prawdziwe gry, w które mogę grać

prawdziwe gry, w które mogę grać

Pokémon Go nie jest pierwszą grą, która pokazuje nam piękno gry na naszych podwórkach.

Ucieczka z otoczenia Pokémon Go jest w tym momencie prawie niemożliwa. Jego największą zaletą nie jest to, że jest to dobra gra, ale Pokémon Go wzywa nas do innego spojrzenia na nasze dzielnice. Dzięki obiektywowi telefonu ten sklep spożywczy, którego nigdy nie odwiedzasz, jest teraz "PokéStop", a wspomnieniem, które mijasz w drodze do pracy, jest "siłownia". Ale nie musisz grać w Pokémon Go tylko po to, żeby mieć taką zmianę w perspektywie - gry PC od dawna majstrują w lokalizacjach z prawdziwego świata. Z komfortu mojego krzesła komputerowego spędziłem tygodnie odkrywając radość z przewożenia niebezpiecznych materiałów w mojej półciężarówce Renault między Polską a Anglią w Euro Truck Simulator 2.

Istnieje powszechny mit, że gry wideo są często tylko formą eskapizmu, ale Euro Truck Simulator 2 sugeruje coś wręcz przeciwnego. Zamiast uciekać od prawdziwego świata, zyskuję unikalne zrozumienie tego. Przez przednią szybę tej ciężarówki zaczynam dostrzegać kręte autostrady w Europie w zupełnie nowym świetle. Dzięki wszystkim narzędziom, które programiści mają na wyciągnięcie ręki, nie dziwi fakt, że większość z nich chciałaby spędzić czas, aby ożywić wyimaginowane krajobrazy. Ale subtelność świata, w którym żyjemy, może być tak samo niezapomniana, jak niemożliwe realia wymyślone jako tło dla gier wideo.

Euro Truck Simulator 2 z pewnością ma swobodę w odtwarzaniu Europy, zmniejszając jego skalę, ale ma mistrzowskie zrozumienie, jak coś tak przyziemnego jak realistycznie wymodelowana rampa wyjściowa może nauczyć lekcji. Nauczyłem się, jak redukować biegi na siedmiu biegach, a jednocześnie zmniejszać prędkość i poruszać się po bolesnym skręcie, co dało mi uznanie za ciągnięcie przyczepy o wadze 20 ton, której nigdy bym nie zrobił.

Prawdziwe lokalizacje, które inspirują prawdziwe zrozumienie

To, co fascynuje w Euro Truck Simulator 2, nie polega na tym, że może sprawić, że przyziemna czynność, taka jak jazda ciężarówką, będzie interesująca, ale fakt, że raz po raz odchodzę z nowym uznaniem dla działalności w świecie rzeczywistym, której mogłem nie mieć. Inaczej. Dziesiątki godzin spędzonych na holowaniu nie dały mi umiejętności prowadzenia prawdziwej ciężarówki. Ale dali mi zrozumienie niuansów jazdy nimi, które wykraczają poza to, co uważam za przechodzące przez ciężarówki na autostradzie - i jestem znacznie bardziej sympatyczny, kiedy oni walczą, by zrobić to z góry, także.

Co ważniejsze, gry wideo grające z naszą własną rzeczywistością oferują nam przestrzenie do angażowania się w sposób, w jaki nigdy nie moglibyśmy inaczej. Każdy może sobie przypomnieć, jak przerażające było chodzenie za kierownicą i nauka jazdy po raz pierwszy, ponieważ pociąga za sobą wymierne konsekwencje popełnienia błędu. Mój pierwszy wypadek w Euro Truck Simulator mógł nie kosztować kogoś życia, ale to nie powstrzymało mnie od silnego rumienia i walki z koniecznością przeproszenia innych kierowców AI. Simowie, tacy jak Euro Truck Simulator 2, celują w wywiercanie dziur w ścianach między doświadczeniami z prawdziwego świata a tymi, które tradycyjnie mamy w grach wideo, ale wciąż można wyciągnąć wnioski z gier, które nie mają ambicji symulowania rzeczywistości z taką samą determinacją.

