najlepszy sposób na obstawianie kości

najlepszy sposób na obstawianie kości

Craps Rules - Jak grać w Craps

Jeśli jesteś nowy w grze Craps, gra może wydawać się nieco skomplikowana i dość gorączkowa - wiele akcji dzieje się od razu, ponieważ zakłady w Craps mogą zostać wykonane w dowolnym momencie rundy. Chociaż możesz zagrać w craps, znając tylko kilka zakładów, możesz mieć więcej zabawy i trochę zmienić, gdy znasz wszystkie dostępne opcje zakładów oraz jak i kiedy je umieścić. Przechodząc przez zasady craps i zakład gry przez zakład wkrótce będziesz wiedział, jak grać w craps jak profesjonalista i być gotowym do grania w ekscytujące klasyczne kasyno online.

Craps Rules - Podstawy gry w kości

W grze online w kasynie na komputery stacjonarne i komórkowe, a także w grach na żywo, gracze kładą zakłady na wynik rzutu kostką. W grze używane są dwie sześciostronne kości. Gracz, który rzuca kostką nazywa się "strzelcem", a jeśli grasz w kasynie na żywo, każdy gracz przy stole może mieć możliwość rzutu. Kostki są przekazywane przeciwnie do ruchu wskazówek zegara po każdej nowej rundzie.

1) Strzelec wybiera dwie kości do rzutu.

2) Strzelec musi wykonać zakład Pass Line - na linii Pass lub Do not Pass (wkrótce przejdziemy przez to, co to oznacza). Inni gracze przy stole również stawiają zakłady.

3) Strzelec rozpoczyna rundę odrzucając kostki z przeciwległej ściany stołu. Pierwsza rolka strzelca znana jest jako rzut wypadowy.

Tak jak powiedzieliśmy, strzelec musi wykonać zakład Pass lub zakład Do not Pass przed pierwszym rzutem - rzutem na come-out. Jeśli rzut wypadnięcia wynosi 7 lub 11, zakład Pass wygrywa, a zakłady Do not Pass przegrywają. Ten scenariusz kończy rundę. Jeśli rzut wypadnięcia wynosi 2, 3 lub 12, zwane także "craps", linia pass przegrywa, a linia do not pass wygrywa (w niektórych kasynach 12 oznacza remis, a zakład zostaje zwrócony gracz.) To również kończy rundę.

Jeśli rzut wypadnięcia wynosi 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, wtedy ta konkretna liczba staje się punktem gracza. Handlarze przy stole umieszczają krążek na tym konkretnym numerze na stole. Strzelec kontynuuje rzut kostką, aż wyrzuci punkt o wartości 7. Jeśli liczba punktów zostanie wyrzucona, wtedy gracze z linii bramkowej wygrywają, a gracze z zakładów Do not Pass przegrywają. Jeśli 7 zostanie wyrzuconych, zakłady Pass line przegrywają, a zakłady Do not Pass wygrywają.

Jak grać w Craps - popularne zakłady

Mimo że istnieje wiele zakładów do wyboru, gdy już będziesz musiał wiedzieć, jak grać w popularne bety w craps, możesz zacząć grać praktycznie od razu, aż do momentu, w którym zrozumiesz grę.

Pass Line: Zakłady pass line to najłatwiejsze zakłady na craps. Kiedy obstawiasz na linii bramkowej, obstawiasz, że 7 lub 11 będzie wynikiem rzutu na come-out. Jeśli strzelec wyrzuci 7 lub 11 na rzucie, podwoisz pieniądze.

Jeśli strzelec wykona rzut o wartości 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, wówczas punkt zostaje ustalony. Kiedy obstawiasz linię Pass, chcesz, aby ten numer punktu został ponownie wyrzucony (zanim strzelec wykona rzut 7). Jeśli strzelec trafi na liczbę przed wyrzuceniem 7, twój zakład linii Pass jest podwojony.

Do not Pass Line: Zakłady Do not Pass są przeciwieństwem zakładów Pass line. Kiedy stawiasz zakład Do not Pass, w zasadzie obstawiasz przeciwko strzelanemu. Chcesz, aby strzelec zgniótł (rzuć 2, 3 lub 12) na rzucie na rzut. Jeśli punkt zostanie ustanowiony na rzucie na come-out, to twój cel jako gracza Do not Pass polega na tym, aby strzelec wyrzucił 7, zanim uderzy w ustalony numer.

Przyjdź zakłady: Zakład A Come jest jak zakład Pass Line, ale może zostać wykonany w dowolnym momencie po tym, jak zostanie wykonany punkt. Jeśli strzelec wykona 7 lub 11 po wykonaniu zakładu Come, wygrywa zakład Come. Jeśli strzelec wykona 2, 3 lub 12 po tym, jak zostanie złożony zakład Come, zakład Come wygrywa.

Jeśli strzelec wykona dowolną inną liczbę, która staje się twoim numerem punktowym i jeśli ta liczba zostanie wyrzucona zanim strzelec wykona rzut o wartości 7, zakład Come wygrywa. Jeśli 7 zostanie wyrzucone przed liczbą, zakład Come wygrywa. Ten zakład płaci nawet pieniądze.

Do not Come: Jest to przeciwieństwo zakładu Come. Jest również tworzony w dowolnym momencie po tym, jak został wykonany. Zakłady Do not Come wygrywają, jeśli strzelec wykona rzut 2 lub 3 po ustaleniu punktu (wynik 12 oznacza remis). Jeśli jakakolwiek inna liczba zostanie wyrzucona, która stanie się twoim numerem punktowym, wtedy siódemka musi zostać wyrzucona zanim ta liczba powtórzy się ponownie, aby zakład Do not Come wygrał.

