najlepsze gry do pobrania za darmo

najlepsze gry do pobrania za darmo

Top 50 najlepszych darmowych gier na PC

Najlepsze darmowe gry na PC: Skompilowaliśmy 50 najlepszych darmowych gier do pobrania, które ma do zaoferowania PC. Nie musisz się też martwić o to, że DOSBox zagra w którąkolwiek z tych gier!

Aktualizacja: zaktualizowaliśmy ten artykuł, aby uwzględnić nowe selekcje w styczniu 2018 r.

Oryginalny artykuł brzmi następująco:

Komputer jest wypełniony niezliczoną ilością gier, z których wiele jest darmowych. Są to tytuły tak dobre, jak ich odpowiedniki premium, i są dostępne w wielu gatunkach od strzelanek i MOBA zorientowanych na zespół do turowych i czasu rzeczywistych gier strategicznych.

Mając to na uwadze, skompilowaliśmy 50 najlepszych darmowych gier na PC. Nie są wymienione w żadnej określonej kolejności, więc nie złość się na nas za umieszczenie League of Legends koniec Dota 2.

Duelyst to konkurencyjna taktyczna turowa gra strategiczna z kartami. Ma sługi, zaklęcia i artefakty - wszystko, czego można oczekiwać od cyfrowej gry karcianej, która rozgrywa się na planszy podobnej do gry Final Fantasy Tactics. Jest to także jedna z najlepszych gier online w tej chwili. Zdecydowanie spróbuj.

Ta darmowa gra MMORPG przypomina trochę Minecrafta, ale oferuje znacznie więcej bitwy i przygody i jest osadzona na serwerze multiplayer. Zamiast po prostu budować rzeczy, gracze mogą pogrupować się z innymi online, aby podróżować po rozległych krainach, aby odkryć nowe, dziwne rzeczy i zbadać lochy, by zabić dziwne potwory.

Ta wspólna gra dla wielu graczy została pierwotnie opracowana jako mod oryginalnego Half-Life. To było bardzo popularne w ciągu dnia, a teraz wraca jako pełnoprawny samodzielny tytuł na Steam. W Sven Co-op gracze muszą współpracować z AI i rozwiązywać zagadki razem jako zespół.

W AdVenture Capitalist chodzi o zarabianie pieniędzy - dużo pieniędzy. Zaczynasz od wyciskania jednej cytryny na stoisko z lemoniadą, a potem ... cóż, wtedy jest druga nad ranem, a ty jesteś baronem naftowym. Styl artystyczny przypomina oryginalną planszę Monopoly, a do tego ścieżka dźwiękowa z lat 50., dzięki której możesz śledzić swoje przygody pieniężne. Kapitalizm jest fajny, widzisz?

Spellweaver to nowa, darmowa gra w karty w tym samym stylu, co Hearthstone and Magic: The Gathering. Tytuł dodaje nowe unikalne cechy, które odróżniają ją od konkurencji. Mianowicie, gracze mogą rozwijać umiejętności swojego bohatera podczas jego gry. Bohater uzupełnia talię i wpływa na rozgrywkę.

Opracowany przez Digital Extremes, Warframe to kooperatywna, bezpłatna strzelanka dla osób trzecich, która umieszcza graczy w zespołach złożonych z czterech wysoce wyrafinowanych komandosów Tenno, aby zabrać wielu wrogów w całym Układzie Słonecznym. Gracze mogą angażować przeciwników w walce wręcz i dystansowe.

Kontynuacja modu Warcraft 3, Dota 2 to konkurencyjna gra akcji, którą grają miliony na całym świecie. Gracze wybierają z puli ponad stu bohaterów, tworząc dwie drużyny po pięć graczy, którzy idą przeciwko sobie na mapie, broniąc swojej bazy i atakując wroga.

Marvel Heroes 2015 (znany również pod nazwą Marvel Heroes) to gra RPG RPG, która pozwala graczom wcielić się w role wielu popularnych bohaterów komiksów z uniwersum Marvela. Grywalne postacie to X-Men, Avengers, Guardians of the Galaxy i wiele innych. Gracze walczą z niesławnymi złoczyńcami, takimi jak dr Doom i Loki, podczas gry, która otrzymuje okresowe aktualizacje i nowe treści za darmo.

