najlepsze promocje urodzinowe

najlepsze promocje urodzinowe

Chciałem zrobić w grudniu wyjątkowe urodziny, a jedną rzecz, która naprawdę mnie cieszy, jest jedzenie, a dokładniej, bufety. Miałem to szczęście, że wypróbowałem większość głównych restauracji w formie bufetu w mieście, w tym Wikingów, Buffet 101, Saisaki i Yakimix, zwykle gdy ich przyjaciel lub krewny świętuje tam swoje urodziny. Te restauracje nie są dokładnie tanie, więc nawet jeśli dostaję te nagłe pragnienia dla tych bufetów, mogę je tylko przyrządzać na specjalne okazje. Ale miałem szalony pomysł. Większość restauracji bufetowych ma własne promocje urodzinowe, w których celebrans otrzymuje darmowy bufet, jeśli tylko zje kolację w restauracji z innymi płacącymi gośćmi w dniu ich urodzin. Niektórzy nawet przedłużają promocję nie tylko na same urodziny, ale na cały tydzień. Więc możesz codziennie dostać darmowy bufet. Urodziny przychodzą tylko raz w roku, więc to była moja szansa, żeby zjeść obiad w tych restauracjach. A jeśli przyjadę tylko z jednym gościem, to za cenę tylko jednej osoby możemy dostać dwa bufety! To jak uzyskanie 50% zniżki!

Dzięki temu szalonemu pomysłowi postanowiłem zaplanować moją nadmiernie pobłażliwą ekstrawagancję w formie bufetu. Najpierw zadzwoniłem do kilku restauracji bufetowych i zapytałem o mechanikę ich specjalnych propozycji urodzinowych. Musiałem odpowiednio zaplanować i spakować moje wyjazdy w formie bufetu, abym mógł spróbować każdego i nie przesadzić. Musiałam też zapytać, którzy przyjaciele mogą towarzyszyć mi w każdym konkretnym bufecie. Byłby to również świetny sposób na dogonienie znajomych, podczas gdy otrzymasz wirtualne 50% zniżki na bufet. Więc który z nich miał najlepszą promocję? Wyruszyłem w swoją podróż, aby się dowiedzieć.

TRZY DNI przed świętowaniem: VIKINGS MARIKINA

Wikingowie są prawdopodobnie najlepszym bufetem luksusowym w mieście wśród hoteli poza hotelem. Jest to hasło typu "Luksusowy bufet dla każdego Juana", który z pewnością jest prawdziwy, ponieważ była to pierwsza restauracja oferująca all inclusive bufety hotelowe o jakości bez cen hotelowych. Fakt, że wszystkie cztery ogromne gałęzie znajdują się wewnątrz SM Malls wskazuje na jego dostępność dla przeciętnego głodnego gościa.

Oddział Wikingów Marikina ma urodziny, które rozpoczyna się na trzy dni przed twoimi urodzinami do trzech dni później. To w sumie siedem dni, w których możesz skorzystać z darmowego bufetu, dopóki masz co najmniej jednego płacącego gościa. Wszystko, co musisz przedstawić, to ważny dokument rządowy, który pokazuje Twoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Przybyliśmy w dniu powszednim na lunch, który ma najniższą stawkę za bufety.

Wikingowie mają jedną z najbogatszych linii dań w dowolnym miejscu. Możesz dosłownie zgubić się podczas szukania kolejnego celu żywieniowego. Nie będę pokazywał całej konfiguracji tych restauracji w formie bufetu, ponieważ wszystkie one zasługują na cały blog. Wszystko, co możesz wymyślić, to wewnątrz Wikingów, w tym sushi, sashimi, tempura, pieczona kaczka, stek, jagnięcina, krewetki, dimsum, pizza, ostrygi, ciasta, desery, lody, napoje gazowane, soki, koktajle, a nawet japoński sake.

Inne gałęzie Wikingów, mianowicie SM Mall of Asia, SM North Edsa i SM Lanang Premiere w Davao, oferują tylko urodziny na Twoje dokładne urodziny. Więc masz tylko jedną szansę, aby dostać darmowe posiłki w formie bufetu w tych oddziałach. Dlatego zdecydowałem się wystartować z Wikingami Marikiną, aby moje faktyczne urodziny pozostały darmowe w innym miejscu.

