darmowy film do pokera

darmowy film do pokera

Remis pokera jest dowolną odmianą pokera, w której każdy gracz otrzymuje pełne rozdanie przed pierwszą rundą licytacji, a następnie rozwija rękę do późniejszych rund, zastępując lub "rysując", karty. [1]

Poniższe opisy zakładają, że czytelnik jest zaznajomiony z ogólną grą w pokera oraz z wartościami rąk (zarówno wysoką, jak i niską). Nie przyjmują też żadnych założeń dotyczących struktury zakładów. W grach domowych typowe jest użycie ante, a obstawianie rozpoczyna się zawsze od gracza po lewej stronie krupiera. W grze w kasynie częściej używa się rolet; pierwsza runda licytacji rozpoczyna się od gracza po lewej stronie dużej w ciemno, a kolejne rundy rozpoczynają się od gracza po lewej stronie rozdającego, tak więc gry losowania są bardzo pozycjonowane.

Poniżej kilka przykładowych gier zakłada, że ​​gra gra czterech graczy: Alice, która zajmuje się przykładami, Bob, który siedzi po lewej, Carol po lewej, a David po lewej Carol.

Jest to często pierwszy wariant pokera, którego uczą się większość graczy, i jest bardzo popularny w grach domowych, chociaż obecnie jest dość rzadki w grach kasynowych i turniejowych. Może grać od dwóch do ośmiu graczy. [2]

Jackpoty Gardena ("Jacks to open" lub po prostu "Jackpots") [edytuj]

Gra się tak jak powyżej, przy standardowych wartościach rąk i pojedynczym jokerem w talii działającym jako błąd. Zawsze gra się ante i nie ma blindów. W pierwszej rundzie licytacji żaden gracz nie może otworzyć zakładu, chyba że jego ręka zawiera już parę waletów lub lepszą rękę. Inni gracze, którzy sprawdzili się w pierwszej rundzie, mogą następnie sprawdzić lub przebić, jeśli ktoś inny się otworzy. Jeśli żaden z graczy się nie otworzy, rozpoczyna się nowa oferta i wszyscy zaczynają ponownie grać w tej samej puli. Gracz, który otworzył licytację, zatrzymuje swoje odrzucone karty przy stole, aby w razie potrzeby mógł udowodnić, że ma wystarczającą rękę otwierającą. Na przykład gracz z K, jot, 9, i 7 klubów i jot serc ma parę gniazd i może się otworzyć. Może w tym przypadku zechcieć "złamać otwieracze", odrzucając waleta kier, próbując sprawić, że klub się zacznie, więc trzyma wyrzuconego podnośnika, aby udowodnić, że jest uprawniony do otwarcia.

Oprócz wymogu otwarcia, nikt nie może wygrać puli za mniej niż trójka. W przypadku, gdy nikt nie wygrywa, pulę przenosi się do następnego rozdania. Najmocniejszym możliwym układem w tej grze jest pięć asów, które zostaną osiągnięte, jeśli gracz zdobędzie cztery asy plus joker (joker liczy się jako as, jeśli nie ma ani strita, ani koloru do ukończenia).

Może to skutkować ogromnymi pulami, i stąd pochodzi określenie "Jackpot".

Nazwa tej gry pochodzi od miasta Gardena w Kalifornii, gdzie ta gra była szczególnie popularna w latach 30-tych i 70-tych XX w. (Choć zawsze była ona wtórna do lowballa). W tym czasie w tym małym mieście było więcej publicznych stołów pokerowych niż we wszystkich innych częściach Stanów Zjednoczonych. Publiczne pokoje pokerowe wciąż są tam wielką branżą, chociaż Las Vegas, Atlantic City i inne lokalizacje mają teraz o wiele więcej pokoi pokerowych niż w tym czasie. Ponieważ "Jacks to open" była główną formą gry w pokera high-hand, tradycyjna gra w pokera dobierana była często przez retronim "Guts to open".

W grach domowych często zdarza się, że gdy rozdanie jest "zniesione" (to znaczy, gdy nikt się nie otwiera), gracze wycofują się, a kwalifikator do otwarcia jest podnoszony do pary królowych. Jeśli ta transakcja zostanie zniesiona, kwalifikator zostanie podniesiony do króli, a na końcu do asów. Nazywa się to "progresywnymi" jackpotami.