Bohaterowie & Generałowie mogą grać w sieci FPS w trybie multiplayer online, który rozgrywa się w czasie drugiej wojny światowej, w której Osi i Alianci rywalizują o kontrolę nad Europą. Gra znajduje się obecnie w Steam Early Access i widzi dodawanie nowych treści przez cały czas.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Od twórców World of Warcraft i Diablo pochodzi Hearthstone: Heroes of Warcraft, internetowa gra karciana, w której gracze grają przeciwko sobie przy użyciu w pełni konfigurowalnych talii graczy. Gracze mogą zdobywać nowe karty po prostu grając za darmo lub płacić, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do nowych talii kart.

SCP: Containment Breach to darmowy tytuł oparty na mythosie SCP Foundation. A dokładniej, gra opiera się na SCP-870, opowieści o ohydnym stworzonym przez człowieka obiekcie, który ożywa, gdy nie patrzysz i próbuje cię zabić. To trochę jak płaczące anioły w Doktorze Who.

Jeśli nie patrzysz na to ani nie patrzysz na to, co robi, zabije cię, więc musisz mieć oczy otwarte i mrugać, gdy tylko masz na to szansę, aby nie zmęczyć się i umrzeć.

Planetside 2 to darmowa strzelanka dla wielu osób, która oferuje walki na pełną skalę, odbywające się na powierzchni planety Auraxis, gdzie trzy odrębne grupy walczą o dominację terytorialną. Mają do dyspozycji liczne pojazdy i broń, aby umożliwić futurystyczne doświadczenie wojny.

Nie jest to gra, którą można łatwo wybrać i grać, ale trzeba ją opanować, ponieważ bardzo uzależnia. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu na dotarcie z dedykowaną grupą graczy i zainscenizowanie ataków, albo możesz znaleźć się zagubionym i samotnym bez wskazówki co do swoich celów.

Uwielbiamy się bać, a Slenderowi udaje się to zrobić. Niektórzy twierdzą, że Slender to nie tyle gra, co krótkie, interaktywne doświadczenie wbudowane w przeglądarkę - ale myślimy inaczej. Jeśli kochasz przerażenie, zrób sobie przysługę i zagraj tę z wyłączonymi światłami i słuchawkami.

Slender jest odtwarzany przez przeglądarkę, ale to nie pozwala ci powstrzymać się od myślenia, że ​​to nic innego niż prawdziwa gra.

Team Fortress 2 jest największą darmową grą Valve, oferującą strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, w różnych trybach gry - od przechwytywania flagi i zespołu Deathmatch po unikatowe, takie jak Push the Cart. Istnieje nawet wiele odmian tych trybów, które pokazują, że oba zespoły pchają osobne wózki. W grze można również grać w różnych obiektywnych trybach sterowania i trybie dostarczania bomb.

Oprócz wszystkich trybów rywalizacji drużynowej z drużyną, gracze mogą również korzystać z trybu współpracy o nazwie Mann vs Mann, który rozbija graczy przeciwko tłumom robotycznych przeciwników na różnych mapach.

Blacklight Retribution to FPS o tematyce sci-fi, w którym gracze mogą dołączyć do dowolnej liczby serwerów, aby brać udział w bitwach online przeciwko wielu innym graczom. Gra jest podzielona na wiele rodzajów gier i map, w dużej mierze oferując bitwy w zwarciu, w których gracze angażują się w tryby klasycznego death matchu, Capture the Flag lub walczą o dominację nad określonymi celami na mapie.

Mapy Blacklight są wypełnione magazynami broni, w których gracze mogą kupować ulepszenia z punktami zgromadzonymi podczas gry, amunicją, lepszą bronią, a nawet hardsuitami, małymi mechami, które mogą być montowane przez graczy, aby zapewnić przewagę na polu bitwy. Jednym z największych osiągnięć gry jest personalizacja broni i zbroi. Gracze mogą ulepszać swój zestaw, gromadząc pieniądze w grze, które są nabywane poprzez grę i wyrównywanie, lub używają prawdziwej waluty do zakupu tych przedmiotów na stałe lub dzierżawienia ich przez krótki czas.