Rozległe lasy Arma 2 i DayZ's Chernarus są silnie wzorowane na ojczyźnie Bohemia Interactive, w Republice Czeskiej, ale istnieje spora szansa, że ​​nigdy tam nie byłeś. Mimo to, biorąc realną lokalizację i wykorzystując ją jako ramy dla fikcyjnego kraju, Bohemia Interactive stworzyła warstwę autentyczności, którą może osiągnąć niewielu innych strzelców. Zamiast budować środowisko, które będzie odpowiadało doświadczeniom, które twórcy chcieli mieć dla graczy, zarówno DayZ, jak i Arma 2, podobnie jak nasze własne życie, czują się jak produkty środowiska, w którym egzystują. Kiedy zaczynasz rozumieć krajobraz Czarnorusi, również zaczynasz dostosowywać sposób gry. Kiedy już kilka razy zostaniesz ostrzelany w otwartym polu, nauczysz się widzieć pastwiska i polany nie jako skróty, ale jako wyroki śmierci. Nauczysz się prześladować wzdłuż linii drzew, aby utrzymać osłonę. Jestem trochę zawstydzony przyznając, że czasami instynktownie robię to samo, kiedy wychodzę na wędrówkę.

Gry wideo, które grają w naszej własnej rzeczywistości oferują nam przestrzenie do angażowania się w sposób, w jaki nigdy nie moglibyśmy inaczej.

Ten głupi nawyk, który stworzyłem, ilustruje także sposób, w jaki gry modelujące rzeczywistość tworzą sytuacje, które informują o tym, jak działamy w rzeczywistym świecie i jak zachowujemy się w grze wideo. Na przykład DayZ nie ma magicznego interfejsu użytkownika, który pokazuje, gdzie się udać. Zamiast tego musisz opierać się na własnej świadomości otoczenia, punktach orientacyjnych i - jeśli masz szczęście - znaleźć kompas i papierową mapę. Możliwość poruszania się po lasach Czarnorusi pod wieloma względami nie różni się od możliwości poruszania się po lesie w realnym świecie, ale z dodatkową gwarancją, że wykonanie złego zwrotu nie oznacza błądzenia się w ulu wzburzonych zombie.

Oczywiście zainspirowało to także kilka pielgrzymek oddanych fanów do części Republiki Czeskiej, które zostały wykorzystane do stworzenia Czarnorusina. Pomijając to, czego może nauczyć nas gra w tych środowiskach, istnieje niezaprzeczalny urok porównywania tych dwóch elementów, co z kolei może dać nam większe uznanie nie tylko w wysiłku, który podjął się budowania tych światów, ale w prawdziwych miejscach, które je zainspirowały. Jeśli chodzi o grę taką jak The Clancy's The Division, największą rzeczą, jaką udało jej się osiągnąć, było stworzenie Manhattanu, który wydawałby się autentyczny pomimo stanu chaosu, w który wpadł.

Wraz ze stopniowym ulepszaniem gier wideo w realistycznym modelowaniu naszego świata i znajdowaniu coraz bardziej kreatywnych metod interakcji z tym światem, stwarzają one również możliwości odkrywania nowych sposobów rozumienia własnego. Niezależnie od tego, czy używasz aparatu w telefonie, gdy polujesz na Pokemona, przednią szybę semi-trick, czy też na parę lornetek, gdy wyszukasz w lesie Czarnorusina, każdy z nich oferuje unikalną perspektywę, która może informować o tym, jak zachowujemy się w rzeczywistości. -życie. Soczewka może się zmienić, ale prawda pozostaje taka sama: nasz świat i sposoby, w jakie się z nim mieszają, pozostawiły nam wiele do nauczenia.

Big's Big Fishing Adventure 3 The Trial to prawdziwa gra, w którą możesz zagrać już teraz!

1 kwietnia 2016 r. Barry

Dokuczano jej od kilku miesięcy, ale teraz możemy potwierdzić, że to prawda. Zgadza się, Big's Big Fishing Adventure 3 to prawdziwa gra stworzona przez fanów, którą możesz teraz grać! Co więcej, mimo że jest fanem, ma wsparcie ze strony SEGA Aaron Webber i kont mediów społecznościowych Sonic the Hedgehog. To jest wersja próbna gry, co oznacza, że ​​jest tylko dowcipem pełnej gry. Jednak pomimo tego, że został wydany w Prima Aprilis, możemy potwierdzić, że The Trail nie jest żartem i że w najbliższej przyszłości będzie istniała pełna wersja gry. Gra znajduje się na stronie www.bigthec.at i zawiera statyczne przerywniki, ścieżki rozgałęzień i różne mini gry, których tutaj nie zepsujemy.

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego ta gra jest trzecia z serii, oprócz tego, że jest oczywiste Sonic Adventure 3 żart, to trzecia gra rybacka Biga. Duży pierwszy wpadł do środka Przygoda Sonic, i jego druga gra zatytułowana Big's Fishing wydana w 2004 roku w ramach kolekcji gier McDonald's Happy Meal LCD. Sonic Heroes, Dźwiękowy & SEGA All-Stars Racing i Sonic Runners nie liczą się, ponieważ nie było połowów, pominięcie, które wyraźnie szkodzi sprzedaży.