Zakłady: Jest to zakład poboczny, który można postawić tylko po dokonaniu zakładu Pass, Do not Pass, Come lub Do not Come. Nie zobaczysz tego zaznaczonego na stole, ale robisz to, umieszczając żetony bezpośrednio za pierwotnym zakładem. Masz "szanse", kiedy już złożyłeś zakład Pass lub Come, a Ty "kłaść zakład", gdy wykonałeś zakład Do not Pass lub Do not Come.

W zależności od tego, jaki jest twój pierwotny zakład, bierzesz / układasz szanse na to, czy numer punktu lub 7 zostanie wyrzucony jako pierwszy. Na przykład, jeśli złożyłeś zakład Pass i bierzesz zakład, wygrywasz zakład, jeśli liczba punktów zostanie wyrzucona przed 7. Jeśli Twój pierwotny zakład wygrywa, Twój zakład wygrywa. Zakład obstawiania może zostać wykonany w dowolnym momencie, usunięty w dowolnym momencie, a także może zwiększyć lub zmniejszyć kwotę zakładu w dowolnym momencie gry.

Istnieje również limit zakładów, który wynosi 2-3-krotność pierwotnego zakładu. Jeśli postawiłeś 20 $ na zakład "nie przyjść", możesz wyłożyć kursy do 40 $ za 2-krotność pierwotnego zakładu, lub 60 $ za 3-krotność pierwotnego zakładu, w zależności od kasyna.

Kursy płacą od 2 do 1 za punkty 4 i 10, od 3 do 2 za punkty 2 i 9 oraz od 6 do 5 za punkty 6 i 8.

Jak grać w Craps - Zakłady na jedną walkę

Po odejściu od tego, jak zagrać w craps zakłady na jedną walkę, mogą zostać wykonane w dowolnym momencie w trakcie rundy i są umieszczane w obszarze układu craps, w którym widać obrazy kombinacji kostek, jak pokazano na poniższym obrazku. Powinieneś zawsze pamiętać, że te zakłady oferują dość sporą przewagę kasyna i nie są polecane przez ekspertów od craps. Ucząc się, jak grać w craps zakłady na jedną walkę, możesz używać ich oszczędnie w grze, dodając trochę dreszczyku emocji.

Te zakłady to grupa pojedynczych zakładów znalezionych razem na stole. Zakłady z propozycjami zazwyczaj mają bardzo wysoką przewagę kasyna, więc powinieneś zagrać tylko raz na jakiś czas, gdy chcesz trochę akcji, gdy czekasz na stojące zakłady.

Three (Ace Deuce): Wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 3 i płaci 15 do 1.

Dowolna 7 (duża czerwona): Wygrywa, jeśli strzelec wykona rzut 7 i zapłaci 4 na 1.

Any Craps (Three way): Wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 2, 3 lub 12 i płaci 7 do 1 za każdą liczbę.

Dwie kości lub asy (Snake Eyes): Wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 2 i płaci 30 do 1.

Dwanaście Craps (Boxcars or Midnight): Wygrywa, jeśli strzelec wykona rzut 12 i zapłaci 30 do 1.

Jedenaście (Yo): Wygrywa, jeśli strzelec rzuca 11 i płaci 15 do 1. Jest to nazywane yo zamiast jedenastu, aby uniknąć zamieszania, ponieważ jedenaście dźwięków przypomina siedem.

Craps and Eleven (C.&MI): Ten zakład jest od czasu do czasu zaznaczony po stronie pól zakładów propozycji na stole jako C&E. Jest 16 kółek oznaczonych literą C lub E, które pasują do wszystkich 16 graczy przy stole do gry w kości. Ten zakład dodaje jedenasta do zakładu Any Craps, dzięki czemu wygrywasz, jeśli jedenastka zostanie wyrzucona, lub jeśli jedna z liczb craps zostanie wyrzucona. Wypłata wynosi 7: 1, jeśli zostaną wyrzucone jakiekolwiek liczby craps 12,3 lub 2, a 15: 1, jeśli jedenastka zostanie wyrzucona. Całkowita przewaga kasyna wynosi 11,11%. Ponieważ 50% twojego zakładu jest na każdym Any Craps i Eleven, stracisz połowę swojego pierwotnego zakładu, ponieważ zawsze przegrywa.

Róg (2,3,11 lub 12): Zakład Horn obstawia albo 2,3,11, albo 12, które są rzucane na następny rzut kostką. Ten zakład znajduje się na środku stołu z propozycjami zakładów. Zakłady są dzielone między każdą liczbę. Na przykład, jeśli postawisz 8 $, wtedy 2 $ przejdzie na każdy numer. Jeśli jedna z liczb zostanie wyrzucona, 2 i 12 zapłacą 30 do 1, a następnie 3 i 11 zapłacą 15 do 1. Następnie różnica między zakładem Horn a C&Zakład E polega na tym, że wszystkie liczby mają swoje odrębne wypłaty, podczas gdy wszystkie liczby craps mają łączną wypłatę 7: 1.

Horn High Bets: Jesteś w stanie podwoić swój zakład na jeden z numerów zakładów na Horn, podając jeden z numerów Hornów jako numer High Horn. Kiedy stawiasz zakłady na 5-krotność wielokrotności, czyni to zakład łatwiejszym, dzięki czemu możesz wyznaczyć jedną jednostkę dla każdego numeru i dodatkową jednostkę na jednym z nich. Na przykład, jeśli umieścisz Horn High na 11, 2 $ zostanie umieszczone na 11, a 1 $ na każdym 2,3 i 12. Jeśli 11 zostanie wyrzucona, otrzymasz dwa razy więcej wypłat minus trzy dolary przegranych zakładów. Musisz podać, który numer chcesz jako wysoki, gdy stawiasz zakład klaksonu. Jeśli jeden z pozostałych numerów zostanie wyrzucony, a nie Twój wysoki, otrzymasz jedną wypłatę minus 4 $.

