strategia bingo online

strategia bingo online

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem okazjonalnym, czy zwykłym, istnieje szansa, że ​​wiesz, że w podstawowym bingo jest szczęście. Bez względu na to, ile strategii zatrudniasz, nie ma gwarancji, że wygrasz konkretną grę w końcu.

Biorąc to pod uwagę, istnieją sposoby na poprawę swoich szans wygranych w ciągu kilku gier. W poprzednim artykule opublikowanym w Best-online-bingo-sites.com opisaliśmy już ogólną strategię bingo, która działa. Jednak dla bardziej swobodnego gracza, który nie chce robić matematyki za każdym razem, gdy kupuje kartę bingo, istnieje kilka innych sposobów, aby uczynić grę łatwiejszą i przyjemniejszą.

► Przygotuj się przed grą: przeczytaj o różnych pokojach bingo, zapoznaj się z różnymi strategiami, ale posortuj dostępne informacje; istnieje wiele, wiele witryn bingo w Internecie, z których niektóre są niewiarygodne. Nie ufaj strategiom, które są "gwarantowane", aby przynieść ci "natychmiastowe zwycięstwo". Pamiętaj, że bingo jest grą szczęścia i dlatego takie gwarancje są z pewnością fałszywe.

► Podczas przeglądania online, aby znaleźć optymalną stronę bingo, zapisz odpowiednie informacje, takie jak kwoty jackpota i koszty karty bingo; Jeśli zamierzasz grać w kilka gier, zalecamy udanie się do renomowanej sali bingo, która oferuje niski stosunek kosztów do przychodów.

► Sporządź listę od 5 do 10 pokoi bingo, które chcesz wziąć pod uwagę i zarejestrować (np. Otworzyć konto) z wszystkimi. Nie musisz zaczynać grać we wszystkich tych pokojach jednocześnie, ale mając więcej kont, możesz skorzystać z różnych krótkoterminowych ofert, które mogą zaoferować.

► Zagraj w bingo w "poza nocami". Pokoje są bardziej zrelaksowane w ciągu tygodnia niż w weekendy; mniej graczy oznacza mniej kart i lepsze szanse na wygraną.

► Rozważ jednoczesne granie kilku kart, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale pamiętaj, że kupowanie większej liczby kart oznacza, że ​​poniesiesz wyższe koszty (innymi słowy, zapłacisz, aby poprawić swoje szanse).

► Nie rozrzucaj zbyt cienko! Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, gdy grasz więcej kart naraz, ale nie zalecamy gry więcej kart, niż możesz oglądać w dowolnym momencie, ponieważ nie będziesz w stanie skupić się na nich.

► Bądź przyjazny i uprzejmy na czatach. Bingo to gra towarzyska i przyjaźni, uprzejmi ludzie są zawsze mile widziani. Dodatkowo, zawieranie znajomości może przynieść Ci korzyści w dłuższej perspektywie, takie jak pomocne wskazówki na temat najlepszych promocji w danym momencie.

► Powiedz swoim znajomym, aby dołączyli do Ciebie online! Granie w bingo w tłumie jest zawsze przyjemniejsze niż samemu.

Najlepsza strategia Bingo polega na zwiększeniu szans na wygraną w połączeniu z uzyskaniem maksymalnej wartości z budżetu Bingo. Ważne jest również wiedzieć, kiedy przestać grać i wypłacić pieniądze.

Możesz czuć, że grając w Bingo, jesteś w rękach Bogów, czy wygrasz, czy nie, ponieważ gra jest losowa i nie ma w tym żadnej prawdziwej umiejętności. Ale jest kilka rzeczy, które możesz wprowadzić, aby pomóc ci stać się lepszym graczem online Bingo.

Poniżej przygotowaliśmy bardzo łatwy do zrozumienia przewodnik strategii Bingo w nadziei, że zdobędziesz kilka wskazówek i wskazówek, a to z kolei poprawi sposób gry w Bingo online, a następnie zwiększysz szanse na odejście zwycięzcy, gdy następnie usiądź i zagraj w Bingo online.

