fajne gry online bez pobierania

fajne gry online bez pobierania

Gry hostingowe od ponad 12 lat: Uważamy, że umieściliśmy najlepsze gry online dla dzieci & nastolatki w jednym miejscu. Od klasyki do najnowszej, od prostej zabawy po najbardziej wymagające. Baw się dobrze!

Jak grać w Bubble Trouble: W tej zabawnej grze dla dzieci twoja misja polega na przesuwaniu wszystkich bąbelków i przechodzeniu do następnego poziomu. Po wystrzeleniu bąbelka dzieli się na dwie mniejsze. Trzeba je dzielić, dopóki nie znikną.

Fishy to zabawna i wciągająca gra zręcznościowa dla dzieci, w której musisz zjeść swoją drogę do sukcesu - poprzez chrupanie ryb mniejszych od ciebie. W tej grze jest zbyt wiele ryb w morzu - i je się lub je się! Zaczynasz jako malutka, mała ryba w stylu Nemo i musisz wyrosnąć, aby stać się najbardziej przerażającym stworzeniem w morzu! Jest tylko jedna zasada - możesz jeść tylko ryby mniejsze od ciebie. Jeśli trafisz na taki, który jest większy - to zasłony!

Ta kolorowa gra w stylu labiryntu w trybie online sprawdzi twoje szybkie reakcje i umiejętności obserwacji, ponieważ nad tobą płynie mnóstwo ryb pod różnymi kątami iz różnymi prędkościami. Musisz zachować szczególną ostrożność, ponieważ najmniejszy niewłaściwy ruch może spowodować, że staniesz się pokarmem dla ryb! Pożycz swoją drogę do wielkości i stań się największą i najgorszą rybą w okolicy! Gotowy mały facet? Powodzenia!

Bubble Struggle 2 jest następcą bardzo popularnej gry Bubble Trouble i jest kolejną z tych zabawnych i wciągających gier w strzelanie baniek (1/2 graczy), w której grasz rolę diabelskiego charakteru (ubrana w trencz, żółty T-shirt i jaskrawoczerwone szorty). Celem gry jest zniszczenie niebezpiecznych bąbelków poprzez podzielenie ich na mniejsze komponenty, a następnie zniszczenie ich wszystkich razem, nie pozwalając, by bąbelki cię dotknęły.

Do pokonania są trudne poziomy, z mnóstwem bonusów do zdobycia, takich jak dodatkowy czas, tarcza ochronna, zwolnione tempo i inne. Masz do wyboru 3 różne typy gier - Jeden gracz, w którym przechodzisz różne poziomy; Two Player, w którym możesz grać razem ze swoim przyjacielem (zalecane 2 klawiatury) lub Single Level, gdzie naprawdę będziesz walczył o przetrwanie podczas kręcenia wszystkich tych bąbelków. Przejdź Bubble Buster!

Blooming Gardens to zabawna i wciągająca gra logiczna dla dzieci. Spraw, by twoje zielone palce pracowały w tej wymagającej grze w ogrodzie. Rozmieść rośliny w rzędach po pięć lub więcej, aby wyczyścić trochę miejsca w ogrodzie i uzyskać kontrolę nad ogrodem, ponieważ rośliny rosną szybko. Im więcej roślin usuniesz w jednym rzędzie, tym więcej punktów otrzymasz. Upewnij się, że droga przez ogród jest jasna.

Po prawej stronie ekranu gry możesz zobaczyć, które 3 rośliny będą rosły w Twoim ogrodzie. Gra kończy się, gdy twój ogród jest zarośnięty. Bądź tak szybki i inteligentny, jak tylko możesz, inaczej nie będziesz w stanie szybko znaleźć drogi przez wszystkie te zakłady. Nie pozwól, aby ogród był zarośnięty. Baw się z ogrodnikiem!

Burger Restaurant to zabawna, szybka gra symulacyjna, w której można zarobić na hamburgery, koktajle mleczne i frytki. Jest to gra fabularna, w której grasz rolę ruchliwej kelnerki, obsługującej głodnych, zestresowanych klientów. Pojawiają się znikąd, a atmosfera staje się intensywna, gdy czekają na zamówienie! Musisz być szybki na palcach, aby nadążyć!

Celem tej gry symulacyjnej menedżera restauracji jest pomoc w nauce prowadzenia skutecznego biznesu usług gastronomicznych. Otrzymujesz karę za marnowanie żywności i potencjalne zarobki w twojej restauracji. Każdego dnia masz nowe wyzwanie - dzienny cel zarobkowy, który musisz osiągnąć, aby Twój sklep z hamburgerami przetrwał. To jest twoja praca i środki do życia, i nie możesz zepsuć tego, więc PRZYJDŹ NA BURGERACH! Szczęśliwe gotowanie!

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że bezpiecznie jest wrócić do wody, aby mieć ładne, spokojne wiosło na małej pontonie. Raft Wars 2 to zabawna i ekscentryczna, turowa strzelanka online dla dzieci (i kontynuacja oryginalnej "Wojny Raftowej"), w której musisz bronić swojego patcha, stworzyć trochę psot i odeprzeć przeciwników próbujących cię powstrzymać (z wszystkie kształty i rozmiary) wystrzeliwując pociski z działa w kształcie bazooki. Simon i Paul, nasze słodkie rodzeństwo z kreskówek - małe dziecko i dziecko, wróciły z zasłużonych wakacji na Karaibach, aby odkryć, że wybudowano Park Wodny nad ich ukrytym skarbem (Simon, młodszy brat, znalazł złoto i diamenty pochowane w piasek we wcześniejszym epizodzie gry). Aby odzyskać swoje cenne łupy, muszą przejść do ofensywy i zmusić park wodny do opuszczenia go, bombardując klientów, ochronę, a nawet maskotkę z Parku Wodnego w serii zwariowanych strzelanin.

