metody wycofywania bovady

metody wycofywania bovady

Dlaczego wolimy Bovada od innych

Podczas gdy na amerykańskim rynku gier hazardowych w Internecie wciąż panuje duża konkurencja, ilość operacji wysokiej jakości jest zaskakująco niska. Na przykład luksus wypłacania wygranych jest tak samo przerażający, jak się wydaje, niedostępny w wielu witrynach, a jest tylko krótka lista wiarygodnych witryn. Mamy pozycję Bovada jako opcję nr 1 dla mieszkańców USA, a oto dlaczego:

 • Zapewniają najszybsze wypłaty czeków w USA. Cóż, szybciej niż jakakolwiek inna amerykańska witryna hazardowa, z wyłączeniem witryn w stanach z zalegalizowanym hazardem internetowym.
 • Dbają o klientów. Z obie Obsługa poczty i telefonu, ta strona zapewnia wspaniałe wrażenia, wkładając wiele wysiłku w obsługę klienta.
 • Mają świetne oprogramowanie. Uważamy, że ich oprogramowanie do gier jest najlepsze w Stanach Zjednoczonych zarówno w grach kasynowych, jak i pokerowych. Ich wersje natychmiastowe i mobilne są szczególnie dobre.
 • Mają długą historię w branży gier hazardowych online. Za działaniami Bovady są ludzie, którzy prowadzili Bodog - stronę, która działa w branży od początku 2000 roku. Niektórzy ludzie pracują w branży od ponad 15 lat.

Obsługa klienta Bovada zawsze dobrze mnie traktowała. Możesz skontaktować się z nimi przez telefon (1-888-263-0000) lub wsparcie przez e-mail ([email protected]) - nigdy nie próbowałem kontaktować się przez numer telefonu, ale jeśli jakość ich wsparcia przez e-mail jest czymś, do czego można przejść (szybkimi odpowiedziami i dokładnymi odpowiedziami), będziesz mieć także przyjemne doświadczenie z obsługą swojego telefonu.

Niektórzy ludzie zarzucają Bovadzie, że "nie słucha swoich graczy". W większości przypadków są to gracze, którzy skarżą się na anonimowe tabele, nie mogą dołączyć do list oczekujących itp. Wszystkie te decyzje zostały podjęte z myślą o graczach rekreacyjnych, a ponieważ strona jest teraz bardziej atrakcyjna dla graczy rekreacyjnych, wykształconych graczy powinien miłość obecna sytuacja jest jeszcze większa, zamiast narzekać (jest większy odsetek graczy rekreacyjnych, przeciwko którym można grać).

Obsługa klienta Bovada jest prawdopodobnie najbardziej aktywna z każdego poker roomu na świecie, biorąc udział w dyskusjach na forach internetowych (wiele najlepszych forów internetowych ma teraz użytkowników "Bovada Service", którzy są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania teren). Choć brzmi to niewiarygodnie, klienci czasami uzyskują odpowiedzi na pytania, nawet bez bezpośredniego kontaktu z nimi.

Bovada.lv oferuje dwie metody wpłat:

 • Karty kredytowe / debetowe / podarunkowe VISA.
 • Moneygram (zwany "Rapid Transfer" w Bovada)

Wpłata kartą jest najłatwiejsza i najszybsza opcji depozytowych Bovada. Potrzebujesz karty kredytowej Visa, debetowej / czekowej lub karty podarunkowej, która kwalifikuje się do zakupów internetowych i międzynarodowych.

Warto zauważyć, że nawet jeśli twoja karta spełnia kryteria, transakcja nigdy nie zostanie zrealizowana, co niestety jest typowe dla transakcji związanych z hazardem w USA. Karty debetowe Netspend mają ostatnio wysoki wskaźnik sukcesu, a karty, których powinieneś unikać, to karty Greendot i Vanilla VISA.

Jest jeden negatyw z depozytami Bovada: pobierają 4,9% opłaty za depozyty kart za wyjątkiem pierwszego depozytu. Betonline to jedyna amerykańska strona pokerowa, która pobiera opłaty za takie transakcje (6%). Weź to pod uwagę przy wpłacaniu na konto Bovada, zwłaszcza jeśli idziesz za minimalną wpłatę, ponieważ nawet jeśli pobierają minimalny limit depozytowy w wysokości 20 $, w rzeczywistości musisz zdeponować minimum 20 $ + 4,9%.

Minimalna wpłata kartą: 20 USD

Maksymalna wpłata kartą: 500 USD

Szybki transfer (odpowiednik Moneygram) to przydatny sposób na wpłatę i wypłatę pieniędzy do iz Bovada.lv. Złożenie depozytu trwa 24 godziny, a na wypłatę - 24 godziny. Wpłacając 300 $ lub więcej naraz i wypłacając maks. raz w miesiącu Bovada zajmuje się wszystkimi opłatami transakcyjnymi. (W przeciwnym razie opłaty depozytowe wynoszą 12-20 USD, a opłaty za wypłat 20-60 USD).

Minimalna szybka wpłata za transfer: 10 USD

Maksymalna kwota szybkiego przelewu: 800 USD

Karty kredytowe / debetowe / upominkowe:

 • Szybki, wygodny i łatwy w użyciu.
 • Nie musisz odwiedzać żadnych miejsc na żywo, aby wysłać pieniądze.
 • Niski minimalny limit depozytu (20 USD).
 • Czasami nie działają w transakcjach gier.
 • Opłaty depozytowe 4,9% (większość witryn pokerowych z kartami kredytowymi nie pobiera opłat).
 • Musi wypłatę za pośrednictwem czeku (zajmuje kilka tygodni).
 • Szybki i niezawodny.
 • Wypłaty z szybkiego transferu są przetwarzane szybciej niż kontrole.
 • Aby przesłać pieniądze, musisz odwiedzić lokalizację na żywo.
 • Stosunkowo wysoka opłata depozytowa (12-20 USD).
 • Wysoki minimalny depozyt (100 USD).

Bovada.lv oferuje dwie metody wypłat:

 1. Czeki
 2. Szybki przelew (odpowiednik Moneygram)

Twoja dostępna opcja wypłaty zależy od sposobu wpłaty pieniędzy na konto Bovada; jeśli dokonałeś wpłaty kartą kredytową, możesz wypłacić pieniądze w formie czeku (Bovada ma najszybsze wypłaty czeków ze wszystkich amerykańskich stron pokerowych); Jeśli złożyłeś depozyt szybkiej wpłaty, możesz wypłacić pieniądze za pomocą szybkiego przelewu.

Aby mieć prawo do wypłaty po dokonaniu wpłaty kartą kredytową, musisz wypełnić formularz weryfikacji karty kredytowej na stronie internetowej Bovada.

Jak wypłacić pieniądze z Bovada:

 1. Przejdź do swojego konta na stronie www.bovada.lv i wybierz opcję "Wypłata".
 2. Wybierz metodę wypłaty.
 3. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić.
 4. Potwierdź swoje dane adresowe.
 5. Kliknij "Poproś o zapłatę".

Jakie są limity wypłat?

 • W przypadku wypłat czeków: 20- 3000 USD.
 • W przypadku wypłat Rapid Transfer: 100-750 USD.

Czy są jakieś opłaty za wypłatę?

Pierwsza wypłata czeku każdego miesiąca jest bezpłatna. Jeśli chcesz wypłatę więcej niż raz w miesiącu, pozostałe wypłaty kosztują 50 $. (Jeśli złożysz depozyt, a następnie, bez użycia pieniędzy, zdecydujesz się go wycofać, Bovada może pobrać opłatę).

