podstawowe gry strategiczne

podstawowe gry strategiczne

podstawowe strategie gry w blackjacka za darmo

1. Carom Billiard Słynna gra bilardowa: Carom bilard 40 misji i fre.

2. PaySlots PaySlots to popularna gra kasynowa. Połącz owoce z sco.

3. Układacz Naciśnij spację, aby zatrzymać ruchome światła i zacznij.

4. chińskie szachy chińska gra w szachy z dobrą sztuczną inteligencją. to jest tria.

5. Wybierz swoją przygodę Zabawna gra, w której kontrolujesz figurkę. Ty wybierasz.

1. Asuka-chan Chat Bot Asuka-chan jest botem AI Chat. Możesz porozmawiać z nią.

2. umiejętności myszy Poślij cel, prędkość myszy, szybkość kliknięcia i całkowity mou.

3. Xiangqi II Xiangqi (chińskie szachy) jest najpopularniejszą grą planszową w.

4. Cat Litter Woman Nudności i różne opcje kliknij po prawej, możesz.

5. Internet Mahjong Asli permainan Mahjong. Bukan simbol-simbol Cina menunju.

1. Najtrudniejsza Sexy Girl Puzzle Najtrudniejsza Sexy Girl Puzzle

2. Rozbierz mnie - Wersja żeńska "Szybka gra! Wystarczy kliknąć tyle razy, aby wziąć kawałki.

3. Sajilo Carrom Board Carrom lub carroms to rodzina gier stołowych.

4. HiRoads HiRoads to wciągająca platformówka 3D z udziałem skoku.

5. Nyx Game Queen's Blade Ecchi gra jednej z postaci Queen's Blade.

Podstawowa strategia dotycząca żywności i napojów w grze Tokyo 2020

Podstawowa strategia dotycząca żywności i napojów (strategia żywnościowa) określa podstawowe podejście, które zostanie przyjęte do usług związanych z żywnością i napojami podczas igrzysk w Tokio 2020. Oprócz określenia ogólnego podejścia do opracowywania szczegółowych planów dotyczących usług związanych z żywnością i napojami podczas Igrzysk w Tokio 2020, strategia będzie służyć jako narzędzie do rozpowszechniania informacji wśród partnerów dostarczających żywność i napoje.

Strategia żywnościowa została po raz pierwszy sformułowana podczas Igrzysk w Londynie w 2012 roku i to samo podejście zostało wykorzystane w grach Rio 2016.

Obie strategie zostały sformułowane przy udziale niezależnych ekspertów. W podobny sposób, Igrzyska Tokio 2020 zwołają Grupę Doradczą ds. Strategii Żywności.

Komitet ma się spotkać sześć razy w okresie od marca do lata 2017 r. I planuje ogłosić strategię żywnościową w okolicach marca 2018 r.

Podstawowa strategia gry w blackjacka

Blackjack jest jedną z najpopularniejszych gier prezentowaną w każdym kasynie. Ta gra jest prawnie zyskała popularność z powodu niemal równych szans na wygraną gracza i kasyna. Artykuł opisuje podstawowa strategia gry w blackjacka. Gracze używający podstawowych gier strategicznych mogą osiągnąć redukcję korzyści przed instytucją graczy do 0,5%, a profesjonaliści, którzy używają podstawowej strategii w blackjacku, wraz z kartą wyników, mogą uzyskać przewagę nad kasynem do 5% średnie zakłady. Spróbuj skorzystać z podstawowej strategii w darmowej grze demo:

Zastosowanie podstawowej strategii w blackjacku:

Poniżej znajdziesz przykłady, kiedy należy zastosować podstawową strategię gry w blackjacka:

 • Sytuacja: Krupier pokazuje swoją pierwszą kartę o wartości dwóch, trzech, czterech, pięciu lub sześciu. Najprawdopodobniej dealer przegrywa, ponieważ zgodnie z zasadami gry w blackjacka krupier powinien brać karty, dopóki nie uzyska 17 punktów lub więcej. Karta rozdającego o prawdopodobieństwie rozdania warta dziesięć punktów jest świetna, ponieważ karty są nominowane w 10 punktach w talii (wszystkie zdjęcia i dziesiątki).

