jak grać w pokera wideo

jak grać w pokera wideo

Jak grać w pokera - Przewodnik dla początkujących

Dlaczego warto nauczyć się grać w Texas Holdem Poker:

Jeśli chcesz nauczyć się tylko jednej gry karcianej, powinieneś grać w pokera No-Limit Texas Hold'em. Jest to jedna z najłatwiejszych gier pokerowych, ale także jedna z najtrudniejszych do opanowania.

Jest to z pewnością najpopularniejszy wariant pokerowy na świecie, w którym grają zarówno początkujący, jak i profesjonaliści, którzy od dziesięcioleci żyją z gry.

Unikalna mieszanka strategii, psychologii, przypadkowej szansy i chrupania numerów jest praktycznie nieporównywalna z żadną inną popularną grą. No-Limit Hold'em grają celebryci, pracownicy fizyczni i miliarderzy.

Jeśli chcesz nauczyć się grać samemu, trafiłeś we właściwe miejsce. Przygotujemy dla Ciebie ostateczny przewodnik po grze.

No-Limit Hold'em, czasami nazywany "Texas Hold'em", to gra w pokera, w której gracze otrzymują tylko dwie karty. To jest to.

Każdy gracz używa swoich dwóch kart (lub jednej lub żadnej z tych kart, w niektórych sytuacjach) w połączeniu ze wspólną grupą kart, aby uzyskać najlepszy układ pięciu kart.

Istnieją cztery rundy licytacji i każdy gracz może umieścić wszystkie swoje żetony w środku w dowolnym momencie. To urok pokera bez limitu. Jesteś zawsze tylko jedną ręką od podwojenia (lub potrojenia!) Swojego stacka, ale jesteś także tylko jedną ręką, która nie ma możliwości całkowitego odpadnięcia.

Istnieje wiele innych wspaniałych gier pokerowych, ale pod względem prostoty i czystej popularności gra No-Limit Hold'em króluje.

Zanim zaczniemy podstawowe zasady, jest jedna rzecz, którą powinieneś zrobić w pierwszej kolejności, a to nauczyć się i rozumieć podstawowe rankingi układów pokerowych.

Prawdopodobnie 90% wszystkich błędów początkujących występuje, gdy ktoś myśli, że ma zwycięską rękę. Możesz zapoznać się z podstawowym przewodnikiem po rankingu na PokerListings, ale jest to całkiem proste:

 1. Royal Flush (wszystkie w tym samym kolorze, sekwencja A-K-Q-J-T)
 2. Straight Flush (Dowolna sekwencja w tym samym kolorze, na przykład 9-8-7-6-5)
 3. Four of a Kind (cztery karty o tej samej wartości, na przykład A-A-A-A)
 4. Full House (trójka i para)
 5. Flush (wszystkie w tym samym kolorze)
 6. Prosto (podstawowa sekwencja, taka jak 6-5-4-3-2)
 7. Trójka (trzy karty o tej samej wartości, np. 5-5-5)
 8. Dwie pary (dwie pary, np. 9-9 i 5-5)
 9. Pair (dowolna para, czy to A-A, czy 2-2)
 10. Wysoka karta (bez względu na najwyższą kartę)

Widzieć? Nie takie trudne.

Zrób wszystko, aby zapamiętać rankingi rąk. Sprawdź się, powtórz je 100 razy lub wypisz je. Co trzeba.

Chcesz tajną napiwek? Istnieją trzy błędy rangowania rąk, które są bardzo częste wśród graczy amatorów.

Oto najczęstsze nieporozumienia:

-- Prosto bije (NOPE, pamiętaj tylko o tym wszystkim) garnitur>sekwencja)

-- Dwie pary wygrywają trójkę (NIE, w pokerze wolisz trzy asy na dwa asy i dwóch króli)

-- Ogólna siła karty nie ma znaczenia, ale wysoka karta ma (kolor w asie jest zawsze lepszy niż kolor z królem)

No-Limit Hold'em wykorzystuje standardową talię 52-kartową, nawet jeśli gra się online. Ma elementy umiejętności i szczęścia.

