jak wygrać na stole do ruletki

jak wygrać na stole do ruletki

Jak wygrać na stole do ruletki

Szukasz pewny sposób na pokonanie stołu do ruletki? Cóż, następnie wkrocz do linii. Niestety, prawda jest taka, że ​​nie ma srebrnej kulki, aby rozwiązać kwestię wygranej ruletki. Jest to jedna gra, która jest przypadkową szansą za każdym razem, gdy kręcisz kołem. Mając to na uwadze, uważaj na witryny oferujące ci sukces w jednym z ich systemów.

Więc jeśli system jest mało prawdopodobnym rozwiązaniem, to jak wygrać w ruletce? Większość systemów ruletki opiera się na systemach zarządzania pieniędzmi. Nie gwarantuje to, że wygrasz, ale jest to sposób na zagwarantowanie, że nadal będziesz mógł płacić kartą samochodu pod koniec miesiąca. Zarządzanie pieniędzmi to podstawowa strategia, której nie należy przyjmować za pewnik w grze takiej jak ruletka, w której energia gry może z łatwością cię zabrać.

Niektóre strategie gry w ruletkę, które można wykorzystać, są oparte na obliczeniach matematycznych. Na przykład strategia "prysznicowa" wymaga śledzenia liczby trafień na kilku stołach do ruletki. Szukaj trendu po około 60 obróceniach każdego stołu. Prowadzenie notatek jest pomocne, o ile nie masz nadprzyrodzonej zdolności do przechowywania tych liczb w twojej głowie.

Po zgromadzeniu listy numerów i odnotowaniu, które tabele mają powtarzające się numery, jesteś gotowy, aby wskoczyć na ten stół i zagrać. Na które numery postawisz? Podążaj za trendem i stawiaj te same numery, które już powtórzyłeś ponad cztery razy. Następujące trendy to strategia od setek lat, która może nie być bezpieczna, ale jest bardziej aktywnym graczem w grze.

Strategia "pivot" opiera się na przekonaniu, że koła do ruletki nie są doskonałe, a jedna strona jest cięższa. Umożliwiłoby to faworyzowanie strony koła, a niektóre liczby byłyby korzystnie wybierane. Nie jest to tak naprawdę niezawodny sposób gry, ponieważ współczesne kasyna już wcześniej dokładnie przetestowały koła ruletki i gdy są na podłodze.

Jeśli chcesz zagrać w ruletkę i dobrze się bawić, wtedy zakłady zewnętrzne mają większe szanse na wygraną. Są to zakłady na możliwość, że piłka wyląduje w kieszeni, która jest parzysta lub nieparzysta; czarny lub czerwony; 1-18 lub 1-36; liczba w jednej z kolumn na układzie lub nawet w jednym z trzech tuzinów (1-12, 13-24 lub 25-36). Są to niższe wypłaty, ponieważ są świetnymi zwycięzcami.

Aby rozwinąć swoją ulubioną strategię, niezależnie od tego, czy chodzi o następujące trendy, grę kombinacyjną, zakłady wewnętrzne czy zewnętrzne, czy własny unikalny system, możesz ćwiczyć za darmo. Kasyna online są łatwe do gry z darmowymi pieniędzmi i świetnie się bawią. Przenieś swoją strategię od podstawowej do doskonałej dzięki kilku sesjom treningowym w pokojach ruletki online.

Prosta strategia ruletki, aby wygrać za każdym razem

Każdy marzy o tym, by zostawić Vegas z kieszeniami za pomocą strategii inteligentnego hazardu. Aby wygrywać częściej, gracze Blackjacka spędzają lata, aby opanować liczenie kart. Aby wziąć więcej pul, gracze pokera spędzają godziny przed lustrem, aby polerować swoją pokerową twarz. Pytanie, które pozostawia graczom Ruletki, a odpowiedź jest punktem strategicznym!

Co otrzymasz z tego artykułu ...

Prawda jest taka, że ​​istnieje prosta strategia gry w ruletkę, którą gracze ruletki używają, aby wygrywać za każdym razem. Oczywiście, teraz myślisz, że praktycznie niemożliwe jest wygrać przy każdym pojedynczym zakładzie i nie o to nam chodzi. Jeśli szukasz strategii, która przyniesie więcej pieniędzy w kieszeni na dłuższą metę, to właśnie ta.

