Craps simulator software

Craps simulator software

pobierz oprogramowanie craps simulator

Pobierz Craps Simulator Software

Jest to aplikacja symulująca wrażenia z gry w kasynie.

aplikacja symulująca kasyno. Poker, Baccarat, Craps, 5 automatów z bębnami

Kliknij powyżej, aby wyświetlić krótki film wideo Wprowadzenie do gry My Craps.

Kilka niezamawianych obserwacji klientów gry My Craps:

Rob - "Świetny produkt, który masz i na pewno pomógł mi stać się lepszym graczem w kości."

Alexander - "Doskonały produkt do testowania nowych systemów."

"Jest to bardzo przyjemna aplikacja i realistycznie pozwala początkującym lub doświadczonym graczom rozwijać dobre sesje treningowe, zanim zacznie grać realistycznie w kasynie. Musi kupować dla każdego, kto chce nauczyć się tej gry na iPadzie. Najbardziej przyjemny i dobrze rozwinięty."

Alan S. - "Twój program jest wyjątkowy! Dziękuję za wszystkie twoje wysiłki w rozwijaniu tego naprawdę fantastycznego oprogramowania."

Bob - "Od lat cieszę się grą w My Craps i pozostaję fanem. W czwartek spotkałem się z innym graczem w kości i poleciłem mu pakiet treningowy."

Rob - "Naprawdę kocham twoje oprogramowanie - to najlepsze miejsce do ćwiczenia metod."

Reid - "Jest to najlepszy, najbardziej przyjazny dla użytkownika symulator craps. Tak trzymaj!"

Jan - "Kocham twoją grę w kości. Historia i statystyki są świetne."

Alexander - "Uwielbiam twoją grę w kości. to był świetny zakup."

Brian - "Dziękuję za świetną grę."

Rochelle - "Twoja gra naprawdę jest najlepszą grą w kości, jaką grałem do tej pory. Z pewnością czerpiecie korzyści z łatwości użytkowania."

Charles - "Mam świetną grę komputerową dla craps i zastanawiałem się, czy mieliście ją również w ruletce." (My nie)

Jan - "Myślę, że stworzyłeś naprawdę fajny, użyteczny i zabawny kawałek oprogramowania. Chciałbym mieć to lata temu, kiedy nauczyłem się przez twarde uderzenia. Twoja gra zdecydowanie pomoże nowemu graczowi rozwinąć pewność, jakiej potrzebują, zanim odłoży ciężko zarobioną gotówkę."

Michał - "Jeśli chodzi o krzykliwą grafikę, widziałem już wiele gier, ale nikt nie zbliżył się do twoich, grając zgodnie z prawdziwymi regułami gry. Prawie każda gra, na którą patrzyłem, i żadna z nich nie trzyma świecy w sposób, w jaki przestrzegasz zasad. Pozostaliście bardzo wierni zasadom. Nie znam żadnej innej gry, która tam jest."

Julius - "Chciałem tylko dać ci znać, że kupiłem "your9quot; gra w craps i jestem całkowicie zadowolony. Gra My Craps pobrana z łatwością; chodzi bez problemu; i jest niesamowicie zabawna. Plansza jest dobrze zaprojektowana, a opcje zakładów dodane do gry na komputerze nie umniejszają realistycznego sposobu gry. Co więcej, twój tutorial i link do tego, jak zagrać w grę zwięźle i skutecznie przełamują podstawy gry w kości. Zainwestowałem w wiele innych programów do gier, ale moja inwestycja w Twój program zdecydowanie wypłaciła najlepszą dywidendę."

Online CrapsAge.com zaprasza Cię do miejsca, w którym czujesz wolność i szczęście.

Jest blisko stołu z Classic Craps. Craps to jedna z niewielu prawdziwie społecznościowych gier i jedna z niewielu grających w kości. Istnieje wiele dostępnych opcji zakładów, ale gracz musi zrozumieć tylko kilka z nich, aby zagrać w grę, dobrze się bawić i wygrywać! Klasyczne kości z doskonałą grafiką, przyjemną muzyką i ogromnymi wygranymi czekają na Ciebie!

