strategia black jack

strategia black jack

Każdy gracz wie, że strategia jest kluczem do sukcesu w każdej grze hazardowej. Blackjack nie jest wyjątkiem od reguły, choć wielu graczy polega wyłącznie na szczęściu. Prawdę powiedziawszy, szczęście odgrywa ważną rolę, ale ... Zawsze jest to "ale", które obala nasze uprzedzenia. W przypadku blackjacka potrzebna jest skuteczna strategia, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Podobnie jak w przypadku planowania, aby stworzyć skuteczną strategię, najpierw należy zapoznać się z zasadami gry. Podstawową (i jedyną!) Zasadą jest: musisz osiągnąć wynik 21 lub jak najbliżej 21. Skąd bierze się ta słynna strategia?

Po pierwsze, pozwól nam powiedzieć, co należy powiedzieć przed próbą jakiegokolwiek obstawiania. Istnieje dość rzetelna gałąź naukowa zwana statystyką. Statystyki są podstawą każdego oprogramowania hazardowego i do tej pory zapewniały niewiarygodnie wysoką dokładność pod względem przewidywania wyników. Możesz przeczytać więcej artykułów na ten temat, ponieważ dałoby to cenny wgląd w strategie hazardowe.

Po drugie, istnieją pewne niepisane zasady dotyczące typów rozdań w blackjacku. Jak możesz lub nie wiesz, istnieją dwa rodzaje rąk, mianowicie tak zwane twarde i miękkie. Jeśli as ma wartość 11, ręka jest miękka; wszystkie inne przypadki są uważane za trudne.

1. Zawsze idź na trafienie, gdy wynik wynosi osiem lub mniej.

2. Kiedy masz wynik 9, a przeciwnik jest w dowolnym miejscu pomiędzy 3 a 6, podwójny.

3. Jeśli twój wynik to 10, a przeciwnik ma wartość od 2 do 9, wykonaj krok 2.

4. Upewnij się, że stoisz, gdy masz wynik 17 do 21.

5. Jeśli masz wynik od 13 do 16, stój tylko wtedy, gdy przeciwnik ma wynik od 2 do 6.

6. Kiedy masz wynik 11, a krupier ma wynik od 2 do 10, dwukrotnie. Jeśli drugi gracz ma asa, idź na trafienie.

7. Musisz trafić, gdy uzyskasz wynik równy 12, a krupier uzyska wynik 2 lub 3.

1. Jeśli masz asa 2 lub asa 3, podwójne, jeśli krupier ma 5 lub 6. Jeśli tak nie jest, uderz.

2. Podwój, jeśli masz asa 4 lub asa 5, a przeciwnik ma wynik od 4 do 6. W przeciwnym razie wybierz opcję trafienia.

3. Jeśli masz as 6, a przeciwnik ma wynik 3 do 6, podwójny.

4. Stój, gdy masz asa 8 lub asa 9.

Ta strategia jest oczywiście skłonna do modyfikacji zgodnie z postępem gry, ale jest to całkowicie arbitralne. Upewnij się, że pilnujesz rozwoju i dostosowujesz swoje podejście, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Istnieje wiele świetnych strategii w blackjacku, które zakończą się nauką, gdy zaczniesz zdobywać więcej doświadczenia w grze, ale zanim usiądziesz i zagrasz, powinieneś nauczyć się podstawowej strategii. Podstawowa strategia gry w blackjacka jest naprawdę prosta i musisz pamiętać tylko o tym, kiedy uderzyć, postawić, podwoić i podzielić pary. Przejdziemy przez krótki, mały wykres, którego powinieneś się nauczyć i starać się zapamiętać najlepiej, jak potrafisz, ponieważ pomoże ci obniżyć przewagę kasyna przeciwko tobie.

• Kiedy wartość twojego rozdania jest mniejsza niż 8 w blackjacku, jedyną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest trafienie, dopóki nie będziesz miał wystarczająco dobrej ręki, w którym momencie powinieneś wstać.

