Dorośli - Zdecydowanie nie dla dzieci, ale zabawa z odpowiednim tłumem lub partnerem

  Gry w tej sekcji przeznaczone są dla dorosłych do gry w pary lub w grupie. Z pewnością ożywią Wasze dorosłe walentynkowe przyjęcie.

  Zabawne gry towarzyskie dla dorosłych

  Te zabawne gry towarzyskie dla dorosłych są naprawdę jednymi z moich ulubionych gier towarzyskich, nie tylko zabawnymi grami dla dorosłych! Są idealne na noc dla dorosłych lub w każdej chwili potrzebujesz zabawnych gier grupowych!

  Jedną z moich ulubionych rzeczy jest noc dla dorosłych! Zazwyczaj gramy jedną lub dwie z tych gier planszowych dla dorosłych, a następnie jedną z dwóch gier dla dorosłych poniżej! To jedne z najbardziej zabawnych gier dla dorosłych, ponieważ są zaprojektowane tak, abyś dobrze się bawił i nie martwisz się, czy wyglądasz głupio czy nie. To jedne z najbardziej zabawnych i zabawnych gier dla dorosłych (lub grup kiedykolwiek!)

  Wszystkie te gry to gry, w które można grać w grupie, więc jeśli planujesz noc dla dorosłych, w tych grach zaproś przynajmniej 8-10 osób! Większość z nich wymaga co najmniej tyle! Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zabawne mogą być te gry!

  Być może widzieliście tę grę w programie telewizyjnym Celebrity Game Night, a nawet w sieciowej grze Show Network Show Chain Reaction! Podstawową ideą jest to, że jedna osoba zgaduje, podczas gdy pozostałe trzy osoby pracują razem, aby ich kolega z drużyny odgadł słowo, a każda osoba mówi jedno słowo na raz. Ten może być naprawdę zabawny, gdy ludzie dostarczający wskazówek nie znajdują się na tej samej stronie! Jedna z moich ulubionych gier towarzyskich dla dorosłych!

  • Slipy papieru (prawdopodobnie około 1/4 kartki papieru na każdą) lub karty indeksu, każda z wybranym słowem / frazą, napisane wielkimi literami, aby zespół mógł zobaczyć. Przygotowałem tutaj przykładową listę, którą można wydrukować! Lub użyj karty z gry takiej jak Reverse Charades! Jeśli masz imprezę tematyczną, użyj słów, które odzwierciedlają Twój motyw, na przykład potwór zacieru, jack-o-latarnia, nawiedzony dom itp. Na imprezę na Halloween.
  • Regulator czasowy

  Podziel grupę na dwie drużyny z co najmniej czterema osobami. Tylko jedna drużyna będzie grać na raz, podczas gdy druga drużyna będzie obserwować. Zadzwonimy do naszych drużyn, Drużyny A i Drużyny B.

  Drużyna A wybiera jedną osobę, która może odgadnąć. Reszta Drużyny A powinna stać obok stołu ze stosem kart lub kartek, stojąc ramię w ramię w linii.

  Kiedy mówisz "idź", stali członkowie Drużyny A będą próbować odgadnąć słowo na karcie, wypowiadając jedno słowo, na osobę, na raz.

  Na przykład, jeśli słowo to "dynia", członek drużyny nr 1 może powiedzieć "pomarańczowy", kolega z drużyny # 2 może powiedzieć "Halloween", kolega z drużyny # 3 może powiedzieć "squash". Drużyny kontynuują udzielanie wskazówek w tej samej kolejności (1, 2, 3), aż zgadywca zgadnie. Zgadywacz ma JEDEN przypuszczenie, aby uzyskać właściwe słowo. Jeśli odgadną niewłaściwe słowo, zespół przejdzie do następnego słowa.

  Drużyna A kontynuuje próbę odgadnięcia słów przez dwie minuty, lub jak długo wyznaczasz każdą rundę. Zespoły otrzymują jeden punkt za każde słowo, które zgadli poprawnie.

  Po upływie dwóch minut przełącz się na Drużynę B i daj im dwie minuty na odgadnięcie.

  Po tym, jak zarówno Drużyna A, jak i Drużyna B odeszli raz, przestawić guessera na Drużynę A i zagrać ponownie. Powtarzaj, aż każda osoba w każdej drużynie będzie odgadywaczem lub liczbą rund wskazanych na początku gry.