Oto ich Opłaty za wypłatę szybkiego transferu:

Bovada.lv ma najszybsze wypłaty dla graczy z USA od teraz (chyba, że ​​mieszkasz w Delaware, Nevadzie i New Jersey, gdzie możesz zamówić wypłaty ACH w regulowanych pokojach pokerowych online). Bovada dostarcza czeki 1-2 tygodnie (ostatnie raporty wskazują, że dostarczają je w ciągu 10 dni), gdy wielu z ich konkurentów zajmuje kilka tygodni, a niektóre nawet miesiące.

Przyspieszone przelewy mogą wynosić maksymalnie 24 godziny robocze, po czym możesz odebrać wypłatę w lokalnej lokalizacji Moneygram.

Coraz trudniej znaleźć amerykańskie witryny pokerowe, które szybko przetwarzają wypłaty. Niektóre witryny twierdzą, że zapewniają kontrole w ciągu kilku tygodni, ale trwają miesiące (nawet pół roku w przypadku stosunkowo popularnych Lock Poker). Bovada jest największą amerykańską stroną pokerową, ale niesamowicie ma również najszybsze czasy odjazdu.

Przez 15 lat działalności Bodog w branży gier hazardowych online, żaden problem z wypłatą ani spór nie został rozwiązany. Jedyne dwa problemy z wypłatą Bovada, które pamiętam, to lata 2008 i 2011, kiedy kontrole trwały długo (dłużej niż zwykle, oznacza to, że nadal dostarczają czeki szybciej niż większość witryn hazardowych w normalnych warunkach). Ale były to drobne problemy i to niesamowite, jak dobrze sobie radzili przez tak długi czas.

Wypłaty Bodog zostały opóźnione w 2008 r. I nie bez powodu: Maryland DOJ i IRS przejęły 25 milionów dolarów z pieniędzy Bodog, ponieważ dolary zasiadły na koncie ich płatnika. Tajny agent zarejestrował konto w Bodog i dokonał dwóch wypłat w roku 2007, co pomogło IRS w przejęciu pieniędzy. (Citypaper opublikował świetny artykuł na ten temat Ręka ducha.)

Nie mamy real informacje o tym, co spowodowało opóźnienie wypłat na Bovadzie w 2011 r. Stwierdzili, że są w trakcie zmiany procesorów płatności, aby w przyszłości szybciej przeprowadzać kontrole, co spowolniło bieżące przetwarzanie czeków. Nie wiem, czy to był prawdziwy powód, ale z pewnością zorientowali się, jak szybko dostarczyć kontrole.

 • Automatycznie kwalifikujesz się do bonusu Bovada poprzez rejestrację na stronie www.bovada.lv bez użycia kodu bonusowego Bovada.
 • Bonusowa oferta Bovady jest przyzwoita dla początkujących. Otrzymasz 60 dni na wyczyszczenie bonusu (po dokonaniu pierwszego depozytu), możesz wyczyścić bonus na dowolne stawki, a warunki są proste.
 • Bovada przeznaczony jest dla graczy rekreacyjnych co zmusza Bovadę do prostego i względnie łatwego rozliczania bonusów powitalnych.

Wielkie premie pokerowe są bezużyteczne, chyba że można je w rozsądny sposób oczyścić. Niektóre premie są niemożliwe do oczyszczenia dla początkujących; na przykład, mogą wziąć śmieszne kwoty w celu wyczyszczenia w stosunkowo krótkim czasie lub mogą być usunięte tylko powyżej stawek mikro.

Na szczęście oferta bonusowa dla pokerzystów jest dobra dla początkujących. Otrzymasz 60 dni na wyczyszczenie bonusu (po dokonaniu pierwszego depozytu), możesz wyczyścić bonus na dowolne stawki, a warunki są proste. Zaspokajają one graczy rekreacyjnych, co zmusza ich do uczynienia swoich bonusów powitalnych prostymi i względnie łatwymi do oczyszczenia.

Jak mogę wyczyścić bonus?

Oczyszczasz bonus pokerowy, osiągając nowe poziomy premii; osiągasz nowe poziomy premii, zdobywając punkty pokerowe; zdobywasz punkty pokerowe, generując rake dla Bovada.

Im więcej premii zdobędziesz, tym łatwiej będzie uzyskać dodatkowy bonus. Na przykład, poziom trzeci to 100 $ za 750 punktów pokerowych, a poziom 5 to 150 $ za 1500 punktów pokerowych. (Przejście z poziomu czwartego do poziomu piątego było o 25% łatwiejsze niż przejście od poziomu pierwszego do poziomu drugiego, na przykład.)

Oto wykresy:

Czy dodatkowe depozyty kwalifikują się do bonusu?

Tylko pieniądze wpłacone w tym samym dniu kalendarzowym, co Twój pierwszy depozyt, kwalifikują się do bonusu depozytowego Bovada Poker. Jeśli wpłacisz 100 $ w najbliższy wtorek, a później w ten wtorek wpłacisz kolejne 100 $, będziesz uprawniony do bonusu w wysokości 200 $.

Jeśli jednak w środę wpłacisz dodatkowe 100 $, straciłeś już jacht i nie kwalifikujesz się do bonusu.

Czy potrzebuję kodu bonusowego Bovada?

W tej chwili nie ma kodu bonusowego Bovada; Możesz zakwalifikować się do bonusu po prostu logując się na ich stronie internetowej.

Przyznają bonusy doładowania tylko określonym graczom - bez względu na to, czy gracze są wybierani losowo, czy też muszą spełniać określone kryteria. Nie ma dostępnych bonusów do odnowienia pokera dla wszystkich.

Inne premie pokerowe

Oprócz bonusu od depozytu w pokerze, gracze Bovada mogą korzystać z Bonus Bad Beat (wygraj 100 x duża w ciemno, do 1000 $) i Royal Flush Bonus (wygraj 50 x duża ciemna, do 200 $).

Otrzymasz 100% bonus powitalny (do 3 000 $) za pierwszy depozyt Bovada Casino i 50% bonus za darmowy zakład do 250 $ za swój bukmacher. Ile czasu zajmuje usunięcie bonusów?

Bonus w kasynie wymaga postawienia 25-krotnej kwoty depozytu i bonusu do momentu wypłaty. W przypadku depozytu o wartości 100 $ musisz obstawić 25 razy 200 $ (zawiera zarówno kwoty depozytowe, jak i bonusowe) lub 5000 $.

Premię bukmacherską można wyczyścić, obstawiając 3-krotność depozytu plus kwotę bonusu. Aby uzyskać pełny bonus, musisz obstawić 500 $, a otrzymasz 250 $ w postaci pieniędzy bonusowych, co oznacza, że ​​musisz obstawić 3 razy 750 $ (lub 2250 $), aby usunąć pełny bonus.

Masz 60 dni na usunięcie bonusowych ofert.

Ważne jest, aby spojrzeć na tło i osoby odpowiedzialne za operacje zapewniające hazard internetowy - szczególnie jeśli chodzi o witryny oferujące gry dla klientów z USA. Podczas gdy firma wykonała dotychczas godną podziwu pracę, w ich tle są pewne kontrowersje, o których czytelnicy Gaming the Odds powinni wiedzieć - czy legitymacja Bovada jest bezpieczna?

Bovada.lv to "amerykańska wersja Bodoga" - została stworzona przez operatorów Bodoga, ma takie samo oprogramowanie i dzieli tych samych graczy. Dobrze jest grać na stronie, która była w branży gier hazardowych online od 1998.