Czy nie jest to wspaniałe, gdy otrzymujesz niespodziewaną niespodziankę, bardzo pożyteczną nagrodę za coś, co robisz? Grając w darmowe automaty online z grami premiowanymi, jedynym problemem, jaki możesz mieć, jest sytuacja z "nieoczekiwaną" częścią - z pewnością będziesz oczekiwał, że otrzymasz premię za każdy spin, jaki wykonasz! Ale gdy pojawi się trochę szczęścia i rozpocznie się runda bonusowa, zobaczysz, że warto na nią czekać.

Gra premiowa lub runda (nazwy mogą się różnić, ale idea jest zawsze taka sama), odblokowuje się podczas zwykłej rozgrywki po tym, jak obróciłeś się w pewną kombinację symboli na swoich bębnach. Sprawdź tabelę wypłat w grze, aby zobaczyć zwycięskie kombinacje do bieżącej gry.

Automaty wideo, w szczególności sloty 3D, są geniuszami rozrywkowych gier bonusowych, ponieważ często sprawiają, że są one jasne i animowane, lub nadają im kształt mini-gier z częściami wideo z fabułami po fabule gry i temacie. Niemniej jednak, istnieją wolne miejsca w kasynach z rundami bonusowymi, w których rzeczywista gra bonusowa jest znacznie prostsza. Na przykład, aby zebrać wypłatę premii, musisz wybrać jedną z kilku skrzyń ze skarbami lub innych przedmiotów na innym ekranie. Każdy przedmiot ukrywa określoną liczbę monet lub kredytów za nim.

Nawet jeśli chodzi o szczęście, czy grasz w rundę bonusową, niektóre rundy wymagają elementu umiejętności, podczas gdy inne są całkowicie losowe. Granie w grę premiową bardzo często przynosi typowe nagrody, które stanowią bonusowe obroty, ale zależy to również od wybranej gry.

Na SlotsUp.com znajdziesz listę najlepszych automatów online z rundami bonusowymi, dopracowanymi przez nasz zespół. Dodajemy nowe gry, gdy tylko się pojawią! Oferujemy darmowe gry z grami premiowymi bez pobierania i bez rejestracji. Po prostu przeglądasz naszą galerię, wybierasz najciekawsze gry i zaczynasz grać. To najlepsza opcja dla tych, którzy chcieliby zdobyć trochę praktyki przed ryzykowaniem cennymi monetami w prawdziwych kasynach online.

Jeśli zdecydujesz, że granie w darmowe gry z bonusowymi funkcjami dla zabawy nie jest już dla ciebie opcją, kliknij przycisk "graj za prawdziwe pieniądze" pod każdą grą z rundami bonusowymi. To zabierze Cię do zaufanych kasyn online, w których możesz grać w swoje ulubione darmowe automaty bonusowe na prawdziwe pieniądze i poczuć o wiele więcej emocji!

Inteligentne kości jest całkowicie nowym sposobem kontrolery kostki wygrać w kasynie craps. Z Inteligentne kości, nauczysz się:

jak udowodnić, z pewnością statystyczną, że wpływasz na wyniki w kości, używając naszych potężnych i nowych Pro Test © metoda.

 • optymalne zestawy kostek i zakłady z twoją unikalną umiejętnością kontroli kości.
 • twoja przewaga nad kasynem: ile możesz zarobić na grze w kości.
 • Pobierz i wypróbuj Inteligentne kości za darmo!

  Inteligentne kości to shareware, co oznacza, że ​​możesz go pobrać i wypróbować za darmo. Nie musisz nawet podawać nam swojego adresu e-mail ani żadnych danych osobowych. Wystarczy kliknąć tutaj, aby pobrać najnowszą wersję. Kliknij przycisk "Zapisz" w oknie dialogowym pobierania, zapisz plik na lokalnym dysku twardym, a następnie otwórz go. Inteligentne kości zostanie zainstalowany na twoim komputerze z systemem Windows, a Ty możesz odkrywać program i dokumentację w swoim wolnym czasie.

