mnożnik keno

mnożnik keno

Teraz oferuje więcej sposobów na grę i wygraj!

Club Keno dostarcza emocji i szansę na wygraną do 100 000 $ w szybkiej grze losowania z 20 liczbami losowanymi co cztery minuty. A teraz, bez względu na to, gdzie grasz w Keno, możesz wziąć udział w ekscytacji dzięki funkcjom Mnożnik, Bulls-Eye, Double Bulls-Eye i Progressive Jackpot.

Club Keno jest dostępny w miejscach takich, jak restauracje, bary i organizacje braterskie.

Keno To Go jest dostępny w sklepach convenience, sklepach spożywczych i podobnych miejscach.

Mnożnik - zagraj w tę opcję, aby zwiększyć szansę na pomnożenie nagrody do 10-krotności kwoty bazowej; wygraj do 1 miliona dolarów!

Bulls-Eye - zagraj w tę opcję, aby otrzymać większe nagrody i więcej szans na wygraną.

Double Bulls-Eye - zagraj w tę opcję, aby mieć jeszcze więcej szans na większe nagrody i więcej szans na wygraną.

Progresywny - zagraj w 6-, 7- lub 8-punktowe turnieje, aby otrzymać szansę na dodatkową nagrodę bonusową w postaci jackpota, a także regularne nagrody za te miejsca!

Aby zagrać, po prostu wybierz ile różnych numerów (zwanych również "spoty9;); chcesz grać od 1 do 10. Dwadzieścia liczb z pola 1-80 zostanie wybranych na skomputeryzowanym losowym losowaniu Club Keno co cztery minuty. Wygrywasz za losowanie, którego grałeś, jeśli Twoje liczby są zgodne z tymi, które zostały narysowane (zgodnie z listą nagród poniżej). Im więcej liczb pasujesz, tym więcej gotówki wygrasz. Możesz nawet wygrać, nie dopasowując ANYspotów w 10-spotowej grze.

Mnożnik - pomnóż swoją gotówkę co cztery minuty

Dzięki funkcji mnożnika Club Keno, gracze będą mieli opcję, za dodatkową 1 $ za 1 $, wygrać do 10 razy więcej nagród we wszystkich nagrodach podstawowych Club Keno (do 1 miliona dolarów).

Przed każdym rysowaniem koło jest obracane, aby określić numer Mnożnika dla tego rysunku. Koło zawiera 80 miejsc z numerami 1, 2, 3, 4, 5 i 10. Te liczby oznaczają ilość mnożnika. Liczba żetonów dla każdej liczby i ogólne szanse dowolnej liczby są wyszczególnione na poniższej mapie mnożnika.

Liczba wyświetleń każdej liczby na kole

Ogólna szansa na wybranie numeru

Jeśli zostanie wybrana opcja Mnożnik i wygrywa nagrodę, dopasowując wymaganą liczbę liczb Keno do tych, które zostały narysowane (szczegóły w tabeli nagród poniżej), kwota nagrody podstawowej zostanie pomnożona przez wybrany numer Mnożnika. Bilet musi być wygraną podstawową Club Keno od 1 $ do 100 000 $ i musi być oznaczony etykietą "MULTIPLIER PLAYED TAK."

Gracze mogą wygrać nawet 10-krotność swojej nagrody, dodając opcję Club Keno Multiplier do swojej gry. Z główną nagrodą w wysokości 100 000 $ w tej grze, Mnożnik daje szansę na wygraną do 1 miliona dolarów, gdy liczba mnożnika wynosi 10 (100 000 x 10)! Kolejny przykład pokazuje poniższy wykres przedstawiający różne wypłaty na 5-spotowym bilecie z opcją Mnożnik, gdy wszystkie pięć liczb jest dopasowanych na bilecie Club Keno.

(1 USD w Club Keno i 1 USD w Mnożniku)

Hit the Bulls-Eye za więcej gotówki!

Opcja Bulls-Eye oferuje większe emocje z większymi nagrodami i większą szansą na wygraną.