Ta beztroska gra wymaga dobrych umiejętności strzelania pociskami, bardzo ostrej oceny i precyzyjnej precyzji, ponieważ bardzo trudno jest ocenić prawidłową moc i trajektorię potrzebną do trafienia przeciwników. Ok. Simon i Paul, wystrzelmy kilka pocisków i upewnijmy się, że najeźdźcy twojego torfu biorą duży plusk! Ciesz się działaniem!

ourWorld to wciągająca gra wirtualna (dla graczy w wieku od 11 lat), która łączy setki mini-gier online z fajnym interaktywnym środowiskiem. W serwisie ourWorld możesz nawiązywać nowe znajomości, spędzać czas w niesamowitych wirtualnych ustawieniach i zbierać przedmioty dla swojego własnego unikalnego charakteru. Wyposażony w ponad 32 000 przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak ubrania, buty, akcesoria, fryzury, a nawet zwierzęta domowe, nasz świat jest niesamowicie dogłębnym społecznym doświadczeniem w grach!

Uwolnij swoją kreatywność, dostosowując Awatar do swoich własnych specyfikacji. Sprawdź swoje umiejętności w grach dzięki ponad 100 popularnym grami flash, które mieszczą się w naszym świecie. Trzymaj się w chłodnych miejskich lokalizacjach, takich jak kawiarnie, centra handlowe, eleganckie apartamenty i wiele więcej! Śledź motto ourWorld - "Graj w gry. Poznać ludzi. Wyglądać dobrze.'

Ciesz się tą niezwykle popularną grą sezonową online! Sling Shot Santa to zabawna i bardzo wciągająca strzelanka z procy, w której musisz wystrzelić i rzucić Świętego Mikołaja tak daleko, jak to tylko możliwe, przez głęboki wąwóz za pomocą katapulty. Mikołaj musi dotrzeć do swojego lojalnego renifera stojącego w odległości około 335 metrów na prawo od wąwozu. Renifery cierpliwie czekają, aż Mikołaj rozpocznie swoją długą podróż, aby dostarczyć prezenty świąteczne dla dobrych małych dzieci na całym świecie. Czy możesz pomóc dzieciom zdobyć zasłużone prezenty w tym roku przez katapultowanie Świętego Mikołaja aż do renifera? To nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać! Powodzenia w próbowaniu !!

Zagraj w Flappy Bird Flash online - bardzo wciągająca gra oparta na aplikacji zręcznościowej indie. Zabawny paradoks z Flappy Bird Flash polega na tym, że jest to bardzo "prosta", ale niezwykle trudna gra zręcznościowa, oparta na umiejętnościach 2D, która może sprawić, że skaczesz po pokoju z wielką frustracją lub w całkowitej radości, jeśli w końcu osiągniesz wynik, z którego naprawdę możesz być dumny. Twoja rola tutaj, jako Nadzwyczajnego Lotniskowca Flappy Bird, pomoże uroczemu ptaszkowi przetrwać w locie tak długo, jak to możliwe, i ostrożnie poprowadzić go pomiędzy niebezpiecznymi, nadjeżdżającymi zestawami zielonych rur, które utrudnią mu drogę.

Jest to jedna z najbardziej rzucających się w oczy gier, w które możesz grać online, i wymaga pełnej koncentracji, elitarnych umiejętności reagowania, eksperckiego wyczucia czasu, szybkiego wciskania przycisków, a przede wszystkim - ładunków kubełków "Patience"! Niewielu graczy stanie się mistrzem kontroli, ale najbardziej zawzięcie zdeterminowani gracze powinni wkrótce znaleźć taktowny rytm kierowania ptaszkiem na jego niebezpieczną podróż. Zmierz się z przyjaciółmi i członkami rodziny, aby zobaczyć, jak daleko mogą posunąć się do przodu Flappy Bird!

Przyjazna rodzinom gra online wirtualnego świata: nasz świat to interaktywna gra symulacyjna "wirtualny świat" dla dzieci w wieku od 11 lat & to łączy w sobie zabawne gry online i interakcje gracza z bogatym środowiskiem wirtualnym zawierającym ponad 32 000 przedmiotów kolekcjonerskich.

Odtwarzany na stronie Flash, ourWorld to miejsce, w którym wybierzesz spośród setek mini-gier online z tematami od zagadek do akcji. ourWorld zawiera również ustawienia zabawne kina, plaże i sklepy, w których można spotykać się i kontaktować z nowymi przyjaciółmi. Możesz także mieć własne mieszkanie i niesamowite zwierzaki!

Zagraj w zabawną i wciągającą wirtualną wersję szybkiej, rodzinnej gry karcianej Uno! Uno 3 oddaje cały chaos i dramat prawdziwej wersji Uno, gdy weźmiesz dwóch kontrolowanych komputerowo przeciwników w wyścigu o "grę" / pozbycie się wszystkich swoich kart!

Podstawowe informacje: Dla tych, którzy nie znają Uno, jest to skoordynowana kolorystycznie, dopasowana gra karciana. Ty i Twoi przeciwnicy zaczynacie od 7 losowych kart, i musicie się ich pozbyć, dopasowując ich kolor lub numer za pomocą karty na wierzchu stosu "Odrzuć" w środku strefy gry. Jednakże, podobnie jak normalne karty z numerami, są też wszystkie rodzaje zwariowanych kart "Dzikich" i "Akcji", które wstrząsają rozgrywką.

