karta strategii black jack

karta strategii black jack

Jeśli chcesz pokonać grę w blackjacka, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie. Te mapy strategii w blackjacku to podstawa, z której nasze zespoły (i wiele innych kart kredytowych) wykorzystały miliony dolarów w kasynach.

Przeczytaj to zanim zapamiętasz jakiekolwiek wykresy!

Podstawowa strategia jest pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, zanim zaczniesz wygrywać w blackjacka z liczeniem kart. Strategia Perfect Basic jest tym, co zmniejsza zasięg kasyna do zaledwie 0,5%, dzięki czemu zyskujesz przewagę licząc karty. Colin przeprowadzi Cię przez Podstawową Strategię Blackjack z tymi filmami z naszego kursu premium, ale najpierw mamy podstawową strategię, a następnie kilka podstawowych zasad:

 1. Podstawowa strategia to za mało! Dostajemy e-maile od ludzi przez cały czas mówiące o tym, jak pobierali nasze mapy strategii w blackjacka, zabierali ich do kasyna i wygrywali pieniądze. To dla nich wspaniała wiadomość, ale mogła z łatwością odejść w drugą stronę. Podstawowa strategia nie może pokonać przewagi kasyna, nawet jeśli od czasu do czasu masz szczęście. Pomyśl o tym jak o promie kosmicznym. Podstawowa strategia to tylko rakieta wspomagająca. Dostaje wahadłowiec wystarczająco wysoko w atmosferze, aby prom wykonał resztę pracy. Wzmacniacz rakiet nigdy nie dotrze do kosmosu. Będziesz potrzebować liczenia, odchyleń, prawdziwych przeliczeń i strategii zakładów, aby faktycznie pokonać grę w blackjacka, ale to na później.
 2. Zacznij od jednego wykresu! Dam wam wskazówkę. Wykres, od którego należy zacząć, znajduje się bezpośrednio nad tym tekstem. Wiele osób przechodzi na tę stronę i cieszy się ogromnym zainteresowaniem patrząc na każdy wykres, który tutaj wymieniliśmy. To tutaj musisz zaufać nam, że wprowadzisz w błąd, jeśli nie nauczysz się tych map strategii w blackjacka. Pobierz ten, który widzisz powyżej (podstawowa strategia), a następnie ...
 3. Zapamiętaj to doskonale! Tutaj guma spotyka się z drogą, gdy chodzi o pokonanie blackjacka. Vegas zostało zbudowane na facetach, którzy kilka razy patrzyli na podstawową strategię wielkości portfela, po tym, jak kupili ją w sklepie z pamiątkami podczas ostatnich wakacji. Potrzeba intencjonalnej praktyki, aby przekazać te rzeczy do pamięci. Gdyby to było łatwe, nie mielibyśmy witryny poświęconej pomocy w nauce.
 4. Wykres, od którego zaczynasz, nie jest wykresem, na którym kończysz! Gdy nauczysz się tego wykresu, będziesz musiał nauczyć się dodatkowych reguł i odstępstw, które odnoszą się do konkretnych zasad gier, w które będziesz grać. Im lepiej poznasz podstawową strategię, tym łatwiej będzie przejść do innych wykresów związanych z konkretnymi regułami połączonych na tej stronie.
 5. Idealny oznacza doskonały! W grze, w której możesz tylko mieć nadzieję na zdobycie 1% przewagi nad domem, gra 99% nie jest wystarczająco dobra. Musisz znać te strategie w grze w blackjacka w tył i w przód, robiąc handstand, w huraganie, podając kelnerowi zamówienie na drinka, podczas słuchania hrabiego Von Counta serenadę na ulicy Sezamkowej.

Podstawowa strategia ma kolejność operacji:

 1. Czy mogę / powinienem się poddać? Jeśli grasz w kasynie oferującym poddanie się (znanym również jako późne oddanie lub LS), będziesz mieć możliwość poddania się tylko na dwóch pierwszych rozdanych kartach. Nie będziesz w stanie się poddać, jeśli już masz kartę trafienia. Dlatego właśnie podporządkowanie jest pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, grając w swoje ręce. Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub NIE, nie powinieneś się poddać, wtedy zadaj sobie pytanie ....
 2. Czy mogę / powinienem podzielić? Drugą najważniejszą decyzją jest, czy podzielić. Ta opcja będzie dostępna tylko wtedy, gdy twoje pierwsze dwie karty będą parą lub jeśli masz dwie karty o wartości dziesięciu (takie jak jack i król). Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub nie powinieneś się dzielić, zadajesz sobie pytanie ....
 3. Czy mogę / powinienem podwoić? Kiedy podstawowa strategia wymaga podwojenia, to naprawdę dobrze! Oznacza to, że prawdopodobnie wygrasz rozdanie! Niektóre kasyna ograniczają podwojenie niektórych rąk, więc nie zawsze jest to możliwe, ale chcesz się upewnić, że wykluczyłeś je, zanim przejdziesz dalej. Jeśli odpowiedź brzmi NIE, nie możesz lub nie powinieneś się podwoić, zadaj sobie pytanie ...
 4. Czy powinienem uderzyć czy powinienem stać? Ostatnią rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jeśli chodzi o podstawową strategię, jest to, czy wziąć inną kartę. Jeśli inne opcje powyżej nie są odpowiednie dla twojej ręki, wtedy zdecydujesz się uderzyć lub stać.

Oto cała podstawowa strategia w 30 prostych frazach:

Jeśli nie jesteś wzrokowcem, te proste zwroty mogą pomóc ci przypisać te zasady do pamięci. Celem z zapamiętywaniem zwrotów jest możliwość spojrzenia na sumę rozdań i natychmiastowe wypowiedzenie reguły w twojej głowie, bez konieczności sprawdzania, co ma dealer. W ten sposób, gdy jesteś przy stole i patrzysz w górę, aby zobaczyć, co ma rozdający, już wiesz, jak odnosi się to do twojej ręki i możesz podjąć decyzję w ułamku sekundy. Zapamiętywanie tych fraz pozwoli Ci znacznie szybciej i mniej błędów.

 • 16 poddaje się przeciwko dealerowi 9 do asa, w przeciwnym razie nie poddawaj się (powróć do twardych sum).
 • 15 poddaje się wobec dealera 10, w przeciwnym razie nie poddawaj się (powróć do twardych sum).
 • Zawsze dzielone asy.
 • Nigdy nie dziel się dziesiątkami.
 • Para 9 rozdaje się w stosunku do rozdającego od 2 do 9, z wyjątkiem 7, w przeciwnym razie pozostaje.
 • Zawsze dziel się 8-tkami
 • Para 7 rozdań przeciwko dealerom od 2 do 7, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para sześciu rozdań przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para 5-krotnie gra podwójna przeciwko krupierowi od 2 do 9 inaczej trafiony.
 • Para 4 rozdań przeciwko dealerom 5 i 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Para 3 rozdań przeciwko dealerom od 2 do 7, inaczej trafienie.
 • Para dwójki dzieli się na krupiera od 2 do 7, w przeciwnym razie trafienie.

Miękkie sumy: Miękka suma to dowolna ręka, która ma Asa jako jedną z pierwszych dwóch kart, as liczy się jako 11, aby rozpocząć.)

 • Soft 20 (A, 9) zawsze stoi
 • Soft 19 (A, 8) podwaja się przeciwko krupierowi 6, w przeciwnym razie stoi.
 • Soft 18 (A, 7) gra podwójnie przeciwko krupierom od 2 do 6, i trafia w 9 przeciwko asowi, w przeciwnym razie stoi.
 • Soft 17 (A, 6) podwaja się z handlem od 3 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 16 (A, 5) podwaja się z handlem od 4 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 15 (A, 4) podwaja się z handlem od 4 do 6, w przeciwnym razie trafiony.
 • Soft 14 (A, 3) podwaja się z handlem od 5 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • Soft 13 (A, 2) podwaja się z handlem od 5 do 6, w przeciwnym razie trafiony.

Ciężkie sumy: Ciężka suma to dowolna ręka, która nie rozpoczyna się od asa w niej, lub otrzymała asa, który może być liczony jako 1 zamiast 11.