Jedna z 20 wygranych liczb wygranych co cztery minuty to numer Red Bulls-Eye. Za każdym razem, gdy grasz w Bulls-Eye i dopasowujesz numer Bulls-Eye, wygrywasz większe nagrody (wymienione na liście nagród poniżej). Możesz wygrać nagrodę Bulls-Eye, nawet jeśli nie wygrasz nagrody Club Keno. Są trzy sposoby na wygraną, gdy dodasz Bulls-Eye do swojej gry Club Keno:

Dopasuj swój numer do liczby Bulls-Eye narysowanej bez innych numerów Club Keno odpowiadających tym, które zostały narysowane.

Dopasuj swoje liczby do liczby Bulls-Eye i innych narysowanych liczb Club Keno.

Dopasuj numery Club Keno do tych, które zostały narysowane bez dopasowania liczby Bulls-Eye.

Całkowity koszt transakcji będzie podwójny, co oznacza, że ​​zakład Bulls-Eye zawsze będzie odpowiadał kwocie twojego zakładu Club Keno.

Hit the Double Bulls-Eye Za nawet więcej gotówki!

Opcja Double Bulls-Eye oferuje największe emocje z największymi nagrodami i większą szansą na wygraną.

Podczas każdego losowania Club Keno losowanych jest 20 zwycięskich numerów. Na końcu tego rysunku jedna z tych liczb jest wybierana jako numer Bulls-Eye. Ten numer Bulls-Eye ma kolor czerwony. Po dodaniu Double Bulls-Eye druga liczba Bulls-Eye (kolor zielony) zostanie narysowana po tym, jak pierwsze (czerwone) oko Bulls zostało narysowane. Gracze, którzy grają w Double Bulls-Eye, wygrywają gotówkę, gdy pasują do czerwonego lub zielonego numeru Bulls-Eye, a nawet więcej gotówki, gdy pasują do obu liczb Bulls-Eye dla Double Bulls-Eye! Istnieje pięć sposobów na wygranie gotówki, gdy Double Bulls-Eye zostanie dodany do Club Keno Play:

Dopasuj numery klubowe Keno do których grasz zarówno czerwony lub zielone numery Bulls-Eye z Nie inne numery klubowe Keno pasujące do tych, które zostały narysowane.

Dopasuj numery klubowe Keno do których grasz zarówno czerwony lub zielone liczby Bulls-Eye i dodatkowe narysowane numery Club Keno.

Dopasuj numery klubowe Keno do których grasz obie czerwony i zielone numery Bulls-Eye (Double Bulls-Eye) z Nie inne numery klubowe Keno pasujące do tych, które zostały narysowane.

Dopasuj numery klubowe Keno do których grasz obie czerwony i zielone numery Bulls-Eye (Double Bulls-Eye) i dodatkowe numery klubowe Keno odpowiadające tym, które zostały narysowane.

Dopasuj numery klubowe Keno do tych, które zostały narysowane bez pasującego numeru Bulls-Eye.

Club Keno gra z Double Bulls-Eye i kosztuje 2 $ za 1 $ Club Keno (1 $ Club Keno + 2 $ Double Bulls-Eye = 3 $ za Double Bulls-Eye).

Progresywny jackpot w grach 6-, 7- i 8-spotowych

Gry na 6-, 7- i 8-punktowe wygrane mają dodatkową wygraną "Progressive.9quot; Gracze kwalifikują się automatycznie, jeśli zdecydują się zagrać w dowolne z tych trzech miejsc. Nie ma dodatkowych kosztów i nic więcej oprócz oznaczania na kuponie. Funkcja Progressive dodaje do puli bonusową nagrodę bieżącego jackpota oprócz zwykłych najlepszych nagród w tych miejscach (6 z 6, 7 z 7 lub 8 z 8 numerów odpowiadających tym, które zostały narysowane). Jest to nagroda w postaci puli wygranych, co oznacza, że ​​nagroda jest różna w zależności od całkowitej kwoty. Jeśli dopasujesz wszystkie liczby w 6-, 7- lub 8-punktowej grze, gracz automatycznie wygra zarówno zwykłą nagrodę, jak i nagrodę bonusową za toczenie jackpota! Jeśli jackpot nie zostanie wygrany podczas losowania, nadal rośnie!

