procent wypłat turniejów

procent wypłat turniejów

Oto sugerowana wypłata za turniej pokerowy. Ta struktura wygranych w pokerze zazwyczaj faworyzuje zwycięzcę, więc możesz rozważyć spłaszczenie struktury, aby więcej zapłacić osobom, które nie wygrały.

Oto kalkulator wypłat w turniejach pokerowych. Możesz użyć tego kalkulatora wypłat pokera, aby określić kwoty wypłacone każdemu graczowi. Mobilna wersja kalkulatora wypłat w turniejach pokerowych jest również dostępna na stronie HPT Mobile.

Upewnij się, że twoja struktura wypłat jest jasno określona na ulotce, ogłaszając turniej, a także upewnij się, że jest zamieszczona w widoku każdego stołu. Kopie do wydrukowania o tej strukturze wypłat znajdują się na stronie Utwórz na ślepo, na stronie pobierania oraz na arkuszu Poker z HPT.

Upewnij się, że ustanowiłeś regułę dotyczącą tego, co się stanie, gdy kilku graczy odpadnie w tym samym czasie. Czy dzielą oni wypłatę między sobą, czy gracz, który miał najwięcej żetonów na początku rozdania, wygrywa nagrodę? Używam reguły "wszyscy dzielą pulę", ponieważ odkryłem, że czasami trudno jest pamiętać, kto ma najwięcej żetonów na początku rozdania.

Większość turniejów umożliwia graczom cięcie "oferty poboczne"podzielić wypłaty. Na przykład, dwóch ostatnich graczy może zgodzić się na podzielenie pierwszej i drugiej nagrody między nimi. Należy pamiętać, że najwyższa wygrana (wysoki procent wypłacony zwycięzcy) często spowoduje, że pozostali gracze zgodzą się na podzielenie wypłaty między nimi. Bardziej zrównoważona wypłata (wielu płatnych graczy) prawdopodobnie spowoduje Nie Transakcje wypłat są dokonywane, ponieważ wypłata jest już rozłożona na wielu graczy.

Dyrektor turnieju jest nigdy odpowiedzialny za cokolwiek wspólnego z umowami pobocznymi. Wszelkie takie oferty poboczne są ściśle między graczami.

Oto wypłata na turniej PokerStars 18 graczy.

Zrozumienie procentów wypłat z automatów

Automaty do gier hazardowych to jedna z wielu gier hazardowych, które opierają się na szczęściu, a wiele osób gra w tę grę wyłącznie dla rozrywki i emocji związanych z możliwą wygraną. Chociaż szczęście jest największym czynnikiem decydującym o tym, czy gracz wygra, istnieje kilka innych elementów, które wpływają na możliwe kwoty zwrotu dla graczy, w tym procent wypłat.

Jakie są procentowe wypłaty?

Procenty wypłat wskazują, jaki procent pieniędzy zostanie zwrócony graczowi. Połów jest taki, że ta kwota zwrotu nie jest specyficzna dla tej gry, więc procent wypłat jest zwracany w dłuższej perspektywie. Procent ten jest określany przez zaprogramowane oprogramowanie, które informuje maszynę o częstotliwości i wysokości. Zasadniczo maszyna jest tak zaprogramowana, że ​​po wpłaceniu pewnej kwoty, maszyna musi zwrócić pieniądze graczom. System ten zapewnia, że ​​cała gra jest losowa, ponieważ wysokość wypłaty zależy od liczby graczy, kwoty zakładu pieniężnego na grę i czasu, jaki gracz spędza na jednej grze. Jednak procent wypłat zależy również od lokalizacji gry, konkurencji, zysku i przepisów państwowych.

Automaty online a automaty do gier lądowych

Teraz, gdy automaty online podbijają świat, warto wiedzieć, czy jest jakaś różnica w procentach wypłat w grach online i lądowych. Odpowiedź brzmi tak. Powodem jest to, że automaty online wymagają mniejszej obsługi, co zasadniczo obniża koszty utrzymania programów. W rezultacie krawędź domu jest nieco mniejsza niż w przypadku lądowiska.

Gracze będą na ogół stwierdzać, że automaty online oferują od 96 do 98,5 procent wypłat w całym okresie gry. Z kolei kasyna lądowe oferują od 91 do 95 procent wypłat. Aby znaleźć procent wypłat każdego konkretnego automatu, gracze na automatach stacjonarnych będą musieli spojrzeć na kartę wyjaśnień wypłat z przodu urządzenia. Gracze online znajdą te informacje w sekcji pomocy gry. Jeśli ta informacja nie jest dostępna, albo zadzwoń do operatora lub zadzwoń do linii obsługi klienta zgodnie z prawem, wszystkie kasyna muszą poinformować swoich klientów o procentach wypłat. Dla wszystkich kasyn, niezależnie od tego, czy są online, czy na lądzie, głównym celem gier automatowych jest znalezienie równowagi pomiędzy zyskiem z odsetka zwrotu a odsetkiem wypłat dla klienta.