Powody, dla których warto zagrać w tę wirtualną grę karcianą: Jeśli jesteś fanem Uno i lubisz grać z przyjaciółmi lub rodziną wcześniej, powinieneś rozkoszować się tą niesamowitą wersją online. Zasady i rozgrywka są dokładnie takie same - więc spodziewaj się dziesiątek zwrotów akcji, gdy gracze ścigają się, by opróżnić rękę, próbując pokrzyżować przeciwników za pomocą dobrze rozmieszczonych Dzikich kart!

Strategia do wygrania: Chociaż potrzebujesz ogromnej ilości szczęścia, aby odnieść sukces w Uno, możesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo dzięki dobrej świadomości, strategii i taktycznej grze. Miej oko na ilość kart, które opuścili Twoi przeciwnicy! Jeśli przeciwnik sprowadza się do jednej karty (Uno), może zagrać kartę "Pomiń" lub "Odwróć", aby odmówić jej zagrania w ostatnią kartę! Ostrożne, inteligentne korzystanie z kart Dzikich i Akcji jest niezwykle ważne!

Gra skoncentrowana - Pielęgniarka Suzy Jest to relaksująca gra z ukrytymi przedmiotami, która zwiększa akumulację i koncentrację. W szpitalu jest kompletny chaos, w którym pielęgniarka Suzy ma pracę. Musisz pomóc pielęgniarce Suzy znaleźć jej rzeczy i wprowadzić porządek do szpitala. Musisz minąć trzy pokoje. W każdym pokoju masz listę przedmiotów, które musisz znaleźć. Wystarczy kliknąć obiekt za pomocą myszy, a zniknie. Po znalezieniu wszystkich obiektów opuścisz pomieszczenie i przejdziesz do następnego. W przypadku, gdy nie uda ci się znaleźć obiektu, możesz użyć przycisku "Podpowiedź". Możesz również ustawić dźwięk i muzykę w polu "Opcje". Szczęśliwego sprzątania!

Online Mysteries of Sherlock Holmes Museum Game to bardzo zabawna i wciągająca łamigłówka i gra przygodowa w jednym. To nie tylko świetna rozrywka dla młodych "detektywów", ale także gra edukacyjno-obserwacyjna połączona z mnóstwem zabawy i wesoło spędzonych godzin! Trzeba mieć oko na szczegóły, aby znaleźć wszystkie ukryte wskazówki w Muzeum Sherlocka Holmesa. Istnieją trzy różne obszary, w których możesz rozwiązywać zagadki. Twoim celem jest znalezienie wszystkich przedmiotów wymienionych na dole ekranu gry, aby ukończyć poziom. Pośpiesz się, bo zegar tyka!

Gra Boxhead Halloween kontynuuje globalną misję ratowania cywili przed zombie. To All-Hallows-Eve (wieczór Halloween) i Boxville został opanowany przez zombie. Musisz zagrać rolę bohatera i wyjść i uratować wszystkich cywili w wiosce. Masz ograniczoną ilość czasu na znalezienie grupy cywilów, którzy zastanawiają się nad wioską, która chce zostać uratowana. Im więcej czasu spędzasz na rozglądaniu się - tym więcej zombie wyłazi z kryjówki.

Poprowadź cywili (niebieskich facetów) do bezpieczeństwa, broniąc ich przed atakiem zombie. Twoim zadaniem jest doprowadzenie całej grupy bezpiecznie do punktu ratunkowego, a im mniej czasu spędzasz na strzelanie do zombie - tym więcej masz czasu na poszukiwania i ratowanie. Do wyboru są 4 różne bronie, które stają się dostępne podczas przechodzenia przez kolejne poziomy. Masz do wyboru Pistolet, Uzi, Shotgun i Grenade, jeśli chodzi o obronę przed zombie.

Każda broń (z wyjątkiem pistoletu) ma ograniczoną ilość amunicji, ale w różnych miejscach na ulicy dostępne są skrzynie z amunicją, które uzupełniają rezerwę amunicji. Nie próbuj strzelać do każdego zombie, którego widzisz - nie jest zadaniem, aby je wszystkie zastrzelić. Twoim zadaniem jest ratowanie cywili!

Castle Cannon 2 to zabawna strzelanka strzelecka, w której możesz wysadzić zamek wroga za pomocą swojej fachowej precyzji! Jest to sytuacja podwójnego oblężenia, w której atakujesz zamek wroga, podczas gdy w tym samym czasie twój zamek jest atakowany i trzeba go bronić. Przebij swojego przeciwnika swoim przebiegłym kanonem! Możesz grać przeciwko komputerowi lub znajomemu (na tym samym komputerze). Możesz wybrać różne kolorowe postacie jako swój profil. Spróbuj zniszczyć zamek przeciwnika za pomocą jak najmniejszej ilości braków i tak szybko jak to możliwe!

Marbles Lines to klasyczna strzelanka do gry w obronę wieży dla dzieci, której celem jest upewnienie się, że postępująca linia różnokolorowych marmurów (kulek) nie dotrze do końca ścieżki. W tej zabawnej i barwnej grze musisz strzelać różnokolorowymi marmurami na maszerującą linię marmurów, która krąży po ścieżce. Jeśli pierwsze marmury trafią do dziury na końcu tej ścieżki - gra się skończy!

