skąd wiesz, kiedy trafi automat

skąd wiesz, kiedy trafi automat

Używanie prawdopodobieństwa podczas uderzania w automaty

Zapamiętaj film Święto Las Vegas w National Lampoon, kiedy gorączka hazardu pochłania postać Chevy Chase, Clark W. Griswold? Idzie na przegraną passę, by pokonać wszystkie przegrane pasma, a jego syn, Rusty, wygrywa cztery samochody, grając na automatach. Może Clark zrobiłby lepiej, gdyby przeczytał Prawdopodobieństwo dla manekinów! W tym artykule odkryjesz podstawowe idee stojące za automatami do gier i ich pracy, dzięki czemu możesz ominąć mity i opracować strategię opartą na prawdopodobieństwie dźwięku.

Kiedy kasyna ogłaszają, że ich automaty płacą średnio 90 procent, drobny druk, którego nie chcą czytać, mówi, że tracisz 10 centów z każdego dolara, który wkładasz do maszyn w długim okresie. (Pod względem prawdopodobieństwa ta reklama oznacza, że ​​Twoje oczekiwane wygrane wynoszą minus 10 centów za każdego dolara wydanego za każdym razem, gdy pieniądze przechodzą przez maszyny).

Załóżmy, że zaczynasz od 100 $ i obstawiasz za dolara na raz, na przykład. Po wrzuceniu wszystkich 100 $ do automatu, 100 ciągów później skończysz średnio za 90 $, ponieważ stracisz 10 procent swoich pieniędzy. Jeśli uruchomisz 90 USD za pośrednictwem urządzenia, otrzymasz 90% zwrotu, czyli 0,90 x 90 = 81 USD. Jeśli wykonasz tę kwotę przez 81 ciągnięć, otrzymasz 72,90 $ później (0,90 x 81 = 72,90). Jeśli będziesz kontynuował 44 rundy, pieniądze znikną, chyba że masz szczęście Rusty Griswold!

Ile ciągnięć na maszynie daje 100 USD w tej cenie? Za każdym razem, gdy masz mniej pieniędzy, aby przejść przez maszynę, masz mniej ciągnięć. Jeśli wrzucisz 1 $ naraz, możesz spodziewać się 972 łącznej liczby ciągnięć w długim okresie przy tych średnich wypłatach (całkowita suma wynosi 44 rundy). Należy jednak pamiętać, że kasyna projektują automaty do gier, które poruszają się szybciej i szybciej między spinami. Niektóre z nich rezygnują nawet z uchwytów i żetonów za pomocą cyfrowych odczytów na kartach do gier umieszczanych w maszynach. Szybsze maszyny mogą grać do 25 spinów na godzinę, a 972 spiny podzielone przez 25 obrotów na minutę to 38,88 minut. Nie masz zbyt dużo czasu, aby cieszyć się swoimi 100 $, zanim znikną!

Najgorsza część? Kasyna często reklamują, że ich "średnie wypłaty" sięgają nawet 95 procent. Ale uwaga: ta liczba dotyczy tylko niektórych maszyn, a kasyna nie spieszą się, aby powiedzieć, które z nich. Naprawdę musisz przeczytać lub zapytać o drobnym drukiem przed rozpoczęciem gry. Możesz także spróbować sprawdzić informacje na urządzeniu, aby sprawdzić, czy wyświetla listę wypłat. (Nie oczekuj, że ta informacja będzie z przodu i centrum).

Wdrażanie prostej strategii dla automatów

Porada różni się w zależności od tego, czy powinieneś grać na automatach wrzutowych na niszy, w ćwiartce lub w dolarze oraz czy powinieneś maksymalnie zwiększyć liczbę monet, które obstawiasz (zazwyczaj wybierasz między jedną a pięcioma monetami, aby postawić na standardowym automacie do gry). W tej sekcji znajdziesz kilka wskazówek, jak zdobyć najwięcej pieniędzy na grę (lub nikiel) podczas gry na automatach.

Zasadniczo, jeśli chodzi o automaty do gry, strategia sprowadza się do tego: znać zasady, prawdopodobieństwo wygranej i oczekiwane wypłaty; rozwiać wszelkie mity; i przestań, póki jesteś przed tobą. Jeśli wygrasz 100 $, wygraj 50 $ i zagraj z resztą, na przykład. Po utracie określonej kwoty (określonej z góry), nie wahaj się rzucić. Udaj się na bufet all-you-can-eat i spróbuj szczęścia w kasynie. szanse są całkiem dobre!

Wybór między maszynami nikiel, kwartał i dolar

Maszyny o wyższych nominałach zazwyczaj dają najlepsze wypłaty. Tak więc, na przykład, między kwartami niklowymi i ćwierćfinałowymi, przedziały kwartalne generalnie dają lepsze wypłaty. Jednak w pośpiechu ryzykujesz wejście na swoją głowę, więc nie stawiaj więcej, niż możesz sobie pozwolić na przegraną. Najważniejsze: zawsze wybieraj poziom, w którym dobrze się bawisz, i który pozwala grać przez cały ustawiony czas.