Ale jeśli osądziłeś ludzi zaangażowanych w działania Bovady przez to, co robili, zanim stworzyli Bodog, możesz pomyśleć, że Bovada nie jest bezpiecznym miejscem do grania. Pamiętaj jednak, że od wielu lat wykonują wspaniałą pracę, będąc niezawodnym, profesjonalnym i rozrywkowym miejscem gier hazardowych.

W 1998 roku firma eSportz dostarczyła oryginalne oprogramowanie dla firmy o nazwie Cyberoad, dzięki której oprogramowanie zostało udostępnione niektórym z pierwszych internetowych stron z zakładami, a mianowicie Grand Prix, The Big Book, The Sports Machine i Mayan Sports. Wszystkie te firmy korzystały z procesora płatności o nazwie eBanx. W końcu Cyberoad kupił eBanx.

W 2000 r. Firma El Moro Finance zgodziła się udostępnić Cyberoadowi kredyt w wysokości 200 000 USD. Ponieważ firma Cyberoad nie była w stanie spłacić długu El Moro, w tym samym roku przestała działać, a El Moro - co ciekawe, firma będąca właścicielem niektórych nieruchomości Ayre - nabyła aktywa Cyberoad, pozostawiając inwestorom Cyberoad nic.

Bodog zrodził się z tej sytuacji, a jeśli chodzi o inne firmy, które korzystały z oprogramowania eSportz, The Big Book przejęła Grand Prix (The Big Book wspólnie z firmą Calvina Ayre) i nadal używała tego samego oprogramowania, podczas gdy Mayan Sport nie mógł dojść do porozumienia z El Moro i postanowił rozpocząć korzystanie z nowego oprogramowania.

W czasie, w którym Mayan Sports musiał przejść na korzystanie z nowego oprogramowania, eBanx (który ponownie był płatniczym procesorem Mayan Sports i obecnie należał do El Moro) wysłał e-maile do klientów Mayan Sports, zachęcając ich do przeniesienia ich firmy do Bodog, a mogli nawet używać tych samych nazw użytkowników i haseł, które mieli podczas grania w Mayan Sports.

W tym czasie Ayre używał nawet fałszywego nazwiska ("Cole Turner"). Zrozumiałe więc, że sportowcy z Majów nie byli szczęśliwi, gdy dowiedzieli się później o jego prawdziwym imieniu.

Taka jest historia, gdy patrzysz na oficjalne rekordy. Calvin Ayre maluje inny obraz:

"Nie ma sensu mówić o Cyberoadzie" - powiedział w rozmowie lekceważąco pan Ayre. "To nie była moja firma, to był tylko jeden z wielu klientów, których miałem."

W dokumentach amerykańskich pan Ayre opisywany jest jako "twórca i wizjoner" Cyberoady. Opiniowanie mówi, że krótko przed wydaniem przez firmę listy akcji na rynku "over-the-counter" w Stanach Zjednoczonych na wiosnę 1999 r. Zrezygnował z tytułu swojego dyrektora generalnego i zaczął działać jako konsultant.

Warto zauważyć, że Calvin Ayre był kojarzony z przemytem marihuany (za co jego ojciec został skazany) i handlem z wykorzystaniem informacji poufnych (który osiedlił się za 10 000 $), w związku z czym zabroniono mu pełnić funkcję oficera lub dyrektora w firmie wymienionej na liście Giełda w Vancouver (między innymi). Bycie "konsultantem" jest czymś w rodzaju frazesu, w którym ludzie mogą się nazywać po tym, jak zostali zbanowani bezpośrednio z firmy.

Trudno powiedzieć, jaka jest prawdziwa historia, ale jeśli przeczytasz artykuł związany z poprzednim paragrafem, dowiesz się o kilku rzeczach, które on twierdzi, że są prawdziwe, nie sumują się w porównaniu do "oficjalnych". fabuła.

W skrócie, Cyberoad opierał się na oprogramowaniu eSportz (kontrolowanym przez Calvina Ayre) i wziął linię kredytową od El Moro (powiązanego z Calvin Ayre). Gdyby eSportz przestał dostarczać oprogramowanie dla Cyberoad, czy firma wycofałaby się z działalności, a następnie stała się własnością El Moro zasadniczo za cenę 200 000 $ minus pieniądze, które Cyberoad spłacił przed bankrutem?

A posiadanie e-maili eBanx do klientów Mayan Sports, zachęcanie ich do dołączenia do Bodog jest nieetyczne delikatnie mówiąc. Z drugiej strony konkurencja w świecie biznesu jest zacięta.

Krytykowanie Bodog / Bovada Firma, jest jednak trudny. Od ponad 15 lat zapewniają klientom najwyższej jakości gry kasynowe online, profesjonalną obsługę klienta i szybkie wypłaty, i mimo że ich poker room ma zdecydowanie większy ruch spośród wszystkich amerykańskich witryn, nadal przetwarzaj wypłaty najszybciej.

Ale jeśli spojrzysz na tło założyciela firmy, na pewno dzieje się coś podejrzanego. Powiedziawszy to, muszę jeszcze znaleźć przypadek, w którym działania Ayre wpłynęły negatywnie na jego sytuację klienci, mimo że wielu jego partnerów biznesowych wydaje się nieszczęśliwych.

Bovada działa w branży od 2000 roku. Przeszli przez różnego rodzaju testy, ich oprogramowanie jest certyfikowane przez Gaming Associates, a obecnie są one licencjonowane przez Kahnawake Gaming Commission.

Czy Bovada jest sfałszowany? Moja odpowiedź brzmi: zdecydowanie nie.

Jeśli nadal martwisz się o oszustwa lub oszukiwanie Bovada, możesz skontaktować się z obsługą klienta. Są prawdziwymi profesjonalistami i nigdy nie miałem złych doświadczeń z nimi. Możesz do nich zadzwonić lub wysłać e-mail. Czy możesz oszukać w Bovada?

Fakt, że jest to uczciwa i rzetelna firma, nie oznacza, że ​​nie będzie oszukiwać w Bovada. Tak jak uczciwe kasyno na żywo lub poker room jest zobowiązany do oszukiwania klientów, to samo dotyczy witryn internetowych.

Na szczęście większe pokoje pokerowe online mają wiele metod, aby powstrzymać graczy przed oszustwami; na przykład mogą wykryć, czy rozmawiasz ze swoim znajomym w MSN lub Skype, mają duże doświadczenie w badaniu historii rozdań itp.

Ale możesz oczywiście grać w tym samym stole co twój przyjaciel i prowadzić rozmowę telefoniczną w tym samym czasie, dzieląc się ze sobą informacjami. Ci gracze zostają złapani szybciej niż myślisz, ponieważ zadziwiająco trudno jest zachowywać się tak, jakbyś nie grał razem.

Ogólnie rzecz biorąc, proponuję spędzać mniej czasu zastanawiając się "czy Bovada jest sfałszowany?" lub "czy inni gracze oszukują w Bovada?" Po prostu zagraj w grę i ciesz się nią. Jeśli zobaczysz coś podejrzanego, możesz to zgłosić, ale jest to mało prawdopodobne.

Czy Bovada Legal jest grą dla graczy z USA?

Dostaję wiele pytań dotyczących tego, czy Bovada jest legalna, czy nie. Chociaż nie jestem prawnikiem, nigdy nie studiowałem prawa i nie piszę wyłącznie w celach rozrywkowych, oto dlaczego moja odpowiedź brzmi "tak".

