symulator ruletki online

symulator ruletki online

Darmowe gry w ruletkę online i symulatory

Zacznij grać w ruletkę, wybierając jeden z dostępnych trybów gry. Wszystkie te gry w ruletkę dotyczą tylko punktów. Ucz się i baw się dobrze.

W pełni funkcjonalna ruletka online dla wszystkich, którzy chcą zagrać w ruletkę. Sprawdź tę nową wersję! Zapewnia ulepszoną użyteczność i ulepszoną funkcjonalność. Graj dla zabawy i za darmo, gdziekolwiek jesteś. Ten remake starego i klasycznego prostego symulatora łączy sprawdzone funkcje z nowoczesnymi interfejsami gier internetowych i indeterministyczną generacją liczb losowych wysokiej jakości.

Martingale Simulator Rozpocznij grę

Symulator Martingale jest przeznaczony do testowania strategii ruletki martingale. Martingale jest strategią gry opartą na prawdopodobieństwie, w której gracz zmienia liczbę punktów zgodnie z wcześniej wyrzuconym wynikiem. Zwykle zużyte punkty zwiększają się po przegranej i niższe po wygranej, ale Symulator Martingale może nawet radzić sobie z negatywnymi czynnikami progresji. Aktor może skonfigurować zachowanie odtwarzania symulatora za pomocą zestawu ustawień w niezwykle elastycznym zakresie.

Gra symulacyjna Paroli do odkrywania najczęściej granej strategii progresji wygranych. Ta symulacja jest konfigurowalna przez reguły, które określają, w jaki sposób symulator będzie działał podczas sesji symulacji Paroli w potężny i elastyczny sposób. Zwykle gracz Paroli zwiększy liczbę punktów w przypadku wygranej. Nazywa się Paroli, ponieważ gracz gra wysokie punkty tylko z tymi punktami, które wygrał wcześniej. Ten symulator może obsłużyć tylko jeden zakład na rzut, dzięki czemu wyniki są zrozumiałe dla wszystkich.

Symulator Alemberta jest stworzony do eksploracji strategii Alemberta w sposób żartobliwy i głęboki. Zawiera wszystkie opcje i ustawienia, aby skonfigurować zachowanie gry według Alemberta. Ta specyficzna strategia jest progresją strat, która wykorzystuje bezwzględną / obniżoną ilość punktów, która jest dodawana lub odejmowana zamiast współczynnika progresji stosowanego w Martingale. Ten symulator może obsłużyć tylko jedno pole gry na rzut, dzięki czemu wyniki są zrozumiałe dla wszystkich.

Sequences Simulator Rozpocznij grę

The Roulette Sequence Martingale Game to hybrydowa strategia oparta na wzorach sekwencji połączonych z progresją strat (Martingale). Ciągłość liczb podzielono na sekwencje. Jeśli ta sekwencja ma pewien stosunek dominacji jednego lub drugiego koloru, to sygnał odtwarzania jest wysyłany do symulatora. Sekwencyjny Martingale można grać tylko na polach 1: 1, zwanych również zwykłymi szansami. W tej ruletce online możesz grać tylko na czerwono lub czarno.

Po zapisaniu wyniku, gra się zakończy.

Wybierz między amerykańską (podwójne zero) lub europejską (jedno zero) ruletką.

Włącz realistyczne limity zakładów. Single Number 250, Simple Chances 20.000

Zacznij od nielimitowanych punktów lub o ustalonej wartości.

Bezpłatny symulator ruletki (gra w ruletkę online)

Jeśli grasz online, wiedz, które kasyna są godne zaufania i nigdy nie odmówiły wypłaty. Zobacz Polecane kasyna online ROULETTE na żywo (dealerzy na żywo).

O tym symulator gry w ruletkę

To nie jest prawdziwa ruletka, ponieważ jedyną "prawdziwą" ruletką jest fizyczne koło ruletki i piłka. Gry programowe to po prostu "automaty do gry" z animacjami koła ruletki, a zwycięski numer wybierany jest przez generator liczb losowych. Jednak powyższy symulator ma następujące kluczowe różnice:

1. Zwycięski numer jest określany przez prędkość piłki i koła.

2. Szybkość kulki i koła są losowe.

3. Możesz zobaczyć piłkę przez cały czas.

4. Kierunek kół jest naprzemienny dla każdego obrotu.

Tak więc emuluje to, co dzieje się na prawdziwych kołach, chociaż nadal nie jest to substytut testów na prawdziwych kołach.

