black jack jak grać

black jack jak grać

Zasady i zasady gry w Blackjacka:

(Zobacz inne w języku hiszpańskim 21)

Przedmiot maczuga gra polega na gromadzeniu kart z sumami punktów jako blisko 21 bez przechodzenia przez 21. Karty twarzy (Jacks, Queens i Królowie) są warte 10 punktów. Asy mają wartość 1 lub 11, w zależności od tego, która opcja jest lepsza. Pozostałe karty są reprezentowane przez ich liczbę.

Jeśli gracz i dom remisują, jest to push i nikt nie wygrywa. As i 10 (Blackjack) na pierwszych dwóch rozdanych kartach jest automatycznym wygranym gracza na poziomie 1,5 do 1, chyba że dom jest związany. Gracz może stanąć w dowolnym momencie.

Aby wygrać, musisz pokonać rozdającego bez zbędnego krachu. Ty bijesz, gdy twój całkowite karty do ponad 21, a przegrywasz automatycznie. Zwycięzcą jest ten, kto ma najbliższy 21 punktów. Osiągniesz 21, sumując wartości kart.

The stół do blackjacka mieści około 6 graczy. Albo sześć, albo osiem talie kart są używane i są mieszane razem przez dealera i umieszczane w pudełku wydającym karty o nazwie 'But'.

Przed otrzymaniem jakichkolwiek kart gracze muszą postawić zakład. Następnie gracze otrzymują dwie odkryte karty. Rozdający dostaje jedną odkrytą stronę, jedną odkrytą. Każdy z graczy albo zostaje, albo bierze więcej kart, aby spróbować zbliżyć się do 21 bez obalenia. Gracze, którzy nie biją, czekają na kolej rozdającego. Kiedy wszyscy gracze są skończeni, krupier wyrzuca dolną kartę. Z reguły w przypadku liczby 17 lub wyższej dealer musi pozostać; przy liczbie 16 lub niższej krupier musi losować.

Jeśli w sumie wykonasz 21 przy dwóch pierwszych kartach (10 lub twarz i as), wygrywasz automatycznie. Nazywa się to "Blackjack". Jeśli masz Blackjacka, wygrasz jeden i pół razy twój zakład, chyba że krupier również ma Blackjacka, w takim przypadku jest to Push lub Krawat (lub Stand-off), a otrzymasz swój zakład z powrotem.

Pozostali gracze, którzy mają więcej punktów niż dealer, wygrywają kwotę równą ich stawce. Gracze o niższym numerze niż rozdający tracą zakład. Jeśli krupier przegrywa, wszyscy pozostali gracze wygrywają. Istnieją inne opcje zakładów, a mianowicie: ubezpieczenie, zrzeczenie się, podwójne obniżenie, wyrównane pieniądze i podział.

 • Ubezpieczenie: zakład poboczny do połowy początkowego zakładu przeciwko krupierowi mającemu naturalną 21 - dozwoloną tylko wtedy, gdy karta sekretarza jest asa. Jeśli krupier ma 10 zakrytych i robi blackjacka, ubezpieczenie płaci 2-1, ale przegrywa, jeśli krupier nie.
 • Poddanie się: rezygnując z gry i tracąc tylko połowę zakładu.
 • Wczesne poddanie się: oddanie dozwolone, zanim krupier sprawdzi blackjack.
 • Późne poddanie się: dealer najpierw sprawdza, czy ma blackjacka. Jeśli tak, kapitulacja nie jest dozwolona.
 • Zagiąć: podwoić początkowy zakład po wstępnej transakcji z dwiema kartami, ale możesz trafić tylko jedną kartę. Dobry zakład, jeśli gracz jest w silnej sytuacji. Większość kasyn pozwoli Ci podwoić dowolne dwie karty. Niektóre kasyna pozwolą Ci podwoić się po podziale, a niektóre ograniczą twoje podwojenie do rąk, które łącznie mają dziesięć lub jedenaście. Jest jednak jeden warunek: Kiedy się podwoisz, ty musi weź jedną dodatkową kartę i nie możesz otrzymać więcej niż jednego.
 • Nawet pieniądze: spienięcasz zakład natychmiast po stosunku wypłat 1: 1, gdy otrzymujesz naturalny blackjack, a karta pokazowa dealera to as.
 • Podziel rękę: podziel początkową dwójek na dwie karty i zagraj je oddzielnie - dozwolone tylko wtedy, gdy dwie pierwsze karty mają taką samą wartość. Użyj każdej karty jako początku oddzielnej ręki i postaw drugi zakład równy pierwszemu.
 • Twarda ręka: Ręka bez asa lub asa o wartości 1 uważana jest za trudną, ponieważ może otrzymać tylko jedną wartość, w przeciwieństwie do ręki miękkiej. (Możesz wycenić Asa 1 lub 11, aby dopasować się do ciebie).
 • Miękka ręka: Ręka, która zawiera asa liczona jako 11, nazywana jest miękką ręką.