Decydowanie o ilości monet do grania na raz

Podejmując decyzję o liczbie monet, które powinieneś grać na spin, pamiętaj, że czasami więcej jest lepiej. Jeśli automat do gry daje więcej niż dwukrotność wypłaty, gdy na przykład postawisz dwukrotność liczby monet, powinieneś ją wydłużyć, zamiast grać na pojedynczych monetach, ponieważ zwiększasz szanse na wygraną większej puli, a spodziewany wartość jest wyższa. Jeśli maszyna ci to daje k razy płatność dla k monety, to nie ma znaczenia, jeśli używasz maksymalnej liczby monet. Równie dobrze możesz zagrać pojedynczo, dopóki nie będziesz mógł zarobić trochę pieniędzy i odejść, aby twoje pieniądze trwały trochę dłużej.

Na przykład, powiedzmy, że maszyna kwartalna wypłaca 10 kredytów za wynik 777, gdy grasz tylko jeden kwartał, ale jeśli grasz dwie ćwierci, daje to 25 punktów za ten sam wynik. A jeśli grasz maksymalną liczbę ćwiartek (powiedzmy cztery), 777 daje 1000 kredytów. Widać, że gra w cztery czwarte na raz daje większą szansę na wygraną większej puli na dłuższą metę (jeśli wygrasz, to jest) w porównaniu do pojedynczego kwartału na cztery kolejne próby.

Najnowszy automat do zamiatania narodu to tak zwany "automat do gry penny". Chociaż wyznaje, że wymaga tylko pensa za spin, dostajesz tę stawkę tylko wtedy, gdy chcesz postawić jeden grosz za każdym razem. Maszyny zachęcają do postawienia więcej niż jednego grosza na raz; w rzeczywistości na niektórych maszynach można postawić ponad 1000 monet (zwanych liniami) na każdym spinie - 10 dolarów za strzał, ludzie. Ponieważ te maszyny mają dowolne nominały na papierowe rachunki, a także karty kredytowe, twoje pieniądze mogą iść szybciej na maszynach groszowych niż na komputerach dolara, ponieważ możesz szybko stracić kontrolę nad swoimi wydatkami. Szczypanie groszy może jednak nie być tego warte!

Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy uwielbiają automaty. Są szybkie. Są fajne. Automaty mogą zmienić twoje życie, przenosząc cię do stratosfery bogactwa za naciśnięciem jednego przycisku. Nie musisz być profesjonalistą, aby cieszyć się kilkoma obrotami na automatach. Każdy może grać i każdy może wygrać. Pytanie brzmi, jaka jest ta dziwna magia, która może sprawić, że deszcz padnie za naciśnięciem guzika i odmieni twoje życie na zawsze w mgnieniu oka? Naprawdę, "Jak działa automat do gry?" Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak powstały Twoje ulubione automaty i co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Krótka historia automatów do gry

Termin automat do gier był pierwotnie skrótem od frazy "maszyna z nickiem w automacie" i był używany do opisywania automatów sprzedających. Na początku XX wieku pojęcie to stało się wyłącznie związane z automatami do gry, dzięki dużej części człowieka o imieniu Charles August Fey, ale więcej o nim za chwilę.

Pod koniec XIX wieku większość automatów do gier była daleko od tego, co dziś sądzimy. Były to w zasadzie tylko nowości, na przykład para koni, które ścigały się, gdyby klient włożył nikiel w szczelinę. Tego typu maszyny były instalowane w salonach, a właściciel zachęcał klientów do zakładów na wynik, spłacając zwycięzców napojów lub cygar. Czasami właściciele wydawali zwycięzcom specjalne żetony, które można wymienić na piwo lub whisky.

Pierwszym automatem do gry, który poznaliśmy dzisiaj, był człowiek o nazwisku Charles August Fey, urodzony w Bawarii wynalazca, mieszkający i pracujący w San Francisco w Kalifornii w latach 80. XIX wieku. W tym czasie San Francisco było dziewiątym co do wielkości miastem w Stanach Zjednoczonych, z populacją około ćwierć miliona. Jako miasto portowe i baza dla gorączki złota, która przyciągała niezliczone dusze w poszukiwaniu bogactwa na zachodnim wybrzeżu w ogóle, aw szczególności w San Francisco, było to miasto pełne salonów, hoteli i ludzi szukających dobrej zabawy. Fey był właścicielem i prowadził sklep z elektroniką w swojej piwnicy. Zaprojektował prosty mechanizm złożony z trzech bębnów, z których każda wyświetlała pięć symboli: diament, kij, serce i szpadel, a także Dzwon Wolności. Zainstalował go w lokalnym salonie i szybko stał się tak popularny, że postanowił założyć warsztat do produkcji maszyn w pełnym wymiarze godzin. Hazard był w tym czasie nielegalny, więc nie można opatentować jego wynalazku. Wkrótce miał niezliczonych konkurentów, takich jak Mills Novelty Company of Chicago, którzy próbowali zbudować własne maszyny i zarobić na nowym szaleństwie.

To, co mogło być złe dla Fey, było dobre dla graczy na automatach. Jego wynalazek i brak patentu doprowadziły do ​​rewolucji w motywach, typach i cechach automatów do gry. Wszystko to prowadzi nas do niesamowitego wyboru automatów dostępnych dziś graczom.