 • 17 i wyżej zawsze stoi.
 • 16 stoi przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 15 stoi przeciwko dealerom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 14 stoi przeciwko krupierom od 2 do 6, inaczej uderzy.
 • 13 stoi przeciwko krupierom od 2 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 12 stoi przeciwko krupierom od 4 do 6, w przeciwnym razie trafienie.
 • 11 zawsze podwaja się.
 • 10 podwójnych trafień przeciwko krupierom od 2 do 9 inaczej trafionych.
 • 9 podwójnych przeciwko dilerowi od 3 do 6 inaczej trafionych.
 • 8 zawsze trafień.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące map strategii Blackjacka:

Na naszym forum dostajemy wiele pytań dotyczących podstawowej strategii. Oto niektóre z typowych odpowiedzi i ich odpowiedzi:

 1. Na czym opiera się podstawowa strategia? Czy kasyna nie napisały "książki"? Jak możemy ufać podstawowej strategii? Podstawowa strategia została wyprowadzona z symulacji komputerowej. Ktoś nauczył komputer gry w blackjacka, a następnie kazał mu grać kilkaset milionów MILIONÓW w blackjacka i rejestrować, co się stało. Dzięki próbom i błędom komputera zorientował się, które decyzje są najlepsze dla gracza, biorąc pod uwagę każdą możliwą kombinację rąk gracza rozpoczynającego i karty rozdającego. "Najlepsze decyzje" dla gracza, w tym przypadku, to te, które z czasem tracą najmniejszą sumę pieniędzy w kasynie. Podstawowa strategia nie pokona kasyna kasyna dopóki nie dodamy do liczenia kart. Jeśli jesteś super geeką i po prostu MUSISZ mieć lepsze wytłumaczenie, sprawdź wideo Mike'a Shakleforda, w którym on buduje podstawową strategię od zera przy użyciu programu Excel i obejrzyj inne wideo, w którym określa krawędź domu w ten sam sposób.
 2. Dlaczego wykresy strategii gry w blackjacka na tej stronie są inne niż wykresy, które widziałem na takiej stronie?

TL; DR - Nasz wykres oparty jest na bardziej popularnej "grze H17". Zapamiętaj naszą tabelę, następnie naucz się liczenia kart i wykresu odchyleń dla najczęściej granej gry.

Dłuższa odpowiedź: Głównym powodem jest to, czy Podstawowy wykres strategii opiera się na krupierze Uderzenie na miękki 17, znanym jako "gra H17", czy na stojącym na miękkim 17, zwanym "grą S17". Film ten załamuje różnica:

Istnieją również niewielkie różnice w strategii, gdy grasz w grę 6-pokładową, a nie w grę na jedną talię. Zamiast nauczyć cię 9 różnych strategii strategii blackjacka dla każdego wariantu blackjacka, jaki kiedykolwiek zobaczysz, zdecydowaliśmy się uruchomić naszą symulację przeciwko gry, które ludzie najczęściej zobaczą i nauczą jednej podstawowej strategii, która jest wystarczająco skuteczna przeciwko całej liczbie talii. Mamy Niech to będzie możliwie proste, mentalność, jeśli chodzi o naukę liczenia kart. Oznacza to, że nasze wykresy strategii w blackjacka mogą nieznacznie różnić się od witryny, która została wybrana inną filozofią. Jeśli jesteś typem retencyjnym i chcesz się uczyć strategii hipertypowych, zalecamy Profesjonalny blackjack przez Stanford Wong. Uruchomiliśmy liczby i uczymy się hiper-specyficznych rzeczy, po prostu sprawia, że ​​czujesz się mądrzejszy i nie dodaje żadnych pieniędzy do swojego portfela. Mając to na uwadze, niezależnie od wybranej strategii, zalecamy trzymać się TYLKO tych materiałów. Jeśli rozkojarzycie się treściami pochodzącymi z wielu źródeł, macie większe prawdopodobieństwo pomylenia z nim niż oświecenia. Przejęliśmy ponad 4 000 000 $ z kasyn i wyszkoliliśmy armię liczników kart, które zdobyły miliony, z wykresami, które tu widzisz. Dlatego zapewniamy, że przebrnęliśmy przez bzdury i wiemy, co jest ważne, jeśli chodzi o zmiażdżenie tej gry.