To była podstawowa gra w pokera w Kalifornii w latach 70. XX wieku. Wciąż jest rozgrywany do dzisiaj, choć jego popularność nieco się zmniejszyła od czasu wprowadzenia pokera stud pokera i poker kart wspólnych do stanu.

Zagraj w powyższy sposób, używając asów do pięciu niskich kart z jednym jokerem w talii. Zawsze gra się w ciemno zamiast ante, więc gracze nie mogą sprawdzić pierwszej rundy licytacji (ale mogą w drugiej rundzie). Gracz z a 7-wysoka ręka lub lepsza osoba, która sprawdza po losowaniu traci prawo do wygrania pieniędzy postawionych w puli po losowaniu. (Innymi słowy, "siódemka" nie może być sprawdzona, chyba że gracz zamierza spasować, gdy inny gracz stawia zakład). Inną powszechną regułą w grach low-limit jest to, że gracz, który sprawdza drugą rundę licytacji, nie może następnie podbić w tej rundzie. Ta ostatnia zasada nigdy nie jest używana w grach z limitem puli lub bez limitu.

Losowanie pięciokartowe, bez jokera i dwójki z siedmioma niskimi wartościami rąk nazywa się "Kansas City" lub "Low Poker" lub nawet "Billy Baxter" na cześć gracza, który zdominował mistrzostwa świata w imprezie wiele lat. Często gra jest rozgrywana bez limitu. The 7-wysoka reguła i zasada braku sprawdzania i podnoszenia nie mają zastosowania. We wschodnich Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i gdzie indziej niskie wartości rąk od asa do szóstki są powszechne.

Podwójne losowanie i Potrójne losowanie [edycja]

Każda gra powyżej może być rozgrywana z dwoma lub trzema fazami losowania, a więc z trzema lub czterema rundami licytacji. Triple-draw lowball, zarówno as-to-five, jak i deuce-to-seven, zyskało popularność wśród poważnych graczy. World Series of Poker z 2004 roku zawierał dwuskładnikowy turniej low-to-seven, a każdy turniej WSOP od 2007 roku zawierał także jedno wydarzenie. Mistrzostwa pokerzysty, które zostały wprowadzone w 2010 roku jako zamiennik turnieju HORSE z wpisowym 50 000 $, który był w każdym turnieju WSOP od 2006 roku, obejmuje 2-7 triple-draw lowball jako jedną z gier rotacyjnych.

Czasami pisane jako Padooki lub Badougi, Badugi jest wariantem od czterech do pięciu asów w niskich kartach, gdzie tradycyjne rankingi rąk do pokera są zmieniane. Badugi to układ z czterema kartami, w którym wszystkie karty mają różne stopnie i kolory. Wszystkie karty, które pasują do innej karty w rankingu lub kolorze, nie grają, a pierwszym kryterium oceny rozdania jest liczba kart, które grają. Poniżej znajduje się ranking kilku przykładów rąk od najlepszych do najgorszych:

 1. As pik, 2 trefl, 3 kier, 4 karo: 4 karty 4 wysokie, najlepsze możliwe Badugi
 2. 4 pik, 6 kier, 8 karo, J trefl: 4 karty J-high Badugi
 3. Dziesięć trefl, J kier, Q karo, K pik: 4 karty najgorszy możliwy Badugi
 4. As kier, Asa karo, 4 trefl, 5 pik: ręka z 3 kartami, 5-do góry
 5. As trefl, as pik, 4 pik, 6 pik: 2 karty, 4 karty
 6. Czterej królowie: 1-kartowa ręka, najgorsza możliwa ręka

Badugi zazwyczaj rozgrywane są w potrójnym remisie, ze strukturą zakładów 1-1-2-2, chociaż czasami gra się w limitach puli lub 1/2 puli.

Nie należy go mylić z Badugi, Baduci to lowballowa hybryda Badugi i dwójka do siedmiu potrójnych remisów. Ta gra ma podzieloną pulę, połowę dla najsilniejszej ręki Badugi, a drugą połowę dla najlepszej trójki draw-to-seven. Gracze zasadniczo próbują utworzyć dwa różne zestawy rąk, używając pięciu kart, aby wygrać obie połówki puli w tej samej ręce.

