tabela wypłat ruletki

tabela wypłat ruletki

➤ Jak grać w ruletkę: zasady, szanse i wypłaty

Gra w ruletkę ma zasady, które są łatwe do zdobycia, a najlepsze jest to, że początkujący i doświadczeni gracze mają takie same szanse na wygraną. W większości gier kasynowych praktyka czyni mistrza, ale jeśli chodzi o ruletkę, wszystko, czego potrzebujesz, to szczęście i solidne zrozumienie zasad. W oparciu o ich oczekiwania i bankroll, gracze mogą wybrać agresywną strategię bukmacherską lub zadowalać się mniejszymi potencjalnymi wygranymi w zamian za lepsze wygrane.

Aby lepiej zrozumieć ruletkę, zalecamy:

Historia gry zaczyna się ponad 300 lat temu, pod koniec XVII wieku, a Francuzowi Blaise'owi Pascalowi przypisuje się ten wynalazek. Najwyraźniej próbował stworzyć maszynę perpetuum mobile, ponieważ badał prawdopodobieństwo, ale wynik zaskoczył go. Koło ruletki zyskało stosunkowo dużo przyczepności stosunkowo szybko i pod koniec wieku było popularną grą w Paryżu.

Istnieje wiele historii, które współcześni gracze lubią udostępniać w ruletce, a większość z nich dotyczy złych uderzeń i niesamowitych downswingów. W tamtych czasach legendy miały nieco inny smak, a niektórzy twierdzili, że Francuz Francois Blanc był tak zdeterminowany, aby zdobyć sekrety gry, że zawarł umowę z diabłem.

Argumentem często przytaczanym na poparcie tego twierdzenia jest to, że liczba na kole zwiększy się do 666, więc zdecydowanie musi być coś bezbożnego. Nie trzeba jednak wielkiego fana Goethego i jego Fausta, aby zakochać się w grze, ale ta teoria może się przydać, gdy przejdziemy przez surową passę. Zawsze lepiej jest obwiniać kogoś za swoje porażki, szczególnie diabła, zamiast brać odpowiedzialność za błędne zachowanie hazardowe.

Z biegiem czasu kasyna postanowiły poprawić przewagę kasyna, a ponieważ wyobraźnia nie jest ich mocną stroną, rozwiązaniem było dodanie kolejnego zera. Tabela zakładów wielokrotnie zmieniała strukturę, a kiedy gra była importowana do Ameryki, zmiany te urosły. Francuska ruletka ma bardziej tradycyjny układ i oferuje lepsze kursy dla graczy, jednocześnie dodając dwie specjalne zasady dla koneserów.

Jeśli nie wymyśliłeś już obiektu gry w ruletkę, prawdopodobnie powinieneś trzymać się z daleka od koła. Celem jest wygrywanie jak najwięcej w każdej sesji, w której grasz i unikanie downswingów na dłuższą metę, głupie. Na bardziej poważny ton, gracze powinni poprawnie odgadnąć liczbę, na którą piłka wyląduje po zakręcie. Istnieje kilka typów zakładów do wyboru, a każda z nich ma inną wypłatę, przy czym najbardziej prawdopodobne jest, że wygrywają najlepiej płacące zakłady.

Reguły mówią, że gracze powinni obstawiać zakłady zanim piłka zacznie spadać, ale możliwe jest obstawienie, gdy koło jest w ruchu. Krupier to ten, który sprawdza koniec fazy licytacji, a gdy piłka zatrzyma się w miejscu ostatecznego spoczynku, zwycięzcy zostają opłaceni i rozpoczyna się nowa runda. Obowiązkiem dealera jest usunięcie wszystkich przegrywających zakładów i podniesienie znacznika z wygrywającego numeru.

Oprócz tych zasad ruletki, są też takie, które muszą robić więcej z etykietą, ale mimo że są niepisane, są równie ważne. Na przykład ludzie, którzy oglądają grę, nie mogą siadać przy stole do ruletki, a sprzedawca uprzejmie poprosi ich o odejście. Ci, którzy grają, mają postawić zakłady tak szybko, jak to możliwe, nie ingerując w swoich rówieśników, tak aby każdy mógł postawić zakład, zanim krupier zwróci "więcej zakładów".

Gdy gracz kupi żetony z kasjera kasyna, może postawić na dowolną liczbę, grupę numerów lub obszary zakładów. Jedynym problemem jest to, że mają ograniczony czas na to i w kasynach lądowych, gdzie wiele osób gra przy tym samym stole, może stać się nieco zatłoczone.

Krupier może również pomóc w obstawianiu zakładów, o ile poprosi o to gracz, ale może łatwo zostać przytłoczony, gdy otrzymuje wiele podobnych wniosków. Natomiast ci, którzy zdecydują się grać w ruletkę online, nie będą mieli tego samego problemu, ponieważ decydują, kiedy koło zacznie się kręcić. Jedynym wyjątkiem od reguły są kasyna online oferujące dealerów na żywo, ponieważ obowiązują te same zasady, co w kasynach tradycyjnych.

Zasadniczo istnieją dwie kategorie zakładów na ruletkę, które mają nazwę zakładów zewnętrznych i wewnętrznych. Ci pierwsi są bardziej skłonni do wyłonienia zwycięzcy, ponieważ szanse na wygraną wynoszą 50-50, podczas gdy wewnętrzne zakłady są bardziej ryzykowne, ale mogą powodować większe wypłaty.

Być może najbardziej popularnym zakładem w ruletce jest Czerwony lub czarny zakład, który płaci nawet pieniądze i pozwala graczom obstawić dowolny kolor. Jeśli gracz wygra, zachowa stan początkowy i otrzyma taką samą kwotę. Nieparzysty czy parzysty ma taki sam współczynnik wypłat, z tą różnicą, że gracze stawiają na stare i parzyste liczby. The Wysoko czy nisko to także zakład o wyrównanej wysokości, który dotyczy liczb od 1 do 18 lub od 19 do 36, a we wszystkich tych zakładach w ruletce dom wyciąga swoją przewagę z pola zerowego.

Jest rzeczą oczywistą, że ci, którzy grają w amerykańską ruletkę, która ma dwa zera, będą musieli sobie radzić z większą przewagą. Natomiast ci, którzy preferują francuską ruletkę, która jest wersją europejskiej ruletki, mają większe szanse na wygraną, ze względu na zasadę "w więzieniu". Zasadniczo, jeśli kulka wyląduje na zero, gracz nie traci zakładu, zamiast tego jest zablokowany dla kolejnego obrotu. Jeśli następny zakład zostanie zwycięzcą, pieniądze zostaną zwolnione, jeśli nie trafią do kasyna kasyna.