  • Istnieje powszechne błędne przekonanie, że powinieneś postawić tylko na wyrównane lub nierówne, czarne lub czerwone lub określone liczby. Rozważ zakłady na pierwszych kilkunastu numerach (od 1 do 12), drugim tuzinie liczb (od 13 do 24) i trzecim tuzinie liczb (od 25 do 36).
  • Decyzja o wybraniu określonej grupy liczb nie powinna wychodzić z powietrza. To tutaj wkracza specjalna strategia. Twoje zakłady powinny być spójne!
  • Uzgodnijmy warunki - Dla lepszego zrozumienia pierwszych 12 liczb zostanie sklasyfikowanych jako A. Drugi 12-B. Trzeci 12-C. Zero lub podwójne zero zostaną sklasyfikowane jako 0.

Jak wybrać grupę liczb?

  • Zacznij kręcić kołem ruletki lub grą na darmowym stole ruletki online, aby nie wysadzić swojego bankrolla podczas przygotowywania się do zwycięskiej strategii gry w ruletkę.
  • Gdy piłka wyląduje, zapisz kategorię. Jeśli piłka wyląduje na numerze w drugim 12, zapisz B; jeśli wyląduje na trzecim, zapisz C.
  • Kręć i nagrywaj, aż zobaczysz serię pięciu kategorii, w których brakuje jednej konkretnej kategorii. Tak więc, jeśli nagrywasz C, B, B, C, B dla pięciu spinów, możesz przestać, ponieważ A nie pojawiło się.

W tym przykładzie obstawiasz na prawdziwym automacie ruletki. Podczas gdy zmienisz swój zakład, nie zmienisz tego, na co obstawiasz. Zgadza się! Nigdy, przenigdy, nie zmień grupy, na którą wkładasz swoje pieniądze.

To zależy od rodzaju bankrolla, który przynosisz do stołu. Jeśli posiadasz bankroll o wartości 500 $ lub więcej, możesz skorzystać ze strategii podwójnego zakładu, w której podwajasz stawkę za każdym razem, gdy przegrywasz. Jeśli masz mniejszy bankroll, na którym możesz grać, pomyśl o zwiększeniu zakładu o jedną jednostkę, gdy przegrasz, i zmniejszeniu go o jedną jednostkę, gdy wygrywasz.

Istnieje mnóstwo strategii ruletki, a niektóre strony będą próbowały sprzedać ci prostą strategię gry w ruletkę, aby wygrać. Nie powinieneś wyrzucać gotówki, aby nauczyć się wygrywać w kasynie online. Zaoszczędź pieniądze na kasynie online i wykorzystaj je do zbudowania większego bankrolla, aby nie wzbogacić bogatego sprzedawcy strategii gry w ruletkę.

33-letni mężczyzna. Odwiedził Las Vegas kilka razy, a także inne wspaniałe miejsca do gry. Zawsze dobrze się bawić. Po małej dziewczynce nie mógł podróżować tak bardzo, że zaczął cieszyć się grami online. Antoine zawsze szuka czegoś innego i interesującego. W niepełnym wymiarze czasu gwiazdą rocka, ale pełnoetatowy komputerowy maniak, nigdy nie wydaje się, że gwarantuje zrównoważone życie. Bardzo lubi jedzenie Cajun!

Jak postawić na stole do ruletki Zdobyć

Gra w ruletkę to kultowa gra kasynowa. Nie jest trudno nauczyć się grać, a możesz nauczyć się stawiać na stole do ruletki w ciągu kilku minut. Sztuczka polega jednak na tym, że nie uczy się, jak obstawiać, ale jak wygrać te zakłady.

Zrozumienie podstaw ruletki

Istnieją dwie podstawowe odmiany ruletki: amerykańska i europejska. Obie wersje zaczynają się od koła podzielonego na 36 ponumerowanych gniazd z naprzemiennie czerwonymi i czarnymi kolorami. Liczby nie są w porządku numerycznym. W wariancie europejskim dodaje się także zielony zero, co daje 37 pełnych miejsc na kole. W amerykańskiej ruletce obok zielonego gniazda zerowego znajduje się dodatkowy zielony slot oznaczony podwójnym zerem. Tak więc w amerykańskiej ruletce jest 38 pełnych miejsc na kierownicy.