Nagrody Jackpot w przypadku wypłat progresywnych są pari-mutuel, co oznacza, że ​​kwota każdej nagrody jest ustalana na podstawie łącznej sprzedaży każdego losowania i liczby zwycięskich udziałów w kategorii nagród. Jeśli w wypłatie progresywnej pojawi się wielu zwycięzców, zwycięzcy otrzymają wypłatę gotówkową równą ich udziałowi w tej szacowanej puli.

Progresywne Jackpoty na Monitory Club Keno

Kwota progresywnego jackpota Keno jest podstawową grą dla tego spot play i bonusowego jackpota. Przykład: Podstawą dopasowania wszystkich 8 liczb w 8-spotowej grze jest 10 000 $. Kiedy monitor wyświetla 10 500 $ za 8-punktowy jackpot progresywny, jest równy 10 000 $ nagrody podstawowej PLUS, a kwota jackpota 500 $.

Jak grać w Club Keno z Multiplier, Bulls-Eye lub Double Bulls-Eye

Pamiętaj, że możesz zagrać w Multiplier OR Bulls-Eye na jednej grze, ale obie opcje nie mogą zostać postawione na tym samym bilecie.

 • Wybierz, ile różnych miejsc (liczb) chcesz zagrać (od 1 do 10). Na przykład 7-spotowa gra oznacza, że ​​wybierasz siedem liczb.

Jeśli chcesz zagrać w Mnożnik, aby wygrać nawet 10-krotność nagrody, oznacz swoje numery na kuponie mnożnikowym Club Keno i wybierz opcję "tak9 część; obok opcji Mnożnik.

Jeśli chcesz zagrać w Bulls-Eye, aby wygrać nawet 10-krotność nagrody, oznacz swoje numery na kuponie klubowym RED Club Keno Bulls-Eye i wybierz "tak9 część; obok opcji Bulls-Eye.

Jeśli chcesz zagrać w Double Bulls-Eye, aby wygrać nawet 2,5-krotność nagrody w oryginalnej grze Bulls-Eye, oznacz swoje numery na kuponie GREEN Club Keno Double Bulls-Eye i wybierz "tak9 część; obok opcji Double Bulls-Eye.

Jeśli chcesz grać w Club Keno bez żadnej z tych opcji, możesz użyć dowolnego kuponu. Po prostu nie zaznaczaj pól opcji.

Wybierz do 10 numerów z pola od 1 do 80. Możesz też wybrać opcję QP (Quick Pick), aby terminal losowo wybierał numery. Upewnij się, że liczba wybranych liczb jest taka sama jak wybrana w sekcji 1 kuponu.

Wybierz liczbę kolejnych gier lub remisów, które chcesz zagrać - 1, 2, 3, 4, 5, 10 lub 20.

Zdecyduj, ile chcesz grać w jednym losowaniu dla Club Keno - 1 $, 2 $, 3 $, 4 $, 5 $, 10 $ lub 20 $. Koszt biletu bazowego Club Keno jest równy liczbie kolejnych losowań wybranych razy w stosunku do wartości dolara (na przykład, jeśli grasz 2 $ za pięć kolejnych losowań, całkowity koszt to 10 $).

Dodanie Bulls-Eye lub Mnożnika do biletu podwoi cenę tego biletu. Zakład 1 $ Keno na jedno losowanie z opcją Mnożnik kosztuje 2 $ (1 $ Club Keno i 1 $ Mnożnik). Dodatkowo twoja stawka Bulls-Eye lub Mnożnik zawsze równa się kwocie zakładu w Club Keno (na przykład, wybierając 2 USD za Club Keno za jedno losowanie, kosztuje dodatkowe 2 USD, jeśli opcja Bulls-Eye zostanie wybrana na sumę 4 USD, w tym samym sposób, postawienie 2 $ na Club Keno kosztuje dodatkowe 2 $, jeśli wybrana jest opcja Mnożnik). Dodanie Double Bulls-Eye do biletu spowoduje dodanie 2 $ za grę w Club Keno za 1 $.