 • Jak zapamiętać to wszystko? Świetne pytanie! Trafiłeś dokładnie w to miejsce! W naszym kursie wideo o wysokiej jakości mamy kilka wskazówek, jak podejść do wykresów strategii blackjacka i uprościć je. Mamy również bezpłatny mini-kurs, na który możemy wysłać wiadomość e-mail z instrukcjami krok po kroku, jak poważnie traktować szkolenie. Mamy również puste arkusze strategii, które możesz pobrać i wypełnić codziennie, aby przetestować sam siebie. Ćwiczenie czyni mistrza, więc nie ma nic lepszego niż nasze podstawowe ćwiczenia strategiczne, które pozwolą ci go wbić do mózgu!
 • Kiedy robię podstawowe ćwiczenia strategiczne, tęsknię tylko za każdą parą setek rąk!Czy jestem gotowy na kasyno? Jeśli uważasz, że brakujące co jakiś czas jest "idealne", to jesteś pewien, że jesteś gotowy! [sarkazm] Ile osób słucha muzyków, którzy tracą co 100 nut? Michael Jordan mówi, że nigdy nie zagrasz lepiej w meczu niż w praktyce. Chcemy być jak Mike, więc uczymy, że prawdopodobnie popełniacie 2 lub 3 błędy w kasynie za każdy błąd popełniony w pozbawionym zakłóceń, pozbawionym ciśnienia, komfortu w domu. Idealny oznacza doskonały. Nie idź na kompromis. Jeśli nadal psujesz podstawową strategię, odłóż ją na chwilę i wróć do niej. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale jeśli się z tym uporasz, w końcu poznasz te mapy strategii w blackjacku lepiej, niż wiesz z tyłu.
 • Gdy już zapamiętasz podstawowy wykres strategii, musisz również nauczyć się, jakie indeksy należy odejść od podstawowego wykresu strategii. Odstępstwa różnią się w zależności od zasad oferowanej gry i zasad obowiązujących w regionie. Na przykład w niektórych grach krupier musi stawać na miękkim 17, czyli as, plus dowolna kombinacja kart równą 6. Nazywa się to grą "Stoisko 17". W innych grach krupier musi trafić na dowolne Soft 17. To się nazywa gra "Hit 17". Również w Europie i Kanadzie dealerzy nie mają karty otworowej. To się nazywa blackjack "europejski" lub "europejski bez nosa".

  Wszystkie trzy wykresy odchyleń dostarczamy naszym Członkom:

  Strategie, reguły, historia & podstawy

  Blackjack Strategy Card zobowiązuje się do opracowania najbardziej aktualnego, przyjaznego dla użytkownika przewodnika po strategii hazardu online. W Blackjack Strategy Card znajdziesz nie tylko podstawowe zasady i zasady dotyczące blackjacka, ale także zasady dotyczące wszystkich Twoich ulubionych gier kasynowych, takich jak ruletka, kości, automaty i wideo poker, aby wymienić tylko kilka.

  Blackjack jest najpopularniejszą grą kasynową i łatwo się jej nauczyć.

  Baccarat jest również znany jako Punto Banco. Punto to gracz, a Banco to bank.

  Gra w Bingo przeszła długą drogę, od kiedy gra była głównie urodzinowa.

  Łatwa do grania gra stołowa.

  Casino War opiera się na grze karcianej Childs "War".

  Jedna z najbardziej ekscytujących gier w kasynie online.

  Dzisiaj Keno jest bardzo popularną grą kasynową, zarówno w kasynach lądowych, jak i online.

  Relaksująca gra w pokera, która jest łatwa do opanowania.

  Zręczna i relaksująca gra stołowa.

  Pontoon to ekscytująca odmiana Blackjacka, która nagradza agresywnych graczy.

  Red Dog Poker w ogóle nie jest pokerem. Jedyne, co dzieli z pokerem, to talię kart.

  Klasyczna gra kasynowa, która oferuje dużą różnorodność zakładów.

  Sic Bo to stara chińska gra w kości.

  Budżetowanie swojego bankrolla podczas grania w gry sprawia, że ​​jest on zabawny i zabawny.

  To jest hiszpańska wersja gry Blackjack.

  W 3 Card Poker gracz rywalizuje z krupierem, a nie z innymi graczami.

  Video poker wymaga wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces na dłuższą metę.

  Odpowiedzialny hazard - Odwiedź Anonimowy Gamble lub Anonimowy Hazardzista.

  Nasze strategie i zasady służą wyłącznie celom rozrywkowym. Nasza strona internetowa zachęca graczy do odpowiedzialnej gry i uświadamia sobie, że z czasem dom zawsze wygrywa.

  Musi mieć ukończone 18 lat. Dom zawsze wygrywa, chyba że wiesz, kiedy odejść.

  Gdy nowi gracze wkraczają w ekscytujący świat blackjacka, często napotykają egzotyczne historie dotyczące liczenia kart i zaawansowanych strategii blackjacka. Przy nazwach takich jak spooking, ace tracking i zen count łatwo się zastraszyć i pominąć podstawową strategię black jack. To duży błąd.

