graj w monopol online za darmo bez pobierania

graj w monopol online za darmo bez pobierania

Nie ma potrzeby wprowadzania Monopoly, prawdopodobnie najbardziej znanej gry planszowej na świecie, której celem jest zrujnowanie przeciwników poprzez zakup nieruchomości. Graj przeciwko komputerowi (gry od 2 do 4 graczy), kupuj ulice, buduj domy i hotele, a następnie zbieraj czynsze od biednych zawodników lądujących na twoich nieruchomościach. Ta internetowa wersja Monopoly, szczególnie wierna oryginałowi, ma 3 poziomy trudności i możliwość wymiany kart pomiędzy graczami.

Ta nowa wersja Galactic Gems przenosi nas na niezbadane planety o niezwykłej jasności, takie jak.

Zagraj w grę karcianą Serca przez Internet z 3 graczami kontrolowanymi przez komputer. Twoim celem jest zdobywanie punktów.

Zrób maksymalnie angielskie słowa z losowego wyboru sześciu liter i znajdź słowo używając wszystkich.

Nie ma potrzeby wprowadzania Monopoly, prawdopodobnie najbardziej znanej gry planszowej na świecie, której celem jest.

Bejeweled 3 to najnowsza odsłona kontynuacji stworzonej przez Popcap, która jest początkiem.

Zuma zemsta jest kontynuacją słynnej gry online o tej samej nazwie, opublikowanej przez Popcap, która.

Bubble Town to nowa internetowa wersja popularnego "Puzzle Bubble", bardzo dobrze wykonane i.

Fajna gra w backgammon online, w której możesz zmierzyć się z komputerem na dwóch poziomach trudności. Celem jest.

Dołącz do słynnego programu telewizyjnego "Wheel of Fortune" z tym szczególnie wiernym online.

Treasures of the Mystic Sea to darmowa i ekscytująca gra typu match 3, która ma kilka interesujących elementów.

Pomóżcie burmistrzowi Miasta Myszy oczyścić miasto z inwazji czarnych kotów w tym niesamowitym.

Dołącz do słynnego programu telewizyjnego "Family Feud" z darmową wersją online w języku angielskim. Ankiety były.

Gra w pasjansa na polu golfowym, która cię kusi? Kliknij karty tuż nad lub pod.

4 strony internetowe do gry w Monopoly Online za darmo

Oto lista 4 strony internetowe do gry Monopoly online za darmo. Skorzystaj z tych stron internetowych, aby cieszyć się dobrą grą Monopoly, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Wybierz grę przeciwko botom lub znajomym lub po prostu przeciwko przypadkowym przeciwnikom. Wszystkie te strony umożliwiają granie w Monopol za darmo. Niektóre z tych stron oferują klasyczną grę Monopoly, a reszta oferuje nową wersję gry Monopoly z kilkoma zmianami. Możesz wybrać dowolną wersję Monopoly za darmo.

Zacznijmy od nich i jeśli lubisz Family Feud, a następnie sprawdź strony internetowe, aby zagrać w Family Feud online.

Pierwszy Monopol gra online na liście jest oferowana przez POGO.com. POGO oferuje grę zbliżoną do klasycznego Monopoly. Możesz wybrać grę przeciwko graczom lub robotom. Strona pokazuje również liczbę graczy online. Gra jest światową edycją Monopoly; oznacza to, że możesz kupować / sprzedawać nieruchomości nawet poza Stanami Zjednoczonymi, takimi jak: Hongkong, Kapsztad, Stambuł, Rzym itd. Wszystkie pozostałe zasady gry są takie same jak w klasycznym Monopolu. Istnieje opcja Historia, którą możesz kliknąć, aby sprawdzić historię ruchów granych przez Ciebie i Twoich przeciwników w dowolnym momencie.

Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że aby grać, musisz posiadać konto na stronie POGO.com. Konto jest bezpłatne i łatwe do zdobycia.