Podział na high / low w Kalifornii [edycja]

Zagrane jak wyżej, z jednym jokerem, używane jako błąd. Wysokie rozdanie i niskie układy (wykorzystujące niskie wartości od asa do piątki) dzielą pulę. Na 8-wysokie lub lepsze niskie są wymagane, aby wygrać nisko. Jeśli żadna ręka nie kwalifikuje się do niskich, wysoka ręka bierze całą pulę. Rozgrywane karty mówią, to znaczy, gracze nie deklarują, czy zamierzają wygrać wysoką lub niską połowę puli (lub obie); po prostu pokazują swoje karty i wygrywają najlepsze ręce. Ponieważ używane są niskie wartości od asa do piątej, ręka, taka jak niski strit lub kolor, może wygrać zarówno wysoką, jak i niską, nazywaną "wygrywaniem" lub "szarpaniem" puli.

Jest to powszechne w grach domowych, ale jest rzadko spotykane w dzisiejszych kasynach. Grał tak, jak inne wersje losowania z pięcioma kartami, ale po drugiej rundzie licytacji i przed ostateczną rozgrywką, jest faza jednoczesnego deklarowania. Każdy gracz bierze dwa żetony ze swojego stosu i bierze je pod stół, podnosząc zamkniętą pięść, która nie zawiera żetonów (wskazujących, że gracz zamierza wygrać niską połowę puli), jeden żeton (wskazujący, że gracz zamierza wygrać wysoką połowę) lub dwa żetony (wskazujące, że zamierza zgarnąć). Kiedy wszyscy podnieśli zamkniętą pięść, gracze wszyscy jednocześnie otwierają ręce, aby ujawnić swoje wybory. Jeśli któryś z graczy pokazuje dwa żetony, a jego ręka jest najlepsza niska i najwyższa z najlepszych, zgarnia pulę. W przeciwnym razie połowa puli trafia do gracza z najwyższą kartą, która zadeklarowała wysoką, a druga połowa do gracza z najniższą ręką tych, którzy zadeklarowali niski poziom. Nie ma żadnej ręki kwalifikującej, aby wygrać wysoką lub niską, a jeśli nikt nie ogłasza w jednym kierunku, pełna pula jest przyznawana w drugiej (na przykład, jeśli wszyscy gracze zadeklarują niski, niski układ wygrywa całą pulę zamiast połowy) . Gracz, który zgłasza wygraną, musi wygrać oba końce bez żadnego wiązania. Na przykład, jeśli gracz deklaruje czerpanie, ma najniższe rozdanie wyraźnie, ale ma wysoki poziom, nie wygrywa nic. Drugi gracz z tym samym wysokim układem wygrywa wysoką połowę puli, a następny najniższy układ wygrywa nisko (zakładając, że zadeklarował niski poziom, jeśli żaden inny gracz nie zadeklarował niskiej wartości, wysoka ręka, która zadeklarowała wysoką wygrywa, wygrywa całą pulę).

Ta gra może być rozgrywana przy niskich lub niskich wartościach od hand-de-two do sześciu, ale w takim przypadku jest prawie niemożliwe, aby zgarnąć (chociaż cały pulę można wygrać, jeśli wszyscy deklarują ten sam kierunek).

Kolejna wariacja, którą można zastosować w każdej grze powyżej, ale jest to szczególnie odpowiednie dla lowball. Podczas pierwszego rozdania gracz otrzymuje tylko cztery karty. Runda licytacji następuje, a następnie każdy gracz losuje jeszcze jedną kartę, a następnie odrzuca, kończąc układ do pięciu kart. Następnie ostatnia runda licytacji i ostateczna rozgrywka. Zwróć uwagę, że niemożliwe jest rozdanie ręki "pat", to znaczy dłoni (takiej jak strit lub kolor), która jest kompletna przed losowaniem.

Zagrał z jednym jokerem, który działa jak błąd. Musi być rozgrywany z ante i bez blindów. Każdy gracz otrzymuje pięć kart. Pierwsza runda licytacji rozpoczyna się od gracza po lewej stronie krupiera, który może sprawdzić lub otworzyć wszystko. Jeśli którykolwiek z graczy się otworzy, gra będzie kontynuowana jako tradycyjny poker z pięcioma kartami. Jeśli pierwsza runda zostanie przerwana (to znaczy, że nikt się nie otworzy), gracz, który wybierze, może teraz otworzyć gracza po lewej stronie krupiera, ale gra została zmieniona na California lowball. W rzadkich przypadkach, gdy rozdanie zostało ponownie odrzucone, gracze ponownie biorą udział w anime i rozdają ponownie. Ta gra dobrze gra głową (to znaczy, mając tylko dwóch graczy). Kiedy gra jest rozgrywana, że ​​do pierwszej rundy high-hand wymagana jest para jack lub lepsza, gra nazywa się "Jacks back". [ wymagany cytat ]

