strategia craps dla początkujących

strategia craps dla początkujących

ReadyBetGo! jest niezależną usługą informacyjną i informacyjną dotyczącą hazardu. Jeśli planujesz grać w kasynach, upewnij się

że nie łamiesz żadnych lokalnych przepisów. Od Ciebie zależy, czy znasz legalność swoich działań podczas gry.

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak przyjemnie byłoby wstać po południu i zamiast iść do pracy, poszedłbyś do kasyna i grałeś w kości? "Strategia 68 $ za godzinę 6/8 Craps" pozwala ci to zrobić.

Od: Bill Anderson

Twoja nowa książka NIE będzie zawierała.

 • Historia gier w kości i kości. Nie będę marnował twojego czasu i pieniędzy bezużytecznym "wypełniaczem" w ten sposób.
 • To NIE jest poradnik craps. Nie nauczę cię podstaw gry w kości. Rzucam okiem na podstawy w taki sposób, aby każdy, nawet początkujący, mógł natychmiast zacząć stosować strategię 6/8 craps. Przejmuję podstawy gry come out i zakładam miejsce i to wszystko. Jest mnóstwo darmowych informacji o tym, jak grać w craps i nie będę pobierał opłaty za strategię craps, a następnie dostarczę książkę zawierającą podstawowe informacje, o których większość już wie.
 • Nie wyszczególniam każdego zakładu w craps i jego opisu. Większość z nich to i tak zakłady na frajerów. Zwracam uwagę na to, które zakłady są OK i które zakłady są zakładami frajerem.
 • Twoja nowa książka będzie pełna przydatnych informacji i bez puchu. Tylko informacje, które pozwolą ci zarobić pieniądze bez przebrnięcia przez 150 stron śmieci. Twoja nowa książka ma tylko 15 stron (8,5 x 11).
 • Nie używam dużych rozmiarów, podwójnych odstępów, szerokich marginesów i dużo białej przestrzeni, jak robią to inni, aby ich książka wydawała się większa. Używam typu 12-punktowego, aby twoja nowa książka była łatwa do odczytania, ale kompaktowa dla łatwiejszego pobierania.
 • Nie mam słownika z 100 literami terminów craps i żargonu na liście.
 • Nie podaję ci wielu różnych strategii, które są przegrane i pozwalasz samemu zdecydować, który z przegranych systemów chcesz wkręcić. Daję ci jedną dobrą strategię zarabiania pieniędzy.
 • Uwaga. nie będziesz potrzebował dużego bankrollu, jakiego potrzebujesz w tych przegrywających systemach progresyjnych. Będzie to około 500 USD na sesję. Oczywiście możesz z łatwością skalować system 6/8 w górę lub w dół, ale będziesz zarabiał mniej, jeśli zmniejszysz go i zwiększysz pieniądze, jeśli go skalujesz.

Wiem, że trudno mi zaufać i zlikwidować swoje ciężko zarobione pieniądze na kolejną strategię gry w kości, więc pozwól, że ci zaoferuję.

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w 100% satysfakcji

Po wypróbowaniu mojej strategii 6/8 craps, jeśli nie zgodzisz się na zarabianie pieniędzy za pomocą systemu 6/8, poproś nas bezpośrednio o zwrot pieniędzy. Brak pytań. To pozwala wirtualnie wypróbować mój system za darmo wiedząc, że możesz łatwo uzyskać zwrot pieniędzy, kiedy tylko chcesz.

Ile to mnie będzie kosztować?

Dobrze. ten system faktycznie działa i nie jest oszustwem, więc. cena książki wynosi nawet 68 $. Tak jak powiedziałem wcześniej, nie mogę legalnie zarabiać pieniędzy, ale wkrótce dowiesz się, czytając kilka pierwszych stron twojego nowego e-booka, dlaczego tak bardzo to ładuję. Przyznaję, że to dużo pieniędzy, ale warte są każdego grosza, a potem trochę.

Zalety e-booka.

Książki elektroniczne są w formacie Adobe Acrobat .pdf i zostaną wysłane pocztą elektroniczną po zakończeniu aukcji i płatności. WYSYŁKA JEST BEZPŁATNA dla eBook i szybko! W tej chwili nie mamy wersji papierowej. Oto zalety e-booka.

 • Prędkość - otrzymasz ją znacznie, znacznie szybciej niż papierowa książka. Natychmiast po dokonaniu płatności, jesteś wysyłany bezpośrednio na stronę pobierania, gdzie pobierzesz swój nowy eBook w mniej niż 5 minut, nawet na najwolniejszych połączeniach.
 • Linki na żywo - w całej książce znajduje się wiele, wiele odniesień do zewnętrznych stron internetowych, które zawierają wiele informacji, które należy przeczytać. Z eBookiem, po prostu kliknij na niebieski "hiperlink", a natychmiast przejdziesz na tę stronę.
 • Zakładki - cały spis treści jest "zakładki" dla Twojej wygody. Po prostu kliknij tytuł rozdziału i natychmiast przejdziesz do tego rozdziału. Na końcu rozdziału możesz wrócić do spisu treści.
 • Kolorowe zdjęcia - w eBooku jest wiele zdjęć, które są kolorowe.
 • Do druku - książki mają tylko 15 stron (rozmiar 8,5 x 11), więc można je łatwo wydrukować po pobraniu.

Zarobiłem 400 $ w 2 godziny dzisiaj, kupiłem system ostatniej nocy. Powiew do nauki

Uwielbiam ten system & Gorąco polecam! Daj mu crapshoot, nie będziesz żałować!

Szybka odpowiedź. 3000 $ w 3 podróżach. Najlepiej & Najprostszy system, w jaki grałem. TY

Craps to gra, w której wszyscy oprócz domu mogą wygrać razem. Craps mogą wydawać się początkowo nieco mylące, ale jest to zabawne i proste, gdy zrozumiesz podstawowe zasady.

C i E Craps - 11

Oczy węża - Dwa 1s

Boxcars - Dwa 6s

Mały Joe, lub Mały Joe z Kokomo - 4 (szczególnie zrolowane jako 1 i 3)

Jimmy Hicks - liczba 6

Skate and Donate - 8

Chudy Dugan - Przegrany 7

Pole Centrum - 9, ponieważ znajduje się w środku siedmiu liczb w zakładowym zakładzie

Szczenię łapy - Dwa 5s - choć częściej jest to po prostu "Hard 10" lub "10, hard way"

Naturalny zwycięzca - 7 lub 11 na rzucie na come-out [1]

Strategia gry w kości, którą będziesz chciał wcześniej wiedzieć

Aby uzyskać idealną technikę gry w kości, najlepsze zakłady, które możesz zrobić, to Pass / Do not Pass i Come / Do not Come. Przy braku szansy, że się ich trzymasz, dom będzie miał dźwignię w wysokości około 1,40%, a przy okazji, gdy będziesz leżał lub wykorzysta szansę, znacznie zmniejsza to przewagę kasyna. Oprócz zakładów Pass i Come, Place 6, Place 8 i tak często Field 2 lub 12 to kolejne zakłady, które oferują najlepsze szanse i szanse na wygraną.