Nieco inny rodzaj zakładów zewnętrznych to te, które płacą 2-1, a szanse wygranej wynoszą zaledwie 33%. Najbardziej popularna wersja znajduje się na Dziesiątki, gdzie gracze mają postawić na pierwsze 12 numerów, drugie lub trzecie. To samo dotyczy Kolumny zakład, przy czym oczekuje się, że gracze postawią 12 liczb, a jedyną różnicą jest rozkład na siatce zakładów.

Wszystkie zakłady zewnętrzne są jasno określone na stole do ruletki, z określonymi miejscami dla każdego zakładu.

Tego rodzaju zakłady nie są odpowiednie dla graczy, którzy unikają ryzyka, ponieważ szanse na wygraną są mniejsze, chociaż potencjalne zyski są zwiększone. Hazardziści często stawiają na jedną liczbę, a jeśli wygrywają, wygrywają od 35 do 1. Należy pamiętać o tym, że gracze mogą postawić na zero lub podwójne zero, jeśli grają w amerykańską ruletkę, zwrot z inwestycji wynosi 35 do 1, a kurs wynosi 37 do 1.

Drugi najbardziej ryzykowny zakład jest podzielony, ponieważ gracze obstawiają dwie liczby i jeśli dokonają prawidłowej prognozy, początkowy zakład zostanie zwiększony 17 razy. Zakład Street jest w zasadzie fantazyjną nazwą zakładu, który płaci 11 do 1, jeśli gracz podejmie właściwe założenie, a piłka wyląduje na jednym z trzech wskazanych przez niego liczb. Aby obstawić ten zakład, gracze powinni umieścić żeton na linii, która oddziela zakłady zewnętrzne od wewnętrznych.

Zakład na narożnik płaci 8 do 1 i jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu na skrzyżowaniu czterech liczb, wskazując intencję gracza na obstawianie wszystkich sąsiadujących liczb. Pięć zakładów liczbowych jest rzadko używane ze względu na fakt, że odnosi się tylko do amerykańskiej ruletki i ma masywne przewagi kasyna na poziomie 7,9%, podczas gdy zwrot z inwestycji wynosi 6 do 1. Szanse są znacznie bardziej sprawiedliwe, jeśli wybierzesz podwójną ulicę , ponieważ stawiasz na sześć liczb, a wypłata 5 do 1.

* = Prawdopodobieństwo wygranej w europejskim kole

** = Prawdopodobieństwo wygranej w amerykańskim kole

Najlepszym sposobem na opracowanie własnego zestawu strategii jest granie w darmową ruletkę online w renomowanym kasynie, takim jak Royal Panda, i rozpoczęcie eksperymentów.

Rodzaje ruletki i układ tabeli

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje kół ruletki, z rozróżnieniem między liczbą zero-miejsc. Wersja europejska jest uważana za uczciwą, ponieważ zawiera jedno zero, podczas gdy jej amerykański odpowiednik zwiększa przewagę kasyna, dodając slot 00.

Oprócz 36 regularnych numerów, amerykańskie koło ruletki ma dwa zielone miejsca, które mają wpisane 0 i 00. Znajdują się po przeciwnej stronie koła, podobnie jak wszystkie kolejne i tego samego koloru. Dystrybucja regularnych numerów różni się także od europejskiej ruletki i tak właśnie działają one w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara: 0, 2, 14, 35, 23, 4, 16, 33, 21, 6, 18, 31, 19, 8, 12, 29, 25, 10, 27, 00, 1, 13, 36, 24, 3, 15, 34, 22, 5, 17, 32, 20, 7, 11, 30, 26, 9, 28.

Ponieważ w europejskiej ruletce jest jedno miejsce zerowe, producenci nie muszą się upewnić, że znajduje się on po przeciwnej stronie bębna z dowolnej liczby. Reguła nadal ma zastosowanie do tych samych numerów kolorów i kolejnych, ale kolejność jest inna i postępuje w następujący sposób, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: 26, 3, 35, 12, 28, 7, 29, 18, 22, 9, 31, 14, 20 1, 33, 16, 24, 5, 10, 23, 8, 30, 11, 36, 13, 27, 6, 34, 17, 25, 2, 21, 4, 19, 15, 32.

Na pierwszy rzut oka nie ma różnicy między francuską a europejską ruletką, ponieważ koła mają ten sam układ, a liczby są ułożone w tej samej kolejności. Jedyna różnica między tymi dwiema grami polega na tym, że francuska ruletka ma dwie specjalne zasady, które noszą nazwę "En Prison" i "La Partage". Pierwsze rzuty rozpoczynają się, gdy piłka wyląduje na zero i jak wyjaśniono powyżej, gracze nie stracą zakładu, zamiast tego będą mieli drugą szansę na dokonanie prawidłowej prognozy. "La Partage" pomaga także graczom, którzy korzystają z zakładu o wyrównanej kwocie, aby odzyskać połowę swoich inwestycji, ponieważ 50% ich zakładu zostanie natychmiast zwrócone, jeśli piłka wyląduje na 0.

Najważniejsze jednak, co powinieneś mieć przed udaniem się do najbliższego kasyna, aby grać w ruletkę, to grać odpowiedzialnie za pieniądze, które możesz stracić. Powodzenia!

Zrozumienie wypłat ruletki

Ruletka oferuje oszałamiającą liczbę opcji zakładów, ale zakłady są wystarczająco proste. Aby mieć pewność, że otrzymasz prawidłową wypłatę, upewnij się, że umieściłeś żetony dokładnie w odpowiednim miejscu na stole. Brak wypłaty, ponieważ twój układ nie znajduje się we właściwym miejscu, jest oporem.

Wypłaty ruletki działają w ten sposób. Szanse są podane w postaci x do 1, co oznacza, że ​​wygrasz x dolarów za każdego postawionego dolara. Na przykład zakład z pojedynczą liczbą oferuje wypłatę od 35 do 1. Jeśli wygrasz, otrzymasz zwrot dolara plus 35 $ za wygraną.

Na krawędzi stołu znajduje się seria zakładów, które są "poza" 38 numerami na stole. Każdy z tych zakładów odnosi się do określonego zestawu liczb lub kolorów. Jeśli piłka wyląduje na 0 lub 00, przegrywasz na dowolnych zakładach zewnętrznych.

Zakłady zewnętrzne obejmują:

Czerwony lub czarny - Ten zakład wypłaca równe szanse (1 do 1), jeśli piłka wyląduje na wybranym przez ciebie kolorze.