Może grać w dowolnym miejscu od 2-10 graczy przy jednym stole. Jeśli masz wystarczająco dużo stołów i miejsca, możesz grać z tysiącami graczy przy użyciu formatu turniejowego.

Rozdający rozdaje wszystkim dwie karty zaczynające się od gracza po lewej i kończącego się na sobie.

Gracz po lewej stronie rozdającego jest pierwszym graczem, który może działać i ma do wyboru:

 1. Zakłady (to jest No-Limit Hold'em, dzięki czemu mogą postawić KAŻDĄ kwotę, którą chcą)
 2. Sprawdzanie (w zasadzie nic nie robienie).

Jeśli ktoś zdecyduje się postawić, niż pozostali gracze mają opcję:

 1. Calling (Podanie kwoty przebicia do puli)
 2. Składanie (Podanie ręki i wszystkich żetonów, które już oddali do puli)
 3. Podnoszenie (wkładanie jeszcze większej ilości żetonów do puli)

To trwa, dopóki wszyscy nie sprawdzą lub wszystkie żetony są na środku.

Stamtąd krupier kładzie na stole trzy odkryte karty. To są karty wspólne że każdy może korzystać. To się nazywa flop.

Po raz kolejny wszyscy pozostali w rozdaniu mają szansę na obstawianie, aw konsekwencji podbicie lub spasowanie. Krupier kładzie na stole czwartą kartę, którą każdy może wykorzystać. To się nazywa zakręt.

Znowu każdy ma szansę postawić / sprawdzić / podnieść / spasować. Krupier kładzie na tablicy piątą kartę, z której każdy może skorzystać. To się nazywa rzeka.

Ostatnim razem każdy ma szansę na postawienie / czekanie / podbicie / spasowanie.

Ale co z Big Blind i Small Blind?

Być może słyszeliście już te warunki, a oni rzeczywiście są częścią No-Limit Hold'em. Nie jest to jednak tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać.

Mała w ciemno i duża w ciemno są stosunkowo małymi zakładami, że dwaj gracze po lewej stronie od rozdającego są zmuszeni do umieszczenia w puli przed każdym rozdaniem. Jesteś zmuszony umieścić je bez widoku twoich kart, co oznacza, że ​​jesteś "ślepy".

Możesz myśleć o nich jako o ante, jeśli to ci ułatwi. No-Limit Hold'em posiada rolety, które zwiększają akcję w nudnych rękach. W przeciwnym razie gracze mogliby spasować każdą rękę bez żadnych konsekwencji, co stanowiłoby problem.

Jak działa Bluffing w pokerze?

Blefowanie jest integralną częścią pokera, ale jako początkujący nie chcesz się z nim zbytnio przejmować, chyba że czujesz się wyjątkowo pewny siebie.

Dlaczego? Cóż, wciąż uczycie się względnej siły ręki, co oznacza, że ​​nawet nie wiecie, czy faktycznie blefuje, czy nie. To nie jest świetne.

Istnieje wiele innych strategii, nad którymi możesz pracować, zanim zaczniesz blefować.

Wszystko, co powiedziałeś, jeśli naprawdę chcesz zacząć zanurzać nogi w sztuce blefowania, sugerujemy pół-blef. Oznacza to, że nie strzelasz tylko dużymi stackami z 2-7 offsuit, a zamiast tego rozgrywasz ręce, które mogą trafić na planszę, jak 9-8 w kolorze lub mała para.

Rozumienie podstawowych zasad pokera jest jedną rzeczą, ale faktyczne odniesienie sukcesu w grze jest czymś innym.

Nie chcesz tracić czasu na przegrywanie, więc podamy ci kilka wskazówek, które, mam nadzieję, dadzą ci przewagę nad innymi graczami, którzy dopiero poznają grę.

Omówimy trzy różne poziomy strategii poniżej: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany - ale wszystkie wskazówki są na tyle podstawowe, że zaczynają rozumieć graczy.