Maksymalny zakład na bilet wynosi 200 $ (100 $ dla Club Keno i 100 $ dla Multipliera lub 100 $ dla Club Keno i 100 $ dla Bulls-Eye); minimum wynosi 2 USD (1 $ za Club Keno i 1 USD za Multiplier lub 1 USD za Club Keno i 1 USD za Bulls-Eye).

Oddaj kupon do sprzedawcy, aby przetworzyć bilet. Sprawdź swój bilet, aby potwierdzić, że liczby i data są poprawne. Twój bilet Club Keno zostanie wyświetlony "BULLS-EYE PLAYED TAK" jeśli wybrano Bulls-Eye lub "PODWÓJNE BULLS-EYE PLAYED TAK" jeśli wybrano Double Bulls-Eye. Alternatywnie, jeśli wybrałeś Mnożnik, wyświetli się twój bilet "MULTIPLIER PLAYED TAK."

Aby dowiedzieć się, czy Twój bilet jest zwycięzcą, obejrzyj skomputeryzowany rysunek na monitorze dla gry, w którą grałeś, lub sprawdź swój bilet na automacie biletowo-biletowym.

Zdobywca głównej nagrody Club Keno: Zapoznaj się z poniższą tabelą nagród, aby określić wygrane, jeśli dopasujesz liczby do tych, które zostały narysowane.

Zwycięzca mnożnika: Jeśli wygrałeś i dodałeś Mnożnik do swojej gry, gdy kupiłeś bilet, wygrałeś nagrodę główną za przyznany numer Mnożnika, aby wygrać do 1 miliona dolarów!

Zwycięzca Bulls-Eye: Jeśli dodałeś Bulls-Eye do swojej gry, gdy kupiłeś bilet i dopasowałeś numer Red Bulls-Eye, zobacz tabelę nagród Bulls-Eye, aby określić swoją nagrodę.

Zwycięzca Double Bulls-Eye: Jeśli dodałeś Double Bulls-Eye do swojej gry, gdy kupiłeś bilet i dopasowałeś numer Red Bulls-Eye lub zielony Bulls-Eye, zobacz tabelę nagród Bulls-Eye. Jeśli dopasowałeś czerwone i zielone numery Bulls-Eye, zobacz tabelę nagród dla Double Bulls-Eye.

Możesz zdobyć nagrody o wartości 600 $ lub mniej, przedstawiając swój zwycięski bilet każdemu sprzedawcy gier w grze Draw. Możesz również ubiegać się o wygrywający bilet, wypełniając tył biletu, podpisując go i wysyłając pocztą na adres (tylko ten adres):

Jefferson City, MO 65102-7777

Zwycięskie bilety można również odebrać w dowolnym biurze Loterii. Do wygranych w cenie 600 $ lub więcej należy dołączyć wypełniony formularz roszczenia, dostępny również w punktach detalicznych i biurach Loterii.

Wymienione wypłaty są oparte na zakładzie 1 $ na Club Keno i 1 $ na Bulls-Eye (= jedna gra). Liczba odtworzeń razy nagroda równa się całkowitej wypłacie za losowanie.

Maksymalna wypłata za dowolny bilet Club Keno wynosi 1 milion USD za losowanie niezależnie od postawionej kwoty. Jeśli więcej niż pięciu graczy wygra 1 milion $, dopasowując tę ​​samą liczbę liczb do tego samego miejsca na tym samym rysunku, 5 milionów zostanie podzielone równo pomiędzy tych graczy.

Keno jest szybki, zabawny i łatwy do grania. Co 3:30 min rozpoczyna się nowe losowanie, a każde losowanie daje szansę wygrania 200 000 $. Możesz dodać Bonus Keno do swojego biletu i pomnożyć potencjalne wygrane 1,5x, 2x, 5x, 7x lub 10x.