Zasady i zasady gry w ruletkę

Dlaczego nie powinieneś testować systemów za pomocą oprogramowania kasyna online

Większość kasyn online pozwala grać w ruletkę z kontami testowymi za darmo. Nie obstawiasz za prawdziwe pieniądze. Tam, gdzie prawdziwe koła nie są zaangażowane, zwycięskie liczby nie są "uczciwe losowo". W szczególności są sfałszowani, więc wygrywasz częściej, niż gdybyś był naprawdę losowy. To ma cię przekonać, że twój system działa, a powinieneś postawić zakład za prawdziwe pieniądze. Ale kiedy zaczynasz grać z prawdziwymi pieniędzmi, szanse powracają na korzyść kasyna, ponieważ stosują odpowiedni generator liczb losowych. Niestety ta zwodnicza praktyka jest bardzo powszechna, więc nigdy nie powinieneś testować systemu ruletek na oprogramowaniu dostarczanym przez kasyna online.

Jeśli poważnie myślisz o zyskach z ruletki

Jeśli chcesz grać profesjonalnie w ruletkę, nie musisz szukać dalej niż systemy ruletki, które już okazały się skuteczne. Zobacz system referencyjny ruletki i urządzenia do gry w ruletkę (www.roulette-computers.com)

Darmowa ruletka dla wielu graczy z czatem na żywo

Kolejną darmową grą jest ruletka dla wielu graczy na http://www.rouletteplayers.org/register - patrz zrzut ekranu poniżej:

Używa bazy danych rzeczywistych spinów, a NIE RNG (generator liczb losowych). Został zaprojektowany dla społeczności www.rouletteforum.cc, ale każdy może stworzyć konto i grać. Gracze, którzy wygrywają najwięcej, są wyświetlani u góry tabeli liderów. Możesz również rozmawiać z innymi graczami podczas grania i uczyć się na nich.

Gra nie ma nic wspólnego z moimi systemami ruletki lub komputerami. To tylko fajna gra, którą stworzyłem dla członków mojego forum, aby przetestować systemy ruletki i konkurować ze sobą. Jeśli publikujesz na forum, zarejestruj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika, aby inni mogli Cię zidentyfikować. Tylko jedno konto jest dozwolone, a zduplikowane konta są usuwane.

Pierwszą rzeczą do zrozumienia, że ​​ruletka jest fizycznym kołem i piłką. Nie ma absolutnie żadnego związku z oprogramowaniem ruletki, które używają RNG (generator liczb losowych) do określenia zwycięskiej liczby. Ruletka RNG nie różni się niczym od automatu do gry. Jak wyjaśniono powyżej, symulator gry w ruletkę na tej stronie określa zwycięski numer poprzez symulację fizyki. Nie widzisz, jak kula odbija się jak na prawdziwym kole, ale wyniki gry oparte są na typowych fizycznych właściwościach prawdziwych kół.

Czy możesz zastosować system ruletki oparty na fizyce, aby wygrywać konsekwentnie na symulatorze gry? To zależy od metody, której używasz. Niektóre metody będą skuteczne, ale inne nie, ale nie ujawnimy, które z nich ułatwiłyby wygraną. Zostawimy to Tobie, aby się dowiedzieć.

Prawdziwa ruletka ma zbyt wiele różnic, o których warto wspomnieć. Jeśli jesteś poważnym graczem, który chce poprawić swoje umiejętności przewidywania, nie ma możliwości zastąpienia prawdziwego koła. Możesz odwiedzić polecane kasyno online na żywo, które pokazuje kanał wideo z prawdziwego koła w prawdziwym kasynie i bez wymaganego depozytu lub prawdziwych pieniędzy. Jedną wadą jest to, że częstotliwość obrotów jest mniejsza niż na symulatorze gier ruletkowych powyżej. Istnieją również inne internetowe kasyna online z kasynami online, które mają częstsze obroty, chociaż uczciwość tych kasyn jest dyskutowana przez wielu graczy. Dzieje się tak częściowo z powodu nieuregulowanych lokalizacji, z których te kasyna działają, ale także z powodu dziwnego zachowania, w którym internetowe oprogramowanie bukmacherskie używane do obstawiania zakładów czasami w niewytłumaczalny sposób odrzuca zwycięskie zakłady. Tak się nie dzieje w renomowanych kasynach online.

