wypłata ruletki

wypłata ruletki

➤ Jak grać w ruletkę: zasady, szanse i wypłaty

Gra w ruletkę ma zasady, które są łatwe do zdobycia, a najlepsze jest to, że początkujący i doświadczeni gracze mają takie same szanse na wygraną. W większości gier kasynowych praktyka czyni mistrza, ale jeśli chodzi o ruletkę, wszystko, czego potrzebujesz, to szczęście i solidne zrozumienie zasad. W oparciu o ich oczekiwania i bankroll, gracze mogą wybrać agresywną strategię bukmacherską lub zadowalać się mniejszymi potencjalnymi wygranymi w zamian za lepsze wygrane.

Aby lepiej zrozumieć ruletkę, zalecamy:

Historia gry zaczyna się ponad 300 lat temu, pod koniec XVII wieku, a Francuzowi Blaise'owi Pascalowi przypisuje się ten wynalazek. Najwyraźniej próbował stworzyć maszynę perpetuum mobile, ponieważ badał prawdopodobieństwo, ale wynik zaskoczył go. Koło ruletki zyskało stosunkowo dużo przyczepności stosunkowo szybko i pod koniec wieku było popularną grą w Paryżu.

Istnieje wiele historii, które współcześni gracze lubią udostępniać w ruletce, a większość z nich dotyczy złych uderzeń i niesamowitych downswingów. W tamtych czasach legendy miały nieco inny smak, a niektórzy twierdzili, że Francuz Francois Blanc był tak zdeterminowany, aby zdobyć sekrety gry, że zawarł umowę z diabłem.

Argumentem często przytaczanym na poparcie tego twierdzenia jest to, że liczba na kole zwiększy się do 666, więc zdecydowanie musi być coś bezbożnego. Nie trzeba jednak wielkiego fana Goethego i jego Fausta, aby zakochać się w grze, ale ta teoria może się przydać, gdy przejdziemy przez surową passę. Zawsze lepiej jest obwiniać kogoś za swoje porażki, szczególnie diabła, zamiast brać odpowiedzialność za błędne zachowanie hazardowe.

Z biegiem czasu kasyna postanowiły poprawić przewagę kasyna, a ponieważ wyobraźnia nie jest ich mocną stroną, rozwiązaniem było dodanie kolejnego zera. Tabela zakładów wielokrotnie zmieniała strukturę, a kiedy gra była importowana do Ameryki, zmiany te urosły. Francuska ruletka ma bardziej tradycyjny układ i oferuje lepsze kursy dla graczy, jednocześnie dodając dwie specjalne zasady dla koneserów.

Jeśli nie wymyśliłeś już obiektu gry w ruletkę, prawdopodobnie powinieneś trzymać się z daleka od koła. Celem jest wygrywanie jak najwięcej w każdej sesji, w której grasz i unikanie downswingów na dłuższą metę, głupie. Na bardziej poważny ton, gracze powinni poprawnie odgadnąć liczbę, na którą piłka wyląduje po zakręcie. Istnieje kilka typów zakładów do wyboru, a każda z nich ma inną wypłatę, przy czym najbardziej prawdopodobne jest, że wygrywają najlepiej płacące zakłady.

Reguły mówią, że gracze powinni obstawiać zakłady zanim piłka zacznie spadać, ale możliwe jest obstawienie, gdy koło jest w ruchu. Krupier to ten, który sprawdza koniec fazy licytacji, a gdy piłka zatrzyma się w miejscu ostatecznego spoczynku, zwycięzcy zostają opłaceni i rozpoczyna się nowa runda. Obowiązkiem dealera jest usunięcie wszystkich przegrywających zakładów i podniesienie znacznika z wygrywającego numeru.

Oprócz tych zasad ruletki, są też takie, które muszą robić więcej z etykietą, ale mimo że są niepisane, są równie ważne. Na przykład ludzie, którzy oglądają grę, nie mogą siadać przy stole do ruletki, a sprzedawca uprzejmie poprosi ich o odejście. Ci, którzy grają, mają postawić zakłady tak szybko, jak to możliwe, nie ingerując w swoich rówieśników, tak aby każdy mógł postawić zakład, zanim krupier zwróci "więcej zakładów".