Jest to gra typu lowball zaprojektowana przez Michaela Wiesenberga, która łączy niektóre z wyżej wymienionych odmian. Generalnie gra się z trzema blindami - jedna jednostka od rozdającego, jedna jednostka po lewej i dwie jednostki dla drugiego gracza po lewej stronie krupiera. Talia zawiera jednego jokera. Każdy gracz otrzymuje trzy karty, po których następuje runda licytacji rozpoczynająca się od gracza zaraz po dużej ciemnej, która może sprawdzić dużą ciemną, podnieść lub spasować (nie ma sprawdzenia w pierwszej rundzie). Następnie każdy gracz otrzymuje czwartą kartę, a następnie drugą rundę licytacji, zaczynając od wciąż aktywnego gracza po lewej stronie krupiera. W tej rundzie nie można również sprawdzać, pomimo tego, że nie ma żadnego zakładu przeciwko pierwszemu graczowi; pierwszy gracz musi otworzyć lub spasować. Każdy gracz otrzymuje następnie piątą kartę, a następnie trzecią rundę licytacji rozpoczynającą się po lewej stronie krupiera. W tym momencie sprawdzanie jest dozwolone. Wreszcie, każdy gracz losuje jak w normalnym pokerze dobieranym, po którym następuje czwarta runda licytacji i showdown. Stosuje się niskie wartości od A do Pięć.

Gra na ustalonym limicie, zaleca się, aby struktura zakładów wynosiła 1-2-2-4; oznacza to, że druga i trzecia runda zakładów powinna umożliwiać zakład dwukrotnej wysokości pierwszej rundy, a ostateczny zakład powinien pozwolić na czterokrotność kwoty pierwszej rundy.

Są to nieco mniej poważne gry, które są zazwyczaj rozgrywane tylko w domowych grach na małych stawkach. Niekoniecznie oznacza to, że istnieje mniejsza szansa na umiejętne granie, tylko że gry są postrzegane jako bardziej społeczne niż konkurencyjne.

Aby pomóc zwiększyć pulę zakładów w grze domowej, można dodać do reguły wariant zwany "kartą zabicia". Karty Kill działają najlepiej w grach stud i wspólnych grach karcianych, ponieważ nikt nie może kontrolować, kiedy zagrywa się kartę "zabicia".

Shotgun ("Roll 'em out" and "Skinny Minnie") [edycja]

Jest to gra typu draw, która gra bardzo podobnie do gry stud. Pierwsze pięć kart jest rozdawane każdemu graczowi, po którym następuje runda licytacji i losowanie. Teraz, w miejscu drugiej rundy i ostatecznej rozgrywki, rozpoczyna się faza początkowa, która rozpoczyna się od ułożenia pięcioma kartami w dowolnej kolejności, umieszczając je zakryte przed sobą. Górna karta każdego gracza jest teraz odsłonięta, a następnie runda licytacji. Następnie każdy gracz ujawnia swoją następną kartę, a następnie rundę licytacji. Następnie zostaje ujawniona trzecia karta, a następnie runda licytacji, czwarta karta, runda licytacji, a na koniec rozgrywka. Gracze nie mogą zmienić kolejności swoich kart w dowolnym momencie podczas fazy wdrażania.

Ta gra może być rozgrywana na wysokim lub niskim poziomie, ale gra najlepiej na high-low split, w tym przypadku nazywa się "Skinny Minnie".

Może to być klasyfikowane jako hybrydowa gra karciana typu draw / community, ale jest tutaj umieszczana, ponieważ gra głównie jako gra typu draw. Podczas pierwszego rozdania każdy gracz otrzymuje cztery karty, a następnie rozdaje pojedynczą kartę do środka stołu odkryte. Ta karta gra tak, jakby była piątą kartą w ręce każdego gracza. Jest to również karta wieloznaczna, a każda inna karta jej rangi jest również dzika. Następnie rozegrana zostaje pierwsza runda licytacji, a następnie losowanie, w którym każdy z graczy wymienia karty z ręki na taką samą liczbę, aby każdy gracz miał nadal tylko cztery karty. Po ostatniej rundzie licytacji następuje ostateczna rozgrywka. Używane są wartości "wysokiej ręki". (Alternatywą jest potraktowanie podobnie do zwykłego rozdania z pokerem, podczas którego każdy gracz może wykrzyczeć "Spit!", Po czym następna karta zostaje odkryta, po czym rozdanie zostaje wznowione, aż wszyscy gracze otrzymają pięć kart. karta "pluć" może być używana jako karta wieloznaczna).