Roulette Simulator - Darmowe gry online w ruletkę

Zagraj w darmową ruletkę online dla zabawy i badań. Wszystkie nasze gry w ruletkę generują losowe liczby za pomocą nowoczesnych losowych algorytmów i zajmują się tylko punktami. Dzięki naszym wirtualnym kółkom ruletki masz idealne interaktywne narzędzia online do nauki i zrozumienia, jak wygrywać i przegrywać w ruletce. Wszyscy, którzy chcą pokazać swoje umiejętności, są zaproszeni do naszej gry o ocenach, w której miłośnicy ruletki z całego świata porównują swoje wyniki. Baw się dobrze!

Poznaj i zrozum Ruletkę poprzez praktyczne zastosowanie

Dzięki naszym darmowym symulatorom ruletki możesz poznać i zrozumieć aspekty prawdopodobieństwa, logiki, zasad i strategii bez żadnego ryzyka finansowego. Oferujemy gry dla zabawy i badań. Można je swobodnie używać.

Ruletka jest uważana za uczciwą grę szczęścia, ponieważ przebieg i wynik zależy wyłącznie od losowości. Umiarkowana przewaga kasyna dla organizatora zmniejsza szanse wygranej tylko o nieco mniej niż 50 procent. 18/37 - 48,65% w European Roulette i 18/38 - 47,37% w amerykańskiej ruletce.

Każdy gracz wie, jak wysokie jest zwycięstwo i kłopot z utratą, a także poczucie, że nie zatrzymał się w odpowiednim momencie. Stworzyliśmy te narzędzia ruletki, aby umożliwić początkującym i zaawansowanym graczom przetestowanie ich strategii bez ryzyka.

Nasze symulatory ruletki używają najnowszych algorytmów do generowania liczb losowych. Generowanie losowych liczb jest sercem każdej opartej na oprogramowaniu gry w ruletkę.

Doświadczony gracz w ruletce zazwyczaj stara się ominąć przewagę kasyna za pomocą strategii progresji. Strategie te są dobrze znanymi teoriami probabilistycznymi, które są tutaj bardziej szczegółowo opisane. Pojęcia te są jednak ograniczone pod względem skuteczności, ale dają strategowi przewagę nad świeckimi i wydają się działać przez pewien okres czasu.

Matematyk mówi o prawie wielkich liczb, którego gracz nie może uciec, ponieważ duża liczba jest silniejsza i silniejsza niż krótkoterminowe odchylenie od prawdopodobnej serii. Z jednej strony ciągle się argumentuje, że ze względu na losowość wszystko jest możliwe, a więc także brak wydarzenia przez bardzo długi czas. W praktyce jednak okresy te są regularnie usuwane przez prawdopodobne.

Podczas gdy gracz ruletki musi zdecydować o prognozie przed wystąpieniem zdarzenia losowego, decyzja jest podejmowana losowo. Sprzęt do ruletki musi być zaprojektowany w taki sposób, aby nie można było przewidzieć następnego zdarzenia.

Przypadku losowego nie można przewidzieć. Niemniej jednak możemy przyjrzeć się bliżej zdarzeniom losowym i wydać pewne oświadczenia. Jest pewne, że nadejdzie 1 wydarzenie z 37 lub 38 możliwych wydarzeń. Naszym celem jest stać zwycięzcą w jak największej liczbie tych wydarzeń.

