gow codzienny klub bonusowy

gow codzienny klub bonusowy

Codzienny klub bonusowy z nowymi funkcjami

W ostatnich kilku miesiącach DBC przynosi codzienne nagrody, których większość z nas już nie potrzebuje. MZ w końcu zaktualizował go, dodał rzeczy, które możemy wykorzystać, usunął rzeczy, których nie używamy, i dodał nową funkcję.

Oto, czego możesz się spodziewać w tym miesiącu po odnowieniu członkostwa w klubie Daily Bonus:

Break Chests From Your Treasures

Jeśli jesteś podobny do mnie, masz mnóstwo przedmiotów w swoich skarbach (w szczególności wiele zestawów narzędzi), których nie możesz otworzyć, po prostu wejść do ekwipunku później, aby je złamać! MZ wreszcie dał nam rozwiązanie. Po odnowieniu DBC w lutym twoje skarby automatycznie będą miały przycisk przerwania obok każdego przedmiotu. Otrzymasz Power Essence, za każdy przedmiot, który złamiesz.

Nowe codzienne bonusy za logowanie do gry

W tym miesiącu zniknęły kolumny i insygnia. Zostały zastąpione Artefaktami Starożytnymi i Kule. Zwiększyła się również liczba VIP, RSS, Shards i prędkości.

Codzienna premia za dostęp do bonusu za logowanie

Tak jak poprzednio, za zalogowanie się otrzymasz dodatkową nagrodę w 6 prostych dniach. W tym miesiącu będzie możliwość 4 różnych, pełnych zestawów podstawowych.

Zestaw podstawowy TheLegend27 Ice

Nowy DBC Only, Kingdom

Królestwo # 1018, jest grą, dla członków DBC, TYLKO. Będąc tam, otrzymasz Prędkość treningu 500%, kolejka oddziałów 10.000%, redukcja o 5,000 odłamków ognia i 1 milion dni Badania / redukcja konstrukcji.

Codziennie otrzymasz dodatkowy prezent Athena, po prostu za bycie członkiem DBC. Odłamki, artefakty, kule i VIP to tylko niektóre z rzeczy, które możesz zdobyć.

Podobnie jak w poprzednich programach DBC, będą odbywać się specjalne wydarzenia, tylko dla tych osób. Istnieją również nagrody Pick Your Inferno we wszystkich imprezach solowych Inferno.

Jeśli jesteś członkiem DBC, otrzymasz dodatkowe bonusy od swoich statystyk VIP. Obecnie jest dodatkowa 250% do zwiększenia Ataku Troop, Obrony Troop, & Zdrowie żołnierzy.

Obecnie działa wydarzenie odnowienia członkostwa DBC. Wykorzystaj to, aby zdobyć dodatkowe nagrody.

Daily Bonus Club State Boosts - Przegląd

Dla każdego gracza, który niedawno zalogował się w grze, na pewno zauważyłeś kilka nowych stanów.

Są dzięki uprzejmości twórców gier i nie są stałe, ale raczej próbą bonusów, które członkowie Daily Bonus Club otrzymują w stanie DBC.

Szybka analiza bonusów i ich przydatności ...

 • Zmniejszenie pliku żołnierzy najemników nie jest zbyt użyteczne - jest niskie, a drzewo nie ma zasobów ani redukcji przyśpieszania
 • Taktyka bitewna i badania zwiększają jedynie redukcję kosztów zasobów, więc nie ma tu dużej zachęty
 • Ogólny wzrost szybkości badań jest znaczący, więc wszelkie badania, które przeprowadzasz, będą znacznie szybsze
 • Redukcja pliku badawczego jest bardzo duża, więc najprawdopodobniej podczas tego okresu nie użyjesz żadnych plików
 • Świadomość badawcza pozwala na łatwiejsze prowadzenie badań na złożonych drzewach
 • Premia za zestaw modów ma dużą ograniczoną redukcję plików i niewielką redukcję kosztów zasobów, więc jest stosunkowo atrakcyjna
 • Zaawansowane badania bojowe kosztują zero zasobów i mają duży wpływ na koszty przyszłych żołnierzy. Badania kosztują bombę w przyspieszeniach, ale jest to częściowo rekompensowane przez wyzwanie "wyścig do zaawansowanych przyszłych żołnierzy", oferujące nagrody za postęp badań.
 • Przyspieszone zwiększanie liczby żołnierzy w normalnym przyszłym żołnierzu pozwala osiągnąć duży postęp w przyszłych badaniach żołnierzy, nawet jako wolny zawodnik.
 • Podbicie punktów VIP jest niewielkie, ale przydaje się!
 • Koszt 250,000 męskich pochwał dla twojego dowódcy jest użyteczny tylko wtedy, gdy jesteś spłacaczem i masz wystarczającą liczbę dowódców xp, aby podnieść poziom swojego dowódcy
 • 10 dodatkowych sojuszników pomaga maksymalne są przydatne, ale wymagają od członków sojuszu, aby faktycznie kliknij pomoc. Dotyczy zarówno badań, jak i konstrukcji.