Marble Lines to łatwa w obsłudze wersja popularnych gier typu tower defense, idealna dla młodszych dzieci. Użyj swojej Marmurowej Blaster, aby wystrzelić nowe kule do linii, jedna po drugiej. Wyeliminuj kulki, tworząc grupy 3 lub więcej tego samego koloru. Wyczyść wszystkie kulki w linii na każdym poziomie do postępu. Twoje szybkie reakcje zostaną przetestowane, ponieważ tak wiele marmurów skrada się po ścieżce. Będzie również korzystał z twoich zdolności koordynacji kolorów, ponieważ musisz trzymać dopasowane kule tego samego koloru - pod presją! Myślisz, że masz to, czego potrzeba? Zadowolony marmurkowy mlaskanie!

Street Skater: Project Long Beach jest bardzo wymagającą, opartą na klawiaturze, rolkową grą akcji, w której musisz używać wirtualnych umiejętności rolkowych, aby sprawdzić swój refleks i pozostać na nogach oraz pokonać zegar podczas jazdy na łyżwach po niebezpiecznej, zjazdowej plaży. ulica przy dużej prędkości. Lataj po rampach i wykonuj intensywne skoki i fantazyjne sztuczki, aby zdobywać premie czasowe i zdobywać jak najwięcej punktów. Unikaj pieszych, ławek, znaków drogowych i innych przeszkód. Żyj śmiało, wybierając trudniejszą trasę w dół ulicy. Ale wciąż bądź ostrożny i kontroluj, ponieważ jeden zły ruch i SPLAT - prawdopodobnie będziesz miał paskudny upadek!

Powody, dla których warto zagrać w tę zabawną grę symulacyjną na łyżwy: Street Skater zapewnia surowe ćwiczenie twoich ostrych umiejętności reagowania, gdy pokonujesz zatłoczoną ulicę z szybkością szoku. Naprawdę dobra koordynacja ręka-oko i ostre umiejętności w zakresie klawiszy strzałek są bardzo ważne, ponieważ potrzebujesz szybkiej zmiany kierunku, aby uniknąć kontaktu z przeszkodami i innymi ludźmi chodzącymi po ulicach! Czy jesteś gotowy zostać supergwiazdą na rolkach? Weźmy tę jazdę na maksa!

Catch 33 to szybka gra o koncentracji dla dzieci, nastolatków i dużych dzieci. Działa również jako dobra koordynacja ruchów dłoni i oka w trybie online, gdzie musisz złapać serię ruchomych numerów na ekranie w jak najkrótszym czasie. Poruszają się z prędkością błyskawicy, więc musisz być super-duper-szybki, aby je złapać. To prosta, szybka gra akcji, która może po prostu wywołać u Ciebie zwariowane emocje - a szaleństwo nigdy nie było tak pyszną zabawą!

To oszałamiające wyzwanie gwarantuje uśmiech lub dwie twarze i oferuje niekończące się godziny wciągającej rozrywki. Zdobądź speedstera; sprawdź, czy jesteś wystarczająco szybki. Cieszyć się! Ta dziwna gra o małych liczbach wymaga umiejętności koordynacji rąk i oczu, bionicznych możliwości koordynacji myszy i oczu głodnego jastrzębia. Kiedy zaczniesz, jesteś uzależniony - nie ma potrzeby zatrzymywania się; jesteś teraz w strefie oscylacji umysłu, która porusza się z super-dźwiękową prędkością. Powodzenia!

Quack We Can !! Zdecydowany Athletic Coach pilnie wymagany dla Duck Life 4! Podnieś swoją reputację mistrza mini-gry, przekształcając śliczne małe kaczki w skaczące bezimiennego na światowej klasy sportowców! Duck Life 4 to dogłębna, zabawna i wymagająca gra ulepszeń, strategii i umiejętności (i kontynuacja w bardzo popularnej serii Duck Life), w której musisz wyszkolić drużynę sportową małych kaczątek w konkurencyjnych wyścigach, zwiększając ich liczbę Atrybuty sportowe w trzech wymagających mini-grach. Przyjmujesz rolę głównego trenera i mentora dla swoich kaczek, i musisz zdecydować, kiedy jedzą, trenują i rywalizują. Zaczynając od bardzo ograniczonych wyścigów, musisz powoli zwiększać atrybuty biegania, skakania, latania i wytrzymałości małego ptactwa poprzez rygorystyczne szkolenie, staranne przygotowanie i dobre zarządzanie wyścigami.

Ta epicka i niezwykle rozrywkowa gra akcji online, oparta na światowym wrażeniu, jakim jest aplikacja Duck Life, łączy planowanie strategiczne z fizycznym wysiłkiem dobrej gry na klawiaturze. Inteligentne zarządzanie zespołem i strategia są kluczowe! Twoje wierne kaczki są chętnymi uczestnikami we wszystkich planach treningowych "nigdy nie rzucaj ręcznika", ale musisz upewnić się, że każda osoba jest odpowiednio przygotowana i gotowa, zanim weźmiesz udział w wyścigu (Jeśli jeden z twoich ludzi jest w drodze nad jego głową, będzie mocno pobity podczas miksowania z profesjonalistami). Ważne są także szybkie reakcje i dobre umiejętności obserwacyjne, ponieważ każda mini gra zmusza do szybkiego myślenia na nogach i biegania / skakania / unikania z aplombem! Czas chwycić za czapkę i gwizdek trenera i trenować te kaczki! Kwak Kwak! Taka jest postawa!

