świetne darmowe gry

świetne darmowe gry

Bezpłatna lista gier Bez fanaberii Bez kłopotów tylko świetne gry (i narzędzia do tworzenia gier)!

Twoje źródło świetnych darmowych gier do pobrania!

Niektóre z najlepszych darmowych gier w sieci!

Pobierz nasz kanał RSS z Whats New Page, aby zobaczyć, co nowego na stronie FGL!

Przeczytaj naszą stronę z wymaganiami, aby zobaczyć, jakie gry będą wyświetlane, a jakie gry nie.

Tworzenie gier wideo: od A do Zinc! (W tym bezpłatne i komercyjne twórcy gier, narzędzia, linki, zasoby i wiele więcej!)

  • Wszystkich gier: 43
  • Wspaniały Gry: 43
  • Odtwarza dzisiaj: 521

Gra oparta na fizyce, w której przenosisz piłkę przez labirynt challe.

Klasyczna gra Atari Asteroids przerobiona na Internet.

Tak samo jak zwykle - nie pozwól, by Bloons się wydostali. Kolejna część Bloons TD.

N to świetny oldschoolowy przeciwnik fizyki i mózgu. Zagraj w człowieka-kija.

Uspokajająca gra, w której zajmujesz pozycję małego ninja i po prostu musisz skakać na właściwych platformach. Zbieraj punkty, aby ulepszyć swojego ninja.

Zdradliwy! Usuń czerwone kształty, nie pozwalając zielonym spadać z ekranu.

Ta gra może być nieco trudna, ale jest tylko jeden poziom: nie ma problemu, prawda?

Wini Konami. Ribbit.

Ta strategiczna gra planszowa spada na dalszy plan, będąc klasyczną, ale bez wątpienia wysoką.

Pan Box śpi za dużo. Obudź go na wiele kreatywnych i zabawnych sposobów w tym przeciwniku fizyki.

Zdradliwy! Usuń czerwone kształty, nie pozwalając zielonym spadać z ekranu.

Wysokiej jakości gra w obronę wieży - choć nieco okaleczona przez integrację z MochiCoins, chyba że jesteś.

Pokonaj 40 fal nadciągających stworów z różnymi wieżami opartymi na strzałach.

Najtrudniejsza gra Bloons w historii. Strzelaj strzałami w Bloons, aby wybrać wymaganą liczbę dla każdego poziomu.

ZedRay to wciągająca gra logiczna wykorzystująca grafikę wektorową i pulsującą muzykę. Opiera się na nowej grze przeciw.

Uspokajająca gra, w której zajmujesz pozycję małego ninja i po prostu musisz skakać na właściwych platformach.

Zbierz jak najwięcej pikseli, ale nie pozwól im spaść.

Najlepsze darmowe gry na PC, od Anchorhead do Zineth.

Witamy na naszej liście najlepszych darmowych gier na PC. PC pozostaje najlepszą platformą do darmowych gier, a nie ze względu na The Pirate Bay. Codziennie nowe gadżety są dodawane do takich miejsc jak Itch.io i Game Jolt, a my dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci najbardziej wartościowych przykładów.

Wiele z nich jest zabawnymi rozrywkami, o których zapomnisz godzinę później, ale niektóre z nich pozostaną w twojej pamięci, przechodząc przez nieświadomość i wymagając znacznie więcej czasu, niż moglibyście się spodziewać. To te gry są odpowiednimi kandydatami do naszej listy Top 50, która zbiera najlepsze z darmowej rozrywki. Poniższe rysunki pochodzą z dziesięcioleci gier na komputery PC i obejmują prawie każdy gatunek, jaki można sobie wyobrazić, z wyjątkiem gier rytmicznych opartych na dankematach, które nadal są okrutnie niedostatecznie reprezentowane na naszej platformie.