• Kiedy masz wartość 9, powinieneś trafić, chociaż jeśli krupier pokazuje 3-6 jako odkrytą kartę, możesz podwoić stawkę.

• Jeśli masz kartę o wartości 10-11, powinieneś zawsze podwoić stawkę, chyba że odkryta karta dealera to 10 lub as, a następnie powinieneś po prostu trafić.

• Kiedy twoja ręka ma wartość 12-16, powinieneś stanąć w około połowie sytuacji, w których się znajdziesz, ale kiedy krupier ma odkrytą kartę 7 lub wyższą, musisz trafić.

• Kiedy masz 17 lub więcej, powinieneś zawsze stać, ponieważ szanse nie są wystarczające, aby wziąć kolejną kartę, bez względu na to, co ma dealer.

• Zazwyczaj dzielisz pary tylko wtedy, gdy odkryta karta krupiera ma mniej niż 6 punktów, ponieważ masz dużą szansę na wygranie obu rąk. Nie powinieneś także dzielić dziesiątek, bez względu na to, co pokazuje krupier, a także nie rozdzielać dziewiątek, gdy odkryta karta krupiera ma wartość 10 lub asa.

• Jeśli gra w blackjacka, w którą grasz, pozwala wykupić ubezpieczenie, upewnij się, że nigdy nie zostaniesz wciągnięty w jego kupowanie, ponieważ zwiększa on znacznie przewagę kasyna nad tobą.

• Jeśli grasz przy stole, na którym możesz poddać się rozdającemu, zaleca się, abyś się poddał, gdy masz 15 lub 16 lat, ponieważ Twoje szanse na wygraną są bardzo niewielkie. Niektórzy oddawaliby się również na rękach marginalnych, takich jak 12-14, gdy karta odkryta krupiera ma 7 lub więcej punktów.

Gdy nauczysz się i zapamiętasz podstawową strategię gry w blackjacka, przygotuj się na grę przy stołach i zacznij zdobywać cenne wrażenia z gry. Sugerowałbym zagrać w kilka rozdań za prawdziwe pieniądze lub zagrać w pieniądze, abyś mógł wykonać powyższe strategie, aby sprawdzić, jak sobie z nimi poradzą. Gdy już zapoznasz się z grą i masz podstawową strategię, powinieneś wrócić tutaj, aby poznać bardziej zaawansowane strategie gry w blackjacka, takie jak techniki liczenia kart. Bardziej zaawansowana strategia jest również bardzo łatwa do nauczenia, ale może być trudna, jeśli wcześniej nie zrozumiesz podstaw.

Jeśli chcesz pokonać grę w blackjacka, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie. Te mapy strategii w blackjacku to podstawa, z której nasze zespoły (i wiele innych kart kredytowych) wykorzystały miliony dolarów w kasynach.

Przeczytaj to zanim zapamiętasz jakiekolwiek wykresy!

Podstawowa strategia jest pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, zanim zaczniesz wygrywać w blackjacka z liczeniem kart. Strategia Perfect Basic jest tym, co zmniejsza zasięg kasyna do zaledwie 0,5%, dzięki czemu zyskujesz przewagę licząc karty. Colin przeprowadzi cię przez Podstawową strategię Blackjack z tymi filmami z naszego kursu premium, ale najpierw mamy podstawową strategię, a następnie kilka podstawowych zasad:

 1. Podstawowa strategia to za mało! Dostajemy e-maile od ludzi przez cały czas mówiące o tym, jak pobierali nasze mapy strategii w blackjacka, zabierali ich do kasyna i wygrywali pieniądze. To dla nich wspaniała wiadomość, ale mogła z łatwością odejść w drugą stronę. Podstawowa strategia nie może pokonać przewagi kasyna, nawet jeśli od czasu do czasu masz szczęście. Pomyśl o tym jak o promie kosmicznym. Podstawowa strategia to tylko rakieta wspomagająca. Dostaje wahadłowiec wystarczająco wysoko w atmosferze, aby prom wykonał resztę pracy. Wzmacniacz rakiet nigdy nie dotrze do kosmosu. Będziesz potrzebować liczenia, odchyleń, prawdziwych przeliczeń i strategii zakładów, aby faktycznie pokonać grę w blackjacka, ale to na później.
 2. Zacznij od jednego wykresu! Dam wam wskazówkę. Wykres, od którego należy zacząć, znajduje się bezpośrednio nad tym tekstem. Wiele osób przechodzi na tę stronę i cieszy się ogromnym zainteresowaniem patrząc na każdy wykres, który tutaj wymieniliśmy. To tutaj musisz zaufać nam, że wprowadzisz w błąd, jeśli nie nauczysz się tych map strategii w blackjacka. Pobierz ten, który widzisz powyżej (podstawowa strategia), a następnie ...
 3. Zapamiętaj to doskonale! Tutaj guma spotyka się z drogą, gdy chodzi o pokonanie blackjacka. Vegas zostało zbudowane na facetach, którzy kilka razy spoglądali na podstawową strategię wielkości portfela, po tym, jak kupili ją w sklepie z pamiątkami podczas ostatnich wakacji. Potrzeba intencjonalnej praktyki, aby przekazać te rzeczy do pamięci. Gdyby to było łatwe, nie mielibyśmy witryny poświęconej pomocy w nauce.
 4. Wykres, od którego zaczynasz, nie jest wykresem, na którym kończysz! Gdy nauczysz się tego wykresu, będziesz musiał nauczyć się dodatkowych reguł i odstępstw, które odnoszą się do konkretnych zasad gier, w które będziesz grać. Im lepiej poznasz podstawową strategię, tym łatwiej będzie przejść do innych wykresów związanych z konkretnymi regułami połączonych na tej stronie.
 5. Idealny oznacza doskonały! W grze, w której możesz tylko mieć nadzieję na zdobycie 1% przewagi nad domem, gra 99% nie jest wystarczająco dobra. Musisz znać te strategie w grze w blackjacka w tył i w przód, robiąc handstand, w huraganie, podając kelnerowi zamówienie na drinka, podczas słuchania hrabiego Von Counta serenadę na ulicy Sezamkowej.

Podstawowa strategia ma kolejność operacji:

 1. Czy mogę / powinienem się poddać? Jeśli grasz w kasynie, które oferuje poddanie się (znanym również jako późne oddanie lub LS), będziesz miał tylko opcję poddania się na dwóch pierwszych rozdanych kartach. Nie będziesz w stanie się poddać, jeśli już masz kartę trafienia. Dlatego właśnie podporządkowanie jest pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, grając w swoje ręce. Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub NIE, nie powinieneś się poddać, wtedy zadaj sobie pytanie ....
 2. Czy mogę / powinienem podzielić? Drugą najważniejszą decyzją jest, czy podzielić. Ta opcja będzie dostępna tylko wtedy, gdy dwie pierwsze karty będą parą lub jeśli masz dwie karty o wartości dziesiątej (jak jack i król). Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub nie powinieneś się dzielić, zadajesz sobie pytanie ....
 3. Czy mogę / powinienem podwoić? Kiedy podstawowa strategia wymaga podwojenia, to naprawdę dobrze! Oznacza to, że prawdopodobnie wygrasz rozdanie! Niektóre kasyna ograniczają podwojenie niektórych rąk, więc nie zawsze jest to możliwe, ale chcesz się upewnić, że wykluczyłeś je, zanim przejdziesz dalej. Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub nie powinieneś się podwoić, zadaj sobie pytanie ...
 4. Czy powinienem uderzyć czy powinienem stać? Ostatnią rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jeśli chodzi o podstawową strategię, jest to, czy wziąć inną kartę. Jeśli inne opcje powyżej nie są odpowiednie dla twojej ręki, wtedy zdecydujesz się uderzyć lub stać.