World or Whirl Bet: Nie znajdziesz tego zakładu na stole do gry w kości, ale wielu graczy lubi postawić ten zakład. Jest to kombinacja zakładu Horn i Any Seven, który składa się z pięciu pojedynczych zakładów, a jego stawka jest równa wielokrotności 5 $, tak jak zakład Horn High, aby było łatwiej. Jeśli strzelec wyrzuci na przykład 7, wtedy ten zakład wygrywa, a pozostała czwórka przegrywa. Wypłata dla 7 wynosi 4: 1, a pozostałe są takie same jak zakład Horn.

Możesz zrobić wiele różnych zakładów w kościach, ale to nie sprawia, że ​​trudno jest nauczyć się zasad gry w kości. Polecam zacząć ćwiczyć zakład pass-line, a gdy już to zrozumiesz, o wiele łatwiej będzie ci zrozumieć pozostałe typy zakładów na kości. Inne strony, które możesz sprawdzić, to prawdopodobnie te, które zakłady są dobre i które zakłady są złe? oraz zalecana strategia gry Crapspit dla grania.

 • Zakład Pass Line: Zakład pass line jest ulubiony przez wielu graczy
 • Do not Pass Line: Uważany za "niewłaściwy" zakład przez wielu, nie ma znaczenia online.
 • Come Bet: Podobnie jak zakład pass line, jeden z lepszych zakładów w craps.
 • Do not Come Bet: odwrócony zakład come, uważany również za "niewłaściwy" w kasynie na żywo.
 • Put Bets: Niewiele osób naprawdę wie, co to jest Put.
 • Zakłady na zakłady -: Układanie lub branie kursów
 • Zakłady na miejsce: Mój ulubiony zakład. Zrób zakład na dowolny z numerów punktów.
 • Buy Bets: Czasami dobry zakład, a czasem nie dobry zakład.
 • Lay Lay: Zakład Lay jest zasadniczo przeciwieństwem zakładu Buy.
 • Field Bet
  • Field Zakład na frajera?
 • Big Six i Big Eight
 • Twarde sposoby Bet
 • Any Craps
 • Dowolne 7
 • Craps and Eleven Bet: znany również jako C&E Zakład, który jest propozycją zakładu.
 • 2, 3, 11 i 12 zakładów typu Craps: Każdy jest dyskretnym zakładem na jedną walkę (tzn. Nie jest postawionym zakładem)
 • 3-Way Craps i Over / Under 7 Bets: Over / Under 7 Proposition bets są bardzo rzadkie.
 • Zakład "Hop" (lub "Hopping"): Kolejny zakład bet
 • The Horn and Whirl Bets: Idą ręka w rękę.
 • Zakład Fire: Masz nadzieję, że pojedynczy strzelec wykona co najmniej cztery unikalne liczby punktów bez rzucania 7-out.
 • Małe, wysokie i wszystkie zakłady: całkiem nowy w grze w kości, ale szybko trafiają na układy w kasynach w całym kraju. I nie bez powodu.
 • Zakład "Darmowe kursy" w Craps: Dokładnie objaśnimy zakład Free Odds w naszych innych artykułach dotyczących zakładów Pass Line i Do not Pass. W tym artykule podsumowujemy materiał.

Możesz także nauczyć się grać w kości za pośrednictwem Mid Atlantic Dice Company. Uczą kości, a także publikują książkę zatytułowaną "Naucz się grać w kości z kości za pół etatu"

Najlepsza strategia w kości i jak wygrywać w kościach

Nie jest tajemnicą, że dom zawsze wygrywa w grach kasynowych. Jest to jedyny sposób, w jaki kasyno może zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć koszty, w tym personel, operacje i konserwację itp. Ale w szczególności w Craps, przewaga kasyna może być bardzo wysoka w porównaniu do innych gier. % Wygranych w Craps można poprawić, jeśli znasz najlepszy sposób gry w kości.

Niektóre zakłady na craps na przykład mogą mieć do 14% przewagi. Oznacza to, że jeśli grasz w kasynie bezmyślnie w kasynie, bez uczenia się jakiejkolwiek strategii na punkcie craps i jak wygrywać w craps, stracisz dużo pieniędzy w krótkim czasie.

Czytając naszą strategię Craps, zanim zaczniesz grać w craps online lub live craps, zminimalizujesz straty (i zmaksymalizujesz swoją szansę na wygraną w kościach), trzymając się opłacalnych zakładów o niskiej przewadze kasyna. Możesz uniknąć kosztownych zakładów, które robią tylko frajerzy, a na dłuższą metę zwiększysz swoją oczekiwaną wartość z gry. Możesz również sprawdzić różne systemy zakładów Craps, które zostały opublikowane online i wykorzystane przez graczy craps. Więc przeczytajmy i nauczmy się wygrywać w kościach.

Strategia gry w kości: Najlepsze zakłady w kościach

Najlepsze zakłady na miejsce, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy doświadczony profesjonalista, to zakład Pass Line i Do not Pass Line. Te zakłady są podobne do blackjacka i ruletki, ponieważ masz szansę na podwojenie 50/50, a dom ma tylko 1,41% przewagi.