  Inteligentne kości jest wypełniony funkcjami zaprojektowanymi, aby pomóc ekspertom w kontroli kości zmaksymalizować ich potencjał w grze w kości. Nic nie zbliża się do zaawansowanych symulatorów i narzędzi Inteligentne kości:

 • Metryka kontrolna kostki Pro Test ©: Dowiedz się o naszym nowym Pro Test © test kontroli kości, najdokładniejszy i najbardziej wszechstronny test statystyczny do kontroli kości w grze craps. Zamiast potrzebować wielu tysięcy rzutów dla pewności statystycznej z testami takimi jak SRR, Pro Test © może powiedzieć ci w kilkuset rzutach, czy faktycznie wpływasz na kości.
 • Profesjonalna symulacja kości: modeluj każdy możliwy aspekt gry, włącznie z rzadkimi, ale ważnymi aspektami, takimi jak kursy, zaokrąglanie wypłat, zakłady prowizji, wiele strzelanek, rozszerzalne systemy zakładów, znane i "niewidome" zakłady na strzelców, zakłady lay, losowe stoliki stołowe / strzelanki oraz wiele więcej. Możesz symulować gry za pomocą strzelanek SRR, kontrolerów kości Pro Test ©, a nawet losowych strzelanek.
 • Łatwe w użyciu kreatory: nie ma potrzeby zmagać się z konfigurowaniem złożonych symulacji i testów. Inteligentne kości zawiera szczegółowe kreatory, które poprowadzą cię przez wykonanie zarówno testu Pro, jak i symulacji.
 • Wsparcie SRR (stosunek siedmiu do rolek): Wykonuj symulacje gry w kości z różnymi minimalnymi i / lub maksymalnymi wartościami SRR. Dowiedz się, jakie masz przewagę na podstawie wartości SRR.
 • Ustaw optymalizator kości: Korzystając z nowej metryki kontroli kości Pro Test ©, skorzystaj z naszych kalkulatorów matematycznych, aby natychmiast określić optymalny zestaw kości dla wszystkich zakładów typu craps, w tym pass i nie zaliczaj się. Będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze zestawy kości w różnych momentach gry. Czy zestaw 3V jest najlepszy w 4 punktach, czy też inny zestaw kości sprawia, że ​​masz więcej pieniędzy? Inteligentne kości odpowiada na te pytania raz na zawsze z matematyczną precyzją. Okazać się Dokładnie ile pieniędzy możesz zarobić dzięki umiejętności kontroli kości Pro Test ©!
 • Kalkulator krawędzi: Wykorzystanie wpływu kości wskazanego przez wyniki testu Pro, Inteligentne kości określa rzeczywistą przewagę w grze dla różnych zakładów! Bez symulacji i domysłów. jest to czysta matematyczna precyzja, wykorzystująca szczegółowe modele statystyczne do reprezentowania kontroli nad kostką.
 • Dodatkowe moduły zakładów: Inteligentne kości zawiera wszystko, czego potrzeba do symulacji skomplikowanych gier stołowych dla wielu graczy. Ale jeśli chcesz przetestować własne systemy zakładów, możesz kupić dodatkowe moduły zakładów, które wykraczają daleko poza domyślne ustawienia.
 • Kalkulatory i symulacja ryzyka ruin (ROR): Dowiedz się, ile bankrollu potrzebujesz, aby przeżyć w danej grze i unikalne umiejętności kontrolowania kości. Możesz użyć naszego symulatora ROR, aby empirycznie wywnioskować swoje wymagania dotyczące bankrolli za pomocą wielu symulacji sesje. Lub użyj naszych kalkulatorów ROR, które natychmiast oszacowują twoje ROR z dobrze znanych formuł matematycznych.
 • Ponad 100 stron pomocy i dokumentacji online: Bogactwo szczegółowej pomocy jest dostępne po naciśnięciu przycisku w każdym oknie dialogowym iw dowolnym czasie. Dowiedz się więcej na temat Pro Test ©, dowodu, że to działa, a nawet jak podejść do testu kontroli kostki we właściwy sposób.
 • Przetwarzanie wsadowe w wierszu poleceń: Możesz biegać Inteligentne kości z linii poleceń, umożliwiając automatyzację przebiegów symulacji i testów z różnymi ustawieniami.