Oto cała podstawowa strategia w 30 prostych frazach:

Jeśli nie jesteś wzrokowcem, te proste zwroty mogą pomóc ci przypisać te zasady do pamięci. Celem z zapamiętywaniem zwrotów jest możliwość spojrzenia na sumę rozdań i natychmiastowe wypowiedzenie reguły w twojej głowie, bez konieczności sprawdzania, co ma dealer. W ten sposób, gdy jesteś przy stole i patrzysz w górę, aby zobaczyć, co ma rozdający, już wiesz, jak odnosi się to do twojej ręki i możesz podjąć decyzję w ułamku sekundy. Zapamiętywanie tych fraz pozwoli Ci znacznie szybciej i mniej błędów.

 • 16 poddaje się przeciwko dealerowi 9 do asa, w przeciwnym razie nie poddawaj się (powróć do twardych sum).
 • 15 poddaje się wobec dealera 10, w przeciwnym razie nie poddawaj się (powróć do twardych sum).
 • Zawsze dzielone asy.
 • Nigdy nie dziel się dziesiątkami.
 • Para 9 rozdaje się w stosunku do rozdającego od 2 do 9, z wyjątkiem 7, w przeciwnym razie pozostaje.
 • Zawsze dziel się 8-tkami
 • Para 7 rozdań przeciwko dealerom od 2 do 7, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para sześciu rozdań przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para 5-krotnie gra podwójna przeciwko krupierowi od 2 do 9 inaczej trafiony.
 • Para 4 rozdań przeciwko dealerom 5 i 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para 3 rozdań przeciwko dealerom od 2 do 7, inaczej trafienie.
 • Para dwójki dzieli się na krupiera od 2 do 7, w przeciwnym razie trafienie.

Miękkie sumy: Miękka suma to dowolna ręka, która ma Asa jako jedną z pierwszych dwóch kart, as liczy się jako 11, aby rozpocząć.)

 • Soft 20 (A, 9) zawsze stoi
 • Soft 19 (A, 8) podwaja się przeciwko krupierowi 6, w przeciwnym razie stoi.
 • Soft 18 (A, 7) gra podwójnie przeciwko krupierom od 2 do 6, i trafia w 9 przeciwko asowi, w przeciwnym razie stoi.
 • Soft 17 (A, 6) podwaja się z handlem od 3 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 16 (A, 5) podwaja się z handlem od 4 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 15 (A, 4) podwaja się z handlem od 4 do 6, w przeciwnym razie trafiony.
 • Soft 14 (A, 3) podwaja się z handlem od 5 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 13 (A, 2) podwaja się z handlem od 5 do 6, w przeciwnym razie trafiony.

Ciężkie sumy: Ciężka suma to dowolna ręka, która nie rozpoczyna się od asa w niej, lub otrzymała asa, który może być liczony jako 1 zamiast 11.

 • 17 i wyżej zawsze stoi.
 • 16 stoi przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 15 stoi przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 14 stoi przeciwko krupierom od 2 do 6, inaczej uderzy.
 • 13 stoi przeciwko krupierom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 12 stoi przeciwko krupierom od 4 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 11 zawsze podwaja się.
 • 10 podwójnych trafień przeciwko krupierom od 2 do 9 inaczej trafionych.
 • 9 podwójnych przeciwko dilerowi od 3 do 6 inaczej trafionych.
 • 8 zawsze trafień.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące map strategii Blackjacka:

Na naszym forum dostajemy wiele pytań dotyczących podstawowej strategii. Oto niektóre z typowych odpowiedzi i ich odpowiedzi:

 1. Na czym opiera się podstawowa strategia? Czy kasyna nie napisały "książki"? Jak możemy ufać podstawowej strategii? Podstawowa strategia została wyprowadzona z symulacji komputerowej. Ktoś nauczył komputer gry w blackjacka, a następnie kazał mu grać kilkaset milionów MILIONÓW w blackjacka i rejestrować, co się stało. Dzięki próbom i błędom komputera zorientował się, które decyzje są najlepsze dla gracza, biorąc pod uwagę każdą możliwą kombinację rąk gracza rozpoczynającego i karty rozdającego. "Najlepsze decyzje" dla gracza, w tym przypadku, to te, które z czasem tracą najmniejszą sumę pieniędzy w kasynie. Podstawowa strategia nie pokona kasyna kasyna dopóki nie dodamy do liczenia kart. Jeśli jesteś super geeką i po prostu MUSISZ mieć lepsze wytłumaczenie, sprawdź wideo Mike'a Shakleforda, w którym on buduje podstawową strategię od zera przy użyciu programu Excel i obejrzyj inne wideo, w którym określa krawędź domu w ten sam sposób.
 2. Dlaczego wykresy strategii gry w blackjacka na tej stronie są inne niż wykresy, które widziałem na takiej stronie?

TL; DR - Nasz wykres oparty jest na bardziej popularnej "grze H17". Zapamiętaj naszą tabelę, następnie naucz się liczenia kart i wykresu odchyleń dla najczęściej granej gry.

Dłuższa odpowiedź: Głównym powodem jest to, czy Podstawowy wykres strategii opiera się na krupierze Uderzenie na miękki 17, znanym jako "gra H17", czy na stojącym na miękkim 17, zwanym "grą S17". Film ten załamuje różnica:

Istnieją również niewielkie różnice w strategii, gdy grasz w grę 6-pokładową, a nie w grę na jedną talię. Zamiast nauczyć cię 9 różnych strategii strategii blackjacka dla każdego wariantu blackjacka, jaki kiedykolwiek zobaczysz, zdecydowaliśmy się uruchomić naszą symulację przeciwko gry, które ludzie najczęściej zobaczą i nauczą jednej podstawowej strategii, która jest wystarczająco skuteczna przeciwko całej liczbie talii. Mamy Niech to będzie możliwie proste, mentalność, jeśli chodzi o naukę liczenia kart. Oznacza to, że nasze wykresy strategii w blackjacka mogą nieznacznie różnić się od witryny, która została wybrana inną filozofią. Jeśli jesteś typem retencyjnym i chcesz się uczyć strategii hipertypowych, zalecamy Profesjonalny blackjack przez Stanford Wong. Uruchomiliśmy liczby i uczymy się hiper-specyficznych rzeczy, po prostu sprawia, że ​​czujesz się mądrzejszy i nie dodaje żadnych pieniędzy do swojego portfela. Mając to na uwadze, niezależnie od wybranej strategii, zalecamy trzymać się TYLKO tych materiałów. Jeśli rozkojarzycie się treściami pochodzącymi z wielu źródeł, macie większe prawdopodobieństwo pomylenia z nim niż oświecenia. Przejęliśmy ponad 4 000 000 $ z kasyn i wyszkoliliśmy armię liczników kart, które zdobyły miliony, z wykresami, które tu widzisz. Dlatego zapewniamy, że przebrnęliśmy przez bzdury i wiemy, co jest ważne, jeśli chodzi o zmiażdżenie tej gry.