Cokolwiek pozostało z zakładów oferowanych w formacie craps oferują więcej godnych pożałowania warunków dla Ciebie. Niektóre z nich są niesamowicie okropne. W przypadku, gdy na przykład weźmiemy pod uwagę "twardą drogę 4" i "twardą drogę 10", te zakłady mają korzystną pozycję domu na poziomie 11%. W przypadku, gdy nie wiesz, jak działają te zakłady, zalecamy, abyś przeczytał nasz artykuł na temat craps odds, zanim dowiesz się o systemie. Jednak w przypadku, gdy jedna rzecz, którą powinieneś zabrać ze sobą z tego artykułu, stawiaj najniższe stawki i utrzymuj strategiczną odległość od zakładów jednokierunkowych, niezależnie od tego, czy jest to kuszące!

Jaka jest najlepsza strategia zakładów na kości?

Jedną z metod gry w kości jest poprawne podejście do gracza. Uznajesz, że gra jest poprawniejsza, gdy grasz na stole i przynosi zakłady ze stołem, te zakłady są uważane za absolutnie najlepsze ze wszystkich w internetowych i stacjonarnych grach hazardowych ze względu na niską przewagę kasyna .

Najbardziej znana ze znacznej liczby zakładów na zakłady w kości, z przewagą kasyna na sprytnie niskim 1,41%, z zaledwie 4 podejściami do przegrania (zobacz również mikstury i tabele wypłat). Przegrywasz tylko wtedy, gdy strzelec wykona rzut o wartości 2,3 lub 12 na rzucie na turnie i jeśli strzelec wykona rzut siedem po otrzymaniu numeru punktu.

Praktycznie taki sam jak zakład liniowy Pass, ale jest dokonywany w dowolnym momencie po tym, jak właśnie został wykonany numer punktu. Wygrywasz, jeśli strzelec wykona 7 lub 11 po tym, jak zostanie wykonany zakład, a jeśli strzelec wykona 2,3,12, przegrywa zakład. W przypadku innej liczby tworzony jest twój własny numer punktu, który jest oddzielny od numeru punktu zakładu pass line. Istnieje większa liczba szans na wygraną, niż utrata wpływu na to wyróżnienie spośród najbardziej idealnych zakładów, jakie możesz zrobić.

Obstawianie w niewłaściwy sposób jest słuszne

Możesz również zdecydować się na niewłaściwą metodę gry w kości. W niewłaściwy sposób obstawiający zakłady przeciwko większości graczy przy stole, którzy obstawiają zakłady Pass and Come, więc odkładają zakłady na zakłady Do not Pass i Do not Come. Ten moniker pochodzi ze sposobu, w którym przy założeniu, że postawisz na Do not Pass, wygrasz, gdy każda inna osoba przegrywa, a na odwrót. Najwyraźniej może to zrobić niezbyt długie minuty, gdy zgromadzi się wokół stołu w fizycznym klubie gier hazardowych z innymi graczami na żywo, co jest powodem, dla którego zakłady Do not Pass i Do not Come często wydają się być bardziej atrakcyjne podczas gry w kości w Internecie.

Najlepsza strategia w kości: jak wygrywać w kości za każdym razem?

Dowiedz się więcej o grze - Naucz się wygrywać w kości za każdym razem

Runda craps może wydawać się trudna do opanowania, jednak trzeba znać dwie lub trzy kluczowe zasady i techniki, aby grać dobrze. Zagwarantuj zapoznanie się z ćwiczeniem instruktażowym przed zabraniem do stołu z craps. Umożliwi to pełne zrozumienie, jakie zakłady są niewiarygodne, aby wziąć udział w poszczególnych zakładach zgodnie z krawędzią domu.

Zniesienie zakładu pass pass zapewnia najlepszą pozycję na turnie, który jest głównym zakładem w craps. Zaleta domu wynosi teraz tylko 1,41%. Zakłady pass line sugerują, że masz szansę na wygraną, jeśli strzelec porusza się w liczbie 7 lub 11. Z drugiej strony, przegrywasz, jeśli ten indywidualny ruch wynosi 2, 3 lub 12. Jakiś inny numer wystrzelony przez strzelca podnosi punkt, kwalifikując oboje do wypłaty, jeśli strzelec wyrzuci numer punktu ponownie przed 7.

Będziesz mieć możliwość postawienia dodatkowego zakładu na szansę, gdy strzelec ustawi punkt. Ten zakład jest tak samo dobry, jak można się spodziewać w grze w kości - jest to ważny krok na drodze do wygrywania w kościach, ponieważ podkreśla on zerową przewagę kasyna.

Najlepszą metodologią dla internetowych kości jest ciągłe stawianie zakładów na darmowe szanse. Niektóre kluby hazardowe nawet biorą pod uwagę, że stawiasz zakład dwa razy większy niż pojedynczy zakład liniowy. Najlepiej jest postawić wyższą stawkę wolnych szans i dolną linię bramkową w takich klubach hazardowych.

Come Bets to Twoja szansa na wygraną

Możesz odłożyć zakłady na gracza po ustawieniu punktu, co sugeruje, że po odłożeniu zakładu, następujący ruch dla ciebie zamienia się w rzut wyjściowy. Mam nadzieję wygrać w przypadku, gdy strzelec przesunie się na cyfry 7 lub 11. Przegrywasz, jeśli liczba 2, 3 lub 12 zostanie przesunięta przez strzelca, w którym wystąpienie co drugi numer odbierze ci samotny punkt. Odłożenie zakładu może umożliwić wygraną, jeśli strzelec wyrzuci punkt dla zbierania, co niewątpliwie zwiększa twoje triumfujące strzały.

Odłóż dwa zakłady, jeśli masz taką szansę

Kolejnym wspaniałym systemem do gry w sieciowym craps jest odkładanie dwóch kolejnych zakładów po postawionym zakładzie pass line. W ten sposób będziesz miał jeszcze trzy numery, które jeszcze bardziej wzmacniają twoje szczęście. Wielu ekspertów bukmacherskich uważa, że ​​ta liczba zakładów jest doskonała, aby mieć kiedykolwiek. Odłóż kolejny zakład, gdy zdobędziesz zwycięski zakład, który zapewni ci niezawodny udział w trzech zakładach.

Powiedz "nie" propozycjom - najlepsza strategia "craps"

Bardziej przerażająca technika gry w kości jest bez logicznej niespójności polegającej na obniżaniu rekomendacji. Te rodzaje zazwyczaj są rozliczane po przeniesieniu pojedynczych kostek, co sprawia, że ​​rozmawiają z konkretnymi graczami. Rozsądnie jest powstrzymać się od ich przyjmowania, ponieważ przewaga kasyna jest zazwyczaj zasadniczo rozległa.

