darmowe gry ruletki online

darmowe gry ruletki online

Zagraj w europejską ruletkę z jednym zerem za darmo. Oto zasady tej ruletki:

 • Krawędź domu wynosi 2,7%
 • Zakłady można umieścić na liczbach 0 i 1-36
 • Zakłady zewnętrzne płacą od 2 do 1, a nawet pieniądze (od 1 do 1)
 • Wewnątrz zakładów wypłaty są od 5 do 1 i do 35 do 1

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad gry i zakładów w ruletce odwiedź stronę z zasadami ruletki.

Najlepsze darmowe gry w ruletkę online w 2018 roku

Piękno ruletki online polega na tym, że nie ma żadnych prawdziwych reguł ani strategii do opanowania, łatwo jest je podnieść i grać od pierwszego spinu. Bez konieczności radzenia sobie ze złożonymi wzorami zakładów lub taktyką.

Jeśli jesteś nowicjuszem w ruletce lub wolisz grać w kasynie dla zabawy niż prawdziwe pieniądze, darmowe ruletki online są idealnym sposobem na wejście do akcji bez konieczności wyrzucania gotówki.

Ponieważ nie wymagają żadnego depozytu z Twojej strony darmowe gry pozwalają przeżyć dreszczyk emocji z ruletki online całkowicie pozbawionej ryzyka. Plus, jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że chcesz awansować do gry na prawdziwe pieniądze, istnieje wiele kasyn online oferujących klasyczne i alternatywne odmiany ruletki.

W tym przewodniku po najlepszych grach ruletkowych, w których możesz cieszyć się za darmo, pokażemy ci:

 • Jak zdecydować o darmowej grze w ruletkę online, która Ci odpowiada
 • Zasady obstawiania & rodzaje zakładów
 • Główne odmiany ruletki w kasynie znajdziesz online

Dotarcie do uchwytów za pomocą reguł

W ruletkach online ruletka jest jedną z najłatwiejszych do nauczenia się i jedną z najłatwiejszych do grania dla nowych i doświadczonych graczy. Jest więc świetną grą, w której możesz zatopić sobie zęby, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kasynami online lub grasz całkowicie.

Rozgrywka jest kontrolowana przez krupiera, czasami określanego w ruletce jako krupier, który zasadniczo utrzymuje akcję w ruchu, ogłasza zakłady i wyniki, i zachęca graczy, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Akcja skupia się wokół ponumerowanego kołowrotka i maleńkiej kulki. Krupier kręci kołem i upuszcza piłkę na kierownicę, która kręci się na początku każdej kolejnej rundy. Celem graczy jest prawidłowe odgadnięcie, gdzie na kole piłka ostatecznie spocznie.

Od tego momentu wystarczy postawić zakłady i patrzeć w oczekiwaniu na to, czy prawidłowo przewidujesz właściwy wynik.

Znalezienie zakładu, który Ci odpowiada

Ruletka oferuje kilka sposobów obstawiania zakładów, a gracze nie mają absolutnie żadnego wpływu na to, gdzie piłka wyląduje po każdym spinie. Twój sukces lub porażka zależy wyłącznie od szczęścia.

W przeciwieństwie do internetowego pokera wideo lub blackjacka, gdzie umiejętności i strategia mogą pomóc zwiększyć szanse na wyjście na szczyt, jedynym sposobem na zdobycie przewagi jest zmiana, którą wybierzesz. Więcej o tym później. Na razie spójrzmy na dwa typy zakładów, które możesz zrobić:

W ruletce zakład wewnętrzny to zakład, w którym obstawiasz jedną lub więcej liczb w siatce ruletki. Liczby składają się z parzystych i nieparzystych liczb od 0 (plus dodatkowe miejsce w ruletce amerykańskiej) do 36.

Zakłady zewnętrzne są dokonywane poprzez postawienie zakładu na opcje spoza ponumerowanej siatki. Oferują ci "kocowe" zakłady, które zwiększają twoje szanse na wygraną w każdym spinie.

Możesz postawić na grupowanie liczb, takich jak pierwsze 12, drugie 12 lub trzecie 12, lub nawet 1-18 lub 19-36. Możesz także postawić na wynik w kolorze czerwonym lub czarnym.

Wykonywanie wielu zakładów zewnętrznych daje ci przewagę, że możesz wygrać przynajmniej część całkowitego zakładu. Na przykład, jeśli obstawiasz wszystkie nieparzyste liczby i wszystkie czarne liczby, a piłka ląduje na czarnym 10, tracisz część kursową swojego zakładu, ale wygrywasz czarną porcję. Jeśli jednak piłka trafi na czarny 13, wygrywasz obie części zakładu za wypłatę każdego zakładu.

W ruletce nie ma żadnych ograniczeń co do liczby zakładów. Dodatkowo, jeśli grasz za darmo, nie musisz się martwić o robienie i potencjalnie przegrywanie wielu stawek, ponieważ i tak nie jest to prawdziwa gotówka. To wszystko dla zabawy!