  Śledź liczbę poprawnych odpowiedzi, które każda drużyna otrzymuje w każdej rundzie. Zespół z największą liczbą punktów na koniec wszystkich rund wygrywa!

  Ta gra jest jak gra Nazwa, która brzmi, ale zamiast tego nazywaj filmy! Cóż, jest to trochę bardziej skomplikowane, ale jeśli lubisz filmy, to jest świetne dla twojej grupy!

  • Notki lub ćwierć arkuszy papieru z tytułami filmowymi. Przygotowałem listę filmów, które pomogą Ci zacząć. Jeśli wolisz grać z czymś innym niż filmy, bądź kreatywny i wymyśl swoją własną listę przedmiotów.
  • Brzęczyk

  Podziel grupę na dwie drużyny i umieść brzęczyk na stole w przedniej części pomieszczenia, w którym będziesz stać.

  Wyjaśnij graczom, że będą starali się, aby ich zespół odgadł tytuł filmu za pomocą ograniczonej liczby słów. Haczyk polega na tym, że będą walczyć z drugą drużyną, aby licytować, kto zagra każdy tytuł filmu. Każdy gracz zobaczy tytuł filmu i określi, ile słów musi użyć, aby ich zespół odgadł film. Będą walczyć ze sobą, aby ustalić, kto może skłonić zespół do odgadnięcia filmu w jak najmniejszej ilości słów.

  Poproś jednego gracza z każdej drużyny, aby podszedł do przodu i stanął po obu stronach stołu.

  Pokaż obu graczom pierwszą kartę tytułową filmu w tym samym czasie. Pierwszy gracz, który uderzy w brzęczyk, da pierwszeństwo swojej licytacji. Na przykład, jeśli film był Forrest Gump, gracz może złapać brzęczyk i powiedzieć cztery (Hanks, pudełko czekoladek). Jeśli drugi zespół myśli, że może to zrobić za mniej, może powiedzieć dowolną liczbę mniejszą niż cztery. Gracze będą licytować licytację, dopóki jedna drużyna nie zgodzi się z drugą drużyną i pozwoli drugiemu wziąć udział w licytacji.

  Gracz, który wygra licytację, spróbuje skłonić zespół do odgadnięcia filmu w liczbie słów, które licytują. Więc jeśli ostateczna oferta Forrest Gump miała dwa lata, mogliby powiedzieć: Hanks, Bubba. Zespół ma tylko jedną szansę na odgadnięcie właściwego filmu.

  Powtarzaj z dwoma nowymi graczami z przeciwnych drużyn, dopóki wszyscy nie będą mieli okazji lub dopóki nie skończy się lista Twoich filmów.

  Gracz z największą liczbą punktów na koniec gry wygrywa! Jeden punkt za każdy poprawnie odgadnięty film.

  W tej grze gracze będą musieli starać się być pierwszymi, którzy wybiorą "która nie należy" z listy słów w danej kategorii! Jeśli dobrze to zrobią, będą grać dalej. Jeśli nie, to nie ma ich!

  • Lista kategorii / przedmiotów (patrz poniżej) - oto darmowa lista próbek, aby zacząć pomysły. Słowa wyróżnione na fioletowo to słowa nie na miejscu.
  • Drewniana łyżka (drewniane działają lepiej, ponieważ krawędzie nie są tak ostre!)

  Ułóż listę przedmiotów, które należą do konkretnej kategorii. Na przykład książki napisane przez Jane Austen mogą zawierać Pride & Uprzedzenie, Emma, ​​perswazja itp. Dodaj trzy elementy do listy (w przypadkowej kolejności), które NIE należą do tej kategorii. Lepiej, jeśli wymyślisz te, które mogą wyglądać tak, jakby pasowały do ​​listy, ale nie. Więc twoja lista Jane Austen może wyglądać tak, jak skończysz.

  Utwórz tyle list kategorii co rund, w które będziesz grał, czyli zazwyczaj liczba osób w twojej grupie minus 1!

  Podziel grupę na dwie drużyny i włóż drewnianą łyżkę między dwie drużyny.