Z dumą potwierdzam, że grałem bardzo małą część, ponieważ figurka Big the Cat widziana po ukończeniu gry pochodzi z mojej kolekcji. Co oznacza, że ​​moja zabawka Big-Cat odwiedziła biura firmy SEGA w Burbank, zanim to zrobiłem.

Zagraj w grę dla siebie, aw komentarzach poniżej powiedz nam, co myślisz!

Granie w gry online dla zabawy Zysk

Market Glory - darmowa gra strategiczna

Rób interesy, biegnij na stanowiska rządowe, zostań dziennikarzem, walcz o swój kraj i wiele więcej. Zarabiaj wirtualne pieniądze i złoto - zamień złoto na euro i wycofaj prawdziwą gotówkę. Ucz się więcej "

Golden Towns - darmowa gra w farmę

Rozwijaj swoje miasto, ulepszaj swoje budynki drogi, tworzyć budynki produkcyjne, zarządzać farmami, kopalnie złota. Złoto może zostać zamienione na Euro Złote Miasto i może zostać wypłacone jako Bitcoin lub prawdziwa gotówka Euro. Ucz się więcej "

Goal Tycoon - A Football Strategy Game

Zarządzaj własną drużyną piłkarską, menedżerami i obiektami. Rywalizuj w lokalnych, krajowych i międzynarodowych rozgrywkach piłkarskich. Zarabiaj wirtualną gotówkę i złoto. Wycofaj prawdziwą gotówkę euro. Ucz się więcej "

Spark Profit - Zagraj w Mobile Stock Market Game

Free to Play - Giełda gra w wymianę walut za pomocą dowolnego urządzenia (komputer, laptop, tablet, telefon). Zarabiaj prawdziwe pieniądze - dolary amerykańskie. Płaci za pośrednictwem Paypal, Skrill lub Bitcoinów. Ucz się więcej "

Dowiedz się, gdzie można znaleźć testowanie gier

Znajdź zadania testowania gier legalnych. Brak opłat. Zarabiaj za to, co lubisz najbardziej >> grając w gry. Poznaj innych graczy i odkryj ciekawe gry. Ucz się więcej "

12 gier online, w których można zarabiać na grę

Zarabianie na grach online to prawdopodobnie najłatwiejsze i najłatwiejsze sposoby zarabiania online. Ale podobnie jak w innych programach szans na dochody online, Twoje zarobki będą zależeć od czasu, pieniędzy i wysiłku, jaki włożysz w to.

Kiedy dowiedziałem się, że naprawdę można zarabiać na grach online (MMORPG), zacząłem przeszukiwać Internet. Znalazłem kilka, zarejestrowałem się na kilku stronach z grami (około 5) i grałem przez kilka miesięcy.

Nawiasem mówiąc, nie mówię o grach MMORPG, w których musisz sprzedać swoje konto (lub w grze) tylko po to, aby zarobić. Mówię o grach, w których podczas gry można zarobić wirtualne pieniądze, klejnoty lub złoto, przeliczyć je na gotówkę i wypłacić za pomocą internetowych procesorów płatności (np. Paypal).

Po miesiącach grania (i kontynuacji wyszukiwania) wymyśliłem listę >9gt; Lista tuzin gier online, które obiecują zarobki swoim członkom / graczom. Niektóre znalazłem się i niektóre zostały polecone przez innych graczy, których poznałem w witrynach z grami, do których dołączyłem (wszystkie witryny są darmowe i uważam, że wszystkie poniższe gry oferują również program polecający lub program partnerski):

Gdzie można zarabiać na grę

1. CHWAŁA RYNKU (MG) - jest symulatorem ekonomicznym, politycznym, społecznym i wojskowym, w którym można zamienić wirtualną walutę na prawdziwe pieniądze euro i można ją wypłacić przez Paypal. Jesteś uprawniony do wypłacania pieniędzy po osiągnięciu 20 euro zarobków.

Każdy gracz ma możliwość pracy, tworzenia firm, pracy na stanowisku w rządzie, rekrutacji nowych członków, zdobywania stopni wojskowych itp. Twoje zarobki będą zależały od tego, jak dobrze grasz. MarketGlory został wprowadzony na rynek w 2011 roku i od tamtej pory utrzymuje dobre wyniki finansowe.

Market Glory to jedna z gier, w które grałem i wciąż gram. Uważam, że fajnie i warto grać w przeciwieństwie do innych gier, w których zarobki są tak powolne, a funkcje gry nie są tak interesujące. Jeśli lubisz gry przeglądarkowe, które zawierają strategie biznesowe, w których możesz zarobić, to jest to dla ciebie.