Byliśmy świadomie wszechogarniający, więc niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier RPG, przygodówek, gier strategicznych czy typu -'-upów, znajdziesz tutaj coś, co ci się podoba. A jeśli zdecydujesz, że masz trochę gotówki do wydania, przejdź do naszej listy 100 najlepszych gier na PC.

W ciągu trzech dni musisz powstrzymać nadejście Wielkiego Starego, wchodząc na dno ogromnej konspiracji. Brak ciśnienia. Jest to złożony, szczegółowy fragment interaktywnej fikcji inspirowany twórczością HP Lovecrafta.

Inteligentna, zabawna gra rytmiczna inspirowana Rhythm Paradise: kolekcja minigry, w której uderzysz przycisk zmieniającego się rytmu. Jesteś tutaj lekarzem serca, lecząc paski pacjentów za pomocą stukania.

Byłby to kiepski rodzaj listy bez gry Porpentine. Ta jest z kolei surrealistyczną, smutną i zabawną opowieścią o sznurkach. Gra Porp satyra symuluje Tycoon i pogoń za pieniędzmi.

Ta nowoczesna gra godowa gra jak mikro-Populous, czyli ten odcinek Futurama, w którym Bender rządzi cywilizacją żyjącą na jego brzuchu. Twoim celem jest odzyskać i rozszerzyć zgubione plemię na wiele map nastolatków, wykorzystując niesamowitą moc totemów do podnoszenia wody lub niższej ziemi. Wkrótce pojawiają się rywalizujące plemiona i próbują naprawić całą swoją ciężką pracę.

Ten tytułowy tytuł Skrillexa jest znacznie lepszy niż powinien, biorąc pod uwagę, że jest to gra oparta na szemrzącym muzyku o nieregularnym uczesaniu. Zelda spotyka Superbrothers spełnia [ogłuszający guzik] ogłuszający dubstep.

Jest to szybka strzelanka wieloosobowa w stylu Quake'a, z udziałem kilku startujących rakiet świń. To na pewno wystarczy, aby zając się króliczkiem na stronę i kliknąć "download9rsquo; z porzuceniem, ale mam jeszcze kilka szczegółów na temat czcigodnego zakwasu podczas czekania. Świnie, rzecz jasna, znane są z akrobatycznej natury, stąd właśnie Warsow odróżnia się od stada. Gra na wysokim poziomie polega na opanowaniu różnych technik polegających na przeciwstawianiu grawitacji, takich jak skoki na rakietach, skoki na ścianach i strafach oraz wiele innych ruchów kończących się skokami. Warsow jedzie od 2005 roku i ma dedykowaną społeczność, która wciąż gra.

Golf zmieszany z Marble Madness: kombinacja, która działa pięknie. Zamiast uderzać piłką w różne duże kije, po prostu przesuń ją, ustawiając mysz i klikając. Fizyka wydaje się słuszna, ale to jest izometryczny kurs, który jest gwiazdą: wspaniałą dioramą, która nieustannie się zmienia, gdy idziesz swoją drogą.

Co zrobić, gdy programowanie zatrzymuje się na jednym z twoich ulubionych rogalików? Podnosisz pałeczkę, oczywiście, kontynuując szlachetną pracę oryginalnego twórcy. Oddziały Stone Soup od 1997 roku trafiły Lynley's Dungeon Crawl, który stał się sławny przede wszystkim dzięki złożonemu systemowi umiejętności. Dungeon Crawl jest obecnie jednym z najbardziej przystępnych tradycyjnych roguelików.

42. Nie bierz tego osobiście, skarbie, to po prostu nie jest twoja historia

Jest to bardziej tradycyjna powieść Christine Love, osadzona w liceum w 2027 roku. Dotyczy ona coraz większego niszczenia prywatności w odniesieniu do cyfrowych sieci społecznościowych, a wniosek może cię zaskoczyć. Jak zawsze, pismo jest znakomite, nawet jeśli niektóre z nich wydają się nieco przestarzałe.