Oto najlepsza porada, którą otrzymasz, więc uważnie słuchaj: Graj dobrze!

Powinieneś grać tylko 18-20% rozdań przy standardowym dziewięcioręcznym stole. Na ogół chcesz grać dobrze, gdy dopiero zaczynasz.

Ale jakie są dobre ręce? Możesz zacząć od 9-9, T-T, J-J, Q-Q, K-K, A-A i A-J, A-Q i A-K. Możesz zmniejszyć ten zasięg, jeśli grasz przeciwko mniej niż ośmiu innym przeciwnikom.

Połączenie to jedna z ulubionych gier pokerzysty. Łatwo zrozumieć, dlaczego: nowi gracze nie są pewni, co naprawdę mają i czy to jest dobre.

Rookie pokerzyści wolą zadzwonić niż postawić zakład, ponieważ nie chcą ryzykować jeszcze więcej na to, co może nie być tak silne, jak początkowo sądzili.

Oto jednak kwestia pokera: Zakłady są znacznie silniejsze niż sprawdzanie.

Dlaczego? Możesz wygrać pulę bez pokazywania kart przez obstawianie. Nie możesz zrobić tego samego, dzwoniąc. To takie proste.

Ponadto doświadczony poker zabierze początkujących pokerzystów na przejażdżkę. Gdy doświadczony pokerzysta znajdzie dobrą rękę, po prostu postawi umiarkowaną kwotę na każdej ulicy, ponieważ nowicjusz płaci im na każdej ulicy.

Z tych wszystkich powodów warto postawić zakład lub przebić, nawet jeśli nie czujesz się w pełni komfortowo.

Nie wpadaj w zakłopotanie, jeśli stracisz rękę!

Poker ma sposób na sprawienie, że nawet najbardziej doświadczeni gracze wyglądają absolutnie głupio. To tylko natura gry.

Zostaniesz złapany najgorszą ręką. Stracisz duże garnki. Zmienisz swoją rękę.

Czasami, gdy się uczysz, może to prowadzić do poważnych momentów "Czujesz się źle, człowiek". Nie przejmuj się. Tylko gra i praca nad grą. Zajmie to trochę czasu, aby go opanować.

Zestawy i proste są szczególnie cenne.

Nie znając kontekstu rozdania, nie można arbitralnie powiedzieć, jakie rozdanie ma wygrać, ale są ręce, a nie wygrywają więcej niż inne.

Powiedz, że masz pięć kieszeni. Flop przynosi A-8-5. Jest to idealny flop, ponieważ twoja siła ręki jest bardzo ukryta. Ludzie będą mieli bardzo trudny czas, aby postawić cię na dokładnej ręce, a może nawet flopie duża para asów.

Możesz zrobić ten sam argument o prostych i pełnych domach.

Z drugiej strony są ręce trudne do ukrycia. Jeśli masz piątki podróży (to jedna piątka w ręce, a dwie na stole), to wiele osób będzie oczekiwało trójki.

To samo dotyczy spłukiwania, które są bardzo łatwe do zidentyfikowania nawet dla początkujących (chociaż możesz złapać kogoś o niższym kolorze, co jest świetne).

Pozycja jest bardzo ważna w pokerze!

Jaka jest pozycja, ty pytasz? To jest kolejność, w której gracze są zmuszeni do postawienia / sprawdzenia. Po flopie rozkaz zawsze zaczyna się od gracza po lewej stronie rozdającego.

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze najlepiej jest iść ostatni, ponieważ zobaczysz, co zrobią inni przed tobą. Oto cztery główne powody, dla których warto grać na pozycji:

Cztery najczęstsze powody do gry na pozycji:

 1. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, będziesz miał więcej informacji niż Twoi przeciwnicy.
 2. Pozycja daje "bluff equity", czyli proste, tanie i skuteczne możliwości blefu.
 3. Ostatnia gra pozwala ci na dokładniejsze zakłady value.
 4. Ostatnie działanie daje kontrolę nad ostatecznym rozmiarem puli.

