granie w pokera za darmo online

granie w pokera za darmo online

Zagraj w Poker ONLINE za darmo lub za prawdziwe pieniądze

Graj w pokera online .ME jest nowym przewodnikiem do gry w pokera online w najlepszych witrynach marca 2018 roku. Skorzystaj z tej strony internetowej, aby znaleźć najlepsze miejsce do gry w pokera online za darmo lub za prawdziwe pieniądze, a także dla początkujących informacji na temat poker roomów w 2018 roku.

Najlepsze miejsca do gry w pokera online w 2018 roku

Więcej w internetowych grach pokerowych 4 prawdziwe pieniądze

Texas holdem i Omaha to dwie z dzisiejszych najlepszych odmian pokera wśród najpopularniejszej gry karcianej na świecie: poker. W najnowszej historii dostępność poker roomów spowodowała, że ​​popularność gier pokerowych na prawdziwe pieniądze stała się światowym fenomenem. Z celami wygrywając prawdziwe pieniądze w dogodnym dla siebie domu Million's ludzi gra w pokera online na całym świecie w 2018 roku.

Porównaj swoje opcje według wielu rozważań.

Wiele firm konkuruje oferując darmowe i prawdziwe pieniądze w pokera online Gry. Opublikowane tutaj rankingi i szybkie recenzje są monitorowane i aktualizowane zgodnie z różnymi kategoriami. Mamy tylko ogólną listę najlepsze pokoje pokerowe, więc naprawdę nie możesz się pomylić, jeśli chcesz zagrać w pokera online za darmo lub za prawdziwe pieniądze w którymkolwiek miejscu tutaj.

Ze względu na rankingi w różnych kategoriach, monitorujemy i krytykujemy różne cechy każdego pokoju i porównujemy je z innymi najlepszymi miejscami do gry w pokera. W rezultacie publikowane są liczne kategorie rankingów. Wiele toplist jest bardzo prostych, a wiele stron rankingowych odróżnia witryny pokerowe w oparciu o popularne kategorie preferencji, takie jak względy regionalne, takie jak najlepsze amerykańskie, kanadyjskie, brytyjskie, europejskie lub australijskie opcje pokera. Kolejny przykład przefiltrowanej listy najlepszych jest najlepszymi nowymi, turniejowymi lub nawet pokerowymi pokojami SNG.

Witamy w grze pokerowej, w której możesz grać darmowe, nieograniczone gry pokerowe Texas Hold'Em bez pobierania. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem Texas Hold'em, czy jesteś częstym graczem, który szuka świetnej gry w pokera, trafiłeś we właściwe miejsce. Poker Practice to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika, rozrywkowych stron Texas Hold'em w Internecie, oferująca wszystkim graczom pełną akcji grę w pokera z początkowym dodatkiem w wysokości 50 000 $ i szansą na wygranie puli do 250 $ , 000. Ponieważ pieniądze są całkowicie fikcyjne, możesz być tak śmiały, jak sobie życzysz. Graj śmiałymi ruchami, rób odważne blefy i sprawdź, czy możesz stać się najlepszym mistrzem Texas Hold'em.

Podstawowy przegląd Texas Hold'em

Texas Hold'Em to konkurencyjna gra w pokera rozgrywana w kilku rundach, w której gracze stawiają zakład, aby przejść od jednego etapu do następnego. Jest to gra umiejętności, strategii i, jak wszystkie gry karciane, szczęście. Cel Texas Hold'em jest bardzo jasny: po rozdaniu najlepszych układów pięciokartowych. Osiągnięcie tego celu jest jednak niezwykle trudne.

W grze Texas Hold'Em każdy gracz otrzymuje dwie prywatne karty, a wszyscy gracze mają pięć wspólnych kart. Karty społecznościowe są czynnikiem X w Texas Hold'em. Są one ujawniane powoli przez trzy rundy gry, zwane Flopem, Turnem i Rzeką. Wyzwanie Texas Hold'em polega na tym, że gracz ma określić, które karty się pojawią, jak korzystać z kart, jak inni gracze będą próbować korzystać z kart oraz jakie są szanse wygranej z poszczególnymi kartami.

W Texas Hold'Em gracze muszą wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki podczas licytacji. Podczas każdej rundy gracze decydują się na utratę (fold) lub postawienie zakładu, aby pozostać w grze. Jednak zakłady często mogą wprowadzać w błąd. Gracze korzystają z zakładów nie tylko wtedy, gdy mają dobrą rękę do pokera, ale czasami oszukują innych graczy, myśląc, że mają coś, czego nie robią.

Jeśli to wszystko brzmi skomplikowanie i ekscytująco, masz rację - jest. Jednak niech cię to nie zniechęci. Tutaj, w Poker Practice, zapewniamy wszystko, co musisz wiedzieć o zwycięskich grach pokerowych.

Gra w Texas Hold'em w praktyce pokerowej

Co najważniejsze, rozpoczęcie gry w The Free Poker Practice nie wymaga od ciebie żadnych zobowiązań. Nie musisz nawet rejestrować się na stronie, nie mówiąc już o opłatach członkowskich, pobierać i instalować oprogramowania ani otrzymywać irytujących promocyjnych wiadomości e-mail. Praktyka pokera oferuje zabawną, wysoką stawkę w pokera bez żadnych zobowiązań. Po prostu otwórz stronę z przeglądarki, aby cieszyć się niczym bez pobierania gier pokerowych z realistycznymi dźwiękami kasyn i ekscytującą grafiką, gra i jej pokerowe szanse nie mają różnicy, niż gra Texas Holdem w prawdziwym kasynie lub poker roomach online.

Tutaj, w The Poker Practice, oferujemy nie tylko świetne gry pokerowe online, ale także szansę na poprawę swoich umiejętności pokerowych poprzez poprawę znajomości gry. Zdajemy sobie sprawę, że poznanie tajników gry Texas Hold'em jest niezbędne, aby stać się utalentowanym graczem. Bez solidnych podstaw trudno jest grać pewnie i skutecznie, nie mówiąc już o rozwijaniu zaawansowanych umiejętności gry w pokera.

