gry do pobrania i gry

gry do pobrania i gry

Najlepsze gry akcji do pobrania i gry

Wysłany przez Angelica Smuart w dniu 29 lipca 2017 r. W porady, porady, recenzje gier prasowych

3.5 z 5 na podstawie 17 głosów

Świat gier jest tak bardzo związany ze słowem "gry akcji". Gry te koncentrują się na fizycznych wyzwaniach, a użytkownicy podczas gry są tak uważni i ostrzy. Wyższa uwaga jest koniecznością podczas grania w gry akcji. Ten gatunek gier obejmuje głównie gry walki, strzelanki, gry przygodowe i gry platformowe. Gry akcji dały graczom poczucie bohaterstwa, które angażuje graczy w ich najlepsze strony. Zniszcz swoich wrogów i dalej surfuj po misjach. Oto kilka wysoce sugerowanych gier pełnych akcji z ich funkcjami. Pierwszy to:

Jest to gra prawie nieznana żadnemu graczowi na całym świecie; ponieważ ma wiele wersji znanych wśród graczy. Pełna akcji i emocji GTA V to gra pełna przygód i ciekawych wyzwań. Możesz rzucić wyzwanie niemal wszystkiemu wokół siebie, aby się zabawić. Możesz wykonać kilka misji, które spłacą cię w grze. Ta gra ma trzy niesamowite postacie i możesz je dostosować zgodnie ze swoimi wymaganiami. Jest to druga najdroższa gra wideo, jaką kiedykolwiek wyprodukowano na świecie. Możesz pobrać tę grę za pośrednictwem freegamepick.net. Ta gra zdobyła wiele nagród od 2012 do 2014 roku.

Ta pełna akcji gra ma wszystko, co kochasz w poprzedniej części - Dishonored. Niektóre opinie mówią, że ta rata jest jeszcze bardziej udoskonalona dzięki imponującej konstrukcji. Jest to gra wielowarstwowa, która ma wiele niespodzianek do ujawnienia. Podstawowa gra ma wiele atrakcyjnych funkcji. Projektowanie poziomu jest również niesamowite, ponieważ ma wiele emocji. Ta gra jest wysoko oceniana w grach Steam i na wszystkich innych platformach. Zdobył nagrodę za najlepszą grę akcji i przygody. Został zaprojektowany przez Arkane Studios, a następnie opublikowany przez Bethesda Softworks.

BATMAN ARKHAM RYCERZ

Batman Arkham Knight to pełna akcji gra, która jest znana na całym świecie z oczywistych powodów. Ta gra jest czwartą częścią serii Batman. Film Batmana również był istotną przyczyną popularności tej gry. Gracz musi walczyć ze wszystkimi super przestępcami z miasta Gotham. Podczas tej gry możesz doświadczyć najlepszych cech Batmana. Jest on dostępny na wszystkich platformach do gry i zdobył także kilka nagród dla graczy. Został wydany 23 czerwca 2015. Został opracowany przez Rocksteady Studios i opublikowany przez Warner Bros Interactive.

CZERWONA OSTATECZNA WYCOFANIE 2

Ta gra akcji została wydana w 2010 roku i przejęła świat gier jak burza. Jest to przygodowa gra zręcznościowa, która pozwoli ci doświadczyć wielu szokujących cudów i emocji. To drugi tytuł serii Red Dead. Zdobył kilka nagród VGX po wydaniu. Możesz odkrywać świat gry podczas grania w tę grę. Red Dead Redemption 2 to także ósma najdroższa gra wideo. Została uznana za najlepszą grę przez wiele lat po wydaniu. Jest to gra fabularna, w której gracz przemierza kilka miast pieszo i na koniu.

Ta gra przeniesie Cię w epokę pierwszej wojny światowej, w której zniszczenie jest wszędzie i musisz grać swoją rolę na polu bitwy. Możesz użyć kilku map do zniszczenia swoich wrogów. Zabawa z przyjaciółmi to także niesamowita cecha tej gry. Battlefield 1 kładzie nacisk na pracę zespołową i ma różne tryby gry. Ta gra akcji została znacznie ulepszona w porównaniu do poprzednich części. Możesz użyć niszczycielskich pojazdów i najnowszych broni do walki z wrogiem. Jest to piętnasta część serii bitewnej. Battlefield 1 był wysoce polecany przez użytkowników. Został wydany 21 października 2016 r.

