jak wygrać na loterii Keno

jak wygrać na loterii Keno

znaleźć najlepsze zwycięskie liczby

  • . Delta to bez wątpienia najlepszy kalkulator lotto jaki widziałem. Uderzam w sześć zwycięskich numerów w ośmiu wybranych 6 opcji.

Użyj dowolnej karty kredytowej

Wysyłane w dowolne miejsce na świecie

  • . Jestem pod wrażeniem analizy Lotto wygrał 3-z-5 z powerball dla dwóch ostatnich gier Powerball.

Spróbuj DARMOWY DELTA LOTTO COMPUTER w twojej grze.

Lubię to WOLNY system loterii?

Mamy też DARMOWE i ŁATWE W UŻYCIU systemy giełdowe i systemy funduszy inwestycyjnych.

Oba systemy są jasne i łatwe w użyciu dla początkujących.

Potrzebujesz zamówić którykolwiek z naszych produktów pocztą lub telefonem?

Przedstawianie:

Użyj dowolnej karty kredytowej

Wysyłane w dowolne miejsce na świecie

Analiza Lotto Użytkownicy zgłaszają duże trafienia

  • SIX NUMER HIT:. Nie wiem co powiedzieć. Nigdy nie byłem tak pod wrażeniem oprogramowania lotto. . Gdybym wydał 100 milionów na MegaMillions 15 kwietnia 2003 roku, wygrałbym 26 milionów dolarów w stanie Nowy Jork.

Nasze oprogramowanie Delta Lotto System:

19,95 USD (bez kosztów wysyłki!)

Użyj dowolnej karty kredytowej

Oto niesamowity, DARMOWY system lotto - Zobacz, jak grać i wygrywać w loterii, lotto lub keno.

Pozwól, że zadam ci pytanie. Który zakład wolisz:

-Zgadywanie sześciu numerów lotto od 1 do 50?

-Zgadywanie sześciu numerów lotto od 1 do 15?

Niesamowite, jak się wydaje, większość WYGRAJ LOTTO NUMER PICKS może być matematycznie reprezentowana jako liczby od 1 do 15!

W JAKI SPOSÓB MOŻNA WYGRAĆ LOTTO Z TYCH NUMERÓW?

To naprawdę bardzo proste. Pomysł przyszedł mi do głowy, gdy pomyślałem o tym, w jaki sposób program komputerowy będzie przechowywać wygrywające lotto, wygrywając keno lub wygrywając numer loterii na dysku. Przestrzeń dyskowa jest zawsze problemem z komputerami, więc w miarę możliwości stosuje się kompresję danych. Aby skompresować wybór numeru lotto, oprogramowanie może przechowywać "różnicę" każdego numeru zamiast samego numeru lotto.

Czym jest delta? Delta jest różnicą między liczbą a liczbą poprzednią.

Na przykład spójrz na ten zwycięski numer lotto:

Teraz jest ten sam numer, reprezentowany jako deltas:

Wszystkie liczby są mniejsze, ale wciąż reprezentują i mogą zostać zamienione z powrotem na te same zwycięskie liczby w loterii! Wyjaśnienie poniżej (lub przewiń w dół, aby wyświetlić demonstrację wideo).

Stworzyłem ten numer, odejmując każdy z numerów lotto od numeru tuż przed nim. Pierwsza liczba to nadal trzy, ponieważ nie ma numeru poprzedniego przed trzema. Dla drugiej liczby 9 - 3 = 6, trzecia liczba, 18 - 9 = 9, czwarta liczba, 19 - 18 = 1, piąta liczba, 27 - 19 = 8, a szósta liczba, 33 - 27 = 6.

Aby zmienić numery delta z powrotem na oryginalny zwycięski numer lotto lub numer Keno, robimy serię prostych dodatków, zawsze dodając wynik dodania właśnie do następnego numeru w serii: Pierwsza liczba to 3, druga liczba, 3 + 6 = 9, trzecia liczba, 9 + 9 = 18, czwarta liczba, 18 + 1 = 19, piąta liczba, 19 + 8 = 27, szósta liczba, 27 + 6 = 33.

Chcesz przejrzeć to jeszcze raz? Poniżej znajduje się wideo pokazujące, jak wybrać numery delta.

Lub jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienie znajduje się na naszym nowym wideo DVD z loterią.

CO TO ZNACZY?

Oznacza to, że możesz wybierać numery lotto i numery Keno, odgadując liczby od 1 do 15 zamiast 1 i 50! Liczby wyższe niż 15 wystąpią, ale 90% czasu nie będą! Pamiętaj, że wszystkie przykłady na tej stronie zakładają sześciocyfrową grę z liczbami od 1 do 50. Wartości w tych przykładach będą się różnić w zależności od Twojej gry (oprogramowanie Analysis Lotto może automatycznie dostosować te wartości).