  Wyjaśnij zespołom, że dasz im kategorię i listę przedmiotów. Powiedz im, że niektóre przedmioty pasują do tej kategorii, a inne nie. Gdy tylko usłyszą przedmiot, który NIE pasuje do kategorii, powinni biegać do środka i chwycić drewnianą łyżkę, a następnie powiedzieć, który przedmiot nie był poprawny na twojej liście.

  Jeśli się nie mylą, są poza domem i muszą usiąść w wyznaczonym miejscu dla graczy, którzy są poza domem. Jeśli są poprawne, wybierają kogoś z przeciwnej drużyny i wracają do swojego zespołu, aby kontynuować grę.

  Jeśli ktoś zgadnie coś nie tak, kontynuuj korzystanie z tej samej listy, której używasz, dopóki ktoś nie otrzyma jednego prawa. Jeśli dojdziesz do końca listy i nikt nie odgadł błędnej odpowiedzi, przeczytaj ją jeszcze raz i daj ludziom szansę odgadnąć, które z nich były złe, jeśli chcą. Jeśli nikt nie ma pojęcia, wyrzuć listę i przejdź do następnej.

  Kontynuuj grę, dopóki wszyscy członkowie zespołu z jednego zespołu nie będą na zewnątrz. Zwycięską drużyną jest drużyna z pozostawionym graczem (np. Dodgeball).

  Muzyczne gry towarzyskie dla dorosłych

  Drużyny będą rywalizować o to, aby spróbować odgadnąć piosenkę, śpiewając słowo "doo". Może się wydawać, że ta gra jest łatwa, ale nie jest tak łatwo, gdy jesteś na miejscu! Zdecydowanie jedna z najzabawniejszych nocnych gier dla dorosłych, w jaką kiedykolwiek grałem!

  Podziel grupę na dwie drużyny. Tylko jedna drużyna będzie grała w tym samym czasie, podczas gdy inne zegarki.

  Drużyna A powinna wybrać jedną osobę, aby zacząć jako ich piosenkarka. Niech stoją z przodu pokoju obok miski wypełnionej kartkami papieru z tytułami piosenek.

  Kiedy powiesz, idź, gracz z Drużyny A obejrzy pierwszą piosenkę i spróbuje skłonić zespół do odgadnięcia piosenki, śpiewając ją tylko za pomocą słowa "Doo". Nie działa ani nie robi nic poza śpiewaniem słowa "doo". "Jeśli ktoś w ogóle nie zna utworu, może go pominąć i wybrać nową piosenkę z miski. Upewnij się, że włączyłeś tę piosenkę i nikomu nie mówisz, o czym ta piosenka została pominięta, aby mogli ją odgadnąć, kiedy wróci!

  Pozostali gracze z Drużyny A mogą odgadnąć tyle razy, ile chcą, aby uzyskać odpowiednią piosenkę. Ten, kto odgadnie właściwą piosenkę, staje się nowym piosenkarzem.

  Drużyna A kontynuuje rotację poprzez playeres i zgadywanie jak największej ilości piosenek przez pięć minut (lub w dowolnym czasie). Zarabiasz jeden punkt za każdą poprawnie odgadniętą piosenkę.

  Gdy czas minie, przerzuć się na Drużynę B i pozwól im spróbować!

  Zespół z największą liczbą punktów na koniec gry wygrywa. Możesz zagrać o jedną dłuższą, pięciominutową rundę lub spróbować zrobić kilka krótszych rund, aby zachować jeszcze więcej ekscytacji!

  To moja ulubiona gra wszechczasów! Może nie być na górze listy wszystkich gier dla dorosłych, ale jest na moim! Grasz piosenkę, próbujesz odgadnąć piosenki i zdobywasz punkty! Uwielbiam muzykę, więc w sumie ma sens, że jest to jedna z tych zabawnych gier dla dorosłych, w które często gram! I szczerze, działa z dziećmi też, jeśli robisz muzykę bardziej przyjazną dla dzieci!

  • Płyta CD lub lista utworów muzycznych z utworami oraz lista nazw i wykonawców każdej piosenki. Jeśli masz imprezę tematyczną, wybierz utwory pasujące do motywu. Możesz sprawdzić moją czarno-białą imprezę na przykład listy utworów. A oto świetna lista utworów na Boże Narodzenie, której możesz użyć!