30 najlepszych witryn za darmo Gry na komputery PC Pobierz pełną wersję

Jeśli szukasz najlepszych stron do pobrania gry PC pełnej wersji, jesteś teraz na właściwym miejscu. Tutaj dzielimy się wszystkimi nowymi i robocza lista najlepszych stron do pobrania gier komputerowych 2018. Świat, w którym dziś żyjemy, ma więcej wirtualnych tkanin niż rzeczywiste doświadczenie życiowe. Jednak my, ludzie, staramy się osiągnąć to prawdziwe doświadczenie w wirtualnym świecie, dzięki czemu wszystko, co możemy kiedykolwiek dotknąć, zobaczymy & czuć własnymi rękami, dostępnymi dla najwyższej możliwej rzeczywistości tymi samymi rękami, które wykorzystują instrumenty, aby uczynić wirtualnym rzeczywisty świat.

Jedną z największych awarii w Internecie i historii wirtualnej jest Rise of the Gaming Industry - Virtual Gaming Era . I z tą gorączką nadążającą za umysłem dzisiejszej młodzieży, każdy chce pobrać gry na PC do pobrania pełnej wersji.

Dlatego, aby zaspokoić twoją ciekawość stron internetowych, które pozwolą Ci pobrać darmowe gry na pełną wersję na PC, tworzymy listę stron z grami online, z których możesz pobrać swoje ulubione gry za darmo, a także za pełną wersję gry.

30 najlepszych gier na PC do pobrania 2018

Jeśli szukasz w Google w odniesieniu do gier na PC bezpłatnie pobrać pełną wersję, dostaniesz wiele stron internetowych. Ale zobaczysz, że większość z nich oferuje bardzo podstawowe gry i to nie jest odpowiednie dla ciebie. Ale tutaj znajdziesz najlepsze strony internetowe, w których możesz pobierz pełną wersję gier PC za darmo. Te witryny z ogromną kolekcją gier online sprawiają, że niektóre z najlepszych witryn uzyskują dostęp do bezpłatnego pełnego pobierania gier 2018.

Lista najlepszych witryn do pobrania Gry komputerowe Pełna wersja 2018

Jedna z najlepszych stron do pobierania gier PC, Acid Play pochodzi z ogromną kolekcją wszystkich Twoich ulubionych gier. Niektóre funkcje tej strony to wyszukiwanie, oceny, rekomendacje i oczywiście bezpłatne pobieranie. Funkcje te nie powodują, że witryna jest wyjątkowa, ale oczywiście sprawia, że ​​jest to bardzo niezawodna i poszukiwana strona. Skoro różnorodność jest przyprawą życia, zdecydowanie zechcesz użyć tej odmiany, aby dodać do swojej kolekcji doświadczeń.

Kolejna strona internetowa do gier PC bezpłatnie pobierz pełną wersję, ta strona internetowa zawiera wiele wirtualnych gier dostępnych na rynku. Ma większość gier premium dostępnych do bezpłatnego pobrania. Dlatego jeśli masz bardzo klasyczny lub premium wybór gier, proponujemy odwiedzić tę stronę. Możesz nawet pobierać filmy za darmo z tej strony.

Jest to jedna z najlepszych stron internetowych dostępnych do darmowego pobierania gier na pełną wersję PC. Ta strona internetowa zawiera listę gier, opcji pobierania tych gier, recenzji gier i wiele innych opcji, które można znaleźć na stronie internetowej. Ciesz się ze znajdowania swoich ulubionych gier i pobierania ich za darmo z tej strony.

Zalecana witryna internetowa do wyszukiwania bezpłatne pełne pobieranie gier. Ta strona internetowa pozwala na wyszukiwanie i bezpośrednie pobieranie dowolnej gry, którą można następnie odtwarzać na komputerze. Nie tylko te gry na PC, ale ta strona umożliwia także pobieranie gier 3D HD PlayStation na komputer.

Caiman.us jest jednym z najlepszych stron do pobierania gier PC. Kolejna witryna, w której możesz odkryć ogromną kolekcję gier dostępnych do bezpłatnego pobrania na komputer. Odwiedź tę stronę i ciesz się pobieraniem najlepszych darmowych gier.