Gdy gracz kupi żetony z kasjera kasyna, może postawić na dowolną liczbę, grupę numerów lub obszary zakładów. Jedynym problemem jest to, że mają ograniczony czas na to i w kasynach lądowych, gdzie wiele osób gra przy tym samym stole, może stać się nieco zatłoczone.

Krupier może również pomóc w obstawianiu zakładów, o ile poprosi o to gracz, ale może łatwo zostać przytłoczony, gdy otrzymuje wiele podobnych wniosków. Natomiast ci, którzy zdecydują się grać w ruletkę online, nie będą mieli tego samego problemu, ponieważ decydują, kiedy koło zacznie się kręcić. Jedynym wyjątkiem od reguły są kasyna online oferujące dealerów na żywo, ponieważ obowiązują te same zasady, co w kasynach tradycyjnych.

Zasadniczo istnieją dwie kategorie zakładów na ruletkę, które mają nazwę zakładów zewnętrznych i wewnętrznych. Ci pierwsi są bardziej skłonni do wyłonienia zwycięzcy, ponieważ szanse na wygraną wynoszą 50-50, podczas gdy wewnętrzne zakłady są bardziej ryzykowne, ale mogą powodować większe wypłaty.

Być może najbardziej popularnym zakładem w ruletce jest Czerwony lub czarny zakład, który płaci nawet pieniądze i pozwala graczom obstawić dowolny kolor. Jeśli gracz wygra, zachowa stan początkowy i otrzyma taką samą kwotę. Nieparzysty czy parzysty ma taki sam współczynnik wypłat, z tą różnicą, że gracze stawiają na stare i parzyste liczby. The Wysoko czy nisko to także zakład o wyrównanej wysokości, który dotyczy liczb od 1 do 18 lub od 19 do 36, a we wszystkich tych zakładach w ruletce dom wyciąga swoją przewagę z pola zerowego.

Jest rzeczą oczywistą, że ci, którzy grają w amerykańską ruletkę, która ma dwa zera, będą musieli sobie radzić z większą przewagą. Natomiast ci, którzy preferują francuską ruletkę, która jest wersją europejskiej ruletki, mają większe szanse na wygraną, ze względu na zasadę "w więzieniu". Zasadniczo, jeśli kulka wyląduje na zero, gracz nie traci zakładu, zamiast tego jest zablokowany dla kolejnego obrotu. Jeśli następny zakład zostanie zwycięzcą, pieniądze zostaną zwolnione, jeśli nie trafią do kasyna kasyna.

Nieco inny rodzaj zakładów zewnętrznych to te, które płacą 2-1, a szanse wygranej wynoszą zaledwie 33%. Najbardziej popularna wersja znajduje się na Dziesiątki, gdzie gracze mają postawić na pierwsze 12 numerów, drugie lub trzecie. To samo dotyczy Kolumny zakład, przy czym oczekuje się, że gracze postawią 12 liczb, a jedyną różnicą jest rozkład na siatce zakładów.

Wszystkie zakłady zewnętrzne są jasno określone na stole do ruletki, z określonymi miejscami dla każdego zakładu.

Tego rodzaju zakłady nie są odpowiednie dla graczy, którzy unikają ryzyka, ponieważ szanse na wygraną są mniejsze, chociaż potencjalne zyski są zwiększone. Hazardziści często stawiają na jedną liczbę, a jeśli wygrywają, wygrywają od 35 do 1. Należy pamiętać o tym, że gracze mogą postawić na zero lub podwójne zero, jeśli grają w amerykańską ruletkę, zwrot z inwestycji wynosi 35 do 1, a kurs wynosi 37 do 1.

Drugi najbardziej ryzykowny zakład jest podzielony, ponieważ gracze obstawiają dwie liczby i jeśli dokonają prawidłowej prognozy, początkowy zakład zostanie zwiększony 17 razy. Zakład Street jest w zasadzie fantazyjną nazwą zakładu, który płaci 11 do 1, jeśli gracz podejmie właściwe założenie, a piłka wyląduje na jednym z trzech wskazanych przez niego liczb. Aby obstawić ten zakład, gracze powinni umieścić żeton na linii, która oddziela zakłady zewnętrzne od wewnętrznych.