Przewaga domowa (przybliżone, mogą się różnić w zależności od różnych zasad)

Bez podstawowej strategii średnia 7%.

Z podstawową strategią 0,5% lub mniej.

Zliczanie kart może odwrócić przewagę gracza o 1%.

Niektóre odmiany blackjacka

Używanie różnej liczby talii: wszystkie pozostałe warunki są takie same, z reguły im mniej talii, tym lepiej dla gracza.

Umożliwienie krupierowi trafienia w miękki 17: wada dla gracza. Daje to dealerowi szansę na poprawę.

Zezwalanie na zagiąć po rozdzielanie par: może być korzystny dla gracza, jeśli jest używany mądrze.

Umożliwienie ponownego podziału Asów: wyraźna przewaga dla gracza.

Bez pośrednika karta otworowa: powszechne na statkach wycieczkowych, ta odmiana jest niekorzystna dla gracza. Rozdający nie rozdaje sobie drugiej karty, dopóki gracze nie zagrają i mogą przegrać debli i splitów.

Warianty Las Vegas i Atlantic City

Blackjack w Las Vegas:

Gry Las Vegas są odtwarzane dwa talie i dom musi trafić na ręce mniej niż miękkie 17 (17 z udziałem As) i muszą stać na rękach 17 lub wyższych.

Blackjack w Atlantic City:

Gry Atlantic City są odtwarzane za pomocą cztery talie i dom musi trafić na 16 i stać wszystkich 17.

Blackjack Perfect Pairs

Perfect Pairs to zakład poboczny w blackjacka. Można go grać na standardowym stole do blackjacka i nie wymaga zmiany głównych zasad gry. Wszystkie zakłady Perfect Pairs są rozstrzygane i rozpatrywane po zakończeniu wstępnej transakcji.

Zakłady Perfect Pairs są dokonywane przed rozdaniem kart i muszą być obsługiwane przez zwykły zakład Blackjack na tym samym polu zakładów. Zakład Perfect Pairs wygrywa, jeśli dwie pierwsze karty rozdane graczowi w ręce Blackjacka są parą i przegrywa, jeśli nie są parą.

Istnieją 3 różne rodzaje par, a kursy wypłat różnią się odpowiednio:

 • Mieszany pair (Para składająca się z 1 czerwonej karty w kolorze suited i 1 czarnej karty w kolorze suited - przykład 2 trefl + 2 kier)
 • Kolorowy pair (para, która składa się z 2 kart tego samego koloru, ale są w różnych kolorach - przykład 6 trefl + 6 pik) przykład 8 pik + 8 trefl)
 • Idealny pair (identyczna para - przykład K karo + K karo)

Zasady Perfect Pairs

 • Gracz może postawić zakład Perfect Pairs na polu, na którym gracz postawił zakład w Blackjacka
 • Zakład Perfect Pairs musi zostać postawiony przed rozdaniem kart w rundzie gry
 • Zakład Perfect Pairs wygrywa, jeśli dwie pierwsze karty rozdane graczowi stanowią parę
 • Zakład Perfect Pairs przegrywa, jeśli pierwsze 2 karty rozdane graczowi nie są parą
 • Zwycięskie zakłady na parach muszą być opłacone zgodnie z wyświetlaną tabelą wypłat
 • Po rozdaniu każdemu graczowi pierwszych 2 kart, rozdający musi wziąć wszystkie przegrane zakłady Perfect Pairs i dokonać wypłaty dla każdego gracza, który wygrał zakład Perfect Pairs
 • Następnie rozdający rozdaje każdemu z graczy w zwykły sposób Blackjacka

Wypłaty w Perfect Pairs

 • Idealna para płaci 30 do 1
 • Kolorowa para płaci 10 do 1
 • Mieszana para płaci 5 do 1

Krawędź domu w zakładzie bocznym Perfect Pairs na blackjacka wynosi 6,76%.

