cichy automat górski

cichy automat górski

Wydawca: Konami Digital Entertainment

Data premiery: 2015.10.05

Platforma: maszyny pachislot

Silent Hill Pachislot to gra na automatach opracowana przez Takasago, filię Konami. Gra jest luźno oparta na historii Silent Hill 2 i ponownie wykorzystuje postacie i stwory z niej. Automat do gier jest przeznaczony tylko na rynek japoński.

Przypominamy, że każdy rodzaj hazardu może wywoływać uzależnienie, które dotyczy również automatów pachislot.

Nowy Silent Hill ogłosił, że to automat do gry

Upiorne guziki i przerażające monety

Cóż, domyślam się, że przyjęcie było tak pozytywne, że Konami postanowił ogłosić nowe Ciche Wzgórze automat. Hurra! Właśnie o to pytaliśmy!

Przypuszczam, że wszyscy powinniśmy przestać mieć nadzieję, że te serie będą kiedykolwiek czymś wartym naszego czasu lub pieniędzy. Spoczywaj w pokoju Castlevania, P.T., Ciche Wzgórze, Ciche wzgórza, i Metal Gear Solid; i pieprzyć cię, Konami.

pisze o grach każdej wielkości, ale obecnie najczęściej woli indie Jest prawdziwym bohaterem i prawdziwym człowiekiem Czy jest teraz dzieckiem, czy kałamarnicą więcej + ujawnień

Silent Hill powraca jako automat

Coś nowego zostało ogłoszone w związku z serią Silent Hill i nie jest tak, jak myślisz, może być. Zadebiutowali na automatach w oparciu o serię ...

Czytałeś to dobrze. Nowy automat został wyprodukowany przez japońską firmę Takasago. To tylko automat z ikonami opartymi na serii Silent Hill. To jest najnowsza rzecz, która wyszła z serii, odkąd Konami odwołał Silent Hills.

Wiele osób nie jest zadowolonych z tego ujawnienia. Film YouTube, o którym mowa, ma wiele antypatii i wiele osób jest zaniepokojonych tym, że franczyza została wydana na coś bezsensownego.

Automat do gry Silent Hill będzie dostępny do gry w Japonii w październiku 2015 roku. Sam zwiastun pokazuje przebłyski poprzednich gier, chociaż rozgrywka nie ma nic wspólnego z tym automatem.

Ludzie martwili się, że konanie będzie tak skonstruowane. Wielu uważało, że zostaną przekształceni w gry mobilne. Nikt nie spodziewał się, że seria zostanie przekształcona w automat do gry. Film na YouTube jest pełen negatywnych komentarzy. Nie ma nikogo, kto lubi ten pomysł.

Sprawdź zwariowany zwiastun automatu poniżej:

Silent Hill powstaje z martwych ... jako automat do gry

Ciche Wzgórze, jako seria, zawsze chodziło o przekształcanie naszych najgorszych koszmarów w nas. Opowieści o stracie, nadużyciu, rodzicielstwie i niewierności stanowią większość serii. Nigdy nie dowiemy się, o co nam chodzi Ciche wzgórza, ale okazuje się, że najgorszy koszmar był przed nami.

Ciche WzgórzeZmasakrowane zwłoki zaczęły drgać w tym tygodniu, gdy Konami to ogłosił Ciche Wzgórze wrócę jako automat do gry. Gdyby Castlevania jako maszyna pachinko nie była wystarczająco zła (było wystarczająco źle), to wygląda na to prawdziwe potwierdzenie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest końcem drogi dla Konami, które znaliśmy.

Chciałbym poświęcić chwilę, aby zauważyć, że przewidziałem to nieco ponad 100 dni temu, 26 kwietnia 2015 r., Omawiając ostatnie decyzje Konami z innym z naszych redaktorów zajmujących się grami, Ronem Duwellem:

(9:13:20) Eric Frederiksen: "Zrobimy następną Ciche Wzgórze gra w pewnym momencie w przyszłości * "

(9:13:34) Eric Frederiksen: * Staraj się wyglądać jak automat do gier na telefony komórkowe

(9:14:34) Ronald Duwell: tak

Więc myliłem się co do części telefonów komórkowych. Ale to jest teraz Konami i nie ma odwrotu.

Szukać Ciche Wzgórze automat do gry, prawdopodobnie zatytułowany "coś w stylu"Silent Hill: Shattered Dreams, "" Silent Hill: Savings Purgatory "," Silent Hill: Lost Inheritance ", lub "Silent Hill: Fanboy Tears"Ostatecznie gdzieś się pojawi.

Konami Lost It: Silent Hill jest teraz automatem do gry

Jeśli kiedykolwiek pojawi się bardziej tragiczna, bolesna i prawie obliczona kapitulacja w grach niż Konami, bardzo chciałbym to zobaczyć. Wygląda na to, że wszystko, co robią, próbuje zrujnować dekady dobrej pracy decyzjami, które są po prostu ... pieprzone głupie.

Teraz nie szaleję za grami Silent Hill i bez wątpienia nigdy nie będę. Jednak sposób, w jaki ostatnio traktowano jego fanów, jest niemal sam w sobie zgrozą. Nie byłem prawie zaskoczony, gdy ujawniono, że nowa gra zostanie wydana w postaci automatu do gry.

Uznając wszelkie pretensje do bycia pełnoprawnym dziennikarzem gier, aby spojrzeć na tę historię jako gracz i nic więcej, Konami po prostu implikuje w najbardziej absurdalny sposób. To nie tak, że ich ręka została zmuszona do radykalnej zmiany strategii, ale jako osoba, która dorastała w Pro Evolution Soccers i Metal Gear Solids, ich ostatnie posunięcia były tragicznie błędne.

Cokolwiek stało się z Hideo Kojimą (prawdopodobnie twarzą firmy) tylko słabo odbija się na Konami jako całości. Niezależnie od tego, czy było to niezgodne stylistycznie, czy z czystej złośliwości, wyszorowanie jego nazwiska z nadchodzącego MGS było wielkim znakiem ostrzegawczym, że coś jest nie w porządku z firmą. Wiele palców zostało wskazanych na nowego dyrektora naczelnego jako posiadających pieniądze i nic więcej. Trudno się z tym kłócić.

Wydając wersję gry Silent Hill na automatach tak krótko po anulowaniu Silent Hills, Konami skutecznie odwróciło się i oddało palec swoim fanom. Zupełnie stracili kontakt ze współczesnym graczem i, mimo że nigdy nie byli świetni w PR, nadal całkowicie zawodzą w prawie każdym aspekcie obsługi fanów.

JEŻELI japoński gigant będzie postępował tak, jak jest, będę niezmiernie zaskoczony, jeśli potrwa to dłużej niż kilka lat. Co gorsza, nie sądzę, by ktokolwiek byłby tak przerażony. Jeśli jednak zamieni Metal Gear Solid w maszynę do gry w pinball, ja będzie płakać.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map