Strategie ruletki

Strategie ruletki

Sektory do ruletki - zakłady sekcje

Europejska strategia w ruletce

Zakładanie sekcji kół w ruletce jest bardzo dobrym sposobem na złapanie grupy liczb, które mogą pojawić się. Prawie zagwarantowane zostanie kilka numerów w sekcji koła. Pomyśl o zakładach w sektorze kół jako ogromnej sieci trawlerów rybackich, a koło ruletki jest obszarem oceanu, na którym łowisz. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby ruletka nie trafiła w twoją część oceanu ponad określoną liczbę obrotów. Zakłady w ten sposób nadal wymagają sporych umiejętności i szczęścia. Tam właśnie wchodzimy i mamy nadzieję, że damy ci przewagę. Tradycyjne sektory kół ( Jeu Zero, Voisins du Zero, Orphelins, Tiers du Cylindre ) można postawić, do pewnego momentu. Innym sposobem jest przerwać formy w sektorach kół dzieląc koło na trzy części i wybierając jedną z trzech postawionych zakładów.

Pomyśl o projekcie logo Mercedesa, a następnie podziel się koło ruletki zaczynając od zera 0 Top. Idź zgodnie z ruchem wskazówek zegara na europejskim kole.

Trzeci sektor Liczby są 14 31 9 22 18 29 7 28 12 35 3 26

Zakład 0 zero jest opcjonalne.

Tylko proste zakłady są możliwe dzięki pierwszy sektor kół ruletki liczby. Jako non liczby w układzie tabeli dotknij w tym samym wierszu lub kolumnie. Duży łączny zakład w wysokości 12 $.

Zakłady Split mogą zostać obstawione pomiędzy ośmioma z dwunastu liczb w drugi sektor, 5 rozdzielać 8 , 10 rozdzielać 11 , 23 rozdzielać 24 i 30 rozdzielać 33 lub 33 rozdzielać 36 . Proste zakłady na 1, 16 , 20 , 30 lub 36 . Niższy zakład w wysokości 8 $.

Trzeci sektor zakłady 9 rozdzielać 12 , 26 rozdzielać 29 i 28 rozdzielać 31 . Prosto stawia na 14 , 22 , 18 , 7 , 35 i 3 . Zakład za 9 USD.

Prawie jedna trzecia koła ruletki jest kierowana do każdej z 3 sekcji kół. Musisz obserwować, który z 3 sektorów jest najbardziej rozpowszechniony podczas grania, jest szansa, że ​​pozostanie w tej sekcji przez dłuższy czas. Oczywiście w tym okresie przeniesie się do innych obszarów, ale Twoim celem jest zmiana sektorów tylko wtedy, gdy masz pewność, że numery ruletki zaczęły dominować w nowym sektorze koła.

Szukasz pewny sposób na pokonanie stołu do ruletki? Cóż, następnie wkrocz do linii. Niestety, prawda jest taka, że ​​nie ma srebrnej kulki, aby rozwiązać kwestię wygranej ruletki. Jest to jedna gra, która jest przypadkową szansą za każdym razem, gdy kręcisz kołem. Mając to na uwadze, uważaj na witryny oferujące ci sukces w jednym z ich systemów.

Więc jeśli system jest mało prawdopodobnym rozwiązaniem, to jak wygrać w ruletce? Większość systemów ruletki opiera się na systemach zarządzania pieniędzmi. Nie gwarantuje to, że wygrasz, ale jest to sposób na zagwarantowanie, że nadal będziesz mógł płacić kartą samochodu pod koniec miesiąca. Zarządzanie pieniędzmi to podstawowa strategia, której nie należy przyjmować za pewnik w grze takiej jak ruletka, w której energia gry może z łatwością cię zabrać.

Niektóre strategie gry w ruletkę, które można wykorzystać, są oparte na obliczeniach matematycznych. Na przykład strategia "prysznicowa" wymaga śledzenia liczby trafień na kilku stołach do ruletki. Szukaj trendu po około 60 obróceniach każdego stołu. Prowadzenie notatek jest pomocne, o ile nie masz nadprzyrodzonej zdolności do przechowywania tych liczb w twojej głowie.