Jewel City to klasyczna gra typu "match 3 jewels", podobna do popularnej gry "Bejeweled". Będziesz zdenerwowany tym ograniczonym czasowo wyzwaniem szybkiej reakcji. Zamień sąsiednie klejnoty (obok siebie lub powyżej / poniżej), aby dopasować trzy podobne klejnoty w rzędzie. Istnieje wiele bonusowych klejnotów, które podwajają lub nawet potrajają twoje punkty lub dmuchają kupę klejnotów na raz. Ponieważ gra opiera się na czasie, zmusza do szybkiego myślenia i pomaga rozwijać umiejętności reakcji. Czy potrafisz dopasować błyszczące klejnoty pod naciskiem? Dowiedzmy Się!

Czy możesz pomóc Bobowi złodziejowi, aby uratować jego dobre imię? Bob nie jest złym facetem! Został niesłusznie oskarżony o przestępstwo w swoim mieście i musi ironicznie udowodnić swoją niewinność poprzez kradzież ważnych dokumentów podczas zbierania ukrytych pieniędzy i łupów po drodze! Twoja praca w grze Bob The Robber 2 ma pomóc przebiegłemu bohaterowi, Bobowi, przemycić poziomy na wielu piętrach, uniknąć wykrycia, ukraść łup i zdobyć ważne dokumenty w tej opartej na czasie grze akcji!

Bob the Robber 2 to lekka, umiejętna gra zręcznościowa, w której Bob wędruje po ograniczonej przestrzeni, strzeżonych budynkach z zamiarem "uwolnienia" ważnych projektów i dokumentów. Musi wypełnić szereg zadań snoopy na każdym poziomie, które obejmują blokady pobrania, wyłączanie laserów, oszukiwanie kamer bezpieczeństwa i wiele więcej!

Wymagane umiejętności: Ta zabawna i innowacyjna łamigłówka platformowa i zręcznościowa wymaga dobrej strategii, starannego planowania i pewnego sprytu dla podstępnych taktyk! Dobra kontrola klawiatury i ostry refleks są tutaj kluczowe, ponieważ starasz się uniknąć złapania przez kamery bezpieczeństwa i inne narzędzia obronne na każdym poziomie. Inteligentne myślenie analityczne i umiejętności pamięciowe również wchodzą w grę, ponieważ często trzeba pamiętać kody, aby odblokować drzwi i windy!

20 najlepszych gier na przeglądarkę online bez pobierania lub rejestracji w Timepassie

Najlepsze gry online oparte na przeglądarce: - Gry przeszły długą drogę, odkąd po raz pierwszy dotknęliśmy naszego komputera. Początkowo były gry DOS. Potem pojawiły się gry zręcznościowe i proste gry flash do pobrania. Nadejście Adind of Android przyniósł branży gier komputerowych na szczyt. To było dobre zarówno dla użytkowników, jak i twórców gier. Ale musisz zainstalować te gry na telefonie komórkowym, które będą wymagały pobrania i instalacji. Ale co, jeśli jesteś online przed komputerem i chcesz zabić dodatkowe 10-15 minut i nudzić się bezczynnością. Nie chcesz iść na przeszkody pobierania gry i instalowania na komputerze, nie chcesz, aby gra była zbyt skomplikowana, aby zaoszczędzić 15 minut na naukę gier.

Oto lista Top 10 prostych darmowych gier online dla timepass, które nie wymagają rejestracji, pobierania i instalacji jakiegokolwiek rodzaju. Te gry są łatwe do nauczenia i trudne do opanowania. Ze względu na swoją prostotę stały się bardzo popularne i uzależniające.

10 najlepszych darmowych gier online

Przeciąć linę jest interesującą grą, w której żaba znajduje się w dolnej części okna gry i musisz wyciąć poruszającą się linę we właściwym czasie, aby pokarm trafił bezpośrednio do ust żaby. Ta wersja Androida gry jest również bardzo popularna. Ale możesz łatwo zagrać w tę grę online Miniclip prosto w przeglądarce bez rejestracji. pobierz i zainstaluj dowolny rodzaj. Kontynuuj przechodzenie do następnego przycisku, aby zagrać w kolejny poziom gry, po ukończeniu obecnego poziomu.

Slither to gra online, podobnie jak wąż, który grałeś na telefonie. Ale kilka głównych różnic stawia ją w lidze gry Rockstar. Jest to gra dla wielu graczy, w której bardzo inny robak jest graczem takim jak ty, który siedzi w jakimś zakątku świata. również jedzenie sprawia, że ​​jesteś duży, a kiedy jesteś duży, mniejsze robaki zostaną zabite tylko przez dotykanie ciebie. Zabijanie dłuższych robaków oznacza więcej rozproszonego jedzenia, a otrzymasz natychmiast. Bardzo uzależniająca gra, muszę powiedzieć.

Flappy bird był kiedyś najpopularniejszą grą na Androida. Łatwy w nauce i trudny do opanowania, ptak flappy stał się natychmiastowym sukcesem, a jego twórca z Wietnamu stał się ikoną natychmiastowego sukcesu, dopóki nie usunął gry ze sklepów z Androidem. Ale nadal możesz grać online w przeglądarce. Wystarczy kliknąć lub nacisnąć spację, aby ptak skoczył i utrzymywał go w ruchu, oszczędzając go przed nadciągającymi przeszkodami.

Pacman był najbardziej uzależniającą grą od czasów komputerów PC i Internetu. Co zaskakujące, wciąż jest kochany przez entuzjastów gier i zabójców czasu takich jak Ty. Czy wiesz, że możesz grać pacman za darmo również w Google. Wystarczy wyszukać Pacman w polu wyszukiwania Google. Tam znajdziesz google doddle of pacman na rok 2010. Po prostu Kliknij aby zagrać link, aby rozpocząć grę online pacman natychmiast, bez żadnego procesu tworzenia konta. Możesz ctrl + przewinąć, aby zrobić duży ekran.