Zylom.com to druga strona internetowa do gry w Monopoly online za darmo. Pozwala także wybrać, czy chcesz grać przeciwko prawdziwym przeciwnikom, czy botom. W przypadku botów możesz wybrać poziom trudności: First Time Buyer, Entrepreneur i Tycoon. Strona pokazuje górny widok planszy Monopoly, natomiast po prawej stronie widać wszystkie wymagane informacje. Tutaj znajdziesz również zegar pokazujący czas, jaki upłynął od rozpoczęcia gry. Poniżej licznika znajduje się pole Historia, które pokazuje wszystkie ważne czynności, które miały miejsce podczas gry wraz z datownikiem.

Możesz wybrać grę z rejestracją lub bez rejestracji dla konta.

Trzecia witryna na liście to nic innego Hasbro, oficjalny producent gry planszowej Monopoly. W wersji online Hasbro oferuje grę Monopoly Empire, w której musisz posiadać największe światowe marki, takie jak McDonald's, Spotify, Intel, Ducati, Coca-Colę, Xbox itd. Celem gry jest kupowanie większych marek w celu zbudowania imperium w określonym terminie. Pamiętaj, że im większa jest popularność marki, tym wyższy jest koszt jej posiadania. Musisz więc mieć wszystko na uwadze i budować własne imperium.

Oprócz zbierania marek możesz także zbierać pieniądze, czas i szansę. The Szansa jest niespodzianym prezentem, który może zaoferować cokolwiek losowo. Istnieją również różne mini gry w głównym Imperium Monopoly, które również będziesz zadowolony.

Ostatnią witryną na liście jest Y8.com i oferuje grę o nazwie Monopoly Money Wars. Możesz grać w grę jako 1 gracz lub 2 graczy. Celem gry jest to samo, co w Monopolach, gdzie musisz zebrać maksymalną kwotę, ale ta gra jest całkowicie zmieniona. Są różne miejsca, w których musisz iść i zebrać więcej pieniędzy, ale szybciej niż twój przeciwnik. Każda lokalizacja jest podobna do poziomu i decyduje się na rzucanie kostką. Na głównych poziomach dostępne są również poziomy premiowe, dzięki którym można z łatwością zarobić duże kwoty.

Są to 4 darmowe strony do gry w Monopoly online za darmo. Sprawdź je i rozpocznij zabawę od razu. Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami i nazwami innych stron internetowych, które oferują Monopoly online za darmo.

Popularna gra planszowa

Popularna gra planszowa

Popularna gra planszowa

Monopoly Galactic Imperia Komputer Monopol gra ze statkami kosmicznymi i planetami

Monopoly Electronic Edition Monopoly tutaj Teraz edycja elektroniczna

Boo-opoly Halloween Monopoly Gra planszowa

Farm-Opoly Monopoly Board Zasady gry z zwierzętami hodowlanymi

The Game of Life Najlepsza klasyczna rodzinna gra planszowa

Gra budowlana Gra o buldożerstwo i wrzucanie ładunków

Śr. Ocena: (Oceny graczy - Średnia ocena na 5) Oceń & Przejrzeć

Przepraszamy, ale nie jesteśmy już w stanie zaoferować tej gry.

 • Co jest darmowe - Graj w grę przez 100 minut.
 • Rozmiar pliku - 73 MB
 • Zagraj w It - Win XP / Vista / 7
 • Wsparcie - Wsparcie Monopoly
 • Gra stworzona przez - PopCap
 • Fantastyczna grafika i pasująca muzyka.
 • Wysoce konfigurowalny
 • Zapewnia aktualną pomoc i statystyki
 • Zapisz swoją grę w dowolnym momencie
 • Pojedyncza gra może trwać bardzo długo
 • Istnieje kilka kłopotliwych elementów interfejsu
 • Możesz grać tylko z trzema innymi graczami

Do not Pass Go, nie zbieraj 200 $. Dopóki nie zagrasz w monopol!

Przenieś klasyczną grę planszową na swój komputer już dziś! Zbuduj swoją fortunę poprzez sprytne i staranne transakcje na rynku nieruchomości. Kupuj, sprzedawaj i handluj liniami kolejowymi i narzędziami, domami i hotelami, aby uzyskać przewagę nad konkurencją i postawić się na łatwej drodze!