Uwaga: wkrótce opublikujemy więcej informacji o Chwale rynkowej. ^ _ ^

2. GOLDEN TOWNS (GT) - to fajna gra, w której możesz rozwijać własne miasto - tak jak w Farmville. Twórz i / lub ulepszaj drogi / budynki i kopalnie wirtualnego złota. Zdobyte złoto można wymienić na prawdziwe Euro i wypłacić za pośrednictwem Paypal.

Jedno (1) wirtualne złoto jest obecnie warte 3,50 euro (1 GT złoto jest teraz równowartość 2 euro). Ale grałem już od kilku miesięcy i myślę, że dzięki odpowiedniej strategii i pewnym inwestycjom można naprawdę dużo zarobić na tej grze (to jest przy naprawdę dużych inwestycjach).

Złoto może być sprzedawane i kupowane przez autoryzowane wymienniki. Aktualny kurs wymiany 1 złota to 3,5 euro, jeśli go sprzedasz, a 5,5 euro, jeśli kupisz go za około 2 euro. Stawka zmienia się codziennie i zależy od zakupu złota & sprzedaż działań graczy.

Gra Goldentowns jest dostarczana przez Anno1777 Labs - zaufaną firmę zajmującą się tworzeniem gier od 2010 roku. Jest to również jedna z gier, które wciąż gram w tej chwili. Po prostu uwielbiam grafikę (jest to część gry przeglądarkowej i flashowanie części), co teraz mi się nie podoba, to "błędy" w grze, które czasami powodują zatrzymanie niektórych funkcji gry.

Widzisz, że GT wciąż znajduje się w fazie testowania wersji beta, a gracze od czasu do czasu napotykają na błędy w grze. Ale GT ma forum, na którym gracze mogą zgłaszać te błędy, a moderatorzy mogą pomóc graczom w ich problemach z grą.

W ciągu kilku tygodni po tym, jak zacząłem grać, dokonałem wypłaty w Euro (13 euro). Chociaż nie było to dla wydobycia złota, ale dla sprzedaży aktywnych rekomendacji dla złota. Na początku chcę użyć złota, aby rozwijać się szybciej w grze, ale zamiast tego wycofałem go, aby sprawdzić, czy naprawdę mogę go wycofać. ^ _ ^ (Zobacz moją sekcję / post).

Myślę, że ta gra będzie interesująca, jeśli polubisz także Farmville'a i Farm Frenzy na Facebooku. Goldentowns mają również wersję gry na Facebooku, ale nie możesz wypłacić swojego złota w wersji FB.

Uwaga: Wkrótce zamieścimy więcej informacji o Golden Towns. ^ _ ^

3. TYCOON CELOWY - Goal Tycoon to nowa gra online od twórców Market Glory lub MG. Jako gracz MG będziesz automatycznie mieć konto Goal Tycoon (nie musisz się rejestrować). Jest link od Market Glory do Goal Tycoon i na odwrót.

Ta gra w zasadzie dotyczy zarządzania własną drużyną piłkarską, a także wszystkich obiektów / budynków / operacji związanych z grą, takich jak stadion, hotel, pole treningowe, parking, restauracja itp.

Oczywiście gra jest bardziej zabawna dla osób zainteresowanych i może zrozumieć podstawy piłki nożnej, ponieważ będziesz potrzebować układać składy i planować taktykę gry (rzeczy, których tak naprawdę nie mam pojęcia).

I tak jak w MG, wszystkie wirtualne dochody, które zarabiasz, mogą zostać zamienione na prawdziwą gotówkę i wypłacone przez Paypal.

Goal Tycoon został wydany 15 lutego 2014 r., A ostatnio administrator strony opublikował także swoją dokumentację gry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, ich dokumentacja jest teraz dostępna online i możesz ją wyświetlić tutaj.

Ponieważ jest to nowa gra, niewiele informacji lub tutoriali znajduje się w Internecie i musisz polegać na stronie dokumentacji gry, czacie i forum, aby dowiedzieć się więcej.

4. DUNGEONS & SKARBY (DT) - Gra przygodowa, w której walczysz z potworami i średniowiecznymi żołnierzami. Zarabiasz, zbierając złoto i inne przedmioty w grze.

Zebrane złoto zostanie przeliczone na dolary amerykańskie na koniec każdego miesiąca. Po osiągnięciu minimum 5 DT dolarów możesz zażądać zapłaty w prawdziwym euro za pośrednictwem Paypal (DT 1 $ = 0,70 €). Gra oferuje również program rekomendacji, w którym możesz zdobywać bonusy z działań poleconych członków.

Osobiście uważam grę za bardzo czasochłonną, zarabianie jest również powolne, a nie dla tych, którzy chcą szybko zarobić poważne pieniądze.