Oprócz natychmiastowości i wygody, jedną z największych zalet gry w ruletkę online w domu lub na telefonie komórkowym jest różnorodność oferowanych gier. W odróżnieniu od klasycznej wersji znajdziesz w kasynach lądowych w 2018 roku, gra w kasynie online otwiera cały świat ekskluzywnych odmian ruletki niedostępnych gdzie indziej.

Niektórzy korzystają z unikalnych zasad, które faworyzują graczy, podczas gdy inni mają mniej liczb na kole, co pozytywnie zmienia szanse w grze. Nawet jeśli grasz w ruletę online za darmo, nadal możesz nagradzać, wypróbować kilka różnych odmian i znaleźć tę, którą najbardziej lubisz grać dla zabawy.

Jedną z kluczowych rzeczy na temat europejskiej ruletki jest to, że oferuje graczom lepsze kursy, niż w innych wersjach, w tym amerykańskich. Wynika to z faktu, że wersja amerykańska ma dodatkowe podwójne "0", którego nie ma na europejskim kole.

To może nie wydawać się znaczące, ale dodanie kafla "00" faktycznie daje kasynie lepszą przewagę, ponieważ dom zawsze wygrywa, gdy piłka ląduje na 0 lub 00. Ta przewaga jest więc automatycznie zmniejszana, gdy jedno zero zostanie odebrane, tak jak sprawa z europejską ruletką.

Francuska ruletka ma tylko jedno "0" na kole. Ponadto ta wersja ruletki zawiera również dwie ważne zasady, które mają wpływ na wyniki zakładów. Reguła znana jako La Partage oznacza, że ​​gracz straci połowę swojego zakładu, jeśli piłka wyląduje na zero przy wszystkich zakładach zewnętrznych. Reguła nie dotyczy wewnętrznych zakładów.

Ponadto zasada En Prison Rule w francuskiej ruletce skutecznie umieszcza wewnętrzne zakłady "w więzieniu", gdy piłka wyląduje na zero. Co oznacza, że ​​zamiast odzyskać połowę zakładu, tak jak w regule La Partage, zakład oznacza następny obrót. Jeśli na następnych graczach spin wygrywa zakład, zwolnią się z więzienia. Jeśli przegrywają, tracą cały zakład.

Amerykańska ruletka jest jedną z najczęściej dostępnych i używanych odmian, zarówno w kasynach, jak i offline. Chociaż zapisy pokazują, że nie jest on tak stary jak jego europejskie i francuskie odmiany, amerykańska ruletka jest nadal uważana przez wielu za standardową wersję tej klasycznej gry kasynowej.

W amerykańskiej ruletce koło z numerem zawiera dodatkowy kwadrat "00" oraz standardowe "0" w ruletce francuskiej i europejskiej. Włączenie tego "00" nie jest jednak korzystne dla graczy. W rzeczywistości zwiększa on przewagę kasyna i powoduje obniżenie liczby graczy. Nie jest więc niespodzianką, że kasyn online i lądowe jawnie faworyzują tę wersję ruletki.

Jak sama nazwa wskazuje, koło jest mniejsze niż standardowe koło numerowane 0-36. W rzeczywistości koła do ruletki tylko do 12 i podobnie jak wersja europejska, mają tylko jeden kwadrat "0".

Jeśli piłka trafi na pole "0", połowa stawki wszystkich zakładów zostanie zwrócona graczom. Poza tym wyjątkiem i miniaturowym rozmiarem kół, zakłady można umieścić w taki sam sposób, jak w standardowych wersjach ruletki i nie obowiązują dodatkowe zasady.

W ruletce z wieloma kulkami można jednocześnie grać do 10 piłek. Liczba piłek w użyciu ma bezpośredni wpływ na kursy, a gracze mogą wybierać i anulować wybór piłek, aż osiągną sumę, z której są zadowoleni.

Szanse w ruletce z wieloma kulkami również rosną, ponieważ żadna z dwóch piłek nie może trafić do tej samej kieszeni. Daje ci większe szanse na prawidłowe odgadnięcie wyniku.

Zakłady są przyjmowane w taki sam sposób, jak w tradycyjnej ruletce z jednym piłką, a także w zakładach wewnętrznych i zewnętrznych, dodatkowe zakłady na podbicie mogą być również dokonywane na wierzchu.

Wielokołowe ruletka online oferuje jednoczesne wirowanie do 8 kół. Zakłady, które podejmiesz, rozciągną się na wszystkie 8 kół, chociaż możliwe jest zmniejszenie ilości kół w grze za każdym razem poprzez odznaczenie ich, aż dojdziesz do żądanej liczby.

Koła podążają za europejską ruletką "0", a zwycięskie zakłady pozostają na stole do następnej rundy lub można je odjąć i dodać do swojego bankrolla. Każde koło w grze kręci się niezależnie, co daje do 8 indywidualnych szans na wygraną, a znaczniki pomogą w oświetleniu zwycięskich wyników.

Ruletka na żywo daje ci łatwość i dreszczyk emocji związanych z grami online, ale dzięki zabawie i interakcji prawdziwego krupiera życia. Gracze używają strumieniowania online za pośrednictwem połączenia Wi-Fi, aby łączyć się z grą na żywo w czasie rzeczywistym.