Kiedy grasz w Keno, możesz wybrać do 10 numerów z całkowitej liczby 80 numerów. Każde losowanie jest zakończone po losowaniu 20 liczb. Jeśli wybrane liczby odpowiadają wybranym, wygrywasz odpowiednią nagrodę!

 1. Wybierz, ile numerów chcesz grać, możesz odebrać do 10 numerów.

Zwróć uwagę na tabelę Mecz / Wygraj - to pozwoli Ci poznać potencjalne wygrane na ten bilet przed zakupem.

 • Możesz zagrać w to zgłoszenie do 99 kolejnych losowań. Co 3:30 min rozpoczyna się nowe losowanie.
 • Wybierz, ile chcesz postawić przy każdym losowaniu.
 • Powiedz "Tak" Keno Bonusowi, aby zwiększyć szansę na wygraną. Istnieje nowy mnożnik bonusowy Keno losowo wybrany dla każdego losowania. Gdy będziesz już gotowy do zakupu tego kuponu Keno, wybierz opcję KUP TERAZ. Odliczanie do następnego losowania na planszy Keno jest możliwe, jeśli dokonasz zakupu przed wygaśnięciem tego odliczania, będziesz mógł wziąć udział w kolejnym losowaniu Keno.
 • Po narysowaniu wszystkich 20 liczb, losowanie jest zakończone. Gdy wszystkie losowania na twoim bilecie zostaną ukończone, wybierz opcję WALIDACJA, aby wygrać na tym bilecie zdeponowanym na koncie PlayNow.
  1. Wybierz liczby, które chcesz grać, możesz wybrać maksymalnie 10 numerów.

  Zwróć uwagę na tabelę Mecz / Wygraj - to pozwoli Ci poznać potencjalne wygrane na ten bilet przed zakupem.

 • Możesz zagrać w to zgłoszenie do 99 kolejnych losowań. Co 3:30 min rozpoczyna się nowe losowanie.
 • Wybierz, ile chcesz postawić przy każdym losowaniu.
 • Powiedz "Tak" Keno Bonusowi, aby zwiększyć szansę na wygraną. Istnieje nowy mnożnik bonusowy Keno losowo wybrany dla każdego losowania.
 • Gdy będziesz już gotowy do zakupu tego kuponu Keno, wybierz opcję KUP TERAZ. Odliczanie do następnego losowania na planszy Keno jest możliwe, jeśli dokonasz zakupu przed wygaśnięciem tego odliczania, będziesz mógł wziąć udział w kolejnym losowaniu Keno.
 • Po narysowaniu wszystkich 20 liczb, losowanie jest zakończone. Gdy wszystkie losowania na twoim bilecie zostaną ukończone, wybierz opcję WALIDACJA, aby wygrać na tym bilecie zdeponowanym na koncie PlayNow.
 • Maksymalna nagroda, jaką można wygrać na dowolnym bilecie Keno na dane losowanie, wynosi 200 000 $, niezależnie od postawionej kwoty. Maksymalna łączna odpowiedzialność za dane losowanie wynosi 2 miliony USD. Maksymalna nagroda, jaką można wygrać na bilecie Keno z Bonusem Keno dla danego losowania, jest dziesięciokrotnością wartości nagrody Keno.

  Jeśli wygrałeś nagrodę większą niż 1000 $, najwcześniej, możesz odebrać nagrodę, dzień po losowaniu.

  Zwycięskie liczby są rysowane mniej więcej co cztery minuty. Gracze wybierają od 1 do 12 liczb lub "spot9rdquo; dla każdej gry. Komputer losowo wybiera 20 zwycięskich numerów od 1 do 80 i wyświetla je na monitorze Keno.

  KENO-To-Go to świetna okazja, aby zagrać w 30 kolejnych grach KENO. Wszystkie zasady i przepisy są takie same jak oryginalne KENO. Możesz opuścić lokal i sprawdzić bilet on-line.