Nieparzysty czy parzysty - Ten zakład wypłaca wyrównane kursy (1 do 1), jeśli piłka wyląduje na parzystej lub nieparzystej pozycji, w zależności od tego, którą opcję wybrałeś.

Niski lub wysoki - Ten zakład wypłaca nawet pieniądze (1 do 1), jeśli piłka ląduje na 1-18, jeśli stawiasz niski zakład, lub gdy piłka ląduje na 19-36, jeśli postawisz zakład wysoki.

Kolumny - Liczby na układzie są podzielone na trzy kolumny po dwanaście liczb każda. Zakład "kolumn" wygrywa, jeśli piłka trafi na jedną z liczb w wybranej kolumnie. Ten zakład wypłaca 2 do 1, gdy wygrywasz.

Dziesiątki - Na stole jest 36 liczb, więc możesz postawić na pierwsze tuziny (1-12), drugi tuzin (13-24), lub tuzin tuzin (25-36). Ten zakład również wypłaca 2 do 1.

Możesz również obstawiać konkretne numery i zestawy liczb na wewnętrznej stronie układu. Te zakłady wygrywają rzadziej, ale gdy wygrywasz, płacą więcej. Krawędź domu w zakładach wewnętrznych jest taka sama jak przewaga kasyna na zakładach zewnętrznych.

Wewnętrzne zakłady obejmują:

Prosto - To jest stawka na jedną liczbę. Opłaca się od 35 do 1.

Rozdzielać Zakład - Jest to zakład na dowolne dwie sąsiednie liczby. Umieszczasz żeton na linii między dwiema liczbami, aby postawić ten zakład. Ten zakład opłaca się od 17 do 1.

Street bet - Ten zakład obejmuje trzy liczby. Obstawiasz zakład na linii poza trzema liczbami w rzędzie, w którym chcesz wygrać. Ten zakład opłaca się od 11 do 1.

Zakład narożny - Niektórzy nazywają to zakładem kwadratowym lub kwartalnym. Jest to zakład na rogu, który tworzy kwadrat, a jest to zakład na cztery liczby. Wygrana w tego typu zakładach wynosi 8 do 1.

Zakład na pięć liczb - Możesz postawić tylko jeden pięciogwiazdkowy zakład, a jest to jedyny zakład wewnętrzny oferujący różne kursy od wszystkich pozostałych. Problem polega na tym, że ma on wyższą przewagę kasyna, co czyni go najgorszym zakładem na stole. Ten zakład znajduje się na liczbach 0, 00, 1, 2 i 3, a układasz żeton na zewnętrznej linii narożnej między 1 a 0. Ten zakład wypłaca 6 do 1, ale tylko masochiści stawiają ten zakład.

Sześć liczb - Niektórzy nazywają to zakładem liniowym. Obejmuje dwa sąsiednie rzędy liczb. Opłaca się od 5 do 1.

Jak wypłaty w ruletce Dają Casino Edge

Te wypłaty mają jedną wspólną cechę - płacą mniej niż prawdziwe szanse na wygraną. Właśnie dlatego kasyno cieszy się przewagą kasyna 5,26% na ruletce. Twoje szanse na wygraną są zawsze mniejsze niż kwoty wypłat.

Na przykład, szanse wygrania zakładu straight-up wynoszą 37 do 1. Na kole, które przegrywają, jest 37 liczb, a 1 zakład na kole, który wygra. Ale zakład płaci tylko 35 do 1, a nie 37 do 1, więc dom wygrywa częściej niż przegrywa.

Zakład podzielony oferuje szanse wygranej od 18 do 1, ale opłaca się od 17 do 1.

Mógłbym wymienić wszystkie z nich, ale masz już pomysł. Kasyno ma niezrównaną matematyczną przewagę przy każdym zakładzie. Żaden system lub strategia zakładów nie może pokonać tej przewagi.

Oczywiście na krótką metę wszystko może (i często nastąpi). To się nazywa "odchylenie standardowe" i wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie odchodzą od stołu do ruletki jako zwycięzcy. Matematycznie prawdziwe wyniki pojawiają się tylko w miarę zbliżania się do nieskończonej liczby obrotów.

Tak więc najlepszym sposobem podejścia do ruletki jest skowronek. To fajna gra. Możesz zrelaksować się i towarzysko podczas gry. Ale nie oczekuj wygranej, ponieważ szanse są przeciwko tobie. A jeśli wygrasz, odejdź i się uśmiechnij, bo pokonasz szanse.

Układy ruletki

Układ ruletki amerykańskiej i europejskiej, zakłady i wypłaty

(Zobacz dodatkowe informacje poniżej)

Amerykańska ruletka 0 - 00

(Wersja europejska ma tylko jedno 0)

Zakłady wewnętrzne: (zwane także zakładami układu)

ZA - 1 numer, Prosto w górę 35: 1

b - 2 numery, Split 17: 1

do - 3 numery, 3 wiersz 11: 1

re - 4 cyfry, 4 narożniki 8: 1

mi - 5 numerów, 1 piąta 6: 1 (podwójny stół do ruletki)

* E - 4 numery, 1. czwarte 8: 1 (pojedynczy stół do ruletki zero - nie pokazano)

fa - 6 liczb, 6 Linia 5: 1

sol - 12 liczb, Kolumna 2: 1

H - 12 liczb, Tuzin 2: 1

jot - 24 numery, Podziel kolumny 1: 2

(Dozwolone w kasynach w Wielkiej Brytanii Niektóre kasyna mogą na to nie zezwalać.)

K - 24 numery, Split Dozens 1: 2

(Dozwolone w kasynach w Wielkiej Brytanii Niektóre kasyna mogą na to nie zezwalać.)

Nawet dziwne - Płaci nawet pieniądze 1: 1

Czerwony czarny - Płaci nawet pieniądze 1: 1

1-18 / 19-36 (zwany także Low / High) - Płaci nawet pieniądze 1: 1

Słowo "ruletka" jest francuskim słowem "małe kółko". Oryginalna ruletka była również znana jako "Francuska ruletka" i dosłownie przejęła europejską scenę hazardową na początku XVIII wieku. Dziś prawie wszystkie francuskie stoły ruletki na całym świecie zostały zastąpione europejską wersją amerykańskiej ruletki.

Układy ruletki amerykańskiej i europejskiej są praktycznie takie same, główna różnica polega na tym, że stół europejski ma jedną pozycję zerową (0), a tabela amerykańska ma dwie pozycje zerowe (0, 00). Inną ważną różnicą jest kolejność liczb na kole ruletki. Są zupełnie inne.