Zakłady są umieszczane na stole z 3 kolumnami 12 liczb z tymi samymi czerwonymi i czarnymi kolorami, które znajdują się na kole. Zielone zero i podwójne zero są ustawione nad kolumnami. Poza kolumnami są wyrazy równe i dziwne, a także czarny i czerwony diament. Trzy kolumny są oznaczone od 2 do 1 u dołu i są podzielone na 1, 2 i 3 z boku. Jest też miejsce oznaczone jako 1-18 i kolejne 19-36.

Kiedy krupier lub krupier kręci kołem w jednym kierunku, obróć małą kulkę w przeciwnym kierunku po wewnętrznej stronie koła. Gdy obrót zwalnia, grawitacja pociąga piłkę w dół, aż trafi w dzielnik między numerowanymi gniazdami. Z powodu sprzecznych obrotów kulki i koła, kula odbija się kilka razy, aż spocznie w jednej z kolorowych i ponumerowanych szczelin. Celem gry jest przewidzenie miejsca, w którym piłka wyląduje i odpowiednio rozmieści swoje najlepsze.

Najczęściej stosowane zakłady ruletki są łatwe do nauczenia się

Istnieje wiele odmian zakładów na ruletkę, ale jest tylko garść typowych zakładów. Podsumowując, kursy w domach są takie same dla wszystkich, więc nie daje to żadnej przewagi w poznawaniu skomplikowanych strategii zakładów, mimo że wiele "systemów" może próbować ci powiedzieć. Wyjaśnimy to wkrótce.

Najłatwiejsze do zrozumienia są równe / nieparzyste i czerwone / czarne. Są to nawet zakłady pieniężne, co oznacza, że ​​jeśli postawisz 10 $ i wygrasz, otrzymasz 20 $; twoja pierwsza dziesiąta i pasująca dziesiąta. Aby postawić jeden z tych zakładów, po prostu umieść żetony na słowach równych, nieparzystych lub jednym z kolorowych diamentów.

Inne łatwe zakłady "na zewnątrz" (ponieważ znajdują się poza siatką numerów) są dokonywane poprzez umieszczenie żetonów na polach 1-18 lub 19-36, 2 do 1 na dole kolumny lub w jednym z pól "trzecie" pola po bokach siatki. Możesz także postawić na zielony zero lub podwójne zero.

Wewnątrz siatki możesz umieścić żetony na jednej liczbie lub na dowolnym przecięciu liczb. Na przykład, w lewym dolnym rogu planszy liczby 31 i 32 są ustawione poziomo względem siebie i znajdują się bezpośrednio powyżej 34 i 34, tak że 31 znajduje się bezpośrednio powyżej 34. Można umieścić żeton na dowolnym pojedynczym numerze, na przecięcie dwóch liczb, takich jak 28/29, 28/31, 31/32 lub 29/32. Możesz również umieścić żeton na miejscu, gdzie spotykają się wszystkie cztery liczby.

Pamiętaj, że nie musisz ograniczać wyboru i możesz postawić tyle zakładów, ile chcesz. Na przykład możesz postawić na czerwoną i czerwoną, lub na drugą trzecią i czarną. Oczywiście im więcej zakładów obstawiasz, tym większe szanse, że twoja liczba będzie zwycięzcą. Niestety, chyba że wygrana na tym zwycięskim numerze jest wystarczająco wysoka, aby pokryć wszystkie przegrane zakłady, tracisz pieniądze. Niektóre książki i systemy podpowiedzą Ci, że mieszając twoje zakłady w określony sposób, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną. Prawda jest taka, że ​​żadna kombinacja zakładów nie zmniejszy wbudowanej przewagi kasyna.

Uczenie się, jak postawić na stole do ruletki, to naprawdę zrozumienie kursów

Być może zauważyłeś, że niektóre zakłady są łatwiejsze do wygrania niż inne. Jest to znane jako "szanse" wygranej. Na przykład, masz 50% szans na wygraną, obstawiając czarne, czerwone, nieparzyste, a nawet jeśli było tylko 36 liczb, ale z powodu zielonego zera i podwójnego zera szansa na obrócenie jednego z nich nie jest 18 z 36, ale 18 z 38 lub 47,37 procent. Oznacza to, że dom ma 52,63 procent szans na wygraną. Kiedy słyszysz, że dom ma przewagę 5,26 procent, jest to różnica pomiędzy zmianą wygranej a twoją.