Gracz: Zgodnie z zasadami podstawowej strategii w blackjacku, w sytuacji, gdy karty krupiera od dwóch do czterech, gracz, z jedenastoma punktami lub mniej, powinien kupić kartę bez możliwości kradzieży, czyli zatrzymując się na 12 i powyżej. A jeśli rozdający pokazuje kartę od pięciu do sześciu, gracz 10 i 11 punktów powinien podwoić (Double).

 • Sytuacja: rozdający pokazuje swoją pierwszą kartę o wartości siedmiu, ośmiu, dziewięciu lub dziesięciu, najprawdopodobniej uzyskał siedemnaście, osiemnaście, dziewiętnaście lub dwadzieścia punktów.

Działanie: W oparciu o podstawową strategię gry w blackjacka, w tej sytuacji, gracz musi spróbować zebrać liczbę punktów większą niż szacowana ilość punktów u rozdającego przy dziesiątkach. Na przykład, jeśli pierwsza karta, w której krupier pokazuje 7, gracz musi dążyć do zdobycia dokładnie 17 punktów lub więcej.

 • Trzeci przypadek: Czasami, pomimo tego, że krupier pokazuje mapę, gracze nie kupują przy 12-15 okularach, wierząc, że zbyt często dostają dziesięć. Więc wolą pozostać przy 12 vs. 7 lub 13 przeciwko 8.

Działanie: Podstawowa strategia gry w blackjacka, w zależności od kart krupiera, musimy wziąć kolejną kartę, nawet jeśli uważamy, że to pomyłka. Wyjątkiem są sytuacje, w których liczymy karty z wykorzystaniem systemu liczenia plusów i minusów i mamy dodatnie konto rzeczywiste. W takim przypadku, zakładając, że istnieje szansa na uwolnienie kilkudziesięciu dużych, możemy odmówić dalszego zestawu kart.

 • Przypadek czwarty: W pewnym momencie gracz decyduje, że twórcy kasyna nie są głupcami i wybrali najlepsze zasady dla kasyna. Potem zaczyna przestrzegać tych samych zasad, zdobywając do 17 kart i nie zatrzymuje się nawet na 16 punktach.

Akcje: Gracz zmniejsza swoje szanse na wygraną, gdy krupier pokazuje karty od 2 do 6. W przypadku 7, 8, 9, 10 i asów - strategia ustawiona jako wiele (dealer kart + 10) lub więcej punktów jest statystycznie uzasadniona . Jest to uzasadnione jako krok dodania karty o 16 punktów.

Korzystanie ze stołu nie jest trudne. Początkowo gracz znajduje sumę wyników swoich kart (wstępnie złożonych) w pionie i rozdaje karty, poziomo. Na przecięciu tych wartości zostaną pouczeni, aby działać. Na przykład, całkowita suma punktów dla obu kart wynosi 10, a krupier dał mi trzy - na przecięciu tych wartości musimy podwoić (D).

Dla wygody graczy umieszczamy obie wersje tabel na tej stronie. Racjonalnie zakładaj zakładkę w przeglądarce i wróć do tych informacji za każdym razem, gdy gra w blackjacka.

Decyzje przy stole w blackjacku przy użyciu podstawowej strategii

Pomoc przy wartościach tabeli przy podstawowej strategii gry w blackjacka:

Następujące wartości są podane w prawej tabeli odszyfrowywania. Czerwony oznacza akcję na zestaw kart, żółty - stop, niebieski - podwójny. Pozostałe kolory odszyfrowanych wartości znajdują się poniżej.