  Podziel grupę na dwie drużyny. Drużyny będą grać w tę grę przez cały czas.

  Odtwórz swoją pierwszą piosenkę z listy odtwarzania. Kiedy grasz piosenkę, zespoły będą starały się być pierwszymi, którzy wykrzyczą imię i nazwisko wykonawcy piosenki. Pierwszy zespół, który odgadnie utwór i artystę, zdobędzie punkty dla swojego zespołu.

  Punkty można podzielić na dwie drużyny dla każdej piosenki, jeśli jeden zespół odgadnie utwór pierwszy, a jedna piosenka zgaduje artystę. Możesz także podać dodatkowe punkty, jeśli utwór pochodzi z filmu, musicalu na Broadwayu itp., Ale zależy to od Ciebie. Polecam również, abyś miał pomocnika, aby obejrzeć i zobaczyć, kto odgadnie rzeczy, więc masz drugą opinię, jeśli wybuchną walki. HA!

  Graj każdą piosenkę na swojej liście odtwarzania i pozwól zespołom walczyć, aby nazwać utwór jako pierwszy, dopóki lista odtwarzania się nie skończy.

  Śledź punkty w trakcie gry. Zazwyczaj odgrywamy jeden punkt nazwy utworu, dwa punkty dla artysty i jeden punkt dla oryginalnego filmu lub musicalu na Broadwayu, z którym ta piosenka jest związana. Zespół z największą liczbą punktów na końcu listy odtwarzania wygrywa!

  Możesz kupić tę grę, ale zawsze tworzymy własne na podstawie motywu imprezy. Ta gra to ta, w którą graliśmy jako pierwsi na to, co pamiętam jako najzabawniejszą noc dla dorosłych w historii! Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym pomyśle, a teraz zawsze jest na liście zabawnych gier towarzyskich, kiedy planujemy wydarzenie! Zasady są proste - role są odwrócone podczas szarad - ale zabawne jest zobaczyć, co ludzie wymyślą!

  • Karty z losowymi słowami, które ludzie mogą odgrywać. Możesz użyć kart z gry, takiej jak Guestures, Taboo, Pictionary, itp. Możesz też użyć tej przykładowej listy losowych terminów lub wygenerować własną listę z tym generatorem słów Charades lub jak powiedziałem, po prostu kup grę Odwróć Charades!
  • Regulator czasowy

  Podziel swoją grupę na zespoły składające się z 4-6 osób. Ta gra działa najlepiej z mniejszą grupą ludzi (np. 8-12), ale jeśli masz więcej, po prostu zrób więcej zespołów.

  Wybierz jedną drużynę, która pierwsza. Niech ta drużyna wybierze jedną osobę ze swojej drużyny, która będzie odgadywaczem w rundzie. Wszyscy pozostali w zespole będą odgrywać wskazówki RAZEM.

  Ustaw minutnik na dwie minuty (lub tak długo, jak wybierzesz) i powiedz członkom zespołu aktorskiego, aby poszli. Drużyna odbierze pierwszą kartę i jako zespół spróbuje odegrać słowo na karcie, aby jeden z odgadujących odgadł słowo na karcie. Rozmowa nie jest dozwolona, ​​nawet wśród grupy ludzi działających po imieniu.

  Jeśli chcesz, możesz powiedzieć drużynom, że mogą mieć jedno "podanie" podczas każdej rundy. Jeśli nie uda im się odgadnąć słowa na karcie, mogą przekazać tę kartę i przejść do następnej.

  Gdy gracz odgadnie słowo na karcie, drużyna odbierze kolejną kartę i powtórzy. Kontynuuj przeglądanie kart aż do wyczerpania się czasu.

  Zmień drużyny. Niech druga drużyna wybierze jednego zgadywacza i zrobi to samo.

  Kontynuuj grę, dopóki wszyscy w każdej drużynie nie będą mieli szansy na odgadnięcie lub na określoną liczbę rund. Zespół z najlepiej odgadniętymi kartami jest zwycięzcą.