Dwie główne zalety tej open-source'owej wersji Transport Tycoon Deluxe to jej stabilność i rozmiar: obsługuje mapy do 64 razy większe niż w oryginalnej grze. Aż 255 graczy może jednocześnie zarządzać sieciami transportowymi, podczas gdy niektóre prace przeszły do ​​interfejsu, w tym dodanie funkcji przeciągania i upuszczania.

Valve zatrudniło twórców modów UT2004 Alien Swarm, by przerobili go w Source, a rezultatem jest zabawna, niedoceniana gra w trybie kooperacji, osadzona w ciężkim owadzie. Masz do wyboru kilka różnych postaci i cztery klasy: Oficer, Medyk, Specjalne bronie i Tech. Tech to ta, którą wybierzesz, jeśli chcesz odtworzyć kosmitów, ponieważ mają czujnik ruchu.

Niewiele gier jest tak trafnie nazwanych, jak ta, co daje jedną możliwość uratowania świata. Kiedy skończysz, prawdopodobnie nigdy nie będziesz mógł go odtworzyć, przynajmniej na tym samym komputerze.

Toribash Turowa gra walki, w której wykonujesz własne ruchy, wydłużając, zmniejszając lub w inny sposób manipulując stawy bobbly charakter. Fizyka Ragdoll sprawia, że ​​wyniki stają się szalone i uzależniające.

Spoiler: raczej wiele osób umiera, w tej turowej układance / powieści wizualnej. Trzeba rozkazywać ludziom bezpieczeństwo, a ogień szybko rozprzestrzenia się po budynku. Nie możesz ocalić wszystkich, więc kogo poświęcasz?

Przygoda tekstowa, która eksploruje tylko przygody tekstowe dotyczące terytorium. Jako telepatyczna i głęboko obca forma życia próbująca powrócić do własnego świata, musisz znaleźć sposób na komunikację z nieświadomymi "ślepymi", ludźmi.

Wulgarnie, różne klucze zostały przypisane do łydek olimpijskich i ud na każdej nodze. Aby napędzać tę marionetkę ragdoll do przodu, musisz delikatnie, ale szaleńczo je młotkować. Hilarity wynika.

Z interfejsem stylizowanym na Amiga's Workbench OS, możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że przełomowa wizualna powieść Christine Love jest w ogóle wizualną powieścią. Wciągająca historia rozgrywa się za pośrednictwem wiadomości e-mail i forów dyskusyjnych BBS.

Niedawno został zahipnotyzowany i otrzymał nagrodę pieniężną, ale nadal możesz grać w bezpłatną wersję tej otwartej kowbojskiej przygody i powinieneś. W uświęconej tradycją zachodniej modzie twoja rodzina została zamordowana, a ty podniosłeś broń i poszedłeś w poszukiwaniu odpowiedzi. Możesz strzelać do każdej postaci, w dowolnym momencie, skracając krótkie dialogi za pomocą kuli, jeśli znudzisz się.

Dziękujemy Instytutowi Technicznemu Digipen za tę neonową grę wyścigową. Ścigasz się wyłącznie z czasem i bez względu na przeszkody, które starają się rzucić na ciebie. Więc to niekończący się biegacz, tak jak wszystko. Jednak jest to niekończący się biegacz z sztuczkami, punktami i tańczącą muzyką taneczną, a teraz może pochwalić się rozszerzoną kontynuacją, Distance.

31. Tygodnik pisania cygar Icarusa Proudbottoma

Jest to epizodyczny whodunnit podszywający się pod grę typu Mavis Beacon. Pozornie edukacyjny tytuł, i całkiem niezły w tym, jest to naprawdę tajemnica mordercy, która przechodzi w dziwne i zabawne terytorium w ciągu pięciu epizodów. Warto także zagrać w oryginalną grę "Nauczanie pisania".