Większość bonusów oferowanych w ramach procesu DBC opiera się na badaniach. Niekoniecznie jest to zła rzecz, ponieważ pozwala graczom nadrobić zaległości w badaniach, które mogli przegapić, będąc mniejszymi graczami lub nowszymi graczami.

Trzy najważniejsze doładowania to niewątpliwie:

1- Regularne badania przyszłych żołnierzy

Możesz przejść do darmowego poziomu do poziomu 9/10 w przyszłych badaniach żołnierzy

2- Zdolność do badania świadomości

Jak widać, zdolność ta pozwala na podświetlenie kolejnych badań w drzewie (co nie zawsze musi być oczywiste!)

3- Zaawansowane badania walki

Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo przyspieszeń ... badania w tym drzewie wymagają dużo Najlepsze ceny są obecnie oferowane na poziomie 1, poziomie 2 i poziomie 3!

Proszę, wsiadaj i zdobywaj informacje! Nie pożałujesz tego i zyskasz moc i nagrody w procesie, nie kosztując wielu zasobów.

Wykorzystaj w pełni te darmowe funkcje Daily Bonus Club, póki możesz.

Codzienne bonusy są sposobem, aby gracze otrzymywali bonusy w określonych dniach. Trove zaczął mieć 100% bonusy Cubit w weekendy, ale po Łacie - 4/28/15, wprowadzono dzienne premie, od większej liczby kropli do dropów. Po Patchu Ataku Serca, bonusy Glim i Double Cubit zostały usunięte w celu uzyskania dodatkowych bonusów, a przed aktualizacją - 6/22/16 było 50% (100% dla użytkowników patrona) szybszy bonus wędkarski, który został zastąpiony dodatkowymi polami gem. Również osoby z Patronem będą miały podwójne dzienniki. Każda codzienna premia ma miejsce w ciągu 24 godzin.

Każdego dnia o godzinie 4:00 czasu serwera (7:00 EST) dzienna premia kasuje się, co pozwala graczom uzyskać nową dzienną premię.

W poniedziałki gracze będą mieli szansę na zbiory o 20% większe (początkowo po jednym lub dwóch na roślinę). Gracze mogą mieć gotowe uprawy przed rozdaniem, ta dzienna premia dotyczy tylko zbiorów zebranych w ramach czasowych.

We wtorek gracze będą mieli szansę na wydobycie rudy o 50% więcej (początkowo po jednym na blok). Zwiększa to również szansę na zrzucanie dodatkowych rud, w tym Miner's Trove (ze światów przygód) i Nimble Nimbus Mount (w Sky Realm). Ta dzienna premia dotyczy tylko porcji rudy wydobywanej w ramach czasowych.

W środy gracze będą mieli szansę zdobyć więcej klejnotów poprzez podróż. Ta szansa jest stosowana do otrzymania kolejnego pudełka z jednym otrzymanym, chociaż rzadkość pudełka z klejnotami jest wciąż taka sama. (otrzymuj Epickie Pudełko z Klejnotami daje Ci kolejne Epickie Pudełko z Klejnotami)

W czwartki gracze będą mieli szansę na zdobycie kolejnych dropów potworów podczas przygód. Ta dzienna premia zwiększa także szansę na dropowanie większej ilości broni / ekwipunku, Adventure Boxes i Pemblocks / Meownts. To jednak nie zwiększa szansy na znalezienie trofeów ściennych lub rzadkich ptaków / niedźwiedzi.