Jeśli chcesz zostać poważnym i zdolnym zawodnikiem Texas Hold'em, zacznij od skorzystania z oferowanych przez nas przewodników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą sekcją Jak grać w Texas Hold'em, aby zbudować solidną podstawę gry. Zdobądź reputację rekina kart, gdy odkryjesz nasze fachowe wskazówki dotyczące pokera i wykorzystasz je do ulepszenia swojego pokerowego stylu. Rozwijaj swoją unikalną strategię pokera internetowego, grając z szansami, które znajdziesz na naszej stronie Poker Odds and Probabilities. Po dokładnym zapoznaniu się z grą skorzystaj z bezpłatnych gier pokerowych w Poker Practice, aby poprawić swoje umiejętności gry w pokera.

  • Najpopularniejszy poker room
  • Poker w stylu Vegas
  • Z zadowoleniem przyjmuje amerykańskich graczy

Witamy na naszej zabawnej, darmowej stronie pokera, która umożliwia granie w Texas Holdem Poker z innymi graczami bez pieniędzy i kart kredytowych. Oferujemy graczom Texas Holdem bezkonieczne internetowe gry treningowe, dzięki którym mogą grać dla zabawy, a nasze doświadczenia i strategie od 1999 roku. Gra w pokera jest niezwykle popularną i powszechnie znaną grą karcianą odkąd została wynaleziona. Pozwala graczom używać strategii, analizy i odrobiny szczęścia, aby postawić rękę podczas gry.

Ta strona internetowa jest pełna wiedzy dostępnej dla wszystkich graczy pokera online i jest doskonałym źródłem informacji, takich jak zasady i statystyki dotyczące wszystkiego, co dotyczy świata gier karcianych. Zapewniamy ekspertyzy i recenzje witryn pokera online, gier i innych strategii związanych z grami karcianymi oraz poradami na temat stron. Udostępniamy również aktualny blog z najnowszymi informacjami i informacjami o turniejach.

Granie w darmową grę w pokera nie jest naszym jedynym celem, ponieważ dostarczamy również harmonogramy i wskazówki. Pokazujemy nadchodzące turnieje w Las Vegas, a także z całego świata i możemy znaleźć najnowsze rozkłady jazdy i trasy. Jest też świetna sekcja, jak najlepiej wykorzystać tę grę karcianą.

Słownik ten pomoże każdemu nowemu graczowi, który potrzebuje nauczyć się języka, w jakim gra w pokera, czy to online, czy w turnieju na żywo. Każdy termin zostanie zdefiniowany, aby pomóc ci lepiej zrozumieć, co inni gracze, krupier i ogólne zasady gry, ponieważ będzie konieczne, aby wiedzieć, czy chcesz wygrać. Zapoznaj się z wszystkimi tymi terminami, ponieważ będą one pojawiać się często podczas gry, nawet jeśli obserwujesz grę.

Poniższe terminy i definicje są najczęściej używane i znalezione podczas gry w pokera, więc koniecznie sprawdź je wszystkie, nawet jeśli znasz większość z nich, być może niektóre z nich nie są znane.

Kiedy gracz obstawia wszystkie pozostałe żetony / pieniądze. Inni gracze mogą kontynuować obstawianie, które zostaną umieszczone w puli bocznej. W przypadku, gdy gracz wygrywa, bierze tylko pulę, w której miał swoje żetony.

Niewielka część zakładu wniesionego przez każdego gracza umieszczonego w puli początkowej rozdania pokerowego. Większość gier pokerowych korzysta z "ciemnych", aby uzyskać początkowe pieniądze w puli.

Kiedy gracz, który jest faworyzowany, aby wygrać, zostaje pokonany przez słabszą rękę, zazwyczaj z powodu zdobycia zwycięskiej ręki za pomocą karty River. Termin używany, gdy zwycięzca wygrywa przez nieszczęście.

Kwota pieniędzy, którą gracz musi obstawić.

Pierwsze żetony umieszczone w puli podczas rundy.

Większy z dwóch zakładów w ciemno. Jest to pierwszy pełny zakład postawiony podczas rundy.

Karta, która jest rozdawana, która nie wpływa na pozycję ręki.

Kiedy gracz, który nie ma dobrej ręki, zakłada się, jakby miał doskonałą rękę; zasadniczo leżąc w celu pokonania innych graczy.

Wszystkie karty umieszczone na stole podczas wspólnej gry karcianej, takiej jak Texas Hold'em. Obejmuje to karty Flop, Turn i River.

Biała płyta, która określa, który gracz jest uważany za rozdającego.

Kwota pieniędzy, którą gracz płaci, aby uzyskać żetony i uczestniczyć w grze lub turnieju.

Podanie kwoty równej ostatniemu zakładowi lub przebicie do puli.

Gracz, który prawie zawsze wzywa, bardzo rzadko się zgina i tylko podnosi, gdy ma świetną rękę.

Gra w pokera, która używa prawdziwych pieniędzy zamiast żetonów.

Nie postawienie zakładu, z opcją 1) kontynuowanie rundy, 2) możliwość sprawdzenia lub 3) możliwość podbicia w dalszej rundzie.

Mały, okrągły kawałek plastiku, który reprezentuje wartość pieniężną używaną zamiast gotówki.

Karty umieszczone na środku stołu, z których mogą korzystać wszyscy gracze, aby stworzyć rękę; w sumie jest 5 kart.

Ręka Hold'Em, której dwie początkowe karty różnią się od siebie o jedną jednostkę. Przykład: K-Q, 8-9.

Gracz, który faktycznie lub teoretycznie rozdaje karty. W kasynach / turniejach lub online, musisz określić, który gracz będzie rozdawał karty, używając przycisku. W celu ustalenia, którzy gracze są rolety i kolejności obstawiania.

Podczas gry w pokera online niektóre stoły zapewniają ochronę, jeśli gracz nagle odłączy się od gry z powodu problemów z połączeniem itp. W tym przypadku ręka gracza będzie uznawana za wejście za wszystko, a jeśli wygra, gracz otrzyma pulę .

Ręka, która zazwyczaj zawsze przegrywa z lepszą ręką, która zazwyczaj jest grana. Np. K-3 prawie zawsze przegrywa z K-Q.

Granie w rękę, która nie jest uważana za dobrą, w nadziei, że otrzyma właściwe karty.

Trzy miejsca po lewej stronie rolet.

Kwota, którą gracz spodziewa się wygrać średnio w oparciu o pewne sztuki.