"Zakład przeciwko linii" oznacza, że ​​obstawiasz przeciwko biegowi gry. Te szanse są nieco lepsze niż zakład Pass Line, ponieważ dom ma tylko 1,40% przewagi. Wygrywasz, układając osobę toczącą się i mając nadzieję, że trafi 7 przed swoim Punktem. Zachowaj ostrożność przy zakładaniu tego zakładu, ponieważ zazwyczaj oznacza to, że obstawiasz przeciwko wszystkim innym przy stole, tj. Gdy wygrywasz przegrywają.

Drugi zakres optymalnych zakładów obejmuje miejsce 6, miejsce 8, kup 4 i kup 10. Zakup 4 i 10 jest tańszy niż ich umieszczenie. Pamiętaj tylko, że umieszczenie innych numerów jest tańsze niż ich kupowanie.

Gracze, którzy pomyślnie wykonali grę w Craps, zabijają ją przy użyciu tej najlepszej / najgorszej strategii

Przyglądając się tabelom w kości? Nie obwiniamy cię. Craps to jedna z najbardziej zabawnych gier, w które możesz grać. Tak, nauka może być nieco trudna, ale o wiele łatwiej się jej nauczyć niż się wydaje. Kiedy już to zrozumiesz, prawdopodobnie będziesz podekscytowany różnymi zakładami, które możesz postawić. Ale zanim zaczniesz szaleć z tymi żetonami, najpierw sprawdź to u nas.

Okazuje się, że istnieje kilka niesamowitych zakładów na Craps, a także kilka naprawdę okropnych. Nasza dzisiejsza praca polega na tym, aby pomóc Ci odkryć, które zakłady są warte, a jakie zakłady powinieneś unikać, tak jak zarazy.

Nie zamierzamy wyjaśniać, co każdy zakład zawiera i jak wygrywać. W tym poście zakładamy, że masz już tajniki craps. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat gry, sprawdź naszą stronę "Kości".

Jeśli masz uchwyt na Craps, to czytaj dalej. Trzymanie się za to, co mamy do powiedzenia, może być najmądrzejszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

Umieść 6 lub 8, aby wygrać lub przegrać

Jeśli chodzi o zakłady typu Place, 6 lub 8, które wygrywają lub przegrywają, to zakłady, do których należy się przyłączyć. To z powodu niskiej krawędzi domu. Mówimy 1,52% do wygrania, a 1,82% do przegrania. To dość rozsądna przewaga kasyna, nie tylko w Craps, ale w stosunku do wszystkich innych gier kasynowych online i offline.

Ten zakład jest całkiem przyzwoity i ma tylko 2,5% przewagi kasyna. Choć niekoniecznie jest to najniższa pozycja na rynku, z pewnością nadal warto się zastanowić, biorąc pod uwagę przyzwoite pieniądze, które możesz wygrać, oraz niskie przewagi kasyna, które utrzymują wszystko na twoją korzyść (dobrze, wciąż na korzyść gospodarza).

Zakłady na pola zazwyczaj są wypłacane w formie 2: 1, ale od czasu do czasu można znaleźć kasyno, które wypłaca 3: 1 za te zakłady. Nie są szalenie częste, ale jeśli jesteś w mieście takim jak Las Vegas i jesteś typem gracza, który nie ma nic przeciwko zeskakiwaniu z paska, możesz zdobyć kasyno z wypłatami 3: 1. Jeśli znajdziesz jeden z tych stołów, usiądź i nie poddawaj się. Zakłady polowe są tutaj dość intratne i warte zagrania (mimo że pojawiają się na naszej liście "najgorszych zakładów na kości").

Czy wiesz, że istnieje 16 sposobów na wygraną na Field Bet? Chociaż może się wydawać, że masz dość przyzwoite szanse, nie bądź zbyt podekscytowany. 16 sposobów na wygraną daje 20 sposobów na przegraną. Harmonogram wypłat wygląda przyzwoicie, gdy widzisz go na stole, przy czym 2 wypłaty są wypłacane na 2 i 12. Ale szanse na wygraną wynoszą mniej niż 50/50. To sprawia, że ​​obstawianie na boisku jest dość kiepskim zakładem na Crapsa, wybacz mu kalambur.

Zakłady pass line są całkiem dobre, jeśli pochodzisz ze świata ruletki i jesteś przyzwyczajony do licytacji na evens lub nieparzystej lub czerwonej lub czarnej. Zasadniczo każdy zakład, który płaci nawet pieniądze. Ale jest zbyt wiele świetnych zakładów na Craps, co sprawia, że ​​zakład Pass Line zakłada nawet mniejszą niż pożądana wypłatę.

Większość początkujących graczy Craps przybywa do Come Bet, ponieważ wydaje się atrakcyjna. Ale jeśli grasz w Craps od jakiegoś czasu, wiesz, że jest to mniej niż idealne. Come Bet płaci nawet pieniądze, więc oznacza to, że jeśli postawisz 5 USD, wygrasz tylko 5 USD. To wcale nie jest tak źle. Ale historia ma coś więcej. Przy zakładzie Come, musisz wyrzucić tę samą liczbę dwukrotnie, aby wygrać pieniądze raz. A jeśli 7 trafień podczas Come Out, przegrywasz.