Wikingowie wydają darmowe torty urodzinowe dla wszystkich celebrytów urodzinowych, które można zabrać do domu. Oprócz tego otrzymasz specjalną piosenkę urodzinową dla Ciebie, z dopasowanym hełmem Wikingów i logo z okazji urodzin dla Twoich zdjęć.

Spędziłem prawie trzy godziny w Vikings Marikina, nadziewając się ich pysznym jedzeniem. Ale co najlepsze, musieliśmy zapłacić P722 za nas obu, lub po prostu P361 na osobę za jeden z najlepszych bufetów w mieście! Teraz to stosunek jakości do ceny. To zajmie dużo podróży na siłownię, aby spalić wszystkie kalorie, które będę zyskiwał w tym tygodniu, ale teraz będę mógł cieszyć się moją przygodą w formie bufetu. Do następnego celu ...

Yakimix oferuje inne doznania kulinarne niż Wikingowie, ponieważ ma wybór Yakiniku, który można grillować przy stole, a także kilka gotowanych potraw, w tym tempura, pizza, sushi, sashimi i inne produkty. Dostępne są również soki i napoje gazowane, a także ciastka i lody na deser. Mogą mieć mniejszy wybór przedmiotów, ale pobierają również niższą cenę. Zabawa tutaj jest w grilowaniu, więc lubię tu również tutaj, kiedy tylko mam okazję.

Promocja urodzinowa Yakimix może być wykorzystana tylko na twoje rzeczywiste urodziny, dlatego planowałem zjeść tutaj tego dnia. Aby otrzymać bezpłatny bufet, wystarczy okazać ważny dokument tożsamości wydany przez rząd. Jednak w tym roku skorygowali swoje urodziny. W 2014 r. Możesz skorzystać z promocji trzy dni przed do trzech dni po urodzeniu. Niestety, musisz zjeść z przynajmniej trzema innymi płacącymi gośćmi zamiast jednego. A więc oznacza to tylko 25% zniżki, jeśli jest czterech z was jadących razem :(

Pracownicy Yakimix również wykonali dla mnie piosenkę urodzinową, ale w przeciwieństwie do Wikingów nie oferują darmowego tortu urodzinowego. To, co oferują, to darmowy talerz lukru z napisem "Happy Birthday". W każdym razie liczy się ta myśl, prawda?

Całkowity rachunek za naszą weekendową kolację w Yakimix dla dwóch osób wyniósł P660, lub po prostu P330 na osobę. Miska z ramenem kosztuje nawet więcej! Mam nadzieję, że w końcu odmienią oni swoje urodzinowe promo podobne do ubiegłego roku, aby móc tu wrócić w moje następne urodziny.

DWA DNI PO URODZINIE: SAMBO KOJIN

Sambo Kojin to restauracja podobna do Yakimix, która oferuje stołowe grillowanie surowych produktów oraz niewielki wybór gotowanych potraw w niemal takiej samej cenie. Ma minimalistyczny klimat z białymi krzesłami, ścianami i sufitami. Sambo Kojin pochodzi z grupy Triple V, która była pionierem lokalnej sceny w formie bufetu z Saisaki, tatą i Kamayanem. Sambo Kojin to najnowsza marka Yakiniku, która jest bezpośrednią konkurencją dla Yakimix.

Sambo Kojin oferuje swoje urodziny z trzech dni przed upływem trzech dni od daty urodzin. Ponownie, wszystko, co musisz przedstawić, to ważny dokument tożsamości wydany przez rząd i przynajmniej jeden płacący gość. Promocja jest ważna do końca roku, więc na pewno będę tu wracać podczas następnych urodzin.

To był mój pierwszy raz w Sambo Kojin. Jedną z rzeczy, które zauważyłem jest to, że przedmioty yakiniku mogą stać się nieco zagmatwane, ponieważ mięsa są połączone razem, podczas gdy opisy znajdują się w innym obszarze. Czasami nie jesteś pewien, co otrzymujesz.

Jednak bardzo lubię tempury Sambo Kojin i przedmioty sashimi. Podczas gdy inne bufety również mają tempurę i sashimi, te w Sambo Kojin wydają się być moim ulubionym.