Możesz wyświetlić całą akcję za pomocą ekranu komputera lub urządzenia mobilnego, a nawet wchodzić w interakcję z handlowcem, który będzie mógł Cię usłyszeć i odpowiedzieć. Jest to świetna opcja, jeśli grasz w ruletkę online w domu w odosobnieniu, ale wciąż pragniesz interakcji społecznej, polegającej na byciu w kasynach.

Znalezienie najlepszej darmowej ruletki dla Ciebie

Niezależnie od tego, którą odmianą ruletki online gra się wspólnym mianownikiem, jest to, że zawsze jest zabawa, ekscytująca i ekscytująca gra, w której możesz uczestniczyć. Niezależnie od tego, czy grasz za prawdziwe pieniądze, czy za darmo.

Jak już podkreślaliśmy, w kasynach online jest tak wiele wyjątkowych odmian, nie wspominając już o szerokim zakrecie zakładów. Wszystko to gwarantuje, że jeśli chodzi o ruletkę online, czynnik przyjemności nigdy się nie skończy.

Darmowe gry są doskonałym miejscem na rozpoczęcie gry w ruletkę online, nawet jeśli masz trochę doświadczenia z grą w kasynach lądowych. Bez ryzyka związanego z własnymi pieniędzmi lub dokonania prawdziwego depozytu gotówkowego z góry, nie masz żadnych ograniczeń, aby obstawiać bez żadnych konsekwencji. Więc nawet jeśli twoim ostatecznym zamiarem jest wzięcie udziału w ruletce na prawdziwe pieniądze online, granie za darmo pomoże ci przygotować się na rzeczywistość prawdziwej gotówki.

Więc nie przegap szansy na grę w najlepszych kasynach online w 2018 roku, wszystko dla zabawy. Daj naszym rekomendowanym darmowym zabawom szansę i zobacz, jak wiele radości możesz mieć i jak udane możesz być, obracając tym kultowym kołem ruletki w dzisiejszych najlepszych internetowych kasynach.

Aby zagrać w ruletkę, obstawiasz sekcję koła, a krupier obraca kierownicę małą kulką wewnątrz, która zatrzymuje się na zwycięskim numerze. Jeśli Twój zakład to ta liczba lub zakres, który zawiera wygrany numer.

Jak działa ruletka w kasynie?

Ruletka to duże koło w kasynie o różnych wartościach i obstawiasz, gdzie zatrzyma się pojedyncza piłka, która odbija się między sekcjami kół. Rozdający kręci kołem i rzuca piłkę, a ty obstawiasz, gdzie to się skończy.

Jak działa gra w ruletkę?

Ruletka to gra z obracającym się kołem i piłką. Obstawiasz, na której części koła zatrzyma się piłka, gdy koło przestanie się obracać.

Ile liczb znajduje się na stole do ruletki?

Istnieje 38 liczb całkowitych od 0 do 36, w tym miejsce 00. Liczby te pomagają uzupełnić wszystkie szanse, o których usłyszysz podczas gry. Kiedy stawiasz zakład tylko na jedną liczbę, trudno wygrać.

Ile wygrywasz, jeśli trafisz numer w ruletce?

Wygrywasz 35-krotność pierwotnego zakładu, jeśli otrzymasz numer tuż przy zakładzie z jedną liczbą. To znacząca wygrana i może dać ci znacznie więcej pieniędzy niż zaczynałeś, jeśli masz szczęście.

Ile kosztuje 00 w ruletce?

Podobnie jak w przypadku każdego innego zakładu z pojedynczą liczbą, otrzymasz 35-krotność kwoty zakładu, jeśli postawisz zakład. Jest to dość rzadki zakład, ale niektórzy gracze ryzykują swoje pieniądze na tak długim pojedynku.

Nie, koła ruletki są całkowicie losowe, kwoty wypłat tylko dają kasynie niewielką przewagę, aby mogły pozostać opłacalne.

Jaka jest przewaga kasyna w ruletce?

Przewaga kasyna jest tworzona dzięki kwotom wygranych podanym podczas wygrywania, a wynosi 5,26% w amerykańskiej ruletce. Europejska ruletka oferuje lepsze szanse z grubsza o połowę przewagi kasyna niż amerykańska. To dlatego, że koło nie ma symbolu 00 na nim.

Kto wynalazł koło ruletki

Blaise Pascal, francuski fizyk, wynalazł koło w 1655 roku. Fizycy byli zainteresowani stworzeniem doskonale zbalansowanego koła i oczywiście wkrótce potem zmieniono go w urządzenie do gier hazardowych.

Pociągnij za dźwignię i módl się o jackpot! Automaty wrzutowe to kultowa gra kasynowa, która sprawia, że ​​ludzie wracają po raz kolejny dzięki swoim ogromnym wygranym i ekscytującym kursem.

Ulubiona gra kasynowa wszystkich graczy stała się cyfrowa. W przypadku blackjacka na prawdziwe pieniądze, blackjacka na żywo lub wskazówek, jak wygrywać częściej, jest to sekcja dla ciebie.