Powstrzymaj się od zakładów na poziomie Hard 4, Hard 10, Big 6 lub Big 8

Hard 4 i dodatkowo Hard 10 są postrzegane jako słabe zakłady, ponieważ krawędź domu wynosi około 11%. Wypłata wynosi tutaj 7 do 1, jednak szanse na osiągnięcie liczby 2 i 5 osobno w zestawach są bardzo niskie. Możesz wygrać z zakładami, Big 6 i Big 8, z wyłączeniem szansy, że strzelec indywidualnie przesunie cyfry 6 i 8 przed siódmym. Bądź co bądź, nie jest godne pochwały odkładanie tych zakładów, ponieważ wygrana jest tylko 1 do 1, przy krawędzi domu wynoszącej około 9%.

Wskazówki, jak zmniejszyć szanse na zagrywanie w craps

Następujące Wskazówki, jak zmniejszyć szanse na przegraną, gdy gramy w kości, opierają się na strategii "Obliczanie niskich opłat". Oczywiście istnieje wiele innych taktyk, ale przy tej okazji odniesiemy się do tego, ponieważ uważamy je za dość dokładne z punktu widzenia statystyk. Będzie to konieczne, a następnie:

Musimy określić liczbę korzystnych wyników w każdej sytuacji

Załóżmy, że postawimy na rzucenie jednej kości. W takim przypadku stawiamy na liczbę, w której uważamy, że kostka zostanie upuszczona po jej zwolnieniu. Przypuśćmy ponadto (w tej samej hipotetycznej sytuacji), że postawimy na 1 lub 2. W tym przypadku są dwie możliwości dla zwycięzców, to znaczy: jeśli kostka spada o 2, wygrywamy, a jeśli spada 1 także. Dlatego mamy dwa możliwe korzystne wyniki.

Istnieje jednak inna perspektywa, z której możemy przeanalizować tę samą sytuację. Można zobaczyć sytuację jako całkowitą liczbę możliwych wyników, pomniejszoną o liczbę korzystnych wyników. Następnie, podczas rzucania kostką, całkowita liczba możliwych wyników jest równa sześciu, po jednym dla każdej kości. Aby powrócić do przykładu, musimy odjąć dwa (liczbę pozytywnych wyników, przypominamy) sześciu, a więc: 6 - 2 = 4, co jest liczbą niekorzystnych wyników.

Ponadto moglibyśmy odjąć liczbę niekorzystnych wyników od liczby możliwych wyników, aby znaleźć liczbę korzystnych wyników.

Bardzo ważne jest wyrażanie kwot w sposób numeryczny

Zwykle kwoty wyrażane są jako "stosunek korzystnych wyników do niekorzystnych wyników", zwykle z wykorzystaniem dwóch punktów. Wracając do przykładu, który rysowaliśmy, szanse na nasze prawdopodobieństwo sukcesu wynoszą 2: 4, czyli dwie szanse na wygraną z czterema szansami na przegraną. Następnie, jeśli przystąpimy do dzielenia obu pojęć przez wspólną wielokrotność dwóch, można uprościć jako normalny ułamek 1: 2, relację, którą można zdefiniować jako "przydział od 2 do 1".

W tej samej kolejności pomysłów możemy przedstawić tę relację w sposób ułamka, który dla podanego przykładu wyraża 2/4, co można uprościć jako 1/2. Zatem, ½ udziału nie oznacza, że ​​mamy połowę lub 50% szans na wygraną, ponieważ prawdopodobieństwo sukcesu wynosi 33,33 lub, co jest tym samym, 1/3. Musimy pamiętać, że kwoty to stosunek korzystnych do niekorzystnych wyników, a nie liczbowa miara szans, jakie musimy wygrać.

Określmy liczbę niekorzystnych wyników

Okazuje się, że w hazardzie zawsze istnieje możliwość przegranej. Jeśli założymy się, że mamy zamiar narysować 1 lub 2, oznacza to, że przegrywamy, jeśli otrzymamy 3, 4, 5 lub 6. W związku z tym możemy stracić, gdy weźmiemy któryś z tych ostatnich cztery liczby, mamy to, że są cztery wyniki niekorzystne.

Jak wygrać w craps i postawić najlepsze zakłady na craps

Kości - to jest dokładnie ta gra, w której wszystko, absolutnie wszystko zależy od twojego szczęścia!

Zarówno od gracza, jak i rozdającego, nie ma możliwości ustalenia lub wpłynięcia na wynik gry. CrapsStrategy.org ostrzega: nie pozwól nikomu od tego odwieść! Lepiej przeczytaj ten artykuł ostrożnie i, być może, kości, stanie się Twoją ulubioną rozrywką hazardową. Opowiemy Ci o strategii, która daje przewagę nad tymi graczami, którzy myślą, że nie mogą nic zrobić, krzyżują palce za plecami, plują przez ramiona, krzyżują się i grają na ślepo.

Podstawowa strategia "craps" jest ... no cóż, podstawowa. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, grając w kości, to zachować dyscyplinę. Wszyscy najlepsi gracze kości przestrzegają tej zasady. W kościach musisz wziąć dla siebie dwie ograniczenia. Sprowadza się to do tego, ile jesteś gotów przegrać i ile chcesz wygrać. Oczywiście, chcesz wygrać jak najwięcej. Każdy gracz tego chce. Faktem jest, że twoje szczęście może bardzo szybko cię zmienić. Nie powinieneś kontynuować tylko dlatego, że masz dużo szczęścia. Nigdy nie bądź chciwy. Ustaw limit wygranych lub strat na 20%. Decyzja o tym, ile umieścić, zależy od grubości portfela. Powinieneś być podwójnie ostrożny, grając na kredyt, ponieważ jeśli przegrasz, będziesz musiał spłacić pieniądze, a fakt, że grasz na kredyt może oznaczać, że nie będziesz miał pieniędzy, aby to zapłacić.

Użyj systemu zarządzania pieniędzmi

Stworzenie dobrego systemu zarządzania pieniędzmi to także dobry sposób na uratowanie się. Pamiętaj, że sens podstawowej strategii w grze w kości nie polega na tym, aby chronić się przed stratami. Na przykład metody i podwojenie Martingale są bardzo dobre dla zarządzania pieniędzmi, ale musisz mieć zapasowy i inny system, który działa równie dobrze. Musisz pracować z systemem, z którym czujesz się komfortowo. Musisz przestrzegać limitów, które sam sobie wyznaczyłeś, ponieważ wprowadzają dyscyplinę.

