miejsca śmierci

miejsca śmierci

Z Uncyclopedia, bez zawartości encyklopedii

Oryginalny Star Trek groziło mu śmiertelne niebezpieczeństwo co tydzień po tym, jak zapuścił się w miejsce śmierci.

"Poszukiwanie nowych odbiorców i nowych reklamodawców - odważnie udać się tam, gdzie wcześniej nie było żadnego programu".

The miejsce śmierci jest hollywoodzkim hospicjum, częścią pustki, w której sieć telewizyjna umieszcza program, którego upadek chce być czyimś winą. Program może wygrać nagrody i mieć dedykowany klub fanów pełen ludzi, którzy mogą pisać listy, ale żaden nie płaci rachunków. Przeniesienie programu do gniazda śmierci rozprasza publiczność i daje bojaźliwym telewidzom wymówkę, by anulować program.

edit Gdzie znajdują się miejsca śmierci

Późny piątek wieczorem to główny automat śmierci dla modnych programów skierowanych do młodych, zamożnych widzów, ponieważ wszyscy spędzają czas w pubie studiując kolejny wielki trend lub szukając własnego gniazdka śmierci.

W Stanach Zjednoczonych Federalna Komisja Łączności orzekła w 1975 r. (Kiedy większość Amerykanów nigdy nie widziała organów płciowych), że sieci telewizyjne mają obowiązek pierwszej poprawki, aby nadawać programy "przyjazne rodzinie" w godzinach od 8 do 9. Inspektorzy wymyślili stalowe reguły, żeby zmierzyć cale rozcięcia i sprawdzić, czy wszystkie słowa wypowiedziane były w porządku dla Scrabble.

Aktorzy mają pewność, że automat śmierci ma publiczność pełną witalności i chętną do kupowania komercyjnych produktów.

Sprytni nadawcy wiedzieli jednak, że istnieje kilkanaście sposobów, aby pruderyjni rodzice odcięli się od telewizji, nie pokazując nigdy Bare Tit. Dekret FCC został unieważniony w 1977 roku, kiedy ktoś faktycznie przeczytał Pierwszą Poprawkę, ale nadawcy wciąż nagradzają tę pierwszą godzinę czasu najwyższego jako miejsce śmierci dla naprawdę obrzydliwego programowania.

W latach 90. XX wieku, gdy publiczność zaczęła błądzić później, i Późny pokaz został zastąpiony przez Late Late Show, sieci musiały dotrzeć daleko w najmłodszych godzinach, aby znaleźć miejsca, w których widzowie nie mogliby kliknąć swoich przycisków Nielsen, z wyjątkiem raz na godzinę, gdy przewracali się podczas snu. Ponieważ nawet przewodnik telewizyjny jest oglądany przez osoby uprawiające rozrywkę przez wiele godzin, jest trudniej niż kiedykolwiek wcześniej znaleźć miejsce do umieszczenia programu, aby nikt go nie obejrzał.

edit Dlaczego zwycięski program zostanie przeniesiony do gniazda śmierci

Przedni ostrzał Torpedowców Tortona nigdy nie mógł uniemożliwić Przedsiębiorstwo podobnie jak samotna podróż do gniazda śmierci.

Star Trek Classic był klasycznym pokazem na automatach śmierci. Program miał setki tysięcy fanów, wielu z nich ubrało się w puszyste garnitury, aby pójść na konwenanse - i żaden z nich nie kupował żadnych produktów. Ani jeden fazer, ani jeden kryształ dilitu, ani jeden tribble. "Aktorzy" zaczęli domagać się najwyższego dolara, efekty specjalne były bardzo kosztowne, mimo że wszystkie "obce planety" wyglądały podejrzanie identycznie i nikt nie stawiał na żadne reklamy; na pewno nie za to, co kupuje publiczność. (Co dostajesz za Trekkie, który ma wszystko?)

NBC przeciekało jak sito, ale co roku, zaraz po ogłoszeniu odwołania, fani zaczęli napływać do śmietników. Rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić twarz było przeniesienie programu do gniazda śmierci, odwiedzenie widzów z reklamami na krem ​​na hemoroidy i wykorzystanie wynikowej całkowitej apatii jako pretekstu do zakończenia wyciągania wtyczki.

edytuj Alternatywy do gniazda śmierci

- Skipper, nie uwierzysz w to, ale ratunek jest wyłączony.