Początkowo, gdy maszyny zaczęły masowo produkować, Ameryka była w środku ery, w której hazard za pieniądze był zabroniony. Aby obejść ten problem, Mills, największy producent automatów w tym czasie, rozdał nagrody w postaci gumy do żucia. Symbole na bębnach stały się obrazami owoców, które do dzisiaj są popularne. W zależności od tego, jaką kombinację owoców uzyskasz z każdym wirowaniem, otrzymasz inny smak gumy.

Automaty do gry od tego czasu przeszły długą drogę. W trakcie historii automatów, technologia, która je obsługuje, podjęła trzy główne i bardzo wyraźne skoki.

Pierwszym z nich było pojawienie się automatów do gry z obciążnikami i dźwigniami, które zostały stworzone przez Fey i zmodyfikowane przez jego konkurentów.

Drugi miał miejsce na początku lat 60. XX w., Kiedy ciężary zostały zepchnięte na bok na korzyść technologii elektromechanicznej. W tej generacji automatów do gry wciąż istniały prawdziwe beczki, które obracały się z różnymi symbolami. Ze względu na charakter elektromechanicznych systemów operacyjnych, zakłady hazardowe mogą lepiej kontrolować szanse gracza uderzającego w dziesiątkę. Możesz także znać te kursy jako "przewagę kasyna", dzięki czemu automaty do gier są tak dochodowe dla kasyn.

Trzecim krokiem w technologii automatów do gier było pojawienie się komputerów. W dzisiejszych czasach gry na automatach są często obsługiwane przez algorytm komputerowy, a nie oryginalne wagi i dźwignie. Coś zwanego generatorem liczb losowych, algorytmem, który losowo określa, które symbole będą pasowały do ​​każdego spinu. Ta technologia pozwoliła nie tylko na tworzenie automatów wideo, ale także pozwala graczom grać w swoje ulubione gry kasynowe na komputerach, korzystając z automatów wrzutowych na prawdziwe pieniądze, poker i ruletkę.

Nowoczesne gry slotowe - co to jest RNG?

Najczęstszym rodzajem automatów, które można dziś spotkać, są automaty wideo lub sloty obsługiwane przez algorytm komputerowy. Istnieją niezliczone warianty, od tradycyjnych automatów z 3 bębnami po automaty z 5 bębnami, gniazda 3D, automaty z wieloma liniami, rundy bonusowe, darmowe obroty i dzikie symbole. Zakres tematów jest po prostu olbrzymi, umożliwiając graczom podróż w głąb kosmosu, odkrywanie świata pod falami, angażowanie się w pełne akcji przygody, poznawanie magów, czarnoksiężników, elfów, orków, piratów, piłkarzy, celebrytów i lista jest długa. Cały program opiera się na wykorzystaniu generatora liczb losowych lub RNG. Technologia RNG stale produkuje liczby losowe. Przekłada się na wyniki wrzutowe, gdy gracz kliknie przycisk "spin", a gra rejestruje trzy, cztery lub pięć kolejnych liczb (w zależności od liczby bębnów obecnych w grze).

Każda liczba wytworzona przez RNG odpowiada bezpośrednio symbolowi, który może pojawić się na dowolnej z bębnów. Dobrą wiadomością jest to, że użycie generatorów liczb losowych utrzymuje uczciwą grę. Hazardziści często obawiają się, że kasyna online z prawdziwymi pieniędzmi mogą łatwo uciec z dostosowaniem programu komputerowego, aby upewnić się, że gracze nigdy nie wygrają. Aby zapewnić graczom spokój ducha, kasyna często przekazują te programy instytucjom zewnętrznym do testowania. Certyfikaty, które pochodzą z tych testów, mówią hazardzistom, że szanse na grę są uczciwe, a program nie jest sfałszowany przez kasyno. W przeciwieństwie do maszyn mechanicznych z automatami, które mogą być łatwo zestawione przez pozbawionych skrupułów operatorów kasyn, dzisiejsze internetowe automaty na prawdziwe pieniądze są zawsze bezpiecznym rozwiązaniem, jeśli masz do czynienia z renomowanym kasynem internetowym, takim jak Planeta 7, która korzysta z niezależnej weryfikacji strony trzeciej. ich gier.

W kategorii gier obsługiwanych przez RNG istnieje kilka odmian, które zapewniają hazardzistom pewne wybory, aby zachować ciekawość. Najprawdopodobniej natkniesz się na podstawowe gry wideo wrzutowe, które występują w dwóch głównych smakach. W kasynach lądowych możesz zobaczyć fizyczny automat do gier, ale zamiast przenosić bębny, ma ekran komputera, na którym widać bębny. Istnieją również gry na automatach w zaufanych kasynach online, takich jak na przykład Planet 7 Casino. Pomimo tego, że jeden jest fizyczny, a drugi znajduje się na ekranie komputera, oba są obsługiwane przez RNG, a wynik jest ustalany po drugim naciśnięciu "Spin". Planet 7 oferuje graczom najbardziej popularne gry online na rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają automaty online lub jak działają automaty wideo, udaj się do Planet 7 i sprawdź sam!

Jak działa automat do gier: mity

Teraz, gdy już wiesz, jak działa automat, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać to jako hazardzista i jak uniknąć utraty wszystkich pieniędzy w kilku krótkich rundach. Poniżej wymienione są niektóre powszechne mity, które mogą złamać twój bankroll i wskazówki, jak wygrywać.