Kiedy zaczynasz grać, nie możesz pozwolić, aby twoje najlepsze zakłady na craps przekraczały 1/20 tego, co masz. Jeśli chcesz, aby gra trwała dłużej, możesz ograniczyć nawet jedną piątą kapitału. Jest to również bezpieczny sposób grania. Na przykład, w kości o wartości 5 $, musisz mieć kwotę równą 200 $. To nie tylko daje ci szansę ukończyć grę na czarno, nawet jeśli zaczynasz źle, ale także zmniejszasz prawdopodobieństwo uwolnienia wszystkiego, a także szybko.

Podstawowa strategia "craps" zwraca uwagę na fakt, że najlepsze zakłady na craps to przede wszystkim wiedza i zrozumienie zasad stawek w grze losowej. Pamiętaj, że w większości gier jest tylko niewielka liczba zakładów, w których przewaga kasyna jest niewielka. Niektóre z nich są dostępne w kościach i powinieneś maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności.

Bardziej doświadczeni gracze w kostce starają się trzymać aktualnych stawek lub linii wcześniejszych zakładów, ponieważ ich szanse już się kształtują. Zauważysz również, że ci gracze stawiają swoje najlepsze zakłady na craps głównie na 6 i 8. Ta podstawowa strategia w kości nie gwarantuje dużej wygranej w krótkim czasie, ale opuścisz grę z uśmiechem na twarzy, jeśli okazujesz cierpliwość.

Bardziej skomplikowane stawki wymagają ich ubezpieczenia. Jest to klasyczny catch-22, ponieważ ubezpieczenie zakładu pozwala na większą kontrolę nad grą, a płatności w tym przypadku są podobne do innych opcji zakładów.

Nie chcemy brzmieć banalnie, ale wielu graczy denerwuje się, gdy sprawy nie idą zgodnie z zaplanowanym wcześniej planem. Niemożliwe jest prowadzenie spójnej i spójnej gry, gdy jesteś w stanie nerwowego napięcia. Kiedy tracisz pieniądze, próbując odzyskać pieniądze, scenariusz następnej gry może wyglądać na godną pożałowania. Jeśli jesteś w stanie nerwowego napięcia, najprawdopodobniej podejmiesz złą decyzję. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz kości, czy nie, zagraj najpierw w darmowej wersji (wiele kasyn online oferuje darmową wersję gry). Poczuj i poczuj kostkę. Powinieneś być całkowicie pewien, że gra Ci się podoba i nie obawiasz się ryzyka utraty pieniędzy.

Craps: Klasyczna gra w kości za pieniądze

Podobnie jak w grze Backgammon, w złożonej grze online Craps nie może obyć się bez rzucania kostkami. To wszystko, co łączy te dwie gry hazardowe. Po raz pierwszy możemy usłyszeć o odmianie wirtualnych Craps na pieniądze, dotykając historii Ameryki w okresie systemu niewolników. Była to gra o ciemnoskórych niewolnikach, którzy spędzali wolny czas, wyrzucając kostki, wykręcone z liści kukurydzy. To oni stoją u podstaw tej gry, którą później zafascynowali prawdziwi faceci mafijni.

Często liczba uczestników rozgrywki może osiągnąć 20, jednak nie w wersji wirtualnej. Tutaj użytkownik nie musi czekać na swoją kolejkę, gra sam z krupierem. Kiedy po raz pierwszy rzucasz kostką, możesz obstawiać tylko niektóre pola. Pojawienie się żetonów "ON" na boisku mówi o możliwości zrobienia dodatkowego zakładu. Jest to bardzo pożądane w grze na prawdziwe ruble z kasynem ze specjalnej sekcji.

Zasady gry w Craps dla pieniędzy online

Musisz wiedzieć, jak najlepiej grać w craps i craps odds wypłaty, a także zakład craps odds, aby mieć szansę na grę i wygraną. Przeanalizujmy główne typy zakładów odds craps w wirtualnych Craps:

 • Linia przejścia (1 do 1). Zagra na pierwszym ruchu, jeśli wypadnie 7/11. Łączny spadek z 4/5/6/8/9/10 spowoduje pojawienie się "ON".
 • Nieprzejrzysta linia (1 do 1). Grając przy pierwszym rzucie, 3/12 przynosi wygraną.
 • Dodatki. Zakład nie przechodzi. Zakład nie może być wyższy niż zakład potrójny. Łączna liczba 4/10 przyniesie współczynnik wypłat od 1 do 2, 5/9 lub od 2 do 3, 6/8 lub od 5 do 6.
 • Wyjdź (1 do 1). Ustawiony przez obecność punktu, przyniesie zwycięstwo z upadkiem 7/11. Numery 4/5/6/8/9/10 ustawione Przyjdź punkt.
 • Come Odds 4, 5, 6, 8, 9, 10. Nie może być wyższy niż 3-krotny "Exit". 4/10 - 1 do 2, 5/9 do 2 do 3, 6/8 do 5 do 6.
 • Nie przychodź. Wygraj przy 3/12 w stosunku od 1 do 1.
 • Do not Come Odds. 4/10 - 1 do 2, 5/9 do 2 do 3, 6/8 do 5 do 6
 • Pole (1 do 1). Kiedy wypadnie 2/3/4/9/10/11/12
 • Duże 6 i 8. W przypadku meczu od 8 do koincydencji z dnia 7. 3/4/9/10/11 - 1 do 1, 2/12 - 2 do 1.
 • Zakład jest idealny na niedopasowanie. Punkt spada do 7. 4/10 - 9 do 5, 5/9 - 7 do 5, 6/8 - 7 do 6.
 • Dowolne 7 (4 do 1)
 • Any Craps. 2/3/12 - 7 do 1
 • Róg. 2/12 - 30 do 1, 3/11 do 15 do 1
 • Hardway. Jeśli 2 + 2, 3 + 3, 4 + 4, 5 + 5 wypadną, zanim te kwoty nie będą podwójne. 4 / 10-7 do 1, 6/8 do 9 do 1.

Możesz poczuć, jakie stawki ci się spodobają, oraz w grze stołowej z pieniędzmi oferowanymi przez kasyno z powyższej tabeli, pomimo pozornego "zamieszania" w Craps, które jest łatwe do zrozumienia, po prostu musisz zacząć grać.

Strategie Craps: podstawowe zasady i stawki

Pochodzący z Ameryki (prawdopodobnie pod koniec XVIII wieku w Nowym Orleanie), craps w kasynie dość szybko przekroczył ocean i zyskał popularność najpierw w Europie, a później na świecie. Do tej pory zainteresowanie tą grą nie wymarło.

Prawie każde kasyno zaoferuje ci tę ekscytującą i dynamiczną grę i zasugeruje kilka sposobów na wygraną w Craps. Istnieje wiele opcji tej gry w kościach, dlatego ważne jest, aby zapoznać się z zasadami i warunkami gry dla każdej wersji. Ale są ogólne zasady, strategie craps, stawki, cele i warunki gry w kości dla wszystkich opcji. To jest temat artykułu.