Oto przykładowa umowa: Alice rozdaje każdemu z graczy po cztery karty, a następnie rozdaje następną kartę do środka stołu. to jest 6 diamentów, a to wszystko 6-spot karty dzikie. Bob otwiera po 1 $, Carol podbija do 2 $, David pasuje, Alice i Bob sprawdzają. Bob odrzuca dwie karty i otrzymuje dwa zamienniki. Carol dobiera jedną kartę, a Alice ją dobiera. Bob sprawdza, Carol stawia 2 dolary, Alice podnosi do 4 $, Bob spasowuje, Carol przebił do 6 $, a Alice sprawdza. Karty w dłoni Carol są Q-Q-6-4. Ponieważ 6 w ręce, a ta na desce jest dzika, jej ręka ma cztery królowe. Dłoń Alice zawiera K-J-9-7, wszystkie piki. Dzielona karta daje jej kolor, który traci cztery królowe Carol.

Każdemu graczowi rozdaje się siedem kart. Przed pierwszą rundą licytacji każdy gracz bada swoją rękę i usuwa dokładnie trzy karty z ręki i kładzie je na stole po swojej lewej stronie. Po tym, jak każda osoba odrzuci karty, odbiera karty odrzucone przez jego prawą sąsiadkę i umieszcza je w swojej ręce (w ten sposób każdy gracz odda trzy karty swemu sąsiadowi po lewej stronie). Ważne jest, aby każdy z graczy odrzucił karty, zanim przejrzy karty, które ma otrzymać. Po pierwszym podaniu następuje runda licytacji. Następnie następuje drugie przejście, każdy gracz przechodzi dwie karty po swojej prawej stronie. Po drugiej rundzie licytacji następuje trzecia karta, po której każdy gracz podaje jedną kartę po swojej lewej stronie. Wreszcie, trzecia runda licytacji i showdown, w której gracz z najlepszą pięciokartową ręką, którą może zdobyć z siódemki w swojej ręce, wygrywa pulę.

W niektórych zwykłych grach ostateczna rozgrywka zostaje zastąpiona fazą wprowadzania, jak opisano powyżej w "Strzelbie". To daje w sumie osiem rund licytacji w grze, co generalnie niszczy szansę na zręczne granie w późniejszych rundach.

Każda z powyższych gier może być modyfikowana na wiele sposobów w zależności od kaprysu gracza, poprzez wyznaczenie dodatkowych dzikich kart, rund licytacji, mniej lub więcej kart, zmienionych wartości kart i każdej innej zmiany uzgodnionej przez wszystkich graczy przed każdą transakcją. Taką grę można ogłosić, korzystając z nazwy istniejącej gry i określając jej odmiany, na przykład "Trój-kartowy potrójny losowanie California lowball, Kings wild". Wielokrotnie spowoduje to grę, która nie gra dobrze, ale czasami produkuje grę, która jest dobrze dopasowana do konkretnej grupy graczy.

Oto kilka ogólnych wskazówek:

 • Jeśli uznasz normalne karty w kolorze za dzikie, wskazane jest wybranie kart, które w przeciwnym razie byłyby złe w grze. Na przykład: deuces wild dla gier high-hand, królowie wild for lowball, 9-spotykane dziko w przypadku podziału o wysokim lub niskim poziomie (gdzie an 8-wysokie lub niższe jest konieczne, aby wygrać nisko).
 • Gry o wysokim poziomie podziału grają najlepiej z więcej niż czterema graczami.
 • Podczas gry w split high-low konieczne jest posiadanie fazy deklaracji lub kwalifikatora (ale nie obu). Najczęściej spotykaną formą jest 8-wysoka lub lepsza, aby zakwalifikować się do niskiej, ale także powszechna jest jakakolwiek para / żadna para (to znaczy para lub lepsza jest wymagana do wygrania wysoko, a do wygrania niska nie potrzeba pary ani lepszego niskiego), oraz 9-wysokie na niskim poziomie.
 • Oznaczenie więcej niż czterech dzikich kart (lub prawdopodobnie sześciu) spowoduje znaczne zamieszanie i wiele powiązań.
 • Dwie do pięciu rund licytacji to dobra gra. Jedna runda lub więcej niż pięć rund zmniejsza ilość zaangażowanych umiejętności.
 • Czasami przed losowaniem nie ma żadnej rundy licytacji; gracze podnoszą swoje karty, odrzucają i dobierają, a następnie rozpoczyna się licytacja.
 • Przyznanie każdemu graczowi więcej niż ośmiu lub dziewięciu kart może często prowadzić do złej gry. W Anakondzie każdy gracz zobaczył do trzynastu kart.

