codzienna gra premiowa w klubie wojennym

codzienna gra premiowa w klubie wojennym

Codzienny klub bonusowy z nowymi funkcjami

W ostatnich kilku miesiącach DBC przynosi codzienne nagrody, których większość z nas już nie potrzebuje. MZ w końcu zaktualizował go, dodał rzeczy, które możemy wykorzystać, usunął rzeczy, których nie używamy, i dodał nową funkcję.

Oto, czego możesz się spodziewać w tym miesiącu po odnowieniu członkostwa w klubie Daily Bonus:

Break Chests From Your Treasures

Jeśli jesteś podobny do mnie, masz mnóstwo przedmiotów w swoich skarbach (w szczególności wiele zestawów narzędzi), których nie możesz otworzyć, po prostu wejść do ekwipunku później, aby je złamać! MZ wreszcie dał nam rozwiązanie. Po odnowieniu DBC w lutym twoje skarby automatycznie będą miały przycisk przerwania obok każdego przedmiotu. Otrzymasz Power Essence, za każdy przedmiot, który złamiesz.

Nowe codzienne bonusy za logowanie do gry

W tym miesiącu zniknęły kolumny i insygnia. Zostały zastąpione Artefaktami Starożytnymi i Kule. Zwiększyła się również liczba VIP, RSS, Shards i prędkości.

Codzienna premia za dostęp do bonusu za logowanie

Tak jak poprzednio, za zalogowanie się otrzymasz dodatkową nagrodę w 6 prostych dniach. W tym miesiącu będzie możliwość 4 różnych, pełnych zestawów podstawowych.

Zestaw podstawowy TheLegend27 Ice

Nowy DBC Only, Kingdom

Królestwo # 1018, jest grą, dla członków DBC, TYLKO. Będąc tam, otrzymasz Prędkość treningu 500%, kolejka oddziałów 10.000%, redukcja o 5,000 odłamków ognia i 1 milion dni Badania / redukcja konstrukcji.

Codziennie otrzymasz dodatkowy prezent Athena, po prostu za bycie członkiem DBC. Odłamki, artefakty, kule i VIP to tylko niektóre z rzeczy, które możesz zdobyć.

Podobnie jak w poprzednich programach DBC, będą odbywać się specjalne wydarzenia, tylko dla tych osób. Istnieją również nagrody Pick Your Inferno we wszystkich imprezach solowych Inferno.

Jeśli jesteś członkiem DBC, otrzymasz dodatkowe bonusy od swoich statystyk VIP. Obecnie jest dodatkowa 250% do zwiększenia Ataku Troop, Obrony Troop, & Zdrowie żołnierzy.

Obecnie działa wydarzenie odnowienia członkostwa DBC. Wykorzystaj to, aby zdobyć dodatkowe nagrody.

Odnów swój codzienny klub bonusowy - zaktualizuj nagrody!

Członkowie DBC - czas na ŚWIĘTOWAĆ! Jako nagrodę za twoją lojalność, zapewniamy ci te NIESAMOWITY premie od dzisiejszych EKSKLUZYWNY Dzień Uznania DBC :

Dołącz Codzienny klub bonusowy dzisiaj i weź te NIESAMOWITY premie od dzisiejszych EKSKLUZYWNY Dzień Uznania DBC

 • NOWY: 6M Przyspiesza redukcję dnia we wszystkich drzewach badawczych dla wszystkich graczy, którzy odnawiają lub dołączają do DBC już dziś! Wszyscy dotychczasowi członkowie DBC otrzymają 2-dniową redukcję prędkości na wszystkich drzewach badań. To potężne wzmocnienie rozpocznie się od momentu, w którym dziś dołączysz do DBC i będzie trwać do MIDNIGHT PST 23 lutego!
 • NOWY: Incredible Join DBC Event, który zawiera jeden pełny zestaw nowego eteru Wonder Core!
 • NOWY: Dostęp do nowego wydarzenia DFC Appreciation Day przepełnionego spektakularnymi nagrodami!
 • I wiele więcej!

Oto kilka niesamowitych odkryć, które możesz zdobyć odnawiając swój dzienny bonus:

Przerwij skrzynie ze swojej ekwipunku

Masz dość łamania sprzętu w ekwipunku narzędzi jeden po drugim? Odnów swoje członkostwo DBC, a nie będziesz musiał! Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Odnów swoje członkostwo DBC na luty 2017.
 2. Przejdź do moich przedmiotów > Skarby.
 3. Kran Przerwa pod Open.