W piątki wszystkie Radiant Shards, Shadow Shards lub Shadows Caches otrzymane przez graczy zostaną podwojone. Dotyczy to tylko Leśnych Dętek i Wież Cieni. Nie dotyczy to promienistych odłamków upuszczonych przez Radiant Giants.

W soboty gracze otrzymają dodatkowe EXP na przygodę.

W niedziele gracze otrzymają dodatkowe PD za wygraną w grach PvP. Aby otrzymać bonus, gracze muszą wygrać grę Capture the Flag lub Deathmatch (Club PvP).

W środy gracze będą mieli szansę na zdobycie podwójnego Glim poprzez przygodę. Ta dzienna premia jest bardzo podobna do "Double Glim Week" podczas poprzedniej łaty. W tym dniu gracze otrzymują podwójny glim poprzez cięcie trawy, dropów potworów i skrzyń lochów / lochów. Ta dzienna premia nie dotyczy dekonstrukcji ryb.

W weekendy (soboty i niedziele) gracze zdobędą 1000 kubitów przy wypełnianiu gwiazdy. Wykonując zadania 1 Star i 3 Star w Dungeons and Lairs gracze mogą wypełnić pasek i otrzymać Cubits do wydania w Sklepie.

W środy gracze będą mieli szansę na wydłużenie czasu na wędkowanie. Czas połowu ryby zostanie skrócony z 24 sekund. do 12 (szybciej dla użytkowników patronów).

65% wszystkich gier Match Bonus

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: DZIEŃ ZABAWY

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj z dodatkiem 65%

Wszystkie gry są dozwolone

25x wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Zrealizuj do 5 razy w poniedziałki

77% premii za mecz

Goof, aby grać tylko na automatach

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: LUCKY7

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj w automaty z 77% dodatkiem

25x wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Zrealizuj do 7 razy we wtorki

55% premii za automaty do gry + 5 $ za darmo

Goof, aby grać w automaty do gry, keno i scratch

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: FREESPINS

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj w jednorękiego bandytę z dodatkiem 55%

plus 10 darmowych spinów w grze Spirit of the Inca (10 spinów x 0,50 $)

25 razy wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Zrealizuj do 3 razy w środy

60% premii za automaty do gry + 25 $ za darmo

Odbierz ten bonus 4 razy i otrzymaj 25 USD ZA DARMO

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: CLAIM4

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj w automaty z 60% dodatkiem

25x wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Zrealizuj do 4 razy w czwartki

Skontaktuj się z obsługą klienta Casino, aby odebrać darmowy żeton.

Wpłać 150 $ lub więcej za 77% bonusu

Wpłać poniżej 150 $ za 67% bonusu

Dobrze gra w dowolną grę

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: FRI150

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj z 77% lub 67% ekstra

25 razy wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Zrealizuj do 3 razy w piątki

70% bonusu za mecz + 10% zwrot gotówki

Dobrze gra w dowolną grę

W sekcji COUPONS kasjera

Wykorzystaj kod bonusowy: WEEKEND

Dokonaj depozytu o dowolnym rozmiarze i graj z 70% dodatkiem

25x wymaganie zakładów.

Brak limitów wypłat

Wykorzystaj nieograniczoną liczbę razy w weekendy

10% zwrot gotówki za straty w weekendy

Maksymalnie do 1000 $, 2x wymaganie do postawienia.

Roszczenie poprzez obsługę klienta kasyna

Wypłata zostanie zrealizowana w następnym dniu roboczym, pod warunkiem, że zweryfikowałeś swoje konto, a kasyno ma wszystkie informacje wymagane do dokonania płatności.

All Star Slots oferuje różne metody finansowania konta i wypłacania wygranych. 3 najbardziej popularne wymienione poniżej. Pełną listę można znaleźć w sekcji wpłaty kasjera kasyna.

Karty kredytowe - minimalny depozyt w wysokości 35 USD, maksymalny depozyt w wysokości 1000 USD - natychmiastowy

NETeller - minimalny depozyt w wysokości 35 $, maksymalny depozyt w wysokości 1000 $ - natychmiastowy

Skrill - minimalny depozyt w wysokości 35 $, maksymalny depozyt w wysokości 1000 $ - natychmiastowy

Gracze z Białorusi, Bułgarii, Polski, Federacji Rosyjskiej, Serbii i Ukrainy nie mogą korzystać z następujących bonusów: Bon powitalny, Premie bez depozytu do pierwszego depozytu.