Mają też swoją własną wersję piosenki urodzinowej, tym razem z nakryciem głowy w kształcie krowy. Dotyczy to również tort urodzinowy, który można zabrać do domu.

Codzienny lunch w formie bufetu w Sambo Kojin kosztuje tylko P569. Jednak napoje nie są wliczone w tę cenę. Oznacza to, że nadal musisz zamówić dwa napoje bez dna oddzielnie, a to podniesie cenę do P739, lub P370 na osobę. To wciąż świetna okazja, chociaż nieco wyższa niż Yakimix.

TRZY DNI PO URODZINIE: ŚWIATOWE BUFETY Taty

Grupa Triple-V Vicvic Villavicencio była firmą, która prawie 30 lat temu zaczęła koncepcję restauracji w formie bufetu z Kamayanem, Saisaki i tatą. Jednak czas, a może nowsza konkurencja, zdawały się pozostawić te restauracje za sobą. Luksusowe bufety, takie jak Wikingowie i Bufet 101, przejęły świeży wygląd i ciekawsze menu. Jednak wraz z dziećmi Villavicencio przejmującymi firmę w ostatnich latach, widzieliśmy, jak wracają do życia. Sambo Kojin to jedna z koncepcji, które ustanowili, by konkurować z Yakimix kilka lat temu. Teraz zmienili jeden z najstarszych oddziałów taty w Megamall, aby konkurować z nowymi luksusowymi bufetami. Przedstawiamy, Dad's World Buffets.

Całe szczęście, że tata właśnie wprowadził nową koncepcję jedzenia na kilka tygodni przed moimi urodzinami, więc teraz miałem okazję spróbować ich nowego bufetu. Było tak wiele stołów z potrawami z różnych krajów, z Saisaki (japoński) i Kamayan (Filipino) również włączone do ich koncepcji światowej. Napoje były również zawarte. Pomimo tego, że byli nowi, wciąż oferowali swoje urodziny z trzech dni przed upływem trzech dni od daty urodzin. Podobnie jak Sambo Kojin, wszystko czego potrzebujesz to ID i przynajmniej jeden płacący gość. Oferta ważna do 31 grudnia 2014 r.

Jedna rzecz, z której słynie tata lub Kamayan, to ich Lechon de Leche. Prawdopodobnie żaden inny bufet nie oferuje tak chrupiącego i pysznego lechonu. Cała restauracja wygląda zupełnie inaczej niż kiedy widziałem ją kilka lat temu. Jest teraz jaśniej z dużą ilością otwartych przestrzeni i wygląda o wiele czystsze. Potrójny V prawdopodobnie przeprojektował tatę jako bezpośrednią odpowiedź na Wikingów i wygląda na to, że wykonali dobrą robotę. Miejsce było pełne nawet na lunch w dni powszednie.

Niestety, tata nie ma żadnej specjalnej piosenki urodzinowej ani nie daje darmowych ciast celebransowi. Ale tata nie dodaje żadnych opłat za obsługę do rachunku, więc P588 wymienione na ich plakacie to rzeczywista cena, którą zapłaciliśmy za dwie osoby. To znaczy tylko P296 na osobę. Nie do wiary! Menu taty wydawało się jeszcze bardziej rozległe niż menu Wikingów. Podczas gdy jakość jedzenia wydaje się nieco wyższa w Wikingach, niższy punkt cenowy taty, jak również tradycja, którą utrzymuje w ciągu ostatnich dziesięcioleci, oznacza, że ​​tata będzie długo w trakcie wojen bufetowych. .

Która restauracja z bufetem oferuje najlepsze urodziny? Muszę powiedzieć, że jest to więź pomiędzy Wikingami a tatą. Wikingowie mają najlepszy wybór potraw według mnie, o jakości, która pasuje nawet do dużych hoteli. Ich dodatki urodzinowe są również bardzo doceniane. Ale tata oferuje najniższą cenę mniejszą niż P300 na osobę za ofertę w formie bufetu, która rzeczywiście krąży po całym świecie. Poproś swojego przyjaciela, aby zaśpiewał piosenkę urodzinową dla ciebie, kiedy skończysz jeść.

Urodziny to szczególna sprawa - w końcu przychodzi tylko raz w roku i stanowi dobrą wymówkę, by się rozpieszczać. Jednak obchody urodzin niekoniecznie muszą być wspaniałą ucztą. Przygotowaliśmy listę urodzin gratisy i oferty dostępne dla ciebie na tej specjalnej okazji!

Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień z innymi, czy po prostu na własną rękę, z pewnością znajdziesz coś, co będzie idealną ucztą urodzinową!

The Boiler Seafood Bar and Beer

Zafunduj sobie darmowy Boston Lobster (U.P: 75 $ + +) na The Boiler Seafood Bar and Beer podczas twojego urodzinowego miesiąca z zakupem torby Bomdiggity (139 USD), półmisek dla czterech osób. Obfity talerz składa się z krabów, krewetek, małży i wielu innych dodatków, które idealnie nadają się na cudowną ucztę urodzinową! Rezerwacji można dokonać na ich stronie internetowej lub na stronie HungryGoW tym miejscu można uzyskać zwrot gotówki za każdą rezerwację.

Miłośnicy Frappe, może zechcesz się wybrać Dobra kawiarnia, znajduje się w Holland V i Orchard, w twoje urodziny. W dniu swoich urodzin przedstaw swoje dowody do weryfikacji, zapłać za jednego dużego Frappe i odejdź z 3-litrowym Jumbo Frappe! Ten monstrualny Frappe zaspokoi wszystkie twoje żądze słodyczy i twoich przyjaciół. Zalecane dla grup składających się z co najmniej trzech osób, chyba że czeka Cię prawdziwe wyzwanie.

Oferty restauracji Starhub i Singtel

Aktywny Starhub klienci mają prawo do różnych umów na urodziny, w tym darmowy posiłek! Wybierz z szerokiej oferty restauracji i bufetów, które pasują do Twoich kubków smakowych. Restauracje obejmują Kintamani Indonezyjska restauracja, The Line at Shangri-La Hotel i Stół kuchenny.

Singtel użytkownicy mogą również otrzymywać podobne oferty urodzinowe w takich miejscach jak Miejsce Jacka i Lawry's The Prime Rib Singapore.

Patroni nad Hai Di Lao może również otrzymać bezpłatny półmisek owoców, jeśli poinformujesz personel, że obchodzisz swoje urodziny. A dla seniorów restauracja serwuje bułki do długowieczności. Jednak to, co najlepsze w świętowaniu urodzin w Hai Di Lao, nie jest darmowym talerzem. To pełne urodziny hałaśliwe, gdy pracownicy śpiewają angielską i mandaryńską wersję piosenki urodzinowej, wraz z tabliczkami LED "Happy Birthday"!

Darmowy kawałek ciasta w Starbucks i Cedele

Żadne urodziny nie są kompletne bez ciasta, i Starbucks członkowie kart z 60 zgromadzonymi gwiazdami i wyżej (poziomy zielony i złoty) mogą otrzymać darmowy kawałek ciasta i darmowy drink podczas twojego urodzinowego miesiąca. Nawet jeśli nie kwalifikujesz się, nowi członkowie karty Starbucks mogą nadal otrzymywać bezpłatne napoje w swoim miesiącu urodzin. Oto niektóre z naszych ulubionych lokali Starbucks, które można spędzić z przyjaciółmi na wakacjach.

Cedele oferuje również darmowy kawałek ciasta w miesiącu urodzin dla swoich członków oraz ekskluzywne podwójne rabaty.

Spa i popołudniowa herbata stanowią idealne, relaksujące połączenie, szczególnie w urodziny! Wiele banków współpracuje z różnymi uzdrowiskami, aby zapewnić bezpłatne pakiety spa lub popołudniową herbatę podczas Twojego miesiąca urodzin. Sprawdź w swoich bankach, jakie oferty kart kredytowych kwalifikują się do Ciebie.

Jeśli masz HSBC Premiere kartę, możesz otrzymać bezpłatną sesję popołudniowej herbaty w Hotel Fullerton''s The Courtyard, jeśli zarezerwujesz 60-minutową lub 90-minutową sesję terapeutyczną w The Fullerton Spa. Członkostwo daje ci także zniżkę do hotelowej Straits Club Room, która ma swoje własne korzyści! Urodzinowe rekolekcje, ktoś?