 • Bovada działa w Kanadzie, jest własnością Meadway Leisure Limited i ma licencję na grę wydaną przez Kahnawake Gaming Commission. Z tego, co wiem, prowadzą oni swoją działalność zgodnie z prawem międzynarodowym i są w pełni zgodne z zasadami Kahnawake Gaming Commission.
 • Nigdzie w USA prawo federalne nie mówi, że granie w pokera, gry kasynowe lub zakłady sportowe online jest nielegalne. To jest mit. Ludzie często mylą legalność zakładów na te gry ze zgodnością z prawem prowadzenia firmy, która akceptuje zakłady lub bierze udział w przetwarzaniu płatności za gry hazardowe online (te mogą być nielegalne).
 • Używają domeny .lv. To uniemożliwia Departamentowi Sprawiedliwości przejmowanie domeny, tak jak zajęli domeny .com PokerStars i Full Tilt Poker w 2011 roku, co zmieniło się w katastrofę na amerykańskim rynku pokera online.

Czy to legalne, aby Bovada działała w USA?

Akceptują zakłady sportowe i są zaangażowane w przetwarzanie transakcji hazardowych, więc istnieje realna szansa dla rządu USA podejmie działanie przeciwko nim w pewnym momencie - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że już to zrobiło, kiedy zdobyło 25 milionów dolarów z konta procesora płatności Bovady w 2008 r. (jak wspomniano wcześniej).

Bovada wykazał jednak, że może poradzić sobie z problematycznymi sytuacjami, a wypłaty opóźniły się tylko na chwilę. Od tego czasu gracze ze stanów, w których mają ochotę grać w gry hazardowe online, będą najtrudniejsi (prawnie mówiąc).

Jednak zakłady na wydarzenia sportowe lub gry kasynowe i pokerowe nie są nielegalne federalny prawo, chociaż niektóre prawa stanowe zabraniają tego. Akceptacja zakłady sportowe online są nielegalne zgodnie z ustawą o mocy z 1961 roku. Witryny obsługujące internetowe zakłady sportowe ryzykują, a ty - jeśli bierzesz udział w ich grach - podejmujesz ryzyko, ponieważ strona może spasować jeden dzień i zabrać pieniądze ze sobą . Ale grając, nie łamiesz żadnych ustaw federalnych (to znowu moja niewykształcona opinia - po poradę prawną skontaktuj się z lokalnym prawnikiem ds. Gier).

Chociaż żadne prawo federalne nie zabrania korzystania z gier w pokera online, kasyna lub gier sportowych, mogą to robić poszczególne przepisy państwowe. Większość państwowych przepisów ma mgliste prawa dotyczące hazardu i jest to kwestia interpretacji, aby ustalić, czy gra tam jest legalna czy nielegalna, jednak istnieje kilka państw, w których udział w tych grach jest nielegalny z prawie 100% pewnością. (Wciąż jednak ściganie z powodu hazardu online jest rzadkie.)

Stany takie jak Utah, Nowy Jork i Waszyngton mają surowe prawa dotyczące hazardu online. Z wieloma innymi trudno powiedzieć, a tylko trzy państwa zalegalizowały gry hazardowe online (choć nie we wszystkich formach), a są to Nevada, New Jersey i Delaware.

Bovada działa w Kanadzie, jest własnością Meadway Leisure Limited i ma licencję na grę wydaną przez Kahnawake Gaming Commission. Z tego, co wiem, prowadzą oni swoją działalność zgodnie z prawem międzynarodowym i są w pełni zgodne z zasadami Kahnawake Gaming Commission.

Polecam skontaktowanie się z lokalnym prawnikiem zajmującym się grami w tej sprawie. W rzeczywistości to właśnie powinieneś zrobić, jeśli chcesz uzyskać profesjonalną odpowiedź na pytanie "Czy Bovada Legal jest w USA?"

Dlaczego największa strona pokera została zamknięta na kilka lat temu?

Kiedy PokerStars opuścił rynek amerykański i został zamknięty Full Tilt Poker (od tego czasu ponownie otwarty, chociaż nie dla graczy z USA), gracze z USA stracili dwa największe serwisy pokerowe na świecie. Czy legalny Bovada również zostanie zamknięty? Podczas gdy wszystko jest możliwe i nie mam możliwości przewidzenia przyszłości, PokerStars i Full Tilt zostały oskarżone o oszustwa i pranie pieniędzy, a Departament Sprawiedliwości nigdy nie obwiniał ich za naruszenie Ustawy o drutach (które, jak później przyznali, dotyczy tylko sportów internetowych zakłady i tak).

Banki rzekomo przetwarzały "niezgodne z prawem" transakcje hazardowe - czyniąc je wyglądającymi jak transakcje niezwiązane z hazardem - w zamian za duże inwestycje z tych pokerowych firm. Na przykład SunFirst Bank rzekomo przetwarzał około 200 milionów dolarów w internetowych płatnościach pokerowych.

Wszystkie problemy, które amerykańskie strony pokerowe miały z Departamentem Sprawiedliwości, dotyczyły oszustw bankowych, prania pieniędzy lub akceptowania nielegalnych transakcji, dlatego istnieje tylko kilka opcji płatności dla graczy z USA. Legalność gry w pokera online (z punktu widzenia gracza) nigdy nie była problemem. I nie ma federalnego prawa, które zabrania ci gry w pokera w Internecie. Lokalnie, w twoim stanie może być.

Rozsądne jest założenie, że coś podobnego może się zdarzyć w innych witrynach hazardowych na prawdziwe pieniądze w USA, bez względu na to, jak są "legalne". Banki i podmioty przetwarzające płatności nie chcą świadomie przetwarzać płatności związanych z hazardem internetowym, więc witryny hazardowe muszą "ukrywać" prawdziwe pochodzenie przelewu. Zalecamy utrzymywanie salda konta na minimalnym poziomie, aby uniknąć utraty dużych pieniędzy w takich sytuacjach.

Jak dokonać wypłaty z konta My Bovada

* Dostępne tylko dla graczy z USA

Po wprowadzeniu numeru konta lub adresu e-mail i hasła, kliknij "ZAREJESTRUJ SIĘ", aby kontynuować.

(2) Kliknij "Wypłata" w górnej części ekranu

Po przejściu do ekranu wypłaty, domyślnie zostanie pokazana metoda wypłaty za pośrednictwem czeku kurierem. Pamiętaj, że możesz wybrać spośród 3 różnych metod wypłaty: Check-Cour Courier, Money Transfer i Rapid Transfer.

Jeśli chcesz dokończyć wypłatę czekiem za pośrednictwem firmy kurierskiej, wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić (powinna wynosić więcej niż 50 USD) i wstaw czek do pola wyboru. Na koniec kliknij niebieski przycisk "Żądaj zapłaty", aby przetworzyć transakcję wypłaty.

Jeśli chcesz dokończyć wypłatę za pomocą przelewu, wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić (powinna wynosić więcej niż 100 USD) i wstaw czek do pola wyboru. Na koniec kliknij niebieski przycisk "Żądaj zapłaty", aby przetworzyć transakcję wypłaty.

Jeśli chcesz dokończyć wypłatę za pomocą szybkiego przelewu, wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić (powinna wynosić więcej niż 100 USD) i wstaw czek do pola wyboru. Na koniec kliknij niebieski przycisk "Żądaj zapłaty", aby przetworzyć transakcję wypłaty.