  Nie mogę powiedzieć, ile razy grałem w tę grę z moimi przyjaciółmi! Jednym z powodów, dla których jest to jedna z najbardziej zabawnych gier grupowych, jest to, że za każdym razem różni się w zależności od tego, kto pisze! Ogólną ideą jest to, że próbujesz odgadnąć sławę, używając słów i zachowań. Brzmi łatwo, ale trzy rundy gry sprawiają, że jest to jedna z najbardziej zabawnych gier towarzyskich!

  • Puste kartki papieru (10 na gościa) lub karty indeksowe przecięte na pół
  • Długopisy
  • Kapelusz / miska do wkładania kawałków papieru
  • Regulator czasowy

  Daj każdemu gościowi 10 kartek papieru i poproś ich, aby napisali nazwisko celebryty, które według nich wszyscy (lub większość ludzi) będą wiedzieć. Pomyśl o Tiger Woods, Michaelu Jordanie itp.

  Podziel grupę na dwie drużyny. Jeśli masz parzyste numery, zawsze uważam, że fajnie jest grać w facetów z dziewczynami. Ta gra jest lepsza w przypadku mniejszej liczby osób, na przykład 10-15, ale nadal można grać mniej lub bardziej.

  Wyjaśnij swojej grupie, że będą trzy rundy gry, wszystkie używające dokładnie tych samych nazw gwiazd, więc muszą zwracać uwagę i słuchać podczas gdy druga drużyna gra, ponieważ być może będą musieli odgadnąć tę gwiazdę podczas drugiej lub trzeciej rundy.

  Każda runda będzie rozgrywana dokładnie w ten sam sposób, z wyjątkiem jednej głównej różnicy. Ustaw minutnik na dwie minuty (lub jak długo chcesz) i wybierz drużynę, która pierwsza. Pierwszy członek drużyny wybiera nazwę z miski, próbuje przekonać drużynę do odgadnięcia (używając szczegółowych instrukcji dotyczących rundy), a gdy ich drużyna zgadnie, następny członek zespołu wybiegnie i odejdzie. Graj dalej, aż skończy się czas, a następnie przełącz zespoły.

  Rozgrywka trwa w tej rundzie w obie strony przez dwie minuty, aż cała miska jest pusta. Następnie przejdź do następnej rundy i zrób to samo.

  Runda 1 - Gracze muszą opisywać celebrytę, używając tylko słów. Mogą powiedzieć cokolwiek chcą (poza nazwą), ale tylko słowa, bez działania.

  Runda 2 -. Gracze muszą odegrać sławę, bez słów.

  Runda 3 - Gracze muszą powiedzieć tylko jedno słowo, aby opisać gwiazdę. Po wybraniu słowa zostają zablokowane, dopóki zespół nie odgadnie właściwej osoby.

  Policz ile celebrytów każda z drużyn odgadła poprawnie podczas rundy 1, 2 i 3. Runda wygrywa drużyna, która zgaduje, że większość celebrytów poprawnie wygrywa!

  • Listy przedmiotów należących do określonej kategorii. Listy muszą być czymś określonym i nie subiektywnym, aby ludzie nie mogli nadrobić tego, co chcą. Na przykład ponownie książki Jane Austen, a nie książki o miłości. Ludzie mogą powiedzieć, że prawie wszystko jest związane z miłością, jeśli chcą!

  Ta gra może być rozgrywana indywidualnie lub zespołowo. Wyjaśnię, jak to działa, aby grać indywidualnie, a następnie dołączyć wzmiankę o tym, jak włączyć grę zespołową!

  Czy wszyscy stoją w linii z przodu pokoju. Powiedz im pierwszą kategorię. Zaczynając od pierwszej osoby w linii, gracze muszą nazwać coś, co mieści się w tej kategorii w ciągu 5 sekund. Jeśli nie mogą wymyślić czegoś lub podają coś, co już zostało nazwane, są już poza domem i siadają.

  Kontynuuj grę w tej kategorii, dopóki nie pozostanie tylko jedna osoba. Ta osoba wygrywa tę rundę, co może oznaczać, że wygrywa nagrodę (jak worek cukierków) lub wygrywa punkty, które sumują się na końcu gry!

  Jeśli chcesz grać w wersję drużynową, masz dwie różne opcje. Po pierwsze, możesz mieć jedną osobę z każdej drużyny stojącą w linii (niech drużyna wyznaczy swojego gracza w oparciu o kategorię) LUB możesz kazać wszystkim stać w linii, a gracze zdobywają punkty za swoje drużyny.