Są to zakłady na jeden rzut i należy ich unikać za wszelką cenę. Dzięki tym zakładom masz tylko jedną szansę na trafienie swojego numeru. To w zasadzie jeden strzał w porównaniu z innymi zakładami, które pozwalają na trochę pieniędzy. Z jedną szansą na zrobienie lub złamanie, szanse są na korzyść kasyna. Tak, wypłaty z zakładów Hardways są atrakcyjne, wypłacając 7: 1 i 9: 1. Propozycje zakładów, które wypłacają nawet 30: 1, są również dość lukratywne. Ale w rzeczywistości trudno jest go trafić, a szanse na wygraną w tych małych zakładach są prawie zerowe.

Jeśli jest jeden zakład, który należy omijać - jeśli zignorujesz wszystkie nasze rady, z wyjątkiem jednej końcówki Craps - zrób to. Duże 6 lub 8 to straszne, koszmarne zakłady. Aby wygrać, musisz poczekać na 6 lub 8 trafień. Niestety, masz sześć sposobów na wyrzucenie 7, więc najlepszym wyjściem jest objaśnienie. Co więcej, wypłaty są niższe niż przy zakładzie na miejsce. W skrócie, ten zakład jest jak ubezpieczenie w blackjacku. To zakład frajera, prosty i prosty.

To nie jest tak dużo, że powinieneś unikać, ponieważ jest to stół, z którym nie powinieneś się przejmować. Jeśli zdecydujesz się grać przy stole z niskim maksimum, możesz znaleźć się w sytuacji, w której nagle siedzisz na dużym bankrollu i nie możesz z nim wiele zrobić, ponieważ jesteś ograniczony do robienia małych zakładów.

Gotowy do postawienia najlepszej / najgorszej wiedzy na temat zakładów Craps? Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatne konto CoolCat Casino, a następnie przejdź do tabel Craps. Pamiętaj, że dzięki darmowemu kontu możesz grać w darmowe gry w Craps, dzięki czemu naprawdę możesz dowiedzieć się, czy te zakłady w Craps są najgorsze, czy najlepsze w okolicy. Kiedy będziesz gotowy grać naprawdę, otrzymasz bonus za pierwszą wpłatę. Teraz jeden zakład, że na pewno nie będziesz musiał się zastanawiać dwa razy.

Gracze mogą umieszczać wiele rodzajów zakładów przy stole do gry w kości. Ten przewodnik po zakładach na craps przyjrzy się każdemu możliwemu zakładowi. Strzelcy w kości muszą znać wszystkie opcje, gdy zaczynają zakłady, choć ważne jest, aby pamiętać, że najlepsze zakłady są podstawowe.

To jest przegląd, ale podajemy nazwę zakładu, definicję, kursy i inne związane z nim terminy. Powinno to dać czytelnikom podstawową wiedzę na temat zakładu, ale możesz kliknąć na każdym wpisie, aby dowiedzieć się więcej. Zapoznaj się z nimi, aby znaleźć zakłady, które wydają Ci się najbardziej interesujące, ale zawsze pamiętaj o podstawowych liniowych zakładach.

Podstawowe zakłady na linię to Zakład Pass Line i Zakład Do not Pass. Zakład Pass Line jest podstawowym zakładem we wszystkich kościach. To jest zakład, czy strzelec wygrywa, czy nie. W przypadku rzutu na rzut, jeśli strzelec wykona rzut o wartości 7 lub 11, wygrywa. Jeśli strzelec wykona rzut o wartości 2, 3 lub 12, strzelec traci przytomność (lub przegrywa). Istnieje trzecia opcja: strzelec wykonuje rzut na 4,5,6,8,9,10. Jeśli któraś z tych opcji się zdarzy, zostanie ustawiony punkt. Następnie celem staje się rzucenie punktu przed rzucie siódemką.

Zakład Pass Line to zakład wygrywający w tej rundzie zakładów. Ma 1,41% przewagi kasyna. Zakład Do not Pass to zakład, w którym strzelający przegrywa z tą samą propozycją. Ma 1,36% przewagi kasyna.

Zakład postawiony jest na "liczby punktowe" lub "numery skrzynek": 4,5,6,8,9, lub 10. Wypłata z tych zakładów jest nieco wyższa niż 1 do 1, z wypłatami 9: 5, 7: 5 i 7: 6. Krawędź domu waha się między bardzo dobrym (1,52%) a całkiem złym (6,67%), więc warto wiedzieć, które zakłady miejsce postawić (miejsce 6, miejsce 8).

Zakład o wartości 2,3,11 i 12 pozwala graczowi postawić zakład na kości plus yo (jedenaście). Wypłata za 2 i 12 zakładów wynosi 30: 1. Wypłata za zakłady 3 i 11 wynosi 15: 1. Są to największe wypłaty w grze, ale mają złą przewagę.

Zakłady Big 6 i Big 8 to zakłady postawione na to, czy 8 lub 6 pojawi się przed 7. Wypłata wynosi 1: 1. Jeśli to brzmi jak zakład dla frajerów, masz rację. Niewielu ludzi robi zakłady Big 8 i Big 6 już. Ceglane kasyna czasami je opuszczają. W grze w kości są one prawie zawsze uwzględniane.

Zakład z rogiem lub wirą jest na 12,11,3 i 2. Może to brzmieć jak zakład 2,3,11,12, ale ma subtelne różnice. Jest to właściwie cztery oddzielne zakłady wykonane z tą samą jednostką chipową na każdej liczbie. Oznacza to, że wypłaty z klaksonu są dokonywane na każdym indywidualnym numerze, a więc zrolowane 2 lub 12 wypłat 30: 1 i wygrywające 3 lub 11 zakładów wypłacają 15: 1. Zakłady na rogi są jednak zakładami na frajerów.