Niektóre powszechne nieporozumienia, które otaczają automaty do gier, przetrwały pokolenia. Jeśli kiedykolwiek przechadzałeś się po przejściach w kasynie Vegas, to bez wątpienia natkniesz się na ludzi, którzy szukają luźnej lub gorącej maszyny. Są to slangowe terminy opisujące automat do gry, który albo wygrywa nagrody, albo wygrywa.

Jest to jednak mit związany z RNG. Ale nie jest to kompletny mit, ponieważ jeśli wystarczająco długo będziesz grać w automaty, będziesz wiedział, że niektóre maszyny płacą częściej niż inne. Zazwyczaj ma to związek z typem jackpota oferowanym przez automat online. Wyższe, progresywne jackpoty, które są napędzane za każdym razem, gdy gra się maszyną, muszą być wypłacane rzadziej, aby móc stale zwiększać kwotę jackpota. Naprawione automaty typu jackpot zazwyczaj jednak wypłacają mniejsze kwoty częściej niż maszyny progresywne.

Tak więc sprowadza się do wyboru, sięgnij po złoto i wielki jackpot na maszynie progresywnej lub pozwól sobie na mniejsze wygrane na stacjonarnym automacie jackpot. To wszystko jest kwestią tego, jak wybrałeś budowę swojego bankrollu i tolerancję na ryzyko.

Kolejnym mitem na temat działania automatów do gry jest to, że po pewnej liczbie gier należy wygrać jackpot. Prawda jest taka, że ​​przy użyciu RNG automaty losowe resetują szanse wygranej przy każdym spinie. To tak, jakby założyć, że jakikolwiek poprzedni rzut monetą wpłynie na następny, co nie jest prawdą i może spowodować, że wydasz cały bankroll w nadziei na dużą wygraną. Dzięki RNG każdy spin jest wydarzeniem całkowicie unikalnym, oferując dokładnie te same kursy, co ostatni spin. Nie oznacza to jednak, że podobnie jak w przypadku rzutu monetą, odrobina szczęścia lub szczęśliwej passy nie będzie miała znaczenia. Heck, kiedy jesteś na fali, jesteś na fali.

w dniu 29 listopada 2016 r

Jednym z najczęściej zadawanych pytań na temat branży gier hazardowych w kasynach jest "uczciwość". Zobaczysz to pytanie zadawane o każdej grze w kasynie pod słońcem. Zobaczysz także, że pyta o każde kasyno, w szczególności o strony z grami hazardowymi online.

W tym poście chcę odpowiedzieć na to konkretne pytanie:

Czy automaty są uczciwe?

Kiedy używam Google do szukania definicji uczciwości, widzę listę następujących definicji:

 • "Bez fałszu i nieprawdy"
 • "Szczery"
 • "Moralnie poprawne lub cnotliwe"
 • "Dość zarobione, dzięki ciężkiej pracy"

Myślę, że większość ludzi myśli o pierwszej definicji, kiedy pytają, czy gry na automatach są uczciwe. Chcą się upewnić, że nie zostaną oszukani. W tym kontekście odpowiedź brzmi: tak, automaty są uczciwe. Wyjaśnię, dlaczego szczegółowo w pozostałej części tego postu.

W drugim kontekście, gdzie "szczery" oznacza "szczery" - jestem mniej pewny. Czy kasyna są szczere, kiedy chcą, abyś myślał, że jesteś w stanie wygrać pieniądze? Myślę, że tak, ale na dłuższą metę wiedzą, że każdy, kto gra wystarczająco długo, straci wszystkie pieniądze.

W trzecim i czwartym kontekście muszę powiedzieć, że automaty nie są uczciwe. Maszyny do gry są bliżej moralnie neutralne niż grzeszne, ale możesz mieć inny system wierzeń o takich rzeczach. Trudno powiedzieć, że automaty nie odwołują się do jednego z siedmiu grzechów głównych (chciwość).

Nie jestem pewien, czy ktokolwiek mógłby (lub chciał) rozważyć wygrane pieniądze na automatach "zarobionych" lub mieć coś wspólnego z "ciężką pracą". To gra szczęścia. Jeśli wygrasz, masz szczęście - nie ma nic wspólnego z ciężką pracą i byciem inteligentnym.

Wyjaśnię więcej na ten temat również w tym poście.

Jak Slot Machine działa matematycznie

Odpowiadając na pytanie "czy automaty są uczciwe?" Zaczyna się od nauki matematycznego działania gier. Matematyka gier jest łatwiejsza do zrozumienia, niż większość ludzi prawdopodobnie myśli.

Pierwszą koncepcją do zrozumienia jest podstawowe prawdopodobieństwo. Kiedy ktoś mówi "prawdopodobieństwo", mówią o matematycznym prawdopodobieństwie, że coś się wydarzy. To "coś" nazywa się wydarzeniem.

Prawdopodobieństwo zdarzenia jest zawsze reprezentowane jako liczba pomiędzy 0 a 1. Zdarzenie, które zawsze wystąpi bez względu na prawdopodobieństwo 1. Zdarzenie, które nigdy nie wystąpi, ma prawdopodobieństwo 0. Zdarzenie, które wystąpi w połowie czas ma prawdopodobieństwo 0,5.