Francuska ruletka też ma jedno zero, ale układ tabeli jest nieco inny i szerszy (patrz rysunek układu tabeli poniżej) i nie ma osobnych kolorowych żetonów dla graczy, żetony pieniężne są używane. Ponadto kij jest używany przez rozdającego i stickman ogłosić zwycięski numer, zebrać żetony ze stołu i zapłacić zwycięzcom, co czyni grę wolniej niż wersja amerykańska.

W ruletce amerykańskiej i europejskiej indywidualne żetony są używane dla każdego gracza, a po ich wyniku przegrane żetony są zbierane ze stołu ręcznie, a wygrane są wypłacane ręcznie. Gra jest znacznie szybsza od francuskiej ruletki.

W francuskich kasynach "American Roulette" oznacza grę w ruletkę z podwójnymi zerami (0, 00 - w układzie tabeli i na kole), taką samą, jak w USA. Amerykańska ruletka z jednym zerem (lub wersją europejską) jest określana jako Angielska ruletka aby odróżnić ją od amerykańskiej ruletki podwójnej zero i podkreślić, że ma tylko jedno zero (tak jak w Wielkiej Brytanii).

Jednak w wielu krajach (w tym w Wielkiej Brytanii) europejska ruletka z jednym zerem nazywa się American Roulette, aby odróżnić ją od francuskiego układu ruletki i sposobu, w jaki jest rozgrywana. W niektórych krajach afrykańskich nazywają to "ruletką z francuską numeracją na amerykańskim stole".

Podsumowując:

 • Amerykańska ruletka może mieć jedno zero lub podwójne zero, ale sposób grania jest taki sam dla obu, a gra jest szybsza od francuskiej ruletki. Oprócz pozycji zerowych układ tabeli jest taki sam. Inną zasadniczą różnicą jest koło ruletki, sekwencja cyfr na kole jest zupełnie inny.
 • Europejska ruletka, termin używany głównie w USA, to ruletka z jednym zerem bez względu na układ tabeli, może odnosić się do amerykańskiej ruletki z jednym zerem lub do francuskiej ruletki, ponieważ oba używają tego samego typu koła ruletki z tą samą sekwencją liczby.
 • Francuska ruletka znany jest wszędzie jako francuska ruletka, ma jedno zero, szeroki układ stołów i posiada stickmenów, które obsługują żetony.
 • Amerykańska ruletka w amerykańskich kasynach i francuskich kasynach jest określana w amerykańskiej ruletce podwójnymi zerami (0, 00).
 • Amerykańska ruletka w kasynach spoza USA i poza Francją (na przykład w kasynach w Wielkiej Brytanii) jest określana w amerykańskiej ruletce pojedynczym zerem. W niektórych europejskich kasynach amerykańska ruletka z jednym zero nazywa się Fair Roulette.
 • Angielska ruletka, termin powszechnie używany we francuskich kasynach, jest określana w amerykańskiej ruletce za pomocą jednego zera, tak jak w brytyjskich kasynach.

Układ ruletki francuskiej

(Szanse i wypłaty są jak wyżej)

ZA - 1 numer, Prosto w górę.

b - 2 cyfry, Split.

do - 3 cyfry z liniami 0 i 3.

re - 4 cyfry z narożnikami 0 i 4.

mi - 6 liczb, 6 linii.

fa - 12 liczb, kolumna.

sol - 12 liczb, Tuzin.

H - Manque / Passe, 1-18 / 19-36 (Low / High).

ja - Pair / Unpair (parzysty / nieparzysty).

jot - Noir / Rouge (czarny / czerwony).

Finały - Typ zakładów grupowych na liczby kończące się tą samą cyfrą. Przykłady:

 • Finał 7 oznacza postawienie na liczby 7, 17 i 27 prosto (trzy żetony).
 • Końcowy 2 oznacza postawienie na liczby 2, 12, 22 i 32 prosto (cztery żetony).
 • Finał 2-5 oznacza podzielone zakłady na liczby 2/5, 12/15, 22/25 i 32/35 (cztery żetony).

Układ tabeli we francuskiej wersji ruletki różni się od tabeli ruletki w stylu amerykańskim pokazanej powyżej. Główną różnicą jest pozycja zakłady boczne (zakłady zewnętrzne). Zakłady poboczne na stole francuskim są podzielić na dwie części i biegnij po obu stronach układu stołu. Każdy zakład dodatkowy otrzymuje swoje francuskie imię, a czasem także jego angielskie tłumaczenie.

Ruletka ogłosiła zakłady lub zakłady na połączenie (Używany w francuskich stołach do ruletki iw niektórych europejskich kasynach z stołami do ruletki z jednym zerem, powszechnym w większości brytyjskich kasyn z tabelami ruletki amerykańskiego stylu z jednym zerem).

Te zakłady składają się z grupy liczb i istnieje 5 typów:

Zakład Number Neighbours bet / Neighbours (Voisin du Nombre): 5 żetonów stawia na liczbę, która obejmuje samą liczbę i dwie liczby po obu jej stronach na kole ruletki.

Zakład Zero sąsiadów (Voisins du Zero): zakład na 9 żetonów obejmuje zero plus siedem liczb po prawej i dziewięć liczb po lewej, 0/2/3 + 25/26/28/29, każde z 2 żetonami, 4/7 + 12/15 + 18/21 + 19/22 + 32/35, każdy z 1 chipem.

Trzecia sekcja zakładu Wheel (Tiers du Cylindre): zakłady na podzielone 6 żetonów obejmują liczby od 33 do 27 na kole ruletki, 5/8 + 10/11 + 13/16 + 23/24 + 27/30 + 33/36, każdy z 1 żeton.

Zakład Full Orphans (Orphelin Plein): Zakład na 8 żetonów obejmuje 0 + 6 + 9 + 14 + 17 + 20 + 31 + 34, każdy z 1 żetonem.

Zakład Orphans Split (Orphelin Cheval): zakład na 5 żetonów obejmuje numery 6/9 + 14/17 + 17/20 + 31/34, z których każdy zawiera zakłady na 1 żeton i 1 na 1 żeton.

Układ tabeli Roulite lub Roulight

Roulite lub Roulight to nowoczesna odmiana ruletki. Gra stołowa, opracowana w pierwszej kolejności przez specjalistów z Kasyna Wiesbaden, Wiesbaden, Niemcy.