Gracz, który statystycznie ma najlepszą rękę, aby wygrać pulę.

Pierwsze trzy karty umieszczone na planszy w grze karcianej społeczności.

Pięć kart tego samego koloru. To bije na Straight i przegrywa z Full House.

Aby zrezygnować z rundy pokera, zwykle w przypadku, gdy gracz ma słabą rękę.

Cztery karty o tej samej wartości. Np .: 4-4-4-4-9.

Karta Turn lub River, w której gracz nie musiał obstawiać ze względu na poprzednie gry.

Ręka zawierająca trójkę i parę.

Gdy gracz ma możliwość zdobycia Strita, ale brakuje jednej karty, aby to zrobić.

Pula, która jest zakwestionowana tylko przez dwóch graczy.

Karty są zakryte do gracza, z którego mogą korzystać tylko oni.

Nieprzywykła ręka, która służy do ustalenia zwycięzcy między dwiema rękami, które są prawie równe pod względem wartości.

Gracz, który gra na wielu rozdaniach początkowych.

Gracz, który nadmiernie i agresywnie podnosi, obstawia i blefuje.

Stos złożonych i spalonych kart odrzuconych przez rozdającego i / lub graczy.

Rodzaj pokera, w którym gracz może postawić dowolną liczbę żetonów, gdy jest ich kolej na obstawianie.

Najlepsze możliwe rozdanie na podstawie planszy.

Szanse lub prawdopodobieństwo, że coś się dzieje.

Ręka Hold'Em, w której dwie karty początkowe różnych kolorów pasują.

Możliwe proste, które można ukończyć z obu końców. Np .: 5-6-7-8, z możliwością 4 lub 9.

Karta, która sprawi, że Twoja ręka wygra.

Karta wyższa niż jakakolwiek inna karta na planszy.

Pokoje pokerowe, które pozwalają graczom grać z fałszywymi pieniędzmi; darmowy poker.

Karty, które tylko gracz może wykorzystać i zobaczyć.

Pieniądze lub żetony postawione podczas rundy.

Rodzaj pokera, w którym gracz może postawić dowolną kwotę do kwoty aktualnie w puli, gdy jest ich kolej, aby obstawić.

Runda licytacji, która ma miejsce, zanim karty Flop zostaną umieszczone na planszy podczas gry w Hold'em lub Omaha.

Flop, który ma trzy różne kolory, dzięki czemu na Turnie nie można wykonać koloru.

Zwiększ kwotę zakładu.

Kwota pieniędzy wyniesiona z puli jako dochód z karty. Zazwyczaj mały procent puli podczas każdej rundy.

Kiedy gracz podbija, gdy przeciwnik właśnie podbił.

Regularna gra w pokera, a nie turniej; również używa pieniędzy, a nie żetonów.

Piąta karta umieszczona na planszy podczas gry Hold'em.

Sposób na opisanie rozdania, które zostało zrobione przez uzyskanie właściwych kart na turnie i riverze.

Trójka, gdy gracz ma dwie karty w ręce, a trzecia jest na planszy.

Kiedy pozostali gracze przy stole odwracają swoje karty, aby ustalić, kto ma najlepszą rękę.

Granie silną ręką w słaby sposób, aby utrzymać gracza w grze.

Mniejszy z dwóch zakładów w ciemno i zwykle jest to jedna trzecia lub dwie trzecie zakładu pierwszej rundy.

Ilość żetonów, które gracz ma na stole.

Pięć kart w kolejnej kolejności. Np .: 3-4-5-6-7.

Pięć kart, które są w kolejnej kolejności, a także są w tym samym kolorze. Np .: 7-8-9-10-J klubów.

Symbole, które definiują kartę. W pokerze są cztery ogólne kombinezony: pik, trefl, karo i kier.

Ręka startowa Hold'Em, która jest w tym samym kolorze.

Wskazówka, że ​​gracz nieświadomie robi, co może pokazać siłę swojej ręki.

Trzy karty o tej samej wartości. Dawny. 7-7-7-2-10.

Gracz, który nie gra wielu rąk, czekając na mocne ręce do gry i zwykle spasuje na początku rundy.

Granie szalenie lub lekkomyślnie.

Duża pokerowa rywalizacja, w której gracze muszą dokonać buy-inu. Wszyscy gracze zaczynają od tej samej ilości żetonów i stopniowo eliminują innych graczy.

Czwarta karta umieszczona na planszy.

Gracz, który ma rękę, która nie jest statystycznie faworyzowana, aby wygrać pulę.

Ten słownik pokera pomoże początkującym zrozumieć język używany podczas gry, zarówno w grze na żywo, w turnieju, jak i online.

Poprawienie sposobu gry w pokera jest zawsze ważne. Dlatego te strategie pomogą ci ulepszyć sposób, w jaki grasz. Ta strategia pokera dotyczy głównie początkującego gracza, który nie miał wystarczająco dużo czasu, aby nauczyć się tego poprzez doświadczenie. Pomoże to zwiększyć dynamikę rozgrywki i przyspieszy proces ulepszania.

Nawet jeśli jesteś w domu, grając online, zawsze jest złotą zasadą, aby nigdy nie pić zbyt dużo alkoholu podczas gry w pokera; nawet jeśli jest bezpłatny. Alkohol ma skłonność, by nawet najlepszy pokerzysta staje się lekkomyślnym amatorem. Będzie hamował sposób, w jaki grasz, co może pozwolić ci myśleć, że twoja ręka jest lepsza, niż jest w rzeczywistości, lub pozwoli ci podjąć niepotrzebne ryzyko. Większość zawodowych pokerzystów dba o to, aby nie pić, ponieważ wiedzą, że ich umysł jest wolny, a skupienie to sposób na wygraną. Zawsze możesz pić po zabraniu wszystkich pieniędzy.

Jeśli masz dobrze, a nawet dobrze rękę na początku rundy, i decydujesz się pozostać w grze nawet wtedy, gdy twoja ręka staje się bezużyteczna, jest to najszybszy sposób, aby stracić wszystkie pieniądze. Wielu graczy staje się upartych po postawieniu kilku zakładów i decyduje się na pozostanie bez względu na to, jak dobra i zła jest ich ręka. Nigdy nie jest za późno, po prostu spasuj rękę, a na pewno będziesz miał więcej żetonów, niż gdybyś został.