 • Jak zapamiętać to wszystko? Świetne pytanie! Trafiłeś dokładnie w to miejsce! W naszym kursie wideo o wysokiej jakości mamy kilka wskazówek, jak podejść do wykresów strategii blackjacka i uprościć je. Mamy również bezpłatny mini-kurs, na który możemy wysłać wiadomość e-mail z instrukcjami krok po kroku, jak poważnie traktować szkolenie. Mamy również puste arkusze strategii, które możesz pobrać i wypełnić codziennie, aby przetestować sam siebie. Ćwiczenie czyni mistrza, więc nie ma nic lepszego niż nasze podstawowe ćwiczenia strategiczne, które pozwolą ci go wbić do mózgu!
 • Kiedy robię podstawowe ćwiczenia strategiczne, tęsknię tylko za każdą parą setek rąk!Czy jestem gotowy na kasyno? Jeśli uważasz, że brakujące co jakiś czas jest "idealne", to jesteś pewien, że jesteś gotowy! [sarkazm] Ile osób słucha muzyków, którzy tracą co 100 nut? Michael Jordan mówi, że nigdy nie zagrasz lepiej w meczu niż w praktyce. Chcemy być jak Mike, więc uczymy, że prawdopodobnie popełniacie 2 lub 3 błędy w kasynie za każdy błąd popełniony w pozbawionym rozproszenia, pozbawionym ciśnienia i komfortu w domu. Idealny oznacza doskonały. Nie idź na kompromis. Jeśli nadal psujesz podstawową strategię, odłóż ją na chwilę i wróć do niej. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale jeśli się z tym uporasz, w końcu poznasz te mapy strategii w blackjacku lepiej, niż wiesz z tyłu.
 • Gdy już zapamiętasz podstawowy wykres strategii, musisz również nauczyć się, jakie indeksy należy odejść od podstawowego wykresu strategii. Odstępstwa różnią się w zależności od zasad oferowanej gry i zasad obowiązujących w regionie. Na przykład w niektórych grach krupier musi stawać na miękkim 17, czyli as, plus dowolna kombinacja kart równą 6. Nazywa się to grą "Stoisko 17". W innych grach krupier musi trafić na dowolne Soft 17. To się nazywa gra "Hit 17". Również w Europie i Kanadzie dealerzy nie mają karty otworowej. To się nazywa blackjack "europejski" lub "europejski bez nosa".

  Wszystkie trzy wykresy odchyleń dostarczamy naszym Członkom:

  Podstawowa strategia gry w blackjacka jest pierwszym kluczem do zmniejszenia szans kasyna i wygranej w blackjacku. Musisz także znać podstawową strategię i spread zakładów, aby skutecznie wygrywać pieniądze, gdy będziesz liczył karty. Praktyka czyni mistrza. Tak wiele można się nauczyć od czytania z książki. Najlepszym sposobem na naukę blackjacka jest usiąść i grać, bez względu na to, czy jest to darmowy blackjack online, czy w kasynie. Musisz się dowiedzieć, co to znaczy podzielić lub podwoić. Czytanie książki da ci dobrą podstawę wiedzy, ale musisz ją zastosować. Ponadto, możesz przeczytać o strategii uzależnienia od składu z przykładami.

  Polecam zacząć od poznania podstawowych pojęć takich jak hit lub stand, double down, ubezpieczenie, poddanie się, twarde ręce / miękkie dłonie & Podziel asy i ósemki w blackjacku. Po zapoznaniu się z podstawową wiedzą na temat gry, zacznij grać za darmo w internetowym kasynie. Zalecam, abyś grał nawet za darmo przez co najmniej miesiąc, zanim przejdziesz do prawdziwej gry. Kiedy obstawiasz zakłady na prawdziwe, zacznij od bardzo małych zakładów, aby nie wysadzić całego swojego bankroll jednocześnie. Amatorzy siadają i przebijają cały bankroll w 5 zakładach, nie rób tego. Wraz ze wzrostem twojego bankrolla możesz stopniowo zwiększać swoje zakłady, gdy będziesz bardziej komfortowo.

  Przyjrzyjmy się krawędzi domu w blackjacku. Jedyną przewagą nad graczem jest to, że gdy gracz odpadnie przed rozdaniem, przegrywa. To daje domowi początkową granicę około 8%. Jednak fakt, że blackjack płaci 3: 2, obniża przewagę kasyna do 5,7%. Teraz, wiedząc, kiedy uderzyć i stanąć, zmniejszasz krawędź domu do około 2,5%. Znajomość poprawnych decyzji podwajających wyrównuje krawędź domu do 1%, a na koniec, wiedząc, kiedy podzielić pary, zmniejsza krawędź domu do poniżej 0,5%.