Zakład na narożnik płaci 8 do 1 i jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu na skrzyżowaniu czterech liczb, wskazując intencję gracza na obstawianie wszystkich sąsiadujących liczb. Pięć zakładów liczbowych jest rzadko używane ze względu na fakt, że odnosi się tylko do amerykańskiej ruletki i ma masywne przewagi kasyna na poziomie 7,9%, podczas gdy zwrot z inwestycji wynosi 6 do 1. Szanse są znacznie bardziej sprawiedliwe, jeśli wybierzesz podwójną ulicę , ponieważ stawiasz na sześć liczb, a wypłata 5 do 1.

* = Prawdopodobieństwo wygranej w europejskim kole

** = Prawdopodobieństwo wygranej w amerykańskim kole

Najlepszym sposobem na opracowanie własnego zestawu strategii jest granie w darmową ruletkę online w renomowanym kasynie, takim jak Royal Panda, i rozpoczęcie eksperymentów.

Rodzaje ruletki i układ tabeli

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje kół ruletki, z rozróżnieniem między liczbą zero-miejsc. Wersja europejska jest uważana za uczciwą, ponieważ zawiera jedno zero, podczas gdy jej amerykański odpowiednik zwiększa przewagę kasyna, dodając slot 00.

Oprócz 36 regularnych numerów, amerykańskie koło ruletki ma dwa zielone miejsca, które mają wpisane 0 i 00. Znajdują się po przeciwnej stronie koła, podobnie jak wszystkie kolejne i tego samego koloru. Dystrybucja regularnych numerów różni się także od europejskiej ruletki i tak właśnie działają one w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara: 0, 2, 14, 35, 23, 4, 16, 33, 21, 6, 18, 31, 19, 8, 12, 29, 25, 10, 27, 00, 1, 13, 36, 24, 3, 15, 34, 22, 5, 17, 32, 20, 7, 11, 30, 26, 9, 28.

Ponieważ w europejskiej ruletce jest jedno miejsce zerowe, producenci nie muszą się upewnić, że znajduje się on po przeciwnej stronie bębna z dowolnej liczby. Reguła nadal ma zastosowanie do tych samych numerów kolorów i kolejnych, ale kolejność jest inna i postępuje w następujący sposób, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: 26, 3, 35, 12, 28, 7, 29, 18, 22, 9, 31, 14, 20 1, 33, 16, 24, 5, 10, 23, 8, 30, 11, 36, 13, 27, 6, 34, 17, 25, 2, 21, 4, 19, 15, 32.

Na pierwszy rzut oka nie ma różnicy między francuską a europejską ruletką, ponieważ koła mają ten sam układ, a liczby są ułożone w tej samej kolejności. Jedyna różnica między tymi dwiema grami polega na tym, że francuska ruletka ma dwie specjalne zasady, które noszą nazwę "En Prison" i "La Partage". Pierwsze rzuty rozpoczynają się, gdy piłka wyląduje na zero i jak wyjaśniono powyżej, gracze nie stracą zakładu, zamiast tego będą mieli drugą szansę na dokonanie prawidłowej prognozy. "La Partage" pomaga także graczom, którzy korzystają z zakładu o wyrównanej kwocie, aby odzyskać połowę swoich inwestycji, ponieważ 50% ich zakładu zostanie natychmiast zwrócone, jeśli piłka wyląduje na 0.

Najważniejsze jednak, co powinieneś mieć przed udaniem się do najbliższego kasyna, aby grać w ruletkę, to grać odpowiedzialnie za pieniądze, które możesz stracić. Powodzenia!

Uproszczone wypłaty ruletki

Gra w ruletkę może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowanym układem stołów, często wywołującym zastraszanie u potencjalnych graczy ruletki. Ale ruletka to bardzo interesująca i fascynująca gra, opisana przez graczy kasyna ruletkowego.

Układ tabeli składa się z kilku cyfr składających się z wewnętrznego i zewnętrznego układu liczb. Koło ruletki ma na nich numery z naprzemiennymi kolorami czerwieni i czerni. Jedno zero na kole ruletki ma kolor zielony, podobnie jak kolor podwójnych zer znalezionych w amerykańskim kole ruletki.

Struktura układu tabeli zależy od różnych sposobów, w jakie gracz może postawić zakład na grę w ruletkę. Każdy rodzaj zakładu na stole do ruletki jest zawsze z odpowiednikiem ruletki, który określa, ile wypłaty gracz ruletki otrzyma z ich zakładów.