Dla uproszczenia i dla ułatwienia zrozumienia pojęcia, użyłem po prostu liczb całkowitych i liczb dziesiętnych w poprzednim akapicie. Ale prawdopodobieństwa są prawie zawsze wyrażane jako procenty lub ułamki.

Jak wyrazić prawdopodobieństwo jako procent

Oglądasz wieczorne wiadomości, a meteorolog mówi, że jutro jest 50% szans na deszcz.

Oznacza to, że jest tak samo prawdopodobne, że spadnie deszcz, jak i deszcz.

Oto inny przykład:

Rzucasz monetą. Masz 50% szansy na lądowanie na głowach. Masz również 50% szans na lądowanie na ogonie.

Jeśli dodasz prawdopodobieństwa wszystkich możliwych zdarzeń razem, zawsze otrzymasz w sumie 1 (lub 100%).

Prawdopodobieństwo jest matematycznym silnikiem, który sprawia, że ​​gry hazardowe są możliwe.

Jak obliczyć prawdopodobieństwo

Oto, jak obliczyć prawdopodobieństwo:

Bierzesz liczbę sposobów, w jakie może zdarzyć się wydarzenie. Dzielicie to przez wszystkie możliwe zdarzenia (w tym co może się zdarzyć i co się stanie, jeśli tak się nie stanie).

Toczysz pojedynczą sześciościenną kostkę. Chcesz poznać prawdopodobieństwo uzyskania 6.

Istnieje 6 możliwych wyników. Tylko jeden z nich to 6.

Prawdopodobieństwo uzyskania 6 wynosi 1/6.

Innym sposobem na wyrażenie tego jest użycie prawdopodobieństwa, które może być przydatne przy obliczaniu, czy zakład ma przynieść matematyczną zysk, czy nie.

Kursy określają liczbę sposobów, w jakie coś nie może się zdarzyć w porównaniu do wielu możliwych sposobów.

W przypadku sześciościennej kostki szansa na uzyskanie 6 wynosi 5 do 1. Masz 5 sposobów NIE przewracania 1, i tylko 1 sposób rzucania 1.

Jeśli chcesz obliczyć prawdopodobieństwo, które zawiera słowo "lub", dodajesz prawdopodobieństwo zdarzeń razem.

Jeśli chcesz obliczyć prawdopodobieństwo, które zawiera słowo "i", pomnóż prawdopodobieństwa przez siebie.

Chcesz poznać prawdopodobieństwo uzyskania 1 lub 2 na rzucie kostki sześciościennej. Prawdopodobieństwo każdego wynosi 1/6.

Możesz zmniejszyć to do 1/3.

Oto inny przykład:

Rzucasz 2 kostkami. Chcesz poznać prawdopodobieństwo uzyskania 6 na obu kostkach. Prawdopodobieństwo każdego wynosi 1/6.

Zastosowanie prawdopodobieństwa do prostej hipotetycznej gry na automatach

Ale jak to wszystko ma zastosowanie do uczciwości automatów do gry?

Użyję super prostej hipotetycznej gry na automatach, aby wyjaśnić, jak to prawdopodobieństwo wpływa na uczciwość gry.

Ta super prosta gra ma 3 symbole na każdej rolce - pomarańczowy, cytrynowy i wiśniowy.

Prawdopodobieństwo uzyskania cytryny na pierwszym bębnie wynosi 1/3.

Prawdopodobieństwo uzyskania cytryny na drugim bębnie również wynosi 1/3.

W rzeczywistości jest tak samo na każdym bębnie.

Ale gra się opłaca, jeśli na każdym bębnie otrzymasz 3 takie same symbole.

Prawdopodobieństwo to wynosi 1/3 X 1/3 X 1/3 lub 1/9.

Załóżmy, że wypłata za uzyskanie 3 cytryn to 4 za 1.

Załóżmy, że wypłata za uzyskanie 3 czereśni wynosi 3 za 1.

Na koniec przypuśćmy, że wypłata za uzyskanie 3 pomarańczy to nawet pieniądze.

 • Prawdopodobieństwo wygrania 4 monet to 1/9.
 • Prawdopodobieństwo wygrania 3 monet to także 1/9.
 • Prawdopodobieństwo wygranej 1 monety to także 1/9.
 • Prawdopodobieństwo wygrania nic to 6/9 lub 2/3.

Teraz załóżmy, że wpłacasz 1 $ za każdy spin, a ty rozgrywasz 9 spinów, uzyskując każdy możliwy rezultat.

Wygrywasz 4 monety raz. Wygrywasz 3 monety raz. Wygrywasz 1 monetę raz. To w sumie 8 monet, które wygrałeś.

Ale włożyłeś 9 monet do gry.

Gdzie poszła dodatkowa moneta?

W kieszeni kasyna, to gdzie.

Dzięki ustawieniu wypłat, które są niższe niż szanse wygranej, kasyno ustala sytuację, w której gwarantuje długoterminowy zysk matematyczny.

Oczywiście większość współczesnych automatów do gier nie jest tak prosta. Na jedną rolkę mają więcej symboli. Po drugie, prawdopodobieństwo uzyskania określonego symbolu może się różnić od prawdopodobieństwa uzyskania kolejnego symbolu.

Na przykład możesz mieć 2/3 prawdopodobieństwo zdobycia gruszki i tylko 1/24 prawdopodobieństwo zdobycia czereśni.