 • Liczba graczy jest nieograniczona.
 • Liczba kości wynosi dwa dla rzutu.
 • Liczba etapów - od jednego do dwóch (gra rozwija się w zależności od straty na kostce tej lub innej kombinacji - suma liczb).

Początkujący są dość trudni, aby od razu uzyskać dostęp do reguł, ponieważ głośna atmosfera wokół stołów do gry w kości - rycząc, piszcząc, śmiejąc się - nie daje ostrości. Ale kości nie są tworzone dla osób skoncentrowanych i zamkniętych. To jest jasna i otwarta gra. Tak, a jego tempo jest wystarczająco szybkie, nieporównywalne z elegancką ruletką lub kartami do gry, gdzie otwarty wyraz emocji nie jest mile widziany. Z kolei Craps ma nieznanych ludzi do komunikowania się: zaczynają oni "korzeń" dla rzucającego, energicznie się ciesząc w rolkach, które sprawiają, że wygrywasz w kościach. Nie pozostawiaj graczy i kibiców widzów, wiodącej gry (stikmen). Dla niego nawet niektóre "pieśni" towarzyszą procesowi gry. Być może Stickman - najgłośniejszy dealer w kasynie. Jeśli zdarzy ci się odwiedzić kasyno na lądzie i grać w kości, być może nawet bardzo szybko zwrócisz uwagę na sposób, w jaki wymawiasz te frazy.

Ale na pierwszy rzut oka pozorna złożoność strategii gry i craps (różnorodne zakłady, angielska terminologia, zawiłe układy stołów, stałe rzuty, zgiełk żetonów, przeskok z zakładami) nie będą tak odrażające, jeśli najpierw przestudiujesz płótno gra, ogólne zasady w kościach i zrozumienie jej istoty.

Gra w craps (angielski Craps) w oprogramowaniu kasyna online Playtech.

Aby grać w kości, potrzebujesz dużego specjalnego stołu do gry o wydłużonym kształcie z zaokrąglonymi narożnikami. Przy stole mini do gry w craps może grać jednocześnie dwanaście osób, ale są też standardowe tabele, w których może uczestniczyć dwa razy więcej graczy.

Krawędzie boków stołu są wysokie, aby kości nie wypadały podczas rzucania. Wewnętrzne plansze (z wyjątkiem pudełka na żetony) są obcinane specjalnym, żebrowanym materiałem z gumy, dzięki czemu kostki odbijają się, a jednocześnie nie są uszkodzone i nie przelatują po bokach. Na krawędziach boków, od strony stołu, na którym stoją gracze, wykonane są specjalne rowki z sektorami, w których gracze mogą układać żetony.

Pole gry stołu do gry w kości jest przykryte szmatką i oznaczone sektorami zakładów. Pole licytacji na stole gry jest podzielone na trzy części: dwa symetryczne pola bazowe wzdłuż krawędzi i jest jeszcze jeden pośrodku.

Pole centralne jest polem dla zakładów na jedną strzałę rzutu. Często w znacznikach tego pola występują kości w postaci kropek (indeksów), a nie tylko liczb. Zakłady na tym polu akceptują i ujawniają tylko stickman.

Pola podstawowe lub baza - pola zakładów na linii. Reguły kasyna pozwalają graczom na samodzielne obstawianie tego pola.

Specjalne znaczniki - Włącz / Wyłącz - do gry w kości.

Kości w kościach to sześciokątne kości z prostymi kątami. Kości do kości w kasynie są duże - z fasetami 1,9-2 cm - wykonane z akrylu. Są polerowane w celu uzyskania idealnej powierzchni twarzy i przezroczystości kostki. Na każdej z powierzchni zaznaczone są indeksy (kropki), oznaczające liczby od 1 do 6. Wskaźniki podczas wiercenia wierci się i wylewa tym samym akrylem, ale o innym kolorze. Pozwala to uzyskać dokładne zbalansowanie sześcianu. Na stole obok stickmana znajduje się zestaw 5 kości i misa dla nich, która ma swoją nazwę - łódź. Trzymając kij, przesuwa kostkę do gracza ze strzałą, aby wybrać dwa z pięciu do rzutu.

Pax (angielski krążek) - znaczniki gry. Są to dwie duże czarne i białe plastikowe podkładki o średnicy około 5 cm z napisami ON z jednej strony i OFF z drugiej. W zależności od sytuacji w grze, dealerzy umieszczają je na boisku z prawej strony, aby pokazać, czy zakład działa, czy nie. Czasami te krążki nazywają się Point. Jeśli podkładka na numerze jest NA górze, oznacza to, że ta liczba jest punktem i że "gra" w drugim etapie. Napis OFF oznacza "spalonego". Po tej stronie znacznik jest umieszczany w rogu stołu na sektorze NIE ZBIERAJ BARU, na końcu strzałów w punkcie.

Przebieg gry w craps: jak wygrać w craps

Jak już wspomniano powyżej, w kościach stickman na stole jest zestaw pięciu kości. Zanim zostanie rzucony, stickman przesuwa wszystkie pięć kostek do strzałki, tak aby wybrał dwa do rzutu.

Rzut lub rolka (angielska rolka) - główna akcja w grze w kości. Rzuca tylko strzelca, jedna ręka - ta, która została pobrana ze stolika ze stołu. Kości nie można przenosić z rąk do rąk. Rzut jest uważany za zakończony, jeśli co najmniej jedna kość z dwóch trafi w przeciwną stronę strzałki, a obie kości pozostają na stole.

Set Point - ustaw znacznik na numerze Point w linii Across Line. Czynność ta jest wykonywana przez dealerów na polach bazowych przed rozpoczęciem zdjęć w drugim etapie gry.

Przed obstawianiem w kościach, gracze muszą wymieniać pieniądze na żetony od boksera przy stole do gry.

Wymiana pieniędzy na żetony w kasynie

Zanim dołączysz do gry (stawiaj zakłady), musisz wymienić pieniądze na żetony. Zwykle dzieje się to przy stole do gry w kości. Pieniądze na żetony zmieniają boxmana w dowolnym momencie pomiędzy rolkami kości. Po otrzymaniu żetonów gracz może trzymać je w rękach lub umieścić obok siebie na stole (ale nie w układzie pola) lub umieścić w specjalnych żłobkach na żetony, które znajdują się po bokach stołu. Ta druga opcja jest lepsza.

W przeciwieństwie do ruletki, w której przewaga kasyna przy wszystkich stawkach jest taka sama (z wyjątkiem obstawiania przy równych szansach z zasadą "więzienia"), w gruncie rzeczy przewaga kasyna w różnych stawkach jest znacznie inna. Gracz jest ważny, aby wiedzieć i rozumieć, gdzie jest pożądane lub niepotrzebne postawienie zakładu. Na początek dowiedz się, jakie są podstawowe stawki crap, jak postawić zakład i, co najważniejsze, w jakim momencie gry.