  Dodatki do inteligentnych kości

  Mamy wiele ekscytujących dodatków, za które możesz dokonać zakupu Inteligentne kości. Oto lista naszych dodatkowych komponentów, które możesz:

 • Moduł zakładów bukmacherskich: ostateczny dodatek do modułu zakładów dla Inteligentne kości. Ten dodatek do modułu zakładów pozwala ci program własne systemy zakładów w prostym języku podstawowym (VBScript), bezpośrednio w symulatorze. Jeśli znasz Basic, to wiesz wystarczająco, aby móc programować każdy możliwy system zakładów dla craps. Każda właściwość stanu symulacji jest dostępna dla Ciebie w Skryptowym module bukmacherskim, dzięki czemu możesz stawiać zakłady i kości decydować o takich postawach, jak rzuty, bankroll, wygrane, przegrane itd.

  Craps to gra, która istnieje od zawsze, ale nadal jest postrzegana bardzo sceptycznie. Systemy oszustw, które twierdzą, że można wygrać tylko przez zmianę swoich zakładów lub innych fałszywych metod, zawsze krążyły. Inteligentne kości NIE jest jednym z tych fałszywych systemów! Poniżej znajduje się kilka typowych pytań na temat Inteligentne kości, i generalnie kości.

  Czy gry w kości są naprawdę dobrą grą?

  W przeciwieństwie do blackjacka i kilku innych gier kasynowych, kości nie mogą zostać pokonane wyłącznie przez matematykę i "moc mózgu". W grze w blackjacka możemy nauczyć się zaawansowanego systemu liczenia kart, aby określić, kiedy mamy dodatnią przewagę (na podstawie pozostałych kart w bucie) i postawić odpowiednio więcej. W kościach nie ma podobnej strategii ani systemu: jeśli używasz losowych rzutów kostką, na dłuższą metę będziesz musiał stracić pieniądze, bez względu na strategię lub system bukmacherski, którego używasz. Istnieje wiele książek o oszustwach i zasobach, które mówią, że możesz zarabiać pieniądze po prostu kontrolując swoje zakłady (w kościach, blackjacku, ruletce, bakaracie itp.): To nie jest to, Inteligentne kości jest o!

  Ale ... to nie znaczy, że gra w kości nie może być pokonana! Odpowiedź leży w kontrola kości, fizyczne umiejętności manipulowania rzutami kostek tak, aby średni wynik nie był losowy i wystarczająco stronniczy, aby uzyskać pozytywną przewagę gracza przy danej strategii obstawiania.

  Aby uzyskać pozytywną przewagę gracza i wygrać w kości (na dłuższą metę), musisz zrobić trzy rzeczy:

  1. Naucz się fizycznych umiejętności kontrolowania kości.
  2. Potwierdź, dzięki testom matematycznym twoich rzutów, że nauczyłeś się tej umiejętności i że rzucasz kostką i generujesz nielosowe wyniki z pewnością statystyczną.
  3. Określ, na jakim poziomie dodatniego gracza, jeśli w ogóle, twój poziom kości kontroluje wydajność umiejętności, biorąc pod uwagę określoną strategię zakładów / gry w kościach.

  Inteligentne kości chodzi o kroki dwa i trzy. Ponieważ kontrola kości jest umiejętnością fizyczną, a nie czystą umiejętnością umysłową, taką jak liczenie kart w blackjacku, nie będziesz w stanie uczyć się i opanować jej z samej książki lub programu. Zobacz naszą sekcję Kontroli kości i kości poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat kontrolowania kości.

  Jakie są wymagania sprzętowe dla oprogramowania?

  Inteligentne kości będzie działać na każdym komputerze stacjonarnym z systemem Windows 98 lub nowszym (tj. Windows 98 SE, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, itp.). Potrzebne jest 15 megabajtów miejsca na dysku twardym. Zaleca się rozdzielczość 800 na 600 lub wyższą. Inteligentne kości robi nie działa na ręcznych systemach operacyjnych Windows CE (lub Palm OS), ponieważ moc obliczeniowa tych małych urządzeń jest bardzo mała.

  Czy mogę przeczytać dokumentację, zanim kupię Inteligentne kości?

  Pełna dokumentacja jest dostępna w wolny wersja shareware. Kliknij tutaj, aby pobrać i zainstalować najnowszą wersję, i przejdź do menu Pomoc. Dostępnych jest ponad 100 stron pomocy online, obejmujących wszystko na temat programu i wiele więcej!

  Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o Pro Test ©?