Skarby DBS posiadacze kart mogą zdecydować się na 40-minutowy szwedzki masaż relaksacyjny (U.P: 128,40 USD) lub 90-minutowe spa Phyto Firming Face (U.P. 267,50 USD) Adeva Spa w Orchard. Podczas umówionego spotkania, aby skorzystać z okazji urodzin, należy podać odpowiednie kody. Zarezerwuj wcześniej, ponieważ pierwszych 10 klientów każdego miesiąca otrzymuje także bonusowy zestaw do pielęgnacji skóry Natura Bissé.

CIMB Posiadacze kart, którzy ukończyli 25 lat mogą odwiedzić Pasaż Nowy Jork za 90-minutowy masaż Signature Face Spa lub 90-minutowy masaż całego ciała Aroma Oil Body Scrub (U.P. 280 USD) w godzinach poza szczytem.

RWS zaprasza członkowie mogą korzystać z bezpłatnej wysokiej herbaty na Mandarynka w Resorts World Sentosa, jeśli zarezerwujesz 90-minutowy masaż w spa, ESPA. Członkowie RWS Invite Gold mogą również wybrać bezpłatny dwudaniowy lunch lub kolację.

SEPHORA Piękni przechodzą członkowie, główki do góry! Nie tylko będziesz w stanie zdobyć podwójne punkty w miesiącu urodzin, ale także będziesz mieć możliwość skorzystania z specjalnej usługi Benefit Browser (U.P: 26 USD i więcej) w domu. To nie wszystko - posiadacze karnetów Black and Gold Pass otrzymają także specjalnie dobrany prezent urodzinowy. Porozmawiaj o upominkach do makijażu na twoje urodziny!

Klub Clinique członkowie szukający przeróbki, spójrzcie! Jeśli kupisz ponad 400 USD przedmiotów w ciągu roku, otrzymasz 40-minutową usługę makeover dla Ciebie i znajomego (U.P: 80 USD). Zaplanuj spotkanie wcześniej w dowolnym sklepie Clinique podczas swojego miesiąca urodzin. Nie zapomnij także odebrać bezpłatnego prezentu urodzinowego.

Bobbi Brown nagradza swoich członków luksusową próbką ich produktu. Słyszeliśmy w tym roku, że jest to luksusowa próbka ich popularnego oleju oczyszczającego!

Koreańscy miłośnicy makijażu byliby zachwyceni, gdyby o tym wiedzieli Innisfree jej członkowie Premium i VIP na zestaw urodzinowy, zawierający hojne próbki ich surowicy z zielonej herbaty, Orchid Enriched Cream, Super Vulkanic Pore Clay Mask i bez proszku Sebum. Punkty bonusowe są również oferowane, jeśli robisz zakupy w miesiącu urodzin.

Kolejna popularna koreańska marka kosmetyków, Etiuda House, oferuje również bezpłatne smakołyki na urodziny. Członkowie Hot Pink i Royal Pink mogą umówić się na bezpłatną klasę K-beauty lub Pro-nail, a także uzyskać dodatkowe punkty i rabaty na zakupy w miesiącu urodzin.

Czy jesteś kimś, kto kocha dziką przyrodę? Więc nie przegap okazji, aby odwiedzić Zoo w Singapurze (U.P: 33 USD), River Safari (U.P: 30 USD), Nocne safari (U.P: 45 USD) lub Park ptaków Jurong (U.P: 29 USD) dla WOLNY. Chwyć przyjaciela Wildlife Reserves Singapore w ciągu siedmiu dni od twoje urodziny, data urodzin włącznie. Aby skorzystać z tej oferty, wymagany jest towarzyszący gość płacący. Po wejściu otrzymasz także 10% zniżki na zakupy i F&B w obrębie związków, pokazując podanie.

Jeśli przyroda nie jest twoją rzeczą, idź do Resorts World Sentosa. Tam, można wybierać pomiędzy uspakajającym akwarium S.E.A (U.P: 30 USD), ekscytującym Universal Studio Singapore (U.P: 76 USD) lub dzikim Adventure Cove Waterpark (U.P: 32 USD). Wszystko RWS zaprasza Członkowie mają prawo do jednej bezpłatnej jednodniowej przepustki na wyżej wymienione atrakcje, o ile mają zakupione trzy towarzyszące karnety dla dorosłych.