Obserwuj, jak wszystkie przedmioty w tej klatce pękają i otrzymują Power Essence w zamian za każdy przedmiot, który złamiesz.

Teleportuj się do nowego Królestwa DBC-Only

Teleportuj się do Królestwo DBC Trove (# 1018) dla Zwiększenie prędkości treningowej o 500%, zwiększenie kolejki o 10 000%, redukcja o 3 000 odrzutów ognia i redukcja 1 miliona badań i konstrukcji.

Nowe codzienne bonusy za logowanie do gry

Każdego dnia odkryjesz ogromny schowek jednego z poniższych:

 • 1800 starożytnych artefaktów
 • 600 000 Kule Czasowe
 • 60 000 Odłamków Ognia
 • 1,5 biliona punktów VIP
 • 90 Pakiet zasobów trylionów
 • Pakiet 1 800 000 Speed ​​Up Days

Nowa nagroda za codzienną premię za logowanie

Zaloguj się przez sześć kolejnych dni, aby zarobić DBC Rhea Set Chance Losowo Full Set set Chest .

Ta Skrzynia faktycznie daje możliwość zdobycia jednej z czterech skrzyń zestawu podstawowego:

 • Kompletna skrzynia rdzenia Rhea
 • Kompletna skrzynia z kompletem Nian Core
 • Full Ice TheLegend27 Core Set Chest
 • Kompletna skrzynia ze styropianem

Oglądaj skrzynkę odbiorczą na prezenty wysłane bezpośrednio z Ateny! Obejmują one 10 000 Odłamków Ognia, 250 Starożytnych Artefaktów, 80 000 Kule Czasowe, 200 000 Kamiennych Kolumn, 200 000 VIP, 500 000 Heroicznych Insygniów, i więcej!

Ekskluzywne wydarzenia i nagrody za wydarzenia

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wydarzeń, a także dodatkowe nagrody we wszystkich innych Wydarzenia !

Członkowie DBC będą mieli również dostęp do specjalnego Skrzynia z nagrodami za zdobycie Inferno we wszystkim Inferno Solo wydarzenia, pozwalające wybrać własne nagrody!

Zyskaj jeszcze więcej ogromnych korzyści! Jeśli jesteś także w Daily Bonus Club, znajdziesz NIESAMOWITE Bonus 250% dodane do twojego Ataku Troopa, Obrony i Zdrowia.

Game of War właśnie wydała nową funkcję - codzienny klub bonusowy.

- Kup paczkę z tokenem, aby odblokować bonusowy klub.

- Zaloguj się codziennie, aby otrzymać bonus.

- Po tygodniu otrzymasz większą nagrodę.

- Trwa to przez 30 dni i prawdopodobnie będzie wymagało odkupienia w tym momencie.

Dodatkowo, odblokowanie go otworzy nowe paczki do kupienia - obecny pakiet odblokowujący ma 700b każdego RSS w nim.

Obecnie nagrodą za siedem dni klubu bonusowego jest pełny zestaw rdzeni Artemis. Bądźcie gotowi, by wziąć hordę Artemidy, ludzie - będą obfite.

29 przemyślenia na temat "Daily Club Club Info"

Kupiłem Daily Bonus Club; Nie udało mi się otworzyć skrzyni bonusowej RSS! Dostałem pierwszą paczkę, która miała kupić 10 milionów złotych, ale nie pozwoliłoby mi otworzyć 20 milionów!

Co grasz w GOW, dając wszystkim 50Bill Hero XP?

To sprawiło, że gra była żartem, widziałem poziom 6 z poziomem 60 bohatera.

Następnie, nie ma żadnych paczek do zakupu, które zawierają Heroiczne medale, aby umożliwić prawdziwym graczom, którzy pracowali, aby dostać się do poziomu 60, postępów dalej. Aby użyć analogii wojennej; "Mamy osły prowadzące mężczyzn".

nie w 100% prawdziwe, mój poziom 5 ma Hero @ 60, a VIP @ 17 wciąż czeka, by przekroczyć poziom 60, w końcu to zrobię, również bez kupowania paczki.