Gracze muszą zapoznać się z zakładami do ruletki i ich wypłatami, aby w pełni zrozumieć działanie gry w ruletkę. Zrozumienie kilku sposobów obstawiania w ruletce nie jest tak skomplikowane, jak początkowo sądzą inni gracze w kasynie online.

Najbardziej podstawową nauką gracza ruletki jest znajomość związku między typem zakładu a odpowiadającą mu wypłatą, którą gracz wygra z typem zakładu, który wykonał. Tabela wypłat ruletki to łatwe odniesienie, dzięki któremu gracz może lepiej zrozumieć relacje między zakładami i wypłatami w ruletce.

Stół do ruletki ma układ wewnętrzny i zewnętrzny. Obstawianie na stole ruletki pozwala graczowi postawić zakład w jednej liczbie, zwanej zakładem straight, który daje wypłatę w stosunku 35: 1. Oznacza to, że zakład dolara gracza na pojedynczą liczbę przyniesie im 35 $, czyli 35-krotność zakładu gracza. Poniżej znajdują się inne sposoby umieszczania zakładu wewnętrznego na stole do ruletki:

Złożenie zakładu na 2 numery daje wypłatę 17: 1. Zakłady na 3 numery dają wypłatę w wysokości 11: 1, podczas gdy zakład 4-liczbowy daje wypłatę w wysokości 8: 1 i 6 liczbowy zakład wypłaca graczowi wygraną 5: 1. Należy zauważyć, że zakład z pięcioma liczbami dotyczy wyłącznie amerykańskiej ruletki, w której gracze mogą obstawiać dodatkowe podwójne zera znajdujące się w amerykańskiej wersji koła ruletki.

Zakład zewnętrzny z drugiej strony umożliwia graczom obstawianie przy niższej wypłacie wynoszącej tylko 1: 1. Rodzaje zakładów zewnętrznych można zrobić, umieszczając zakład na parzyste lub nieparzyste liczby. Gracze mogą dalej grać na podstawie kolorów czarnych lub czerwonych z tą samą wypłatą.

Zrozumienie zakładu ruletki i jego wypłaty jest stosunkowo łatwe. Gdy gracz uzyska pełne zrozumienie tych elementów, może lepiej docenić fascynującą i ekscytującą grę ruletki.

Odkryj, jak grać w ruletkę

Podczas gry w kasynie Euro City każdy gracz oczekuje wysokich wygranych i korzyści. Ale co trzeba, aby osiągnąć najlepsze wyniki i wygrać w europejskiej lub amerykańskiej ruletce? Czy to jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka? Oczywistą odpowiedzią jest "nie".

Symbol koła ruletki to wizytówka kasyna lądowego i internetowego. Nazywa się go także kołem fortuny, ponieważ jest to jedna z gier hazardowych.

Kieszenie kół ruletki wyświetlają liczby od 1-36.

Większość graczy w kasynach może umieszczać zakłady wewnętrzne i zewnętrzne na stole do ruletki. Jak wygląda i jakie są wypłaty ruletki?

Przeczytaj uważnie artykuł i wyszukaj odpowiedzi.

Historia ruletki sięga 17 wieku. Potem rozprzestrzeniła się na cały świat i przyciągnęła wielu graczy z różnych krajów.

W dzisiejszych czasach stała się ulubioną przygodą hazardową dla wielu graczy.

Ruletka online jest fascynującą grą i dostarcza ogromnej ilości emocji, szczególnie jeśli chodzi o przewidywanie, że masz szczęście na kole ruletki. Istnieje kilka odmian ruletki online, ale dwie główne odmiany, które omówię, to słynne europejskie i amerykańskie gry w ruletkę.