Im trudniejszy jest zakład, tym mniejsze szanse na wygraną. Na przykład obstawianie pojedynczej liczby daje 1 na 37 lub 1 na 38 szansę na wygraną w zależności od tego, czy koło ma jedno zero, czy zero i podwójne zero. Podziel jeden przez 37 lub 38, a otrzymasz 2,70 procent lub 2,63 procent, odpowiednio.

Wypłaty z każdego zakładu są oparte na kursach. Im wyższe szanse, tym mniejsza wypłata; im mniej szans, tym większa wypłata. Prosty zakład czerwony, czarny, nieparzysty lub parzysty wypłaci nawet pieniądze. Pojedyncza liczba wypłaci się na 35 do 1. Niezależnie od szans i wypłaty, dom zawsze utrzymuje przewagę.

Nie wie, jak postawić na stole do ruletki, wie, jak wygrać

Rzeczywistość ruletki polega na tym, że w jej najczystszej postaci nie można jej pokonać bez szczęścia. Pomimo tego, co różne "systemy" próbują cię przekonać, szanse są duże. Większość systemów opiera się na koncepcji "śmieciowej matematyki", że jeden spin będzie miał wpływ na następny. Jednak, jak powie ci każdy matematyk, prawdopodobieństwo obracania liczby lub koloru jest takie samo za każdym razem, niezależnie od tego, co zdarzyło się wcześniej. Na przykład, jeśli rozdający obrócił 28 czerwonych w rzędzie, możesz pomyśleć, że teraz jest bardziej prawdopodobne, że czarny będzie wirował, ponieważ jest "należny". W końcu czarny musi się w końcu obrócić. Jednak z matematycznego punktu widzenia szansa, że ​​czerwony będzie się obracać, jest taka sama jak dla pozostałych, dokładnie 47,37 procent. Podczas gdy logika mówi, że czarne muszą zostać w końcu odwirowane, matematyka mówi, że szanse na to, że dzieje się to przy następnym spinie, są takie same jak dla każdego innego spinu. Nie zyskujesz żadnej korzyści przez wykrywanie lub śledzenie smug lub wzorów liczb.

Jeśli szanse są różne, jak wygrać? Sekret znajduje się w nauce. Ruletka to gra o właściwościach fizycznych: wirujące koło, wirująca piłka, grawitacja, ludzki krupier. Fizyka to nauka o fizycznym świecie. Poprzez fizykę można przewidywać, że zwiększy się twoja szansa na wybranie prawidłowej liczby. Wciąż będziesz tracił więcej razy, niż wygrywasz, ale ze względu na związek pomiędzy szansą a wypłatą, jeśli możesz zwiększyć szansę na pojedynczą selekcję liczb, która trafia nawet o jeden procent częściej, zyskasz ogromne zyski.

Ostatecznie, nie znając dziesiątek fantazyjnych zakładów, które pozwolą ci wygrać w ruletce, używasz nauki, aby dokładnie przewidzieć, które liczby są bardziej prawdopodobne, abyś mógł zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Wygrywanie w ruletce nie wymaga magicznej formuły ani tajnego systemu. To czysta gra szczęścia. Więc jeśli szukasz tajnej strategii lub pewnej metody, aby wygrać, prawdopodobnie będziesz rozczarowany informacjami na tej stronie. Z drugiej strony, jeśli chcesz poznać prawdziwe szanse wygranej i co musisz zrobić, aby zostać zwycięzcą, będziesz zachwycony informacjami na tej stronie.

Szanse wygrywania w ruletce

Koło ruletki w Ameryce ma 38 numerów - numery od 1 do 36 (włącznie), od 0 do 00. Obliczanie prawdopodobieństwa wygrania zakładu na dowolnym numerze jest proste - masz jeden sposób na wygraną z 38 możliwe wyniki, co daje szanse na wygraną 37 do 1. Ten zakład opłaca się w wysokości 35 do 1.

Oczywiście pojedynczy zakład liczbowy to nie jedyny sposób na wygraną przy stole do ruletki. Mnóstwo opcji zakładów czeka na gracza ruletki. Te opcje zakładów mają różne szanse na wygraną, ale oferują również inne wypłaty.

Kolejnym prostym przykładem ruletki są zakłady na pieniądze. 18 liczb na kole ruletki jest czerwone. 18 z nich jest czarnych, a dwa z nich, 0 i 00, są zielone. Jeśli postawisz na czarnego (lub czerwonego), masz 18 sposobów na wygraną i 20 sposobów na przegraną. Twoje szanse na wygraną wynoszą nieco mniej niż 50%. 18/38 wynosi 47,36%. Ten zakład opłaca się przy równych szansach.