Po zgromadzeniu listy numerów i odnotowaniu, które tabele mają powtarzające się numery, jesteś gotowy, aby wskoczyć na ten stół i zagrać. Na które numery postawisz? Podążaj za trendem i stawiaj te same numery, które już powtórzyłeś ponad cztery razy. Następujące trendy to strategia od setek lat, która może nie być bezpieczna, ale jest bardziej aktywnym graczem w grze.

Strategia "pivot" opiera się na przekonaniu, że koła do ruletki nie są doskonałe, a jedna strona jest cięższa. Umożliwiłoby to faworyzowanie strony koła, a niektóre liczby byłyby korzystnie wybierane. Nie jest to tak naprawdę niezawodny sposób gry, ponieważ współczesne kasyna już wcześniej dokładnie przetestowały koła ruletki i gdy są na podłodze.

Jeśli chcesz zagrać w ruletkę i dobrze się bawić, wtedy zakłady zewnętrzne mają większe szanse na wygraną. Są to zakłady na możliwość, że piłka wyląduje w kieszeni, która jest parzysta lub nieparzysta; czarny lub czerwony; 1-18 lub 1-36; liczba w jednej z kolumn na układzie lub nawet w jednym z trzech tuzinów (1-12, 13-24 lub 25-36). Są to niższe wypłaty, ponieważ są świetnymi zwycięzcami.

Aby rozwinąć swoją ulubioną strategię, niezależnie od tego, czy chodzi o następujące trendy, grę kombinacyjną, zakłady wewnętrzne czy zewnętrzne, czy własny unikalny system, możesz ćwiczyć za darmo. Kasyna online są łatwe do gry z darmowymi pieniędzmi i świetnie się bawią. Przenieś swoją strategię od podstawowej do doskonałej dzięki kilku sesjom treningowym w pokojach ruletki online.

To, co zamierzamy tutaj zrobić, to przyjrzeć się szczegółom ruletki i stołu do ruletki europejskiej, amerykańskiej i francuskiej. Zaczniemy od krótkiego przyjrzenia się historii, a następnie przejrzymy szczegółowe diagramy i opisy dla każdej wersji gry.

Będziemy wtedy dostrzegać różnice między producentami i projektami, zanim zakończymy naszą opinię na temat odważnych twierdzeń, które czytasz online na temat kół ruletki, które są przewidywalne i łatwe do pokonania.

Najlepsze Online Roulette Wheel - Z czasem wypłaty, które trwa krócej niż 24 godziny, i limitami stołowymi 10p - 200 000 funtów, najlepsze gry ruletki online można znaleźć w Royal Panda. Graj w Royal Panda

Krótka historia koła ruletki

Zgodnie z francuską powieścią "La Roulette", gra została odtworzona tak, jak jest znana od 1796 roku. Te wczesne gry obejmowały zarówno 0, jak i 00.

Najwcześniejsza forma koła do ruletki pochodzi z lat 1600 z francuskiego matematyka Blaise'a Pascala, na zdjęciu po prawej.

Nieumyślnie stworzył koło ruletki w swoim dążeniu do stworzenia perpetuum mobile. Mówiąc prościej, chciał stworzyć koło, które może samo się obracać bez źródła energii. Nie udało mu się tego dokonać.

Było to mniej więcej w latach sześćdziesiątych XIX wieku, kiedy kasyno w Monte Carlo zaczęło oferować jedno kółko ruletki 0 i jest to wersja gry, która rozprzestrzenia się na cały świat, z wyjątkiem USA. Amerykańskie gry w ruletkę nadal zachowują oryginalną koncepcję gniazd 0 i 00 do dziś, co zwiększa przewagę kasyna. Więcej informacji na temat zalet domu można znaleźć niżej.

European Roulette Wheel and Table

Najpopularniejsza wersja gry na świecie, zarówno online, jak i w prawdziwych kasynach. Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrozumieć o ruletce, jest to, że stół nie jest reprezentatywny dla koła. Jeśli postawisz zakład na pierwszej tuzinie, obstawiasz liczby od 1 do 12, ale te liczby są równomiernie rozłożone na kierownicy. Oto kolejność liczb na europejskim kole ruletki, zaczynając od 0:

Kolejność numerów może wyglądać losowo, ale są one celowo zaprojektowane, aby wprowadzić gracza w błąd i dostosować się do złotej zasady, że czarne i czerwone liczby muszą być na przemian. Stamtąd dane nieparzyste / parzyste i 1-18 / 19-36 są równomiernie rozłożone na kole, przy czym nie więcej niż dwie liczby tego samego rodzaju sąsiadują ze sobą na kole. Innymi słowy, w żadnym punkcie nie ma więcej niż dwóch następujących po sobie nieparzystych liczb lub dwóch kolejnych 1-18 liczb i tak dalej.