Co się dzieje w długim biegu w porównaniu z krótkim terminem

Manipulując wypłatami i prawdopodobieństwami symboli, kasyno może zagwarantować, że przez długi okres i wiele obrotów, zyskają.

Ale w krótkim okresie, gracz może wygrać duży jackpot lub stracić kilka razy z rzędu.

Taka jest natura zdarzeń losowych. Na krótką metę wszystko może się zdarzyć. Na dłuższą metę liczby stają się bliższe teoretycznemu prawdopodobieństwu.

Jest to oczywiste, gdy spojrzysz na to z ekstremalnym przykładem.

Przy nieskończonej liczbie obrotów średnia strata na spin będzie odpowiadać oczekiwaniom matematycznym.

Im bardziej zbliżasz się do nieskończonej liczby obrotów, tym bardziej zbliżasz się do matematycznych oczekiwań.

Kasyna nie muszą oszukiwać, aby osiągnąć zdrowy zysk.

Projektanci i producenci automatów do gry nie muszą oszukiwać, aby osiągnąć zdrowy zysk.

W rzeczywistości, w dobrze uregulowanych jurysdykcjach (takich jak Nevada), gry są dokładnie sprawdzane pod kątem uczciwości. Kiedy przeprowadzają kontrolę uczciwości, jedną z rzeczy, które sprawdzają, jest to, czy gra ma jackpot, którego nie można wygrać.

To jest główny problem wielu graczy, gdy pytają, czy automaty do oszukiwania oszukują.

Czy gra ma wygrane, których nie można wygrać?

Krótka odpowiedź niemal w każdym przypadku brzmi: nie, nie robią tego.

Ale nie masz możliwości dowiedzieć się, jakie jest prawdopodobieństwo wygrania tego jackpota. Gry na automatach mają nieprzewidywalne szanse i prawdopodobieństwa. Wyniki są generowane przez program komputerowy nazywany generatorem liczb losowych (RNG).

Jedynymi osobami, które znają dokładne ustawienia tego RNG, są projektanci i menadżerowie kasyn.

W rzeczywistości możesz grać na dwóch identycznych automatach do gry znajdujących się tuż przy kasie i mieć różne szanse wygranej. Nie tylko jest to legalne, ale jest powszechne.

Czy to brzmi jak oszustwo?

Według ścisłej litery prawa, nie jest.

Powiedziałbym tak. Posiadanie dwóch gier obok siebie oferujących różne kursy celowo wprowadza w błąd. Jest legalny, ale w żaden sposób nie jest szczery.

Automaty online nie są niczym innym, z wyjątkiem tego, że w niektórych przypadkach gry te były znane z oszukiwania. Ale nie renomowanych kasyn i nie renomowanych dostawców oprogramowania.

Jak oszukują?

Zakładają gry, których nie można wygrać.

Powody mnie niepokoją. Na dłuższą metę jesteś w stanie zarabiać znacznie więcej, jeśli oferujesz uczciwą grę.

Nawet idiota może po chwili powiedzieć, że nigdy nie wygra w internecie zbanowanej gry kasynowej.

Ale w przeciwnym razie inteligentni ludzie będą nadal deponować pieniądze i obstawiać je w zawrotnym tempie, jeśli od czasu do czasu coś wygrywają, nawet jeśli wykazują stratę netto w czasie.

Tak działa hazard.

Musisz od razu zrozumieć, że gry wideo poker to NIE to samo, co gry na automatach. Wyglądają podobnie na powierzchni, ale matematyka i rozgrywka nie mogą być bardziej różne. A filozofia stojąca za tymi grami jest inna.

Automat do pokera wideo wykorzystuje generator liczb losowych, który powiela kursy znalezione w talii kart z 52 kartami. Znasz prawdopodobieństwo uzyskania określonego symbolu. Każda określona karta ma prawdopodobieństwo pojawienia się 1/52.

Karta określonego koloru ma ¼ prawdopodobieństwo pojawienia się. Karta określonej rangi ma prawdopodobieństwo pojawienia się 1/13.

Odsetki zwrotu i krawędź domu

Wiedza ta umożliwia matematykom i programom komputerowym obliczanie rzeczywistego odsetka zwrotu z inwestycji w te gry.

Jaki jest procent zwrotu?

Jest to procent każdego zakładu, który w dłuższej perspektywie jest spłacany przeciętnemu graczowi. To przeciwieństwo krawędzi domu.

Na automacie do gry nie masz możliwości obliczenia procentu zwrotu z gry. To niemożliwe, ponieważ nie masz możliwości poznania prawdopodobieństwa uzyskania określonego symbolu.

Ale w grze wideo poker można obliczyć wszystkie możliwości. A ponieważ wiesz, ile płaci gra za różne kombinacje, możesz dodać oczekiwaną wartość każdego z nich, aby uzyskać ogólny procent zwrotu z gry.

I wiesz co jest jeszcze lepsze?

Procenty zwrotu z gier w pokera wideo są niemal w każdym przypadku znacznie wyższe niż procent zwrotu z automatów.

Nawet najgorsza gra w pokera wideo ma zazwyczaj 95% zwrotu z inwestycji. Ale lepsze gry oferują procent zwrotu w zakresie 98% +. Niektóre (rzadkie) gry mają tabele wypłat, które oferują nieco pozytywną grę dla gracza, na przykład 100,2%. Ale te liczby zakładają doskonałą strategię z twojej strony.