Kiedy przychodzi czas na podjęcie wypłat z portfela emerytalnego, jest ich kilka metody wypłat możesz użyć. Co jest dla ciebie najważniejsze? Czy ma stałą kwotę wypłaty? Czy potrzebna jest kwota skorygowana o inflację każdego roku? Czy ważniejsza jest ochrona twojego szefa, czy chcesz wydać to wszystko i zostać spłukanym w samą porę dla ponurego żniwiarza? Może chcesz coś pomiędzy. Tutaj wyjaśnimy niektóre skomplikowane strategie, takie jak "stały dolar" i "stały procent". Ale nie martw się - nie będzie to tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Wycofanie z dolara stałego jest najczęściej omawianą metodą. Słynny Trinity Study zastanawiał się, co może utrzymać roczna stopa wycofywania emerytów. Innymi słowy, w jakim tempie nie ma pieniędzy na emeryturę?

Stosując tę ​​metodę, bierzesz pierwszą wypłatę roczną w oparciu o procent wartości portfela inwestycyjnego (Trinity mówi 4%). W drugim roku kwota wypłaty nie będzie zależna od wartości Twojego portfela. Zamiast tego powracasz do kwoty wypłaty w pierwszym roku i dostosowujesz ją do poziomu inflacji. Za trzeci i każdy kolejny rok wracasz do kwoty wypłaty z poprzedniego roku, a następnie dostosowujesz ją do góry, stosując aktualną stopę inflacji.

Zaletą tej metody jest to, że wypłaty są przewidywalne i stałe w "prawdziwych dolarach". Oznacza to, że roczna kwota wypłaty utrzymuje taką samą realną siłę nabywczą po inflacji. Wadą jest to, że rynek zaczyna się przedłużający kryzys tuż przed lub w ciągu pierwszych kilku lat przejścia na emeryturę, twoje aktywa mogą ulec znacznemu lub całkowitemu wyczerpaniu, ponieważ będziesz co roku podejmować decyzję o większym skorygowaniu o inflację.

Możesz preferować tę metodę, jeśli masz stosunkowo wysokie stałe wydatki i chcesz przewidywalności stałej "wypłaty".

Rozważmy wycofanie na zasadzie stałego procentu. Czy musisz mieć pewność, że masz jeszcze jakieś oszczędności? Jeśli tak, wycofaj ten sam odsetek rocznie w oparciu o bieżące saldo portfela. Ponieważ wartość twojego portfela zmienia się co roku wraz z wzlotami i upadkami rynków finansowych, pamiętaj, że kwota, którą wypiszesz, będzie również zmieniać się z roku na rok.

Roczne wypłaty nie są automatycznie zwiększane w przypadku inflacji; zamiast tego ta metoda liczy się na długoterminowy wzrost portfela, aby dbać o inflację.

Zaletą tej metody jest jej prostota - wystarczy pomnożyć saldo swojego portfela każdego roku przez swój procent wypłat. Twoje portfolio może nadal obniżać wartość, w zależności od warunków rynkowych i stopy wycofania, które wybierzesz, ale nigdy nie zabraknie Ci pieniędzy. Wadą jest to, że kwoty wypłat będą zawsze zmieniać się wraz z wartością twojego portfela. Będziesz musiał wydać mniej w ciągu lat, gdy spadnie wartość portfela, a jeśli zwroty portfela nie są dobre, możesz nie mieć wystarczająco dużo w późniejszych latach, aby nadążyć za inflacją. Możesz preferować tę metodę, jeśli masz niższe wydatki stałe - czyli z roku na rok elastyczność wydatków.

Chcesz wydać więcej, ale bez strachu przed wyczerpaniem pieniędzy? Spójrz na Zmienny procent wycofania (VPW). Ta metoda umożliwia wycofywanie rosnącego odsetka rocznie w oparciu o bieżące saldo portfela. Ponieważ wartość twojego portfela zmienia się co roku wraz z wzlotami i upadkami rynków finansowych, pamiętaj, że kwota, którą wypiszesz, będzie również zmieniać się z roku na rok.

W arkuszu kalkulacyjnym o zmiennym oprocentowaniu uwzględnia się przewidywany maksymalny czas przejścia na emeryturę i alokację aktywów portfela (podział między akcje i obligacje), aby obliczyć tabelę wzrostu procentów wypłat dla każdego przewidywanego roku przejścia na emeryturę. Każdego roku pomnóż saldo swojego portfela przez ten procent, aby uzyskać faktyczną kwotę wypłaty.

Zaletą tej metody jest jej zdolność do wydawania większości portfela, ale z zapewnieniem, że nigdy nie zabraknie pieniędzy przed końcem wybranego okresu wyczerpywania. Jest również bardzo prosty w użyciu: po prostu pomnóż swój bilans portfelowy każdego roku do procentu wycofania z tego roku. Wadą jest to, że kwoty wypłat będą zawsze zmieniać się wraz z wartością twojego portfela. Będziesz musiał wydać mniej w latach, gdy spadnie wartość portfela. Ale, jak wydajesz coraz większy procent swojego portfela każdego roku, będziesz miał więcej niż gdybyś wybrał ciągłe wypłaty procentowe. Możesz preferować tę metodę, jeśli masz roczną elastyczność w wydatkach i nie masz motywów dyskwalifikacji.

Jeśli chcesz zachować kwotę inwestycji głównej w stanie nienaruszonym, możesz rozważyć zastosowanie metody, w której wydasz tylko dywidendę i dochód z odsetek z inwestycji.

Korzyść jest oczywista, ale podobnie jak w metodzie stałoprocentowej, może skutkować wahaniami wysokości dochodów jako dywidend i stóp procentowych dla zmian inwestycji. Ponadto, mając duży udział procentowy obligacji, zwiększysz swój dochód z odsetek za pomocą tej metody, mając za mało inwestycji wzrostowych narażasz się na ryzyko, że nie nadążysz za inflacją w długim okresie. Możesz preferować tę metodę, jeśli twoje wydatki są niewielkie w stosunku do twojego rozmiaru portfela, a jeśli chcesz zostawić dużą kwotę swoim spadkobiercom.

Kiedy wyciągasz pieniądze z portfela, powinieneś rozważyć coś więcej niż tylko metodę wypłaty. Rozważ bieżącą alokację aktywów między akcje i obligacje i zdecyduj, czy przydział zostanie zmieniony podczas fazy wycofania. Większość badań dotyczących metod wycofywania, w tym słynnego badania Trinity, zakłada coroczne rebalansowanie portfela przy użyciu stałego stosunku między akcjami i obligacjami.

Jednak w rzeczywistości wielu emerytów woli nie utrzymywać stałego przydziału akcji / obligacji w okresie przejścia na emeryturę. Stopniowo redukują przydział akcji i zwiększają alokację obligacji - przechodzą do bardziej konserwatywnej alokacji. Popularną metodą użycia Bogleheads jest coroczne dostosowywanie alokacji zapasów / obligacji, tak aby procent obligacji był równy wiekowi właściciela. Oznacza to, że co roku dokonywałbyś 1% korekty alokacji portfela.

Spójrzmy, jak będzie wyglądać zmiana przydziału każdego roku, a zwłaszcza, co się stanie, gdy połączysz wiek w obligacje z metodą stałej dolara, opisaną wcześniej. Najpierw, szybko przejrzyjmy stały dolar. Twoja pierwsza roczna wypłata będzie oparta na procentach twojego portfela inwestycyjnego (powiedzmy 4%). W kolejnych latach wycofanie nie jest już oparte na wartości twojego portfela, ale jest to kwota wypłaty twojego pierwszego roku, skorygowana o inflację każdego roku później.

Spójrz na rysunek 5 poniżej i porównaj go z pierwszym stałym dolarem wykresu, rysunek 1 powyżej. Możesz zobaczyć efekt polegający na tym, że każdego roku zmieniasz przydział akcji / obligacji na równy z wiekiem osoby. Wykres pokazuje tę zmianę dla osób w wieku 55-90 lat.