Pobieraj gry w sklepie z grami za darmo na PC

Darmowe, aby spróbować Pobierz | Fajne oprogramowanie dla miłośników gier

Darmowe pobieranie | Klient PC firmy Ubisoft do kupowania, pobierania i grania w gry

  • PROS: Prosty klient, który jest łatwy w użyciu
  • CONS: Gry Ubisoft na Steam będą dostępne w Uplay

Darmowe pobieranie | Darmowy i poręczny emulator Androida dla komputerów osobistych

  • PROS: Pobieranie tego oprogramowania nie wiąże się z żadnymi opłatami
  • CONS: Rozmiar pliku wynoszący 25763 megabajtów jest dość duży

Darmowe pobieranie | Zostań profesjonalnym snajperem i walcz z terroryzmem na całym świecie!

  • PROS: Grafika z tytułem AAA zaskoczy Cię niesamowitą grafiką na smartfonie
  • CONS: Istnieją mikro transakcje i niektóre zegary są obecne, uniemożliwiając dostęp do wszystkich treści, kiedy tylko chcesz

Darmowe pobieranie | ReAmped to sklep z grami. Graj w zupełnie nowe ekskluzywne gry za darmo.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.1

Pełna wersja Pobierz | Idzie ciężko między roślinami a zombie

Dungeon Hunter 5 dla systemu Windows 10

Darmowe pobieranie | Średnia gra RPG dla fanów gier casualowych

Darmowe pobieranie | Pobierz aplikacje z chińskiego sklepu za darmo!

Darmowe pobieranie | Uzyskaj dostęp do swojej biblioteki multimediów z poziomu przeglądarki

Android PC Sync Manager 2.8.7.225

Darmowe pobieranie | All-in-One Free Smartphone Management Tool dla komputerów osobistych

  • PROS: Android PC Sync Manager jest kompatybilny ze starszymi systemami operacyjnymi.
  • CONS: Użytkownicy skarżyli się, że Android Sync for Windows nie oferuje żadnej obsługi klienta.

Jak pobierać i grać w gry na smart TV

15 grudnia 2016 r

Nawet jeśli nie posiadasz konsoli do gier, nadal możesz pobierać i odtwarzać gry na smart TV. Oto, jak pobierać gry na swój własny telewizor typu smart TV, czy to telewizor Sony, Samsung, LG, Philips czy Panasonic, a także grać z rodziną.

Telewizory stają się teraz absurdalnie inteligentne. Nie tylko mogą wyświetlać obrazy 4K i HDR, ale także mogą uruchamiać aplikacje, co czyni z nich pełnowartościowe i elastyczne centra rozrywki. W rzeczywistości niektóre inteligentne telewizory mogą nawet grać w gry bez potrzeby podłączania konsoli lub dodatkowych urządzeń.

Producenci używają różnych systemów operacyjnych do swoich telewizorów, co oznacza, że ​​każdy jest inny i obsługuje inny wybór aplikacji. Jednak wiele z nich oferuje gry w swoich własnych sklepach z aplikacjami, które można przeglądać, pobierać i odtwarzać - często za darmo.

Niektóre inteligentne telewizory umożliwiają również tworzenie kopii lustrzanych smartfonów, dzięki czemu można grać w gry mobilne na dużym ekranie. Niektóre mają nawet wbudowaną funkcję PlayStation Now, co oznacza, że ​​możesz grać w pełne gry na PS3 bez zakupu konsoli. Technologia, co?

Jakie gry można pobrać na własny smart TV i jak zacząć? Jeśli myślisz o zakupie nowego telewizora lub chcesz znaleźć wybór gier na tym, który masz teraz, ten poradnik jest dla Ciebie.

Jak grać w gry na smart TV

Jeśli masz stosunkowo nowy telewizor, najprawdopodobniej system operacyjny obsługuje ekosystem aplikacji. Niektóre, jak mówi Sony Bravia, mają system operacyjny oparty na systemie Android - co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do ogromnego wyboru gier za pośrednictwem Sklepu Google Play.

Niektóre inteligentne telewizory, takie jak niektóre pudełka Samsunga i Sony, mają dostęp do PlayStation Now. Oznacza to, że możesz grać w pełne gry na PlayStation 3 za pomocą bezprzewodowego kontrolera DualShock.

Jak grać w gry na smart TV: Samsung

Oferta inteligentnych telewizorów firmy Samsung obejmuje wszystkie zwykłe gry mobilne, które można pobrać i grać za darmo. Istnieją nawet reagujące na ruch piloty w zestawie z telewizorami wyższej klasy, zapewniające lepszą kontrolę w czasie rzeczywistym. Ale to połączenie z PlayStation sprawia, że ​​Samsung naprawdę robi wrażenie na grach.