Obie gry w ruletkę są zgodne z tymi samymi zasadami i opcjami zakładów, z wyjątkiem różnic w jednym aspekcie. Amerykańska ruletka ma dodatkowy slot o wartości "00". Europejska ruletka ma 37 automatów, a amerykańska ruletka ma 38 miejsc. Oczywiście, zdecyduj się grać w ruletkę w europejskiej ruletce, ponieważ szanse wygranej i wypłaty ruletki są większe przy mniejszej liczbie slotów niż w amerykańskiej ruletce. Aby odświeżyć systemy zakładów gier ruletkowych, spójrz na krótką listę zakładów i ich odpowiednie wypłaty ruletki:

 • 0 i 00 - zakłady postawione na tych wypłatach wynoszą 35 do 1
 • Prosto w górę - umieszczony na jednym numerze płaci 35 do 1
 • Wiersz 0 i 00 - wypłaca 17 do 1
 • Rozdzielać - zakłady na dwie liczby płacą 17 do 1
 • Trio - obstawia 0,1, 2 lub 00, 2, 3 płaci 11 do 1
 • Kąt - zakłady na cztery liczby wypłacają 8 do 1
 • Pięć liczb - zakłady na liczby 0,00,1,2 i 3 wypłacają 6 do 1
 • Ulica - zakłady na rząd trzech liczb wypłacają 11 do 1
 • Linia - zakłady na dwie "ulice" wynoszą 5 do 1
 • Tuzin - zakłady na pierwszy 12, drugi 12 lub trzeci zestaw 12 liczb wypłacają 2 do 1
 • Kolumna - zakłady na całą kolumnę liczb płacą 2 do 1
 • Wysoko czy nisko - zakłady na numery 1-18 lub 19-36 wypłacane od 1 do 1
 • Czerwony lub czarny - zakłady na jedną z kolorowych liczb wypłacane są od 1 do 1
 • Nieparzysty czy parzysty - zakłady na nieparzystą lub parzystą liczbę wypłacają od 1 do 1

Kasyno online Amerykańska i europejska ruletka

Oryginalnie, europejskie koło składa się z 37 liczb, które wahają się od 0-36 alternatywnie w kolorze czerwonym i czarnym i losowo ułożone. Amerykańskie koło składa się z dodatkowego gniazda, które składa się z 38 liczb, które wahają się od 0-36 plus 00. Podwójne zero jest jedyną różnicą w dwóch odmianach, ale robi wielką różnicę. Wszystkie wypłaty pozostają takie same dla obu gier.

Mimo, że gry w ruletkę mogą wydawać się łatwe, jest dużo szczęścia i umiejętności, które pomogą Ci skorzystać. Na pewno masz szczęście, gdy Dom ma niższą krawędź. Daje ci to większą szansę na wygraną. Europejska odmiana daje 5,2% szans na wygraną w domu, a amerykańska oferuje zaledwie 2,6%.

Shopping Spree Progressive Jackpot

Ta gra jest z pewnością najlepszym przyjacielem dziewczyny! Shopping Spree Slot to fajna gra dla tych, którzy lubią robić zakupy.

Gniazdo MidLife Crisis

Jeśli chcesz zagrać w jednym z czołowych jackpotów progresywnych online, powinieneś rozważyć grę w automacie Mid-Life Crisis.

Caribbean Stud Poker

Caribbean Stud Poker jest podobny do pokera, ale możesz postawić zakład progresywnego jackpota.

Wypróbuj DARMOWE Automaty do gry tutaj

 © Roulette Wypłaty | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowa oferta dla klientów. T&C Zastosuj. 18+. Rozgrywaj odpowiedzialnie.

Wygląda na to, że masz włączoną funkcję AdBlock. Aby zobaczyć najlepsze kasyna online, wyłącz funkcję AdBlock.

Wypłaty dla amerykańskiej i europejskiej ruletki

Wypłata w każdej grze kasynowej jest ilość gotówki / monet / punktów, które można wygrać w odniesieniu do wielkości postawionego zakładu. Oferujemy możliwość nauki wypłat dla wszystkich zakładów w ruletce, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, aby zrozumieć, które zakłady są korzystne. Pamiętaj, że istnieje taka zależność: im wyższe prawdopodobieństwo wygranej, tym niższa wypłata.

Jak widać na przykładach, kwota wygranej jest obliczana przez pomnożenie kwoty zakładu przez ustaloną wypłatę dla tego konkretnego zakładu. Pierwotny zakład jest również zwracany graczowi. Jeśli gracz postawił więcej niż jeden zakład, a kilka z nich wygrywa, wypłaty są dodawane.

Naucz się grać w ruletkę

 • Opinie o grach w ruletkę
 • Szczęśliwy generator liczb
 • Kompleksowe artykuły
 • Samouczki wideo
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map