Ponownie, zaletą jest to, że wypłaty są przewidywalne i stałe w rzeczywistych warunkach w dolarach - zawsze równają się z pierwszym wypłatą, a następnie korygowane co roku o inflację. Ale nową wadą jest to, że ogólna wartość portfela spadnie szybciej, zwłaszcza w późniejszych latach. Powodem jest to, że każdego roku zwiększasz wypłaty w tym samym czasie, gdy zmniejszasz część portfela - wzrost zapasów. Dlatego musisz wykorzystać większą część swojego kapitału w późniejszych latach, aby nadążyć za inflacją. Średnio, im więcej obligacji utrzymasz każdego roku, tym niższe będą twoje ogólne zwroty. Jeśli nie masz zamiaru zostawiać wiele przy stole dla swoich spadkobierców i wolałbyś nie radzić sobie z niestabilnością rynku w ostatnich latach, może to być dobre podejście.

Stały procent (wiek w obligacjach)

Następnie zastosuj takie samo podejście do wieku w obligacjach, które zostało zademonstrowane dla metody Constant-Dollar i zastosuj je do metody stałej procentowej. Najpierw przyjrzyjmy się stałemu procentowi. Codziennie wypłacasz ten sam odsetek z bieżącego salda portfela. Przypomnijmy, że wartość twojego portfela zmieni się w zależności od wzlotów i upadków rynków finansowych, więc kwota w dolarach, którą wycofasz, będzie się zmieniać z roku na rok.

Spójrz na rysunek 6 poniżej i porównaj go z pierwszym wykresem stałoprocentowym, rysunek 2 powyżej. Możesz zobaczyć efekt polegający na tym, że każdego roku zmieniasz przydział akcji / obligacji na równy z wiekiem osoby. Wykres pokazuje tę zmianę dla osób w wieku 55-90 lat.

Ponownie, twoje roczne wypłaty nie są automatycznie zwiększane w związku z inflacją; zamiast tego ta metoda liczy się na długoterminowy wzrost portfela, aby dbać o inflację. Ponieważ alokacja portfela staje się coraz bardziej konserwatywna każdego roku, jej wzrost całkowitej wartości będzie niższy, ponieważ masz wyższy przydział obligacji co roku na podstawie wieku. Zminimalizowane są jednak również różnice w wycofaniu portfela z roku na rok, ponieważ zwiększenie alokacji obligacji poprawiło stabilność zwrotów. Spójrz na dolny rynek w latach 2000-2002. W tym przykładzie wykresu osoba była starsza i miała większą alokację na obligacje. Kiedy łączysz Stały procent z wiekiem w obligacje, zmiany rocznych kwot wypłat są bardziej wygładzone niż w przypadku stosowania samego Stałego procentu.

Istnieje wiele alternatywnych metod wypłat. Poniższa metoda jest oparta na strategii Galeno i ma być reprezentatywna dla wielu alternatywnych metod, które są generalnie opracowane w celu przezwyciężenia jednej lub więcej wad metod ciągłego dolara lub stałego procentowego pobierania.

Stały dolar Niekorzyść: Nie uwzględnia fluktuacji ogólnej wartości portfela. Wiele osób chciałoby nieco więcej wydobyć podczas wielkiego hossy, gdy wartość portfela rośnie. Ci sami ludzie prawdopodobnie czuliby się również niekomfortowo, biorąc pod uwagę stale rosnące wycofanie z inflacji podczas wieloletniego bessy. Alternatywny: Uwzględnij wartość rynkową twojego portfela, przenosząc stały procent twojej alokacji zasobów do swojej alokacji obligacji co roku. Stały procent Niekorzyść: Kwota wycofania może mieć znaczne wahania z roku na rok. Alternatywny: Płynna fluktuacja dzięki corocznym wypłatom to średnio 7½ roku wartości alokacji obligacji.

Korzystając z tej konkretnej przykładowej alternatywnej metody wypłaty, wypłaty o wartości równej 7½ roku są utrzymywane w obligacjach, a reszta portfela - w akcjach. Zobacz rysunek 6. Przykładowo, aby dopasować początkowe wypłaty i początkowe alokacje portfela z wykresami odnoszącymi się do innych metod, zaczniemy od portfela o wartości 1 000 000 USD. Początkowa alokacja to 70% akcji i 30% obligacji. Początkowe roczne wycofanie wynosi 40 000 USD (lub 4% początkowej wartości portfela). 30% w obligacjach stanowiłoby 300 000 $ portfela, co oznacza wypłatę w wysokości 7½ roku, przy założeniu, że 40 000 USD będzie wypłacane każdego roku (300 000 USD podzielone przez 40 000 USD = 7½).

W kolejnych latach 6% alokacji pozostałego portfela zostaje sprzedane i przeniesione do alokacji obligacji. Odbywa się to każdego roku i będzie skutkowało przesunięciem różnej ilości każdego roku w zależności od wyników giełdy. Jest to część metody, która jest alternatywą dla metody opartej na stałym dolarze, która nie przyjmuje zmiennej wartości rachunku.

6% alokacji zasobów, która jest sprzedawana każdego roku, jest dodawane do alokacji obligacji. Nowa roczna kwota wypłaty jest następnie obliczana poprzez podzielenie całkowitej kwoty obligacji przez 7½. Zmieniająca się kwota, która każdego roku jest przenoszona z papierów wartościowych na obligacje, zostaje wygładzona dzięki temu, że przydziału obligacji zawiera się wypłaty o wartości równej 7½ roku. Wraz ze wzrostem zapasów alokacja obligacji będzie stopniowo zwiększana i umożliwi wyższe roczne wypłaty. I odwrotnie, w miarę spadku poziomu zapasów, alokacja obligacji będzie stopniowo zmniejszana i powoli będzie skutkować niższymi wypłatami w skali roku. Jednakże, ponieważ istnieje 7,5-letni bufor wypłat w obligacjach, kwoty wypłat z roku na rok są wygładzane i nie ulegają znacznym wahaniom. Jest to część metody, która jest alternatywą dla metody stałej procentowej, charakteryzującej się znacznymi wahaniami wielkości wypłat z roku na rok.

Ogólnie rzecz biorąc, alternatywna metoda jest zwykle preferowana przez kogoś, kto chciałby utrzymywać względnie płynne wypłaty z roku na rok, uwzględniając jednocześnie fluktuacje w ich ogólnej wartości portfela.

Jak wspomniano powyżej w alokacji aktywów w sekcji wypłat, wiele osób woli nie utrzymywać stałego alokowania zasobów / obligacji przez cały okres przejścia na emeryturę, ale stopniowo, aby ich portfel stał się bardziej konserwatywny poprzez zmniejszenie alokacji zapasów i zwiększenie alokacji obligacji z wiekiem. Jednak metoda "z reguły", w której procent twojego oprocentowania jest równy twojemu wiekowi, jest czasami uważany za zbyt konserwatywny. Inną metodą, podobną do alokacji używanych przez niektóre fundusze z datą przejścia na emeryturę, jest przestrzeganie a poślizg zmiana przydziału, która niekoniecznie jest bezpośrednio liniowa, podobnie jak metoda bond = age. Często metoda przesuwania ścieżki dodaje więzi do portfela, mieszając się wolniej w pierwszych latach przed wycofaniem, co pozwala portfelowi na większe możliwości wzrostu przed przejściem na emeryturę. Następnie, po przejściu na emeryturę, ścieżka przejścia może szybciej przejść do alokacji obligacji, tym samym chroniąc portfel przed wahaniami na giełdzie w późniejszych latach emerytalnych.