Tak, to jest świetne i wszystko, ale na pewno nie widziałem nic o subskrypcji kończącej się na stronie sprzedaży, zanim dołączyłem do "klubu". Zobaczymy, btw skąd wiesz, że to zestaw Artemis, skoro nikt nie był w stanie dotrzeć do 7 dnia?

Ummmm ... Mówi to na samym początku, całkiem pewna, że ​​tak wie

Przysięgam, że nie powiedział tego, kiedy to napisałem. W każdym razie, nie możemy się doczekać dnia 6.

Nie powiedział, że będzie trwał tylko przez miesiąc. Jeśli to zażądam zwrotu pieniędzy.

Lmao. Mówi, że wygasa za 30 dni. Czy ty tak na serio? To i tak mnóstwo rzeczy dla paczki

Zauważ, że jest to skrzynia "szansa" artemi, dla tych, którzy wcześniej otworzyli skrzynie z tajemniczą szansą, zauważysz, że może ona w rzeczywistości nie zawierać zestawu rdzeni artemi, ale może zawierać złoto, prędkości, rss lub inną tajemniczą skrzynię zamiast .

Nie mogę się zalogować, ponieważ moje hasło jest nieprawidłowe, a utracone hasło nie pomaga, więc co mam teraz zrobić?

Prześlij link "Skontaktuj się z Gowcraft" na stronie z Twoimi danymi.

Powiedziałem, że wysłałem ci pocztę - ustalmy to.

Jeśli kupisz pakiet ponownie, otrzymasz tylko podstawowe rzeczy? Czy możesz uruchomić 2 na raz?

Nie ma opcji, aby kupić paczkę ponownie ... jeśli już się zapisałeś, sprzedaż znika z dzienną premią

Czy jest jakaś awaria prędkości 25k o. Czy to byłoby marne?

Tak, człowiek lubię wtedy codzienną zachętę. Pozbądź się swędzenia, aby kupić lol. Człowiek gra staje się łatwiejsza w pewnym sensie JUST LIKE YALL CRIED FOR ... dają one darmowy sposób gry więcej rozdań, dzięki czemu są religijnymi osobami na utrzymaniu. ale na moją korzyść ... nie ma nikogo wielkiego

to świetna paczka do kupienia, dostajesz od 20 do 30 mil złota w połączeniu z innymi skrzyniami bonusowymi, a każdego dnia dostajesz ogromny prezent i jego przez 30 dni, jak dotąd jest to najlepsza paczka, którą kupiłem za 100 $ ,

FYI- zestaw rdzeni artemis nie jest kompletem, mam tylko 2 złote kawałki.

Właśnie dostałem moją 6-dniową "pełną skrzynię Artemis". Jest to jedyna rzecz w opakowaniu, w której byłem rozczarowany. (Poza tym, że chciałbym, aby był to jednorazowy zakup codziennego pakietu bonusowego, który, jak wiedziałem, byłby zbyt piękny, aby mógł być prawdziwy, lol) Mam 6 sztuk złota i dwa złote rdzenie. MZ powinno być bardziej jasne na temat tego, co oznaczałoby ich pełna skrzynia Artemidy. Myślę, że prawdopodobnie do końca miesiąca mogę mieć jeden pełny zestaw. Zdenerwowało mnie jednak, że nasz lider sojuszu dostał pełny zestaw w szóstym dniu. Zastanawiam się, dlaczego on i inni dostaną to, ale nie ja.

Przyspieszenia 25k miały się dobrze; z najwyższym przyspieszeniem 500 dni. Więc naprawdę uwielbiałem ten plecak i jak ktoś inny powiedział, że to powstrzymuje moje swędzące palce przed kupieniem kolejnej paczki.

Pozostało mi 12 dni na moim bieżącym dbc. Sprzedaż subskrypcji jest ponownie dostępna. Czy w ciągu ostatnich dni będzie on układał się w stos, by utworzyć 42 dni dłużej, czy subskrypcja po prostu odświeży się i zacznie ponownie od 30 dni?

Chcę wiedzieć to samo. Czy kiedykolwiek się dowiedziałeś?

To samo pytanie, ale z inną opcją. Czy będzie to a) stos, aby utworzyć 42 dni, b) odświeżenie i począwszy od nowego pakietu, pozbycie się 12 dni, lub c) czy będzie miał jednocześnie 2 paczki kolejno (jeden po drugim,) lub jednocześnie (oba w w tym samym czasie, kiedy kończy się pierwsza paczka, a dopiero potem druga paczka, aż do wyczerpania tej paczki)?