Szukasz sposobów na grę na prawdziwe pieniądze w Internecie w miejscach, którym możesz zaufać? Nie szukaj dalej najlepszych miejsc do gry, które sprawią, że Twoje wrażenia będą fantastyczne.

Pierwsze miejsce, na które powinieneś spojrzeć, próbując znaleźć witryny pokera wideo online. Mamy tylko listę najlepszych.

Witamy w CasinoGames77 na stronie, która oferuje najlepszy wybór darmowych gier kasynowych, w tym najpopularniejsze kasyno ruletki. Wszystkie darmowe gry ruletkowe na naszej stronie pochodzą od wiodących na świecie dostawców gier online, w których darmowe gry kasynowe są nie tylko najwyższej jakości, ale również spełniają surowe przepisy dotyczące gier. Te gry w ruletkę były pionierem w wykorzystywaniu najnowocześniejszej grafiki, a wraz z efektami dźwiękowymi kasyna uzyskuje się autentyczne wirtualne wrażenia z gier kasynowych. Wszystkie darmowe gry ruletki na naszej stronie są takie same, jak te znajdujące się na stronach kasyna, gdzie można grać za prawdziwe pieniądze; jedyną różnicą jest to, że tutaj ruletka jest darmowa. Dzięki temu nasza strona zapewnia doskonałe miejsce do ćwiczenia i zapoznania się z nimi gry w ruletkę za darmo bez żadnych ograniczeń i ograniczeń, a także w zaciszu własnego domu.

Premier Roulette Diamond Edition

Po co grać w darmowe gry kasynowe?

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier kasynowych, istnieje element szczęścia do wygrania; jednak możesz zauważyć, że doświadczeni gracze wygrywają znacznie częściej. To dlatego, że doświadczeni gracze mają pełne zrozumienie gry kasynowe grają, co daje im lukratywną przewagę. Ty też możesz teraz doświadczać tego samego doświadczenia, co ci doświadczeni gracze, uprawiając gry ruletkę i inne gry kasynowe za darmo na naszej stronie. Nie ma absolutnie żadnego ryzyka, gdy grasz w ruletkę za darmo, a to daje ci możliwość ćwiczenia tych gier w ruletkę tutaj. Możesz wypróbować i zapoznać się ze wszystkimi grami ruletkowymi i ich funkcjami oraz ćwiczyć różne techniki ruletki bez ryzyka. A kiedy już poczujesz się pewnie, grając w te darmowe gry w ruletkę, możesz spróbować szczęścia i zagrać dokładnie w te same gry w ruletkę za prawdziwe pieniądze w internetowych kasynach polecanych przez nas.

Zagraj w bezpłatną ruletkę bez rejestracji

CasinoGames77 oferuje nie tylko wybór najlepsze darmowe gry kasynowe takie jak gry w ruletkę, ale oferujemy także prywatność w grach. Aby grać w te darmowe gry w ruletkę i inne darmowe gry kasynowe, nie musisz rejestrować żadnych danych osobowych. Na wielu innych stronach, w tym witrynach kasyn oferujących darmowe gry ruletkowe, czasami trzeba zarejestrować swoje informacje, zanim będzie można grać. Tak więc, jako gracz, który chce po prostu ćwiczyć w prywatności, z absolutną anonimowością i bez ograniczeń, możesz to zrobić na naszej stronie. Możesz zagrać w jedną z gier w ruletkę lub inne darmowe gry kasynowe bez rejestracji. Pozwoli ci to ćwiczyć i koncentrować się na doskonaleniu umiejętności grania w kasynie za darmo, wiedząc, że nie będziesz otrzymywać rozpraszających wiadomości i informacji. A także nikt nie będzie wiedział, że grasz nawet w ruletkę online.

Zagraj w ruletkę w przeglądarce bez pobierania

Bezpłatna ruletka i inne darmowe gry kasynowe na naszej stronie zostały opracowane i zaprojektowane przez wiodących dostawców gier, aby zapewnić łatwą rozgrywkę. Jak to się stało, te darmowe gry kasynowe wykorzystują technologię flash. Oznacza to po prostu dla graczy, którzy nie są technicznie nastawieni, że te darmowe gry w ruletkę grają bezpośrednio i natychmiast w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Eliminuje to frustrację z powodu czekania na załadowanie ruletki, co spodoba się nawet najbardziej wymagającym graczom. Wybierz grę, w którą chcesz zagrać, a następnie kliknij przycisk Graj, a rozpocznie się. Co więcej, możesz grać w te darmowe gry w ruletkę na dowolnej platformie lub systemie operacyjnym, takim jak komputery z systemami Windows, MAC i Linux oraz smartfony z obsługą przeglądarki Flash

Czy kasyna online są godne zaufania?