Jeśli uważasz, że nie możesz pobrać gier za pośrednictwem usługi P2P, to ta strona jest twoją pomocą. Możesz pobrać gry takie jak Seria GTA, San Andrea, Vice City GTA, seria Call of Duty, Creed's Creed 3 jako skompresowany plik KGB. Jest to jedna z najlepszych stron do pobrania gier PC za darmo.

Jest to jedyna w swoim rodzaju strona internetowa do gier PC do pobrania bezpłatnie w pełnej wersji. Posiada kolekcję gier, które są nie tylko najbardziej popularne, ale także gry, które są w dużej mierze pomijane przez graczy, jednak posiadających wspaniałe cechy gry, aby cieszyć się grą.

Dzięki dostępnym recenzjom, które sprawiają, że te gry cieszą się 15-minutową sławą, ta witryna sprawia jedyne w swoim rodzaju wrażenie. Wraz z tym jest mnóstwo dostępnych gatunków: akcja, przygoda, casual, strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, musical, gry dla kobiet, gry fabularne, wyścigi itp.

Dołącz do ponad 15 milionów fanów i podejmuj wyzwanie budowania drużyn piłkarskich.

Wyczyść niepotrzebne pliki i przyspieszyć urządzenie z systemem Android za pomocą prostego dotknięcia.

Zachowaj ważne notatki na górze wszystkich okien.

Zagraj w najfajniejsze Video Automaty ZA DARMO! Przez twórców # 1 gry Racing Penguin! Zarabiaj BONUS MONETY co 4 godziny !! Przygotuj się na BONUS GAMES!

Zmierz się z przyjaciółmi w największej grze Quiz.

Zagraj w grę opartą na umiejętnościach z dużymi nagrodami.

Zdefiniuj styl gry w tenisa, podejmuj ryzyko, wykonuj światowej klasy strzały i pracuj z tłumem, aby stworzyć unikalny wizerunek na boisku.

Twórz własne gry bez kodowania.

To oprogramowanie można pobrać ze strony wydawcy.

Zamień zdewastowaną odrapaną chatę w kwitnącą farmę!

Zbuduj swoją fortecę i walcz z wrogami!

Zostań nieśmiertelnym władcą i poprowadź swoje Imperium do światowej dominacji.

Wciel się w rolę potężnego cesarza: podbij ziemie, pokonaj wrogów i przejedź po swoim królestwie!

Odkryj tajniki faraonów w tej naprawdę oryginalnej grze logicznej!

Farm Frenzy 2 oferuje świetną zabawę!

Dopasuj artefakty i zbieraj klejnoty w tej olśniewającej grze match-three!

Masz tylko 80 dni na opłynięcie globu.

Szukaj Atlantis w tej klasycznej grze dopasowującej przygody z olśniewającym ne

Ciesz się olśniewającymi przygodami odważnego kota!

Połącz pary zwierząt, aby uratować owady przed kameleonami.

Skarby Afryki czekają na Ciebie!

Uratuj enigmatyczny kontynent Atlantydy przed gniewem Posidona!

Ciesz się olśniewającymi przygodami odważnego kota!

Weź udział w hodowli pingwinów i zarządzaj pięcioma różnymi gospodarstwami na całym świecie!

Zbierz starożytne artefakty i zbierz 7 mocy Posejdona, by ocalić Atlantydę!

Zamień zdewastowaną odrapaną chatę w kwitnącą farmę!

Imperium Rzymskie czeka na swojego cesarza!

Zostań nieśmiertelnym władcą i poprowadź swoje Imperium do światowej dominacji.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Zamierzamy udostępnić najlepsze strony internetowe, aby pobrać gry na PC za darmo. Wymieniliśmy 10 stron internetowych, które pomogą Ci pobrać gry na twój komputer.

F lub gracze, jesteśmy tutaj b strony internetowe do pobrania gry na PC za darmo . Gry to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Wszyscy gracze wolą sprawdzać wszystkie współczesne gry w swoich komputerach do gier. Pobieranie gier może być jednak irytujące dla użytkownika, który nie zna dokładnej strony. Więc dla tych użytkowników jesteśmy tutaj z listą najlepszych stron, z których możesz pobrać swoje ulubione gry za darmo. Więc spójrz na pełną dyskusję poniżej.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Poniżej mamy najlepsze witryny, z których możesz pobrać swoje ulubione gry na PC. Na tych stronach znajduje się ogromna kolekcja gier, które z pewnością spodoba Ci się na komputerze. Więc uważaj na listę tych stron poniżej.