Krok pierwszy - Zapoluj przede wszystkim na wiele bonusów bez depozytu Bingo, dzięki temu nigdy nie ryzykujesz żadnym własnym funduszem, grając w Bingo online! Pozwoli to również przetestować dysk każdego oprogramowania Bingo online i znaleźć ten, który najbardziej Ci się podoba.

Krok drugi - Po wyczerpaniu wszystkich wymaganych bez depozytu bonusów Bingo musisz teraz znaleźć najlepsze bonusy dla nowych graczy Bingo, które są dostępne online. Robiąc zakupy, znajdziesz dużo lepszą grę z tymi darmowymi dodatkowymi pieniędzmi Bingo.

Krok trzeci - Spróbuj zagrać w pokoju Bingo, w którym nie ma wielu graczy. Powodem jest to, że im mniej osób gra, tym lepsze są twoje szanse na wygraną! Jeśli grasz w bardzo pracowitym pokoju Bingo, szanse na wygraną w jakąkolwiek grę znacznie się zmniejszą.

Krok czwarty - Zawsze ustalaj limit wygranej i limit strat. Podziel swój depozyt na dwie części, a gdy stracisz tę kwotę lub zwiększysz depozyt o 50%, wypłać i zrób wypłatę. Zatrzymując grę, gdy wygrywasz, lub w połowie straciłeś tylko połowę swojego depozytu, przeżyjesz, aby zagrać kolejny dzień.

Krok piąty - Zwróć uwagę na specjalne gry Bingo, takie jak Buy One Get One Free, jest to dobry sposób na zwiększenie swoich szans na wygraną, ponieważ grając w tych promocjach otrzymujesz dwa razy więcej biletów, niż normalnie dostałeś!

Bingo to ustrukturyzowana gra z ustalonymi kursami, których nie można zmienić, ale wciąż istnieje wiele strategii, które można zastosować, aby dać ci największą szansę na wygraną. Nawet jeśli nie możesz kontrolować numerów, które są nazywane, w rzeczywistości jest trochę umiejętności związanych z byciem lepszym graczem bingo.

Bingo jest ciekawe, że pomimo całkowitej losowości gry, początkujący niekoniecznie wygrywają tak, jak doświadczeni gracze bingo. Wykwalifikowani gracze bingo wiedzą, w które gry bingo grać, ile kart wyników do zakupu i jakie automatyczne funkcje można wykorzystać, grając w bingo online.

Pierwszym krokiem do sukcesu bingo jest wiedzieć, w które gry grać. Znalezienie odpowiedniej hali bingo lub witryn bingo online może mieć ogromny wpływ na Twoje szanse na wygraną i na to, ile pieniędzy wygrasz.

Prawe pokoje bingo są funkcją liczby graczy i wielkości puli nagród. Zazwyczaj jest to działanie równoważące, ponieważ więcej graczy często oznacza większą pulę nagród, ale mniejszą szansę na wygraną. Z drugiej strony sale bingo z mniejszą liczbą graczy dadzą większą szansę na wygraną, ale zazwyczaj nie oferują najlepszych jackpotów. Najlepiej, jeśli chcesz mieć sale do gry w bingo lub miejsca do gry w bingo z jak najmniejszą liczbą graczy i największą potencjalną nagrodą pieniężną.

Być może największym czynnikiem wpływającym na Twoje szanse na wygraną jest decyzja, ile kart bingo kupić. Większość sal do bingo na żywo i witryn bingo online pozwala ci grać jedną kartą bingo lub kupować wiele kart. Decyzja ta powinna zostać podjęta na podstawie kosztu karty wyników w porównaniu z pulą nagród oraz liczby kart bingo, które możesz realistycznie zagrać w jednym czasie, nie tracąc żadnych liczb.

Zakup wielu kart bingo zwiększy Twoje szanse na wygraną i często jest to strategia używana przez graczy. Powinieneś rozważyć cenę każdej karty w stosunku do całkowitej liczby kart w grze i możliwych nagród pieniężnych. Jeśli pula nagród jest mała, może nie być warta pieniędzy na zakup wielu kart. Pamiętaj, że więcej kart zwiększy Twoje szanse na wygraną, ale pamiętaj, że nadal możesz przegrać. Również kupowanie wielu kart bingo obniży oczekiwany zwrot, ponieważ obstawiasz dodatkowe pieniądze na tę samą pulę nagród.