Gdy będziesz mieć pewność, że zdobyłeś wystarczająco dużo doświadczenia poprzez praktykę darmowe gry w ruletkę i inne darmowe gry kasynowe na naszej stronie, prawdopodobnie będziesz chciał grać na prawdziwe pieniądze w kasynie online. Mając to na uwadze, możesz być zaniepokojony, które kasyna są uczciwe i bezpieczne. Nasza strona zaleca tylko te kasyna, które są godne zaufania i zostały uregulowane i ściśle kontrolowane przez zewnętrzne niezależne organy regulacyjne, takie jak eCOGRA. Takie niezależne organy nadzorujące gry zapewniają, że kasyna online są zgodne ze zwycięskimi odsetkami za zadeklarowane kursy. Również te zalecane kasyna regulowane używają programu o nazwie Generator Liczb Losowych (RNG), który zapewnia, że ​​hazard jest całkowicie sprawiedliwy. Tak więc, gdy poczujesz się usatysfakcjonowany grą w darmowe gry ruletkowe na naszej stronie, możesz mieć pewność, że masz możliwość gry w zaufanych i uczciwych witrynach kasynowych polecanych przez nas.

Różne rodzaje darmowych ruletek

Trzy najbardziej znane gry w ruletkę, które są rozgrywane w kasynach lądowych, znane są jako Europejska Ruletka, Amerykańska Ruletka i Francuska Ruletka. A teraz te same gry w ruletkę są dostępne na naszej stronie, w którą możesz grać i ćwiczyć bezpłatnie, zanim zdecydujesz, czy chcesz grać na prawdziwe pieniądze na stronach kasyna. Masz również wybór różnych innych darmowych gier w ruletkę od różnych wiodących dostawców gier, dzięki czemu możesz znaleźć preferowaną grę w ruletkę według własnego wyboru. Niektóre z tych darmowych gier w ruletkę mają również ekscytujące odmiany, takie jak mini ruletka, która jest zabawną, mniejszą wersją z mniejszą ilością komór niż standardowe Europejska lub amerykańska ruletka Gry. Niektóre inne gry ruletkowe, takie jak Roulette Pro i Roulette Royal z opcją progresywną, zyskują na popularności. Dlaczego więc nie usiąść przy naszym wirtualnym stole i cieszyć się darmową grą w ruletkę?

Europejskie, amerykańskie i francuskie gry w ruletkę

Jak już wspomniano, istnieje wiele różnych różne darmowe gry w ruletkę do wyboru na naszej stronie z różnymi ekscytującymi tematami i sposobami grania. Tutaj dowiesz się więcej o trzech głównych wersjach ruletki, które są amerykańskie, europejskie, francuskie i różnią się między sobą. Amerykańska ruletka jest w zasadzie taka sama jak ruletka europejska, poza tym, że wokół 37 kół jest 37 komór, tak jak w europejskiej ruletce, ponieważ amerykańska ruletka ma dodatkowe podwójne zero. A ruletka francuska rozgrywana w miejscach takich jak Monte Carlo jest taka sama jak ruletka europejska, z wyjątkiem tego, że stół ma inny układ. Wszystkie te darmowe gry w ruletkę są wyposażone w niesamowitą grafikę na najwyższym ekranie, zarówno w formacie 3D, jak i 2D, zapewniając autentyczne wrażenia z gier kasynowych. Po prostu obstawiasz i zakręcasz kółkiem za pomocą myszy lub touchpada. A jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym momencie, po prostu kliknij # 3; help 'opcja na pasku kontrolnym na dole gry w ruletkę.

Zawsze zalecamy, aby przetestować różne wersje demonstracyjne, zanim grasz naprawdę. Zagraj w ruletkę dla zabawy abyś mógł zapoznać się z układem zakładów i cechami każdej gry przed obstawianiem prawdziwych pieniędzy - w ten sposób mniej prawdopodobne jest, że podejmiesz zakład przez pomyłkę (zwróć szczególną uwagę na to, czy wygrane z poprzedniej rundy pozostaną stół).

Wypróbuj bezpłatny bonus demo i ruletki w kasynie Wombat z grami na telefon komórkowy, tablet i komputer.

Betfair oferuje 5 £ żetonów w swoich grach na żywo w ruletkę (patrz poniżej).

Lub wypróbuj 5 £ wartości kredytów w Betway Live Casino, na przykład.

Grasz na telefonie komórkowym?

Kliknij ikonę po lewej stronie i przejdź do naszej darmowej gry mobilnej.

Wysokie rolki mogą się podobać Premier Roulette Diamond lub ruletka 3D od Playtech. A ci, którzy lubią zabezpieczać swoje zakłady lub grać pojedynczo, mogą spróbować Multi Wheel Roulette.

Aktualne darmowe gry, bez depozytu lub darmowe spiny na OnlineRoulette.org.uk

1. Royal Panda | Przejrzeć

Możesz grać w ruletkę za darmo tutaj. Bonus powitalny w wysokości 100 £. DUŻE limity tabel.

2. Virgin Przejrzeć T&C Zastosuj

SPEND / PLAY 10 £ otrzymasz 30 darmowych spinów. 10% zwrotu gotówki w ruletce Live Signature.