Oznacza to, że możesz chcieć wykonać kilka zakładów, gdy przycisk krupiera znajduje się przed tobą, ponieważ wszyscy pozostali będą musieli przed tobą pójść po flopie.

Nie przywiązuj się zbytnio do dobrych rąk.

Pocket królowie i pocket queens to bardzo silne ręce. Faktem pozostaje jednak, że as na flopie może oznaczać dla ciebie fatum, jeśli je trzymasz.

As na flopie nie musi oznaczać końca dla królów lub królowych, ale powinieneś przynajmniej zachować ostrożność. Ponadto, jeśli na stole jest mnóstwo kart do koloru lub kart prostych, powinieneś zachować ostrożność, niezależnie od tego, jaka jest twoja ręka.

Bądź ostrożny grając w as-królową.

Wiesz, jak mówiliśmy, że zestawy i proste są fantastyczne, ponieważ ich wartość jest ukryta? Ace-queen jest czymś zupełnie przeciwnym, ponieważ wygląda dobrze, ale w rękach niedoświadczonych graczy jest ogromnym przegranym.

Jest to pojedyncza największa ręka w pokerze (z pocket jacks jako blisko sekundy).

Dlaczego królowa as jest taka zła? Po prostu zdarza się, że w naprawdę dużych pulach as-królowa jest wielkim przegranym.

Królowa asów zostaje zdominowana przez asa-króla, gdy as trafi na flopie i może łatwo paść ofiarą dwóch par rąk.

Kieszonkowe kieszenie są także kłopotliwą kartą, ale mają znacznie więcej wartości, jeśli uda ci się zdobyć flopa bez overcards (asy, królowie lub królowie).

Gdy stracisz fundamenty, powinieneś zacząć zwracać szczególną uwagę na swoich przeciwników.

Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że duża ilość odczytywanych pokera nie pochodzi z subtelnych, fizycznych "powiedzeń" (takich jak drapanie nosa czy nerwowe granie z żetonów), ale zamiast z wzorców.

Jeśli gracz cały czas obstawia zakłady, szanse na to, że grają całkiem nieudanymi kartami. Podobnie, jeśli gracz spasuje cały czas, możesz założyć, że grają tylko dość silne ręce.

Jest to bardzo uproszczone, ale jest podstawą do czytania innych graczy, która jest kluczową częścią pokera.

Poker wymaga matematyki. Nie musisz być geniuszem liczb, aby ulepszyć swoją grę.

Samo zrozumienie podstawowych zasad dotyczących trafienia w określone ręce może być bardzo korzystne dla osób dopiero zaczynających.

Oto bardzo prosty: 221-1. To jest szansa na zdobycie asów w kieszeni. Oznacza to statystycznie, że będziesz miał asy średnio co 221 rozdań. Umieszcza rzeczy w perspektywie, prawda?

Oto przewodnik po najczęstszych kursach, z którymi możesz się spotkać w pokerze online lub pokerze na żywo:

 1. Otrzymanie pary - 17-1 (5,9%)
 2. Bycie rozdawanymi asami - 221-1 (0.45%)
 3. Bycie rozdanym as-królem w kolorze - 331-1 (0.3%)
 4. Flopowanie zestawu z parą kieszeni - 8,5-1 (11,76%)
 5. Flopowanie dwóch par (bez pary kieszeni) - 48-1 (2,02%)
 6. Wykonanie rzutu za riverem (flopped four of one suit) - 1,9-1 (35%)
 7. Wykonywanie prostego odcinka otwartego nad rzeką - 2,2-1 (32%)
 8. Pełny dom nad rzeką (flopped three-of-a-kind) - 2-1 (33%)

Świetny sposób na szybkie osiągnięcie prędkości

Rozumiesz więc rankingi rąk i podstawową grę za pokerem. Jaki jest następny krok? Granie w niektóre ręce.