 • H - Dodaj kolejną kartę do udostępnienia. Trafienie
 • S - Nie zdobądź więcej kart i pozostaw aktualną liczbę punktów. Zostać.
 • D - Podwojenie obecnego zakładu. Podwójnie.
 • Ds - Jeśli reguły na to pozwalają, możesz podwoić. Jeśli nie pozwalają, powinieneś przestać. Podwójne lub Stay.
 • P - Oddziel identyczne karty z zestawem kontynuacji dla każdego z nich. Rozdzielać.
 • H / P - możesz dzielić karty, jeśli zasady pozwoliły na podwojenie po podziale. W przeciwnym razie po prostu weź kolejną kartę. Hit lub Split.
 • S / P - dziel się kartami, jeśli dozwolone są podwojenie reguł po podzieleniu. W przeciwnym razie wystarczy. Zostań lub Split.
 • D / P - udostępnisz kartę, jeśli możesz podwoić po podzieleniu. W przeciwnym razie po prostu podwoj zakład. Podziel lub Double.
 • H / R - należy zrezygnować z pracy w niepełnym wymiarze godzin (zrzeczenie się), jeśli zezwala na to regulamin lub wziąć inną kartę. Hit lub poddanie się.
 • S / R - w przypadku rezygnacji z pracy w niepełnym wymiarze godzin (zrzeczenie się), jeżeli jest to dozwolone przez przepisy lub jest wystarczające. Zostań lub poddaj się.

Podstawowa strategia to konserwatywny wariant blackjacka. Jego użycie może zmniejszyć krawędź domu do 0,5%. Staraj się jednocześnie korzystać z systemu liczenia kart i podstawowej strategii.

Podstawowa strategia będzie musiała zadziałać, jeśli używasz systemu liczenia kart w blackjacku. Razem te dwa narzędzia pomogą ci uzyskać pozytywne oczekiwania w grze w blackjacka i wygrać w kasynie.

Granie na wartościach tabeli bez żadnych dodatków jest odpowiednie dla początkujących. Dane te pozwalają graczowi zrozumieć, na czym polega blackjack i wyciągnąć własne wnioski na temat jego strategii gry.

To jest strona o podstawowej strategii: podstawowa strategia blackjacka, która daje graczowi najlepszą matematyczną przewagę nad krupierem. Kiedy rozdajesz rękę, używasz podstawowej strategii z twoimi kartami w uzupełnieniu kartami krupiera. Każde rozdanie jest inne, więc wszystko zależy od tego, czym jest karta krupiera i jakie decyzje podejmujesz tylko za pomocą tej karty i kart, które trzymasz. Pokażemy Ci, co robić w każdym scenariuszu blackjacka.

Być może słyszałeś o wykresach w blackjacku lub "listach oszustów", które mówią ci, jaki najlepszy ruch jest dla kombinacji kart. Jedynym problemem jest to, że wykres strategii zmienia się dla każdej odmiany blackjacka, ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów blackjacka. W rzeczywistości, jeśli naprawdę chcesz, to jest całkowicie legalne, aby wnieść książkę z planami strategicznymi do kasyna na lądzie, ponieważ to technicznie nie oszukuje. Tutaj objaśnimy strategię blackjack z ręki na każdy możliwy ruch.

Po pierwsze, największą wskazówką jest to, że dziesiątki, walety, królowe i królowie są warte dziesięć punktów, co oznacza, że ​​w talii jest więcej dziesiątek niż w jakimkolwiek innym punkcie. Możesz wykorzystać to na swoją korzyść, aby przewidzieć z większym prawdopodobieństwem, co się stanie, jeśli krupier ma dziesięć lub masz dziesięć, a następnie jaki ruch w blackjacka powinieneś zrobić.

OK, poniżej jest miejsce akcji i link do strony dla każdego możliwego rozdania w blackjacku. Kliknij link i postępuj zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami krok po kroku, aby poznać podstawową strategię.