Europejskie szczegółowe zakłady

Europejska ruletka ma 4 typy zakładów, których nie znajdziesz w amerykańskiej grze zwanej Call or Announce. Nazywa się je w ten sposób, ponieważ w prawdziwych warunkach kasyna gracz powie głośno zakład, a krupier postawi dla nich zakład.

Obraz po prawej stronie pokazuje, które cyfry pokrywa każda z nich. Już omówiliśmy te zakłady w szczegółach na naszej stronie dotyczącej zakładów na ruletkę, ale tutaj znajdują się opisy.

Jeu 0 - Jeden żeton umieszcza się na każdym z następujących podziałów: 0-3, 12-15, 32-35, a następnie na liczbę 26 z zakładem Prosto w górę. W sumie 4 żetony są umieszczone i 7 numerów jest objętych.

Voisins du Zero - Jeden żeton jest umieszczony na następujących podziałach: 4-7, 12-15, 18-21, 19-22, 32-35. Następnie są 2 żetony na 0-2-3 i 2 żetony na 25-26-28-29 Rogu. W sumie składa się 9 żetonów i obejmuje 17 różnych liczb.

Orphelins - Jeden żeton znajduje się na następujących podziałach: 6-9, 14-17, 17-20, 31-34, a następnie 1 z zakładem Prosto w górę. Łącznie w grze znajduje się 5 żetonów, które obejmują 8 numerów (17 jest zakryte dwukrotnie).

Tiers du Cylindre - Jeden żeton umieszcza się na następujących podziałach: 5-8, 10-11, 13-16, 23-24, 27-30, 33-36. W sumie składa się 6 żetonów i obejmuje 12 liczb.

Amerykańskie koło ruletki i stół

Amerykańska wersja gry ma dodatkowy slot, ale wypłaty pozostają takie same, zwiększając przewagę kasyna do 5,26% z 2,7%, jakie otrzymasz w europejskiej grze. Jeśli chodzi o prawdziwe kasyna, ten stół znajdziesz tylko w USA, Kanadzie i najlepszych kasynach w takich miejscach jak Londyn.

Ciekawostką w amerykańskim kole ruletki jest to, że liczby są w zupełnie innej kolejności niż gra europejska, przy zachowaniu tych samych zasad projektowania. Oto kolejność numerów zaczynających się od 0:

Francuski stół do ruletki

Warto też wspomnieć o francuskim stole do ruletki, który można zobaczyć po prawej stronie. Koło jest dokładnie takie samo jak europejskie, ale stół ma inny układ.

Największą różnicą jest to, że Dziesiątki nie są już oznaczone jako 1, 12, 12 i 3. 12. Zamiast tego są oznaczone jako P12, M12 i D12, które zobaczysz w lewym dolnym i prawym rogu stołu.

Reguła La Partage - Jeśli chodzi o rzeczywistą grę, francuska gra ma najkorzystniejsze zasady, ponieważ gdy 0 trafień, przegrywając zakłady na Czerwoną / Czarną, Nieparzystą / Parzystą i Niska / Wysoką zwraca połowę. Tak więc zakład w wysokości 10 £ na Reda zwróciłby 5 £, jeśli 0 trafi.

Więzienie więzienia - W prawdziwych kasynach mogą zdecydować się na użycie zasady en prison zamiast la partage. Każda gra online, w którą kiedykolwiek graliśmy, wykorzystała partię la party, więc znajdziesz tylko en prison w prawdziwych kasynach. Po trafieniu 0, przegrane zakłady na Czerwone / Czarne, Nieparzyste / Parzyste i Niskie / Wysokie są oznaczone przez krupiera jako "en prison" i ani nie wygrywają, ani przegrywają. Zamiast tego są oni pozostawieni na stole dla następnego spinu i traktowani jak każdy inny zakład.

Producenci i różnice konstrukcyjne

Istnieje wiele producentów kół do ruletki, z których każda oferuje różne projekty i nie mówimy o zwykłych kolorach i fakturach. Główną różnicą konstrukcyjną między różnymi kołami są kieszenie. Każdy numer ma kieszeń, w której piłka w końcu spadnie, a wzór wokół kieszeni wpływa na odbicie i rozproszenie piłki, co wpływa na końcowy wynik. Oto trzy różne projekty, kliknij je, aby zobaczyć większą wersję.