  Pełna dyskusja na temat Pro Test © zawarta jest w dokumentacji wraz z oprogramowaniem. Dowiesz się, jak to działa, dlaczego działa, a nawet widzisz dowód matematyczny, jeśli jesteś tak pochłonięty! Kliknij tutaj, aby pobrać i zainstalować najnowszą wersję, i przejdź do menu Pomoc.

  Jeśli oprogramowanie można wypróbować, dlaczego mam je kupić?

  Niezarejestrowana wersja shareware Inteligentne kości pozwoli ci w pełni poznać program i funkcje. Ale pozwoli to tylko na ograniczone rundy podczas symulacji i będzie od czasu do czasu monitować o rejestrację (ekrany "nag"). Po zakupie programu, otrzymasz kod rejestracyjny przez e-mail, aby wejść do programu, który na zawsze wyłączy WSZYSTKIE shareware'owe gry.

  Ile to kosztuje i gdzie mogę go kupić?

  Inteligentne kości kosztuje 89,95 USD i zostanie zakupiony przez KLIKNIJ TUTAJ. Zanim kupisz, pobierz i zainstaluj program, klikając tutaj. Otrzymasz kod rejestracyjny przez e-mail po zakupie, że możesz wejść do programu, aby wyłączyć wszystkie "nags" shareware. Ty robisz nie musisz pobrać nowy program po zakupie Inteligentne kości.

  Masz prawo do bezpłatnych aktualizacji oprogramowania Inteligentne kości przez jeden rok od daty zakupu. Może to być ograniczone do funkcji dostępnych w zakupionej wersji (to znaczy niektóre nowe funkcje muszą być zakupione jako opcjonalne dodatki). DeepNet tworzy kopie zapasowe oprogramowania z wyjątkową obsługą techniczną, a następnie aktualizuje i ulepsza.

  Czy mogę kupić oprogramowanie na CD?

  Tak: możesz zakupić oprogramowanie na płycie CD od jednego z naszych sprzedawców: www.SmartGaming.com lub www.GoldenTouchCraps.com. Oni zorganizują wysyłkę produktu do ciebie.

  Alternatywnie, wiele naszych produktów, w tym Smart Craps, jest dostępnych na CD bezpośrednio z naszego sklepu: kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze wysyłane oprogramowanie na CD.

  Inteligentne kości można pobrać i wypróbować. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer stacjonarny z systemem Windows 98 lub wyższy i 15 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

  Bezpłatna wersja shareware ograniczy przebieg symulacji i od czasu do czasu zresetuje opcje. Kiedy będziesz gotowy do zakupu Inteligentne kości, kliknij jeden z poniższych linków, aby zobaczyć nasze różne wersje. Nie musisz niczego pobierać. po dokonaniu zakupu kody rejestracyjne zostaną wyświetlone na ostatecznej stronie zamówienia i przesłane do Ciebie e-mailem. Po prostu wprowadź je do oprogramowania, a Twoje oprogramowanie zostanie w pełni zarejestrowane!

  Oprogramowanie zawiera ponad 150 stron dokładnej dokumentacji, wyjaśniając wszystko, co musisz wiedzieć Inteligentne kości. Cała dokumentacja jest dostępna jako pomoc systemu Windows, bezpośrednio dostępna z programu, naciskając klawisz F1 w dowolnym momencie lub z menu Pomoc.

  Jeśli jednak chcesz sprawdzić dokumentację przed użyciem programu, możesz wyświetlić podgląd w formacie Adobe Acrobat PDF. Pełna dokumentacja jest dostępna jako pojedynczy duży plik Adobe Acrobat PDF (7 meg.). Aby wyświetlić ten plik, musisz mieć zainstalowany darmowy program Adobe Acrobat Reader (wersja 5.0 lub nowsza) (Kliknij tutaj, aby pobrać darmowy program Adobe Acrobat Reader).

  Jeśli chcesz tylko przeczytać sekcję dokumentacji na Pro Test ©, w tym wyprowadzenie i matematyka naszej nowej metryki kontroli kości, kliknij tutaj, aby pobrać mniejszą wersję pliku PDF 300 KB).

  Kasyna online dla nas oferują graczom nie tylko automaty do gry, ale także kości w Internecie, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, aby odtworzyć grę w stylu Vegas. Największą zaletą gry w kości jest to, że gracze mogą nauczyć się podstaw gry, grając za darmo.