Gra o wślizgiwaniu się do obiektów i hakowaniu / kradzieży / zabijaniu każdego, kto stanie na twojej drodze. System hakowania wizualnego w stylu Crosslink przypomina Gunpoint, a dostępne opcje ukrywania i obfitości sprawiają, że czujesz się jak izometryczny Deus Ex. Możesz ulepszyć swoje ciało dzięki technologii i prawdopodobnie powinieneś.

Witamy na naszej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz kilka świetne gry całkowicie za darmo, bez konieczności rejestracji, bez pobierania, bez niczego.

    Wiele osób po prostu uwielbia te gry, możesz stać się jednym z nich.

Myślisz, że możesz trafić kilka przez płot? Zobaczymy. Pokonaj te mrugnięcia wyzwania i weź swoją grę na główne kierunki!

 Siedzenie klientów, przyjmowanie zamówień, serwowanie żywności i zbieranie pieniędzy.

Zabierz żaby po drugiej stronie drogi i rzeki do swoich domów.

Pokonaj domowe pokera, aby podbić stary zachód.

Jeśli jesteś fanem gier typu mini-putt, jest to strona dla ciebie. Sprawdź nasze mini-gry w golfa:

Naszym celem jest zapewnienie naszym użytkownikom WYŁĄCZNIE jakości, fajne gry. Będziemy aktywnie poszukiwać najlepszych gier w sieci i przekazywać je Tobie.

Wszelkie pytania, sugestie lub wątpliwości nie wahaj się skontaktować ze mną na e-mail powyżej

Mam nadzieję, że się tu bawicie.

Jak sama nazwa wskazuje, wierzymy, że mamy NAJWIĘKSZE DARMOWE GRY w sieci w każdej kategorii.

Jeśli lubisz stare klasyki, takie jak asteroidy, osiołki, żabka, pacman i inne - przejdź do sekcji zręcznościowej.

Jeśli lubisz grać w gry planszowe, wybierz szachy, warcaby lub bardzo zabawne szalone szachy.

Jeśli przejdziesz do sekcji gier karcianych, znajdziesz klasyki takie jak spider pasjans i blackjack wraz z niesamowitą grą pokerową zwaną gubernatorem pokera.

Chcesz jeszcze więcej akcji? Przejdź do sekcji walki, w której będziesz mógł uwolnić swój gniew od gier takich jak gangsterskie życie, remiks kung fu i moby w dół.

Zbyt intensywny? Następnie przejdź do sekcji gier rozrywkowych, aby zagrać w lekkie gry, takie jak chwytacz powietrza i bańka bąbelkowa.

Jeśli lubisz wyścigi, mamy mnóstwo fajnych opcji, takich jak uliczny wyścigowiec, raccoon racer i inne.

Gry RPG są teraz bardzo popularne i my, oczywiście, mamy również najlepsze w tej kategorii - Ray 1 i 2, barman i kierowca miejski to tylko niektóre z gier RPG, jakie mamy.

W - skok / podwójny skok (po nauczeniu)

Mysz - celuj i strzelaj

1,2,3,4 - zmiana broni (po nauczeniu)

E - tarcza (po nauczeniu)

Q - stealth (po nauczeniu)

Kosmos - drony huraganowe (gdy się ich nauczyłem)

C - horyzont zdarzeń (po nauczeniu)

U - okno aktualizacji

- 36 łowców sojuszników dostępnych do wypożyczenia

- ponad 50 misji do pokonania

 - pięknie ruch animacji

Kliknij portret postaci, aby rzucić kombinację lub wpisz skrót Q, W, E. Każdy combo kosztuje AP, gdy AP osiągnie zero, Twoja tura się skończy.

Musisz wyczyścić obszar i pokonać bossa, aby odebrać nagrodę za łup i misję. Jeśli stracisz lub anulujesz misję, stracisz łupy, ale nadal będziesz utrzymywał zyski z PD.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 − 32 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map