.

CO SIĘ DZIEJE? DLACZEGO TO DZIAŁA?

Działa, ponieważ mniejsze liczby reprezentują typowy rozkład wygrywających liczb Keno i Lotto. Innymi słowy, w sześciocyfrowej grze takiej jak ta, liczby są zwykle oddalone o 1-15 cyfr od siebie. Ponieważ odstępy te są nieco spójne od liczby wygrywającej do liczby wygrywającej, nasz schemat reprezentowania ich jako mniejszych liczb delta działa.

Zgadując delty, które przestrzegają naszych zasad, zamiast odgadywania samych liczb Keno lub Lotto, twoje przypuszczenia będą miały taką samą charakterystykę dystrybucji jak inne zwycięskie liczby. Czy to daje ci przewagę? Czy wygrasz lotto? Cóż, czytaj dalej.

Studiowałem rozkład liczb delta w rocznej wartości zwycięskich liczb z loterii w Nowym Jorku, Kalifornii i Michigan. Kiedy to zrobiłem, odkryłem coś ekscytującego, ale na początku naprawdę zagadkowego. Nie są one losowo rozmieszczone, ale zamiast tego mają wyraźne odchylenie w kierunku mniejszych liczb!

Ciężko uwierzyć? Sprawdź niektóre surowe dane samodzielnie, klikając TUTAJ.

Ten wykres pokazuje rozkład liczb delta na rysunkach Michigan lotto z kilku miesięcy:

Okazuje się, że prawie 60% czasu, delta obliczona na podstawie zwycięskiego numeru będzie SIX lub mniejsza! 30% czasu, delta będzie TRZY lub mniej!

W rzeczywistości JEDEN jest najpopularniejszym numerem, występującym niemal w 15% przypadków. Przekłada się to na ponad połowę czasu w dowolnym wybranym zbiorze sześciu liczb. Przewaga liczby ONE oznacza, że ​​parowanie sąsiednich liczb w wygrywających liczbach lotto musi być dość powszechne (i jest to dość powszechne, wystarczy spojrzeć na dowolną serię wygrywających liczb lotto).

Dlatego większość liczb delta, które zgadniesz, można wybrać z jeszcze mniejszego zbioru liczb!

Dlaczego niskie odchylenie liczbowe istnieje w naszych obliczonych liczbach delta, jest wyzwaniem do wyjaśnienia. Spodziewałem się znaleźć ładną, równomierną dystrybucję, być może skupioną wokół 7 lub 8, ponieważ byłby to średni odstęp, gdy 50 jest podzielone przez sześć liczb. Zamiast tego widzę, że liczby poniżej 8 pojawiają się znacznie częściej. Czemu?

Istnieją uzasadnione powody statystyczne. Kiedy weźmiesz pod uwagę, że suma wszystkich Delt musi się sumować do najwyższej cyfry lotto, oczywiste jest, że nie ma miejsca dla wielu dużych liczb. Ale nie wyjaśnia całego efektu. Jedną z możliwości jest to, że kule w wielu maszynach do zbierania lotek czasami nie mieszają się dokładnie. Nadmiar małych liczb delta, a zwłaszcza przewaga ONE, oznacza, że ​​kule, które weszły do ​​maszyny lotto obok siebie, zbliżają się do siebie! Nie jest to oczywiste w samych liczbach lotto, ale obliczenia delta pokazują wzór.

Aby to sobie wyobrazić, wyobraź sobie maszynę z numerem lotto, w której wszystkie kule wchodzą w kolejce w kolejności numerycznej (tak jak robią to tutaj w Michigan). Teraz wyobraź sobie, że liczby są zbierane bez mieszania kulek. Co by się stało? Cóż, wybór nadal byłby nieco losowy, oczywiście. Ale kulki znajdujące się najbliżej otworów wyjściowych maszyny będą najprawdopodobniej wybierane. Wszystkie piłki w pobliżu portu wyjściowego są kolejnymi numerami, ponieważ tak właśnie weszły do ​​maszyny. Możesz nie wiedzieć, jakie są liczby. Ale jeśli śledzisz Deltas, te pary liczb pojawią się jako te. To jest skrajny przykład. Ale jeśli kule nie są wystarczająco miksowane, możesz zobaczyć, jak niektóre z tych tendencji mogą pozostać.

Pożyczanie wsparcia tej teorii to widoczne tendencje (spójrz na dane surowe) na częstotliwość liczby JEDNEJ w deltach. Początek wykresu pokazuje wiele z nich. Później znikają, a następnie pojawiają się coraz częściej. Tego rodzaju zachowanie może wystąpić w przypadku zmian w działaniu maszyny lotto. Być może kilka tygodni kule mogą mieszać dłużej niż w innych czasach, dzięki harmonogramom telewizyjnym lub innym czynnikom. Wnikliwy obserwator może zwracać uwagę na te trendy i grać wiele sąsiednich par, gdy pojawi się wiele delta ONE.