Nie ma szybszego sposobu na przyspieszenie niż granie w ręce w warunkach niskiego stresu. I tu pojawia się poker online. Heck, strony pokera online stawiają nawet dla ciebie blindy!

Możesz poczekać, aż będziesz miał wszystkich swoich znajomych na domową grę, ale to może trochę potrwać i istnieje duża szansa, że ​​gra poruszy się niesamowicie wolno.

Zamiast tego naprawdę świetną opcją jest po prostu pobranie darmowej aplikacji do pokera. Większość dużych stron pokerowych ma aplikacje na wirtualne pieniądze, a ich oprogramowanie jest znakomite. Możesz po prostu grać w pokera na Facebooku lub coś podobnego.

Chodzi o to, aby po prostu zagrać kilka rąk i poczuć się swobodnie w trakcie gry. Na początku możesz się zdezorientować, ale aplikacje nigdy nie popełniają błędów, więc wiesz, że pula trafi do właściwego gracza.

Kiedy już poczujesz się komfortowo, prawdopodobnie zechcesz zrezygnować z gry na wirtualne pieniądze, ponieważ ludzie grają bardzo odmiennie, gdy nie grają za pieniądze.

Jakie są najlepsze witryny lub aplikacje, w które można grać w pokera?

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie gry jest uzyskanie informacji o najlepszych pokojach pokerowych online, na które możesz się zapisać. Tutaj na Pokerlistings dumni jesteśmy z posiadania najlepsze niestandardowe bonusy dla graczy pokera online, więc skorzystaj i zarejestruj się przez nasze linki.

Nasza najlepsza rekomendacja do gry w pokera na komputerze lub urządzeniu mobilnym jest 888 Poker. Możesz zobaczyć, co myślimy o 888 czytając naszą recenzję TUTAJ.

Jeśli szukasz bardzo dobra bezpłatna alternatywa dla aplikacji pokerowych do gry na tablecie lub telefonie polecamy zdecydowanie Appeak Poker. Wypróbuj za darmo na urządzeniu mobilnym lub graj bezpośrednio na Facebooku.

PokerListings for Mobile: Otrzymuj najnowsze informacje o pokerze, wskazówki dotyczące strategii, zasady, narzędzia, filmy i recenzje witryn pokerowych dzięki wyjątkowym bonusom!

Samouczki wideo - obejrzyj te filmy i zacznij grać w pokera

Nie znasz swoich kart wspólnych ze swoich królewskich flushów? Ten łatwy do obejrzenia film pokaże ci podstawowe zasady, rankingi rąk i akcje, które definiują najbardziej popularny format pokera: No-Limit Texas Hold'em.

Dowiedz się, co to znaczy przejść do showdownu przy stole pokerowym, a kiedy nie musisz pokazywać swojej ręki w No-Limit Texas Hold'em. Dodatkowo ucz się kluczowych zwrotów pokera, takich jak "muck9rsquo; i oglądaj przydatne przykłady rąk w akcji.

Dowiedz się, jakie są różnice pomiędzy rozdaniami początkowymi w pokerze, czym jest "non-paired9squo"; i "suited9rsquo; średnia i jak cenne są twoje karty przed flopem. Istnieje nawet kilka podstawowych strategii wygrywania przy rzucanych stołach.

Zapoznaj się z 10 podstawowymi rankingami rozdań, które rządzą Texas Hold'em. Szczegółowe informacje na temat grania w inne gry, takie jak Omaha i Razz, znajdują się na stronie Gry.

Najsłynniejsza ręka pokera, królewski kolor, nie może zostać pokonana. Składa się z asa, króla, królowej, waleta i dziesięciu jednego koloru.

Pięć kart po kolei, w tym samym kolorze. W przypadku remisu wygrywa najwyższa ranga na górze sekwencji.

Cztery karty o tej samej wartości i jedna karta boczna lub "kicker9rsquo ;. W przypadku remisu wygrywa najwyższa czwórka.

Trzy karty o tej samej wartości i dwie karty o innej, dopasowanej randze. W przypadku remisu, wygrywają najwyższe trzy pasujące karty.