Gra jest dynamiczna i bardzo szybka. Gracze, którzy lubią grać sektory i sąsiedzi, uwielbiają to. Zakłady można umieszczać tylko na pełnych numerach (na górze), na dwóch połączonych numerach (split), sąsiadach numerów i sekcjach koła. Brak zakładów zewnętrznych.

Układ stołu La Boule i koło

Boule lub La Boule to prosta i szybka gra podobna do ruletki, popularna w francuskich kasynach i można ją teraz grać online.

W grze znajduje się stół i koło z 9 liczbami i 3 różnymi kolorami. Koło jest obracane, a mała gumowa kula odbija się wokół koła, po czym przechodzi do jednej z kolorowych dziur, aby określić wynik.

Zakłady są znane graczom ruletki z układem stołów, zapewniającym szeroki wybór opcji zakładów. Gracze mogą postawić zakład na Czerwoną lub Czarną, Nieparzystą lub Parzystą, Wysoką lub Niską lub na indywidualne numery koła.

Numer 5, kolor żółty, gra w sposób podobny do zera (0 lub 00) w normalnej ruletce. Możesz obstawiać na nim jak każdy inny indywidualny numer, ale jeśli liczba 5 zostanie obrócona, wtedy tylko zakłady na 5 wygranych i wszystkie inne zakłady przegrywają.

Ponieważ w Boule jest mniej numerów, szanse na wyrzucenie 5 są większe niż zero wyrzucone w normalnej ruletce, co sprawia, że ​​dom La Boule jest wyższy niż ruletka.

Jeśli postawisz na zwycięski numer, otrzymasz 7: 1, czyli wypłatę za wszystkie zakłady na poszczególne liczby i 1: 1 we wszystkich innych zakładach.

Rozłożenie stołu ruletki CAMMEGH i plansza

Spread-bet ruletka to unikalna koncepcja CAMMEGH (cammegh.com) dodająca siedem zakładów w ruletkę, oferująca graczom szansę wygrania wysokich wypłat za pomocą jednego obrotu koła (również zwiększono przewagę kasyna do kasyna). Siedem dodatkowych kręgów zakładów zostało dodanych do układu zwykłego stołu, znajdującego się wśród zewnętrznych zakładów, jak pokazano na poniższym zdjęciu.

Jak to działa: Zestaw numerów elektronicznych, niezależnie od numerów kół ruletki, działa jako wtórne koło na wyświetlaczu tablicy elektronicznej wraz z zestawem przedstawiającym rzeczywiste liczby kół ruletki, tworząc dwa koncentryczne pierścienie obracające się w przeciwnych kierunkach, jak pokazano na zdjęcie z billboardu poniżej.

Po ogłoszeniu "nie więcej zakładów" dwa pierścienie na wyświetlaczu zatrzymują się, losowo wyrównując dwa zestawy liczb. Odbywa się to, zanim piłka na prawdziwym kole ruletki zatrzyma się i wyląduje na zwycięskim numerze.

Gdy kulka się zatrzyma, odpowiedni numer wygrywający na pierścieniu wyświetlacza zostanie sparowany z wyrównującym numerem elektronicznym. Suma tych sparowanych liczb określa wynik zakładu spread-bet. Na wyświetlaczu tablicy wyświetlane są stale wyniki liczb elektronicznych wraz ze zwykłymi wynikami liczb ruletki (patrz zdjęcie poniżej, po lewej stronie wyświetlacza).

Świetna strona z informacjami o hazardzie

Użyj "Menu główne"na prawym marginesie, aby zapoznać się z tą stroną - jest to obszerna strona z informacjami o hazardzie, zawierająca porady dotyczące wygrywania, hazardu, strategii bukmacherskiej, listy najlepszych kasyn online i katalogów kasyn na świecie.

Omawiane tematy obejmują podsumowanie gry, zasady, jak grać, jak wygrywać, strategię gry, systemy zakładów, wskazówki dotyczące hazardu, na temat: Blackjack, ruletka, klasyczny poker i warianty, takie jak poker Texas Hold'em, Craps / Dice, automaty i Videopoker , Baccarat, Keno, Loterie, Powerball, Bingo, zakłady sportowe, wyścigi konne i wyścigi chartów.

Jest to strona internetowa poświęcona hazardowi, zawierająca wiele informacji i zasobów, a także pomocne porady i częste aktualizacje dzięki Twoim przydatnym opiniom.

Zakłady Ruletki, kursy i wypłaty

Szanse i wypłaty są nieco inne dla każdego typu kół i są wymienione poniżej Jeśli szukasz profesjonalnych systemów ruletki, które działają, odwiedź stronę domową www.roulettephysics.com.

 • Wypłata 1: 1 oznacza, że ​​otrzymujesz 1 żeton PLUS z pierwotnym zakładem. Wypłata 5: 1 oznacza, że ​​otrzymujesz 5 żetonów PLUS z pierwotnym zakładem
 • Zaletą kasyna jest przewaga kasyna nad graczami. Więc jeśli przewaga kasyna wynosi 2,7%, a ty postawisz 1 $, możesz spodziewać się straty 0,027 $.

Dwa główne typy zakładów to "inside" i "outside". Dla każdego rodzaju zakładu obowiązują różne limity zakładów. Zwykle można obstawiać znacznie wyższe zakłady zewnętrzne. Jest tak z kilku powodów, ale głównie dlatego, że wypłaty są znacznie wyższe w przypadku zakładów wewnętrznych.

Rodzaje zakładów w ruletce, ruletki i układanie żetonów

(1) Prosto (1 numer): В 35-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 35 jednostek). Przykład obejmuje numer 2.

(2) Split (2 cyfry):В 17-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 17 jednostek). Przykład obejmuje liczby 2 & 6.

(3) Ulica (3 cyfry): 11-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład plus 11 jednostek). Przykład obejmuje 7, 8 & 9.

(4) Kwadrat (4 cyfry): 8-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 8 jednostek). Przykład obejmuje 8, 9, 11 & 12.

(5) Sześć linii (6 liczb): 5-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 5 jednostek). Przykład obejmuje numery 13, 14, 15, 16, 17 & 18.

(6) Kolory (18 cyfr): Wypłata 1: 1 (płaci swój oryginalny zakład PLUS 1 jednostka). Przykład obejmuje wszystkie numery blackВ.

(7) Dziesiątki (12 cyfr):Â 2-1 wypłaty (płaci twój oryginalny zakład PLUS2 jednostki). Przykład obejmuje numery od 13 do 24 (drugi tuzin).

(8) Wysokości / lwy (1-18 lub 19-36): 1-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład + 1 jednostka). Przykład obejmuje numery od 19 do 36.