Kolejną sprawą jest upewnienie się, że się nie przecinacie. To niesamowite, jak często gracze nie zdają sobie sprawy, że mają bingo, dopóki nie jest za późno, ponieważ kupują zbyt wiele kart wyników. Strony bingo online oferują zautomatyzowane funkcje do śledzenia twoich kart, ale gracze na żywo bingo są sami.

Wreszcie, należy zdać sobie sprawę, że pojedyncza gra w bingo nie może ograniczać się do jednego wzoru; może być dostępnych wiele jackpotów. Na przykład jeden gracz może wywołać T na swojej drodze do blackoutu. Podobnie, wzory nie są ograniczone do jednej karty bingo. Gigantyczne bingo to prosta forma bingo, która rozciąga się od jednej karty do drugiej. Rozważ wszystkie potencjalne jackpoty przy podejmowaniu decyzji o strategii bingo.

Funkcje Auto-Daub i Auto-Bingo

Funkcje automatyczne to strategia, która dotyczy wyłącznie bingo online. Wszystkie witryny bingo online oferują opcję automatycznego wyboru dla twoich kart bingo. Oznacza to, że oprogramowanie strony bingo automatycznie oznaczy twoją kartę wyników za każdym razem, gdy zadzwoni numer. Auto-boub to pozycja obowiązkowa dla graczy z wieloma kartami bingo.

Funkcja automatycznego bingo jest podobna. Ta funkcja śledzi twoje karty i zgłasza bingo po dopasowaniu zwycięskiego wzoru. Auto-bingo jest szczególnie dobre dla gier bingo online z kilkoma zwycięskimi wzorami.

Niektóre witryny bingo online dają graczom możliwość oceny kart bingo i żądania nowych przed rozpoczęciem gry. Wielu graczy bingo próbuje manipulować selekcją kart wyników, aby zwiększyć szanse na wygraną. Ta strategia bingo opiera się na nakładających się liczbach i ma dwie szkoły myślenia.

Niektórzy gracze bingo starają się unikać posiadania tych samych numerów na wielu kartach wyników. Uważa się, że rozpraszanie liczb pomiędzy wieloma kartami bingo również rozprasza ryzyko. Jest to uważane za bardziej konserwatywne podejście.

Alternatywna strategia bingo polega na celowym wyborze kart wyników z nakładającymi się liczbami. Metoda ta jest znana jako "skoncentrowana na liczbach" i jest uważana za bardziej ryzykowne, bardziej agresywne podejście. Jeśli liczby się pokrywają, pozwala to zmaksymalizować rezultat szczęśliwego rysunku; z drugiej strony, wszystkie karty bingo mogą nie trafić, jeśli zostanie wywołany niewłaściwy numer.

W rzeczywistości nie ma znaczenia, jakie podejście podejmiesz; żadna strategia bingo nie wpływa na twoje szanse wygranej. Jeśli hala bingo gra tylko jeden zwycięski wzór, wtedy będzie tylko jedna wygrywająca karta bingo (zakładając brak więzi). Załóżmy, że jest 100 kart bingo, a ty kupisz pięć. Nie masz wpływu na to, które numery są wywoływane, a będziesz mieć 5% szansy (5/100) na zakup pojedynczej wygrywającej karty bingo, bez względu na wszystko.

Dla jednej z najnowszych stron internetowych bingo w Internecie, nie ma wątpliwości, że Sugar Bingo już robi plusk w społeczności bingo online, ponieważ pochwala to jego elegancką rozgrywkę, fantastyczne bonusy i wspaniałą stronę. To nie wszystko, jako ilość.

Oceniony przez Jemma na 15 września 2014

Aby trochę promieni słońca potrzebne w ciągu dnia i zabawa w internetowe bingo, to Costa Bingo będzie dążyć do tego wszystkiego dla Ciebie. Dzięki maskotkom internetowym o nazwie sunny i szerokiej gamie bingo i innych gier dostępnych dla użytkownika, gra oferuje wspaniałe wrażenia.