Ruletka istnieje od XVIII wieku we Francji i stała się popularniejsza w XIX wieku we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej połowie XX wieku w USA. Obecnie ruletka jest znana w większości krajów świata. Wynalezienie Koła Ruletki nie miało na celu stworzenia urządzenia dla jednej z najbardziej lubianych gier hazardowych. Zamiast tego był uważany za koło liczb, które solidnie tworzy losowe liczby w mechaniczny sposób i oferuje możliwość badania losowych dystrybucji. Nie ma dowodów na dokładny wiek koła ruletki. W niektórych źródłach Blaise Pascal jest uznawany za wynalazcę, inni twierdzą, że europejskie rzemiosło znalazło ideę numerowanych kół w Chinach i sprowadziło je do Europy.

Hazard w ogóle jest uważany za niebezpieczny, gdy gracze w niepewnych sytuacjach ryzykują swoją uczciwość finansową. Gry na pieniądze zawsze mają potencjał wywoływania dużych cierpień. Większość ludzi zwykle nie wie, kiedy przestać. Nawet jeśli mecz w ruletkę przebiegnie dobrze, a gracz może opuścić sesję z np. ładny 50% zysk, w 90 procentach przypadków nasz gracz spróbuje dostać się do 100%, a potem 200. Ale kończy się większość czasu w całkowitej stracie initalnego bankrolla.

Z drugiej strony mamy realne szanse na dobry zamach stanu. Możesz przeczytać dokładną numerowaną stawkę płatności wraz z objaśnieniami i przykładami obliczeń tutaj: jakie są szanse wygranej w ruletce. Wielu graczy dzieli się wrażeniami, które szczególnie na początku gry w ruletkę mają lepsze prognozy. Nazywamy to FreshMenBonus. Nasze statystyki z ocenianych gier pokazują również, że wiele utraconych gier miało ogromne szczyty zysków przed końcem meczu. Ale jakością możliwości do zrealizowania jest opuszczenie miejsca i cieszenie się sukcesem, gdy tylko nadarzy się okazja. Oto magiczna (nienaukowa) formuła: Jeśli czujesz się osobiście dobry i masz ten pomysł ze względu na specjalną inspirację na temat następnej spadającej liczby, prawdopodobnie trafisz jedną z nich podczas następnych kilku prób. Jeśli masz dobry pomysł z tej samej jakości tuż po trafieniu, możesz kontynuować. Jeśli nie masz pojęcia, co może spaść w następnej kolejności, przestań.

Jako prawdopodobnie najbardziej znana gra w kasynie, ruletka była przedmiotem niezliczonych systemów i strategii zaprojektowanych, aby ją pokonać. Z tego powodu Ruletka Geeks opracowała swój własny symulator strategii ruletki, który pozwala użytkownikom zobaczyć dokładne prawdopodobieństwa dla każdej z pięciu najczęściej używanych strategii zakładów w ruletce.

Głównym celem tego symulatora nie jest bronić jednej strategii, a potępiać inną. Ma zapewnić sprawiedliwą reprezentację symulacji ruletki opartą wyłącznie na ustalonych zmiennych w samej grze i wybranej strategii.

Jak działa nasz symulator strategii ruletki

Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że nie jest to symulator stołu do ruletki. Oznacza to, że nie ma gry do grania w ruletkę, aby przetestować określoną strategię. Lepszą nazwą może być symulator prawdopodobieństwa gry w ruletkę.

Ruletka Geeks uważa, że ​​symulacje treningowe mogą być nieco zwodniczą metodą zapewnienia graczowi dokładnych danych. Na przykład: jeśli gracz korzysta z symulatora online amerykańskiej ruletki lub nawet europejskiego koła do ćwiczenia, jak może być pewien, że zebrane wyniki są w 100% prawdziwe?

Odpowiedź brzmi: nie mogą. Wiele osób jest już przekonanych, że gry kasynowe oferowane w trybie darmowej gry są bardziej prawdopodobne, aby dać graczowi wygraną, jako sposób na zmanipulowanie decyzji gracza w kierunku gry na prawdziwe pieniądze. Chociaż nie twierdzimy, że jest to prawda, to rozważenie, o którym pomyślą gracze przemyślni.

Drugim ważnym czynnikiem jest wielkość próby. Niezależnie od tego, czy używasz koła w garażu lub symulatora ruletki online, jak długo będziesz gotowy siedzieć i kręcić nim? Jednak długo możemy zapewnić, że nie będzie to wystarczająco długo.