  Podstawowa strategia to najpotężniejsze narzędzie w arsenale gracza w blackjacka. Jest to podstawowa strategia, bardziej niż jakakolwiek inna technika czy sztuczka, która wyrzuci z kasyna szanse na odejście w Twojej własnej kieszeni, dzięki czemu staniesz się skutecznym graczem w blackjacka.

  Nauka strategii zakładania czarnych żetonów wymaga czasu i wysiłku. Możliwe jest użycie podstawowej karty strategicznej lub tabeli zakładów, ale na dłuższą metę lepiej jest zapamiętać podstawową strategię. Pozwoli ci to grać i reagować intuicyjnie, zamiast polegać na wykresie za każdym razem, gdy krupier odłoży nową kartę.

  Ogólna idea podstawowej strategii jest naprawdę bardzo prosta. Najpierw chcesz dostać się do 21 bez przejścia, ale co ważniejsze chcesz pokonać rozdającego.

  Pierwszym krokiem jest obserwowanie wzorców i nauczenie się, jak na nie reagować. Jak doświadczeni gracze wiedzą bardzo dobrze, istnieją pewne odmiany i kombinacje kart, które pojawiają się regularnie podczas gier w blackjacka. Korzystanie z wykresów strategicznych w celu poznania najlepszego sposobu reagowania na te kombinacje kart może pomóc ci stać się bardziej wydajnym graczem.

  Aby pomóc graczom w nauce optymalnej strategii gry dla wszystkich możliwych odmian gry, stworzono różne podstawowe wykresy strategii. Każdy bierze pod uwagę każdy aspekt gry i jej zasady. Te wykresy są zaprojektowane przy użyciu statystyk i matematyki, więc ich porady są bardzo dokładne i skuteczne.

  Różnice między, na przykład, mapą strategii 2 talii a mapą strategii 6 talii nie różnią się zbytnio, ale ważne jest, aby zauważyć, że blackjack to gra o małych procentach, które sumują się w czasie, więc nawet najdrobniejsza zmiana reguły może na dłuższą metę zrobić dużą różnicę. Wszystko to się sumuje, a każda odrobina pomaga graczom zarobić przewagę nad domem.

  Cierpliwość jest kluczem. Profesjonalni gracze wiedzą, że najlepszym sposobem na zarobienie prawdziwych pieniędzy w blackjacku jest granie w wiele gier przez długi czas, poleganie na niewielkich korzyściach z domu, aby powoli generować zyski. Wielkie wygrane na pewno mogą się zdarzyć, ale lepiej poświęcić trochę czasu i obserwować, jak twój bankroll rośnie stopniowo.

  Gdy masz już podstawy, możesz przejść do bardziej zaawansowanej strategii blackjacka. Obejmuje to również obserwowanie wzorców i uczenie się, jak reagować na różne sytuacje. Czy uderzasz lub stoisz? Czy podporządkowujesz się, podwajasz lub bierzesz ubezpieczenie? Matematycznie zawsze istnieje optymalna odpowiedź dla każdego rozdania. Uczenie się właściwej odpowiedzi jest kluczem do zostania mistrzem w blackjacku.

  • Generalnie, jeśli twoja ręka ma mniej niż 17, a ręka krupiera ma wartość powyżej 8, zalecaną akcją jest trafienie, ponieważ szanse na rozdanie krupiera są większe.
  • "Miękkie ręce" zawierające asa mogą komplikować rzeczy. W tej sytuacji szczególnie ważne jest, aby zastanowić się, jakie karty pokazuje dealer i zważyć szanse. Zazwyczaj zaleca się uderzenie, gdy masz miękką rękę o wartości pomiędzy 13-17, jeśli krupier ma 7 lub wyższą kartę.
  • Wykonaj trafienie na miękkim 18 tylko wtedy, gdy krupier pokazuje kartę 9, 10 lub asa.
  • Stań na dowolnej ręce powyżej 14, gdy karta rozdającego pokazuje 4, 5 lub 6.
  • Zawsze stój na 16, gdy krupier pokazuje 10, jeśli gracz ma 3 lub więcej kart.
  • Kiedy ręka gracza pokazuje miękką 18, stój, gdy krupier pokazuje 2, 7, 8 lub gdy są 3 lub więcej kart.
  • Zawsze stań na miękkiej 19 lub wyższej ręce. Ryzyko kradzieży jest po prostu zbyt wysokie.
  • Nigdy nie rozdzielaj kart 5 lub 10 lub kart twarzy.
  • Zawsze dziel karty A i 8 bez względu na karty krupiera.
  • Podziel 2 lub 3, gdy handlarze pokazują 4, 5 lub 6.
  • Większa liczba podziałów powinna opierać się na podstawowym zestawieniu strategii zaprojektowanym dla odmiany gry w blackjacka, w którą grasz.
  • Zawsze podwajaj 11.
  • Podwaj, gdy ręka gracza pokazuje 10, a karta krupiera ma 9 lub mniej.
  • Ponownie "miękkie ręce" wymagają innej taktyki. W tym przypadku chcesz podwoić, jeśli twoja ręka jest miękka 13-17 tylko wtedy, gdy krupier ma 5 lub 6.
  • Jeśli twoje karty są miękkie 15-17, możesz wybrać podwojenie, ale tylko wtedy, gdy krupier pokazuje 4.