Istnieją inne sposoby uszczelnienia losu programu, który nie ciągnie jego wagi bez piętna przeniesienia się do miejsca śmierci. Na przykład menedżerowie mogą umieścić program, aby konkurować z programem, który jest oczywiście znacznie lepszy. Aktorzy Wyspa Gilligana powiedziano, kiedy wystawiono przeciwko niemu Gunsmoke, że jego franczyza była bezpieczna, ponieważ jedyni ludzie, którzy oglądają tę drugą stronę, to widzowie, którzy rzeczywiście chcieli ją zobaczyć różne Rzeczy dzieją się z tygodnia na tydzień. Jak już wiemy, program był przygotowywany do zabicia.

Bądź mądry był kolejnym popularnym oszustem, który kierownictwo uznał za stosowne umieścić we własnym czasowym Cone of Silence.

Niektóre programy czerpią większość swojej oglądalności przez inercję, ponieważ Amerykanie są niechętni, by wstać z kanapy. (Przypomnij sobie, że wszystkie te strategie diaboliczne były wcześniejsze niż Clicker.) Często zastępując poprzedzający program był wystarczającym sabotażem. Może zdziałać cuda, by poprzedzić sitcomem magazyn informacyjny.

Menedżerowie telewizyjni, którzy oddzielają "zabójczy jeden-dwa uderzenie" w dwa nieskuteczne szturchnięcia, często piszą podręczniki zarządzania, konsultują się i zabijają złotą gęś w inny sposób. Te multimedialne wysiłki pozwalają im twierdzić, że to, co osiągnęli w sieci, nie było zamierzone.

edytuj Zwolnienie gniazda śmierci do ponownego użycia

Po tym, jak program w automacie śmierci zostanie anulowany, a pakiet dla wykonawców wyrzuci względny strumień listów skarg, ten automat spadkowy zostanie zwolniony na następny spektakl, który wygrywa Emmies, ale nie wyścig zysku.

Англо-русский железнодорожный словарь. 2013.

Смотреть что такое "dead slots" в других словарях:

Dead or Alive Paradise - Dead or Alive: Paradise Oficjalni twórcy okładek North American Team Ninja ... Wikipedia

Dead Space Ignition - Twórcy (s) Visceral Games Sumo Digital Publisher (s) Electronic Arts ... Wikipedia

Martwy Jezus - jest melodyjnym zespołem deathmetalowym założonym w Edmonton w Kanadzie w 1998 roku. Zespół stał się znany z występów na żywo, które często obejmują krew i narządy wewnętrzne rzucane na widownię. Dead Jesus wywodzi swoją nazwę od podstawowego przekonania, że ​​... ... Wikipedia

Dead to the World Tour - autor: Marilyn Manson Associated album Antichrist Superstar Data rozpoczęcia 5 września 1996 Data końcowa 16 września 1997 Wystawy ... Wikipedia

Krzywa Martwego Człowieka - Inne zastosowania, patrz Krzywa zmarłego człowieka (ujednoznacznienie). Krzywa zmarłego człowieka w Cleveland, Ohio Krzywa zmarłego człowieka to nieoficjalna, ale powszechnie używana nazwa nadana niebezpiecznym zakrętom na autostradach międzystanowych i innych drogach w Stanach Zjednoczonych, które ... ... Wikipedia

Lądowiska do lądowania - lub Przydziały czasu na start lub lądowanie w porcie są prawami przyznanymi podmiotowi przez port lotniczy lub agencję rządową, które dają właścicielowi automatu prawo do zaplanowania lądowania lub wyjazdu w określonym czasie. Lądowiska na niektórych dużych lotniskach są kontrolowane przez ... ... Wikipedia

The Dead Betties - jest nowojorskim rockowym zespołem z Brooklynu, w skład którego wchodzą: główny wokalista ndash, basista Joshua Starr, perkusista Derek Pippin i gitarzysta Eric Shepherd. Zespół jest najbardziej znany z intensywnego, kanciastego pisania piosenek, eksploracji koncertów na żywo, materiałów wybuchowych ... ... Wikipedia