21 + 3 - gra poboczna w blackjacka i trójkę

Graj w blackjacka i 3-card poker w tym samym czasie. 21 + 3 jest europejską grą w blackjacka z wysoko płatną stawką boczną podobną do bardzo popularnego zakładu Pairs Plus w grze Three Card Poker. Żadna specjalna umiejętność pokera nie jest wymagana.

Zakład dodatkowy 3-kartowy, który płaci w stosunku do kombinacji twoich pierwszych dwóch kart i karty do rozdania, jest opcjonalny. Otrzymasz dwie karty, obie odkryte, a Krupier otrzymuje jedną odkrytą kartę. Jeśli postawiłeś zakład 3-kartowy, a te pierwsze trzy karty wygrywają, natychmiast otrzymasz wypłatę zgodnie z tabelą wypłat za poboczny zakład. Ten zakład boczny jest niezależny od twojej kolejnej gry w Blackjacka.

Świetna strona z informacjami o hazardzie

Użyj "Menu główne"na prawym marginesie, aby zapoznać się z tą stroną - jest to obszerna strona z informacjami o hazardzie, zawierająca porady dotyczące wygrywania, hazardu, strategii bukmacherskiej, listy najlepszych kasyn online i katalogów kasyn na świecie.

Omawiane tematy obejmują podsumowanie gry, zasady, jak grać, jak wygrywać, strategię gry, systemy zakładów, wskazówki dotyczące hazardu, na temat: Blackjack, ruletka, klasyczny poker i warianty, takie jak poker Texas Hold'em, Craps / Dice, automaty i Videopoker , Baccarat, Keno, Loterie, Powerball, Bingo, zakłady sportowe, wyścigi konne i wyścigi chartów.

Jest to strona internetowa poświęcona hazardowi, zawierająca wiele informacji i zasobów, a także pomocne porady i częste aktualizacje dzięki Twoim przydatnym opiniom.

Wiele odmian blackjacka pojawiło się w kasynach online i miejscach gier na żywo w ostatnich latach, ale 21 + 3 Blackjack może stać się jednym z najbardziej popularnych. Połączenie dwóch popularnych gier stołowych - blackjacka i trzykartowego pokera - 21 + 3 zachowuje strategiczny aspekt gry w blackjacka z elementem hazardu w trzy-kartowym zakładzie pokerowym, który może w dużym stopniu opłacić graczy. Boczny zakład może zapłacić do 100-1 w pierwotnym zakładzie.

Podstawowa gra w blackjacku 21 + 3 jest standardem, jak każda normalna gra w blackjacka, znaleziona online lub w kasynie na żywo. Sześć talii kart jest używane i tasowane po każdym rozdaniu w trybie online. Po postawieniu zakładu gracze otrzymują dwie odkryte karty, tak jak w standardowym blackjacku, podczas gdy krupier wyświetla jedną ze swoich dwóch kart odkrytą. Gracze mają możliwość działania na swoje ręce, uderzając (biorąc kartę), stojąc, dzieląc lub podwajając w dół. Celem jest pokonanie krupiera poprzez zgromadzenie wartości karty najbliższej 21, bez przechodzenia na drugą stronę. Asy są wyceniane jako jeden lub jedenasta, a karty na twarz liczą dziesięć. As w połączeniu z kartą twarzy na dwóch oryginalnych kartach jest blackjackem dla gracza i płaci 3-2.

Dystrybutorzy w grze w blackjacka 21 + 3 są związani tymi samymi regułami, co standardowe odmiany gry. Krupier musi wytrzymać w sumie 17, twardych lub miękkich i musi przyjąć trafienie w sumie 16 lub mniej, dopóki jego ręka nie osiągnie 17 lub więcej. Przebycie 21 punktów to koniec dla krupiera, a wszyscy gracze, którzy nie odpadli przed rozdaniem kart, wygrywają rozdanie i zbierają wygraną pieniężną.

Dzielenie dowolnych dwóch sparowanych kart jest dozwolone, a karty mogą być ponownie rozdzielane raz na oryginalnie podzieloną kartę. Asy mogą być podzielone, trafione, podwojone lub ponownie podzielone. Gracze mogą podwoić liczbę dowolnych dwóch oryginalnych kart i otrzymać jedną dodatkową kartę po wykonaniu podwójnej karty. Gracze mogą również podwoić po podzieleniu.