Trzeba to również wiedzieć

Oto odpowiedź. Na blogu jest napisane, że pozostałe bonusowe prezenty zostaną natychmiast nagrodzone, gdy kupisz nowy bonusowy pakiet klubowy. Wtedy rozpocznie się subskrypcja nowego klubu bonusowego.

Czy próbowałeś już tego? Mam możliwość zakupu nowego, ale nie chcę stracić w pozostałe dni.

Hej, mam pytanie dotyczące codziennego klubu bonusowego. Kupiłem jeden wczoraj i miałem wszystkie przedmioty w ekwipunku tak jak powinny. Nie naciskałem "wykorzystaj wszystkich" na zasoby, ale kiedy się obudziłem, wszystkie RSS, które miałem w ekwipunku z paczki, zniknęły. Czy ktoś słyszał o takich sprawach? Z góry dziękuję

Nie słyszałem, żeby po prostu znikali. Zaleciłbym wystawienie biletu na sprzedaż - chyba że istnieje możliwość, że ktoś inny był na twoim koncie i zrobił to. Potem oczywiście nie bilet :-).

zanim kupię codzienną paczkę z bunos.i miałem to 50 sztuk złota na codzienne zakupy. Ale odkąd mam ten codzienny bunos, to już go nie ma. Zdarza się, że tam jestem, ale nie jest to możliwe dla mnie.

Co grasz w GOW, dając wszystkim 50Bill Hero XP?

To sprawiło, że gra była żartem, widziałem poziom 6 z poziomem 60 bohatera.

Następnie, nie ma żadnych paczek do kupienia, które zawierają Heroiczne medale, aby umożliwić prawdziwym graczom, którzy pracowali, aby dostać się do poziomu 60, postępów dalej. Aby użyć analogii wojennej; "Mamy osły prowadzące mężczyzn".

Osiągnięty poziom 60 99,99. To szalone, właśnie znalazłem lekarstwo na mój dodatek

Czy wierzysz, że dołączę do klubu za 99,99 €.

Stałeś się szalony. Wydałem już trochę pieniędzy w tej grze i nie zamierzam wydać więcej. Ta gra bardzo mi się spodobała, ale jest szalona, ​​że ​​nie da się w ogóle poprawić, jeśli nie marnujesz pieniędzy. To jest gra dla bogatych ludzi lub naprawdę dziwaka.

Nie marnuj więcej pieniędzy, to rabunek.

Game of War Daily Bonus Club to funkcja dla wszystkich graczy. Ten klub powinien być pierwszą inwestycją w Game of War każdego miesiąca, ponieważ zapewnia dodatkowe korzyści w pakietach, nagrodach za wydarzenia i znaczący prezent każdego dnia, kiedy się logujesz.

Codzienny klub bonusowy lub DBC nadal się poprawia. Popularność DBC była sensacją z dnia na dzień. W rezultacie Game of War poprawiło nagrody, aby pozostać aktualne w wymaganiach gry. Tak więc, gdy odnowienie stanie się dostępne, zdecydowanie zachęcam do skorzystania z niego.

Jak już wspomniałem, każdego miesiąca nagrody się poprawiają. W rzeczywistości, w tym ostatnim miesiącu DBC poprawiło się w połowie miesiąca i aby otrzymać lepsze nagrody, trzeba było odnowić DBC.

To prowadzi nas do następnego tematu. Jak dołączyć do Daily Bonus Club?

Dołączenie do Daily Bonus Club jest bardzo łatwe. Jeśli jeszcze się nie przyłączyłeś, możesz dołączyć do pakietu!

Pakiet klubowy powinien wyglądać tak, jak ten tutaj wymieniony. Jeśli podjąłeś decyzję, aby dołączyć do niego, po prostu dotknij obrazu, aby zagrać w Game of War Fire Age i zgarnij swój zestaw Daily Bonus Club.

Dodatkowe korzyści dla członków DBC

Jako członek DBC będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi korzyściami oprócz dziennych nagród uzyskanych z bycia członkiem. Ponadto twoje paczki będą często mieć dodatkowe przedmioty dostępne tylko dla członków DBC.

Dlatego jeśli planujesz kupić kilka paczek w Game of War, ważne jest, aby zacząć od pakietu DBC. W ten sposób zyskujesz dodatkowe korzyści z każdego kupowanego pakietu przez cały miesiąc.