Recenzent Jemma na 11 września 2014

Jeśli szukasz strony bingo oferującej różnorodne gry, zabawy, bonusy i emocje, to gra w Gala Bingo to z pewnością strona internetowa dla Ciebie. Już w ciągu ostatnich kilku dekad stał się jedną z najpopularniejszych hali do gry w bingo na ziemi, Gala Bingo.

Recenzent Jemma na 11 września 2014

Jeśli szukasz jednego z najbardziej dopracowanych i zabawnych sposobów spędzania czasu grając w bingo online, jedyną witryną, na której można to zrobić, jest świetna strona z bingo motylek. Dzięki świetnym ofertom, fantastycznej różnorodności gier i tylko najlepszemu klientowi bingo online.

Recenzent Jemma na 11 września 2014

Będąc jedną z wiodących stron internetowych bingo w ciągu ostatnich 5 lat, nie ma się co dziwić, dlaczego ta strona należy do najlepszych stron bingo. Ta przeglądarka Sky Bingo przekaże Ci wszystkie najlepsze informacje, które sugerują, dlaczego ta strona internetowa jest prawie niezrównana.

Recenzent: Jemma, 7 listopada 2014 r

Jest to dosłownie to, co sugeruje nazwa. W tej witrynie bingo wszystko jest różowe i kolorowe, dzięki czemu powstaje w nim sporo hałasu. Pink Bingo przyciąga wszystkich do bingo online i jest to z pewnością jedna z najjaśniejszych i najbardziej intrygujących witryn bingo, które widzieliśmy od jakiegoś czasu. Mają wiele do zaoferowania na tej fantastycznie wyglądającej stronie i wspaniale jest zobaczyć ich grę na ich dziwacznym obrazie z wyborem gier, które przypadną do gustu każdemu. Za jednym razem nie zobaczysz wszystkiego, co jest na tej stronie. Więc spójrz na tę recenzję Pink Bingo i przekonaj się sam.

Recenzent: Jemma, 7 listopada 2014 r

Wszystko na pokładzie słynnych czerwonych autobusów w Londynie, dzięki czemu możesz zbliżyć się do akcji dzięki tym genialnym grach bingo. Nie potrzebujesz kart ostryg, ponieważ możesz wziąć udział w grach Red Bus Bingo od momentu rejestracji. Red Bus Bingo oferuje duży wybór w grach bingo i bonusach oraz wiele innych. Fakt, że ta strona jest świetna do oglądania, przyjemna w grach i nagradzająca wszystkich w tym samym czasie, oznacza, że ​​nie jest to niespodzianką, że jest to jedna z najgorętszych stron internetowych bingo obecnie. To tylko niektóre z powodów, dla których uważamy, że Red Bus Bingo jest stroną, na której można grać, a my jesteśmy.

Recenzent: Jemma, 7 listopada 2014 r

Chcesz być jednym z najmodniejszych graczy bingo aktualnie w Internecie? Możesz być po prostu tym, kiedy spędzasz czas w grze Rapchic Bingo. To świetna strona dla wielu graczy, którzy szukają fajnego i modnego miejsca do gry w najnowsze i najlepsze gry bingo, które są obecnie dostępne w Internecie. Od stale rosnącej liczby gier bingo, które są dostępne przez cały tydzień, aż do wielkiego wyboru ofert bonusowych, dzięki którym cała ta zabawa jest możliwa. Lubimy Rapchic Bingo i uważamy, że Ty też. Przyjrzyjmy się niektórym powodom, dla których uważamy, że tak jest i miejmy nadzieję.

Recenzent: Jemma, 7 listopada 2014 r

Granie w bingo online polega na wygrywaniu jednej rzeczy. Zwycięskie nagrody! Ma więc sens, że powinna istnieć strona internetowa, która jest zdeterminowana do stworzenia witryny bingo, w której gracze są nagradzani za ciężką pracę z oczywiście ogromnym zestawem nagród w swoich grach. Dokładnie to dostajesz w Prize Bingo. Witryna, która jest dedykowana, oferuje Ci świetny czas na swoje gry, a także wiele różnych nagród jackpot, które możesz zdobyć. Gry odbywają się przez cały dzień i tydzień, więc zawsze masz szansę na wygranie najlepszych nagród pieniężnych. Są też fantastyczne oferty i gry, dzięki którym grasz w Prize.