Program komputerowy byłby idealny do śledzenia takich trendów wzorców delta. Więc zrobiłem jeden! Sprawdź nasze nowe oprogramowanie do lotto / keno TUTAJ. Możesz zapoznać się z jego funkcjami TUTAJ.

opublikowany 23 listopada 2012 r

Keno to loteria lub gra hazardowa bingo często grana w nowoczesnych kasynach, oferowana również jako gra w niektórych loteriach państwowych, a także w garści kasyn mobilnych. Oto, jak pisać bilety na keno, które kosztują niewiele, ale dają dużo większe szanse na wygraną, gdy grasz w kasynie online.

Gracze, którzy chcą zrobić sobie przerwę od grania online, często decydują się na Keno. Mają swoje ulubione strategie i wielu graczy wybiera swoje ulubione liczby. Na przykład twoje urodziny; Powiedzmy, że to 07/19/1943. Twoje liczby to 7, 14, 19, 43 - odtwarzaj te liczby jako "bilet na podróż". Większość kasyn pozwala ci grać na więcej lub więcej połowach według zwykłej stawki. Korzystając z czterech liczb, narysuj okrąg wokół pojedynczej cyfry i innego okręgu wokół pozostałych trzech liczb jako grupę. Na przykład, możesz grać używając 7, 14 i 43 jako grupę trzech liczb i 19 jako pojedynczy numer. Lub gracze wybierają te same numery, które wygrali wcześniej. Albo wymyślają kombinacje i kombinacje oparte na jakiejś tajnej formule znanej im tylko!

Jakie są najlepsze strategie do wygrania w internetowym Keno?

Oto inny sposób na oszczędne keno. Menedżerowie Veteran Las Vegas przyznają, że proste trzypunktowe bilety są najmniej dochodowe dla kasyna, ponieważ trzy liczby są stosunkowo łatwe do trafienia. W większości kasyn oferujących bilet w trzech miejscach otrzymujesz zwrot pieniędzy za dwie z trzech wybranych liczb.

Wybierz trzy szczęśliwe liczby i zagraj w keno 21 razy, powiedzmy po 1 $, jeśli wszystkie trzy liczby pojawią się tylko raz w 21 grach, zarobiłeś co najmniej 21 $. Innymi słowy, podwoiliście swoje pieniądze! Jeśli masz nadzieję zdobyć znacznie większą wygraną podczas gry w Keno, warto wziąć pod uwagę kilka faktów: szanse na trafienie 6 z 6 liczb to 7, 753 do 1. Wypłata za sześć punktów wynosi zwykle 1500 $. Twoje szanse na wyłapanie 7 z 8 na 8 miejscu to 6232 do 1. Szanse są znacznie mniejsze, ale wypłata jest dokładnie taka sama = 1500 $! Czy z tym umysłem grałbyś w keno kupując bilet 6-spotowy lub 8-spotowy?

Zdecydowanie wybierz bilet na 8 miejsc. Szanse na trafienie 7 z 8 liczb są znacznie lepsze niż 6 na 6, a wygrywasz dokładnie tyle samo. Dodatkowo, jeśli grasz z 8-punktowym biletem, dodałeś dźwignię. Jeśli masz szczęśliwy dzień, możesz zdobyć wszystkie 8 numerów i zebrać 20 000 $. Ta możliwość nie istnieje, jeśli grasz keno tylko z 6-punktowym biletem, ponieważ maksymalna wypłata za sześć punktów wynosi 1500 $. Więc są to szanse, które trzeba poprawić podczas gry w Keno.

Wsparcie i dodatkowe informacje: +7 499 27-027-27, * 777 (Beeline, MegaFon, MTS i Tele2)

Loterie z wielomilionowymi nagrodami

Результаты тиража № 27, 25 marca 2018 - 20:00

Wydrukuj wyniki rysowania

© 2018 CJSC TD Stoloto

Как, уже уходите? А ведь у вас в корзине остались на сумму. Возможно, именно они принесут вам победу.

Оплатить их прямо сейчас?

Вы получили эксклюзивное предложение и стали участником Столото Премиум-Клуба. Теперь в вашем распоряжении уникальные возможности сайта Столото. Все они помечены значком «корона9raquo; и доступны только вам.

Подробную информацию вы можете узнать, связавшись с вашим персональным менеджером.

Gra w Keno jest jak gra w loterii: wybierasz numery i masz nadzieję, że trafią. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wygrać w Keno i lepiej wykorzystać swoją grę Keno.