Mimo to witryna wydaje się płacić członkom, ponieważ kilka ostatnich dowodów płatności zostało opublikowanych przez graczy / członków online.

5. MOJE LODY (ML) - Zabawna gra przeglądarkowa bardzo podobna do Travian - gdzie budujesz i modernizujesz budynki w swojej wiosce, budujesz swoje oddziały, rabujesz inne wioski, itd ...

Do tej pory jest to jedyna gra typu "zapłać, aby grać", z którą się zetknąłem wymaga od członków inwestowania, aby otrzymać wypłatę. Jeśli jednak gra jest interesująca i chcesz grać, możesz to zrobić bez żadnych inwestycji.

Strona twierdziła, że ​​była najlepszą grą w 2010 roku & 2011. Chociaż nie jestem pewien, gdzie to teraz stoi. Ponadto jest to pierwsza gra strategiczna online z wypłatą pieniędzy.

Ale znowu tutaj, w ML, możesz tylko poprosić o wypłatę, jeśli jesteś członkiem premium. Członkowie Premium płacą miesięczną opłatę abonamentową w wysokości około 10,00 $ miesięcznie. Transakcję płatności można dokonać za pośrednictwem Paypal.

Ponieważ grałem Traviana z moim synem, próbowałem grać w ML przez kilka miesięcy jako członek premium. Choć grafika jest dla mnie bardzo urocza (ponieważ uwielbiam średniowieczne motywy), uważam, że gra jest bardziej skomplikowana niż Travian, więc w końcu przestałem ją grać całkowicie.

Wciąż jest to fajna gra strategiczna, którą warto sprawdzić, jeśli chcesz po prostu ją zagrać. Ale jeśli grasz dla pieniędzy, nie poleciłbym tego.

6. EREPUBLIK - Witryna z grami online działająca jak Market Glory. Próbowałem gry przez około miesiąc.

Na początek świetny, ale ostatecznie będzie wymagał zakupu pakietów energetycznych, aby w pełni cieszyć się grą LUB po prostu przestać grać w grę tymczasowo i kontynuować następny dzień, aby odzyskać potrzebną energię.

Żadne dowody płatności nie zostały znalezione online i nie znaleziono wyraźnego systemu lub procesu zbierania pieniędzy na stronie gry. Ale mają aktywne forum, na którym można zgłaszać wszelkie obawy dotyczące gry, a także spotykać się z innymi graczami.

7. WIRTCONOMICS - Również nowa gra z prawie takimi samymi funkcjami, jak te z Erepublik i Market Glory.

Podobnie jak Erepublik - nie znaleziono dowodów płatności online, ale strona automatycznie publikuje ostatnie płatności dla graczy w wysokości 20 euro i więcej.

Aby zachęcać do rejestracji lub nowych graczy, Virtconomics oferuje premię za subskrypcję w wysokości 25,00 $ nowo zarejestrowanym graczom, aby pomóc im czerpać pełne korzyści z gry w początkowym czasie gry.

8. ANNO1777 - Przeglądarka internetowa ustawiona w XVII wieku. Gra jest ekonomicznym, politycznym i wojskowym symulatorem.

Wirtualne pieniądze można wymieniać na prawdziwe pieniądze i można je wypłacić przez Paypal. Firma, która stworzyła tę grę, jest również tą, która stworzyła GoldenTowns.

Anno1777 jest online od 2010 roku (lub wcześniej) i ma dobre wyniki finansowe / zarobkowe. Mimo że dobra gra online do zarabiania, strona akceptuje tylko graczy z wybranych krajów.

Podobno zapłacił swoim członkom ponad 300 000 euro, a ostatnie płatności na rzecz członków zostały również umieszczone na stronie w wysokości 50 euro i więcej. W Internecie znaleziono kilka dowodów płatności.

9. PRO-ECONOMICA - Znowu ekonomiczna strategia biznesowa, taka jak Market Glory, ale bez aspektu militarnego.

Grałem w tę grę przez około 3 miesiące. Zasadniczo idziesz do pracy, otwierasz firmy i wykonujesz inne czynności na stronie, by zarobić pieniądze i złoto.

Ci, którzy lubią wirtualne gry biznesowe, również będą cieszyć się tą grą. Jednak strona nie jest bardzo jasne, w jaki sposób można przekonwertować dolar i złoto na rzeczywiste zarobki euro, które można wypłacić.

Jedyne, co jasne jest kilka euro, które zarobisz, gdy polecisz nowych członków, którzy osiągną pewien poziom gry. Nadal jest to dobra gra dla osób myślących biznesowo, jeśli nie grasz, aby zarobić.