Recenzent: Jemma, 7 listopada 2014 r

Już teraz popularna loteria, która nagrodziła tysiące ludzi zmieniającymi życie kwotami pieniędzy, firma zajmująca się loterią kodów pocztowych ma nadzieję, że zrobi to samo również w internetowej społeczności bingo. Strona kodowa Bingo jest zalana ogromnymi sumami pieniędzy, które tylko czekają na wygraną. Oferują także najlepsze gry bingo, które można grać zarówno w dzień, jak iw nocy. Wreszcie, Bingo kodów pocztowych są również zobowiązane do zbierania pieniędzy dla Trust Dogs i przekazać część wszystkich darowizn na wielką sprawę. Nie naraziły jednak na szwank zabawy i ułatwień dostępu, a to wciąż jedna z najlepszych stron, na których można grać w bingo w tym momencie. Nie wierzcie nam.

Zwycięstwo w Bingo nie jest szczęściem, wbrew powszechnym przekonaniom. Są sposoby, aby wygiąć szanse na swoją korzyść i stać się bardziej konsekwentnym zwycięzcą.

Teraz analityk matematyczny Joseph E. Granville, twórca skutecznych strategii giełdowych używanych przez tysiące osób, skierował ogromną siłę swojego analitycznego umysłu do gry w Bingo. Po latach żmudnych badań, opracował sprawdzone strategie, które dają ci przewagę nad konkurencją, dzięki czemu możesz pokonać swoje szczęście w Bingo!

Techniki gry w bingo online

Techniki Granville'a są tak proste, że każdy może z nich korzystać. Nie ma żadnych skomplikowanych obliczeń ani wielkich obliczeń umysłowych. Metoda Granville to prosta procedura krok po kroku, która zmieni każdą grę w Bingo, w którą grasz na swoją korzyść.

Brzmi niemożliwe? Nie jest. Rozległe badania tysięcy gier doprowadziły Granville do wniosku, że każda gra Bingo podąża za określonymi wzorami, których przeciętny gracz jest całkowicie nieświadomy. Korzystając z tych wzorów, Granville odkrył, jak pokonać szanse w Bingo.

Wybór kart gry online bingo

Naturalnie, sercem każdego zwycięskiego systemu Bingo jest wybór kart. Granville wyodrębnił kluczowe związki między wygranymi numerami Bingo a tablicą główną. Pokazał, jak wykorzystać te proste i sprawdzone prawdy, aby wybrać większą liczbę zwycięskich kart. Granville odkrył, że większość metod stosowanych przez graczy do wybierania kart jest całkowicie wsteczna. Gracze pracują przeciwko sobie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy!

Nawet w grach, w których nie możesz wybrać swoich kart, istnieją sposoby na pokonanie przeciwności i wyłonienie zwycięzcy. Na przykład większość darmowych entuzjastów bingo gra kilka kart, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Ale czy to naprawdę działa? Nie, mówi Granville! Zdumiewająca prawda jest taka, że ​​w wielu przypadkach można faktycznie zwiększyć swoje szanse na wygraną, grając mniej kart. Granville to udowadnia! Ciekawy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak mniej kart może być lepszych.

Dlaczego więc ufasz szczęściu, grając w bingo online? Możesz sprawić, że gra pozwoli ci mądrze grać. Jeśli naprawdę poważnie myślisz o tym, aby zostać systematycznym zwycięzcą w Bingo, oto metoda, która powinna ci się przydać.

Systemy Bingo często spotykają się z dużą krytyką, a popularna mądrość mówi nam, że bingo to gra czystego szczęścia. Dlatego przewidywanie, które kule będą dalej nazywane, wydaje się niemożliwe. Ale wcale nie jest to niemożliwe! Wystarczy trochę wiedzy na temat prawdopodobieństwa matematycznego. Każdy może zgodzić się, że kule bingo losowane są losowo z maszyny. Użyteczność systemów bingo leży w losowości bingo. Zmieszany? Nie bądź, po prostu czytaj dalej.