Jeśli subskrybujesz PlayStation Teraz możesz grać w wybrane gry na pełną wersję PlayStation 3 na telewizorze Samsung, bez potrzeby korzystania z konsoli. Urządzenia Sammy obsługują nawet kontrolery PlayStation DualShock, więc możesz bezprzewodowo grać prawie tak, jakbyś korzystał z konsoli - tylko taniej i łatwiej. Nie masz kontrolera DualShock? Bez obaw. Możesz użyć aplikacji zdalnej do smartfona, aby zmienić telefon komórkowy w kontroler gier na ekran dotykowy. Mądry.

Jak grać w gry na smart TV: Sony

Sony wybrało używanie Android TV jako systemu operacyjnego dla swoich telewizorów. Jest to korzystne dla właścicieli, ponieważ oznacza to, że masz dobrze rozwiniętą i bardzo stabilną platformę. Ale oznacza to również, że masz natychmiastowy dostęp do ton aplikacji już dostępnych w Google Play Store, które zostały specjalnie dostosowane do dużego ekranu.

Oznacza to, że możesz pobierać i grać w naprawdę wysokiej jakości gry, takie jak Real Boxing, Dead Trigger 2 i oczywiście Asfalt 8. Ale jest jeszcze lepiej, ponieważ inteligentne telewizory Sony mogą również grać w wybrane gry PlayStation dzięki ich PlayStation Now wsparcie. Tak, możesz grać na konsolach PS3 classic, takich jak Uncharted, na telewizorze, bez jakiejkolwiek konsoli.

Ponieważ jest to produkt firmy Sony, gra również dobrze z kontrolerem Sony PlayStation DualShock 4, zapewniając bezprzewodową rozrywkę w grach z sofy.

Jak grać w gry na smart TV: LG

Aby grać w gry na swoim inteligentnym telewizorze LG, musisz pobrać kilka tytułów ze sklepu z aplikacjami LG i upewnić się, że masz gotowy kontroler. Niektóre telewizory używają zdalnego sterowania jako sposobu grania, a LG ma swój własny Magic Remote, który reaguje na ruch, dzięki czemu idealnie nadaje się do grania - szczególnie w klasycznych szaleństwach takich jak Fruit Ninja.

W rzeczywistości wiele gier, które znajdziesz w inteligentnych telefonach LG, to grube gry w stylu smartfonów, ale można je pobrać za darmo i równie dobrze, aby być uczciwym. Tetris pojawia się w całej okazałości, ale Hot Chicks jest grą na Space Invaders, bardziej unikającą niż atakowanie spadającego ataku.

Jak grać w gry na smart TV: Philips

Firma Philips zdecydowała się również na system operacyjny Android TV. Podobnie jak Sony, możesz oczekiwać płynnego, intuicyjnego interfejsu z wieloma grami, które już rozpoznasz ze sklepu Google Play.

Możesz użyć pilota telewizora lub zsynchronizować telefon, aby uzyskać większą kontrolę nad płynem. Możesz także bezprzewodowo podłączyć kontroler do gier, taki jak DualShock, aby uzyskać super intuicyjną zabawę w grach.

Różnica z Philips? Jeśli masz telewizor Ambilight, działa on nawet w trybie gier na Androida, rzucając krawędzie gry na ścianę dzięki halo światła, które jeszcze bardziej przeniknie Cię w świat.

Jak grać w gry na smart TV: Panasonic

System Firefox OS działający na inteligentnych telewizorach Panasonic jest stosunkowo nowy i oferuje szybką, dobrze połączoną platformę. W szczególności nowy interfejs, Firefox 2.0, ma atrakcyjny wygląd dostosowywanego układu. Jednak zyskujesz dostęp do znacznie mniejszej liczby gier niż konkurencyjne systemy operacyjne, takie jak Android TV.

Ponieważ jednak Firefox OS obsługuje HTML5, oznacza to, że programiści mogą łatwo tworzyć i przenosić gry na platformę. Kapitan Rogers to tylko jedna zabawna gra na dużym ekranie, którą można łatwo odtwarzać za pomocą standardowego pilota telewizora LG.

11 Najlepsze Dystrybucje Linux dla programistów

Jak pobierać i grać w gry flash w trybie offline

Czy lubisz grać w gry flash online? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje sposób, aby pobrać te gry flash na komputer i odtwarzać je na komputerze bez rozpraszających reklam?