Ubezpieczenie jest dostępne, gdy krupier pokazuje asa i płaci 2-1 w zakładzie ubezpieczeniowym, który zazwyczaj może wynosić nawet połowę pierwotnego zakładu.

Zanim karty zostaną rozdane, gracz może obstawić zakład dodatkowy, aby zakwalifikować się do stawki +3. Ten zakład znajduje się w osobnym, zaznaczonym polu. Gdy gracz postawi zakład, a karty są rozdawane, zakład nie może zostać usunięty.

Zakład dodatkowy +3 jest podobny do gry stołowej znanej jako Three-Card Poker. Zamiast trzech kart do rozdania gracz użył swoich dwóch odkrytych kart i karty odkrytej karty krupiera, aby zakwalifikować się do wypłaty premii. Poniższe kombinacje są najczęstsze i płacą różne kwoty:

Nadaje się trzy rodzaje: Trzy karty o tej samej wartości, wszystkie w tym samym kolorze. Aby trzy karty miały tę samą rangę, muszą mieć ten sam numer (np. Trzy s) lub ten sam obrazek (jak trzy króliki).

Poker: Trzy karty kolejnej rangi, wszystkie tego samego koloru, np. 6-7-8 Kier.

Trzy z rodzaju: Trzy karty o tej samej wartości w różnych kombinacjach.

Proste: Trzy karty kolejnej rangi garniturów mieszanych. As może być wysoki (król-król-as) lub niski (as-2-3).

Spłukać: Trzy karty tego samego koloru.

Lista wszystkich wypłat premii jest umieszczana dla graczy i może wynosić od 8 do 1 dla koloru aż do 100-1 dla odpowiedniego trójki w swoim rodzaju.

Dodatkowe zasady gry w blackjacka 21 + 3

Gracze mogą losować lub "trafić" maksymalnie do maksymalnej liczby ośmiu kart. Ręka z ośmiokartową kartą bije krupiera we wszystkich okolicznościach, o ile nie przegrywa (powyżej 21) lub krupier ma blackjacka.

Jeśli gracz i krupier mają blackjacka na swoich dwóch oryginalnych kartach, ręka jest pchnięciem lub remisem. Blackjack można zrobić tylko z oryginalnymi dwiema kartami.

W większości internetowych gier w blackjacka, które oferują zakład poboczny, celem jest obniżenie kursów dla gracza. Łączny udział w grze w blackjacka 21 + 3 wynosi 99,70%, co oznacza, że ​​kasyno zwraca cienie w wysokości ponad 0,99 centa za każdego dolara postawionego. Zachęcając graczy do postawienia zakładu na trzy karty, kasyno internetowe obniża tę liczbę.

Ponieważ kasyno internetowe tasuje sześć talii kart po każdym rozdaniu, nie można polegać na liczeniu kart jako realnej strategii. Gracz może jednak wykorzystać podstawową strategię blackjacka na swoją korzyść. To powinno być połączone z rozsądnym zarządzaniem pieniędzmi i ogólną strategią bukmacherską.

Tak naprawdę nie ma żadnej strategii, jeśli chodzi o zakład poboczny. To po prostu szczęście losowania. To nie znaczy, że gracz nie powinien próbować tego od czasu do czasu. Najlepszym momentem na to jest, gdy gracz zgromadził kilka wygranych z sesji. Jeśli gracz jest przed sobą i może obstawić zakład z "pieniędzmi z domu" (wygranymi), zakład może potencjalnie spłacić dużą kwotę. To, czego nie zaleca się, to zakład dodatkowy, który stara się osiągnąć szybko, gdy sesja przegrywa.

Gracze powinni starać się ograniczać straty i maksymalizować zyski przy dobrym zarządzaniu pieniędzmi za każdym razem, gdy grają w blackjacka online.

Celem gry HowToPlayBlackjack.org jest pomoc początkującym w nauce gry w blackjacka, ale mam też cel pomagania ludziom w wygrywaniu częściej. Jednym ze sposobów, aby częściej wygrywać, jest udział w grze CoinRoyale BTC. Ale rozpoczęcie może być najtrudniejszą częścią. Ta strona zawiera podstawowe instrukcje dotyczące działania gry, w tym krótkie spojrzenie na różne warianty reguł, z którymi może spotkać się gracz.