  BONUS KENO daje szansę na zwiększenie wygranych w KENO o 3, 4, 5 lub 10 razy. Ogólne prawdopodobieństwo posiadania numeru mnożnika (3, 4, 5 lub 10) wynosi 1: 2.3

  Proszę zanotować: Aby zobaczyć te animacje, będziesz potrzebować najnowszych wersji Adobe Shockwave Player i Adobe Flash Playera.

  Zakłady można składać:

  Niedziela - sobota: 5:00 - 1:15

  Od niedzieli 18 marca 2018 r

  Godziny gry:

  Niedziela - sobota: 5:04 - od 1:00 do godz.

  Sprawdź dzisiejsze numery KENO-to-go 2 różne sposoby

  Wyniki wyszukiwania na telefonie lub tablecie

  1. Wybierz, ile numerów (miejsc) chcesz grać, zaznaczając odpowiednie pole.
  2. Wybierz kwotę, którą chcesz postawić w grze (1 $, 2 $, 5 $, 10 $ lub 20 $), zaznaczając w jednym z pól Kwota stawki.
  3. Możesz grać w maksymalnie 30 kolejnych grach, zaznaczając odpowiednie pole w polu Liczba zagranych gier.
  4. Wybierz liczby, które chcesz zagrać z pola 80, zaznaczając w każdym z pól, pamiętając o liczbie miejsc wybranych powyżej. WAŻNE: ZACHOWAJ NAZWY WEWNĄTRZ PUDA. Użyj tylko PENCIL LUB BLUE BALL-POINT PEN, aby oznaczyć kupon. Możesz również pozwolić komputerowi Loterii wybrać swoje numery, zaznaczając je w oknie Quic Pic (QP).
  5. Zaznacz "Y9rdquo; pole, jeśli chcesz grać BONUS KENO. Jeśli grasz BONUS KENO całkowita kwota zakładu podwoi się. ****
  6. Daj wypełniony kupon z licytacji agentowi loterii ON-LINE.
  7. Agent sprzedaży wystawi Ci oddzielny bilet jako pokwitowanie. WAŻNE: SPRAWDŹ BILET! NALEŻY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE ZNAJDUJE SIĘ LICZBY I RYSUNKI, KTÓRE CHCIAŁBYŚ GRAĆ, JEŻELI JEST TO TYLNY DOWÓD GRACZAJĄCY TYCH NUMERÓW.
  8. Loteria sugeruje dla twojej własnej ochrony, że podpisujesz tył swojego biletu, aby zidentyfikować własność.

  BONUS KENO daje szansę na zwiększenie wygranych w KENO o 3, 4, 5 lub 10 razy. Grać BONUS KENO, oznacz "Y9rdquo; pole na kuponie zakładu. Koszt twojego zakładu podwoi się. Jeśli kupisz dodatkową grę BONUS do losowania i wygrania, możesz pomnożyć swoje wygrane, jeśli zostanie wylosowany numer mnożnika (3, 4, 5 lub 10). Ogólne prawdopodobieństwo posiadania numeru mnożnika (3, 4, 5 lub 10) wynosi 1: 2.3.

  BONUS KENO nie jest dostępny dla gier KENO z 10 miejscami, 11 miejscami lub 12 miejscami. ZA BONUS KENO zakład jest ważny tylko wtedy, gdy rozgrywany jest w połączeniu z ważnym zakładem KENO.