Tutaj pokażemy, jak to zrobić. Najpierw pobierz gry flash na komputer i odtwórz je offline. Więc jeśli jesteś uzależniony od wciągającej gry flashowej Top 5: Wciągające i wymagające gry internetowe Top 5: Wciągające i wymagające gry sieciowe Przeczytaj więcej ten przewodnik powinien pomóc ci przejść do trybu offline i grać na pulpicie.

Pobieranie gier flash na komputer jest dość łatwym procesem i można na nie wiele sposobów. Jednym ze sposobów uzyskania pliku gry jest przejrzenie kodu źródłowego strony i znalezienie bezpośredniego linku do pliku gry na stronie. Inną opcją jest poczekanie na załadowanie gry w przeglądarce, a następnie pobranie jej z folderu plików tymczasowych przeglądarki. Możesz też po prostu przejść do strony o nazwie File2HD i pozwolić jej pobrać plik gry. Już wcześniej przedstawiliśmy go jako narzędzie do pobierania plików MP3 i wideo dla Myspace.

File2HD może pomóc Ci pobrać i grać w gry flash z większości witryn gier online. To powiedziawszy, nie działa z Kongregate, jedną z najlepszych stron dla gier Flash. Althou Nie miałem problemów z otrzymaniem gier flashowych z bardzo popularnych serwisów takich jak AddictiveGames.

Jak grać w gry flashowe w trybie offline:

1. Przejdź do strony z grą flash, którą chcesz pobrać.

2. Skopiuj adres URL strony i wklej go do File2HD.

3. Ustaw "Filter9rsquo; do "Objects 9rsquo; opcję i kliknij przycisk "Pobierz pliki".

4. Następnie File2HD powinien pobrać bezpośredni link do pliku gry.

5. Kliknij prawym przyciskiem myszy na link i użyj opcji "Zapisz link jako", aby zapisać grę na swoim komputerze.

Gdy masz pliki gry w swoim systemie, możesz użyć prostego darmowego programu o nazwie FlashOffliner (tylko Windows), aby pobrać te nieprzetworzone pliki flash .swf, przekształcić je w gry, w które można grać, i uporządkować je w jednym menu.

Oto kroki, które musisz wykonać:

1. Pobierz i zainstaluj FlashOffliner.

Konfiguracja FlashOffliner zawiera domyślnie 2 gry i 3 dodatkowe, które można dodać później. Jeśli chcesz je również zainstalować, sprawdź krok 4.

2. Po uruchomieniu FlashOffliner na pasku zadań powinna pojawić się nowa ikona. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę, aby zobaczyć listę dostępnych gier i opcji programu.

3. Dodanie pobranej gry flash do listy gier FlashOffliner wymaga dwóch kroków. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć na "Utwórz nowy pakiet Flash Offliner", a następnie skieruj go na pobrany plik. Następnie zostaniesz poproszony o podanie nazwy nowej gry i kilku dodatkowych opcjonalnych szczegółów. Na końcu powinien utworzyć Nazwa gry.plik FOP dla Ciebie.

4. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę FlashOffliner i tym razem wybierz opcję "Zainstaluj FlashOffliner Option". Skieruj aplikację do nowo utworzonego Nazwa gry.plik fop do "install9rdquo; gra.

5. Spowoduje to zainstalowanie gry i dodanie jej do gier FlashOffliner. Zobacz zrzut ekranu poniżej.

To wszystko. Teraz możesz po prostu kliknąć wybraną grę i odtworzyć ją offline na pulpicie. Domyślnie rozmiar okna gry jest ustawiony na 800 × 600, ale możesz łatwo zmienić jego rozmiar na 400 × 300, 640 × 480, 1024 × 768 lub tryb pełnoekranowy.

Czy próbowałeś wcześniej pobierać gry flash na swój komputer? Czy masz coś do dodania do powyższego przewodnika? Podziel się wskazówkami i przemyśleniami w komentarzach.

TO NIE DZIAŁAŁEM, ŻE WSZYSTKO JUŻ ZROBIŁEM, ŻE NIE BYŁO NOWEJ IKONY, ABY ZROBIĆ JĄ OTWARTE MOJE PLIKI, IDIOT.

Jak to działa NIE DZIAŁA?