3. Kasyno Wombat Przejrzeć

Darmowe wersje demonstracyjne na telefon komórkowy, tablet, laptop lub komputer stacjonarny. Bonus za dopasowanie do 200 £.

4. Kasyno Betfair | Przejrzeć T&C Zastosuj

NOWY! 50% bonusu do 200 £ plus 5 £ darmowych żetonów w ruletce na żywo.

5. Kasyno Sun | Przejrzeć T&C Zastosuj

Bezczelne 25 darmowych spinów tutaj + 100% do 100 £. Plus 5 funtów na żywo w ruletkę.

6. Betway Roulette

5 funtów darmowych kredytów na żywo w ruletkę! (Premia za mecz + 1000 £).

7. Casino.com | Przejrzeć

100% premii do 500 £. Dodatkowo 20 darmowych spinów.

Lub Wypróbuj te darmowe gry w ruletkę. Kliknij i graj.

Mamy duży wybór gier, w tym francuskie warianty (z regułą La Partage), gry premium ze wszystkimi zakładami na wezwanie i po prostu proste szybkie gry, jeśli chcesz tylko postawić standardowe zakłady. Idealne, jeśli szukasz czegoś, co pomoże Ci wypracować sposób gry w ruletkę.

Przetestuj je za darmo, a następnie wybierz zalecany bonus na stronie gry i postaw zakład na prawdziwy.

Polecamy darmowe gry w ruletkę w Wombat Casino, jeśli szukasz dobrej wersji demo.

W tej sekcji wymieniliśmy wszystkie nasze ulubione darmowe gry w ruletkę z krótkim objaśnieniem ich funkcji. Na każdej stronie znajduje się darmowa gra demo gry, dzięki czemu możesz ćwiczyć ruletkę i zobaczyć, jak gry online przeżyły w ciągu ostatnich kilku lat, z pomysłowymi projektami, takimi jak 3D Ruletka Playtech.

Jaka jest najlepsza ruletka do grania? Cóż, jak zwykle "to zależy".

Gram w ruletkę 3D lub Premier Roulette Diamond, dla zabawy, jeśli szukam dobrej grafiki, to wszystkie dzwonki i gwizdki, chociaż mam też tendencję do grania w Premium French Roulette - jest szybki, a projekt jest ładny i prosty ( dodatkowo gra "La Partage", w której dostajesz połowę swojego zakładu z powrotem na zakłady na pieniądze, jeśli piłka znajdzie się w zerowej studni). Aby uzyskać najbardziej "wciągające" wrażenia, tj. Takie, w którym naprawdę czujesz się jak przy stole, wypróbuj Video Roulette na Casino.com - to świetny projekt.

Mutli-Wheel też jest dobry, choć nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest trochę sztuczny. Jeśli lubisz grać w pojedyncze numery, możesz zagrać nawet do ośmiu kół naraz, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ich pojawienia się. Jeśli chcesz spróbować dużego progresywnego jackpota, możesz także wypróbować grę Marvel Roulette Playtech, która jest połączona the Marvel Mystery Jackpot. W każdym razie - o to chodzi w tej sekcji OnlineRoulette.org.uk. Możesz przetestować je za darmo tutaj i wybrać ulubione bez ryzykowania pieniędzy.

Wypróbuj Ruletkę Premium za darmo.

Maksymalna stawka na indywidualny numer £ 125. Kliknij czerwony przycisk poniżej gry, aby postawić na prawdziwe.

Premier Roulette (Diamond). Darmowa gra (wymagana rejestracja)

Czy grasz na telefonie komórkowym?

Kliknij ikonę po lewej stronie i przejdź do naszej darmowej gry mobilnej.

Ulubione gry demo Roulette

Ciągle pojawiają się nowe gry, dlatego staramy się, aby ta sekcja była świeża w nowych wydaniach na rynku. Oto niektóre z naszych ulubionych gier demonstracyjnych.

1. 3D Roulette

Jest to wariant Playtech, który jest pięknie zaprojektowany do komputerów stacjonarnych i laptopów. Chociaż nie ma takiego samego poziomu funkcji i opcji, jak Premier Roulette (Diamond), jest to jedna z najładniejszych gier z płynną akcją. Istnieje również łatwy dostęp do zakładów na torze wyścigowym, jeśli lubisz grać w bardziej egzotyczne zakłady, takie jak Voisins, Tiers & Orphelins. Możesz grać w ten wariant 3D w grach Ladbrokes.

2. Net Ent Europejski

To jest kolejny looker z Net Ent, a oni robią bardzo dobrą wersję gry na telefony komórkowe i tablety. Uwielbiamy wyskakujące okno statystyki dotyczące tych gier, a projekt jest dobrze przemyślany - jest bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu (zobacz poniższy klip wideo). Istnieje również przycisk, który wyskakuje na tor wyścigowy, na którym można obstawiać zakłady i zakłady sąsiadów.

3. Playtech Premium French Mobile

Ta gra wygląda fantastycznie na telefonie komórkowym lub tablecie. Możesz teraz grać zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym, a także możesz obstawiać zakłady i zakłady sąsiadów (do 5 za każdy numer). Kliknij przycisk Uruchom, aby obejrzeć klip wideo tego wariantu. Gracze Martingale polubią opcję obstawiania. Bardzo profesjonalnie wyglądający projekt, intuicyjny w obsłudze.