Low Fret

Huxley Stardust

Zapiekanka

Konstrukcja z niskim progiem po lewej jest najczęstszą konstrukcją koła w prawdziwych kasynach. Niskie kieszenie pozwalają, by piłka odbijała się od jednej kieszeni do drugiej, by ostatecznie stracić impet i spocząć, czego skutkiem była nieprzewidywalność, na co oczywiście kasyna chcą.

Zarysowany wzór ma głębsze kieszenie, co powoduje mniejszy odskok i nieco bardziej przewidywalny rezultat, więc są one znacznie rzadsze. Przerobiony projekt można określić jako "stary i przestarzały", ponieważ większość producentów zaprzestała produkcji. Prawdopodobnie nie znajdziesz go w prawdziwym kasynie.

Konstrukcja gwiezdnego pyłu Huxley wykorzystuje trójkątne kieszenie, które mogą odbijać piłkę w dowolnym kierunku, tworząc jeszcze większą nieprzewidywalność. Na przykład, piłka może obracać się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara wokół toru, aby iść w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, gdy uderzy w wirnik. Taki ruch jest znacznie mniej powszechny w przypadku niskich progów i ząbków.

Choć jest wielu producentów kół, oto dwa największe, o których nam wiadomo:

TCS John Huxley - Ich główna siedziba mieści się w Londynie i mają biura na całym świecie. Zdobyli liczne nagrody branżowe za kunszt wyposażenia kasyn i dostarczają kasyna na całym świecie. Zaprojektowanie nowego koła ruletki na swojej stronie internetowej przypomina zaprojektowanie nowego samochodu z wieloma opcjami projektowania i kolorów. Ich strona internetowa to www.tcsjohnhuxley.com

Cammegh - Kolejna firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Cammegh to ogromny dostawca kasyn w Europie i USA. Dostarczyli koła ruletki do wielu ogromnych marek kasynowych, takich jak Caesars, Grosvenor, Gala i Ladbrokes. Ich strona internetowa to www.cammegh.com

Żaden z tych producentów nie ma przycisku "kup teraz" na swojej stronie internetowej. Zamiast tego musisz poprosić o wycenę, a koło zostanie zbudowane dla Ciebie. Możesz się spodziewać, że cena nowego koła do ruletki wyniesie ponad 1000 £. Możesz je także kupić w serwisie eBay, który kosztuje około 400-700 £ za czysty, nieuszkodzony model z drugiej ręki.

Większość systemów ruletki opiera się na stole. Dotyczy to wszystkich strategii matematycznych, o których pisaliśmy. Oznacza to, że nie wpływają one na kursy, które wynoszą odpowiednio 2,7% i 5,26%. Opierają się one na progresjach, aw wielu przypadkach dużych zakładach, aby wygrać małe.

Istnieją jednak inne systemy, oparte na kole, o których nie pisaliśmy. Celem tych systemów, często nazywanych "wizualną balistyką" lub "wizualnym systemem ruletki", jest zapomnieć o stole i skupić się całkowicie na kole, zwiększając dokładność przewidywań, aby uzyskać przewagę nad kasynem.

Pomyśl o tym w ten sposób: przewaga kasyna wynosi 2,7% w ruletce europejskiej. Jeśli możesz zwiększyć dokładność swoich przewidywań na tyle, aby pokonać tę przewagę, szanse będą na twoją korzyść. Oszukiwanie (iw wielu przypadkach nielegalne) sposobem na to jest za pomocą komputera ruletkowego, który mierzy prędkość koła i piłki, aby dać prognozę. Systemy wizualne działają w podobny sposób, tylko że są mniej skuteczne, ponieważ używasz swojego umysłu do przewidywania.

Powód, dla którego o nich nie pisaliśmy, jest prosty; nie wiemy o nich wystarczająco blisko, aby podać dokładny opis. Obejmują one monitorowanie diamentów (8 z nich na zewnątrz koła), a następnie badanie koła, poznanie jego tendencji i możliwość przewidywania na tyle dokładnego, aby pokonać krawędź. Stamtąd postawisz na mniej więcej połowę koła za pomocą zakładów na Prosto, aby dopasować swoje prognozy.