  Znajomość podstawowej strategii gry w blackjacka jest bardzo ważna dla zmaksymalizowania szans na wygraną w kasynie. Karty strategiczne przedstawione tutaj pokażą ci właściwy sposób gry w każdą odmianę blackjacka. Poniżej znajdziesz tradycyjną grę Vegas Blackjack, jeśli chcesz grać dla zabawy.

  Blackjack to ekscytująca gra, którą można znaleźć w niemal wszystkich kasynach, zarówno tradycyjnych kasynach, jak i kasynach online. Każdy, kto chce czerpać przyjemność z gry w blackjacka, będzie chciał zrobić wszystko, aby zwiększyć swoje szanse na dobre wyniki. Wielu graczy zwróciło się do kart strategicznych w blackjacka, które mogą im pomóc w grze.

  Jednak bardzo ważne jest, aby gracz nie polegał zbytnio na karcie strategicznej gry w blackjacka, będzie chciał najpierw dobrze nauczyć się tej gry. Dobrą cechą kart strategicznych jest to, że są one całkowicie legalne w prawie wszystkich kasynach.

  Nie wszystkie odmiany blackjacka będą miały kartę do blackjacka, którą można wykorzystać. Wiele gier specjalnych, takich jak blackjack czy blackjack burn ma zbyt wiele zmiennych, aby stworzyć strategię dla tych gier, jak ta, którą widzimy poniżej.

  Czym jest karta strategii blackjack?

  Karta strategii blackjack to karta, którą gracze mogą kupić lub wydrukować bezpośrednio z komputera. W rzeczywistości są one sprzedawane w niemal wszystkich sklepach z pamiątkami w kasynach. Nie są wcale drogie; zazwyczaj kosztują około 5,00 USD. Niektóre z nich można bezpłatnie wydrukować z Internetu.

  Te karty będą miały podstawowe zasady dotyczące gry w blackjacka i instrukcje dotyczące każdej praktycznej sytuacji, która została rozdana między tobą a dealerem. Obejmuje to sumy kombinacji dwóch kart oraz to, czy trafisz, stoisz, podzielisz, czy podwoisz stawkę w oparciu o to, co krupier pokazuje kartą up.

  Te karty do blackjacka mogą naprawdę pomóc graczom, jeśli chodzi o wygraną. Gracze będą musieli t nauczyć się czytać kartę, to powinno zająć tylko kilka minut, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do odczytania, aby gracze mogli je szybko odczytać, gdy są w trakcie gry.

  Dlaczego potrzebuję karty strategicznej do gry w blackjacka?

  Powodem, dla którego gracz użyłby karty strategicznej do gry w blackjacka, jest to, że pozwala im na szybkie odniesienie, które mówi im, co powinni robić, gdy grają. Dostępne są różne karty, co pozwala graczom wypróbować inne i zobaczyć, który z nich rzeczywiście działa najlepiej.

  Wielu graczy w blackjacka przysięga na karty strategii blackjacka i nie lubi grać bez nich. Ważne jest, aby nowi gracze upewnili się, że gra jest pierwsza, zanim zaczną polegać na tych strategicznych strategiach gry w blackjacka.

  Jeśli chodzi o uzyskanie karty strategicznej do gry w blackjacka, gracze przekonają się, że są dość łatwi do zdobycia. Będą mogli je znaleźć w sprzedaży w każdym sklepie z pamiątkami w kasynach. Innym miejscem, w którym gracze mogą znaleźć karty strategiczne do blackjacka na sprzedaż, jest Internet.