2048 gra została opracowana przez 19-letniego dzieciaka, który zarobił miliony. Ta gra odniosła sukces w krótkim czasie w kręgach Androida i iOS. Jest to logiczna gra, w której musisz przesuwać płytki o podobnych liczbach do podsumowania, więc mieszanie 2 z 2 wynikami w 4. Teraz będziesz musiał ponownie połączyć 4 z 4, aby zrobić 8 i tak dalej. Każde mieszanie wytwarza kolejne 2 jako produkt uboczny. Celem jest wyprodukowanie 2048 bez zajmowania całej powierzchni płytkami! Graj w gry online 2048 bezpośrednio w przeglądarce.

Copter był bardzo popularną klasyczną grą flash, którą trzeba było znaleźć na komputerze swojego przyjaciela w przeszłości. Były to czasy, w których żadna platforma Android nie była dostępna, w przeciwnym razie producent gier komputerowych musiał zarabiać na tej grze z sieciami reklamowymi, aby stać się milionerem z dnia na dzień. Ta gra ma również wersję przeglądarki internetowej, którą można grać bezpośrednio w przeglądarce bez rejestracji i marnowania czasu. Prosta gra, w której musisz po prostu klikać myszką, aby zachować ją przed nadchodzącymi przeszkodami. Flappy bird odkrył maksymalną inspirację z tej gry.

Sudoku jest bardzo popularną grą logiczną, w której musisz wypełnić liczby w pustych polach, tak aby każda kolumna, każdy rząd oraz siatka 3 na 3 zawierały wszystkie liczby zaczynające się od 1 do 9. Zaraz po wynalezieniu tej gry, stało się tak popularne, że zastąpiło zagadki scrabble w czasopismach i gazetach. Wszędzie ludzie w pociągach i autobusie byli postrzegani jako rozwiązujący Sudoku, kiedy zaczęła się jego popularność. Możesz także zagrać w wersję online gry w przeglądarce, klikając powyższy link, aby zagrać za darmo.

Ten Bullets to najprostsza i najfajniejsza gra na liście. Jest to losowa, bezsensowna i zaskakująco bardzo wciągająca gra. Kliknij lub spacja tworzy akcję ogniową na statkach. Jeśli twój współczynnik zabójstw jest wysoki, gra będzie kontynuowana, w przeciwnym razie skończy się w krótkim czasie i powie ci, abyś zagrał ponownie. Prostota tej gry jest genialna. Zabawna i elegancko zaprojektowana gra do zabijania. Wynik w tle dodaje współczynnik x do gry. Zagraj w tę przeglądarkową grę online, aby to poczuć.

Dirt Bike to również bardzo popularna maszyna do zabijania czasu w pomieszczeniach biurowych. Celem nie jest jazda szybko, ale poruszanie się do przodu bez upadku. Brzmi nudno, ale niesamowicie jedna z najbardziej uzależniających gier na świecie. Zmienił się on w różne rodzaje, ale styl internetowej gry flashowej w przeglądarce pozostaje taki sam, a skróty klawiszowe się nie zmieniają.

Z tych wszystkich najwyżej ocenione bezpłatne gry online, ta gra to najbardziej prosta gra. Przed rozpoczęciem gry nie zdawałem sobie sprawy z tego, że chodzenie może być tak trudne w Internecie. Do grania są 4 klawisze, Q i W służą do poruszania udami, a O i P do poruszania cieląt. Nadal zastanawiam się, jak prawidłowo chodzić w tej grze.

11. Graj w grę ukrytą w Chrome w trybie offline

Jeśli nie masz połączenia z internetem. Po prostu otwórz przeglądarkę Chrome i dokładnie tam, gdzie jest ona wyświetlana nie można się połączyć z Internetem wiadomość. Zobaczysz tam smoka. Wystarczy nacisnąć spację, aby uwolnić smoka. Możesz skakać za pomocą spacji lub klawisza strzałki. Jest to niekończąca się gra javascript napisana bezpośrednio w przeglądarce Chrome.

Top 10 najlepszych witryn do gry w darmowe gry bez pobierania

Każdy lubi grać w gry, ponieważ gry zawierają tyle zabawy, tworząc element i wiele sposobów, aby spełnić naszą podstawową motywację. Gramy w gry na komputerze, urządzeniu z Androidem lub na Play Station. Istnieją dwa sposoby grania w gry, jeden jest offline, a drugi jest online. Większość z nas preferuje gry offline, ale gdy nadejdzie czas, kiedy będziesz nudzić się grami, musisz przejść do niektórych gier online. W grach online nigdy się nie nudzisz, ponieważ tutaj dostaniesz tysiące darmowych gier w kilku kategoriach. Więc dzisiaj w tym artykule udostępnimy listę najlepszych witryn z grami online, w których można grać w gry online za darmo bez pobierania.

Na poniższej stronie znajdziesz wiele darmowych gier online, w tym Gry akcji, Gry zręcznościowe, Gry karciane, Gry logiczne i Sporty & Gry wyścigowe itp. Sprawdź poniższą listę 10 najlepszych witryn z grami online.

Top 10 najlepszych witryn do gry w gry online za darmo bez pobierania

Kongregate jest jednym z najlepszych portali gier online. Oferują ponad 87 000 darmowych gier online wraz z recenzjami i ocenami użytkowników. Zapewniają gry w kategoriach takich jak Akcja, Przygoda, Wyścigi, Gry strzelanki itp. Łatwo więc znaleźć swoje ulubione gry, eksplorując kategorie.