Prawdziwe informacje o systemach wizualnej ruletki są trudne do zdobycia, dlatego nie możemy się o nich dowiedzieć. Nie znaleźliśmy ani jednej strony internetowej opisującej systemy wizualnej ruletki za darmo, z prostymi instrukcjami, jak to wszystko działa z instrukcjami krok po kroku. Zawsze wiąże się to z ceną wywoławczą, której nie jesteśmy gotowi zapłacić.

Czy uważamy, że można przewidzieć koło bez komputera? Tak, ale nie uważamy, że jest to tak proste lub praktyczne, jak te, które sprzedają te informacje. Wierzymy, że trzeba mieć duże doświadczenie w prawdziwych warunkach kasynowych i dobrze zorientowany w zwalnianiu piłki, aby mieć szansę na wykonanie tej pracy.

Uważamy również, że wiele informacji sprzedanych w Internecie będzie nieaktualnych, a niektóre z nich będą niczym więcej jak oszustwem. Nie jesteśmy gotowi kupować wszystkich śmieci na temat systemów wizualnych, aby znaleźć dobry system i zakładamy, że nawet taki dobry istnieje. Z tego, co wiemy, wszystkie to oszustwa.

Dzięki 10p - 200 000 £ limitom ruletki i czasom wypłat, które trwają krócej niż 24 godziny, Royal Panda jest naszym ulubionym kasynem online. Zawsze wypłacają natychmiast, bez żadnych problemów. Graj w Royal Panda

Jak wygrać w ruletce za każdym razem, gdy kręcisz kołem

Tracisz na kole ruletki, ponieważ nie wiesz, jakie są zwycięskie strategie. Przejdź przez ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak wygrywać w ruletce za każdym razem, gdy grasz.

Szczęście nie ma nic wspólnego z twoimi słabymi wynikami przy stole do ruletki.

W tym artykule pokażę ci najlepsze (i najgorsze) strategie wygrywania na kole ruletki.

Na końcu strony znajdziesz linki do najlepszych bonusów, jakie mogłem znaleźć w grze w ruletkę w tym miesiącu.

Upewnij się, że używasz ich, gdy są w pobliżu.

Następnym razem, gdy grasz w ruletkę, pozostawisz koło na czarno. Ten artykuł jest Twoim pierwszym krokiem do wygrania pieniędzy za kierownicą.

Koło ruletki: Zrozumienie gry

Skoro jesteś tutaj, aby odkryć najlepsze strategie użycia na kole ruletki, zakładam, że wiesz jak grać.

Jeśli chcesz odświeżyć swoją pamięć, odwiedź ten łatwy do przeczytania artykuł ze wszystkim, co musisz wiedzieć o ruletce:

Sprawdź zasady i podstawową strategię, aby wygrywać za każdym razem, gdy grasz! Użyj infografiki nauczyć się gry i stać się prawdziwym profesjonalistą w ruletkę w mniej niż pięć minut!

Zrozumienie zasadniczych zasad jest najlepszym sposobem na sukces w grze i wygraną w ruletce.

Zasady są nudne, wiem.

Ale spójrz na tę stronę. Czas dobrze spędzony.

Gdy tylko wiesz, jak działa koło ruletki, możesz przejść do najważniejszej części: jak wygląda ruletka.

Podczas gdy wszystkie koła ruletki mogą wyglądać tak samo na początku, musisz wiedzieć, jak rozpoznać właściwe koło, aby pozostać w czerni.

Bo szczęście nie uratuje cię, jeśli wybierzesz złe gry.

Omówię to po raz pierwszy - abyś mógł zrozumieć, dlaczego nigdy nie powinieneś grać na amerykańskim kole ruletki.

Nie ma to nic wspólnego ze strategią wygrywania na kole ruletki. Chodzi o to, czego nigdy nie używamy, gdy gramy w gry kasynowe: zdrowy rozsądek

Amerykańska ruletka ma dwa zera - zielone miejsca na kierownicy - i to zwiększa przewagę kasyna (aka. krawędź domu).

Amerykańska ruletka jest jednym z najpopularniejszych wariantów gry. Wiele tradycyjnych kasyn stawia to koło ruletki w miejscach, do których przybywają nowi gracze.