Fani Monopoly: jest to ta sama gra, którą zawsze lubiłeś grać, z mnóstwem nowych ekscytujących funkcji, dzięki którym twoje wrażenia są jeszcze lepsze.

Znakomita grafika 3D i animacje sprawiają, że Monopol nabiera życia jak nigdy dotąd

Każda część klasycznego Monopolu - plansza, uczynki, hotele i wszystko inne - jest pięknie ilustrowana żywą kolorystyką i fakturą. Uwielbiam być samochodem wyścigowym, pancernikiem, naparstkiem lub top hat? Dzięki Monopoly każdy element gry odbija się i ślizga z unikalnymi animowanymi ruchami. Uważaj jednak! Ląduj na placu więzienia i przyjeżdża policyjna furgonetka, żeby cię zabrać.

Mnóstwo opcji pozwalających grać w dowolny sposób

Czy chcesz umieścić miły bonus gotówkowy na bezpłatnym parkingu? Nie ma problemu! Z Monopolem, większość gry jest w pełni konfigurowalna. Oto niektóre z reguł, które możesz zmienić:

 • Darmowy parking - ulubiona konfigurowalna reguła każdego użytkownika, zmień ją, aby uzyskać różne kwoty pieniężne, jeśli trafisz na bezpłatny parking
 • Właściwości w Start - dla szybszej gry, losowo rozprowadź 2, 4 lub wszystkie właściwości wśród graczy na początku gry
 • Początkowa gotówka - chcesz mieć więcej pieniędzy na rozpoczęcie gry? Nie ma problemu!
 • House Per Hotel - sprawiają, że potrzebujesz tylko 3 domy przed wybudowaniem hotelu
 • Zdać GO Salary - dać graczom więcej gotówki, gdy przejdą Go
 • Wyznaczyć na GO Salary - Chcesz premii za faktyczne lądowanie w GO? Zmień to, aby zarobić więcej gotówki.
 • Aukcje - Włącz lub wyłącz aukcje, jeśli nie chcesz licytować nieruchomości, których gracze nie kupują

Graj przeciwko innym graczom lub samemu

Jedną z najlepszych rzeczy na temat komputera Monopoly jest to, że nie potrzebujesz innych graczy. Możesz grać przeciwko maksymalnie 3 graczom na różnych poziomach trudności. Lub możesz grać przeciwko nawet trzem innym graczom ludzkim! Lub po prostu rzuć wyzwanie znajomemu w grze jeden na jeden - wszystko zależy od Ciebie!

Nie wiesz, jak grać w Monopoly lub chcesz uczyć kogoś innego? To proste w trybie nauczyciela

Jeśli nie wiesz, jak grać w Monopoly, lub po prostu odświeżyć swoją pamięć, po prostu wybierz "Tryb nauczyciela", a samouczek gry zapozna Cię z zasadami gry. To świetny sposób na nauczanie Monopolu każdemu, zwłaszcza dzieciom! Gra jest dość łatwa w użyciu i prawie każdy powinien ją szybko opanować.

W trybie Nauczyciela fajnie jest doradzić, na jakie nieruchomości najlepiej wpaść i na które warto zainwestować. Pomoże ci to nauczyć się kilku sztuczek z gry, które mogą sobie wyobrazić bardziej doświadczeni gracze.

Nie chcesz długiej gry? Nie ma problemu. Mnóstwo opcji, aby przyspieszyć

Czasami monopol może być trochę długi. Dobra wiadomość, ta wersja gry oferuje kilka opcji, dzięki którym gra będzie szybsza:

 • Zmień zasady, aby rozpowszechniać właściwości wśród graczy przed rozpoczęciem gry.
 • Spraw, by elementy gry były szybsze lub automatycznie przesuwaj się do miejsca, w które się toczą, za pomocą przycisków strzałek zwiększających szybkość
 • Wyłącz animacje, aby przyspieszyć grę
 • Wyłączaj aukcje, aby nie trzeba licytować na nieodkupionej nieruchomości

Czy jesteś na statystyki i zapisy gier? Ta wersja Monopoly ma coś dla ciebie

Chcesz wiedzieć, ile obrotów wymaga przeciętna osoba, aby obejść planszę gry? Co powiesz o tym, które nieruchomości i grupy nieruchomości zostaną najpewniej wylądowane? A co z najbardziej wyrzuconym numerem kości? Co powiesz na bieżący zapis twoich wygranych i strat na różnych poziomach trudności? Pomiędzy Stats a Teacher Mode, wszystko to czeka na Ciebie.