  Oznacza to, że zupełnie niewykształcony gracz w blackjacka może stracić dziesięć razy więcej niż gracz, który zna doskonałą podstawową strategię. Oczywiście zdecydowana większość graczy znajduje się gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnościami, ale pokazuje to, jak ważną strategią jest redukcja przewagi kasyna.

  Zanim zaczniemy omawiać podstawową strategię, należy podkreślić jedną kwestię. Nigdy nie graj w warunkach, w których nie możesz zyskać przewagi nad kasynem. Jeśli w pobliżu nie ma kasyn oferujących grę w blackjacka, a oferują one tylko gry o fatalnych warunkach, takie jak 8 talii z 60% penetracji (patrz słowniczek, jeśli nie znasz tego słowa), nie przejmuj się nawet grą : marnujesz tylko swój czas i pieniądze. Wszystko, co stanowi mniej niż 66% penetracji dla gry z wieloma taliami, jest prawie niemożliwe do pokonania.

  Unikaj także odmian blackjacka, takich jak Super Fun 21 i Spanish 21. Te gry dają graczom wrażenie, że są znacznie lepsi niż zwykły blackjack, pozwalając na liberalne zasady gry w blackjacka, takie jak podwojenie na dowolnej liczbie kart, ale także mają warunki (dla przykład nr 10 w talii), które uniemożliwiają grę, nawet przy liczeniu kart.

  Co to jest strategia podstawowa? Jest to zestaw reguł, w jaki sposób powinieneś zagrać rozdanie (na przykład, kiedy podzielić 7) pod pewnymi warunkami (np. Liczba talii, czy oddanie jest dozwolone, itp.). Zasady te zostały opracowane na podstawie symulacji komputerowych, obejmujących miliony symulowanych dłoni. Kiedy grasz zgodnie z podstawową strategią, minimalizujesz przewagę kasyna. Bez podstawowej strategii, przewaga kasyna wynosi około 2 - 5%. Oznacza to, że za każdego dolara, który postawisz, na dłuższą metę stracisz od 2 do 5 centów. Ucząc się podstawowej strategii, obniżysz przewagę kasyna do około 0,5%.

  Zanim przejdziesz do nauki podstawowej strategii, musisz wiedzieć, jakie są zasady dotyczące blackjacka w Twoich kasynach i wybrać tę, która ma najbardziej korzystne warunki. Jeśli mieszkasz w pobliżu Las Vegas, masz dużo szczęścia, ponieważ oferują blackjacka z pojedynczą talią, o wiele łatwiejszą do pokonania niż blackjack z wieloma kontami. Jeśli jesteś w Atlantic City, nie masz tyle szczęścia, co osiem talii, co jest dość trudne do pokonania. Co więcej, poddanie się jest niedozwolone. Mimo to można go pokonać, o ile masz duży spread. Na przykład, jeśli Twój maksymalny zakład jest dziesięciokrotnością minimalnego zakładu, może on pokonać kasyno, ale może również przyciągnąć pewną niechcianą uwagę.

  Dowiedz się, które kasyna oferują najkorzystniejsze warunki, im mniej jest talii, tym lepiej. Jakie kasyna oferują inne korzystne warunki, takie jak poddanie się lub podwojenie po podziale? Staraj się unikać kasyn z zasadami, które są złe dla gracza, na przykład gdy krupier uderza miękko 17. Przejdź do strony poniżej, aby znaleźć podstawowe wykresy strategii. Pokaże również krawędź domu. Postaraj się znaleźć kasyno oferujące blackjacka w najkorzystniejszych warunkach, czyli w najniższym punkcie domu.

  Jak znaleźć grę o najniższej krawędzi domu? Niektóre z poniższych informacji uzyskano z książki Professional Blackjack autorstwa Stanford Wong, którą można znaleźć tutaj

  • Zacznij od następujących liczb, w zależności od tego, ile talii jest używanych.

  Blackjack Tactics: Blackjack Strategy

  Witaj w Blackjack Tactics, internetowym przewodniku po maczuga strategia. Naszym celem jest pomóc ci stać się zwycięskim graczem w blackjacka.