Przeczytaj również: Jak uzyskać dostęp do zablokowanych stron internetowych & Odblokuj witryny z ograniczeniami

Zbiór 10 najlepszych stron internetowych do pobrania Gry na PC za darmo

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Jest to jedna z najlepszych stron, gdzie można łatwo uzyskać ulubione gry. Konstruktorzy witryn użyli takich systemów jak wyszukiwanie, oceny i rekomendacje zbudować stronę, która pomoże Ci znaleźć i pobrać idealną grę w mniej niż minutę. Możesz pobrać większość darmowych gier bezpośrednio ze swoich serwerów pobierania. I tam wszystkie gry są skanowane za pomocą ClamAV, więc są bezpieczne, szybkie i szybkie.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Jest to jedna z najlepszych stron, w której można uzyskać bezpłatne gry premium. Dni nadchodzą, gdy pożądane gry są dostępne dla twojego komputera. Więc musisz regularnie odwiedzać stronę i zdobywać ulubione gry na PC za darmo.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Kolejna najlepsza strona, na której możesz bezpłatnie pobrać wszystkie swoje gry na swój komputer. Jest to bezpłatne źródło gier online, które zapewnia grę listy, gry do pobrania i recenzje gier i wiele więcej, które poznasz po odwiedzeniu strony.

Przeczytaj także: Top 10 najlepszych stron internetowych do oglądania bezpłatnych filmów online

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Mega games to kolejna dobra strona, w której można wyszukiwać dowolne gry i można bezpośrednio pobrać grę na komputerze za darmo. Tam też możesz zdobyć Gry HD 3D za darmo do pobrania i wszystkie gry PlayStation na komputer.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Jest to jedna z najlepszych stron, gdzie możesz bezpłatnie pobrać najlepsze gry na swoim komputerze. Jedna z najlepszych stron, na których możesz znaleźć Ogromna kolekcja najlepszych gier że zechcesz grać na swoim komputerze, a wszystkie gry są darmowe tutaj.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

FreePCGamers to strona internetowa skupiona na darmowe gry. Gry, które są niesprawiedliwie przeoczane, ponieważ wiele z nich zachowuje świetne cechy. Ta strona omawia te gry, aby zapewnić sobie 15 minut sławy. Obejmują wszystkie gatunki gier: przygodowe, przygodowe, przygodowe, dziewczęce, strzelanki pierwszoosobowe, muzyczne, platformówki, wyścigi, gry fabularne, symulacje, sport, strategię i wiele innych.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Pełne gry.sk zapewnia różne najlepsze gry na komputery PC, takie jak Gry akcji, gry strategiczne, gry logiczne, gry przygodowe, sportowe i wyścigowe i wiele więcej, które poznasz po odwiedzeniu strony. Na tej stronie znajdziesz wiele darmowych gier komputerowych, które można pobrać bezpłatnie.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Darmowe gry są dostępne na tej stronie. Tutaj otrzymasz wszystkie najnowsze gry, najbardziej popularne, najczęściej grane, losowe gry. Miał także kilka małych gier, które są po prostu wciągający! Musisz odwiedzić tę stronę i pobrać darmowe gry z tej strony.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Jest to jedna z najlepszych stron, w której znajdziesz wszystkie swoje ulubione gry. Zapewnia darmowe gry, wszystkie zrzuty ekranu recenzje, popularne wersje, muzyka i dodatki i wiele więcej.

Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo

Niesamowita strona gier online z setkami gier dostępnych po zakończeniu gry prosta rejestracja. Graj tutaj ze znajomymi za darmo tutaj.

Więc powyżej są Top 10 najlepszych stron internetowych do pobrania gry na PC za darmo. Odwiedź strony i wyszukaj swoje ulubione gry, a otrzymasz bezpłatnie wszystkie fajne gry na swój komputer. Mam nadzieję, że lubisz omawiane witryny tutaj, podziel się tym z innymi. Pozostaw komentarz, jeśli chcesz podać jakieś sugestie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 + = 81

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map