Pięć kart tego samego koloru, nie w kolejności. W przypadku remisu wygrywa gracz posiadający kartę o najwyższym rankingu.

Pięć niedekowanych kart w sekwencji. W przypadku remisu wygrywa karta o najwyższym rankingu na górze sekwencji.

Trzy karty o tej samej wartości i dwie niepowiązane karty boczne. W przypadku remisu wygrywa trójka najwyższej rangi.

Dwie karty o identycznej wartości, dwie karty o różnej randze i jedna karta boczna. W przypadku remisu wygrywa najwyższa para.

Dwie karty o identycznej wartości i trzy niepowiązane karty boczne. W przypadku remisu, najwyższa para wygrywa pulę.

Każda ręka, która nie kwalifikuje się do wymienionych kategorii. W przypadku remisu wygrywa najwyższa karta, na przykład "ace-high9rdquo ;.

Darmowy poker wideo - Darmowy Instant Play Video Poker

Video Poker jest niesamowicie popularny w kasynach Vegas. Co ciekawe, w ostatnich latach automaty pokerowe zyskały popularność w kasynach.

Video poker może się dobrze opłacić, jeśli umiesz prawidłowo grać w grę. Dlatego tak wielu graczy lubi grać w jedną wersję pokera wideo, np. "Bonus Poker" i "Jacks or Better", zamiast grać wszystkie.

Chcesz grać w pokera wideo online za gotówkę? Zajrzyj na stronę z prawdziwymi pieniędzmi, na której znajdziesz wszystkie najlepsze informacje i listę najlepszych kasyn.

Istnieje wiele powodów, dla których urządzenia Video Poker są atrakcyjne, w tym bardzo wysokie stawki zwrotu (jeśli grasz w prawidłową strategię), a także oferują graczom grę w pokera w locie.

Nie musisz spędzać godzin z prawdziwą grą stołową, możesz po prostu usiąść i grać przez 5 minut, a potem iść dalej.

Video poker istnieje już od ponad 30 lat, choć stało się popularne dopiero w latach 80. XX wieku, głównie dzięki temu, że komputery osobiste zaczęły być wystarczająco potężne, by oferować grę użytkownikom domowym.

W tym czasie gra stała się popularna również w kasynach jako gra na prawdziwe pieniądze. Gracze mogą grać za pensy, aż do wielu dolarów za rozdanie, co jest atrakcyjne dla graczy na wszystkich poziomach.

Sama gra zazwyczaj przebiega według tego samego harmonogramu, co w przypadku Texas Holdem, najpopularniejszej gry w telewizji, a nawet w USA i Kanadzie.

Gra rozpoczyna się od umowy. Pięć kart zostaje rozdanych graczowi, a gracz ma możliwość trzymania lub odrzucania dowolnej karty. Chodzi o to, aby uzyskać najlepszą możliwą rękę, a maszyna wypłaca określone wygrane powyżej pewnego progu wygranej.

Tak więc, na przykład na Jacks or better, maszyna będzie wypłacana na dowolne rozdanie, które ma parę waletów lub lepszą (np. Parę dam lub trójkę).

Ponadto, wypłaty stają się większe, ponieważ moc twojej ręki jest lepsza. Otrzymasz znacznie większą wypłatę za układ złożony z 4 elementów, niż gdybyś miał parę waletów

Wypłata wszystkich gier jest zawsze wyraźnie widoczna i istnieje wiele różnych odmian gry. Jacks or better video poker to jedna konkretna gra, ale inne gry wymagają Jokerów (jako dzikich kart). W większości kasyn dostępne są również gry takie jak Jokers Wild Video Poker

W innych grach istnieją dzikie karty inne niż żartownisie. Na przykład, dziki poker wideo deuces jest bardzo popularny w kasynach. W tej grze wszystkie 2 są dzikie.