Możesz wypłacić pieniądze za pośrednictwem Paypal, gdy masz 10 euro na zarobki, ale nie znaleziono dowodów płatności online.

10. ZŁOTE BITWY - Golden Battles to gra symulacyjna o tematyce ekonomicznej i wojennej.

Jest to kolejna gra bardzo podobna do Market Glory, oprócz tego, że możesz tu także walczyć z kosmitami, a nie tylko z innymi graczami.

Stosunkowo nowa gra typu get-paid-to-play, ale z dużym potencjałem. W chwili pisania tego tekstu strona ma już ponad 15 000 zarejestrowanych graczy i rośnie.

Strona oferuje bezpłatny przewodnik po ebookach, aby pomóc członkom w pełni zrozumieć grę. Oferuje również forum internetowe, na którym członkowie mogą publikować swoje obawy dotyczące gry.

I chociaż nie udało mi się znaleźć dowodów płatności online, strona automatycznie publikuje ostatnie płatności dla swoich graczy w wysokości od 20,00 do 70,00 plus euro.

11. WOJNA CANNON - Według ich strony internetowej, Cannon-war to darmowa gra przeglądarkowa, w której zarabiasz na grę.

Poniżej przedstawiamy niektóre sposoby zarabiania pieniędzy w tej grze online (minimalna wypłata 10 € za pośrednictwem Paypal, Payza, Okpay, Egopay, punkty RP):

  • Premia za polecenie € 0,20 * + 10% od zakupów + 10% od wygranych w konkursie;
  • Zarabiaj losowe nagrody pieniężne podczas gry cannon-war.com;
  • Tygodniowe i miesięczne konkursy na prawdziwe pieniądze dla członków bezpłatnych i ulepszonych;
  • Cotygodniowe i comiesięczne konkursy dla członków uaktualnionych.
  • Konkurs o wartości 200 €; i
  • 0,05 EUR bezpośrednio i 0,15 EUR, gdy wniosek zostanie zatwierdzony jako rzeczywisty aktywny członek.

Osobiście nie zawracałem sobie głowy wypróbowaniem gry, ponieważ nie uważam tej witryny za interesującą. Brak strony z często zadawanymi pytaniami / pomocą i brak forum online do sprawdzania działań graczy.

Podobnie nie znaleziono dowodów płatności online. Ale może dlatego, że strona jest całkiem nowa.

12. EXODUS 3000 - Rozpoczęty w 2006 roku Exodus3000 to gra o życiu i przetrwaniu w przyszłości.

Strona twierdzi, że płaciła swoim graczom od początku 2006 roku, a kilka dowodów płatności znaleziono online, ale nie niedawno.

Niewiele informacji znaleziono w Internecie na temat tej gry, ale wydaje się być aktywna, ponieważ na forum internetowym witryny gry wyświetlane są najnowsze posty od aktywnych użytkowników oraz od właściciela witryny / samego twórcy gry.

Nie jestem pewien co do sposobu zarabiania i płatności na stronie gry. Nie próbowałem gry, ponieważ nie interesuje mnie koncepcja, która jest trochę podobna do Dungeons and Treasures.

Exodus 3000 oferuje 5000 premii za zapisanie się na Marsa (MD). MD można wykorzystać do kupowania ulepszeń i innych zabawnych rzeczy w grze.

Strona twierdziła również, że od 2006 roku zapłaciła ponad 65 000 USD i wydaje się, że ma dość wielu lojalnych i aktywnych graczy.

aby otrzymać najnowszy wpis bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej.

Myślę, że prawdopodobnie zagrałbym w Wiedźmina 3 na zawsze. Szczerze mówiąc, zaczynam myśleć, że mam problem, ponieważ gram w tę grę od lutego i nie mam na to ochoty. Po kilku tygodniach mam dość otwartych gier światowych i kończę je rok później, gdy zmęczenie się wyczerpuje. Jednak z Wiedźminem 3 myślę o tej grze, kiedy jej nie gram i kiedy ją gram, trudno ją oderwać. Muszę się położyć do łóżka, kiedy gram w tygodniu i muszę pracować rano.

Oczywiście gra nie jest idealna i możliwe, że w przyszłym tygodniu będę miał tego dość. Ale w tej chwili mogłem grać w tę grę na zawsze, żadna inna gra się nie zagląda.

Symfonia nocy lub dosłownie jakikolwiek inny Metroidvania poza tym Circle of the Moon, może.

Nie zawsze mam ochotę zagrać je ponownie, ale kiedy to robię, mam tyle radości.

Zmienia się ciągle, ale człowieku, naprawdę trudno jest teraz pokonać Darkest Dungeon.