Wideo Draw Poker.apk (com.ponyroper.drawpoker6.app)

Video Draw Poker przeznaczony do poważnego grania w pokera. "DARMOWE DO ZABAWY" "AD FREE" Jacks or Better Poker z tabelą 9/6 (płaci 9 razy za Full House i 6 razy za Flush) W ten sposób miał zostać rozegrany wideo draw poker. Możesz grać zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym. Tryb krajobrazu to opti. jeszcze

 • Wszystko (9)
 • Podstawowy (4)
 • Funkcje (1)
 • Ekrany (4)

Wskazuje, czy aplikacja obsługuje mniejsze współczynniki kształtu ekranu. Mały ekran jest zdefiniowany jako o mniejszym współczynniku kształtu niż "normalny" (tradycyjny ekran HVGA).

Wskazuje, czy aplikacja obsługuje "normalne" współczynniki kształtu ekranu. Tradycyjnie jest to ekran o średniej gęstości HVGA, ale WQVGA o niskiej gęstości i wysokiej gęstości WVGA są również uważane za normalne.

Wskazuje, czy aplikacja obsługuje większe współczynniki kształtu ekranu. Duży ekran jest definiowany jako ekran znacznie większy niż "normalny" ekran słuchawki

Wskazuje, czy aplikacja obsługuje bardzo duże współczynniki kształtu ekranu. Ekran Xlarge definiuje się jako ekran znacznie większy niż ekran "duży", taki jak tablet (lub coś większego)

Video Draw Poker 1.6 APK dla Androida

"DARMOWE DO ZABAWY" & "BEZ REKLAM"

Jacks or Better Poker z tabelą 9/6

(płaci 9 razy za pełny dom i 6 razy za kolor)

W ten sposób miał być odtwarzany wideo draw poker.

Możesz grać zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym.

Tryb krajobrazu jest zoptymalizowany pod kątem dużej prędkości.

Tryb portretu pokazuje klasyczną tabelę wypłat.

Gracze mogą wybrać nominał i poziom zakładu

naciskając przycisk menu "trzy kropki".

(Nominały: 0,25 USD, 1 USD & 5 USD) (Poziomy zakładów od 1 do 5)

• Grafika karty o wysokiej rozdzielczości

• Linkowe dzwonki do grania dla rąk Full House lub wyższych. (Patrz uwaga 1)

• Śledzi wysoki wynik.

• Wybierz różne obrazy tła.

• Włączanie i wyłączanie poszczególnych dźwięków gry. Wycisz lub włącz wszystkie dźwięki.

• Zoptymalizowany do szybkiego odtwarzania na telefonie lub tablecie.

• Zakupy w aplikacji - pozwoli Ci dokonać jednorazowego zakupu aplikacji. (Patrz uwaga 2)

• Zdjęcia / Media / Pliki - pozwoli grze używać twoich plików muzycznych, by świętować wielkie zwycięskie ręce. (Patrz uwaga 1)

Wszystkie pieniądze to pieniądze na grę.

Gra rozpocznie się od 100 $ wirtualnych pieniędzy.

Za każdym razem, gdy grasz do 0 USD, możesz skorzystać z opcji "Grę za darmo" lub "Kup aplikację".

Powtórz, to są pieniądze z gry, a nie prawdziwe pieniądze.

Uwaga 1) Aby użyć własnych plików muzycznych, po prostu skopiuj je do folderu Powiadomienia na urządzeniu.

Uwaga 2) Jeśli zdecydujesz się na zakup tej aplikacji, nie będziesz już miał "Opłaty za grę" i otrzymasz nieograniczone 100 $ kredytów za każdym razem, gdy grasz do 0 USD.