The C&Zakład ponownie może brzmieć jak zakład 2,3,11,12, ale tak nie jest. Zamiast tego są to dwa oddzielne zakłady na craps (2,3,12) i yo-eleven (11). Opłaca się inaczej, w zależności od tego, która liczba zostanie wyrzucona.

Zakład Do not Come jest taki sam jak zakład Do not Pass, z wyjątkiem tego, że jest wykonywany po rzucie na come-out. Zakład Do not Come jest zatem najlepszym zakładem, który możesz zrobić, zależnie tylko od przewagi kasyna. Stworzenie tego zakładu jest wywoływane "niewłaściwe obstawianie", ponieważ stawiasz zakłady przeciwko strzelającemu i większości innych graczy przy stole. Zakład come jest prawie tak dobry, ale pozwala postawić na strzelca.

Sześć różnych kombinacji kości daje 7, a ten zakład wygrywa, gdy którakolwiek z 6 kombinacji zostanie wyrzucona. Zakład Any Seven wypłaca 4 do 1.

Zakłady Małe, Wysokie i Wszystkie są stosunkowo nowym zbiorem zakładów pobocznych w kasynach. Ponieważ kasyno często obstawia te zakłady co najmniej 1 USD, nawet zdyscyplinowani gracze znają ten zakład. Są to trzy różne zakłady, więc weźmy każdy z kolei.

Mały zakład wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 2, 3, 4, 4, 5 i 6 przed turniejem 7. To jest jak parley w wyścigach konnych, ponieważ 5 liczb musi trafić zanim zakład zostanie wygrany.

Tall Bet wygrywa, jeśli strzelec wykona 8,9,10,11, a 12 przed wyrzuceniem 7.

Zakład wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 11 i 12, a następnie wyrzuci 7.

Zakład Ogniowy jest zakładem pobocznym, który zakłada rzucenie 3 lub 4 (lub więcej) punktów przed rzucie siódemką. Jeśli wymagany punkt to 6, musisz wyrzucić 6 trzy do sześciu razy, zanim zostanie wyrzucona 7, aby wygrać zakład.

Kiedy kupić 5 & 9 Zamiast je umieszczać

Gracze mają możliwość dokonywania zakładów Buy lub Place betting na punkty. To daje wybór, ponieważ czasami lepiej jest kupić 5, a czasem lepiej postawić zakład na 5. Ma to związek z zasadami kasyna w sprawie zbierania wigoru. Na przykład, jeśli postawisz zakład Buy 5, używając 25 $, wówczas wypłata wyniesie 35 $. Jeśli postawisz zakład na miejsce 5, używając 24 $, wygrana będzie wynosić 36 $, a prowizja za 1 $ zostanie wypłacona przez kasyno.

W obu przypadkach wygrywasz 35 $, ale w zakładzie kupna ryzykujesz 25 $. W zakładzie na miejsce ryzykujesz 24 $, ponieważ wygrywasz tylko za dodatkowe 1 $. W tym samym czasie niektóre kasyna zbierają vig przed rzutem. Opłaca się znać zasady domu.

"Biorąc pod uwagę szanse" jest zakładem bocznym umieszczonym po ustawieniu punktu. Kursy płacą 2: 1 w punktach 4 i 10, 3: 2, gdy punkt wynosi 5 i 9, a 6: 5, gdy punkt wynosi 6 lub 8. Zakład na kurs ma zerowy procent przewagi kasyna, właśnie dlatego kasyna stawiają czapkę na ile możesz na nią postawić. Limit ten jest zwykle wielokrotnością pierwotnego zakładu na rzucie na come-out. Może zawierać od 10 do 100 razy wartość początkowego zakładu. Wskazane jest obstawianie wolnych zakładów, ponieważ jest to najlepsza opcja obstawiania na stole.

"Układanie szans" jest to, co się dzieje, gdy obstawiasz przeciwnie niż przy przyjmowaniu zakładów. Stawiasz siedem trafień przed punktem. Biorąc przeciw 4 lub 10 płaci 1: 2. Wybierając przeciw 5 lub 9 płaci 2: 3, jednocześnie przyjmując kursy przeciwko 6 lub 8 płaci 5: 6.

Zakład polowy jest zakładem na jedną walkę na polu liczb (2,3,4,9,10,11,12). Jest to proste, ponieważ istnieje przestrzeń, która mówi "Field9quot; na nim na stole. Jeśli rolka pojawi się 2,3,4,9,10,11,12, wygrywasz. Jeśli wynik wynosi 5,6,7,8, przegrywasz. Krawędź domu to 5,55%, więc nie jest to najlepszy zakład w kościach.

3-Way Craps - Powyżej / Poniżej 7 Zakładów

3-Way Craps Bet to zakład typu one-roll, polegający na tym, czy craps zdarzają się przed wyrzuceniem 7. Są to trzy oddzielne zakłady, w przeciwieństwie do zakładu Any Craps. Sprawdź nasz artykuł, aby uzyskać więcej informacji na temat tego typu zakładu

Propozycja Over / Under jest dość rzadka. Zakład poniżej 7 wygrywa, jeśli 2, 3, 4, 5, 6 zostanie wyrzucone przed 7. Zakład 7 powyżej wygrywa, gdy 8,9,10,11,12 zostanie wyrzucone przed 7. Jest to zakład frajera, z krawędzią domową 16,70%, zaokrągloną w górę.

Zakłady na hop są podobne do zakładów hardway, z tym, że nie zawierają pary. Jest to stawka na dokładnie dopasowany zestaw kostek. Zakład na Hop 4 + 2 oznacza, że ​​wygrywasz tylko, jeśli rola wynosi 4, a 2. Zakład na Hop 3 + 1 wygrywa, jeśli rolka wynosi 3 i 1, i tak dalej. Wypłata z tych zakładów wynosi 15: 1.