Mimo że nie uruchomiłem go na zawsze, prawdopodobnie będę mógł grać w Team Fortress 2 na zawsze. Zwłaszcza, gdy są brane pod uwagę mapy modowane. Nieskończony człowiek rozgrywki.

Walczące gry i inne konkurencyjne i głębokie gry są w tym dobre. MMO też.

Dla mnie osobiście najlepszym przykładem są rzeczy takie jak blazblue. Mam tendencję do uczenia się każdej postaci w każdej wersji, aby przyzwyczaić się do pojedynków, ale tak naprawdę z nimi postępuje tak, jak z moją główną stroną w moim awatarze, która naprawdę trwała na zawsze.

Do tej pory zarejestrowałem ponad 1200 godzin w serii S.T.A.L.K.E.R. Nie mogę powiedzieć, że będę grał je na zawsze, ale są najbardziej prawdopodobnymi kandydatami w tym momencie.

Timesplitters Future Perfect, 2004 Star Wars Battlefront i Deus Ex: Human Revolution.

Może nie mam wiele godzin w tym ostatnim w porównaniu do dwóch pierwszych, ale kiedy gram, odkrywam coś nowego.

Dla mnie były to gry Persona 4, Metal Gear Rising lub BlazBlue. Zanurzyłem 81 godzin w BlazBlue Chronophantasma od dnia, w którym wystartował na Steamie i nie mam zamiaru rezygnować. Rozgrywam też tylko 1 postać, gdybym chciał poważnie nauczyć się innych postaci, czas włożony w tę grę byłby szalony.

Fuckin 'Terumi to świetna zabawa. Przypomina mi dni UMVC3, kiedy zdarzały się super starcia przez cały czas, a ty musiałeś modlić się, żeby twój super miał więcej klatek na niezwyciężoność lub miał krótszy czas na zwijanie, albo twoje połączenie nie sprawiło ci już ponownego opóźnienia.

Terumi tak się stało, ponieważ przesiaduje w całym pierdolonym miejscu i okazuje się, że Gleaming Fang bije prawie wszystko. Hałasowy moment, w którym super i celica ładują się, i starają się zlikwidować. BlazBlue jest po prostu pełen momentów hype, nawet te momenty X-Factor w powrocie UMVC3 w postaci ramek niezwyciężoności Overdrive. Uderzenie idealnego Overdrive'a, by przejść przez hit, który zobaczyłeś, jest tak satysfakcjonujące. Poza tym gram Terumi i Terumi, która dostanie pełną kombinację Overdrive.

Terumi może być kompletnie tandetna, ale w moim sercu jest na zawsze boski poziom. Jednym z jego głównych ruchów rozciągających kombinację jest dosłownie tupanie na czyjąś głowę stalowym butem z obcasem z nożem w pięcie. Jak to nie jest najbardziej niesamowitą rzeczą, jaką wymyślili w grze walki?

Cóż, nic więcej do powiedzenia, to wystarczająco długo.

Dziękuje za przeczytanie,

przepraszam za problem,

i ciesz się HetaOni po angielsku!

Gry APH, w które możesz grać! przez Hetalia-Videogames

TO. JEST. SZALEŃSTWO.

Cała moja gra jest oparta na koszmarze, jaki miałem po zagraniu siro oni.

Tak naprawdę tak, to jest "remake" i nie dbam o to. Wiele "Oryginalnych" gier to "Remaki" starych gier z zakręconymi wątkami i różnymi postaciami.

Robię swoją grę dla zabawy. Moi przyjaciele chcieli, żebym zmienił mój koszmar (Fanfiction, który napisałem później) w grę. To nie będzie publiczne, dopóki przyjaciele mnie nie zachęcą. Dostaję wiele nienawistnych notatek na temat mojej gry. Czy się przejmuję? Nie całkiem. Robię to dla zabawy.

I faktycznie znam osobiście Tomoyoshi. Miała się dobrze ze mną, tworząc moją wersję gry, o ile ją oceniam. Ona nawet dała mi mnóstwo zasobów itp. Na to. (W której dałem Pianodreamowi także kilka za jej.)

Czy mogę sprzedawać gry wykonane w RPG Maker?

Z FAQ na temat Enterbrain: (przedrukowany jako "dozwolony użytek")

"Tak, możesz rozpowszechniać gry utworzone za pomocą RPG Maker XP / VX lub IG Maker, korzystając z dołączonych (lub dodanych) materiałów, jako freeware lub komercyjne produkty. Możesz także modyfikować materiały za pomocą innego oprogramowania, takiego jak Photoshop, pod warunkiem, że są one używane tylko w oprogramowaniu RPG Maker lub IG Maker, a nie sprzedawane / rozpowszechniane.Możesz także dołączyć własną grafikę i muzykę, jeśli chcesz. Upewnij się, że te gry nie zawierają żadnych materiałów, które naruszają prawa innych osób.