Klip wideo przedstawiający francuską ruletkę Playtech

Budujemy również bibliotekę darmowych automatów wideo, takich jak Slot Smoczych Mędrców dla tych z was, którzy lubią kręcić szpule, a także kręcić kołem!

Dreszcz oglądania wirującego czerwonego i czarnego koła ruletki od dawna służy wielu znanym graczom na całym świecie od setek lat. Jest to gra, która jest nie tylko uwielbiana przez jedne z najlepszych graczy na świecie, ale także przez znacznie mniej doświadczonych graczy! Podczas gdy ta gra szczęścia ma proste zasady, które są łatwe do wdrożenia, duża część sukcesu w grze polega na prawidłowym obstawianiu zakładów. Jeśli chcesz zostać profesjonalistą w ruletkę, możesz ćwiczyć, grając w naszą darmową ruletkę.

O darmowej grze w ruletkę CasinoTop10

Nasza darmowa gra w ruletkę służy do wirtualnego transportu do kasyn lądowych, które znajdują się w najbardziej znanych na świecie mekkach hazardowych. Kasyno online znajdujące się na tej stronie to Europejska ruletka - jeden z najpopularniejszych wariantów gry na świecie. Duża część jego popularności wynika z faktu, że ta gra ma nie tylko proste zasady implementacji, ale także, że ta wersja ruletki online ma o wiele niższą przewagę niż jej amerykański kuzyn.

Grając w tę darmową wspaniałą grę losową w jej zdigitalizowanej formie, otrzymasz wyjątkową możliwość przetestowania wody pod warunkiem, że jesteś zupełnie nowy w grze. Jeśli jednak grałeś już w tę grę, będziesz mógł odświeżyć jej zasady, a nawet poprawić swoją strategię. To, co jest absolutnie wspaniałe w graniu na naszej stronie, to fakt, że dosłownie nie zawiera żadnych zobowiązań. Zasadniczo, nie ma potrzeby zapisywania się do naszej witryny, aby grać, a co najlepsze, nie ma nawet potrzeby deponowania swojego bankrolla.

Granie w darmową ruletkę ogra nline obejmuje:

 • Wybór, ile postawić;
 • Przewidywanie, które liczby zostaną trafione;
 • Wybór liczb na stole do gry w ruletkę.

Cel gry w darmowej ruletce online

Zasadniczo, cel gry w Darmowej Ruletce jest równoznaczny z tym, że grając w ruletkę online w internetowym kasynie, a nawet grając w grę losową w kasynie lądowym: Musisz dokładnie przewidzieć, do którego gniazda wpada kulka po ruletce koło zatrzymuje się.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Ruletkę, możesz nauczyć się, jak grać, wykonując nasze proste kroki. Sprawdź je poniżej!

Nasze 6 łatwych kroków do gry w ruletkę:

 • Uruchom grę, klikając "Wypróbuj za darmo";
 • Naciśnij przycisk "Graj";
 • Wybierz kwotę zakładu;
 • Umieść żetony na stole;
 • Kliknij Spin;
 • Zaczekaj na wynik.

1) Uruchom grę, klikając "Wypróbuj za darmo"

Jeśli chcesz zacząć grać w naszą grę, po prostu kliknij przycisk "Wypróbuj za darmo". Gdy to zrobisz, uruchomi się nasza darmowa ruletka, a będziesz na dobrej drodze do grania.

Następnie kliknij przycisk "Graj", a zostaniesz natychmiast przeniesiony do świata ruletki.

Po załadowaniu gry i wyświetleniu tabeli ruletki musisz wybrać, ile obstawiasz. W sumie będziesz miał łącznie 1000 $ na obstawianie. Minimalne i maksymalne zakłady, które możesz postawić w trakcie gry, wynoszą odpowiednio 0,1 USD i 100 USD. Istnieją jednak również inne żetony, które można wybrać. Należą do nich: 0,1 USD, 1 USD, 5 USD, 10 USD, 25 USD i 100 USD.

4) Umieść żetony na stole

Po wybraniu żetonów obstawiania musisz je umieścić na stole obstawiającym lub poza nim. Jeśli nie wiesz, jak możesz obstawiać zakłady, możesz przeczytać o tym poniżej.

5) Kliknij 'Spin', aby zakręcić kołem ruletki

Gdy skończysz, możesz iść dalej i kliknąć opcję wirowania występującą w grze.

Następnie poczekaj na wygenerowany wynik. Liczba, na którą trafi kulka, będzie wyświetlana zarówno na kole ruletki, jak i na stole do ruletki.

Nasz bezpłatny stół do ruletki & Jak umieścić na nim swoje zakłady

Gra w ruletkę odbywa się za pomocą koła ruletki i stołu. Koło ruletki używane w tej konkretnej grze jest europejskie i składa się z 37 różnych kieszeni. Podczas gdy 36 z nich jest oznaczonych liczbami od 1 do 36, które mają alternatywne czarne i czerwone tło, ostatnia cyfra jest oznaczona jako "0" i ma zielone tło. "0" na kole reprezentuje przewagę kasyna o 2,7% nad graczami.