Ile miejsc wybrać? Nie ma jednej słusznej odpowiedzi, ale jest kilka zasad, o których należy pamiętać. Im więcej liczb keno wybierzesz, tym wyższa potencjalna wygrana. Jeśli postawisz 1 USD i wybierzesz tylko jedną liczbę, trafienie na Twój numer spowoduje, że wygrasz 3 USD. Jeśli wybierzesz 5 liczb, możesz wygrać 50 $. Jeśli wybierzesz 10 liczb, możesz wygrać 1 800 $. A jeśli wybierzesz 15 liczb keno, możesz wygrać 10 000 $.

Z drugiej strony, jeśli wybierzesz więcej liczb, musisz także dopasować ich więcej, aby wygrać cokolwiek. Jeśli wybierzesz 5 liczb, potrzebujesz 2 dopasowania, aby uzyskać równy próg. Jeśli wybierzesz 10, potrzebujesz 3 dopasowania, aby uzyskać równy próg. A jeśli wybierzesz 15 liczb keno, będziesz potrzebował 5 meczów, aby się wyrównać.

Dokładne badanie tabeli wypłat keno online ujawni kilka dobrych zakładów. Na przykład, jeśli wybierzesz od 7 do 11 liczb keno, potrzebujesz 3 trafienia, aby się wyrównać. Dlatego warto wybrać 11 liczb. Po pierwsze, twoje szanse co najmniej uzyskania pierwotnego zakładu są wyższe, ponieważ łatwiej jest trafić 3 z 11 niż trafić 3 z 7. Jednocześnie maksymalna wypłata na 11 miejscu bilet wynosi 3,000 do 1; na 7-spotowym bilecie jest to tylko 100 do 1.

Tak więc, w ramach strategii keno, wybieranie 11 liczb keno ma więcej sensu niż zbieranie 7, 8, 9 lub 10 liczb, w dowolny sposób na to patrzysz. Twoje szanse co najmniej na zerwanie są znacznie wyższe, a twój maksymalny potencjał wygranej nagrody keno jest również znacznie wyższy.

Baw się dobrze, wybierając numery keno. Zapamiętaj wygrywając numery Keno są wybierane losowo, więc każda liczba ma taką samą szansę na wygraną, jak każda inna liczba. Nie ma "złego" sposobu wybierania liczb w gra w Keno. Możesz więc dobrze się bawić. Możesz iść z urodzinami, rozmiarami strojów, numerami rejestracyjnymi lub numerami telefonów. Fajnie jest wybierać motyw za każdym razem, gdy grasz i trzymasz się tego tematu w danym dniu. Możesz grać w poniedziałki i numery telefonów we wtorek. Każdy z tych systemów może ci umożliwić wygrać w Keno. Możliwości są nieograniczone jak wyobraźnia.

Zrównoważ swój Yin i twój Yang

Keno to starożytna chińska gra, oparta na pewnych zasadach chińskiej filozofii. Jednym z nich jest koncepcja Yin i Yang. Yin i Yang to dwie przeciwstawne, ale uzupełniające się siły wszechświata. Idealnie, Yin i Yang powinny być utrzymywane w idealnej równowadze.

W keno, Yin jest reprezentowana przez górną połowę biletu Keno, a Yang przez dolną połowę. Aby utrzymać harmonię Yin i Yang, musisz wybrać taką samą liczbę punktów keno od górnej połowy i dolnej połowy biletu Keno.

\ n Teoria wygranych liczb keno Yin i Yang nie została udowodniona naukowo, ale z pewnością nie zaszkodzi mieć mistyczne moce wszechświata po twojej stronie.

Najważniejsza wskazówka dla gra w Keno online to wiedzieć, że dobrze się bawisz. Możesz mieć nadzieję na odrobinę szczęścia i wybrać te numery Keno z pizzazz. A potem możesz usiąść, patrzeć i mieć nadzieję, że będziesz szczęśliwy zwycięzca Keno na dzień.

Z remisiem co 3,5 minuty świętowaliśmy miliony zwycięzców Keno! Teraz masz szansę stać się zwycięzcą Keno w ciągu kilku minut.

Ile wygrywasz, opiera się na:

  • Miejsce, w które grałeś (ile wybrałeś numerów)
  • Ile twoich liczb pasuje do wygranych liczb wygranych
  • Ile grałeś w grę (od 1 $ do 100 $)

Ile poziomów nagród ma gra Keno i Keno Coin Toss?

Keno ma wiele poziomów nagród.

Zobacz tabelę nagród Keno dla Keno i Keno Coin Toss.

Możesz odebrać nagrodę Keno w sklepie, w zależności od kwoty nagrody. Sprawdź naszą stronę z nagrodami, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak odebrać nagrodę Keno.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

11 + = 16

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map