Jak każdy gracz wie, w maszynie jest 75 piłek, ponumerowanych od 1 do 75. Prawdopodobieństwo, że jakaś piłka znajdzie się przy pierwszym losowaniu jest dokładnie równa, 1 na 75, zapisana jako 1/75. Ponieważ prawdopodobieństwa są równe, nazywamy to rozkładem jednolitym. Liczby losowe pochodzące z rozkładu jednolitego mieszczą się w przewidywalnych wzorach regulowanych prawami prawdopodobieństwa. Na tym polega odpowiedź na przekształcenie beznadziejnego problemu w serię systematycznych rozwiązań, które pomogą Ci wybrać najkorzystniejszy wybór kart bingo. Piłki, które są naprawdę wyrzucane losowo, wykazują silną tendencję do następujących wzorców:

Musi być taka sama liczba liczb kończąca się cyframi 1, 2, 3, 4 itd. Liczby nieparzyste i parzyste muszą dążyć do równowagi. Wysokie i niskie liczby muszą dążyć do równowagi. Są to trzy akceptowane testy losowości. Dopóki dystrybucja nie spełnia tych kryteriów, mówi się, że istnieje uprzedzenie, a zatem rozkład nie jest przypadkowy.

Czwarty test losowości, o którym jeszcze nie wspomnieliśmy, jest szczególnie skuteczny w walce z bingo. Angielski statystyk L. H. C. Tippett przedstawił szczegółowy opis tego czwartego testu w swojej książce, "Pobieranie próbek.9quot; "Gdy losowa próbka jest zwiększana, daje wynik zbliżony do wartości populacji." Przetłumaczony na prosty język codzienny, masterboard bingo z 75 cyfr stanowi "liczba ludności9; Średnia liczba w tej populacji jest średnią ze wszystkich 75 liczb. Przechodząc od 1 do 75, średnia liczba na planszy bingo wynosi 38. Pierwsze kilka numerów w grze bingo może wynosić lub nie 38, ale jest pewne, że w miarę postępów w grze średnia liczb o nazwie będzie się stopniowo zmieniać. Podejście 38. Tak więc, kiedy numery bingo są wywoływane, cała gra (która składa się ze średniej z 12 połączeń) jest próbkowaniem całej populacji i im większa jest próba, im bliżej liczby będzie średnia do 38.

Następnym razem, gdy grasz w bingo, zwróć uwagę na pierwsze dziesięć liczb migających na płycie głównej. Z kilkoma wyjątkami zauważysz, że liczby o różnych nazwach mają różne zakończenia! Przeciętny gracz bingo, skupiający całą uwagę na kartach, a nie na tablicy głównej, przeoczyłby to. Ponieważ większość zwykłych gier trwa od około dziesięciu do dwunastu telefonów lub mniej, znacznie zwiększysz szanse na wybranie zwycięskiej karty, koncentrując się na liczbach o różnych końcach cyfr.

Powód tej ważnej informacji pochodzi od pierwszej cechy losowania losowych liczb z jednolitego rozkładu. Biorąc pod uwagę, że powinna być taka sama liczba liczb kończąca się na 1, 2, 3 itd., Prawa rządzące próbnym rysunkiem dziesięciu kulek z siedemdziesięciu pięciu wskazywałyby na tendencję do przedstawiania każdej zakończonej cyfry.

To prawo pochodzi z prostego prawdopodobieństwa. Jeśli pierwsza liczba w grze to N-31, to prawdopodobieństwo, że w następnym losowaniu druga liczba nie zakończy się, gdy cyfra 1 zostanie zwiększona. To prawda, po prostu dlatego, że pozostało więcej kulek mających różne cyfry końcowe niż kule z liczbami kończącymi się na 1. Jeśli następna liczba to G-56, wówczas zwiększa się prawdopodobieństwo, że następna liczba nie zakończy się na 1 lub 6. W przypadku pierwszych sześciu liczb w grze prawdopodobieństwa wyraźnie faworyzują różne cyfry kończące dla wszystkich sześciu. Od siódmej liczby prawdopodobieństwa sprzyjają parowaniu jednej lub więcej końcowych cyfr. To stanowi wyjaśnienie, że około 60% z pierwszych dziesięciu numerów w dowolnej grze bingo będzie miało różne zakończenia literowe.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 84 = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map