Z drugiej strony stół składa się z dwóch części; wewnętrzna część stołu i zewnętrzna część stołu. Zakłady można umieścić na dowolnej części.

• Zewnętrzna część stołu jest reprezentowana na zielono i składa się z pogrupowanych zakładów. Obejmują one sekcje tabeli "1. 12", "2nd 12", "3rd 12", "1 do 18", "Even", "Red", "Black", "3rd 12", "Odd" i " 19 do 36 'i każdy zakład "2 do 1".

Wnętrze stołu do ruletki składa się z siatki oznaczonej numerami od 1 do 36. Każdy z nich jest oznaczony kolorem czarnym lub czerwonym, w zależności od koloru, z którym odpowiada liczba na kole ruletki.

Jeśli wybierzesz miejsce na zakłady dotyczące poszczególnych liczb, najedź kursorem na konkretny numer i wybierz numer oddzielnie.

Zakłady na zakręcie: Możesz obstawić cztery liczby, umieszczając żeton na środku przecinających się linii pomiędzy czterema liczbami.

Zakłady liniowe: Zakład liniowy jest podobny do zakładu ulicznego. Jednakże, podczas obstawiania w ten sposób, obstawiasz 2 rzędy po 3 numery. Na przykład: 1-6, 4-9, 7-12, 13-18 i 31-36.

Snake Bet: Ten konkretny zakład otrzymuje swoją nazwę od wzoru przypominającego węża, który powstaje podczas obstawiania liczb 1,5, 9, 12,14,16. 23. 27, 30, 32 i 34.

Koszyk: Złożenie zakładu w koszyku, który jest również znany wielu miłośnikom kasyn jako "pierwszy cztery zakład", polega na postawieniu zakładów na liczby 0-1-2-3.

Voisins du Zero: Wybór Voisins du Zero pozwoli Ci postawić na grupę liczb, które znajdują się w sekcji koła ruletki, która jest obok zera. Decydując się na obstawianie w ten sposób, obstawiasz następujące liczby: 22, 18, 29, 7, 28, 12, 35, 3, 26, 0, 32, 15, 19, 4, 21, 2 i 25.

Orphelins: Wybranie przycisku "Orphelins" umożliwi obstawianie wybranych liczb znajdujących się obok siebie na kole. Są to mianowicie: 1, 20, 14, 9, 17, 34 i 6.

Schody: Wybierając zakład poziomy, możesz postawić zakłady na 12 liczb pomiędzy 27 kieszeniami a 33, które znajdują się po przeciwnej stronie koła do zera. Obejmują one zakłady na numery 27, 13, 36, 11, 30, 8, 23, 10, 5, 24, 16 i 33.

Zakład sąsiedzki: Kliknięcie przycisku zakładu sąsiada pozwoli ci postawić 5-cio bitowy zakład straight-up. Obejmuje to umieszczenie żetonu na każdej z określonej liczby i czterech jej sąsiadów. Na przykład, jeśli wybiorę liczbę 5 jako centrum mojego zakładu połączeń, sąsiadujące numery, które wybiorę, to 10, 23, 24 i 16.

Skorzystaj z darmowej strategii online w ruletce

Wbrew powszechnemu przekonaniu nasi eksperci uważają, że gra w ruletkę to nie tylko wiedza o tym, jak wdrożyć zasady, ale także o zakłady w sposób, który może pozwolić na lukratywne doznania związane z hazardem. Aby móc to zrobić, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się ze strategią naszych ekspertów z CasinoTop10. Aby przeczytać wszystkie informacje na temat strategii, przejdź do naszej strony dotyczącej strategii ruletki, w której zagłębimy się w wszystkie bardziej szczegółowe informacje na temat tego, jak grać w grę losową w najbardziej opłacalny sposób.

Zagraj w darmowe ruletkę online & Zostań Pro!

Ruletka jest prawdopodobnie jedną z najbardziej ekscytujących gier kasynowych na całym świecie. Rzeczywiście, gdy gracz postawi swój zakład i kliknie kręci, wie, że nie ma odwrotu. Co następuje w garniturze to pewna chęć poznania uzyskanego wyniku. A kiedy piłka się zatrzymuje i numer gracza zostaje trafiony, uczucie to szybko zastępuje niezastąpione uczucie czystej radości, szczególnie po otrzymaniu nagrody. Jeśli chcesz doświadczyć grania w ruletkę za prawdziwe pieniądze, sugerujemy grę przed zapisaniem się do kasyna online. Gdy poczujesz się już wystarczająco pewnie, wybierz stronę z grami hazardowymi online z naszej listy rankingowych i sprawdzonych kasyn na komputery. Ewentualnie pod warunkiem, że szukasz Mobilnego Kasyna po prostu wejdź na naszą listę kasyn online dla urządzeń z systemem Android i iOS.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

25 − 19 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map