Niektórzy lubią grać wieloma rękami naraz. Dla tych graczy pojawi się sporo maszyn, w których gracz ma do dyspozycji 5 rąk naraz. Istnieją nawet maszyny oferujące 50 rąk naraz. Na przykład, możesz zdobyć 50 ręcznych jackpotów lub jeszcze lepiej, a także 50-dniowych gier jokerów, zarówno w trybie online, jak iw kasynach.

Kolejną interesującą grą na coś innego jest wideo poker Hi Lo, który dodaje aspekt wyższej niższej gry, jaką możesz zobaczyć w grze Play Your Cards Right.

Niektóre maszyny do pokera wideo są podłączone do progresywnych jackpotów. W tych grach, jeśli trafisz najlepszą wygraną (królewski kolor), otrzymasz ogromną nagrodę jackpota. Zwykle jackpot jest dostępny tylko dla graczy, którzy obstawiają stawkę "max" - oznacza to, że muszą grać najwyższą dominację na rozdanie

We wczesnych latach siedemdziesiątych, kiedy wprowadzono wideo poker i wciąż zmagano się z akceptacją, maszyny były zwykle określane jako "automaty pokerowe." A poker wideo ma wiele wspólnego z automatami do gry. Są łatwe w użyciu i nie wymagają interakcji z dealerem ani z innymi graczami. Kombinacje kart, takie jak kołowrotki, są zarządzane przez generator liczb losowych.

Ale poker wideo dodaje coś, czego nie mają automaty do gry - element umiejętności. Gracze podejmują decyzje, które mają wpływ na wynik. Ponieważ karty muszą być rozdawane z przypadkowo przetasowanej talii 52 kart - lub 53 kart, w przypadku maszyn Jokera Wild - znane są możliwe kombinacje, można obliczyć częstotliwość kombinacji i optymalną grę strategia może zostać opracowana. W rzeczywistości, gdy łodzie rzeczne Missouri zostały otwarte zgodnie z prawem zabraniającym gier losowych, kasyna mogły oferować wideo poker jako grę zręcznościową, mimo że automaty, jako gry losowe, musiały czekać, aż wyborcy zmienią prawo.

Najlepsze maszyny do pokera wideo, zręcznie zręczne, oferują kursy rywalizujące z dowolną grą stołową. Podstawowa gra, Jacks or Better, w wersji pełnej wypłaty zwraca 99,5% z optymalną grą na długim dystansie. Inne maszyny, zwłaszcza niektóre wersje gry Deuces Wild, oferują graczowi pozytywne oczekiwania - to znaczy, że na dłuższą metę zwrócą więcej niż 100 procent z optymalną grą.

Dlaczego kasyna oferują gry, które można pokonać? Ponieważ tylko bardzo mały procent graczy zna podstawy prawidłowej gry. Dość błędów, że kasyna faktycznie wypłaty 2 do 4 procent mniej niż oczekiwania dla wykwalifikowanych graczy. Na konkurencyjnych rynkach kasyna krążą po linie pomiędzy dwoma opcjami - oferując tak wysoką tabelę wypłat, że najlepsi gracze mogą liczyć na zysk w dłuższej perspektywie lub oferują niższe tabele wypłat i ryzykują oderwaniem słabszych graczy, którzy są kasynami. klienci z chleba i masła. Na mniej konkurencyjnych rynkach, gdzie zapotrzebowanie na miejsce do gry jest duże, kasyna będą oferować tańsze maszyny, ponieważ będą one odtwarzane pomimo niskich wygranych.

Dość Amerykanów łatwo zna się na rangach rąk pokerowych, które wideo poker stał się jedną z najpopularniejszych gier kasynowych. Gdy rynki hazardowe dojrzewają, a gracze stają się bardziej doświadczeni, popyt na pokera wideo staje się coraz silniejszy. W Nevadzie kasyna z klientami miejscowych poświęcają ponad 50 procent miejsca na automatach do wideo pokera, a są też bary z wideo pokerami, które oferują niewiele innych opcji hazardu. Główne ośrodki turystyczne, które obsługują turystów, zmniejszają procent miejsca na wideo poker, o 10 procent do 15 procent. To około procentu, jaki znajdziesz w innych docelowych miejscach gier w Stanach Zjednoczonych. W Missouri, gdy tylko wyborcy dopuszczali gry losowe, około 80 procent miejsca na automatach zostało obróconych na bębnach.