(9) Kursy / Evens (18 liczb): 1-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 1 jednostka). Przykład obejmuje wszystkie liczby nieparzyste.

(10) Â Kolumny (12 liczb): 2-1 wypłata (płaci twój oryginalny zakład PLUS 2 jednostki). Przykład obejmuje numery 2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35.

Unikanie typowych nieporozumień

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez ruletkę jest zwiększenie zakładów po stratach, bez uwzględnienia przewidywanego zwycięskiego numeru. Powinno być oczywiste, że ruletka dotyczy zwycięskiej liczby. Chodzi o to, aby postawić na zwycięski numer. Ale prawie każdy system ruletki nie zastanawia się nawet nad tym, dlaczego piłka ląduje w miejscu, w którym gra. Brzmi to niedorzecznie, ale to prawda. Przeciętny zakład ruletki dokonany przez graczy nie uwzględnia zmiennych, które decydują o miejscu lądowania piłki.

Na przykład prosty system może obstawiać na czerwono, ale zwiększyć zakład po przegranej. Teoria mówi, że zwiększenie wielkości zakładu pozwoli Ci odzyskać wszelkie straty. Ale rzeczywistość polega na tym, że po prostu zwiększasz kwotę, którą postawisz na następnym spinie. Każdy spin nie ma związku z następnym spinem, przynajmniej nie w taki sposób, w jaki zakłada się taki system zakładów.

Kolejny przykład to 10 czerwonych spinów z rzędu. Jeden z graczy w ruletkę mówi: "czerwony jest na linii, muszę postawić czerwony". Inny gracz mówi, że "czarny ma się kręcić dalej, więc założę się czarny". Więc kto ma rację? Żadne z nich. Dzieje się tak dlatego, że szanse na wirowanie w kolorze czerwonym lub czarnym nadal wynoszą 50/50 (na razie zaniedbując istnienie zera). To zdumiewające, jak każdy gracz przy stole robi rzeczy tak czy inaczej, gdy jest długa smuga określonego koloru. Tymczasem właściciel kasyna siedzi z powrotem, pocierając dłonie, wdzięczny, że gracze nie mają pojęcia, że ​​iluzja smug lub zdarzeń jest w grze gracza.

Nie wszystkie stoły do ​​ruletki oferują zakłady na torze wyścigowym. Tor wyścigowy umożliwia graczom obstawianie zakładów w oparciu o określone segmenty koła ruletki. Zasady korzystania z toru wyścigowego różnią się w zależności od kasyna. Również treść czasami różni się w zależności od toru wyścigowego, chociaż zazwyczaj te same obszary dla zakładów są dostępne.

Seria 5/8: Zakład na pomarańczowym polu "Series 5/8" jest następujący:

Orphelins: Zakład na zielonym polu "Orphelins" to:

Seria 0/2/3: Zakład na pomarańczowym polu "Series 0/2/3" to:

Zakłady neighbour: Jest to zakład na pojedynczą liczbę na torze wyścigowym. Jeśli obstawiasz w prawdziwym kasynie, jeden zakład na liczbę dzieli kwotę zakładu pomiędzy 5 liczb. Obejmuje to liczbę, którą obstawiłeś, plus 2 numery z każdej strony. Jeśli postawisz zakład w kasynie online, kliknięcie na pojedynczą liczbę automatycznie umieszcza jeden żeton na numerze, plus jeden żeton na każdym z 2 numerów po każdej stronie (łącznie 5 liczb i 5 żetonów).

W niektórych kasynach zakłady sąsiadów muszą zostać przekazane dealerowi, który może następnie poinformować szefa Pitt o twoim zakładzie. Przyczyny tego są zróżnicowane. Po pierwsze, pomaga wykryć zawodowych graczy, którzy obstawiają sektory. Po drugie, sprawia, że ​​Twój zakład jest jasny dla wszystkich, więc nie ma żadnych nieporozumień. Wszelkie nieporozumienia dotyczące tego, gdzie gracze chcieli postawić, w przeciwnym razie powodowaliby kłótnie.

Najlepszy zakład to miejsce, w którym piłka ląduje. Duh, prawda? Ale pozwól mi wyjaśnić więcej. . . Po pierwsze, realistycznie nie możesz dokładnie wiedzieć, jaki numer wygrywa na każdym spinie. Ale na większości kół można co najmniej przewidzieć, do którego obszaru piłka się podskoczy, i można mieć co najmniej lepszą dokładność niż losowość. Musisz zrozumieć, że krawędź domu z ruletką jest tylko niewielka, i musisz mieć tylko niewielką dokładność przewidywań, aby przewyższyć twoją korzyść. Można by sądzić, że nie da się przewidzieć, gdzie piłka się podskoczy, i można by sądzić, że prędkość obrotowa krupiera kontrolowałaby to wszystko. Ale nie spiesz się, aby przeczytać tę stronę i zrozumieć zasady, które czynią ruletkę bardziej przewidywalną grą, niż ci się wydaje.

Jak ważne są kursy ruletki?

Kursy ruletki mówią po prostu, jak często możesz wygrać, jeśli dokładność wyboru zakładu nie jest lepsza niż losowa. Jeśli zastosujesz przewagę metod gry, które używają fizyki do przewidywania zwycięskiego numeru, to różnica odds, choć ogólnie krawędź gracza staje się fokus.

Na przykład, szanse wygranej na europejskim kole ruletki wynoszą 1 na 37, jeśli postawisz na jedną liczbę. Ale dzięki urządzeniu do gry w ruletkę można wygrać tak często, jak 1 na 10 obrotów. Będziesz miał ponad trzykrotny wzrost szans na wygraną, co sprawi, że typowe stawki w ruletce nie będą miały znaczenia.

"Najlepsze szanse" na wygraną różnią się od wypłaty i przewagi. Możesz postawić na każdą liczbę, a wygrywasz za każdym razem, więc twoje szanse na wybranie zwycięskiej liczby będą najwyższe. Ale nadal będziesz tracić pieniądze, ponieważ otrzymasz niesprawiedliwą kwotę. Ta niesprawiedliwa kwota to "przewaga domu". Dlatego zamiast brać pod uwagę "najlepsze kursy w ruletce", należy rozważyć "przewagę kasyna". Ale jak na powyższym wykresie, krawędź jest taka sama we wszystkich zakładach.