# 3: Fold Często zagraj w lepsze ręce

Niektórzy mogą pomyśleć, że jeśli często spasujesz, a kiedy w końcu zagrasz, pozostali gracze będą wiedzieć, że masz dobrą rękę. To nieprawda, gracze, którzy polegają na tym, co mają ich przeciwnicy, zawsze przegrywają, więc wystarczy skupić się na swojej ręce; przynajmniej na początku każdej rundy. Granie złym układem tylko dlatego, że uważasz, że poprawi się, gdy zdobędziesz karty wspólne, nie jest dobrą strategią. Znacznie lepiej jest zacząć od początku.

Blefowanie to świetny sposób na zdobycie dodatkowych żetonów, gdy robisz to dobrze, ale są chwile, kiedy najlepiej nie używać tak ryzykownych strategii. Blefowanie powinno być stosowane tylko wtedy, gdy jest bardzo pewny siebie i bardzo rzadko. Gdy gracz zobaczy, że często blefujesz, nigdy nie będziesz w stanie skutecznie blefować przeciwko temu graczowi. To tajna broń, nacisk na sekret.

# 5: Zarządzanie pieniędzmi i właściwe wybory

Zawsze musisz mieć oko na swoje pieniądze, ponieważ jest to Twoja linia życiowa podczas gry w pokera; nie ma więcej pieniędzy, nie ma więcej pieniędzy. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem gry dokonać właściwych wyborów. Wybierz odpowiedni stół, który ma odpowiedni zakres zakładów odpowiedni dla twojego bankrolla. Nie graj przy stole o wartości 100 $ / 200 $, jeśli wszystko, co masz, to 300 $. Wybierz odpowiedni stolik i obserwuj jak wspinasz się na wysoki stół rolkowy.

Nigdy też nie graj za pieniądze, których nie możesz przegrać. Nie graj za pieniądze, które są niezbędne dla Ciebie lub Twojej rodziny. Nie jest dobrze grać w pokera myśląc, że przegrasz, ale nie popełniaj błędu myślenia, że ​​zawsze wygrasz.

Nie przestawaj grać w jeden rodzaj pokera. Wielu wierzy, że Texas Hold'Em to jedyny sposób na grę w pokera, ale to dlatego, że jest obecnie najbardziej popularny. Istnieje wiele różnych odmian pokera, które oferują taki sam poziom konkurencji, rozrywki i wygranych. Spróbuj zagrać w Omaha lub 5-Card Stud. Znalezienie rodzaju gry pokerowej, w której jesteś dobry, pozwoli ci się dobrze bawić podczas wygrywania.

Są dwa specyficzne czasy, w których nigdy nie powinieneś grać w pokera, kiedy jesteś pijany i kiedy jesteś emocjonalny. Przez emocjonalne mam na myśli szalonego, smutnego, sfrustrowanego lub zestresowanego. Twój umysł działa bardzo odmiennie, kiedy ma na niego wpływ emocje, ponieważ obraża twój osąd, pozwalając ci podejmować złe decyzje. Jeśli nie jesteś w stanie kontrolować swoich emocji, nie graj. Po prostu zastępujesz racjonalne myśli reakcjami emocjonalnymi.

Musisz zawsze skupiać się na stole i graczach siedzących przy tym stole. Musisz być świadomy rozgrywających się kart, a także tego, jakie mogą być ręce przeciwnika. Jest to ważne nawet podczas grania online, ponieważ łatwo jest popełniać błędy, gdy twoja uwaga jest gdzie indziej. Podczas gry online możesz nie być w stanie czytać swoich przeciwników, ale zawsze możesz wybierać małe podpowiedzi dotyczące sposobu gry po kilku rundach.

# 9: Nie Stale Bully lub Call the Last Hand

Jeśli i kiedy masz dwa razy więcej żetonów niż pozostali gracze, nie stawaj się tym denerwującym graczem, który prześladuje resztę, tracąc ante na początku każdej rundy, wchodząc all-in. To najszybszy sposób, aby stać się wyobcowanym, a gra może po chwili stać się nudna. Nie mówię, że nigdy nie powinieneś się nękać, po prostu nie rób tego często podczas zwykłych gier; używanie go podczas turnieju jest właściwie dobrą strategią.

Kiedy gracz pokonał cię, nie stawiaj zakładu, aby zobaczyć jego rękę; to nie jest tego warte. Jeśli już wiesz, że wygrają, nie dawaj im więcej żetonów, ocal je za zemstę.

Ta ogólna strategia pokera pomoże ci stać się lepszym graczem, lub jeśli masz już dużo doświadczenia w pokerze, może to odświeżyć Twoją pamięć na niektóre z podstawowych rzeczy do zrobienia, a nie robić podczas gry w pokera.

Istnieje 41 kasyn do gry w pokera w Las Vegas, od Las Vegas Strip do Downtown. Istnieje wiele różnych rodzajów gier pokerowych, a wiele z nich można znaleźć w tym samym kasynie. Istnieją kasyna, które oferują wiele odmian, kasyna, które oferują niewiele opcji i wiele pomiędzy. Ważne jest, aby wybrać świetny stół do pokera. Im lepiej grasz, tym większe masz szanse na wygraną. Poszliśmy do każdego stołu pokerowego w Las Vegas Strip i Downtown Vegas, i wiemy, jakie są najlepsze i najgorsze kasyna, jakie może zaoferować Las Vegas.

Kiedy zaczynasz grać w dowolne warianty gry w pokera, jest jedna rzecz, którą każdy gracz musi znać, ręce kart pokera. Te karty pokerowe, często określane jako rankingi rąk, pomogą ci zrozumieć, która kombinacja kart pomoże ci pokonać innych graczy. Jednak nie wszystkie gry pokerowe są sobie równe, więc istnieją pewne niewielkie różnice w rozdaniach kart pokerowych.

Ten ranking rąk do pokera dotyczy większości form pokera, w tym:

Ten ranking strony działa dla większości form gry Lowball, w tym:

Rankingi kart w trzech kartach

Ten konkretny ranking rąk może być użyty tylko wtedy, gdy natrafisz na trzy warianty pokera, ponieważ gracz będzie grał tylko z trzema kartami. Większość innych gier pokerowych używa pięciokartowej ręki.