  Jeśli wiesz, jak grać i szukasz najlepszych kasyn, oto kilka z naszych ulubionych gier online blackjack dla pieniędzy.

  Niektóre treści związane z strategią blackjack, które znajdziesz na naszej stronie, obejmują:

  • Artykuły o strategii gry w blackjacka online
  • Mapy i statystyki Blackjacka
  • Zasady gry w blackjacka
  • Systemy bukmacherskie
  • Historia blackjacka
  • Informacje kasynowe online
  • Warianty i warianty gry w blackjacka
  • Kursy i prawdopodobieństwa blackjacka
  • Recenzje książek o blackjackach (wkrótce)
  • Terminy i definicje Blackjacka
  • Strategie liczenia kart
  • Gdzie grać w Blackjacka online

  Wszystkie zasoby i informacje na tej stronie o grze 21 są bezpłatne.

  Informacje i zasoby na tej stronie są skierowane zarówno do nowych graczy w blackjacka, jak i weteranów. Poinformowani gracze w blackjacka wygrywają graczy w blackjacka, a naszym celem jest pomóc ci stać się dobrze poinformowanym i wygrywającym graczem. Blackjack Tactics ma być odwiecznym źródłem informacji dla graczy w blackjacka, dlatego zachęcamy do zakładki strony, aby móc wracać kiedy tylko chcesz. Jeśli szukasz kasyna online, sprawdź nasze 5 najlepszych kasyn online wymienionych powyżej. Są to najlepsze strony do gry w blackjacka online.

  Mamy nadzieję stać się wiodącą witryną strategiczną w Internecie, i mamy nadzieję, że na wszelkie pytania dotyczące strategii w blackjacku odpowiesz na tych stronach. Oprócz strategii, pokażemy Ci również, gdzie możesz zagrać w blackjacka online za pieniądze i jak znaleźć najlepsze kasyna online. OnlineCasinoSuite.org to świetne miejsce, aby znaleźć najlepiej oceniane witryny kasyn online i oferty bonusowe black jack. Aby dowiedzieć się więcej o najpopularniejszych witrynach kasyn online, odwiedź Online Casino Suite.

  Blackjack wraz z pokerem wideo jest jedną z niewielu gier kasynowych, w których twoje decyzje mają wpływ na twoje szanse na wygraną. Żadna inna gra kasynowa nie oferuje takiego poziomu myśli strategicznej, a właściwie doświadczony gracz w blackjacka może w rzeczywistości przechylić szanse na swoją korzyść. Nawet jeśli jesteś tylko częściowo wykwalifikowanym graczem, znając tylko podstawową strategię, możesz zmniejszyć krawędź domu do zaledwie 0,5%. W większości przypadków kasyna online będą tasować talię po każdym rozdaniu, więc nie będziesz w stanie policzyć kart online tak jak w tradycyjnym kasynie. Mimo to blackjack jest jednym z najlepszych zakładów w kasynie, nawet jeśli nie liczy się kart. Uczenie się właściwych strategii jest łatwe. Automaty online są fajne do grania, ale nigdy nie oferują tej przewagi.

  Pytania i odpowiedzi na Blackjacka

  • Czy wiesz, że jeśli usuniesz co 5 z talii, zmienisz kurs z przysługi kasyna na korzyść gracza?
  • Czy wiesz, że podczas liczenia kart nie musisz śledzić konkretnych kart?
  • Czy znasz różnicę między całkowitą miękkością a twardą sumą?
  • Czy wiesz, dlaczego progresywne systemy zakładów w blackjacku są wadliwe?
  • Czy wiesz, że możesz czasami czytać rozdającego, zbierając informacje?

  Być może zainteresował Cię niektóre z naszych najnowszych artykułów dotyczących strategii, takich jak:

  Gracze amerykańscy i karta kredytowa, depozyty BitCoin są akceptowane!

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 2 = 3

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map