  1. Zakłady są nieskuteczne, dopóki nie zostaną zaakceptowane przez komputerowy system komputerowy Loterii przed losowaniem zwycięskiego numeru i zgodnie z zasadami loterii. Gracze przyznają, że agenci sprzedaży loterii online działają w imieniu osób, które zakładają zakłady w internetowym systemie loteryjnym KENO komputerowy system przetwarzania.
  2. Zaprezentuj wypełniony kupon do swojego agenta sprzedaży loterii w celu przetworzenia. Otrzymasz bilet. SPRAWDŹ SWÓJ BILET, NATYCHMIAST SPRAWDZIĆ, ŻE WYBORY NA BILETU MUSZĄ BYĆ WYBÓR ZGŁOSZEŃ ZGŁOSZONYCH PRZEZ SLIP.
  3. Prezentuj zwycięski bilet na dowolny kanał on-line KENO agent sprzedaży do wypłaty nagród o wartości do 600 USD włącznie. Roszczenia za ponad 600 USD zostaną wypłacone przez Komisję Loterii po złożeniu formularza roszczenia. W nietypowych warunkach, stałe nagrody mogą zostać obniżone zgodnie z regulaminem. Wszystkie nagrody pieniężne należy odebrać w ciągu jednego (1) roku od daty losowania.
  4. Twój bilet jest instrumentem na okaziciela. O ile nie zostanie podpisany przez właściciela, nagroda może zostać odebrana przez każdego, kto posiada zwycięski bilet. ZNAJDŹ SWÓJ BILET NATYCHMIAST. Gracze zgadzają się przestrzegać zasad i przepisów Komisji Loterii. Obowiązujące zasady są dostępne do wglądu dla gracza, kontaktując się z Komisją Loterii pod adresem 60 Columbian Street, Braintree, MA 02184.

  Rysunki KENO odbywają się siedem dni w tygodniu, od niedzieli do soboty, od 5:04 do 1:00.

  Rysunki odbywają się w odstępie około 4 minut.

  Loteria wybierze dwadzieścia (20) liczb z pola osiemdziesięciu (80) liczb od liczby jeden (1) do liczby osiemdziesięciu (80).

  Generator liczb losowych sterowany komputerowo wybierze zwycięskie liczby dla każdego rysunku. Generator liczb losowych wybierze tylko zwycięskie liczby po otrzymaniu potwierdzenia z systemu komputerowego Loterii, że zakłady dotyczące tego rysunku zostały zamknięte.

  Dokładniej: Istnieją dwa systemy komputerowe zaangażowane w rysunek Keno. Główny komputer bierze wszystkie zakłady. Do tego komputera głównego podłączony jest generator liczb losowych, który nieustannie tasuje 80 numerów. Po zamknięciu licytacji komputer główny prosi generatora liczb losowych o 20 liczb. W tym momencie główny komputer zna 20 zwycięskich liczb i wyświetla je graficznie na monitorach Keno w lokalizacjach agentów. Generator liczb losowych jest niezależny od komputera podstawowego i nie ma możliwości określenia, które zakłady akceptuje komputer podstawowy. Jedynym celem tego generatora jest ciągłe przetasowanie liczb i dostarczenie podstawowego komputera zestawu zwycięskich liczb, gdy zostaniesz zapytany.

  60 Columbian Street

  Braintree, MA 02184

  Zastrzeżenie: Informacje znajdujące się na tej stronie są uważane za dokładne. Jeśli masz pytania dotyczące zwycięskich numerów, skontaktuj się z Loterią pod numerem (781) 848-7755 lub odwiedź swojego najbliższego agenta loterii lub biuro Loterii, aby uzyskać oficjalne liczby wygranych.

  Loteria chce przypomnieć graczom, że tak jest bezprawny dla wszystkich poniżej 18 roku życia do gry. © Massachusetts State Lottery Commission, Wszelkie prawa zastrzeżone

  Komisja w ramach Departament Skarbnika i Odbiorcy Generalnego Rzeczypospolitej

  Z remisami co 3:30 minut, Keno jest szybkim i zabawnym podnieceniem. Gra jest łatwa.

  Kup bilety ze swojej ulubionej loterii, baru lub pubu lub online na PlayNow.com.

  Wybierz liczbę numerów, które chcesz zagrać na jedno losowanie. Możesz wybrać maksymalnie 10 numerów. Sprawdź nagrody Keno & Tabela kursów, które pomogą Ci zdecydować, ile numerów wybrać i zobaczyć odpowiednie kwoty nagród.