Video poker jest dość prosty, więc jeśli zrozumiesz ranking innych rozdań, będzie ci łatwo grać.

Mogą istnieć inne gry i warianty pokera, ale są to obecnie najbardziej popularne gry. Jeśli są inni, których przegapiliśmy, pamiętajcie, że każda gra, choć nieznacznie się zmieniła, będzie miała bardzo podobne zasady i rankingi rąk. Zatem zrozumienie podstaw gry da ci dużo czasu w pokerze. Aby uzyskać więcej informacji na temat rankingów rozdań pokerowych, przeczytaj ten artykuł: Texas Holdem.

Poker to jedna z najłatwiejszych gier karcianych, ponieważ jest bardzo prosta, z mało mylącymi działaniami. Kiedy mówimy o pokerze, najczęściej kojarzymy go z Texas Hold'em; ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych obecnie odmian pokera. Użyjemy kroków, których używa Texas Hold'em podczas grania, ale nie martw się, jeśli chcesz grać w inne warianty pokera, takie jak Omaha, kroki są dokładnie takie same lub mają niewielką zmienność, która nie wprowadzi Cię w błąd, jeśli rozumiesz te kroki.

Aby zapoznać się z warunkami, których nie znasz lub nie znasz, zapoznaj się z Glosariuszem pokera, aby zapoznać się z opisami i objaśnieniami powszechnych terminów używanych w pokerze.

Zanim zaczniesz wręczać ci karty, istnieje kilka reguł dotyczących stołów, na które musisz uważać podczas siadania. Zwykle zobaczysz ułamek, 4 USD / 8 USD lub 100 USD / 200 USD. Są one takie, abyś wiedział, czym są Mała Niewidoma (SB) i Duża Ciemna (BB). Zakłady w ciemno są używane zamiast Antes, przymusowego zakładu, który gracze muszą postawić przed otrzymaniem jakichkolwiek kart, tylko dwie osoby będą musiały postawić na rundę.

Mała ciemna stawia tylko połowę ante lub minimalny zakład początkowy, a duża ciemna postawi minimalny zakład.

Po postawieniu SB i BB krupier rozdaje karty. W Texas Hold'em, otrzymasz tylko 2 karty, z których możesz rozpocząć, ponieważ reszta kart to karty wspólne; są to karty, które wszyscy gracze mogą wykorzystać do stworzenia kombinacji pięciu kart. Każdy gracz patrzy na dwie karty, które zostały rozdane, a stamtąd rozpoczyna się pierwsza runda licytacji.

Gracze chodzą dookoła, zaczynając od osoby na prawo od BB i albo sprawdzają, foldują albo podbijają. Obchodzi się dookoła stołu, aż osiągnie BB, gdzie może zdecydować się podnieść, spasować lub sprawdzić. Jeśli ktoś podbije, wszyscy gracze są ponownie pytani, czy chcą zadzwonić, podbić lub spasować. Po umieszczeniu dokładnej ilości w puli, rozpoczyna się kolejna runda.

Po pierwszej rundzie licytacji krupier umieści trzy karty na środku stołu. Te trzy karty nazywają się Flop. Po umieszczeniu trzech kart następuje kolejna runda licytacji. W zależności od dwóch kart, które masz przed sobą, możesz zdecydować się na podbicie, sprawdzanie, spasowanie lub fold. Gdy cały stół dobiegnie końca, rozpocznie się kolejna runda.

Rozdający umieści teraz jeszcze jedną kartę na środku stołu wraz z trzema poprzednio umieszczonymi kartami; ta karta nazywa się The Turn. Teraz są 4 karty wspólne i dwie karty osobiste, które ma każdy gracz. Rozpocznie się kolejna runda licytacji, wraz z takimi samymi wyborami jak wcześniej.

Ostatnia karta jest następnie rozdawana przez rozdającego, co daje w sumie 5 kart wspólnych. Ostatnia rozdana karta nazywa się The River. To będzie ostatnia runda licytacji. Niezależnie od tego, którzy gracze będą nadal grać w tym momencie, będą na zmianę składać zakłady lub sprawdzać. Ostatni gracz, który wezwie zakład, będzie musiał pokazać swoje karty pozostałym graczom. Jeśli ten gracz jest zwycięzcą rundy, inni gracze mogą pokazać karty lub ukryć je (dobrą strategią jest ukrywanie ich niezależnie od tego, czy blefujesz, czy masz dobrą rękę).

Oczywiście, zwycięzca rundy bierze tyle żetonów, które są w puli. Po wyczerpaniu żetonów nie można już grać.

Poker można powiedzieć, że ma 50% szczęścia i 50% umiejętności, więc nie zapomnij zdobyć doświadczenia i umiejętności podczas gry i nauki.

Gry online są legalne we Francji od 2010 roku dzięki ustawie o hazardzie francuskim, która pozwala regulowanym i licencjonowanym witrynom pokerowym działać i oferować swoje usługi, ale jest pewien haczyk. Jak prawo stoi obecnie, to -> Czytaj więcej

W poniedziałek gigant pokerowy Amaya Inc. ogłosił, że dyrektor generalny David Baaznov ma plany zakupu firmy i przejęcia pełnej własności. Firma jest właścicielem serwisów PokerStars i Full Tilt, a także innych podmiotów, które dokonały globalnego -> Czytaj więcej

W ramach 2. dorocznego GPI American Poker Awards ogłoszono listę kandydatów. Nominacje odbyły się nie poprzez głosowanie z ponad 80 członków, którzy są częścią branży, w tym zawodników i kadry kierowniczej. Ceremonia -> Czytaj więcej

Graj w nasze Gra w pokera online i popraw swoje umiejętności. Ta gra bez pobierania może być odtwarzana na dowolnym komputerze z systemem Windows lub Mac oraz na telefonach i tabletach z Androidem i iPhone'em.

© Copyright 1999-2017 Poker Gaming Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Replay Poker to strona dla dorosłych przeznaczona dla graczy w wieku 18 lat lub starszych. Nie oferujemy gier hazardowych na prawdziwe pieniądze ani możliwości wygrania prawdziwych pieniędzy lub nagród.

Praktyka lub sukces nie oznacza przyszłego sukcesu w grach hazardowych.