Europejskie i amerykańskie układy Double Wheel

Koło amerykańskie ma jedno i dwa podwójne kieszenie, natomiast koło europejskie ma tylko jedną zieloną 0. Układ każdego koła jest poniżej:

Koło jedno zera (europejskie):0, 0,32,15,19,4,21,2,25,17,34,6,27,13,36,11,30,83,10,5,24,16,33,1,20 14,31,9,22,18,29,7,28,12,35,3,26

Podwójne zero (amerykańskie) koło:0,2 0,28,9,26,30,11,7,20,32,17,5,22,34,15,3,34,36,13,1,10,27,10,25,29,12 8,19,31,18,6,21,33,16,4,23,35,14,2

Krawędź domu to normalna przewaga kasyna nad graczami. Na europejskim kole to -2.7%, a na amerykańskim to -5,26%. Tak więc przewaga kasyna nad graczami jest znacznie większa w przypadku amerykańskiego koła. Jednak w obu przypadkach jest to tylko niewielka przewaga kasyna. Ale chyba, że ​​dokładność przewidywań gracza jest lepsza niż losowa, ta niewielka przewaga wystarcza, aby kasyno niezawodnie zyskiwało na dłuższą metę. Jest nieuniknione, że niektórzy gracze wygrają w krótkim czasie, ale kasyno myśli w kategoriach dziesiątek tysięcy obrotów i tysięcy graczy, a nie indywidualnych graczy. Jedynym kasynem czasu jest to, że poszczególni gracze uważają, że używają profesjonalnego systemu ruletki.

Zakłady ogłoszone lub ogłoszone są zakładami, które są zawierane poprzez ich wypowiedzenie, bez faktycznego obstawiania zakładów. Tego typu zakłady nie są dozwolone we wszystkich jurysdykcjach, głównie dlatego, że stwarzają możliwości oszukiwania graczy, aby obstawiać zakłady bez żadnych pieniędzy.

Są one zazwyczaj używane przez profesjonalnych graczy do obstawiania konkretnych sektorów fizycznych koła ruletki. Zakłady sektorowe są jedynymi typami zakładów, które zwiększają Twoje szanse na ruletkę. Na przykład, zakład sąsiada na zero dla koła ruletki europejskiej zwykle obejmuje numery 3,26,0,32,15. Dzieje się tak dlatego, że zakłady oparte na sektorach są wykorzystywane w korzystnych metodach gry. W szczególności w europejskich kasynach, sąsiedni zakład musi zostać rozdany krupierowi, który następnie ogłasza zakład do bossa. Z perspektywy profesjonalnego gracza nie jest zbyt często robić to zbyt często, ponieważ przyciąga uwagę. Zakłady neighbour są umieszczane na okrągłej reprezentacji koła znajdującego się na stole obstawiania, zwanym torem wyścigowym.

 • Europejska ruletka - do 95,5%
 • Amerykańska ruletka - do 94,5%
 • Francuska ruletka - do 94,5%

BONUS 200% Do 1000 $ Zagraj teraz

Ruletka jest jedną z najłatwiejszych gier kasynowych i jest jedną z najstarszych gier dostępnych w kasynach na całym świecie. Jak więc działają wypłaty ruletki i kursy?

Ruletka ma stałą przewagę kasyna i proste kursy. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o przewadze i kursach na tej stronie, a także objaśnienia każdego możliwego zakładu, który możesz zrobić przy stole.

Gdy dowiesz się więcej o krawędzi domu, zobaczysz, że nawet przy stołach z najlepszymi kursami dla gracza przewaga jest wyższa niż w grach takich jak blackjack, bakarata i niektóre maszyny do pokera wideo.

BetOnline oferuje najlepsze kursy na ruletkę

 • Europejska ruletka - do 95,5%
 • Amerykańska ruletka - do 94,5%
 • Francuska ruletka - do 94,5%

Zdobądź do 25 USD za darmo

Łatwo wpaść w pułapkę, gdy myślisz tylko o procentowej wartości kasyna, ale wiele razy tracisz mniej na godzinę, a dzięki temu możesz grać dłużej, grając w domową grę z wyższej półki.

Jedną z głównych zalet gry w ruletkę jest to, że grasz mniej obrotów na godzinę niż grasz rękami na godzinę przy stole do blackjacka, stole do bakarata lub na automatach do pokera wideo. Gdy połączysz to z prostą grą, w której wszystkie zakłady mają tę samą przewagę, ruletka jest dobrym wyborem dla wielu graczy w kasynie.

Szanse i krawędź na trzech różnych kołach ruletki

Rzuć okiem na kursy, wypłaty i przewagę kasyna, które są oferowane podczas gry na amerykańskich, europejskich lub francuskich kołach ruletki.

Zajrzyj do sekcji o tym, jak działa krawędź domu, aby dowiedzieć się, dlaczego amerykańska ruletka ma przewagę nad europejską lub francuską. Rzućmy okiem na szanse, z jakim masz do czynienia przy każdym wewnętrznym zakładzie, a także o odpowiednich wypłatach. Opiera się to na kole amerykańskim.

Kursy Tabela Wypłaty w ruletce amerykańskiej, kursy, zakłady i House Edge

Przewaga kasyna przy zakładach zewnętrznych działa na zasadzie próbkowania, ale jak widać w poniższej tabeli, zarówno szanse na wygraną, jak i wypłaty są znacznie niższe.

 • Idź All-American i zagraj w amerykańską ruletkę w Bovada
 • Międzynarodowi gracze Daj amerykańskiej ruletce zakręt w kasynie Betway

Europejskie koła ruletki nie mają podwójnej przestrzeni zerowej, więc szanse są lepsze dla gracza. Jest to najpopularniejszy typ ruletki rozgrywany w większości kasyn online, ponieważ przewaga kasyna i szanse wygranej sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla zapalonych graczy. Rzućmy okiem na szanse, z jakim masz do czynienia przy każdym wewnętrznym zakładzie, a także o odpowiednich wypłatach.

Kursy Wypłaty European ruletka, kursy, zakłady i House Edge

 • Ciesz się europejską ruletką i bonusami do 3000 $ w kasynie Bovada
 • Ciesz się europejską ruletką i bonusami do 1000 $ na Betway

Jedyna różnica między europejską ruletką a francuską ruletką polega na tym, że w francuskiej ruletce, jeśli stawiasz wysokie, niskie, czerwone, czarne, nieparzyste lub równe, a piłka ląduje na zero, tracisz tylko połowę swojego zakładu. Tak więc przewaga kasyna na tych zakładach jest o połowę mniejsza niż na europejskim kole. Rzućmy okiem na szanse, z jakim masz do czynienia przy każdym wewnętrznym zakładzie, a także o odpowiednich wypłatach.