Zakład Do not Pass to zakład przeciwko strzelcy. Jeśli strzelający przegra w tej rundzie licytacji, wygrywa zakład Do not Pass. Przewaga kasyna wynosi 1,35% na Do Do Pass Pass, dzięki czemu jest to najlepsza opcja licytacji przy stole do gry w kości (obok zakładu Do not Come).

Zakłady Hardway wymagają pary liczb, aby odnieść sukces. Wygrywając trudną drogą, toczymy 4, 6, 10, 10 za pomocą pary. Oznacza to 2-2 (Hard 4), 3-3 (Hard 6), 4-4 (Hard 8) lub 5-5 (Hard 10). Ponieważ działa tylko jedna kombinacja, wypłaca się więcej niż łatwy 4, łatwy 6, łatwy 8 lub łatwy 10.

Kupuj Zakłady wypłaty prawdziwych kursów, chociaż musisz wygrać 5% prowizji od nich, gdy wygrywasz. Istnieje sześć zakładów kupna: Kup 4, Kup 5, Kup 6, Kup 8, Kup 9 i Kup 10. Każdy jest jak zakład punktowy, więc masz nadzieję, że strzelec wykona rzut "buy9rdquo; numer przed rzuceniem 7. Jedyną różnicą jest to, że kursy są prawdziwe, a prowizja jest wypłacana. Stawiasz na strzelca, aby wygrać.

Zakłady lay są przeciwieństwem zakładów buy. Zamiast licytować strzelca, aby wygrać, obstawiasz przegrywającego strzelca. W ten sposób jesteś niewłaściwym graczem. Ponownie istnieje sześć zakładów typu lay lay: Lay 4, Lay 5, Lay 6, Lay 8, Lay 9 i Lay 10. Szanse po raz kolejny są prawdziwe, podczas gdy zwycięzcy muszą zapłacić 5% prowizji za ten przywilej.

Zakład Come jest taki sam jak zakład Pass Line, z wyjątkiem tego, że jest wykonywany po rzucie na come-out. Tak więc, po ustawieniu punktu, gracze mogą wykonać zakład Come. Przewaga kasyna wynosi 1,41%, co sprawia, że ​​jest to drugi najlepszy zakład przy stole, obok zakładu Pass Line.

Zakład Pass Line to podstawowy zakład w kościach. Jest to zakład postawiony przed wyrzuceniem, że strzelec wygra tę rundę licytacji. Nawet jeśli punkt zostanie ustalony, zakład Pass Line pozostaje zakładem na wygraną strzelca. Krawędź domu wynosi 1,41%, co sprawia, że ​​jest to drugi najlepszy zakład przy stole do gry w kości. Większość graczy w craps robi to w każdej rundzie.

Pamiętaj, że najlepsze zakłady, które możesz wykonać podczas kręcenia kości, to zakłady come / pass i nie wchodzą / nie przechodzą. Poznaj te cztery zakłady wraz z zakładami odds i nie będziesz musiał umieszczać żadnych innych zakładów. Na wypadek, gdybyś chciał spróbować egzotycznych zakładów, ten przewodnik po zakładach na craps powinien dostarczyć ci wszystkich informacji

Które zakłady są dobre i które zakłady są złe?

Dowiedz się, które zakłady są dobre, a które zakłady są złe - to główna strategia w grze w kości. Gra w kości w kasynie ma kilka zakładów o niskiej przewadze kasyna. Wśród gier bez strategii, craps jest jednym z najlepszych zakładów w kasynie. Craps ma również wiele zakładów na frajerów, więc mądrze jest nauczyć się różnicy w dwóch.

Na szczęście łatwo zapamiętać najlepsze zakłady na stole do gry w kości. Podstawowe zakłady to te, które chcesz grać najczęściej. Ponieważ są to te, które większość graczy stawia na prawie każdym rzucie, szybko nauczysz się, które zakłady są dobre i jak je umieścić. Przeczytaj ten krótki samouczek, aby poznać podstawy.

Dobre zakłady: Passline Bet / Come Bet

Podstawowe zakłady to dobre zakłady w kościach. Te zakłady mają najlepsze kursy w kościach, więc inteligentni gracze nigdy nie muszą umieszczać innych zakładów. Zakład Passline to zakład na wygraną strzelca. Ma on przewagę kasyna na poziomie 1,41%, co sprawia, że ​​jest to ekwiwalent zakładu gracza w Bakaracie i zakład na parzyste pieniądze "la partage" Europejska ruletka. Spośród gier stołowych bez elementów strategii, są to jedne z najlepszych zakładów w kasynie.

Zakład w zakładzie passline oznacza, że ​​masz nadzieję, że strzelec wykona rzut na 7 lub 11 na rzucie na come-out. Nawet jeśli nie wygrasz, możesz nie przegrać. Przy rzucie 2 lub 3 stracisz zakład Passline. W większości miejsc 12 to push (chociaż 2 to push w Reno). Na rzucie 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, a "point9quot; ustalono warunki zmiany zakładu.

Wtedy pojawia się Come Bet. The Come Bet również stawia na strzelca, aby wygrać, ale jest to zakład dokonany po ustaleniu punktu. Jeśli strzelec wykona rzut ponownie, zanim wykona rzut siódemką, strzelec wygrywa. Jeśli pojawi się siódemka, wtedy strzelec przegrywa. Oryginalne zakłady Passline pozostają w grze, więc zakład Passline Bet and Come Bet ma te same wyniki i wypłaty w tym momencie.