Oprócz lepszych paczek zyskujesz więcej nagród w wydarzeniach inferno. Ponadto skrzynie z nagrodami będą zawierały dodatkowe nagrody.

Czasami Atena będzie wysyłać ci prezenty. Prezenty pojawią się w ekwipunku wraz z listem od Ateny, mówiąc: "Dzięki, że jesteś członkiem DBC!"

Daily Bonus Club to najmądrzejsza inwestycja w Game of War Fire Age. Jeśli planujesz zakupić paczki w GoW, pierwszym zakupem powinien być DBC, aby zmaksymalizować inwestycję przez cały miesiąc.

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące DBC, zostaw komentarz poniżej!

Możesz także śledzić nas na Instagramie: gowrealtips, Twitter: @gowrealtips

Daily Bonus Club State Boosts - Przegląd

Dla każdego gracza, który niedawno zalogował się w grze, na pewno zauważyłeś kilka nowych stanów.

Są dzięki uprzejmości twórców gier i nie są stałe, ale raczej próbą bonusów, które członkowie Daily Bonus Club otrzymują w stanie DBC.

Szybka analiza bonusów i ich przydatności ...

 • Zmniejszenie pliku żołnierzy najemników nie jest zbyt użyteczne - jest niskie, a drzewo nie ma zasobów ani redukcji przyśpieszania
 • Taktyka bitewna i badania zwiększają jedynie redukcję kosztów zasobów, więc nie ma tu dużej zachęty
 • Ogólny wzrost szybkości badań jest znaczący, więc wszelkie badania, które przeprowadzasz, będą znacznie szybsze
 • Redukcja pliku badawczego jest bardzo duża, więc najprawdopodobniej podczas tego okresu nie użyjesz żadnych plików
 • Świadomość badawcza pozwala na łatwiejsze prowadzenie badań na złożonych drzewach
 • Premia za zestaw modów ma dużą ograniczoną redukcję plików i niewielką redukcję kosztów zasobów, więc jest stosunkowo atrakcyjna
 • Zaawansowane badania bojowe kosztują zero zasobów i mają duży wpływ na koszty przyszłych żołnierzy. Badania kosztują bombę w przyspieszeniach, ale jest to częściowo rekompensowane przez wyzwanie "wyścig do zaawansowanych przyszłych żołnierzy", oferujące nagrody za postęp badań.
 • Przyspieszone zwiększanie liczby żołnierzy w normalnym przyszłym żołnierzu pozwala osiągnąć duży postęp w przyszłych badaniach żołnierzy, nawet jako wolny zawodnik.
 • Podbicie punktów VIP jest niewielkie, ale przydaje się!
 • Koszt 250,000 męskich pochwał dla twojego dowódcy jest użyteczny tylko wtedy, gdy jesteś spłacaczem i masz wystarczającą liczbę dowódców xp, aby podnieść poziom swojego dowódcy
 • 10 dodatkowych sojuszników pomaga maksymalne są przydatne, ale wymagają od członków sojuszu, aby faktycznie kliknij pomoc. Dotyczy zarówno badań, jak i konstrukcji.

Większość bonusów oferowanych w ramach procesu DBC opiera się na badaniach. Niekoniecznie jest to zła rzecz, ponieważ pozwala graczom nadrobić zaległości w badaniach, które mogli przegapić, będąc mniejszymi graczami lub nowszymi graczami.

Trzy najważniejsze doładowania to niewątpliwie:

1- Regularne badania przyszłych żołnierzy

Możesz przejść do darmowego poziomu do poziomu 9/10 w przyszłych badaniach żołnierzy

2- Zdolność do badania świadomości

Jak widać, zdolność ta pozwala na podświetlenie kolejnych badań w drzewie (co nie zawsze musi być oczywiste!)

3- Zaawansowane badania walki

Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo przyspieszeń ... badania w tym drzewie wymagają dużo Najlepsze ceny są obecnie oferowane na poziomie 1, poziomie 2 i poziomie 3!

Proszę, wsiadaj i zdobywaj informacje! Nie pożałujesz tego i zyskasz moc i nagrody w procesie, nie kosztując wielu zasobów.

Wykorzystaj w pełni te darmowe funkcje Daily Bonus Club, póki możesz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + = 9

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map