  Gracze zapłacą za kartę, a następnie będą mogli wydrukować ją na swojej drukarce komputerowej. Proste wyszukiwanie online spowoduje wyświetlenie wyników, które powiedzą graczom, do których stron mogą się udać, aby kupić karty strategiczne do gry w blackjacka.

  Każdy, kto chce dowiedzieć się wszystkiego o grze w blackjacka, będzie chciał mieć pewność, że kształci się we wszystkich aspektach gry, w tym przy użyciu kart strategicznych do blackjacka. Każdy, kto myśli o nauce gry w blackjacka, powinien to zrobić.

  Jest to ekscytująca gra, która ma wiele do zaoferowania każdemu, kto ją zagra. Nie tylko świetnie się bawią, ale także mogą wygrać dużo pieniędzy. Większość kasyn online oferuje mnóstwo gier w blackjacka.

  Istnieje wiele świetnych strategii w blackjacku, które zakończą się nauką, gdy zaczniesz zdobywać więcej doświadczenia w grze, ale zanim usiądziesz i zagrasz, powinieneś nauczyć się podstawowej strategii. Podstawowa strategia gry w blackjacka jest naprawdę prosta i musisz pamiętać tylko o tym, kiedy uderzyć, postawić, podwoić i podzielić pary. Przejdziemy przez krótki, mały wykres, którego powinieneś się nauczyć i starać się zapamiętać najlepiej, jak potrafisz, ponieważ pomoże ci obniżyć przewagę kasyna przeciwko tobie.

  • Kiedy wartość twojego rozdania jest mniejsza niż 8 w blackjacku, jedyną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest trafienie, dopóki nie będziesz miał wystarczająco dobrej ręki, w którym momencie powinieneś wstać.

  • Kiedy masz wartość 9, powinieneś trafić, chociaż jeśli krupier pokazuje 3-6 jako odkrytą kartę, możesz podwoić stawkę.

  • Jeśli masz kartę o wartości 10-11, powinieneś zawsze podwoić stawkę, chyba że odkryta karta dealera to 10 lub as, a następnie powinieneś po prostu trafić.

  • Kiedy twoja ręka ma wartość 12-16, powinieneś stanąć w około połowie sytuacji, w których się znajdziesz, ale kiedy krupier ma odkrytą kartę 7 lub wyższą, musisz trafić.

  • Kiedy masz 17 lub więcej, powinieneś zawsze stać, ponieważ szanse nie są wystarczające, aby wziąć kolejną kartę, bez względu na to, co ma dealer.

  • Zazwyczaj dzielisz pary tylko wtedy, gdy odkryta karta krupiera ma mniej niż 6 punktów, ponieważ masz dużą szansę na wygranie obu rąk. Nie powinieneś także dzielić dziesiątek, bez względu na to, co pokazuje krupier, a także nie rozdzielać dziewiątek, gdy odkryta karta krupiera ma wartość 10 lub asa.

  • Jeśli gra w blackjacka, w którą grasz, pozwala wykupić ubezpieczenie, upewnij się, że nigdy nie zostaniesz wciągnięty w jego kupowanie, ponieważ zwiększa on znacznie przewagę kasyna nad tobą.

  • Jeśli grasz przy stole, na którym możesz poddać się rozdającemu, zaleca się, abyś się poddał, kiedy masz 15 lub 16 lat, ponieważ Twoje szanse na wygraną są bardzo niewielkie. Niektórzy oddawaliby się również na rękach marginalnych, takich jak 12-14, gdy karta odkryta krupiera ma 7 lub więcej punktów.

  Gdy nauczysz się i zapamiętasz podstawową strategię gry w blackjacka, przygotuj się na grę przy stołach i zacznij zdobywać cenne wrażenia z gry. Sugerowałbym zagrać w kilka rozdań za prawdziwe pieniądze lub zagrać w pieniądze, abyś mógł wykonać powyższe strategie, aby sprawdzić, jak sobie z nimi poradzą. Gdy już zapoznasz się z grą i masz podstawową strategię, powinieneś wrócić tutaj, aby poznać bardziej zaawansowane strategie gry w blackjacka, takie jak techniki liczenia kart. Bardziej zaawansowana strategia jest również bardzo łatwa do nauczenia, ale może być trudna, jeśli wcześniej nie zrozumiesz podstaw.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  59 + = 67

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map