Good Bets: Do not Pass Bet / Do not Come Bet

Dwa inne podstawowe zakłady w kościach to "Nie przechodź" Obstawiaj i "Nie przychodź" Zakład. W każdym przypadku są one przeciwieństwem Passline Bet i Come Bet. Są to zakłady przeciwko strzelcy. Jeśli strzelający przegrywa, to ci gracze wygrywają. Z tego powodu ci, którzy stawiają zakład na "Nie przechodź" lub "Nie przychodź" propozycja nazywa się złymi graczami.

Możesz zapytać, dlaczego ktoś mógłby to zrobić "Nie przechodź" lub "Nie przychodź" Zakład. W tych zakładach przewaga kasyna wynosi 1,36%, co sprawia, że ​​są to najlepsze zakłady, jakie możesz zrobić przy stole do gry w kości. Niewłaściwe obstawianie jest nieco lepszą propozycją gry niż boczna strzelanka, chociaż będziesz stawiać zakłady przeciwko większości graczy przy stole.

Dokładniej, zakład Do not Pass jest zakładem na come-out. Jest to zakład, w którym wyrzucane są 2 lub 3. Jeśli 7 lub 11 zostanie wyrzuconych, gracz przegrywa. Po raz kolejny 12 to zwykle push. Jeśli 4, 5, 6, 8, 9 lub 10 zostanie wyrzucone, wtedy punkt zostaje ustalony i potrzebny jest kolejny rzut.

Zakład Do not Come jest zakładem przegrywającym, po ustaleniu punktu. W tym momencie ma takie same warunki jak zakład Do not Pass. Jeśli strzelec wykona rzut o wartości 7 przed ponownym wyrzuceniem punktu, gracz wygrywa. Jeśli strzelec wykona rzut karny przed rzucie siódemką, wówczas przegrany gracz przegrywa.

Dobre zakłady: postaw 6 lub postaw 8 zakładów

Zakład na miejsce to zakład na 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, który zostanie wyrzucony przed 7. W obu przypadkach stawiasz zakład na pojedynczą liczbę, więc jest miejsce 4, miejsce 5 , Miejsce 6, Miejsce 8, Miejsce 9 i Miejsce 10. Wypłaty i przewaga kasyna są różne w różnych zakładach. Zakłady Place 6 i Place 8 mają przewagę kasyna na poziomie 1,52%. Zakłady Place 5 i Place 9 mają 4,00% przewagi kasyna. Zakłady Place 4 i Place 10 mają 6,7% przewagi kasyna.

Oczywiście jedyne dobre zakłady to zakłady na Place 6 i Place 8, które mają przewagę kasyna na poziomie 1,52% - prawie tak dobre, jak podstawowe zakłady. Ten zakład daje 6: 5 szans, więc otrzymasz trochę więcej niż postawiłeś, gdy wygrasz.

Obstawianie zakładów nie jest głównym zakładem w kościach, ale zakładem pobocznym. Po ustaleniu punktu gracz może postawić zakład na oryginalny zakład Passline. Jest to wystarczająco ważna koncepcja, że ​​stół zawsze pokazuje szanse na stole. Mogą to być 10-krotne lub bardziej prawdopodobne "3x-4x-5x Kursy". Oznacza to, że możesz obstawić 3x zakład po wyrzuceniu 4 lub 10 punktów, 4x zakład, gdy punkt 5 lub 9 zostanie wyrzucony, i 5x zakład, gdy punkt 6 lub 8 zostanie wyrzucony.

Te ograniczenia wskazują na to, jak dobra jest oferta zakładów. Te szanse mają 0% przewagi kasyna, co skutecznie obniża ogólną przewagę zakładu Passline. Gracze powinni nauczyć się tej koncepcji i wykorzystywać szanse, kiedy tylko mogą, ponieważ obniża ona przewagę kasyna.

Bad Bets: Wszystkie inne zakłady Craps

Wszystkie inne zakłady w kościach są tym, co uważam za złe. Zakłady na Lay 4/10 mają przewagę kasyna na poziomie 2,44%, a zakłady Lay 5/9 mają przewagę 3,23%. Te propozycje zakładów nie są tak złe, jak inne, ale nie widzę powodu, by robić o wiele gorsze zakłady, które to są. Większość innych zakładów ma przewagę kasyna na poziomie 4% lub wyższym - niektóre znacznie wyższe.

Craps znany jest również ze swoich zakładów frajerów. Przewaga kasyna na stole wzrasta do 9,09% w przypadku zakładów Big 6, Big 8, Hard 6 i Hard 8. Krawędź domu wynosi 11,10% dla crusów 3/11 lub "jakiekolwiek kości" zakłady. Krawędź domu powiększa się do 13,9% dla zakładu z 2/12 craps i do 16,9% dla zakładu any-7. Są to zakłady frajerów i nigdy nie powinieneś robić ich przy stole do gry w kości.

Znając dobre zakłady ze złych w kościach

Wiedza o tym, które zakłady są dobre i które zakłady są złe, jest bardzo ważna podczas strzelania kostką za prawdziwe pieniądze. Robienie właściwych zakładów pozwoli zaoszczędzić przeciętnemu graczowi setek dolarów na sesję. Zastraszanie po raz pierwszy w grze w kości, zwłaszcza gdy inni gracze wykonują te egzotyczne zakłady. To, co zdajesz sobie sprawę po pewnym czasie, to gracze, którzy robią zakłady frajerów, niż zrobiłby to żaden gracz w inteligentnych kościach. Poznaj różnicę i zostań dobrym graczem w kości.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − 73 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map