Opis Video Draw Poker

(płaci 9 razy za pełny dom i 6 razy za kolor)

W ten sposób miał być odtwarzany wideo draw poker.

Tryb krajobrazu jest zoptymalizowany pod kątem dużej prędkości.

Tryb portretu pokazuje klasyczną tabelę wypłat.

naciskając przycisk menu "trzy kropki".

(Nominały: 0,25 USD, 1 USD & 5 USD) (Poziomy zakładów od 1 do 5)

• Grafika karty o wysokiej rozdzielczości

• Linkowe dzwonki do grania dla rąk Full House lub wyższych. (Patrz uwaga 1)

• Śledzi wysoki wynik.

• Wybierz różne obrazy tła.

• Włączanie i wyłączanie poszczególnych dźwięków gry. Wycisz lub włącz wszystkie dźwięki.

• Zoptymalizowany do szybkiego odtwarzania na telefonie lub tablecie.

• Zakupy w aplikacji - pozwoli Ci dokonać jednorazowego zakupu aplikacji. (Patrz uwaga 2)

• Zdjęcia / Media / Pliki - pozwoli grze używać twoich plików muzycznych, by świętować wielkie zwycięskie ręce. (Patrz uwaga 1)

Gra rozpocznie się od 100 $ wirtualnych pieniędzy.

Za każdym razem, gdy grasz do 0 USD, możesz skorzystać z opcji "Grę za darmo" lub "Kup aplikację".

Uwaga 1) Aby użyć własnych plików muzycznych, po prostu skopiuj je do folderu Powiadomienia na urządzeniu.

Gwiazdka jest dodawana do ekranu dla każdego wygranego Royal Flush.

Automatyczna wstawka jest szybsza, więc gdy gra się szybko, nie przegapisz naciśnięcia przycisku Deal.

LCD Poker - darmowy poker wideo z pięcioma kartami i iOS скачать бесплатно

LCD Poker - darmowy Five Card Draw Video Poker na iOS - под операционную систему iOS, от разработчиков Eric Marschner можно скачать и установить программное обеспечение LCD Poker - Darmowy poker wideo z pięcioma kartami версии 1.2. Лицензия: Бесплатно.

Для начала загрузки файла нажмите синюю кнопку расположенную чуть ниже.

Название: LCD Poker - Darmowy poker wideo z pięcioma kartami

Data wyjazdu: 04 kwietnia 2017 o 12:04

Pokochaj na LCD Poker - darmowy Five Card Draw Video Poker na iOS

Для того чтобы загрузить LCD Poker - Darmowy poker wideo z pięcioma kartami, следуйте простым инструкциям.

 1. Тобы загрузка установочного файла началась, нажмите на синюю кнопку «Скачать с сервера» расположенную чуть выше.
 2. После чего, сервер подготовит и проверит установочный файл на наличие вирусов.
 3. Если файл не заражен и с ним все в порядке, появиться серая кнопка «Скачать».
 4. Нажав на кнопку «Скачать» начнется загрузка файла на Ваш компьютер.

Мы не просим Вас проходить нудный процесс регистрации или отправлять какие либо СМС для подтверждения. Просто скачивайте и пользуйтесь на здоровье =)

Как установить LCD Poker - Darmowy poker wideo Five Card Draw na iOS

Для установки программы следуйте простым инструкциям которые применимы к большинству программ.

 1. Запустите загруженный файл, кликнув по нему двойным нажатием. Все установочные файлы взяты с официальных сайтов разработчиков. Последняя дата обновления файла LCD Poker - Bezpłatne Five Card Draw Video Poker версии 1,2 было 04 январь 2017 в 12:04.
 2. В появившемся окне примите лицензионное соглашение. Также ознакомиться с лицензионным соглашением можно и на официальном сайте разработчика программы.
 3. Выберите нужные компоненты которые желаете установить. Уберите галочки которые могут стоять для установки дополнительных программ.
 4. Выберете папку на компьютере куда желаете установить программу. В большинстве случаях программа автоматически выбирает папку, например в Windows это C: \ Program Files \
 5. В завершение менеджер установки программы может предложить создать «Ярлык на рабочем столе» или «Папку в меню пуска».
 6. После чего начнется процесс установки. После завершения менеджер установки может попросить перезагрузить компьютер для более корректной работы программы.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

82 − = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map