Rysunek 8 poniżej pokazuje wykres porównujący (100 lat) przydział zasobów i Log (100-age) -1 alokacja ścieżki przelotowej. Niebieska linia (100 lat) jest liniowa, zmieniając alokację o 1% każdego roku. Przydział ścieżki schodzenia zmienia się wolniej we wcześniejszych latach, prawdopodobnie pozwalając na większy wzrost portfela w latach akumulacji, a następnie zmienia się szybciej w kierunku bardziej konserwatywnej alokacji w latach emerytalnych, ostatecznie stając się bardziej konserwatywnym i po 100% alokacji obligacji dla wiek 90 lat i później.

Podobnie jak z podobnym obligacje równego wieku Metoda na powyższym wykresie 5, po alokacji zapasów / obligacji metodą "schodzenia ścieżki", pozwala na to, aby cały portfel był coraz bardziej konserwatywny każdego roku. Wyniki, przedstawione na rysunku 8 poniżej, są podobne do metody równych wiekowo obligacji, ale w czasie pokazanym na wykresie wolniejsze przejście do obligacji pozwoliło na wzrost ogólnego portfela, w wyniku czego nieco więcej pieniędzy wycofane z portfela, przy zachowaniu podobnej zmienności.

Typową kwestią przy stosowaniu typowej metody wycofania z wycofania jest to, że wycofanie procentowe zwykle zakłada najgorszy scenariusz. Oznacza to, że zalecany odsetek to taki, który w przeszłości pozwoliłby ci przetrwać burzę najgorszego rynku niedźwiedzi, gdyby miał miejsce w okresie przejścia na emeryturę. Podczas gdy ogólnie uważa się za bezpieczne i ostrożne zakładanie najgorszego, często zdarza się, że w okresie emerytalnym rynki radzą sobie lepiej niż w najgorszym przypadku, zwiększając tym samym swój portfel bardziej niż można było przewidzieć w najgorszym przypadku - czasami o wiele więcej. Jeśli ktoś nadal stosuje metodę wycofania w oparciu o początkową wartość portfela w momencie przejścia na emeryturę, ten nieoczekiwany wzrost może spowodować, że pozostanie znacząca kwota niewydana podczas przejścia na emeryturę. I choć często celem jest zostawienie pieniędzy dzieciom lub krewnym, ludzie mogą również życzyć sobie, aby wydali nieco więcej pieniędzy, gdy mieli okazję.

Jedną z metod pozwalających na wydawanie większej ilości pieniędzy z portfela w latach, w których zamierzasz z niego korzystać, jest nie wydawanie procentu w oparciu o wartość portfela, ale raczej wydawanie procentu w oparciu o czas, przez jaki portfel ma trwać. Uproszczonym przykładem, który nie zakłada żadnego wzrostu portfela ani obaw związanych z inflacją, byłoby wyobrażenie sobie, że masz pod materacem milion dolarów, które chcesz przeznaczyć na 10 lat. "Bezpieczna" stopa wypłaty byłaby logicznie uzasadniona, że ​​mógłbyś wydawać 1/10 portfela każdego roku, co zapewnia stałą wypłatę w wysokości 100 000 $ rocznie przez następne 10 lat.

Metoda wypłaty 1 / N jest podobna do tej. "N" jest równe liczbie lat, które należy wykorzystać w portfelu. Każdego roku liczba "N" jest ponownie dostosowywana, co skutkuje wycofaniem wyższego odsetka z portfela. Zwykle wycofanie wyższego odsetka jest uważane za potencjalnie niebezpieczne, ponieważ może to spowodować wyczerpanie portfela. Jednak użycie metody wypłaty 1 / N zwykle zakłada wydawanie całego portfela, więc duże odsetki wypłat nie stanowią problemu. Przypuśćmy, że masz jeden rok życia, a więc jaki będzie "bezpieczny" procent wycofania? Typowe 4%? Nie, ponieważ wiesz, że portfel musi trwać tylko jeden rok, to znaczy, że w ciągu tego roku możesz wycofać 100% portfela.

Numer N jest dostosowywany co roku, co oznacza, że ​​dla portfela, z którego chcesz czerpać od 20 lat, pozwoliłoby na wycofanie 1/20 całkowitej wartości portfela w pierwszym roku, 1/19 sekundy i tak dalej. Rysunek 9 pokazuje wykres wypłat w okresie 37 lat, który jest taki sam, jak pokazano na innych wykresach w tym artykule. Jedną z dużych różnic, które możesz zauważyć na tym wykresie, jest to, że podczas gdy kwoty wycofane są podobne do innych metod we wczesnych latach, kwoty rosną szybko i ogromnie w miarę upływu czasu. Wynika to z faktu, że przy znanej dacie wygaśnięcia portfela, większe i większe procenty są wycofywane. Aby zachować tę samą wielkość osi Y, co inne wykresy w tym artykule, na Rysunku 9 pokazano również roczne wypłaty tylko do 400 000 USD, ale w rzeczywistości, w okresie czasu na Rysunku 9, w ciągu ostatnich ośmiu lat dopuszczono wypłaty 400 000 $, a w rzeczywistości zakończył się w zeszłym roku kwotą wypłaty w wysokości prawie 600 000 USD, najwyraźniej najwyższą z możliwych metod, aczkolwiek kosztem braku pozostawienia pozostałego portfela.

Wszystkie wnioski o wypłat w Bovada Casino trwa około 24-48 godzin, aby uzyskać zgodę. Możesz zrobić jedną bezpłatną wypłatę co 90 dni.

Jak wypłacić pieniądze z Bovada

Dokonanie wycofania Bovady nie może być łatwiejsze. Po prostu musisz zdecydować się na wycofanie w Bitcoin z kryptowalutą lub możesz poprosić o przesłanie czeku do drzwi przez kuriera.

Ile pieniędzy potrzebujesz, aby wypłacić z Bovada?

Minimalna wypłata Bovada wynosi 10 $, jeśli dokonasz wycofania Bovada Bitcoin. W przypadku osób, które dokonały kontroli wypłaty Bovada, minimalna stawka wynosi 100 USD. Jest to czek wycofany Bovada metodą kurierską, co oznacza, że ​​otrzymasz czek bezpośrednio do Twoich drzwi.

Ile czasu zajmuje wycofanie się z Bitcoin?

Czas odstąpienia Bovada Bitcoin jest określony jako do 48 godzin w celu zatwierdzenia. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że została ona zatwierdzona. W tym momencie zajmie Ci to około 15 minut, aby otrzymać kwotę Bovada do wypłaty za Bitcoin.

Jak wpłacić pieniądze na Bovada?

Możesz użyć Bitcoin, jeśli chcesz, lub wybrać jedną z wiodących kart kredytowych, aby dokonać wpłaty. Łatwo!

Bardzo niewiele osób doświadcza problemów z wypłatą na Bovada, a to dlatego, że strona jest poświęcona jak najprościej, aby dokonać wypłaty. Wybierz z Bitcoin lub otrzymaj czek kurierem. Chociaż istnieje sekcja na stronie internetowej patrząc na opcje wypłaty z banku Bovada, najlepiej jest wybrać Bitcoin lub sprawdzić.

Jeśli ubiegasz się o premię podczas dołączania lub z innej promocji, zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej o możliwości wypłaty premii Bovada i jak to działa.

Bovada Sportsbook Wypłaty + Informacje ogólne

Od ponad dekady Bovada Sportsbook znajduje się na samym szczycie listy, jeśli chodzi o wysokiej jakości zakłady bukmacherskie, które oferują graczom wspaniałe linie zakładów i usługi. Bovada wypracowała sobie reputację, dzięki której są jednymi z najbardziej zaufanych bukmacherów online w branży. A w związku z tym, że zakłady sportowe online stają się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach, gracze potrzebują zakładów sportowych, w których mogą czuć się pewni gry.