Hazard, gdzie jedną z atrybutów gry są kości, a główna akcja - rolka kości, w świecie jest dużo. Gry w kości obfitują w różne warianty. Ale zwyczajowo wyodrębnia się pojedyncze gry w kości w grupach, gdy istnieją ogólne zasady dla nich, z zastrzeżeniem jednej zasady. Craps to taka grupa. Dawno, dawno temu, być może była tylko jedna wersja tej gry. Ale popularność craps zrodziła wiele opcji, w których podstawowe zasady tej gry w kości są uzupełniane przez specjalne i strategie craps ciągle się zmieniają.

W Stanach Zjednoczonych craps to jedna z najpopularniejszych i najpopularniejszych gier w kasynie. Najbardziej popularnymi opcjami dla craps w tym kraju są prywatne kości i bzdury w bankach.

To wszystko w przypadku strategii craps. Łatwo, prawda? Czas na wygraną w kościach!

Co robić w Blackjack, zanim będzie za późno

Dla graczy, którzy chcieliby poważnie zainteresować się blackjackiem, granie w darmowe gry w blackjacka ma sens. Nigdy nie było łatwo nauczyć się grać w blackjacka jak teraz z całkowicie darmowymi grami w blackjacka. Nigdy nie boli, aby być przygotowanym na wszystko, a to może pomóc Ci wygrywać częściej niż w blackjacku. Granie w darmowy internet blackjack to doskonała metoda na poznanie nowego kasyna.

Kłamstwa zostały powiedziane o Blackjack

Po zapisaniu się powinieneś pomyśleć o testowaniu różnych gier w blackjacka dostarczanych przez najlepszych dostawców oprogramowania, aby zaobserwować różnice między nimi. Jesteś w stanie odkryć całkowicie darmowe gry w blackjacka, które również działają jako podstawowi nauczyciele strategii. Więc próbujesz zagrać w zupełnie darmowe gry w blackjacka z przeglądarki internetowej. Absolutnie darmowe gry w blackjacka pomagają ci ulepszyć strategię i uzyskać lepszą proporcję prawidłowych ruchów. Nawet jeśli grasz w zupełnie darmowe gry w blackjacka, musisz zrozumieć zasady gry. Całkowicie darmowe gry online w blackjacka nie tylko umożliwiają granie w blackjacka online bez żadnych kosztów, ale można je również wykorzystać do doskonalenia umiejętności blackjacka. Oczywiście świetnie nadają się również do tego, by po prostu przejść i dobrze się bawić!

Każda gra oferuje inne zasady i wyróżniający rodzaj rozgrywki, więc upewnij się, że wypróbujesz wszystkie! Dlatego jeśli lubisz gry w kasynie offline i chcesz grać w blackjacka, Kanada jest idealnym miejscem. Istnieją inne darmowe gry kasynowe, w które możesz grać, a to także pozwala kupującemu w kasynie internetowym wybrać, które doświadczenie bj jest dla nich idealne.

Najważniejsze kasyna powodują, że nie robią takich rzeczy, ponieważ nie muszą tak zrobić, aby przynieść zdrowy zysk. Mimo że czerpali oni korzyści z rozwoju podstawowej strategii, ogólnie zniechęcają do tej praktyki. Nasze kasyno komórkowe oferuje duży wybór opcji i jest dostępne 24 godziny na dobę, aby uzyskać dostęp do wybranych akcji premium w podróży. Dzięki kasynom online łatwo odkryć i zagrać w wiele różnych gier w blackjacka, więc możesz wybrać te, które najlepiej pasują do Twojego stylu gry i strategii. Podobnie jak w przypadku kasyn online, które korzystają z oprogramowania wielu różnych dostawców, można znaleźć na żywo gry typu blackjack na żywo oferowane przez wiele różnych firm z branży oprogramowania. Z drugiej strony prawie wszystkie kasyna online zapewniają całkowicie darmową grę w blackjacka w swoich niesprzedanych grach dealerskich. Wiele kasyn internetowych wciąż oferuje jednak jednopoziomowe gry w blackjacka, dzięki czemu liczenie kart jest dużo łatwiejsze dla wykwalifikowanych graczy, którzy opanowali i opanowali to zagadnienie.

Uważa się, że Blackjack jest drugą najpopularniejszą grą kasynową online po pokerze. Live blackjack dla dealerów jest jednym z najlepszych dodatków do internetowego rynku gier hazardowych od czasu uruchomienia pierwszego kasyna online w latach dziewięćdziesiątych. Jedynym sposobem, aby się upewnić, czy kasyno internetowe zapewnia całkowicie darmowy blackjack z dealerem na żywo, jest zalogowanie się na konto i próba gry.

Blackjack może wydawać się nowoczesny, ale w rzeczywistości ta gra hazardowa ma dość długą historię. Jeśli chcesz nauczyć się gry w blackjacka, to jest to doskonała gra na początek. Nie zapomnij sprawdzić, czy kasyno, w którym się zapisałeś i zagraj w darmowy blackjack w Internecie, akceptuje graczy z twojego kraju.

To czysto zmysłowe przeżycie dla tych, którzy kochają automaty, ale nie mają dużo pieniędzy. Ten automat pochodzi z całkowicie darmowej rundy bonusowej do spinów z mnożnikami, które mogą zawierać fantastyczne wygrane. Podczas gdy automaty są grą losową, istnieje kilka nowych gier, które mają luki, które możesz w końcu jak najlepiej wykorzystać. Po zlokalizowaniu absolutnie wolnych miejsc, które chcesz zagrać, być może będziesz musiał utworzyć login. Całkowicie darmowe automaty są idealne do ćwiczeń i zapewniają mnóstwo zabawy. W takim razie darmowy automat do gry Cleopatra nie powinien być pominięty w żadnych okolicznościach!

Różne konstrukcje slotów Automaty do gier mają wiele odrębnych projektów. Następnie możesz po prostu wrócić do swojego automatu online. Niezależnie od tego, czy dany automat online zapewnia nagrodę, czy po prostu grasz w trybie online dla czystej zabawy, to nadal masz dodatkową motywację, by spróbować osiągnąć najwyższą pozycję w każdej lidze gier.

Slot jest dość łatwy do zrozumienia, jak grać, więc nie musisz poświęcać wieku na studiowanie tabeli wypłat. Będziesz mógł doświadczyć wszystkich emocji z prawdziwych slotów pieniężnych za darmo, a nawet stać się dodatkowymi spinami bonusowymi. Automaty kasyna na prawdziwe pieniądze zapewniają najlepszą charakterystykę automatów do gry z paskiem i umożliwiają grę w domu lub w podróży.