Nie mniej ważny, Singtel Użytkownicy mogą otrzymać 1 GB darmowych danych w miesiącu urodzin po zaktualizowaniu profilu Singtel OnePass o datę urodzenia. Jest to fajne na męczący miesiąc uroczystości, konieczności odpowiadania na życzenia urodzinowe i aktualizowania mediów społecznościowych!

Przy tak wielu darmowych opcjach do wyboru, nadal możesz sobie pozwolić na urodziny bez konieczności popisywania się! Które z tych zajęć i przysmaków znajdziesz na liście zadań urodzinowych? Zobaczmy, kto może "kopać" najwięcej darmowych rzeczy!

Aby jeszcze bardziej leczyć siebie, kupuj podczas naszej 9.9 dnia nagród i otrzymaj do 39% bonusowego cashbacka, ekskluzywnych kuponów i niespodzianek!

Najlepsze kody urodzinowe w kwietniu 2018

Ta strona wyświetla najnowsze kody promocyjne Best Birthdays w kwietniu 2018 roku. Dzięki zaktualizowanym prawidłowym kodom promocyjnym Best Birthdays możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy kupując w sklepach internetowych Best Birthdays. Codziennie dodajemy nowe kody promocyjne Best Birthdays. Już teraz możesz znaleźć najlepsze kody promocyjne najlepszych bestsellerów, promocje i kupony.

Najlepsze Urodziny Dodatkowe 20% zniżki.

Zorganizuj imprezę w marcu Weź 20% upominków po wprowadzeniu kodu przy kasie.

Najlepsze urodziny zapewniają dodatkowe 20% zniżki.

Czy masz urodziny mogą świętować za 20% zniżki Zaopatrzenie Zaopatrzenie w imprezę Użyj kodu przy kasie.

Najlepsze urodziny Uratuj dodatkowe 20% zniżki.

Korzystaj z 20% zniżki na imprezy w lipcu na Twitter Tylko fani Facebooka. Odwiedzić Wprowadź kod przy kasie.

Najlepsze urodziny otrzymują dodatkowe 20% zniżki.

Czy obchodzisz urodziny we wrześniu Weź udział w 20% zniżce Zaopatrzenie firmowe podczas korzystania z kodu przy kasie.

Najlepsze Urodziny Dodatkowe 15% zniżki.

Planowanie faktury z okazji Halloween Wcześnie za 15% Save With Promotion Code. Kupon Expiressep 3first.

Dodatkowa 25% zniżki. Facebook Tylko dla fanów na Twitterze. Użyj kodu przy kasie. Podczas gdy Stocks Last.

promocja urodzinowa 0? hotKeyText.join (''): '' ">

Kein Artikel gefunden

Keine Suchergebnisse für "promocja urodzin".

  • Beste Anpassung
  • Preis (Niedrig zu Hoch)
  • Preis (Hoch zu niedrig)
  • Bestellungsnummer
  • Bewertung des Verkäufers
  • Zusätzliches Datum (Neu zu Alt)

Kategorie 0? "": "Irgendein") "> Irgendein

najlepsze pre urodziny promo Mp3 Download

rozmiar: 3.42 MB - Czas trwania: 2:32 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,78 MB - Czas trwania: 3:30 - Bitrate: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,29 MB - Czas trwania: 3:09 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,64 MB - Czas trwania: 3:24 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 2,44 MB - Czas trwania: 1:50 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 5,79 MB - Czas trwania: 4:13 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 3,54 MB - Czas trwania: 2:37 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,88 MB - Czas trwania: 3:34 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 6.47 MB ​​- Czas trwania: 4:42 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,62 MB - Czas trwania: 3:23 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 1.85 MB - Czas trwania: 1:25 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 1,5 MB - Czas trwania: 1:10 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,15 MB - Czas trwania: 3:03 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 4,76 MB - Czas trwania: 3:29 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 1,05 MB - Czas trwania: 0:51 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,83 MB - Czas trwania: 3:32 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 4,99 MB - Czas trwania: 3:39 - Bitrate: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 5.34 MB - Czas trwania: 3:54 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

Rozmiar: 4,64 MB - Czas trwania: 3:24 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

rozmiar: 6.7 MB - Czas trwania: 4:52 - Szybkość transmisji: 192 Kbps - FileType: mp3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − 28 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map