Strategia blackjacka - ciężkie ręce

Twardą rękę definiuje się jako rękę bez asów lub gdy as jest liczony jako 1 punkt zamiast 11, ponieważ ręka przegra. Poniższa lista składa się z podstawowa strategia dla trudnych rąk.

Strategia blackjacka - miękkie ręce

Miękka ręka to taka, która ma asa, ale as może być użyty jako 1 punkt lub 11 punktów, dlatego masz wybór i więcej miejsca, aby zdobyć blackjacka. Poniższa lista zawiera różne strategie, gdy masz miękką rękę, a as jest liczony jako 11 punktów. Poniższe łącza dostarczają informacji dla podstawowa strategia dla miękkich rąk.

Strategia blackjacka - dzielenie par

Poniższe strategie należy stosować, gdy rozdający rozdał ci dwie karty o tej samej wartości. Masz większą szansę na wygraną dużą, gdy podzielisz pewne pary na inne. Poniżej znajduje się katalog podstawowa strategia dla rąk par.

Kliknij powyższy obrazek, aby odwiedzić CasinoMax i zagrać w blackjacka (za darmo lub za prawdziwe pieniądze).

Strategia blackjacka - Podstawowa strategia Blackjack dla kasyn online

$ 100 € - Premie pierwszego depozytu!

$ 200,00 € - Premie pierwszego depozytu!

$ 400,00 € - Premie pierwszego depozytu!

$ 250,00 € - Premie pierwszego depozytu!

$ 500 € - Premie pierwszego depozytu!

$ 120 € - Premie pierwszego depozytu!

Blackjack jest jedną z niewielu gier kasynowych, w których gracz może określić własną fortunę. Fakt ten sprawia, że ​​blackjack jest bardzo atrakcyjną grą, ponieważ gracz może wygrać, jeśli wie, jak to zrobić. W historii blackjacka wymyślono wiele systemów mających na celu pokonanie kasyna. Tutaj dowiesz się o najbardziej wyjątkowej strategii.

Jedną z głównych rzeczy, które każdy gracz musi znać przed siedzenie przy stole, aby grać w blackjacka, jest podstawowa strategia. Ta strategia opiera się na matematyce gry w blackjacka i została przetestowana za pomocą symulacji komputerowych. Jeśli gracz podąża za nim prawidłowo, krawędź domu jest zredukowana do minimum. To najlepszy sposób na zagrywanie w każdą możliwą kombinację.

Podstawowa strategia jest zwykle podana na wykresach i zapewnia graczowi matrycę, która pokazuje, co należy zrobić - wstać, zostać, podwoić, podzielić się lub poddać w dowolnej sytuacji. Strategia wskazuje, która decyzja zwiększa szanse, usuwając wszelkie przesądy.

Aby czerpać korzyści z podstawowej strategii, musi być ona właściwie wykorzystywana. Decyzje są matematycznie udowodnione, że są najlepsze, a każde odchylenie zmniejszy wygrane graczy - nawet jeśli czasami ruch działający wbrew podstawowej strategii działa lepiej.

Sekwencja jest ważna. W oparciu o szanse i prawdopodobieństwa strategia nie gwarantuje, że gracz wygra wszystkie rozdania. Od czasu do czasu strategia może przynieść konsekwentne straty, na przykład jeśli stoisz 13 przeciwko 5 krupierowi i trzykrotnie przegrywasz jeden po drugim, możesz odrzucić tę strategię. Ale na dłuższą metę prawdopodobieństwo siebie wynosi: jeśli stoisz 13 przeciwko krupierowi 5 tysiąc razy, więcej rąk zostanie wygranych niż przegranych.

Aby powtórzyć, podstawowa strategia musi być stosowana prawidłowo.

Powinieneś użyć poprawnego wykresu zgodnie z liczbą używanych pokładów. Na przykład, jeśli poniższa tabela została wykorzystana w grze na jednej talii, zwiększy się jej przewaga kasyna.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map