We wczesnych latach 80. Si Redd i jego nowa Międzynarodowa Technologia Gier podpisały umowę licencyjną z Bally's Manufacturing, która przyznała IGT wyłączne prawa do produkcji maszyn do pokera wideo. Niewiele osób rozpoznało potencjał w tym czasie, ale to dało IGT impuls potrzebny do tego, aby stać się głównym konkurentem Bally w produkcji elektronicznych urządzeń do gier. Obecnie zarówno IGT, jak i Bally produkują maszyny do pokera wideo, a ich maszyny zajmują większość powierzchni przeznaczonej na elektroniczne urządzenia do gier w całym kraju.

Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do szału gry wideo, znalazłeś odpowiedni artykuł. Na kolejnych stronach dowiesz się, jak poruszać się po morzu przycisków i migających świateł, które są automatami do pokera wideo, a także wskazówkami i taktykami, aby uzyskać zwycięzcę. Zacznijmy od szybkiego odświeżenia zwycięskich układów w pokerze.

Wszystkie wypłaty są oparte na pięciokartowych układach pokerowych, które mają następującą rangę:

Video poker to jedyna gra w kasynie, w której praktyka i inteligentne zakupy mogą pozwolić ci być wielkim zwycięzcą w kasynie. Po co uprawiać hazard, gdy kasyna dają prawdziwy zastrzyk, aby wygrać w pokera wideo. To jest gra, którą można pokonać!

W przeciwieństwie do tradycyjnych automatów do gry, wideo poker jest TYLKO grą, w której tabela wypłat jasno wskazuje zwrot z dolara hazardu, w oparciu o twoją zdolność do matematycznego poprawnego grania. Ćwicząc swoją ulubioną grę za darmo w domu, możesz nauczyć się grać doskonale. Nie tylko możesz wygrać więcej pieniędzy, ale możesz także cieszyć się wygraną, wyżywieniem i rozrywką zarezerwowanymi dla najlepszych graczy kasyna.

Wskazówki do gry - Strategie i wskazówki, które pomogą Ci zmaksymalizować zwrot z niektórych naszych najnowszych gier.

Zapłać tabele - Nauczyć się jak "sprytnie" i wybierz najlepsze kursy w swoich ulubionych grach. Video poker pokazuje rzeczywisty zysk z gry i teoretyczne szanse wygranej. Po co ryzykować za pomocą wideo i obracania automatów z bębnami, kiedy możesz nauczyć się rozpoznawać najlepsze kursy na pierwszy rzut oka i wyszkolić się na zwycięzcę?

Przesądy - Video poker jest pełen starych opowieści i mitów o tym, jak gry działają i jak się gra. Uzyskaj prostą zbieraninę od znajomych ze środowiska wewnętrznego na VideoPoker.com.

Za I przeciw - Istnieje kilka podstawowych zasad i zakazów, które wszyscy gracze powinni znać i przestrzegać, jeśli naprawdę chcą wygrać w pokerze wideo. Te wskazówki poprawią Twoją zabawę I Twoje zarobki.

Statystyka - Oto Twoja szansa, aby zrozumieć szanse, że możesz wyciągnąć czwarty as, lub jak często pojawia się Poker Królewski.

Odpowiedzi Classic Dancer's - Każdego miesiąca Bob Dancer - jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie wideo-pokera - udziela porad dotyczących pokera wideo i odpowiedzi na niektóre często i nie tak często zadawane pytania.

Oprogramowanie treningowe -Video Poker dla zwycięzców to kompleksowy i bogaty w funkcje program dla zaawansowanych graczy. Na tej stronie internetowej oferujemy również nasz ekskluzywny tryb szkolenia dla członków GOLD.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 − 8 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map