  Graj dalej z różnymi kategoriami, a następnie sumuj punkty (jeśli grasz z punktami) i zobacz, kto wygrał ogółem! Jeśli grasz z punktami, zalecam zrobienie czegoś takiego jak 3 z lewej, zdobądź punkty (5, 3 i 1), aby nawet jeśli ktoś nie wygrał każdej rundy, wciąż ma szansę na końcu!

  Wszystko, co możesz zrobić, mogę zrobić lepiej

  • Do tej gry będziesz potrzebować pary (3-5) "ekspertów", którzy wykonają dobrze zadane wcześniej zadane zadania. Możesz poprosić swoich gości, członków rodziny lub bliskich znajomych o to, by byli ekspertami. Niektóre zabawne pomysły to takie rzeczy jak dekorowanie ciastek, tworzenie makijażu smokey eye, kręcenie pałeczką, strzelanie "koszykówek" do kosza na śmieci itp. Oto pełna lista pomysłów, które pomogą ci myśleć. Upewnij się, że zadania są krótkie (np. 1 minuta).
  • Wszelkie materiały potrzebne do wykonania zadań (patrz wyżej)
  • Regulator czasowy

  Podziel grupę na 3-4 osobowe grupy. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość materiałów do wykonania każdego zadania równą liczbie zespołów + jednego eksperta. Innymi słowy, jeśli masz trzy drużyny i robisz zadanie dekorowania ciastek, upewnij się, że masz wystarczająco dużo zapasów dla czterech osób, aby ozdobić babeczki, jednego eksperta i trzech uczestników (cztery cupcakes, cztery rzeczy z lukier, cztery wskazówki, itp. .). Możesz także tworzyć większe zespoły (4-6 osób), ale wtedy będziesz potrzebować 4-6 zadań, aby każdy mógł wziąć udział w co najmniej jednym.

  Gra składa się z liczby rund równych liczbie zadań, które wymyśliłeś. Więc jeśli robisz ozdabianie ciastek, strzelanie do koszykówki i smokey eye, będziesz miał trzy zadania, a więc trzy rundy.

  Rozpocznij grę w rundzie. Każda runda składa się z dwóch części - eksperta i graczy (patrz opisy poniżej).

  Gdy minuta minie, poproś eksperta o ciastko, by zdecydował, która babeczka jest pierwsza, druga, trzecia itd. Zdecyduj przed meczem, ile punktów będzie za każde miejsce, więc na przykład # 1 w każdej rundzie będzie 5 punktów, # 2 będą 4 punkty itp.

  Kontynuuj tę samą grę we wszystkich swoich rundach / zadaniach. Drużyna z największą liczbą punktów na koniec wszystkich rund jest zwycięzcą.

  Aby rozpocząć rundę, ekspert wejdzie w sam środek grupy, aby wszyscy mogli ją oglądać. Ustaw minutnik na minutę i powiedz ekspertowi, aby ukończył zadanie. Jeśli więc dekorujesz babeczki, poproś ich, aby udekorowali ciastko (w miarę możliwości) w dozwolonej minucie. Jeśli chodzi o strzelanie do koszykówki w skarpetkach, niech zobaczą, ile mogą zrobić za minutę, itd.

  Gdy ekspert zostanie ukończony, każ każdej drużynie wybrać jednego członka zespołu, aby wszedł w sam środek grupy. Członkowie każdej drużyny będą mieli taką samą minutę, aby udekorować ciastko (lub cokolwiek jest to twoje zadanie) dokładnie tak samo jak ekspert. Zespoły będą rywalizować w tym samym czasie, więc nikt nie będzie mógł obserwować, co zrobili inni przed nimi. Jeśli nie masz więcej zadań niż członkowie zespołu, każda osoba w zespole może uczestniczyć tylko w jednym zadaniu.

  W przeciwieństwie do innych gier, w których zdobywasz punkty i istnieje określony zwycięzca - ten jest subiektywny. Ekspert wybiera, który z nich uważa się za najlepszego LUB możesz również zrobić czasową rzecz, w której muszą najpierw zrobić 10 koszykówek. Sporcle

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  22 + = 28

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map