Walczyłem z file2hd już od wielu godzin i jest to gówno. To nie daje żadnych plików SWF KIEDYKOLWIEK. Zrobić wszystko, co poleciliście. TO JEST ZŁAMANY PRZEWODNIK NIE NALEŻY UŻYWAĆ I NIE UŻYWAĆ FILE2HD, JEGO SPAMU I GALWY SPYWAREJ

Istnieje wiele sposobów na zapisanie plików Flash SWF. W przeglądarce Firefox przejdź do Narzędzia > Informacja o stronie > Media, a następnie Control-Click w oknie pliku, aby tymczasowo go rozwinąć. Pliki Flash powinny być wyświetlane w jaśniejszym odcieniu szarości i powiedzą "Obiekt" po prawej stronie. Kliknij na niego, a następnie kliknij przycisk Zapisz. Lub zainstaluj rozszerzenie DownloadHelper, przejdź do strony gry, kliknij małą strzałkę w dół obok ikony DH na pasku narzędzi, a plik SWF powinien zostać wyświetlony. Często na liście znajduje się kilka plików SWF, wystarczy znaleźć taki, który wydaje się najbardziej prawdopodobnym kandydatem.

Jednak podczas gdy możesz zapisać dowolną grę Flash na dysku lokalnym, nie wszystkie z nich działają. Po pierwsze, wiele gier jest "zablokowanych na stronie", co oznacza, że ​​sprawdzają, czy działają z poziomu strony internetowej, a jeśli nie, odmawiają pracy. Zapomnij o prawie uruchomieniu czegoś od programisty Nitrome w trybie offline, prawie każda z ich gier jest zablokowana na stronie. Niektóre wyświetlają komunikat informujący o tym, inne po prostu się nie uruchamiają. Inne gry nie będą działać, ponieważ wymagają plików pomocy, których nie masz. Zasadą jest, że im większa i bardziej złożona jest gra, tym mniej prawdopodobne jest, aby pracować w trybie offline.

Mówiąc o uruchamianiu gier "offline", jeśli używasz przeglądarki do odtwarzania zapisanych gier, to nie grasz ich naprawdę "offline", ponieważ gra nadal może zadzwonić do domu. W rzeczywistości niektóre gry nie będą działały, jeśli nie jesteś podłączony i możesz skontaktować się z jego serwerami.

Prawdziwie uruchomienie gry w trybie offline wymaga użycia czegoś innego niż przeglądarka do jej uruchomienia. W tym celu Adobe tworzy samodzielny Flash Player. Niestety, to królewski ból w dupie, aby znaleźć go na swojej stronie. Przejdź tutaj, aby pobrać najnowszą wersję;

Następnie powiąż pliki SWF z autonomicznym odtwarzaczem Flash, a po dwukrotnym kliknięciu pliku Flash użyje tego odtwarzacza, aby je odtworzyć. Jak na ironię, nie każda gra Flash będzie odtwarzana w samodzielnym odtwarzaczu Flash Adobe. Dla niektórych może być konieczne użycie SWFOpener. Nie pytaj mnie dlaczego. Możesz dostać to tutaj;

W każdym razie, jeśli gra działa w autonomicznym odtwarzaczu Adobe lub SWFOpener, możesz być pewien, że naprawdę działa w trybie offline.

Ostatnia uwaga; Podczas gdy wiele gier przeskaluje obraz, aby pasował do większego okna, często nie uwzględnia rozmiaru okna, więc jeśli zrobisz okno na pełnym ekranie, często zobaczysz fragmenty grafiki poza normalnym obszarem gry. Ręcznie zmień rozmiar okna, aby to wyeliminować.

Pobierz i zagraj w darmowe gry flash w trybie offline

Zamiast korzystać z wielu narzędzi do pobierania, a następnie grania w gry flash w trybie offline, użyjemy niedawno wspomnianego Flash Video & Game Recorder do natychmiastowego pobierania gier.

Tak jak wspomniałem we wpisie (powyższy link do linku), który może nagrywać wszystko w formacie flash, oznacza to, że pobiera zawartość flash podczas gry, a następnie zapisuje ją na dysku lokalnym.

Po prostu uruchom narzędzie, odwiedź jedną z ulubionych witryn z grami flash i zacznij grać. To pobierze grę do miejsca docelowego, które określisz i to wszystko. To nie mogło być łatwiejsze niż to.

Ponieważ pobierze również inne treści flashowe, skąd wiesz, która z nich jest grą? Możesz sprawdzić rozmiar pliku każdej zawartości flashowej, a ta z najwyższą oznacza, że ​​jest to gra, której szukasz. Nazwa w adresie URL może również wskazywać, że jest to gra.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

63 + = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map