Dokładna wersja komputerowa klasycznej gry planszowej, tylko lepsza!

Podróżuj w czasie do szczęśliwego dzieciństwa z Monopoly na stole w jadalni! Tym razem jednak możesz grać w dowolnym momencie; nie trzeba czekać, aż rodzice, bracia lub siostry wrócą do domu. Możesz także zapisać szczególnie długie lub zaangażowane gry na później.

Nieważne, czy jesteś ekspertem czy nowicjuszem, pobierz Monopoly i wypróbuj go już teraz!

 • Cała zabawa w zwykłą grę Monopoly z mnóstwem dodanych funkcji
 • Graj w Monopoly sam, kiedy tylko chcesz lub graj z przyjaciółmi!
 • Zabawne animowane elementy gry
 • Muzyka relaksacyjna
 • Profesjonalna i kolorowa grafika 3D
 • Wiele reguł, które można dostosowywać - zmień grę tak, aby pasowała do sposobu, w jaki chcesz grać!

Każdy chce, aby byli bogaci, potężni i zdolni do poruszania światem machnięciem swoich nadgarstków. W klasycznej grze planszowej Monopoly nie potrzebowaliśmy marzyć o byciu ważnym; po prostu byliśmy. Jako jedna z najbardziej rozpowszechnionych gier na świecie, to naturalne, że obejrzy przynajmniej kilka cyfrowych wydań.

Ta najnowsza wersja PopCap Games jest prawdopodobnie jedną z najlepszych, jakie możesz znaleźć. Obejmuje ona oficjalne zasady, pozwala mieszać się z niektórymi niestandardowymi regułami domu, automatyzuje przebieg postępowania w piękny sposób i opakowuje wszystko w atrakcyjny pakiet. To nie tylko zabawa i gry; chociaż może mieć większość tego, co kochamy w Monopolach, ma też większość tego, co i my nienawidzimy.

Błyszczące jak świeżo menowana moneta

Jednym z typowych problemów, które mogą przeszkodzić w korzystaniu z komputerowej wersji Monopoly, jest prosty fakt, że może wydawać się nieco nieświeży. Nikt nie chce po prostu wpatrywać się w cyfrową tablicę na ekranie. Na szczęście nikt nie jest bardziej świadomy tego zjawiska niż PopCap. Firma włożyła wiele pracy w sprawienie, by Monopol wyglądał dobrze i to się pokazuje.

Po pierwsze, gra nie jest odtwarzana na dwuwymiarowej reprezentacji planszy, ale w całkowicie zrealizowanym trójwymiarowym środowisku wraz z kamerą, która przesuwa się i przybliża na planszy w celu uzyskania dodatkowego dramatu. Podobnie, żetony nie tylko ślizgają się bez życia, poruszają się jak żywe istoty. To nie tylko sprawia, że ​​przebieg gry wygląda bardziej interesująco, ale niesamowicie zabawnie jest patrzeć. Każdy token ma swoją własną unikalną animację, która jest jednocześnie urocza i dramatyczna; nawet normalnie nieożywione przedmioty, takie jak klasyczne żelazko i but, poruszają się, jakby miały wygrać mistrzostwo.

Inne szlify zostały zrobione, aby wypolerować grę. Plansza jest idealną ilustracją oryginalnej planszy, do której wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Efekty dźwiękowe zostały dodane, aby uczynić rzeczy żywszymi; odgłosy budowy można usłyszeć, gdy kupujesz dom, a syreny policyjne zgasną, gdy zostaniesz wciągnięty do więzienia.

Najlepsze jest to, jak są obsługiwane kości. Możesz je rzucić jednym naciśnięciem przycisku lub możesz je podnieść myszą. Wykonanie tej ostatniej daje większą kontrolę nad tym, jak można je rzucać i przewracać. Naprawdę pomaga to sprawić, że czujesz się bardziej jak prawdziwa gra planszowa, a nie jak tania, zdigitalizowana symulacja Monopoly.