Przewaga kasyna jest procentem opartym na prawie wielkich liczb. Wiemy, że teoretyczny zwrot dla gracza wynosi 97,3%, ale to nie gwarantuje graczowi 97,30 € za każdym razem, gdy podchodzi do stołu do ruletki za 100 €. To jest piękno gry i dreszczyk emocji związanych z hazardem; wiedząc, że możliwe jest obrócenie tej kwoty 100 € w 10 000 € (chociaż statystycznie bardziej prawdopodobne jest, że wyniesie ona 0 €).

Aby skutecznie wykorzystać i zrozumieć informacje przedstawione przez nasz symulator ruletki, przeczytaj poniższy przewodnik krok po kroku.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustawienie symulatora z osobistymi preferencjami. Powyższy obrazek pokazuje ustawienia domyślne.

Aby zmienić dowolną wartość, po prostu kliknij numer i pojawi się osobne wyskakujące okienko dla nowej wartości do wstawienia.

Po ustawieniu pożądanych parametrów należy wybrać jedną z pięciu strategii. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób zakłady dotyczą danej strategii, zapoznaj się z naszymi strategiami wygrywania & Strona systemów. (http://roulettegeeks.com/)

Po kliknięciu strategii wyniki zostaną automatycznie wyświetlone. Istnieje możliwość wyboru między trybami szybkiej i pełnej symulacji. Jak sugerują nazwy, tryb szybki jest bardzo szybkim symulatorem ruletki, a wyniki są wyświetlane natychmiast. Pełny tryb zajmuje kilka sekund dłużej, ale oferuje więcej szczegółów.

Jak wspomniano powyżej, nie jest to gra symulacyjna ruletki. Dlatego dane nie zapewniają pojedynczego wyniku z jednego konkretnego badania. Może to powodować zamieszanie dla nowych użytkowników narzędzia, które wyjaśnimy tutaj, podając przykłady i towarzyszące wyjaśnienia.

Strategia z płaskimi zakładami

Poniżej możesz zobaczyć dane dotyczące strategii zakładów typu "Flat". Począwszy od salda 100 €, przy zakładach 1 € i tylko 4 spinach. Oś pionowa pokazuje bankroll, podczas gdy na osi poziomej wyświetlana jest liczba obrotów.

Pływająca linia pośrodku pokazuje prawdopodobieństwa wygranej / straty przy dowolnym spinie podczas symulacji. Informacje na dole pokazują procentowe prawdopodobieństwo wygrania trochę pieniędzy wersety tracąc trochę pieniędzy w tym samym momencie w grze.

Wartości procentowe prawej strony pokazują dokładny obraz szans na wygraną / przegraną.

Zauważyłbyś, że jest symetryczny. Jest to spowodowane stosowanym wzorem obstawiania (każda runda / spinu, zakład wynosi 1 €, niezależnie od wyniku poprzedniego zakładu). Drugi powód, dla którego jest obecnie symetryczny, wynika z bardzo małej ilości spinów.

Inny sposób myślenia o danych przedstawiono poniżej. Rezultatem każdego spinu jest WYGRANA lub LOSE. Pierwszy spin oferuje opcje: W lub L.

Wynik drugiego obrotu ma cztery możliwe wyniki, jeśli są oglądane z kolejnej perspektywy wyników; dając następujące możliwe wyniki: WW, WL, LW lub LL

W sumie 8 możliwych wyników po 3 spinach, strategia flat bet wykaże, że 4 wyniki przyniosą zysk, a pozostałe 4 - stratę.

Gdyby to było tak proste, wszyscy bylibyśmy zawodowymi graczami w ruletkę.

Niestety krawędź domu musi zostać uwzględniona w równaniu. Szanse na wygraną równej stawki na europejskim kole ruletki wynoszą 48,65%, a przegrywają na poziomie 51,35%. Szanse na wygraną dwóch kolejnych zakładów wynoszą 23,6%, w porównaniu do 26,4% za utratę tej samej liczby (wartości przybliżone). Mówiąc krótko, im dłużej gracz będzie grał przy użyciu płaskiej strategii, tym większe szanse na przegraną.