Poludniowo-zachodnie linie lotnicze - Ten artykuł dotyczy linii lotniczych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Japońskie linie lotnicze, które wcześniej nazywały się Southwest Air Lines, patrz Japan Transocean Air. Informacje na temat brytyjskich linii lotniczych można znaleźć na stronie Air Southwest. Dla nieistniejących chińskich linii lotniczych zobacz China Southwest ... ... Wikipedia

Curt Anderson - Curtis Stovall Curt Anderson Członek Izby Delegatów Maryland z 43 dzielnicy W biurze 2003 - obecnie Poprzednik Ken ... Wikipedia

Amerykańskie Linie Lotnicze - IATA US ICAO AWE Znak wywoławczy CACTUS ... Wikipedia

Список компьютерных игр: D - Компьютерные игры # | A | B | C | D | E | F | G | H | Ja | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | ... Википедия

Pobierz Death Slots APK Najnowsza wersja Ocena aplikacji: 4.0 / 5 na podstawie 387 recenzji

Ten apk jest bezpieczny do pobrania z tego lustra i wolny od jakiegokolwiek wirusa.

Ten apk jest bezpieczny do pobrania

Ogólna ocena apk of Death Slots wynosi 4.0. Pamiętaj, że są to skumulowane oceny, ponieważ aplikacja była wyświetlana w sklepie Google Play. Zasadniczo większość najlepszych aplikacji w sklepie z Androidem ma ocenę 4+. Całkowita liczba opinii 387. Łączna liczba ocenionych pięć gwiazdek otrzymanych: 208. Ta aplikacja została oceniony jako 1-gwiazdkowy (zła) przy 39 liczbie użytkowników. Szacowana liczba pobrań aplikacji wynosi od 10000 do 50000 sztuk w sklepie Google Play. Ocena zawartości Death Slotów to Teen. Ta aplikacja jest wymieniona w kategorii Kasyno w sklepie gier i została opracowana przez http://www.letzgame.com. Możesz odwiedzić stronę internetową letzgame, aby dowiedzieć się więcej o firmie / programistach, którzy ją opracowali. Miejsca śmierci można pobrać i zainstalować na urządzeniach z Androidem obsługujących 9 api i więcej. Pobierz aplikację, a następnie przenieś plik APK na kartę SD Androida, a następnie użyj jednego menedżera plików, który wolisz przeglądać Zainstaluj to. Zwróć uwagę, że dostarczamy oryginalny i czysty plik APK i zapewniamy szybszą prędkość pobierania niż lustrzane odbicie plików APK Death Slots, takie jak zippyshare, userscloud, mega, sendspace, mediafire, rapidgator, uploaded. . Możesz także pobrać apk z Death Slots i uruchomić go za pomocą emulatorów Android, takich jak odtwarzacz aplikacji big nox, bluestacks i koplayer.

Death Slots 1.1.0 apk wymaga następujących uprawnień na urządzeniu z Androidem.

  • otwarte gniazda sieciowe.
  • dostęp do informacji o sieciach.
  • dostęp tylko do odczytu stanu telefonu.
  • przeczytaj pliki dziennika systemu niskiego poziomu.
  • dostęp do przybliżonej lokalizacji.
  • napisz do pamięci zewnętrznej.
  • modyfikować globalne ustawienia audio.
  • dostęp do informacji o sieciach Wi-Fi.
  • dostęp do dokładnej lokalizacji.

• Rodzaje gier bonusowych, aby wygrać duże pieniądze

• Niesamowita podwójna gra, aby uzyskać więcej nagrody

• Niesamowity efekt, kiedy wygrywasz

• Wiele mini gier, w które nigdy nie będziesz się nudzić

• Виды Бонус-играми, чтобы выиграть большие деньги

• Высокий двойная игра, чтобы получить больше вознаграждение

• Свободный режим спина

• удивительный эффект, когда вы выигрываете

• Много мини-игр вы никогда не будет скучно

Opis slotów śmierci

• Rodzaje gier bonusowych, aby wygrać duże pieniądze

• Niesamowita podwójna gra, aby uzyskać więcej nagrody

• Niesamowity efekt, kiedy wygrywasz

• Wiele mini gier, w które nigdy nie będziesz się nudzić

Wersja: 1.1.0 (110) dla Androida 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Podpis: c5917249e23b0c88a2ca67a4f788a13f3b88b481

Plik APK SHA1: 2d85b82b9bb9065dec4938672a35c6049cd946fe

Co nowego: dodaj dwa nowe miejsca.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 9 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map