Gry kasynowe są już dostępne na smartfonach od dłuższego czasu, a dzięki elastyczności oprogramowania Googles w porównaniu z iOS, istnieje duża liczba darmowych automatów na prawdziwe pieniądze, jeśli jesteś dumnym właścicielem Androida. Spójrz na poniższe strony, jeśli chcesz grać w gry kasynowe na swoim telefonie komórkowym. Na tych stronach znajdziesz jedne z największych automatów do gry w kasynie, które można grać za darmo bez konieczności rejestracji i otwarcia konta w internetowym kasynie.

Mało znane sekrety do automatów

The Cleopatra Slot Machine to jedna z najpopularniejszych gier automatowych, które można znaleźć w Vegas oraz w kasynach i kasynach na całym świecie. Teraz poznajmy wyjaśnienia, dlaczego automaty online są doskonałą opcją, jeśli chodzi o hazard. Jest dosłownie automat internetowy dla wszystkich.

Niektóre kasyna zapewniają darmowe gry przez całą długość gry. Ponadto zapewniają szeroki wybór gier arkadowych i zdrapek. W ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej kasyn nie ma już oprogramowania do pobrania. Oczywiście, gdy trzeba grać w kasynie internetowym, wybór gier jest jednym z najważniejszych czynników. Wybór kasyna internetowego może być skomplikowany, ponieważ istnieje wiele kasyn rywalizujących o swoje przedsiębiorstwo. Biorąc to pod uwagę, czasami trudno będzie wybrać idealne kasyno internetowe z automatami Vegas, które przynoszą wszystkie ulubione gry w jednym miejscu.

Nawet jeśli posiadasz kasyno w pobliżu, masz zamiar zadać obrażenia swojemu samochodowi, zakupić benzynę i być może musisz wiosną zjeść posiłek lub pokój w hotelu. Prezentuj wszystko, co chcesz wiedzieć o tym, co sprawia, że ​​dobre kasyno, a ponadto, gdzie go znaleźć. Na przykład, jeśli nie jesteś doświadczonym graczem, możesz chcieć mieć kasyno internetowe, które zapewnia dużo bezpłatnych gier lub gier, które możesz przeplatać z grami bukmacherskimi. Ponieważ kasyna online nie mają kosztów operacyjnych tradycyjnych kasyn, zazwyczaj możesz wybrać ilość, którą chcesz postawić, nie spełniając minimalnych wymagań. Wszystkie kasyna online nie oferują teraz żadnych slotów do pobierania bez żadnych kosztów ani prawdziwych pieniędzy, ale wciąż jest prawdą, że musisz znaleźć taki, który jest zaufany. Tylko Ty możesz wybrać, które korzyści sprawiają, że określone kasyno online jest odpowiednią opcją dla Twojej przyjemności gry.

Jeśli chcesz zarobić na kartce papieru w domu, trzymaj się tych instrukcji, aby otrzymać taką, która ma odpowiednią konfigurację. Kiedy trzymasz kostkę, nie możesz jej rzucić. Pierwszą rzeczą, którą odkryjesz na temat azjatyckich kości jest to, że 1 miejsce jest dość duże i jest pomalowane na czerwono. Kości do pokera to przykład tej rodziny. Są one często używane do gry Klondike, która nie jest związana z grą karcianą o tej samej nazwie. Aby temu zapobiec, nowoczesne kości są tworzone z przezroczystego tworzywa sztucznego, które pozwala stwierdzić, że są wykonane z jednolitego materiału.

Wcielasz się w 5 kości, wybierasz te, które chcesz zachować, rzucasz resztą kości, wybierasz te, które chcesz zatrzymać, a następnie rzucasz poprzednią chwilę. Kostki, jako mechanik gry, istnieją od dłuższego czasu. Te dwie poprzednie kości nie mogą zostać odłożone na chwilę, ale muszą zostać rzucone jako para. Mnogość różnych kości jest używana w duchowności, starożytnym zwyczaju wróżenia kostkami.

Gracze, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat działania gry, mogą już zapoznać się z regulaminem zamieszczonym na stronie Plaid Hat Game. Jest również obecny w grach planszowych takich jak monopol czy backgammon. Powtarzająca się gra dokładnie w tę samą grę stworzy podobne wyniki. Gra w Farkle jest dość prosta, ale wymaga od osoby, aby mieć oko na wyniki. W większości gier używa się tylko sześciu sześciokątnych kości, więc dość łatwo jest uzyskać zrozumienie podstawowych prawdopodobieństw. Z rozbudowanym pokojem gier i piętrem sprzedaży zawsze będziesz mógł pobrać najnowszą grę i od razu znaleźć miejsce, w którym chcesz zagrać. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej, 5-minutowej gry, czy jednej trwającej godzinę, gry w kości mogą zapewnić zabawę.

Gra rozgrywana jest dla określonej liczby punktów, a gracz, który zdobędzie numer, wygrywa. Gry w kości mogą być również edukacyjne. Euro gry i kości często nie mieszają się. Istnieje wiele świetnych gier, jeśli chcesz po prostu rzucić kostką wokół stołu.

Gracz może uruchomić dodatkowe ataki lub zatrzymać się w dowolnym momencie. W pierwszym rzucie zachowuje najwyższą liczbę kostek. W innym wyzwaniu wygrywa pierwszy gracz, który zareaguje na kategorię. Po rozpoczęciu grania gra jest bardzo prosta do naśladowania, chociaż reguły mogą wydawać się nieco skomplikowane w tej chwili. Gry w kości są częścią uroczystości i domowych spotkań od dawna. Połącz różne gry w kości, aby tworzyć rzeczy bardziej skomplikowane! To może być najlepsza gra w kości w galaktyce!

Ponieważ nie ma tu wiele kości, szczęście jest zdecydowanie zminimalizowane, ale Panamax jest ogromnym przypadkiem wzięcia kości poza zwykłą strefę komfortu. Och, będziesz miał okazję podczas wyzwania Sound Bite! Składa się z prawdziwych szans wygranej, w zależności od różnicy pula pomiędzy graczami i punktów ogólnych niezbędnych do wygrania gry. Wygrana w jedną grę pozwoli ci odblokować następną grę za darmo, mechanika, który będzie Cię wracał, by sprawdzać twoje umiejętności raz za razem. Nie pozwól innym, aby powstrzymywali cię od robienia tego, co chcesz i musisz zrobić. Jedną z najprostszych metod sprawdzania, czy gra jest Euro czy Ameritrash, była zawsze liczba różnych kości w pudełku. Używanie kości w Formule D może być jednym z moich ulubionych.

Pomysły, formuły i skróty do kości

Craps to gra niezwykle emocjonalna, możesz to zaobserwować, wchodząc do dowolnego kasyna, pamiętaj o tym i nie pozwól, by emocje cię kontrolowały. Przez wielu uważany jest za najbardziej ekscytującą grę w każdym kasynie. Znajomość najlepszych i najgorszych zakładów na craps i sposób ich grania stanowi ogromną różnicę, lub zastosowanie konkretnych strategii gry w kości, takich jak strategia craps 5-count, opracowana specjalnie dla tej gry.