Zapewniając, że ich wersja Monopoly jest dużo bardziej aktywna niż większość innych adaptacji, PopCap sprawił, że zabawa w podstawową i w dużej mierze ponadczasową była przyjemnością. Obowiązują wszystkie standardowe zasady monopolu. Możesz kupić dowolną nieruchomość, na której lądujesz. Odmowa zrobienia automatycznie umieszcza go na aukcji. Walcowe duble mogą przynieść ci kolejną turę, ale podwójna walka podwoi cię w więzieniu. Możesz rozwijać nieruchomości, które udało Ci się zmonopolizować, budując na nich domy i hotele. Możesz spłacać długi hipoteczne. Możesz dokonywać bezpośrednich transakcji z innymi graczami i zbierać 200 $ za każdym razem, gdy przejdziesz Go. Nie ma tu nic niezwykłego.

Jeśli nie grałeś w Monopoly wcześniej lub nie znasz norm standardowych, co może wydawać się zaskakująco popularne, możesz zdecydować się na grę z samouczkiem. To powoduje, że pop-upy od wujka Pennybags pojawiają się okresowo i wyjaśniają zasady, które odnoszą się do gry. Chociaż mogą trochę zakłócić przepływ, są jasne, zwięzłe i miłosiernie krótkie. Nie wyjaśniają tylko, w jaki sposób działają zasady gry, ale zawierają także kilka dobrych wskazówek strategicznych, które były popularne w grze turniejowej. Na przykład Pennybags może wskazywać, które kwadraty są statystycznie najbardziej wylądowane, jaka jest idealna liczba domów, które można założyć na własność, lub nawet jak można wykorzystać swój czas w więzieniu na swoją korzyść. To naprawdę bardzo wnikliwe.

W porządku, jeśli nie lubisz standardowych zasad. Monopol zawsze otwierał się na wszelkie reguły domu. Możesz zmienić wyjściową kwotę gotówkową każdego gracza, zdecydować, ile nieruchomości może posiadać na początku gry, zagrać z ograniczoną liczbą domów, wyłączyć aukcje, zamienić darmowe miejsce do parkowania w pulę pieniężną i tak dalej. Może nie być tak obszerna, jak to, co możesz robić w życiu, ale opcje, które masz, są całkiem dobre i są lepsze niż te, które prawdopodobnie znajdziesz gdzie indziej.

Możesz dalej spersonalizować Monopol, wybierając ogólną estetykę. Możesz grać w jednym z pięciu różnych salonów i pokolorować kości na kilkanaście sposobów. Istnieją również trzy różne utwory, których można słuchać podczas grania, z których wszystkie są relaksującą kolekcją kawałków jazzowych. Biblioteka może wprawdzie być większa, ale przynajmniej gra daje możliwość wyłączenia ich. W takim przypadku odtwarzanie własnej muzyki jest proste.

Wykorzystanie możliwości komputera

Nie może to być fizyczna gra planszowa, ale format komputerowy ma swoje zalety. Jak wszyscy na pewno wiedzą, pojedyncza gra w Monopoly może trwać kilka godzin, jeśli nie dni. Utrzymanie tablicy podczas jej "off9rdquo; godziny mogą być królewskim bólem w szyi. Tymczasem gry komputerowe, takie jak ta, można zapisać w dowolnym momencie, dzięki czemu długie gry są znacznie łatwiejsze do zachowania.

Bardziej imponujące są statystyki, które są automatycznie aktualizowane. Każde miejsce na planszy będzie sprawdzać, jak często każdy z graczy ląduje na nich. Ich monitorowanie może być szczególnie przydatne w celu uzyskania dobrego pomysłu na temat właściwości, które należy kupować i / lub rozwijać.

Nie potrzebujesz również innego gracza, aby cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Monopol. Możesz równie dobrze grać z niektórymi botami. Nie są tak dobre, jak inni gracze, ale wszystkie rzeczy uważane za ich sztuczną inteligencję nie są takie złe.