Ciesz się pokerem online na najlepszych stronach pokera. Dzięki naszym specjalistycznym rankingom i szczegółowym recenzjom najlepszych witryn pokera łatwo wybrać odpowiedni pokój pokerowy. Zapewniamy świetne bonusy rejestracyjne oraz ekskluzywne freerolle i promocje dla graczy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem linku PokerGuru. Znajdź zdjęcia najlepszych pokojów pokerowych poniżej i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wybranej witryny pokera klikając na przycisk "Graj teraz".

Khelo365 jest prowadzony przez grupę byłych pokerzystów, którzy doskonale rozumieją potrzeby graczy w pokera i zaspokajają to samo. Khelo365 została założona w grudniu 2012 roku i przez długi czas dodawała sporą pulę graczy. Rake jest najniższy w każdym indyjskim portalu pokerowym. Kupowanie żetonów jest natychmiastowe dzięki kartom kredytowym / debetowym, NetBanking. Realizacje są przetwarzane przez NEFT na dowolne indyjskie konto bankowe w ciągu 48 godzin roboczych. System kasowy działa za pośrednictwem State Bank of India. Oprogramowanie Khelo365 jest przygotowane na urządzenia mobilne. Nie ma ŻADNEGO odliczenia do poziomów blindów 25/50.

Zgodność gier Khelo365

Oprogramowanie Khelo365 działa na systemach Linux, Mac, smartfonach, telefonach z systemem Android, urządzeniach iPhone, iPadach, oknach i wszelkiego rodzaju urządzeniach. No Limit Holdem i Omaha Poker są rozgrywane 24 godziny na dobę 7 dni w obu grach cashowych i turniejowych.

Khelo365 prowadzi regularne freerolle dla nowych graczy, aby budować swoje bankrolls. Gry NLHE i PLO z buy-inami od 50 INR do 10 000 INR można znaleźć na Khelo365, oferując różnorodność wszystkim graczom pokera. Nie ma ŻADNEGO odliczenia od wypłat nagród w wysokości do 25/50 poziomów niewidomych. System kasjerski jest całkowicie obsługiwany przez State Bank of India. Khelo365 akceptuje wszystkie indyjskie karty debetowe, karty kredytowe (VISA, Master Card, Maestro, AMEX) i bankowość netto. Płatności są dokonywane niezwłocznie za pośrednictwem przelewów NEFT.

Adda52.com jest pionierem pokera online w Indiach i nadal prowadzi z maksymalnym ruchem pokerowym w Indiach z ponad 9 zarejestrowanymi użytkownikami Lakh. Na stronie pokerowej znajdują się wszystkie popularne gry pokerowe, w tym Texas Hold'em Poker, Omaha Poker, Omaha Hi / Lo Poker, Sprint Poker i Crazy Pineapple Poker. Strona oferuje fascynujący zakres gier karcianych, Sit & Go, Cash Games i ekscytujące Turnieje. Istnieją także różne rodzaje turniejów Free-roll, w których gracze mogą ćwiczyć, a następnie rywalizować w większych pokerowych turniejach. Oferowane gry są całkowicie legalne i gwarantują całodobową rozrywkę. Ogólnie strona pokerowa oferuje gry dla wszystkich typów graczy od amatorów do profesjonalnych graczy w pokera.

Wspierany przez wydajną obsługę klienta, ciekawe warianty pokera i zaawansowane oprogramowanie, Adda52.com nie tylko obiecuje niezrównane wrażenia z gier online, ale także zapewnia wyjątkową okazję do gry i rywalizacji z najlepszymi graczami z całego kraju. Jak mówi tag-line "Where India Plays Poker", strona zaprasza miłośników pokera z całych Indii do grania w bogaty interfejs do gier na dowolnym urządzeniu - PC, Mac, Smartphone lub iPad. Witryna akceptuje wszystkie indyjskie karty kredytowe i debetowe, bankowość netto i opcje płatności gotówką. To, co najlepsze w Adda52.com - jest w 100% bezpieczne, ponieważ posiada certyfikaty iTech Labs i Norton.

Adda52.com to największa strona pokerowa w Indiach, w której Indie grają w pokera. Jest to w 100% bezpieczna platforma posiadająca certyfikat Random Number Generator od iTech Labs w Australii, który jest zaufanym nazwiskiem w świecie pokera online. Strona oferuje szeroką gamę gier pokerowych, co oznacza, że ​​jest coś dla wszystkich poziomów graczy w pokera

Adda52.com jest największą stroną pokerową z ponad 9 lakh zarejestrowanymi użytkownikami w Indiach i zapewnia graczom dostęp zarówno do krajowych, jak i międzynarodowych turniejów pokera pokerowego. Oprócz oferowania wielu turniejów online i gier pieniężnych z różnymi buy-inami, strona oferuje także graczom z Indii kilka okazji do wzięcia udziału w popularnych międzynarodowych turniejach pokerowych, takich jak turnieje WPT i indyjskie, takie jak DPT. Oferuje wyrafinowaną platformę do gier z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami, która jest kompatybilna z każdym komputerem lub urządzeniem mobilnym i gwarantuje najlepsze wrażenia w grach.

9stacks to jedna z najbezpieczniejszych platform w Indiach do odkrywania, odkrywania i gry w pokera online, regularnie.

Reklamowany jako najgorętszy start w dynamicznie rozwijającej się internetowej pokerowej przestrzeni w Indiach, 9stacks gwarantuje najszybsze wypłaty dokonywane przez prawdziwych, sprawdzonych graczy na stronie internetowej, w branży pokera.

Firma, która została założona w kwietniu 2017 r., Kładzie nacisk na doświadczenie użytkownika, przejrzyste zasady i bezpieczeństwo, aby zachęcić nowych graczy. Jako firma, 9stacks wierzy w zachęcanie graczy do doskonalenia swoich umiejętności pokerowych, aby pojawili się jako gracze, z którymi można się liczyć, jednocześnie poszerzając i budując społeczność pasjonatów pokera w Indiach.

Strona oferuje w tej chwili w 100% legalne warianty No Limit Texas Holdem i Pot Limit Omaha Poker, które można odtwarzać płynnie w przeglądarkach, Androidzie, iOS oraz na komputerach klienckich dla Windows i Mac. Jest także zgodny ze standardem PCI-DSS, umożliwiając szybką, bezpieczną płatność. Platforma przyjmuje depozyty za pośrednictwem wszystkich indyjskich kart debetowych i kredytowych, bankowości internetowej, UPI i portfeli takich jak pieniądze Airtel, Freecharge, OlaMoney, Oxigen i YesPay.