Istnieje kilka kluczowych aspektów bukmacherów, które oddzielają dobre od złych. Tutaj na tej stronie przedstawiamy kilka szczegółów na temat Bovady i kluczowych aspektów, które czynią ją jedną z najlepszych w okolicy. Sprawdź tę recenzję i zobacz, czy Bovada wygląda dla ciebie jak bukmacher sportowy.

Jak długo trwają wypłaty na zakłady bukmacherskie Bovada?

Wypłaty od Bovada mogą trwać od kilku godzin do kilku tygodni, w zależności od wybranej przez użytkownika metody. Na krótszym końcu spektrum są transfery kablowe, takie jak Western Union + MoneyGram, które mają zdolność płacenia graczom w ciągu kilku godzin od zażądania wypłaty, ale nie trwają dłużej niż 48 godzin. Na drugim końcu czekanie na czekanie będzie najdłuższe, zwykle od 2 do 3 tygodni.

Chcieć wiedzieć więcej? Czytaj dalej, a na tej stronie zepsujemy to wszystko, a także, być może, niektóre rzeczy, które mogłeś przesadzić, takie jak limity wypłat i opłaty manipulacyjne. Lub przejdź do Bovada i zacznij obstawiać już teraz. cokolwiek chcesz!

Bovada Sportsbook jest czołowym liderem w branży zakładów sportowych online, szczególnie jeśli chodzi o zapewnienie najszybszych wypłat wśród swoich głównych konkurentów. W obecnym stanie, w którym gracze amerykańscy mają mniej opcji niż inni na całym świecie, Bovada ma kilka metod, które mogą zapewnić wypłatę z kont zakładów sportowych już w ciągu 24 godzin.

Ale różne metody wypłat są powiązane z różnymi opłatami. Im szybciej działa metoda zapłaty, oznacza to, że opcja będzie zawierała wyższe opłaty dodatkowe za korzystanie z niej. Poniższy przewodnik po wypłatach z Bovada Sportsbook nauczy Cię dokładnie, jak działają poszczególne metody wypłat, a także informuje, ile czasu zajmie i jakie opłaty zostaną naliczone.

Zanim przejdziemy dalej, wszystkie metody wypłaty Bovada są przeznaczone dla osób mieszkających w USA. Ma to sens, ponieważ Bovada została stworzona specjalnie z myślą o graczach amerykańskich. Wszystkie poniższe opcje wypłat są zatwierdzone dla osób mieszkających w stanach, w których mieszkańcy mogą zakładać zakłady sportowe.

Western Union a.k.a. Szybki transfer

Opcja "Szybki transfer" Western Union jest oferowana tylko tym graczom, którzy zdecydowali się użyć tej metody, aby dokonać wpłaty na swoje konto Bovada. Jest kilka rzeczy, o których gracze powinni wiedzieć, jeśli chodzi o otrzymanie wypłaty transferowej Western Union.

Pierwszym z nich jest minimalna wypłata w wysokości 100 USD za tę metodę, a wypłaty nie przekraczają 800 USD za transakcję.

Różne opłaty towarzyszą wypłacie Western Union od Bovada i zależy to od tego, ile gracz wycofuje jednocześnie. Wypłata w wysokości 100- 200 USD jest ustalana z opłatą w wysokości 20 USD. Opłaty nadal rosną, a ich koszt to od 201 do 400 USD za opłatą 30 USD, 401 USD za 600 USD za 45 USD, a od 601 do 800 USD za 60 USD.

Otrzymanie wypłaty z Bovada przez Western Union to najszybsza opcja wypłaty dostępna dla graczy ze Stanów Zjednoczonych, zwykle trwająca poniżej 2 dni, jednak użytkownicy otrzymali wypłaty z zakładów sportowych na transfer w zaledwie kilka godzin.

MoneyGram a.k.a. Przelew pieniężny

W przypadku transferu MoneyGram, czas jest równy czasowi transferu Western Union (mniej niż 48 godzin, zwykle wcześniej), ale istnieją różne limity wypłat i opłaty, które idą w parze z wykorzystaniem Bovady "Transfer pieniędzy" opcja.

Jeśli chodzi o limity, minimalna kwota jest wciąż taka sama (100 USD), ale maksymalna jest znacznie wyższa niż jej odpowiednik przelewu, ponieważ użytkownicy są w stanie wypłacić nawet 2 000 USD jednorazowo.

Wypłaty MoneyGram za pośrednictwem Bovada mają również tendencję do przenoszenia nieco wyższych opłat, które mogą wynosić od 40 USD za minimalną kwotę wypłaty, i mogą sięgać nawet do 150 USD za maksymalną wypłatę w wysokości 2 000 USD.

Przelew bankowy - przelewuj bezpośrednio na konto bankowe

Opcja przelewu bankowego jest najlepszym wyborem dla dużych graczy w Bovada dzięki wysokim ustawionym maksymalnym limitom wypłat. Przewód bankowy jest w zasadzie przelewem bankowym, chociaż proces ten trwa dłużej, ponieważ nie jest przetwarzany indywidualnie. Zamiast tego bank przetwarza tego typu przewody bankowe w formie wsadowej, co może zająć od 7-12 dni roboczych.

Ta opcja nie jest dla nikogo, ponieważ wymagana jest minimalna wypłata w wysokości 2 500 USD, większa niż większość użytkowników na swoich kontach osobistych. Z drugiej strony, wypłaty z banku Bovady mogą wzrosnąć aż do 7500 $, co jest zdecydowanie największą sumą pieniędzy, które możesz wydostać z Bovady za jednym zamachem.

Oprócz konieczności ustawienia tej metody za pomocą kasjera, do transakcji zostanie doliczona opłata 50 USD za korzystanie z przelewu bankowego. Ponadto Bovada Sportsbook twierdzi, że użytkownicy mogą zażądać tylko jednej płatności za pomocą przelewu bankowego za każdy miesiąc kalendarzowy. mądrze planuj swoje wypłaty!

Czeki + wyciągi bankowe

Czek kurierski jest jedną z najczęstszych opcji wypłat dla graczy w Bovada, ale jest również jednym z najwolniejszych pomimo dostarczania za pośrednictwem FedEx, UPS lub DHL. Ta metoda jest również jednym ze sposobów, w jaki Bovada preferuje przetwarzanie swoich wypłat, co wskazuje jedna bezpłatna kontrola płatności wydawana użytkownikom co miesiąc. Jeśli potrzebujesz więcej niż jednego czeku, możesz go otrzymać, ale będzie to kosztować symboliczną opłatę - zwykle mniej niż 30 USD.

Aby rozpocząć proces otrzymywania wypłaty za zakłady sportowe z czekiem, właściciele kont przesyłają do kasjerów prośbę o ich zamiar dokonania wypłaty, powołując się na metodę kontroli kurierskiej jako typ wypłaty. Czas potrzebny na otrzymanie czeku zależy od lokalizacji posiadacza rachunku, ale ogólnie rzecz biorąc, nie ma więcej niż 10 dni roboczych, aby gracze mogli otrzymać wypłatę.

Przy żądaniu czeku minimalna kwota, jaką można zapłacić, to skromne 20 USD, które jest bardzo przyjazne, biorąc pod uwagę dolny limit niektórych innych metod wypłat. Odwrotnie, użytkownicy mogą otrzymać maksymalnie 3 000 USD za każdy czek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

14 − 8 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map