Chociaż rejestracja jest opcjonalna, ale jeśli się zarejestrujesz, możesz śledzić punkt, zbierać odznaki i brać udział w czacie i forach. Więc lepiej zarejestrować się jako członek.

Wciągające gry to największa strona gier online w Stanach Zjednoczonych. Ponad 10 milionów użytkowników gromadzi się na tej stronie co miesiąc. Co tydzień uruchamiają kilkanaście gier. Wszystkie gry w Wciągające gry zgłoszone przez twórców gier z całego świata. Zapewniają gry w kategoriach takich jak strategia, samochód, strzelanki, sporty, akcje i układanki itp.

Po prostu wybierz grę i zacznij grać, ale zanim zaczniesz, jeśli zarejestrujesz się, możesz śledzić swój wynik, a także możesz rzucić wyzwanie swojemu przyjacielowi.

MiniClip jest jedną z wiodących stron z grami online. MiniClip nie tylko dostarcza gry online, ale także opracowuje i rozpowszechnia gry mobilne i społecznościowe. Większość gier w MiniClip jest oryginalnych, które są dostępne tylko na tej stronie. Zapewniają darmowe gry online, w tym akcje, strzelanki, przygody, sport, kaskaderskie i gry 3D.

Rejestracja jest bezpłatna i opcjonalna, ale rejestracja pomoże w śledzeniu wysokiego wyniku, rankingu i stworzenia własnego awatara w miniclip.

Jest to kolejne najlepsze miejsce w Internecie do gry online bez pobierania. Co tydzień nowe gry są dodawane w grach Armor. Oferują darmowe gry w wielu różnych gatunkach, takie jak gry puzzle, gry wojenne online, gry samochodowe online, gry strzelanki online itp.

Rejestracja w grach Armor jest bezpłatna, a po zarejestrowaniu otrzymasz ogłoszenie o losowym losowaniu, a także będziesz w stanie stworzyć własną listę ulubionych gier, zdobyć punkty zbroi i uczestniczyć w czacie społecznościowym.

Pogo to świetne miejsce do gry w darmowe gry online. Mają ogromny zbiór darmowych gier. W przeciwieństwie do innych darmowych witryn do gier oferują one wiele klasycznych gier planszowych Hasbro, takich jak RISK, YAHTZEE, SCRABBLE i MONOPOLY. Zapewniają wiele gier w różnych gatunkach, takich jak karty, karty, kasyno, gry zręcznościowe w gry słowne itp.

Rejestracja w PoGo jest bezpłatna i opcjonalna, ale jeśli się zarejestrujesz, otrzymasz więcej korzyści, takich jak wejście do losowania nagród, połączenie z Facebookiem, zdobycie tokena itp.

NewGrounds to największa strona gier i animacji flashowych w Internecie. Oferują ogromną liczbę gier online za darmo. Nie tylko gry internetowe oferują film animowany, audio, sztukę itp.

NG oferuje gry w kilku kategoriach, takich jak Akcja, Przygoda, Puzzle, Gadżety, Umiejętności, Spam, Sport itp.

FOG publikuje jedne z najlepszych gier dostępnych online, a wszystkie gry są całkowicie darmowe. Mają ogromny zbiór gier online w kilku kategoriach, w tym gry przygodowe, gry obronne, gry samochodowe, gry latające, gry typu multiplayer itp.

Rejestracja w FOG jest bezpłatna. Jeśli się zarejestrujesz, uzyskasz dostęp do pokoju rozmów w grze, przeglądania historii, listy ulubionych itp.

B Games to kolejna najlepsza darmowa strona z grami online, stworzona specjalnie dla graczy. Wszystkie gry w grach B są wysokiej jakości i świeże. Oferują także tysiące darmowych gier online i gier do pobrania.

Aktualizują nowe gry każdego dnia, aby za każdym razem dotykać nowych gier. Oferują gry w kilku gatunkach, w tym gry samochodowe, gry dla dziewczyn, gry wyścigowe, gry strzelanki, gry puzzle itp.

Candystand to kolejne najlepsze miejsce do gry w darmowe gry online. Zapewniają darmowe gry w kilku kategoriach, w tym puzzle, wyścigi, karty, karty, gry sportowe i mnóstwo darmowych gier online.

Wydaje się, że Candystand pojawia się poza internetowymi stronami z darmowymi grami online, ponieważ dają one mnóstwo nagród, które zostały przyznane, aby wygrać za każdym razem, gdy osiągniesz najwyższą ocenę w kilku swoich grach lub dokonasz wymiany miejsc, które grasz w gry.

Gamehouse jest znany głównie z gier do pobrania, ale także z ogromnej kolekcji darmowych gier online. Gry zawierają łamigłówki, akcje, sport, arkadę, dzieci, mecz 3, strategię, gry słowne itp.