Gra w 9 pozycjach jest w 100% legalna i całkowicie bezpieczna. Generator liczb losowych (RNG) jest zabezpieczony certyfikatem iTechLabs w Australii.

9stacks ma jeden z najniższych grabi w branży.

W przypadku turniejów pobierają one jednorazowo 10% rake, podczas gdy tylko 4% rake (bez limitu) jest naliczane na prywatnych stołach.

W przypadku stołów kasowych naliczony rake wynosi do 5%. Więcej szczegółów na temat struktury prowizji można obejrzeć tutaj.

Stoły do ​​pokera są niezwykle przyjazne dla użytkownika i stanowią jedną z najlepiej wyglądających tabel wśród istniejących stołów pokerowych w całej branży.

Interfejs jest jasny, czytelny i przyjazny dla urządzeń mobilnych. Jeden ma również możliwość przełączania się na nowe motywy tła podczas gry, w celu dopasowania do nastroju i zwiększenia wydajności.

Panel czatu ma kolorowe nowe przyciski, a snazzy pasek przewijania został celowo umieszczony po prawej stronie, co zapewnia jeszcze lepsze wrażenia w grach. Czat dealera można włączyć lub wyłączyć w dowolnym momencie.

Przejścia są gładkie i wyraźne, ponieważ każdy ruch, czy to twój, czy też przeciwników, jest animowany jasnym żółtym kółkiem "circle-time9rdquo; wskaźniki pokazujące, ile zostało czasu.

To, co uwielbiamy, to to, że ty, gracz, jesteś zawsze w centrum stołu w wizualizacji, a gra naprawdę kręci się wokół ciebie!

Nowi gracze, którzy chcą odkrywać pokera, mają szczęście, ponieważ 9stacks ma wiele stołów o niskich stawkach (tak niskie, jak 1p buy in!) I specjalne turnieje freeroll, które pozwalają ci zrozumieć i ćwiczyć grę we własnym tempie.

9stacks pozwala ci tworzyć prywatne stoły chronione hasłem, w których wejście jest ograniczone tylko do tych graczy, którzy otrzymują zatwierdzone przez twórcę hasło w swoim zarejestrowanym identyfikatorze e-mail. To dobrodziejstwo dla wszystkich, którzy lubią grać w pokera w zaufanym kręgu rodziny i przyjaciół.

Proste, proste promocje:

9stacks ma odświeżającą politykę promocji. Oferty depozytowe są bardzo proste i proste, bez ukrytych, podstępnych warunków. To, co widzisz na stronie, jest tym, co dostajesz.

9stacks podniósł poprzeczkę dla konkursów pokera w całej branży. Sprawdź konkurs #LFGVegas, który umożliwia lot do Vegas za darmo tutaj.

Zdobądź 150 najlepszych stackerów na liście liderów co tydzień, a nagrody pieniężne o wartości Rs 1,5 Lakh.

Osiągnij 3 najlepsze stopnie w rankingu i wygrywaj smartfony co miesiąc. Kolejne 97 rankerów wygrywa nagrody pieniężne do 20K każdy!

  • 100% legalna platforma do gry w pokera online
  • iTechLabs, Australia Certified RNG.
  • Zgodność z PCI-DSS, błyskawiczne, bezpieczne płatności
  • Całkowicie bezpieczne i przejrzyste transakcje
  • Niezwykle przyjazny dla użytkownika, bardzo płynny interfejs użytkownika
  • Bezproblemowe gry na platformach takich jak Android, iOS, Instaplay i komputery klienckie
  • Proste, proste oferty i konkursy

PokerBaazi.com to szybko rosnąca i najbardziej zaufana strona internetowa w Indiach. Dzięki skłonności do bycia stroną dla ludzi, PokerBaazi zapewnia bezpieczny i przejrzysty portal dla graczy z całego kraju, aby grać w pokera z dowolnego miejsca io każdej porze.

PokerBaazi przeznaczony jest wyłącznie dla graczy z Indian Poker i koncentruje się na udostępnianiu najlepszych ofert i promocji dla graczy. Od blindów ½ do blindów 500/1000, istnieje szeroki wybór stołów Texas Hold'm i Pot Limit Omaha, które działają 24 * 7, dzięki czemu PokerBaazi może obsłużyć graczy ze wszystkich stawek, zarówno małych, średnich, jak i wysokich.

PokerBaazi ma niesamowity harmonogram turniejów z miesięczną gwarancją ponad 3 crore. Turnieje na PokerBaazi są specjalnie zaprojektowane przez PokerBaazi Pro Team, którzy mają duże doświadczenie w turniejach na żywo i online. Aby uzyskać niesamowite wrażenia z gry zwanej Poker, PokerBaazi jest miejscem, w którym można być.

Transakcje na PokerBaazi są chronione 256-bitowym szyfrowaniem Secure Sockets Layer, co oznacza, że ​​wszystkie dokonane płatności są bezpieczne. Płatności można dokonywać za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, bankowości internetowej, a także wpłat gotówkowych w wybranych miastach. Proces wypłaty jest szybki i kończy się w ciągu 24 godzin. Wypłaty można żądać za pośrednictwem czeku lub przelewu online. Wypłaty na PokerBaazi są przetwarzane we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Specjalny zespół pomocy technicznej PokerBaazi jest zawsze dostępny do rozstrzygnięcia zapytań graczy w krótkim czasie odpowiedzi. Wsparcie PokerBaazi można uzyskać pod bezpłatnym numerem 1800 3000 9630 między 13:00 a 21:00 od poniedziałku do soboty lub w godzinach [chronionych pocztą elektroniczną] przez całą dobę.

PokerBaazi ma przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które jest przesiąknięte standardowymi międzynarodowymi regułami pokera i zasilane przez międzynarodowy generator liczb losowych (RNG). PokerBaazi ma najbardziej lubiany interfejs pokerowy w kraju.