Jeśli zwracasz uwagę, zauważysz, że w obu tych sytuacjach Twoje szanse na wygraną są niższe niż kursy wypłat. To daje domowi przewagę nad graczem. Na krótką metę każdy może odejść od stołu do ruletki zwycięzcą. Ale na dłuższą metę dom zawsze wyjdzie przed siebie.

Jak zostać zwycięzcą w ruletce?

Załóżmy, że Twoim celem jest podwojenie twoich pieniędzy. Jak zmaksymalizować swoje szanse na zrobienie tego?

Prawidłowa strategia matematyczna polega na tym, aby postawić zakład na cały swój bankroll, przekroczyć palce i mieć nadzieję, że ci się poszczęści. Jeśli przegrasz, tracisz pieniądze, ale jeśli wygrasz, to udało Ci się osiągnąć swój cel.

Strategia maksymalnej śmiałości pociąga za sobą postawienie pojedynczego zakładu na pieniądze i nadzieję na szczęście. Będziesz miał 47,36% szans na podwojenie swoich pieniędzy.

Załóżmy z drugiej strony, że zamierzasz obstawić dwa zakłady za połowę swojego bankrolla. Będziesz musiał wygrać oba zakłady, aby podwoić swoje pieniądze. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia?

To nie jest trudne do obliczenia. Kiedy obliczasz prawdopodobieństwo wystąpienia dwóch zdarzeń, masz wielokrotność prawdopodobieństwa każdego zdarzenia. Więc po prostu pomnożysz 47,36% przez 47,36%.

Twoje szanse na podwojenie twojego bankrolla spadają dramatycznie w tym przypadku, nieprawdaż?

Załóżmy, że podzieliłeś swój bankroll na cztery osobne zakłady. Twoje szanse na podwojenie twoich pieniędzy spadną jeszcze bardziej.

47,36% X 47,36% X 47,36% X 47,36% = 5,03%

Jeśli Twoim celem jest podwojenie twoich pieniędzy, najlepszą strategią jest postawienie pojedynczego zakładu. Im więcej zakładów obstawiasz przy jakichkolwiek ujemnych oczekiwaniach, tym bardziej prawdopodobne jest, że przewaga kasyna nadejdzie.

W tej sytuacji możesz odejść zwycięzcy, ale będzie to mniejsza wygrana. I będzie mniej prawdopodobne, że podwoisz swoje pieniądze.

Systemy ruletki nie działają. Większość z nich polega na zwiększeniu lub zmniejszeniu zakładu w oparciu o wynik poprzedniego zakładu. Chodzi o to, że prawdopodobieństwo utraty kilku zakładów z rzędu jest mniejsze niż prawdopodobieństwo przegrania pojedynczego zakładu i odwrotnie.

Problem z tą linią myślenia polega na tym, że nie stawiasz jednego zakładu na serię zakładów. Umieszczasz wiele zakładów na wielu wydarzeniach, a szanse każdego zdarzenia są niezależne od siebie.

Krawędź domu nad graczem nie zmienia się w zależności od poprzedniego obrotu koła. Jeśli postawisz na czarnego i przegrasz, szanse na czarne trafienie w następnym spinie nadal wynoszą 47,36%. Prawdopodobieństwo nie zmienia się z powodu tego, co zdarzyło się wcześniej.

Najczęstszym z tych fałszywych systemów jest system Martingale, który wymaga podwojenia zakładu za każdym razem, gdy przegrasz. Pomysł polega na tym, że w końcu odzyskasz swoje poprzednie straty i jedną jednostkę.

Oto przykład. Załóżmy, że postawisz 5 USD na czarno i przegrasz. Przy następnym zakładzie postawisz 10 $ na czarny. Ponownie przegrywasz, więc następny zakład to 20 $. Tym razem wygrywasz, więc odzyskałeś 15 $, które przegrałeś w pierwszych dwóch zakładach plus 5 $.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to całkiem niezłym systemem. Ale ma dwa problemy.