Istnieje wiele platform oprogramowania, które są używane w automatach, więc tutaj znajduje się lista trzech głównych programów, które znajdziesz. Microgaming Casino jest zwykle przypisywane pieczęci eCOGRA. Zaletą tego oprogramowania jest to, że dostarczają roczne raporty o procentach wypłat swoich kasyn. Podczas korzystania z gier w czasie rzeczywistym (RTG) poszukaj logo TST5 (Technical Systems Testing) na dole strony witryny. Co ciekawe, kasyna RTG są w stanie dostosować własne tabele wypłat na automatach, jednak nie można tego zrobić, gdy gracz jest w grze, a nie dla pojedynczych graczy. Jako główna nazwa kasyn online, Vegas Technology (Oddson) używa pieczęci Certified Fair Gambling (CFG) i przeprowadza miesięczne audyty.

Określanie procentu wypłat

W tej sekcji jest kilka aspektów. Po pierwsze, należy ustalić, czy lepiej grać w grę z większą wypłatą, czy z większą kombinacją wygranych. Jako przykład, automat A ma 1000 kombinacji z tylko jedną zwycięską kombinacją, która płaci 970 monet. Slot B ma także 1000 kombinacji z 970 wygrywającymi kombinacjami, które płacą po 1 monetę. Jak widać, każda wersja oferuje procent wypłat w wysokości 97%, jednak w przypadku B, gracz ma większe szanse na wygraną, chociaż może to być mniejsza kwota. W konsekwencji, wyższe automaty do gry nie gwarantują wygranej, ponieważ wszystkie są losowe.

Ponieważ procent wypłat jest ustalany przez bardzo długi czas, może być aż 10 milionów różnych sesji, które są używane do określenia wypłat. W rezultacie często nie jest możliwe, aby gracze określili, czy mają szczęśliwą passę, czy też faktycznie używają umiejętności do grania. Załóżmy na przykład, że gracz wkłada 100 $ w automat 1 $. Gracz może skończyć na 130 punktach na końcu sesji, co powoduje wypłatę 130% (130/100). Jeśli gracz następnie umieści wygrywające 130 $ z powrotem na maszynie, może zarobić 85 $ po 130 próbach. Tak więc, od momentu gry, dostali maszynę w sumie 230 USD i otrzymali 215 USD za łączny procent wypłat w wysokości 93% (215/230). Aby gracz mógł otrzymać kwotę zwrotu między 96,5% a 97,5%, może potrzebować 10 milionów obrotów! Wybierając grę na automatach, pamiętaj, że średnia gier .25 centa nad procentem wypłat w zakresie 90%, podczas gdy gry za 1 USD będą wyższe powyżej zakresu 92%.

Procent wypłat i fakty

Dobrym faktem dla graczy na automatach jest to, że nie ma związku pomiędzy procentem wypłat a częstotliwością trafień. W rezultacie, maszyny o wysokiej wypłacie mogą mieć niskie częstotliwości trafień. Ponadto procent wypłat nie jest określany przez generator liczb losowych (RNG). W rzeczywistości to rolki i paski zwijania, które pomagają określić wypłatę. Zmieniając liczbę wyświetleń symbolu na rolce, oprogramowanie zmienia procent wypłat dla tej rundy. Wreszcie, kasyna nie są prawnie upoważnione do zmiany procentów wypłat wrzutowych, zarówno online, jak i na lądzie. Procenty muszą być zatwierdzone przez rząd, który ma minimalny procent wypłat, którego muszą przestrzegać wszystkie kasyna.

PokerStars, aby wypłacić więcej miejsc na turnieju od 11 września

"Jest dla nas jasne, że płacenie większej liczby miejsc ma bezpośrednią korzyść dla większości naszych graczy."

PokerStars był liderem w zmieniających się wypłatach turniejowych, między innymi w pokerze, w celu poprawy doświadczeń większości. W czwartek PokerStars ogłosił, że wprowadzi kolejną niewielką zmianę w wypłatach turniejowych, kontynuując wysiłki mające na celu poprawę doświadczeń graczy turniejowych na ich stronie.

11 września 2017 r. PokerStars dokona większej wypłaty z większości swoich turniejów, aby wypłacić więcej graczy, którzy dokonają zakupu. Na blogu PokerStars Kierownik operacyjny PokerStars Mike Jones wyjaśnił uzasadnienie zmiany.

"Dla nas oczywiste, że płacenie większej liczby miejsc ma bezpośrednią korzyść dla większości naszych graczy."

Podczas gdy tradycyjne wypłaty w turniejach na żywo były tylko 10 procentami z pola, co oznacza, że ​​dziewięciu na dziesięciu graczy w turnieju odejdzie z niczym, liczba ta stopniowo wzrasta zarówno na żywo, jak i online. PokerStars jest głównym zwolennikiem zwiększania odsetka graczy, którzy gotowi są brać udział w turniejach, a także wygładzania wypłat, dzięki czemu więcej niż tylko kilku najlepszych graczy może uzyskać dobrą wypłatę.

Trend w turniejach pokerowych, zarówno na żywo, jak i online, polegał ostatnio na zwiększaniu procentów, aby poprawić doświadczenia wielu graczy w turniejach, a także wesprzeć gospodarkę pokerową turnieju.