Należy pamiętać, że wszelkie modyfikacje plików exe, dll lub innych plików gier generowanych przez RPG Maker lub IG Maker są zabronione. Ponadto nie wolno używać materiałów zawartych w oprogramowaniu (lub dodatkowym pakiecie) w innych silnikach gier lub oprogramowaniu "

Czytaj więcej: http://www.rpgmakerweb.com/support/faq/227/970#faq970#ixzz1dUj4ukaM

- Nowe zasady i wskazówki, których musisz przestrzegać, aby przesłać do grupy -> http://carmenmcs.deviantart.com/art/Hetalia-Gry wideo-Grupa-Rules-and-Guidelines-43808091?q=gallery%3AHetalia-Gra wideo% 2F249199959amp;qo=0

- Przewodnik korzystania z zasobów, kredytowania i pozyskiwania -> http://carmenmcs.deviantart.com/art/CREDITING-SOURCING- What-Resources-to-use-and-HOW-438086444?q=gallery%3AHetalia-Videogames%2F24199959amp;qo=1

- Zasoby Masterpost -> http://hetalia-videogames.deviantart.com/art/RPG-MAKER-RESOURCES-MASTERPOST-443052084

- Znalazłem listę i porównanie wielu usług hostingu plików, które możesz sprawdzić tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_file_hosting_services

- I znowu, dopóki informacje o zasobach i zasobach nie zostaną całkowicie przywrócone, połączę cię z jedną z rzeczy, które mogą pomóc twórcom gier z tym "zbyt trudnym plikiem" na teraz: http: //forums.rpgmakerweb.com/index.php?/topic/3799-releasing-games-without-needing-rtp-lightweight-and-easy/

Teraz z innymi ważnymi sprawami! Przypomnienie, że zmieniliśmy wiele rzeczy w grupie na najlepsze, nawet jeśli na początku będzie to zbyt surowe. więc przeczytaj nowe zasady, wskazówki, warunki przesyłania itp. Znajdziesz je na pierwszej stronie (gdzie są duże czerwone litery) i wewnątrz folderów galerii.

Ponadto aktualizowane są wszystkie opisy folderów, a także informacje na pierwszej stronie. Proszę przeczytać je przed przesłaniem, w przeciwnym razie odchylenie prawdopodobnie zostanie odrzucone (lub usunięte, jeśli któryś z administratorów zdecydował, że nie odrzuci go, gdy był należny). Jest kilku administratorów akceptujących każdy rodzaj odchyleń (czasami nawet nie związanych z hetalią!) I jak tylko znajdę kim są, będę je "karcił" w nadziei, że się zmienią, a jeśli nie, to dostaną wyrzucony z pracy XD Tymczasem, proszę przynajmniej raz przeczytać zasady, aby nie zalewać nas zrzutami gry i wpisami tekstowymi, które tutaj nie pasują!

Cześć! To znowu założyciel. Chciałem tylko coś wyjaśnić. Muszę ci to przypomnieć jeśli używasz modeli Miku Miku Dance (MMD), MUSISZ pozyskać to, czego używasz! Nawet jeśli można je swobodnie używać, nadal trzeba o tym udowodnić. Widzę, że zaliczasz mi i innym za piksele, ale całkowicie ignorujesz twórców MMD. To nie dobrze.

Jeśli chodzi o inne zasoby, takie jak muzyka chroniona prawami autorskimi i oficjalne zdjęcia i inne rzeczy. cóż, byłoby idealnie, gdyby wszystkie zasoby używane w twoich grach były twoimi własnymi stworzeniami lub darmowymi zasobami, ale to może być trudne.

Po pierwsze, administratorzy nie są dostępni, aby uczestniczyć w twoich projektach lub przyjmować prośby o grafikę, sugestie lub takie rzeczy. Ta grupa jest jak każda inna grupa DA. na przykład, powiedzmy, że grupa anime promuje rysunki i mangi, ale nie pytasz adminów "hej, mam ten pomysł, administratorzy, zamieńcie go w komiks!". To samo tutaj.

Tak więc istnieją poważne zmiany w folderach galerii grup. Zmieniliśmy nazwy niektórych folderów, usunęliśmy kilka innych i stworzyliśmy nowe, które powinny działać lepiej. Nowe foldery to:

- Heta Gry MUZYKA

- Gry typu casual Flash, krótkie gry itp.

- Gry fantasy i science-fiction RPG

- Pomoc przy tworzeniu projektów, rekrutacja zespołów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 + = 53

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map