Po pierwsze, trafisz na przegraną passę, w której twój następny zakład będzie zbyt wysoki dla twojego bankrolla. Wystarczy tylko osiem przegranych z rzędu, aby dostać się do momentu, w którym będziesz potrzebować 1280 $ na postawienie następnego zakładu. (Postęp wygląda następująco: 5 $, 10 $, 20 $, 40 $, 80 $, 160 $, 320 $, 640 $, 1280 $.) I pamiętaj - nie potrzebujesz tylko 1280 $ za ostatni zakład. Już straciłeś 1275 $ w tym momencie w progresji zakładów.

Jeśli wygrasz ten zakład o wartości 1280 $, otrzymasz tylko 5 $, co oznacza, że ​​obstawiasz duży zakład za bardzo mały zwrot.

Drugi problem polega na tym, że nawet jeśli masz wystarczający bankroll, aby objąć ten rodzaj progresji, wszystkie kasyna mają maksymalne stawki. Jeśli grasz przy stole ruletki 5 $, maksymalny zakład to prawdopodobnie 500 $ lub 1000 $. Więc nie będziesz w stanie kontynuować swojej progresji.

Być może zastanawiasz się, jak często mam przegraną passę ośmiu w rzędzie?

Ta odpowiedź nie jest często, ale stanie się tak często, aby upewnić się, że nie jesteś długoterminowym zwycięzcą w ruletce.

Na krótką metę jedynym sposobem na wygraną w ruletce jest szczęście i odejście. Na dłuższą metę jedynym sposobem na wygraną w ruletce jest uzyskanie jeszcze więcej szczęścia i rzucenie palenia, gdy jesteś na czele. Im więcej grasz w grę o negatywnym oczekiwaniu, tym bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz przegranym.

Czy to oznacza, że ​​nie powinieneś grać w ruletkę?

To wcale nie jest nasz cel. Jeśli lubisz ruletkę, to graj. Tylko nie myśl, że możesz z tego żyć, używając jakiegoś matematycznie fałszywego systemu lub strategii. Wyznacz pieniądze na ruletkę jako wydatek na rozrywkę. Następnie zagraj tak, jak pozwala na to Twój bankroll, dopóki nie będziesz się dobrze bawić.

Przewodnik po tym, jak wygrać w ruletce online

Ruletka łączy w sobie prostotę kołowrotku z skomplikowanymi zakładami - tworząc zabawną grę kasynową, która pozostaje popularna przez 100 lat. Zerowskie i podwójne miejsca na kołach tworzą domową ruletkę. Przez dziesięciolecia hazardziści tworzyli systemy, które miały na celu pokonanie tej gry, ale kasyna nadal działają. W tym artykule dowiesz się, jak wygrać w ruletce zarówno na żywo, jak i online.

Po pierwsze, znajdziesz ostrzeżenie - nie wszystkie koła ruletki są równie łatwe do pokonania! Po przejściu różnych zakładów, o których musisz wiedzieć, aby zagrać w tę grę, w tym o różnicach poziomów wariancji między zakładami. Następnie omówimy różne systemy zakładów, które twierdzą, że są w stanie pokonać tę grę - przed ostatnią sekcją na temat znaczenia bonusów i kompotów w kasynie.

Jak wygrać w ruletkę - Wybór odpowiedniego koła

Tam są dwa podstawowe typy koła ruletki: jeden znany jest jako koło amerykańskie, a drugi koło europejskie. Są bardzo podobne, z jedną zasadniczą różnicą, dodatkowe zero na kole U.S. Zamiast pojedynczego zielonego zera wśród liczb czerwonych i czarnych, koło U.S. ma dwa. Drugi nazywa się podwójnym zerem i odczytuje "009rsquo; na kole.

Gdy piłka wyląduje na zero, wszystkie zakłady na pieniądze w kolorze czarnym / czerwonym lub nieparzyste / nawet przegrywają. Oznacza to, że wybór amerykańskiego koła skutecznie podwaja szanse na utratę tych zakładów. Bardziej subtelne, choć nadal ważne, to 38 miejsc na kierownicę zamiast 37. Nadal będziesz płacił 35 do 1 za każdy określony numer - choć w przypadku koła U.S ma się mniejsze szanse na trafienie.

Przesłanie jest jasne, jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrać w ruletce, powinieneś zacząć od wybrania europejskiego koła.