Mają nadzieję, że najmniej doświadczeni gracze zagrają ten, pomimo istnienia o wiele lepszej gry o nazwie europejska ruletka.

Wiedza to potęga, a jeśli nie wiesz, jaka jest różnica między kołami ruletki - nie masz władzy.

Kiedy gra została wprowadzona po raz pierwszy we Francji, pod koniec 1700 roku, koło ruletki miało dwa zera.

Wtedy pojawili się Niemcy.

Kiedy niemieckie kasyna zaczęły konkurować z Francuzami, postanowili uruchomić nową wersję gry. Stracili więc zero i zmienili układ kół.

Ich nowy wariant gry stał się popularny od razu, ponieważ przyszedł skraj domu 2,7% mając na uwadze, że amerykańskie koło ruletki ma przewagę w domu wynoszącą 5,3%.

Innymi słowy, europejska ruletka stworzona przez Niemców oferowała o wiele więcej zwycięskiej zmiany niż jej amerykański odpowiednik.

Najlepsze strony do gry w europejską ruletkę

Wiesz, że nigdy nie powinieneś grać w amerykańską ruletkę, ale gdzie możesz grać w europejską ruletkę online?

Oto lista trzech najlepszych stron oferujących europejskie gry ruletkowe w 2018 roku.

Po pierwsze, naprawdę nie ma strategii, która mogłaby naprawdę pokonać przewagę kasyna. Chociaż większość strategii gry w ruletkę skupia się na systemach lub wzorcach zakładów, których gracze używają, aby zmaksymalizować wygrane lub zapewnić niskie ryzyko podczas obstawiania. Inne strategie opierają się prawie na oszukiwaniu i stronniczych kołach. W przeciwieństwie do blackjacka, tak naprawdę nie ma sposobu na uzyskanie przewagi, ponieważ ta gra nie ma pamięci typu blackjack, a każdy spin jest niezależny od poprzednich wydarzeń.

Podobnie jak sama gra, strategie bukmacherskie lub systemy bukmacherskie nigdy nie wygrywają na dłuższą metę, ale mogą być świetne w krótkim czasie. Niektóre przykłady tych systemów zakładów to słynne wzorce Martingale i Paroli. Niektóre z tych strategii zapewniają zyski z wysokim ryzykiem, a inne zapewniają stopniowy wzrost przy niższym ryzyku. Ponieważ dom ma przewagę, szanse są zawsze korzystne dla kasyna, więc żadna z tych strategii nie zapewni zysków.

Strategie bukmacherskie przynoszą korzyści. Oferują zorganizowany wzór, w którym gracze mogą śledzić wygrane i mają system do naśladowania podczas gry. Jest to tak zwane zarządzanie zakładami i ważne jest, aby śledzić pieniądze i sposób ich zakładania. Nawet jeśli nie wygrasz na dłuższą metę, kilka godzin na krótką metę może wystarczyć, aby uzyskać masowe wygrane i możesz odejść.

Niektóre z najlepszych strategii zakładów w ruletce obejmują zakłady progresywne. System Martingale jest progresywną strategią używaną przy przegranej. Po każdej przegranej gracz podwaja swoje zakłady w postępie. Robiąc to, następna wygrana odzyska wszystkie straty plus niewielki zysk. Chociaż sam Martingale jest negatywnym systemem progresji i jest najbardziej ryzykowny z nich wszystkich.

Strategia Parlay lub Parloi jest tak naprawdę progresywnym systemem zakładów, w którym gracze generalnie zwiększają zakłady, gdy wygrywają częściej. Jeśli chcesz poznać niektóre z najlepszych strategii zakładów w ruletce, zapoznaj się z poniższymi linkami, aby poznać szczegóły.

Podstawowa strategia Double i Single Zero

Inną powszechnie stosowaną strategią jest strategia podwójnego zerowania. Amerykańskie koło ruletki ma dwa zielone gniazda z jednym zerem (0) i podwójnym zerem (00). Zauważ, że twoje szanse są zawsze lepsze, grając na europejskim pojedynczym kołem zerowym, ponieważ jest mniej zielonych miejsc lub "numerów domów", na których gracze mogą stracić. Więc jeśli znajdziesz jedno koło do ruletki, które jest standardem w kasynach online, a czasami znajduje się w Atlantic City i Las Vegas, wtedy strategia polega na tym, aby zawsze grać na kole z jednym zerem.