Ale nawet najlepsze gry na automatach zazwyczaj mają procent zwrotu z 95%. Bardziej popularne gry zejdą do niższego poziomu około 92%.

Oczekiwana stawka godzinowych strat w grach na automatach i grach w pokera wideo

Co to oznacza dla twojego bankrolla?

Spójrzmy, ile pieniędzy możesz matematycznie oczekiwać, że stracisz w 2 różnych grach:

Zaczniemy od średniej gry na automatach z procentem zwrotu 94%. Grasz za 1 $ za spin i robisz 600 spinów na godzinę. Oczekujesz, że wygrasz 94% każdego zakładu, co oznacza, że ​​możesz stracić 6% każdego zakładu.

6% z 600 $ to 36 $, czyli tyle, ile kasyno spodziewa się, że z czasem przegrasz w tej grze.

Następnie rozważymy grę Jacks or Better 9/6, w którą grasz z doskonałą strategią. Procent zwrotu z tej gry wynosi 99,54%, co oznacza, że ​​przewaga kasyna wynosi 0,46%.

Zakładamy, że grasz w ćwiartkę i obstawiasz 5 monet za rozdanie. Na każde z zakładów wkładasz trochę więcej pieniędzy - 1,25 $. Większość graczy w pokera wideo jest tak szybka, jak gracze na automatach; grają 600 rąk na godzinę. To 750 USD za godzinę w akcji.

Ale z przewagą domu na poziomie 0,54% twoja oczekiwana strata z tego rodzaju akcji to tylko 3,77 $.

Granie w automatach kosztuje 10 razy więcej niż gra w pokera wideo.

Video poker oferuje również inne zalety w porównaniu do automatów. Jednym z nich jest element umiejętności. Możesz nie myśleć o tym, co robisz, gdy uprawiasz hazard.

Ale jeśli jesteś kimś takim jak ja, chcesz mieć przynajmniej trochę kontroli nad swoim przeznaczeniem.

W pokerze wideo, musisz to zrobić. Decyzje, które podejmujesz, grając w każde rozdanie, mają bezpośredni wpływ na twoje wyniki.

Dobrze rozgrywaj swoje ręce, a będziesz grać w jedną z najlepszych gier hazardowych w domu.

Czy powinieneś grać w automaty w ogóle?

To jest uzasadnione pytanie. Czy w ogóle grasz na automatach?

Oto kilka zalet i wad automatów do gry:

 • Możesz wygrywać większe wygrane na automatach niż jakakolwiek inna gra hazardowa z wyjątkiem może keno. Jeśli szukasz wygrywającego jackpota, jak zobaczysz, czy wygrałeś losowanie lotto, automaty są drogą do zrobienia.
 • Nie wymagają zbyt wiele uwagi i wysiłku ze strony gracza. To pasuje do pewnych temperamentów. Relaks przed kołowrotkami wydaje się dobrym rozwiązaniem dla wielu osób.
 • Są dostępne w nieskończonej różnorodności. Możesz znaleźć grę na automatach o dowolnym temacie, jaki możesz sobie wyobrazić. Kochasz Elvisa Presleya? Znajdziesz tam automat do gry. Graj w Dungeons & Smoki, gdy miałeś 12 lat? Jest też miejsce na to. Tematy i gry są prawie nieskończone.
 • Oferują jedne z najgorszych kursów w domu. Przewaga kasyna na automatach jest bardzo różna. Niektóre z nich mogą oferować dobre kursy, ale większość z nich ma przewagę między 5% a 10%. To nie jest okropne. W końcu ruletka ma przewagę 5,26%. Problem polega na tym, że automaty grają tak szybko, że możesz z łatwością włożyć więcej pieniędzy do akcji, niż myślałeś, że możesz.
 • Nie możesz dowiedzieć się, jakie są szanse. Mam filozoficzny problem z grami na automatach. Żadna inna gra w kasynie nie jest nieprzejrzysta co do twoich szans. Możesz obliczyć przewagę kasyna do jakiejkolwiek gry stołowej w kasynie. Możesz obliczyć to również dla pokera wideo. Ale nigdy nie dostaniesz informacji, których potrzebujesz, aby odkryć krawędź domu na automatach. Jest to dla mnie nie do przyjęcia.
 • Zostały zaprojektowane tak, aby uzależniały. Producenci automatów do gier wydają miliony na badania nad tym, jakie rodzaje bodźców wprowadzą większość ludzi w stan "przepływu". Przepływ jest świetny, jeśli interesuje Cię wydajność osobistą w pracy, ale jeśli grasz w grę hazardową, jest okropnie. Żadna inna gra kasynowa nie jest tak uzależniająca jak automat do gier.

Tak, automaty są uczciwe - i tak w pewnym sensie. Kasyna nie roszczą sobie praw do automatów do gier, które są rażąco nieprawdziwe. Jeśli gra ma maksymalną pulę 1 miliona dolarów, masz szansę wygrać tak dużo pieniędzy.

To, czego nie wiesz, to prawdopodobieństwo lub nieprawdopodobieństwo wygrania tej kwoty.

Czy to niesmaczne ze strony kasyn?