  Eksperci mówią Inteligentne kości, a wieści są dobre!

 • Frank Scoblete, Najlepiej sprzedający się autor gier w Ameryce, mówi:

  "Dan Pronovost jest geniuszem, nie ma co do tego wątpliwości: jego nowe oprogramowanie SMART CRAPS jest naprawdę rewolucyjne: koncepcja oprogramowania ma na celu wykazanie, że masz przewagę i pokazać, jak zwiększyć tę przewagę dzięki" najnowocześniejszym "zestawom kości Być może nie pomyślałeś nawet o tym, co mnie zaskoczyło, to to, że moje rolki były analizowane i podczas gdy miałem dobrą przewagę, oprogramowanie zalecało, że zmieniłem pewne rzeczy o moich zestawach kości w pewnych momentach, co znacznie zwiększyło moją przewagę. "

 • Dominator, Golden Touch Craps Instruktor / założyciel:

  "To jest rewolucyjne! Możesz teraz z małą próbką rzutów być w stanie obliczyć swoją prawdziwą przewagę nad kasynami, gdy masz kości! Znając tę ​​przewagę, możesz zdecydować, które zakłady zwrócą Ci największą kwotę wygranych. oprogramowanie powie ci również, jaki zestaw, i znowu jest rewolucyjny, aby zmaksymalizować przewagę! "

 • Jerry "Stickman" Stich: (kliknij tutaj, aby uzyskać pełną recenzję oprogramowania): "Jeśli Twoim celem jest zostać zwycięzcą w kasynie, Smart Craps to świetne narzędzie, które pomoże Ci odnieść sukces."

  Więcej komentarzy od użytkowników.

  Charlie M .: "Chciałem dać wam bardzo dobre opinie na temat Smart Craps. Po przejściu [Pro Test] i zezwoleniu oprogramowaniu na przejście do zestawu 3V dla punktu 5,6,8,9 i 2V dla 4 i 10 było niesamowite Prawdopodobnie nigdy bym nie pomyślał, że pójdę do zestawu 3V, ponieważ miałem dobre wyniki na twardym szlaku ".

  Jim C.: "Kupiłem magnetofon i uwielbiam go."

  Craps and Dice Control Resource

  Istnieje wiele stron internetowych, książek i kursów o ustawianiu kości i kontroli kości w grze w kości. Poniżej znajduje się mały wybór kilku z nich:

  Fantastyczny praktyczny kurs szkoleniowy do nauki kontroli kości. Prowadzone przez czołowych ekspertów hazardowych, takich jak Frank Scoblete. Kontroli kości nie można się nauczyć po prostu czytając książkę ... to byłoby jak nauka żonglowania bez podnoszenia kulek! Rozważ ten "najlepszy w swojej klasie" kurs bez bzdur i fałszywych "systemów".

  Autor: Frank Scoblete (książki bonusowe). Zabawne i bardzo zabawne spojrzenie na kontrolę kości od środka. Dowiedz się, jak to jest, dzięki niesamowitym opowiadaniom Scoblete.

  Pokonaj kasyna z kasyna: jak grać w kości i wygraj!

  Autor: Frank Scoblete (książki bonusowe): klasyczna, najlepiej sprzedająca się książeczka z kością wszech czasów, teraz zaktualizowana o nowe rozdziały. Przedstawia Kapitana i omawia jego rewolucyjne metody gry, w tym 5-Count, Supersystem i Pushing the House. Będziesz także czytać o Załodze Kapitana z wysokimi rolkami i niezwykłej damie znanej jako "Ramię" - precyzyjnej strzelance, która stała się legendą w kręgach Crusów w Atlantic City.

  Według "Sharpshooter" (książki bonusowe). Doskonałe i dokładne leczenie kontroli kości. Zawiera doskonałe sekcje matematyczne na temat SRR i obliczeń krawędzi.

  Henry Tamburin (Research Services Unltd). Fantastyczne wprowadzenie do gry w kości, zasady, zakłady i podstawowe strategie.

  DeepNet regularnie dostarcza artykułów i raportów analitycznych na temat craps. Uwielbiamy matematykę i dyscyplinę kontroli kości, i uwielbiamy o tym pisać! Kliknij tutaj, aby uzyskać pełną listę artykułów i publikacji.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 2 = 1

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map