Odnów swój codzienny klub bonusowy - zaktualizuj nagrody!

Członkowie DBC - czas na ŚWIĘTOWAĆ! Jako nagrodę za twoją lojalność, zapewniamy ci te NIESAMOWITY premie od dzisiejszych EKSKLUZYWNY Dzień Uznania DBC :

Dołącz Codzienny klub bonusowy dzisiaj i weź te NIESAMOWITY premie od dzisiejszych EKSKLUZYWNY Dzień Uznania DBC

 • NOWY: 6M Przyspiesza redukcję dnia we wszystkich drzewach badawczych dla wszystkich graczy, którzy odnawiają lub dołączają do DBC już dziś! Wszyscy dotychczasowi członkowie DBC otrzymają 2-dniową redukcję prędkości na wszystkich drzewach badań. To potężne wzmocnienie rozpocznie się od momentu, w którym dziś dołączysz do DBC i będzie trwać do MIDNIGHT PST 23 lutego!
 • NOWY: Incredible Join DBC Event, który zawiera jeden pełny zestaw nowego eteru Wonder Core!
 • NOWY: Dostęp do nowego wydarzenia DFC Appreciation Day przepełnionego spektakularnymi nagrodami!
 • I wiele więcej!

Oto kilka niesamowitych odkryć, które możesz zdobyć odnawiając swój dzienny bonus:

Przerwij skrzynie ze swojej ekwipunku

Masz dość łamania sprzętu w ekwipunku narzędzi jeden po drugim? Odnów swoje członkostwo DBC, a nie będziesz musiał! Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Odnów swoje członkostwo DBC na luty 2017.
 2. Przejdź do moich przedmiotów > Skarby.
 3. Kran Przerwa pod Open.

Obserwuj, jak wszystkie przedmioty w tej skrzyni pękają i otrzymują Power Essence w zamian za każdy przedmiot, który złamiesz.

Teleportuj się do nowego Królestwa DBC-Only

Teleportuj się do Królestwo DBC Trove (# 1018) dla Zwiększenie prędkości treningowej o 500%, zwiększenie kolejki o 10 000%, redukcja o 3 000 odrzutów ognia i redukcja 1 miliona badań i konstrukcji.

Nowe codzienne bonusy za logowanie do gry

Każdego dnia odkryjesz ogromny schowek jednego z poniższych:

 • 1800 starożytnych artefaktów
 • 600 000 Kule Czasowe
 • 60 000 Odłamków Ognia
 • 1,5 biliona punktów VIP
 • 90 Pakiet zasobów trylionów
 • Pakiet 1 800 000 Speed ​​Up Days

Nowa nagroda za codzienną premię za logowanie

Zaloguj się przez sześć kolejnych dni, aby zarobić DBC Rhea Set Chance Losowo Full Set set Chest .

Ta Skrzynia faktycznie daje możliwość zdobycia jednej z czterech skrzyń zestawu podstawowego:

 • Kompletna skrzynia rdzenia Rhea
 • Kompletna skrzynia z kompletem Nian Core
 • Full Ice TheLegend27 Core Set Chest
 • Kompletna skrzynia ze styropianem

Oglądaj skrzynkę odbiorczą na prezenty wysłane bezpośrednio z Ateny! Obejmują one 10 000 Odłamków Ognia, 250 Starożytnych Artefaktów, 80 000 Kule Czasowe, 200 000 Kamiennych Kolumn, 200 000 VIP, 500 000 Heroicznych Insygniów, i więcej!

Ekskluzywne wydarzenia i nagrody za wydarzenia

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wydarzeń, a także dodatkowe nagrody we wszystkich innych Wydarzenia !

Członkowie DBC będą mieli również dostęp do specjalnego Skrzynia z nagrodami za zdobycie Inferno we wszystkim Inferno Solo wydarzenia, pozwalające wybrać własne nagrody!

Zyskaj jeszcze więcej ogromnych korzyści! Jeśli jesteś także w Daily Bonus Club, znajdziesz NIESAMOWITE Bonus 250% dodane do twojego Ataku Troopa, Obrony i Zdrowia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

21 − = 15

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map