Gra Craps jest dość dynamiczna i nieprzewidywalna, a jeśli zacząłeś ją grać, musisz wiedzieć, że zrozumienie tej gry zostało wznowione na niewielkiej części kilku jego sekretów, które mogą sprawić, że gra będzie jeszcze bardziej interesująca, a to może również pomóc wygrywasz dodatkowe pieniądze. Na początku gra w kości wydaje się być nieco onieśmielająca ze względu na wszystkie możliwe zakłady, ale sama gra jest bardzo łatwa, więc najpierw pozwól mi wyjaśnić grę bez odniesienia do licytacji. Aby powtórzyć, jest to gra w kości, bez żadnych kości.

The Little-Known Secrets to Craps

Zakłady są umieszczane na różnych częściach układu (na podstawie zakładu i rolki). Istnieje wiele unikalnych rodzajów zakładów na craps opartych na różnych rolkach. Istnieje około 40 rodzajów zakładów na craps, które mogą być tworzone w trakcie rzutu. Istnieją różne zakłady, które gracz może umieścić w grze Craps, więc kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jakie one są!

Kości zostały zabrane z tylnych alejek i umieszczone w środku głównych kasyn. Więc idź, to jest 5 najlepszych porad, jak odnieść sukces w craps za każdym razem. Kości, po drugiej stronie, mogą być szalenie stymulujące i mogą generować duże wygrane.

Niektóre zakłady mogą nie być dostępne dla określonej roli, gra nie umożliwi ci postawienia niedostępnego zakładu. Zauważysz, że kiedy krupier stawia twoje zakłady na granicy pól, zawsze będą one ustawione w regionie odpowiadającym twojemu miejscu. Zakład odds jest zakładem pobocznym, który można utworzyć wraz z początkowym zakładem w dowolnym momencie, kiedy został utworzony numer punktu. Zakłady na obstawianie za darmo to jedyne zakłady w kasynie, w którym dom nie przynosi żadnych korzyści.

Ponieważ możesz obserwować craps, gra jest bardzo prosta, a po prostu wydaje się trudna do zrozumienia. Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się grać w kości, albo w kasynach lądowych, albo w kasynach internetowych, obowiązują dokładne zasady. Kości mogą być skomplikowaną grą do zrozumienia ze względu na różne opcje zakładów. Jest to prosta gra, która wymaga skomplikowanej gry i zarządzania pieniędzmi. Online craps nie mierzy się dokładnie aż do poziomu kasyna, ale może być też dość trudne.

Craps mogą jednak czasami zniechęcić nowych graczy. Naturalnie, zrozumienie, jak grać w kości, to jedno, a zrozumienie, jak wygrać w craps, to coś innego. W zależności od tego, jak inwestujesz, a sposób, w jaki grasz, kości określają, czy masz większe szanse na zarobienie pieniędzy, czy większą szansę na utratę pieniędzy. Jeśli masz zamiar grać w kości, aby stworzyć życie, potraktuj to jak przedsięwzięcie biznesowe. Craps nie jest niczym więcej niż grą w kości. Jest to szybka i ekscytująca gra z dużą ilością akcji, w których możesz wygrać (i stracić) duże kwoty w bardzo krótkim czasie. Nie jesteś w stanie uzyskać chciwego grania w kości.

Jak grać w Craps dla początkujących

(Głosowało 2 graczy)

To naturalne, że gra w kości w każdym kasynie online nie może odtworzyć atmosfery przy stole do kości w kasynie lądowym. Brakuje aspektu społecznego (komunikacja z innymi graczami, dealerami, wykrzykniki itp.). Jednak zasady gry w kasynie online są takie same jak w przypadku gry w Las Vegas i opierają się głównie na kilku najważniejszych zakładach, jakie gracze mogą umieścić na planszy. Jesteśmy pewni, że nasze poradniki do gry w kościach pomogą wielu nowicjuszom w tej grze kasynowej.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest szybkość gry w craps i bankroll. Jak powiedzieliśmy powyżej, jest to bardzo szybka gra, która wymaga szybkich decyzji i dobrze przygotowanego bankrolla. Podstawowe zasady craps koncentrują się na systemie zakładów. Gdy wybierzesz jakąkolwiek grę online w kości, dokładne przeczytanie tych zasad i dostępnych zakładów będzie konieczne do przeczytania. Ogólnie rzecz biorąc, są one takie same dla każdej gry w kości. Tylko w kasynach online używasz myszki i różnych przycisków do jej grania.

Jednym z podstawowych zakładów w kościach jest zakład Pass Line. Jeśli umieścisz wirtualne żetony na linii Pass, stawiasz zakład na strzelca. Twoja pierwsza rola nazywa się rzutem wyjściowym. Jeśli postawisz zakład Pass Line, a rolka pokazuje 7 lub 11, wygrywasz, a ten zakład będzie ci płacić. Jeśli kości (para kości jest używana w kościach) pokazują tak zwane "kości" (numery 2, 3 lub 12), przegrywasz. Można jednak wprowadzić inny numer. Jeśli tak się stanie, ta liczba staje się "punktem". Na przykład, jeśli punkt jest liczbą 5, a ty rzucasz tą liczbą, zanim zdobędziesz 7, Twój zakład Pass Line wygrywa.

Drugą ważną opcją obstawiania jest zakład Do not Pass, który robisz na linii Do not Pass, gdy jesteś przeciwko strzelanemu (lub przeciwko kasynom w internetowych kościach). Ten zakład wygrywa, gdy strzelec rzuca kości (numery 2, 3 lub 12). Kursy craps tych dwóch zakładów są całkiem dobre. Krawędź zakładu Pass Line wynosi 1,41% i 1,36% dla zakładu Do not Pass. Wielu graczy wybiera następującą strategię craps - zazwyczaj stawiają na Pass Line.

Istnieje wiele innych możliwych opcji zakładów na stole do gry w kości, które są zwykle bardziej ryzykowne niż dwa poprzednie i mają różne kursy kasyna. Zakład Odds staje się dostępny, gdy jest numer punktu i możesz obstawić ten punkt. W niektórych momentach gry Come and Do not Come stają się dostępne. Są podobne do opcji Pass i Do not Pass. Jeśli umieścisz żetony w polu Obszaru układu, wykonasz zakład jedno-rolkowy, w którym jeden z siedmiu numerów zostanie wyrzucony. Istnieją również zakłady typu Miejsce lub Kup, Propozycja zakładów itp.

Jeśli twoja odpowiedź na pytanie "jak grasz w kości" jest "niezbyt dobra", nie powinieneś przegapić szansy na opanowanie swoich umiejętności wraz z Online Casino HEX. Nauczymy Cię, jak wygrywać w kościach za pomocą przydatnych artykułów i poradników wideo, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 − = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map