Jak wygrać w ruletkę - różne zakłady

Dla nowych graczy zakłady mogą wydawać się dość skomplikowane. Jednak po podzieleniu ich na różne typy wkrótce zrozumiesz. Większość graczy zajmuje się rozwijaniem swoich ulubionych zakładów, z kombinacjami wysokich liczb zwrotnych i zakładów binarnych o parzystej wysokości pieniędzy - następnie trzymaj się tego, być może dodając jeszcze kilka żetonów po wygranej. Oto te zakłady:

Nawet pieniądze i 1/3 zakłady: Na kole jest 36 cyfr plus zero. Przy 36 ładnie dzielących się na 2 i 3, daje to mnóstwo możliwości obstawiania. Nawet zakłady na pieniądze obejmują czarną lub czerwoną, nieparzystą lub parzystą i od 1 do 18 lub od 19 do 36. Możesz postawić na 1, 2 lub 3 zestaw 12 liczb, a także na kolumny z 12 liczbami, które dotyczą długości licytacji. krata.

Zakłady typu liczba i liczba: Możesz obstawiać pojedyncze liczby lub kombinacje sąsiednich liczb. Umieszczenie żetonu na jednej liczbie płaci 35-do-1, umieszczając go w połowie między 2 liczbami, przy połowie stawki, a na skrzyżowaniu między 4 liczbami za kwartę, jeśli którykolwiek z nich wchodzi. Możesz postawić na zero , a także umieść swój żeton na krawędzi siatki, licytując numery na krzyż.

Zaawansowane zakłady: Po zapoznaniu się ze standardowymi kombinacjami, możesz postawić na "tor wyścigowy9r; zamiast siatki. Te zakłady obejmują "sąsiadów9; gdzie obstawiasz liczbę i żetony 2 po obu stronach koła. Istnieją również "series9rsquo; i "sierota9r; zakłady (czasem znajdziesz francuskie wersje tych słów). Są to sekwencje liczb na kole.

Większość ludzi obstawia kombinacje tych zakładów, aby gra była zabawna i dawała okazję do sporadycznych większych wypłat, gdy ich szczęśliwy numer trafi. Pamiętaj, że wariancja (naturalna huśtawka) jest większa dla pojedynczych zakładów liczbowych w porównaniu z zakładami parzystymi lub 1/3. Poczekasz dłużej, by wygrać, choć będzie większe, gdy nadejdzie.

Równoważenie twoich zakładów wygładzi rzeczy; możesz dłużej czekać na pojawienie się twoich numerów.

Jak wygrać w ruletkę - systemy zakładów w ruletce

Tak długo, jak istniały kasyna, ludzie próbowali ich pokonać za pomocą systemów bukmacherskich. Chociaż nie można przekonać "wierzących"; w tych systemach, że nie działają, fakt, że kasyna nadal oczekują od graczy systemów do dziś, powinien powiedzieć ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Przyciąganie graczy systemowych do ruletki pochodzi z łatwych zakładów binarnych, takich jak czarno-czerwony. Ponieważ sekwencje 10+ czerwonych są rzadkie, systemy, które podwójną stawką po każdej stracie mogą wygładzić huśtawki wygranych / strat dla gracza. Chociaż istnieją złożone systemy, rdzeń jest zwykle "negatywnym postępem", który zwiększa stawkę po każdej stracie, dopóki nie zresetujesz z wygraną. Martingale jest najbardziej znanym z nich. W krótkim okresie czasu pomogą ci wygrać, wygładzając wariancję, w dłuższej perspektywie przewaga kasyna zawsze będzie dominować - proszę, nie daj się złapać.

Jak wygrać w ruletkę - Bonusy kasynowe i Comps

Znacznie lepszym sposobem na zmniejszenie przewagi kasyna jest skorzystanie z bonusów i opcji oferowanych przez kasyna online. Mogą one obejmować zarówno wysokie premie powitalne, jak i systemy punktowe, które nagradzają Cię bardziej, im więcej grasz - do specjalnych jednorazowych promocji.

Poradzimy, aby znaleźć czas na zapoznanie się z trwającymi promocjami i ofertami w swoim kasynie i zapytać się, czy możesz uzyskać lepszą ofertę w innym miejscu. Kasyna online rywalizują zaciekle o twoje pieniądze - więc upewnij się, że w pełni czerpiesz korzyści. Dzięki właściwej transakcji twój bankroll będzie trwał dłużej, pozwalając ci cieszyć się krótkoterminowymi zwycięskimi smugami przy stole do ruletki.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map