Według Jonesa, przez lata stopniowo zwiększali procent graczy wypłaconych z 10 procent do 16,6 procent, a następnie podnieśli je do 18 procent w większości turniejów na początku 2017 roku.

W rezultacie jeden na 5,5 graczy, którzy wejdą do danego turnieju, otrzymuje zwrot z początkowej inwestycji, co oznacza, że ​​wielu graczy, którzy mieliby przegraną doświadczenie (kiedy mniej graczy otrzymało wypłatę) faktycznie wygrało. Jones wyjaśnia ich rozumowanie.

"Chcemy, aby więcej osób miało więcej zabawy, wygrywając częściej."

Zmiany, które wejdą w życie w poniedziałek, będą również stopniowe, ponieważ procent wypłat wzrasta o dwa procent w kilku turniejach. Na przykład, turnieje, które poprzednio opłacały 12% wzrosną do 14%, osoby płacące 14% wzrosną do 16%, 16% przeniesie się do 18%, a 18% podniesie do 20%.

Około 30 procent powtarzających się cotygodniowych turniejów pozostanie bez zmian, w tym Progressive Knockouts, wiele turniejów high-in i turnieje już płacące 20% stawki.

Według Jonesa: "Zmiany będą subtelne i większość graczy zauważy tylko wtedy, gdy zdadzą sobie sprawę, że dreszczyk emocji odczuwa nieco częściej."

Jones wyjaśnia również na blogu, w jaki sposób planowana zmiana wpisuje się w ich ogólną misję.

"Przez lata pracowaliśmy nad tym, a my będziemy pracować nad stworzeniem najlepszego ogólnego wrażenia z gry."

Czy kiedykolwiek chciałeś napisać własne artykuły o pokerze? Być może masz jakieś doświadczenia lub opinie na temat pokera, które chciałbyś udostępnić. PokerNews z dumą wprowadza na rynek Blog PN gdzie możesz mieć platformę, dzięki której Twój głos będzie słyszalny. Dowiedz się więcej tutaj.

Klikając na turniej w głównym obszarze turniejowym, będziesz mógł zobaczyć lobby turniejowe. Tutaj znajdują się wszystkie istotne informacje o turniejach, w tym liczba uczestników; rodzaj turnieju i oczywiście szczegóły nagrody. Przycisk informacji o turniejach, znajdujący się w prawym dolnym rogu lobby turniejowego, szczegółowo określa harmonogram nagród i informacje o tym, co jest do zdobycia. Jeśli grasz w turnieju z doładowaniem i dodatkiem, pamiętaj, że struktura wypłat nie zostanie ogłoszona, dopóki nie zostanie osiągnięta ostateczna pula nagród (po okresie dodatkowym).

Struktura wypłat, procentowo wyszczególniona poniżej, jest naszym standardowym planem przydziału nagród dla turniejów rozgrywanych na Juicy Stakes Poker. Pamiętaj, że struktura wypłat może się różnić. Po kliknięciu Turnieju w naszym Lobby, pojawi się ekran Lobby Turnieju. Będzie to zawierało podstawowe informacje potrzebne do rozpoczęcia gry, w tym początkowy stos żetonów, informacje o przerwach, typ gry i inne. Po wybraniu przycisku "Informacje o turniejach", znajdującego się w prawym dolnym rogu ekranu, zobaczysz potwierdzenie struktury wypłat dla tego konkretnego wydarzenia.

Wątek: wypłaty turniejowe Arkusz kalkulacyjny (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Turnieje Zapłaty Arkusz kalkulacyjny (elastyczne # graczy & procent wypłat)

Re: Tournament Payouts Spreadsheet (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Re: Tournament Payouts Spreadsheet (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Re: Tournament Payouts Spreadsheet (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Re: Tournament Payouts Spreadsheet (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Re: Tournament Payouts Spreadsheet (elastyczny # graczy & procent wypłat)

Im więcej się uczę, tym mniej się wydaje. A Please and Thank You nic nie kosztuje!

Łatwiej jest debugować, jeśli widzimy całe makro!

Strona główna 2007 & 2013

# 1; CODE] Tutaj umieść swój kod # 1; / CODE]

Podoba Ci się ten wątek? Udostępnij to innym

Podoba Ci się ten wątek? Udostępnij to innym

Publikowanie uprawnień

  • ty może nie dodawać nowe wątki
  • ty może nie post odpowiedzi
  • ty może nie załączyć załączniki
  • ty może nie edytuj swoje posty
  • Kod BB to Na
  • Emotikony są Na
  • [IMG] jest kod Na
  • [VIDEO] kod jest Poza
  • Kod HTML to Na

Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizacja vBulletin dostarczana przez vB Optimize (Pro) - vBulletin Mods & Dodatki Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

Przyciski opinii dostarczone przez Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Dodatki Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

System alertów użytkownika dostarczany przez Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Dodatki Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

Przekierowanie zbanowanych użytkowników przez Redirect Banned Users (Pro) - vBulletin Mods & Dodatki Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

Wszystkie treści Copyright 1998-2017 by MrExcel Publishing.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 − 60 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map