  Wybierz własne liczby od 1 do 80. Nie możesz zdecydować? Zagraj w Quick Pick, aby wybrać losowe liczby.

  Wybierz, ile kolejnych losowań chcesz grać, maksymalnie do 99.

  Zdecyduj, ile chcesz wydać na remis. Możesz postawić 1, 2, 5 lub 10 $ na losowanie. Całkowity koszt biletu to liczba kolejnych losowań pomnożona przez kwotę, jaką chcesz wydać na remis. Maksymalny koszt biletu wynosi 100 $ podczas gry w Keno.

  Powiedz "Tak" dla Keno Bonus i możesz pomnożyć swoje wygrane przez 1,5, 2, 5, 7 lub 10 razy. ??. Kiedy dodasz Keno Bonus, podwojenie kosztu twojego biletu. Maksymalna cena biletu wynosi 200 $ podczas gry w Keno z Bonusem Keno.

  Obejrzyj losowanie Keno, aby zobaczyć mnożnik bonusu Keno i zobaczyć, które 20 liczb zostało narysowanych. Świętuj, jeśli wygrasz!

  Dla zabawy i innego sposobu grania w Keno, spróbuj Keno Pattern Play i graj wzorami zamiast liczb.

  Keno Pattern Play pozwala wybierać wzory zamiast liczb. Możesz wybrać gotowe wzorce, takie jak Crazy Corners, Diamond Daze lub Bull's Eye, lub możesz stworzyć własny wzór, wybierając opcję Wiersze i kolumny. Wzór Keno Play kosztuje 2 $ za wybór.

  Krok 1: Wybierz swój wzór. Każdy wzór składa się z 40 liczb.

  Zagraj w jeden z naszych gotowych wzorów: Crazy Corners, Diamond Daze lub Bull's Eye.

  Graj w wiersze i kolumny: Wybierz 4 wiersze, Wybierz 5 kolumn lub Wybierz 3 wiersze i 2 kolumny

  Nie możesz zdecydować? Graj w Quick Pick, w którym wybierzesz 40 liczb losowych.

  Krok 2: Możesz wybrać, ile kolejnych losowań chcesz grać, maksymalnie do 49. Każda gra w stylu Keno kosztuje 2 $. Twój całkowity zakład to liczba kolejnych losowań pomnożona przez 2 $. Maksymalny zakład Keno Pattern Play wynosi 490 $.

  Krok 3: Obserwuj monitor Keno, aby zobaczyć, które 20 numerów zostało narysowanych i zobaczyć, ile numerów pasowało. Sprawdź nagrody Keno Pattern Play & Przygotuj tabelę, aby sprawdzić, czy wygrałeś i zobaczysz swoją nagrodę.

  Pomnóż swoje wygrane z Keno do 1 grudnia

  18 listopada 2013 - Przez następne dwa tygodnie gracze Maryland Keno mają szansę podwoić lub nawet potroić swoje wygrane w Keno podczas promocji "Zraszacz Keno" Maryland.

  Po raz trzeci w tym roku, Loteria mówi graczom, aby byli wyczekiwani na wiadomości "Doubler" lub "Tripler" wydrukowane na swoich biletach Keno.

  Gracze, których bilety zostaną wydrukowane z mnożnikiem, wygrają podwojenie lub potrojenie, gdy pasują do wygrywającej kombinacji liczb.

  Wraz z szansą na większe wygrane, gracze mogą również spędzać czas z Loterią podczas promocji podczas dwóch imprez Keno Holiday.

  Imprezy wakacyjne w Keno odbędą się w każdy czwartek i piątek, 21-22 listopada.

  Podczas obu imprez Loteria rozdaje zdrapki i Keno Bucks, a także organizuje loterie dla fanów Loterii, które również się pojawią. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z komunikatami prasowymi Keno Holiday Party w loterii Maryland.

  Powered By DT Author Box

  Matt jest redaktorem naczelnym zespołu informacyjnego LotteryHUB. Matt ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarstwa i Mediów Uniwersytetu Rutgersa w maju 2013 r

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  48 + = 50

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map