Chociaż istnieje wiele darmowych serwisów do gier online, ale wyżej wymienione strony są najlepsze i najbardziej popularne strony do gry w gry online za darmo bez pobierania. Mam nadzieję, że podoba Ci się ta lista bezpłatnych stron z grami online. Jeśli masz jakieś myśli lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tych darmowych witryn z grami online, daj nam znać w swoim komentarzu.

darmowe gry online do grania i pobierania

spank małpa tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać najwyższą prędkość i najlepszy wynik. Gorąco

Realistyczna gra zręcznościowa, dźwięki przypominające życie, świetna grafika uzyskują najwyższy wynik na naszej liście najlepszych wyników. Gorąco

darmowe gry hazardowe w kasynie flash Shockwave starają się trafić w dziesiątkę. graj tak często, jak chcesz. Gorąco

spróbuj tego bocznego wałka. czy możesz pokonać kinko, zbierać monety i uratować księżniczkę?

graj wirtualne bębny online za pomocą myszy, możesz grać w wysokie czapki, cymbały, tomy, bębny basowe i inne. Gorąco

przenieść pociągi i ciężarówki z drogi, aby oczyścić drogę, aby czerwony samochód do wyjścia puzzle napisane w języku Java.

nowy zwrot w grze Ping Pong rozgrywany wewnątrz rurki z drutu 3D. Jest to bardzo popularna wersja gry ping pong. Gorąco

ŹRÓDŁO DARMOWYCH GRY ONLINE

popularne tagi

Najlepsze gry

Wyszukiwania

Wzmacniacz

Nowe gry w tym tygodniu

Polecane gry

Zaparkuj samochód w tej niesamowitej grze Parking Fury. Staraj się nie uderzać w nic, bo poniesiesz koszty! Przenieś pojazd i przejedź przez parking.

Gatunek: parkowanie przeszkód furii wolny online

Zestrzel bańkę, dopasowując 3 kombinacje bąbelków tak szybko, jak to tylko możliwe. Im wyższy poziom, tym więcej masz koloru. Celuj ostrożnie i wygraj

Gatunek: canon bubbles match3 darmowe gry online

Krismas Mahjong to świąteczna wersja Krisa Mahjonga. Bardzo popularna gra w Mahjong. Połącz kawałki mahjonga w KrisMas Mahjong. Oczyść planszę, usuwając wszystkie pary identycznych płytek.

Gatunek: connect-2 connect2 online wolny połączyć

Parkowanie Fury powraca z Parking Fury 2! Parkuj nowe samochody w pustych miejscach parkingowych bez uderzania w inne samochody lub przeszkody. Powodzenia!

Gatunek muzyczny: darmowe gry online

Dołącz do Rass w ważnej misji dla Corp. Walcz przeciwko bandzie Horsemenów, którzy rządzą pustkowiem i pokonaj ich szefa Duke'a Mo. The Corp nie ma w tej chwili wolnych funduszy, ale [..]

Gatunek muzyczny: wolny ulepsza samochody online cel

Popularne gry

Darmowe gry online jest gałęzią zrodzoną z potrzeby ludzi, aby się zrelaksować, nawet jeśli przez kilka chwil, a poza gracze muszą zebrać się w jednym miejscu (nawet jeśli są dziesiątki, setki lub tysiące mil) i interakcji.

gameSheep.com został uruchomiony w 2006 roku i jest jedną z najlepszych stron internetowych darmowe gry online na świecie. Aż do dzisiaj i przez wiele lat więcej mamy nadzieję, że portal pozostał w gronie najpopularniejszych graczy na stronie z grami.

Darmowe gry, takie jak Smokin Barrels, Extreme Trucks czy Manole, utrzymywały najwyższe pozycje na każdej stronie gier online przez wiele tygodni, a recenzje prezentujące te tytuły zostały zamieszczone na stronach z najlepszymi recenzjami, takich jak JayIsGames.com lub FreeGamesNews.com.

Na prośbę graczy dodaliśmy nowe podkategorie. Powiemy Ci kilka słów na ich temat:

Obrońcy wieży - Celem w grach obronnych jest próba powstrzymania wrogów przed przekraczaniem mapy poprzez zbudowanie jednej wieży lub większej liczby, którzy strzelają do nich, gdy przechodzą. Wrogowie i wieże zazwyczaj mają różne umiejętności i koszty. Kiedy wróg zostaje pokonany, gracz zarabia pieniądze lub punkty, za które kupuje lub modernizuje nową wieżę. Wybór i pozycjonowanie to podstawowa strategia gry.

Gry Baloon Jedną z bezpłatnych gier w sekcji baloons jest Bloons Tower Defense. Początkowo gra przeglądarkowa, dostępna jako aplikacja na iPhone'a. Gracze używają małp, wieżyczek, rzutek, zamrażania i armat, aby rozerwać balony, zanim dotrą do wyjścia. Wired nazwał to "pop kulturą w najlepszym wydaniu". Bloons Tower Defense 4, wydana w 2009 roku, jest najnowszą wersją.

Gry wyścigowe - Tutaj znajdziesz szeroki wybór bezpłatnych gier samochodowych. Możesz prowadzić własny na całym świecie, po prostu dobrze się bawić. Ale jeśli się odważysz, weź szybko i wygraj wyścig bez ranienia siebie, ponieważ musisz dokończyć nieuszkodzony.

Gry Mario - Najbardziej kompletny wybór. Czy pamiętasz Mario? Mały hydraulik, z którym grałeś, wrócił do gry w nowoczesnej wersji gry.

Gry wojenne - Tak! Czas zebrać armię i zbudować strategię. Rozmieść swoje oddziały, buduj mury, wieże i zamki, przechodź z jednego wieku do drugiego. Czy jesteś prawdziwym strategiem? Następnie chodźmy do bitwy.

Gry dla wielu graczy - w multiplayer Sekcję można uzyskać w czasie rzeczywistym zabawy z przyjaciółmi lub poznać nowych przyjaciół. Porozmawiaj z nimi i zagraj w najbardziej wciągające - Crystal Clear, Elastic Soccer, Trick Hoops lub Toltec Rings. Wypróbuj je wszystkie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map