Kursy Francuskie ruletki Zapłaty, kursy, zakłady i House Edge

Doświadczeni hazardziści unikają amerykańskiego koła, na korzyść europejskiej wersji - lub jeszcze lepiej - francuskiej ruletki, która ma najlepsze kursy wszystkich wypłat ruletki.

 • Gracze z USA znajdą te niskie wariacje na BetOnline
 • Międzynarodowi gracze mogą cieszyć się low-edge French Roulette w 888 Casino

Istnieją dwa rodzaje zakładów, które gracz może obstawiać - zakłady wewnętrzne i zewnętrzne. Są one względne w stosunku do miejsca, w którym można umieścić żetony na stole. Poznanie rodzaju zakładu i miejsca postawienia zakładu pomoże ci ustalić, jaka będzie możliwa wypłata ruletki.

Jest to stawka na pojedynczą liczbę i jest dokonywana poprzez umieszczenie żetonu lub żetonów pokrywających ten numer całkowicie wewnątrz pola otaczającego numer.

Zakład na dwie liczby, podział jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu lub żetonów na linii pomiędzy dwoma liczbami.

Zakład uliczny składa się z trzech liczb na wyświetlaczu, takich jak 31, 32 i 33. Zakład ten jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu lub żetonów na zewnętrznej krawędzi na każdym końcu ulicy. W tym przykładzie obstawiasz zakład po lewej stronie linii 31 lub prawej z 33 linii.

Zakład narożny lub kwadratowy to zakład na cztery liczby dokonane poprzez umieszczenie żetonu lub żetonów na rogu współdzielonym przez wszystkie cztery liczby.

Jest to zakład na dwie ulice wykonane przez umieszczenie żetonu lub żetonów na linii zewnętrznej, gdzie spotykają się dwie ulice.

Zakład trio to zakład na trzy liczby, które zawierają co najmniej zero lub podwójne zero. Zakład jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu lub żetonów na przecinającej się linii trzech liczb.

Zakład na liczby zero, jeden, dwa i trzy na jednym kole zero, wykonane przez umieszczenie żetonu lub żetonów na zewnętrznym rogu zera i jednego lub zero i trzy.

Zakład na podwójne zero, zero, jeden, dwa i trzy na podwójnym kole zerowym, dokonane przez umieszczenie żetonu lub żetonów na zewnętrznym rogu zera i jedno lub podwójne zero i trzy.

Ten zakład wynosi od 19 do 36 za wysokie lub od 1 do 18 za niskie. Każda tabela ma wyznaczony obszar dla tego zakładu.

Ten zakład jest czerwony lub czarny, a każdy stół ma wyznaczony obszar dla każdego z tych zakładów.

Zakład ten zakłada, że ​​liczba będzie parzysta lub nieparzysta. Stół ma wyznaczony obszar dla tych zakładów.

Tuziny zakładów dotyczą pierwszych 12 numerów, od 1 do 12, od drugiej do dwunastu, od 13 do 24 lub od tuzina od 25 do 36. Dziesiątki zakładów są umieszczane w wyznaczonym obszarze, zazwyczaj po lewej stronie numerów drukowanych na czułem.

Zakład kolumnowy dotyczy jednego z 12 numerów w pierwszej, drugiej lub trzeciej kolumnie, która trafi na kierownicę. Te zakłady są umieszczane wzdłuż dolnej części liczb na filcu pod kolumną, na którą chcesz postawić zakład.

Jak działa Krawędź Ruletki

Zakłady w ruletce obejmują proste szanse rzutu monetą, takie jak czerwone lub czarne, a także zakłady wewnętrzne, które mają wypłaty 35 do 1. Posiadanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób obliczane są te kursy i jak wpływają one na ogólną strategię bankrollu i obstawiania zakładów, może pomóc w grze Ruletka niezmiernie. Obejmuje to zrozumienie, które koło ma najlepszy zwrot z wniesionych zakładów.

Czym jest House Edge w ruletce?

House edge to długoterminowe kasyna z każdym zakładem. To będzie się różnić w zależności od gier (Keno jest szczególnie odrażający 27% podczas gdy podstawowe zakłady w Bakarat są pod 1,25%). Ruletka zegary krawędzi domu w 5,26% dla amerykańskiego koła i 2,7% dla pojedynczej zerowej wersji europejskiej.

Jak oblicza się House Edge?

Zakład straight-up wymaga 1 z 38 numerów (liczby 1-36 wraz z 0 i 00), aby wejść, co oznacza, że ​​stoisz przeciwko kursowi 37-1 przeciwko wygrywającemu numerowi (36-1 przeciwko europejskiemu kołu).

Kiedy masz dość szczęścia, aby wygrać zakład straight-up, wypłata wynosi tylko 35-1. Stosując to do warunków w dolarach, wygrywając zakład o wartości 1 USD na liczbę 19, otrzymasz zysk w wysokości 35 $, gdy prawdziwe kursy wskażą, że powinieneś otrzymać 37 $. Biorąc to pod uwagę, możesz obliczyć krawędź domu ruletki, po prostu biorąc tę ​​różnicę 2 USD i podzielić ją przez 38 (całkowita liczba liczb na stole).

To wszystko o Zerach - Wypłaty za ruletkę O i OO

W przypadku zakładów "na zewnątrz" krawędź jest kontrolowana przez zera. Kiedy stawiasz zakład czerwony czarny lub nieparzysta / parzysta (na przykład) i piłka ląduje na zielonym zera - wszystkie zakłady przegrywają.

Oznacza to, że koło amerykańskie sprawia, że ​​dwa zakłady z takim prawdopodobieństwem przegrywają, co europejskie koło. Istnieje trzecia odsłona gry, zwana "Francuską ruletką", która zwraca połowę stawki z zakładów z pieniędzmi, gdy piłka trafi w jedno miejsce na zero. To znacznie obniża krawędź domu. Dokładnie to ile, będzie zależało od proporcji zakładów wewnętrznych i zewnętrznych, które podejmujesz.

Wypłaty w ruletce & Kursy - wnioski

Jeśli to możliwe, spróbuj znaleźć Francuska ruletka koło podczas gry, ale przynajmniej trzymaj się europejskiego koła.

Amerykańskie koła skracają Twój czas gry o połowę, ładując cię dwa razy więcej od krawędzi europejskich kół.

Europejskie koła można znaleźć w prawie każdym kasynie online, w tym wszystkie te, które polecamy na tej stronie oraz w większości kasyn na lądzie. Jeśli nie widzisz pojedyncze zero koło pytaj kogoś. Jeśli nie oferują, rozważ grę w innym miejscu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map