Jeśli możesz przyłączyć się do innych graczy, niestety jesteś ograniczony do gry na hotseacie. To nie jest najgorsze, ponieważ Monopol działa najlepiej, gdy wszyscy są w pokoju. Jednak niektóre funkcje online prawdopodobnie byłyby miłe.

Niezależnie od tego, z jakim sprzeciwem chcesz się zmierzyć, gry są niestety ograniczone do maksymalnie czterech graczy, w przeciwieństwie do ośmiu gier planszowych. Chociaż entuzjaści Monopol twierdzą, że czterech jest optymalną liczbą graczy, wciąż szkoda, że ​​nasz wybór jest tak ograniczony pod tym względem.

Żadna gra nie jest idealna, niezależnie od jej formatu. Jako skomputeryzowana wersja gry planszowej, monopol PopCap jest podwójny, ponieważ ma problemy zarówno z oryginalną grą, jak i z elektroniczną symulacją. Podczas gdy ta adaptacja robi wiele, aby wszystko wydawało się fizyczne, jest to denerwujące, gdy zdajesz sobie sprawę, że nie trafiła ona w jeden konkretny obszar.

Nie możesz po prostu sprawdzić kart swoich czynów, jak to tylko możliwe w normalnej grze. Aby przyjrzeć się atrybutom twoich właściwości, musisz spojrzeć na odpowiednie płytki na samej planszy. To nie jest wielka sprawa, ale nadal jest to bardzo niewygodny sposób na zrobienie czegoś, co w przeciwnym razie powinno być tak proste. Jest jeszcze gorzej, jeśli nie znasz układu planszy, ponieważ nie ma rymów ani powodów, dla których nieruchomości są zorganizowane dla każdego, kto mieszka poza Atlantic City.

Największy problem z Monopolem PopCap nie jest jednak winą PopCap. W przeszłości grałeś wiele rund Monopolów, ale ile ich ukończyłeś? Większość ludzi może prawdopodobnie policzyć ten numer jedną ręką. Pojedyncza gra może trwać zbyt długo dla własnego dobra.

Z hipotekami, ofertami handlowymi i opcjonalną pulą darmowego parkowania, prowadzenie kolejnego gracza w celu ukończenia bankructwa jest po prostu bardzo trudne. Szczególnie przebiegli gracze mogą odmówić wymiany jakichkolwiek nieruchomości w tym zakresie, a całe godziny można spędzić z każdym, kto dosłownie kręci się po planszy. Byłoby miło, gdyby ktoś mógł po prostu wymyślić lepsze warunki wygranej w tej 80-letniej grze, ale wciąż nas to wymyka.

Jednak tak naprawdę nie można winić PopCap za wykonanie tego, co zamierzali zrobić. Brodawki i cała ta, jest to najprawdziwsza i najbardziej rozbudowana wersja Monopolu, którą można dostać na komputer.

Chociaż możliwość grania z większą liczbą osób byłaby przyjemna, a niektóre elementy interaktywne mogłyby wykorzystać trochę pracy, nie można zaprzeczyć, że jest to wciąż zabawna i wciągająca gra, którą można łatwo wykorzystać zarówno na komputerze, jak i na znajomych. Różne akcenty estetyczne są bardzo ładne, postępowanie jest przyjemne do oglądania, a format komputera poprawia klasyczną grę na wiele sposobów.

Jeśli ty i twoi kumple nadal cieszą się wyścigiem do Boardwalk i Park Place, jest to godna wersja do odbioru.

Dave Galvin jest niezależnym pisarzem i zapalonym graczem. W jakiś sposób udało mu się znaleźć sposób na połączenie dwóch pasji.

Zagraj w Monopoly Online Multiplayer Nie Pobierz gry online - Zagraj w Monopoly Online Multiplayer Nie Pobierz Romów z gier wideo - Retro Game Room

Nowa zawartość dodawana do strony codziennie!

Znajdź najlepszy utwór na PlayStation 2

Zarabiaj do 100 000 Viz w tej konkurencji!

Pomóż nam zdobyć nowe systemy, takie jak gry DOS (01-14-18)

Oto, jak zdobyć przedmiot na PlayStation już dziś! (01-06-18)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 − = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map