Myślę, że tak jest, przynajmniej do pewnego stopnia.

Ale wszystkie gry kasynowe mają za sobą matematykę, która stawia na korzyść kasyna. Taka jest tylko natura gier. Automaty nie różnią się pod tym względem.

Bez względu na to, w którą grę kasynową grasz, jeśli pozostaniesz wystarczająco długo, stracisz wszystkie swoje pieniądze.

Jedynymi wyjątkami są niektóre gry, w które można grać z wykorzystaniem korzystnych technik, ale to zupełnie inny temat.

Jedynym sposobem, aby zdobyć przewagę nad grą automatową, jest oszukiwanie.

potrzebujesz eksperta w automatach i PHP

Budżet 30-250 USD

 • Wolny strzelec
 • Oferty pracy
 • Algorytm
 • potrzebujesz eksperta w automatach i PHP

Mam prosty automat do gier, który wymaga trochę pracy z algorytmem wypłat i wizualizacjami.

Oferta pracy nad tym zadaniem już teraz! Licytacja kończy się za 3 dni

Ustaw budżet i ramy czasowe

Przedstaw swoją propozycję

Zarabiaj za swoją pracę

Rejestracja i licytowanie miejsc pracy są bezpłatne

18 freelancerów licytuje średnio 791 dolarów za tę pracę

Pozdrawiam, jestem bardzo wdzięczny za tę okazję. To naprawdę ekscytujące, że mamy poniżej podobne doświadczenie i doświadczenie zawodowe: Podobne: [adres URL usunięty, zaloguj się, aby zobaczyć] Więcej

Cześć! Jestem ekspertem PHP z 10-letnim doświadczeniem. Proszę podać więcej informacji na temat zakresu projektu na przykładzie. Czekamy na wiadomość od Ciebie. Dzięki Santosh M.

Cześć, dziękuję za cenny czas. :-) Proszę sprawdzić poniżej punkty: 1. Mam prosty automat, który wymaga trochę pracy z algorytmem wypłat i wizualizacjami. ==> Dam ci fajną stronę ze scra Więcej

Witaj, będę wymagał zmian, modyfikacji twojego skryptu skryptów maszynowych PHP według twoich potrzeb. Jestem Nirav Shah z Maven Infotech (Holandia, Indie) - Zespół proaktywnych programistów, utalentowanych projektantów ha Więcej

Szanowny Panie, Miło cię poznać. Jestem ekspertem z branży mobilnej i webowej z zawodu z Polski. Rozwinąłem wiele aplikacji przez ponad 7 lat i przesłałem je do sklepu z aplikacjami i do sklepu, więc mam bogate doświadczenie Więcej

Cześć! Jestem Maksim z Ukrainy (UTC +2) Pracujemy z takimi technologiami jak HTML, CSS, Bootstrap, MySQL, PHP, AJAX i node.js. Myślę, że byłoby wspaniale nawiązać połączenie i omówić wszystko. Czy to zadziała dla Ciebie? Kind More

Witam, jestem bardzo zainteresowany i wygodny w wykonaniu tej pracy, ponieważ mam ponad 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Proszę spojrzeć na moją pracę w rozwoju aplikacji PHP: - ===================== Więcej

Przeczytałem twoje szczegóły projektu. Muszę zadać kilka pytań. Czy możesz przesłać mi wiadomość za pośrednictwem czatu, abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły, aby wywołać wszystkie wymagania, a tym samym rozpocząć rozwój? Zaprezentuję al Więcej

Cześć Dzień dobry! Jestem profesjonalistą IT z 9-letnim doświadczeniem. Przeszedłem przez wymagania projektu & entuzjastycznie pracować nad tym. Mam w domu zespół grafików & programiści do wykonania zadania z dailem

Cześć, mam nadzieję, że masz się dobrze. Wygląda na to, że szukasz automatu do gry & Doświadczenie programistów PHP, którzy mogą poświęcić się pracy na automatach, które wymagają trochę pracy z algorytmem wypłat i wizualizacjami. Credi Więcej

Dear Prospect Hiring Manager. Dziękuję za umożliwienie mi złożenia oferty na Twój projekt. Jestem poważnym licytantem tutaj i już pracowałem nad podobnym projektem przedtem i mogę dostarczyć jak wspomniałeś "Mogę zrobić więcej

Technologia Conical ma ponad 7 lat doświadczenia. oferujemy usługi w Pythonie, Django, Zope, CherryPy, wxGlade, Pyqt, Tkinter, PHP, OpenCart, Magneto, WordPress, CI, Mobile Development (Android App) Developme Więcej

3 030 пользователей находятся здесь

strona główna internetu.

i zasubskrybuj jedną z tysięcy społeczności.

[+] murfi рейтинг комментария ниже порога -8 0 Odpowiedź Link -9 очко -8 очка -7 отока 1 год назад (8 дочерних комментарев)

Использование данного сайта означает, что вы принимаете пользовательского соглашения i Политика конфиденциальности. © 2018 reddit инкорпорейтед. Все права защищены.

REDDIT i logo ALIEN są zarejestrowanymi znakami towarowymi reddit inc.

π Renderowane przez PID 114854 na app-563 at 2018-03-25 20: 38: 07.408501 + 00: 00 running kod kraju f3fdf71: DE.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

41 − = 33

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map