Zostało to wyraźnie zilustrowane na poniższym wykresie, gdzie liczba spinów jest ustawiona na 2000.

Te dane są poparte Prawem Dużych Liczb. Jest to prawo, które mówi, że z nieskończoną ilością obrotów, zwycięży prawowity procent gry (przewaga kasyna).

Jaki jest cel kolejnych wyników poziomu? Zasadniczo stanowią one trzon każdej wymyślonej strategii w ruletce. Gracz musi być przekonany, że przegrana dziesięć lub dwadzieścia razy z rzędu jest praktycznie niemożliwa - tak bardzo - to się nie stanie. Podczas gdy szanse na przegraną 20 zakładów z rzędu są dość niskie, faktem pozostaje, że może się zdarzyć (i w pewnym momencie).

Ruletka Symulator Strategia Martingale

Symulator ruletki Dane strategii Martingale pokazują znacznie odmienny obraz strategii płaskiego zakładu. Oczywiste jest, że znacznie więcej wyników kończy się na poziomie równym lub wyższym od początkowej kwoty bankrollu wynoszącej 100 EUR.

Oczywiście odwrotna strona pokazuje z serią strat, kwota bankroll gwałtownie spada wartość brytyjskiego funta po Brexit. Tak więc, po czterech spinach, szanse na zysk wynoszą 74,13%, co jest bardzo miłe, ale istnieje 25,87% szans na przegraną - a straty są większe niż zyski. Poniższy obrazek nadal wykorzystuje strategię Martingale, ale zwiększyliśmy liczbę obrotów do 50. Jak widać, większość niebieskich linii zbiegła powyżej kwoty początkowej wynoszącej 100 €.

Pasek linii w środku wskazuje, że przy 25 punkcie obrotu istnieje 8,98% szansa, że ​​gracz stracił cały swój bankroll w tym punkcie. Jeśli nadal gra, dane pokazują, że gracz ma 85,88% szans na osiągnięcie zysku.

Możesz zacząć dostrzegać potencjał tego narzędzia i dlatego uważamy, że jest to najlepszy symulator ruletki w ofercie. Dni wypierania się przez edycję ruletki w wersji symulacyjnej już dawno minęły. Tutaj użytkownicy otrzymują w 100% dokładne dane, które zawierają zarówno prawdopodobieństwo wygranej / przegranej, jak i przewagę kasyna.

Elastyczność w ustawieniach preferencji oznacza, że ​​użytkownik może dostosować go tak, aby naśladował dokładne warunki, w których grałby, począwszy od bankrolla do limitu stołu. Podając ten ruletkowy symulator 1000 spinów (lub więcej, jeśli chcesz), możesz uzyskać dane w ciągu kilku sekund, które zajęłyby tygodnie, aby skompilować je przy użyciu metod komputerowych.

Umożliwienie użytkownikom obejrzenia wizualnej reprezentacji prawdopodobieństw i porównanie strategii ze sobą nawzajem pomoże im podkreślić mocne i słabe strony każdej strategii. Otwiera to bogactwo możliwości dokonywania drobnych korekt. Kto wie, być może ostateczna idealna strategia gry w ruletkę nie została jeszcze odkryta - a to narzędzie może pomóc Ci ją znaleźć. Jeśli szukasz prostego w obsłudze symulatora ruletki, który jest niezwykle wydajny, szybki i precyzyjny w swoich danych, to jest właśnie dla Ciebie!

Gotowy do gry z symulatorem ruletki?

Racja, przetestowałeś każdą strategię za pomocą naszego symulatora ruletki za darmo, aby użyć narzędzia. W pełni rozumiesz optymalne punkty w grze, w której szanse wygranej są na poziomie ich szczytowej wartości statystycznej. Być może dodałeś nawet jedną lub dwie poprawki, które chciałbyś wypróbować w prawdziwym świecie. Nadszedł czas, aby wejść na teren walki gladiatorów, aby zagrać w ruletkę przeciwko kasynu i jego przewadze kasyna.

Jednak inteligentni gracze ulitise inny trick, aby pomóc pokonać dom. To jest darmowe pieniądze bonusowe. Dziś może być twój dzień, więc czemu by nie spróbować od razu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map