Mówiąc o funkcjach, PokerBaazi ma listę ekscytujących funkcji. Kafelkowanie i kaskadowanie pozwala grać na wielu stołach naraz bez żadnych kompromisów pod względem komfortu i wygody. Notatki Gracza to kolejna niesamowita funkcja na PokerBaazi, która pozwala ci zanotować twoje spostrzeżenia innych graczy, co może być kluczowym czynnikiem wpływającym na ich przewagę. Pobierz wersję PokerBaazi to wszystko, czego potrzebujesz, by pozbyć się kłopotów z uruchomieniem przeglądarki i cieszyć się najlepszą obsługą.

Dzięki swojej zoptymalizowanej wersji mobilnej, PokerBaazi daje swoim graczom niesamowitą szansę gry nawet w ruchu. PokerBaazi będzie nadal dodawać nowe ulepszone funkcje do swojej listy.

Zespół PokerBaazi jest zawsze zaangażowany w idealizację najbardziej ekscytujących promocji w obwodzie Indian Poker. PokerBaazi ma duże bonusy natychmiastowego depozytu do 100%, mega nagrody lojalnościowe, lukratywny program "Poleć znajomy" i regularne wydarzenia z ogromnymi gwarancjami.

To pierwsza w Indiach pierwsza marka gwarantowana przez CRORE. Dzięki biletom dostępnym po niskich cenach za pośrednictwem turniejów satelitarnych, The MoneyMaker z pewnością zmieni grę!

Jeśli chodzi o ekscytujące turnieje, PokerBaazi ma pełne ręce roboty! Pierwsza z 4 edycji w 2018 roku miała zagwarantowaną pulę nagród o wartości ponad 4,1 crore! Zwycięzca tablicy liderów PPL 2018 pojedzie do domu w oszałamiającym Harleyu Davidsonie!

Będąc jedną z najpopularniejszych promocji cashowych w kraju, Cash Drive pozwala graczowi ustawić własne cele, które przynoszą ciężkie nagrody. Można wygrać do 300% depozytu!

O grze Mad Over Poker

Wszyscy oszaleliśmy z powodu gry w pokera, prawda? Wygrywamy część i tracimy trochę w grze, którą kochamy. Ale tutaj mamy zupełnie nową stronę pokerową, Mad Over Poker, oferującą szansę na całe życie. Każdy gracz ma szansę nie tylko wygrać, ale i wygrać duże!

MAD OVER POKER to reakcja na trendy branżowe w ostatnich latach sprzyjające bardziej rekreacyjnemu modelowi, gorącym promocjom, dobrym szaleństwom & gry gotówkowe na wysokie stawki.

Jak sama nazwa wskazuje, Mad Over Poker to platforma pokera online prowadzona przez grupę doświadczonych i pełnych pasji pokerzystów z Indii. Ich celem jest przekazanie pozostałym entuzjastom pokera najlepszego doświadczenia z najlepszych gier online z doskonałymi funkcjami wyszukiwania, wygodnym wyborem stołów, świetnymi funkcjami układania płytek / kaskadowania w trybie multi-tabling, zawsze widoczną kasą i układem z Grafika stołu 3D.

Stwórz darmowe konto w grze Mad Over Poker & zacznij wygrywać już dziś!

Wspierany przez światowej klasy technologię, bezpieczny interfejs i aktywną obsługę klienta, Mad Over Poker obiecuje być jednym z najbardziej zwariowanych & niedopasowane internetowe platformy do gier. Zapewnia także wyjątkową okazję do gry i rywalizacji z najlepszymi graczami z całego kraju. Strona zaprasza miłośników pokera z Indii we wszystkich wariantach do grania na bogatym interfejsie do gier na dowolnym urządzeniu - PC, Mac, Smartphone lub iPad. Witryna akceptuje wszystkie indyjskie karty kredytowe i debetowe & Bankowość netto.

Mad Over Poker oferuje zróżnicowane struktury szalonych turniejów, niewiarygodnych darmowych rzutów i gier pieniężnych o wysokich stawkach, aby spełnić różne oczekiwania wszystkich graczy. Są one zaprojektowane przez zespół profesjonalistów na żywo, a także przez ekspertów internetowych. Wszyscy w Mad Over Poker mają takie samo znaczenie niezależnie od ich stawki.

Bezpieczeństwo jest najbardziej integralną częścią każdej branży. Ale przyjmują nawet jeden próg wyżej! Ma przyjazny dla użytkownika interfejs jako platformę gier online, przycięty ze wszystkich najlepszych wrażeń z gry w pokera online i zapewniający wygodę swoim użytkownikom. Witryna jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi przeznaczonymi dla laptopów / tabletów / smartfonów. Witryna umożliwia także natychmiastową grę. W przypadku smartfonów pobierz aplikację i graj tam, gdzie chcesz i gdzie chcesz. Ustawienia są zaawansowane i można je dostosować za pomocą filtrów apt dla graczy, aby znaleźć odpowiednie gry. W przypadku napotkania jakiegokolwiek problemu, istnieje 24 * 7 obsługi klienta, aby pomóc rozwiązać swoje problemy za pośrednictwem czatu, poczty e-mail i połączenia.

Mad Over Poker ma również dodatkową premię - możesz ćwiczyć tyle, ile chcesz w naszym kasynie i pokerze. Pamiętaj też - w przeciwieństwie do wielu innych kasyn online i pokoi pokerowych, kiedy wygrywasz, otrzymujesz pełną wypłatę!

SIGNUP100: Użyj tego kodu, aby uwolnić 100INR za darmo podczas rejestracji.

FDBONUS: 100% bonus przy pierwszym depozycie.

Mad Over Poker zapewnia wysokiej jakości działania online, które oferują najlepszą technologię, oprogramowanie i infrastrukturę w Internecie.

Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć o grze online i oferowanych funkcjach. Uzyskaj informacje o grze, szczegóły opcji płatności, dane kontaktowe, aby pomóc Ci lepiej Ci służyć. Mad Over Poker nie może pozostać w biznesie bez swoich graczy, i pokazuje swoje uznanie dzięki ogromnym programom bonusowym, gorącym promocjom, które będą się zmieniać co miesiąc, ale zawsze są ekscytujące i świetny program lojalnościowy. Więc miej oko na te, aby skorzystać z naszych niesamowitych ofert!

Ilość oferowanych gier i turniejów jest po prostu zdumiewająca, oprogramowanie jest niewiarygodnie gładkie i chociaż jest nowością w branży, Mad Over Poker obiecuje pozostawić swój ślad w grze online.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 38 = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map