Szanse na amerykańskie koło są raczej złe w porównaniu. Dom ma przewagę 5,26%, więc bardzo szybko stracisz dużo pieniędzy. Jeśli grasz na jednym kołem zerowym, krawędź domu jest bardziej podobna do 2,70% i dwa razy większa od podwójnego koła zerowego. Jest to ważny krok strategiczny do zrobienia podczas grania w ruletkę i znacznie zwiększy twoje szanse na wygraną. To prawdopodobnie najlepsza strategia ruletki.

Żadna ze strategii nigdy nie da ci przewagi nad kasynem, jeśli nie oszukasz, znajdując nierówne koło. Powyższe strategie zoptymalizują Twoje wygrane i grę. Zasadniczo zmniejszy to twoje straty i będziesz mógł grać na dłuższą metę. Sztuką jest przestać grać, gdy jesteś na krótko przed matematyczne skutki długoterminowego przejęcia i zaczynasz tracić. Pamiętaj, że kasyno jest biznesem dla zysku, a szanse są tym, co daje im wypłatę.

Inną dobrą strategią jest ustawienie "limitu strat" ​​na swoim bankrollu. Jest to pewna wartość pieniężna, w której automatycznie decyduje się odejść od stołu, aby zmniejszyć straty. Jeśli dążysz do maksymalnej wydajności, pomyśl o innych rzeczach, na które wydajesz pieniądze w kasynie. Jeśli oferują oni kompoty lub darmowe drinki, skorzystaj z tego, aby wykorzystać jak najwięcej pieniędzy na ruletkę.

Świetnym sposobem na przetestowanie strategii dla ruletki jest gra online. Spróbuj grać w darmową wersję flash gry, która jest dostępna na tej stronie i graj za darmo. W ten sposób możesz grać przez długi czas w domu i naprawdę znaleźć najlepsze metody, nie ryzykując pieniędzy. Nie jest to zabawne ryzykowanie pieniędzy w grze, w której nie wiesz, jak grać, więc przynajmniej ćwiczyć na niej, zanim postawisz na straty. Gdy już osiągniesz dobry wynik w grze, możesz wpłacić pieniądze online lub udać się na wycieczkę do lokalnego kasyna i grać z ufnością.

Dlaczego powinienem grać w ruletkę, jeśli nie działają żadne strategie? Możesz zadać to pytanie po przeczytaniu tego artykułu. Ruletka, podobnie jak wszystkie gry kasynowe i hazardowe, jest z natury negatywną grą oczekującą. To gra w pieniądze, a ludzie grają ją dla rozrywki, z nadzieją na ekscytujące zwycięstwa w krótkim okresie. W rzeczywistości nie jest to bankomat osobisty, w przeciwnym razie kasyno się zepsułoby (chociaż można zamienić blackjacka w osobisty bankomat).

Istnieje kilka głównych różnic między wersją online ruletki a grą w kasynie. Ruletka zajmuje dużo czasu. Wiele razy wokół zakładów robi się dużo ludzi, a krupier może czekać kilka minut na każdy obrót. W niektórych przypadkach może być około 20 do 40 obrotów na godzinę, w zależności od tego, jak bardzo zajęty jest kasyno. Jest to zdecydowanie gra, w której możesz łatwo wygrać duże i możesz odejść, czując się usatysfakcjonowana, ponieważ efekty długoterminowych matematycznych szans nigdy nie mają szansy na rozpoczęcie gry.

Jest to również relaksująca, ale ekscytująca gra. Nie wymaga wiele myślenia i jest mnóstwo czasu na popijanie drinka i oglądanie innych rozrywek przy stole podczas gry. Jeśli szukasz szybkiego stołu do ruletki, to kasyno online jest idealne. W ruletkę online używa się generatora liczb losowych (RNG), a czasami można zrobić 20 do 40 obrotów na minutę, a nie na godzinę. Jest to dobrodziejstwem, jeśli grasz w zwycięską passę i nie chcesz opuszczać stołu, ponieważ jesteś zbyt zmęczony po godzinach i godzinach. Możesz także ćwiczyć strategię w zaciszu własnego domu, a także niestandardowe koło ruletki dla Ciebie.

Zagraj w ruletkę online w CasinoMax - akceptujemy amerykańskie gracze i karty kredytowe. Graj na prawdziwe pieniądze lub na trening.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

83 − = 82

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map