Sekcje tej strony są, z konieczności, krótkie i na temat. Inne sekcje strony będą rozszerzane na niektóre z tych tematów. Na przykład dodałem kilka definicji najpopularniejszego żargonu używanego w grze, ale nadchodzi cała strona definicji.

Najlepszym sposobem nauki gry w blackjacka jest darmowa gra w kasynie internetowym lub innej witrynie z darmowymi grami. Prawie wszystkie internetowe kasyna pozwalają wypróbować swoje gry za darmo, a wiele z nich oferuje teraz bezpłatne, bez pobierania i natychmiastowe wersje swoich gier uruchamianych w oknie przeglądarki. Dowiesz się o wiele szybciej w zaciszu własnego domu, niż w krainie kasyna.

Blackjack należy do kategorii gier karcianych zwanych "grami bankowymi". W tych grach gracze rywalizują z bankierem - w tym kasyno. Gra rozgrywana jest przy użyciu standardowej talii 52 kart z usuniętymi jokerami.

Karty do gry mają dwie cechy: rangę i kolor. Garnitur nie dotyczy większości gier w blackjacka, a ranga kart jest najważniejszym czynnikiem. Ranga jest wartością liczbową karty. Asy liczą się jako 1 lub 11, w zależności od tego, która z nich jest korzystniejsza, podczas gdy karty twarzy (jack, królowa i król) liczą się jako 10. Wszystkie pozostałe karty (2-9) mają wartości punktowe równe ich randze.

Wszyscy grają z dwiema kartami. Gra jest czasami nazywana "21", ponieważ jest to numer krytyczny w grze. Jest to najwyższa możliwa suma, jaką możesz mieć z dwiema kartami. Jeśli suma punktów przekroczy 21, automatycznie przegrywasz.

Rozgrywka jest zwodniczo prosta. Wszyscy stawiają swoje zakłady. Następnie rozdaje się dwie karty. Rozdający otrzymuje również dwie karty, ale jedna z jej kart jest odkryta, więc gracze mają trochę informacji o rozdaniu krupiera, kiedy podejmują decyzje.

Gracze zawsze podejmują wszystkie swoje decyzje w pierwszej kolejności. Krupier działa jako ostatni. Jeśli ktoś ma "naturalną", czyli w sumie 21 na pierwszych dwóch kartach, wygrywa i otrzymuje natychmiastową wypłatę. Ta ręka zazwyczaj wypłaca się na 3 do 2 kursów, ale w niektórych grach płaci się tylko od 6 do 5 razy.

Jeśli ma jakąkolwiek inną sumę, musi zdecydować, czy wziąć dodatkowe karty, czy trzymać się ręki, którą jej rozdano. Przyjmowanie dodatkowej karty nazywa się "uderzeniem". "Standing" to termin używany, gdy ktoś decyduje się trzymać ręki, którą została rozdana. Jeśli ktoś trafi i osiągnie w sumie 22 lub więcej, automatycznie przegrywa, zanim dealer się zachowa.

Hazardziści mają także kilka innych opcji, takich jak podział, poddanie się lub podwojenie w dół. Omówię, co każdy z tych środków w poniższej sekcji definicji.

Po tym, jak wszyscy skończą grę swoich rąk, krupier gra ręką. Ona nie robi żadnego osądu. Kasyno ma zasady określające sposób podejmowania decyzji. Kiedy kończy swoje działania, pozostali gracze porównują każdą sumę z sumą krupiera. Jeśli krupier "przegrywa" (kończy o 22 lub więcej), wygrywa każdy, kto nadal jest w grze.

W przeciwnym razie rozdający wygrywa, jeśli jej ręka jest bliższa 21 graczom i na odwrót. Te zakłady wypłacane są nawet w przypadku pieniędzy.

W przypadku remisu (który jest nazywany "push"), zakład gracza jest zwracany jej, ale ona nie wygrywa nic. Ona też nie przegrywa.

Dodałem kilka krótkich definicji najczęstszych terminów, z którymi spotkasz się podczas nauki:

Podstawowa strategia - Statystycznie poprawny sposób grania w każde rozdanie.

Popiersie - Zwijanie z łączną liczbą 22 lub wyższą.

Zagiąć - Aby podwoić rozmiar oryginalnego zakładu i wziąć tylko jedną kartę.

Figura karciana - Jack, królowa lub król. Warto 10 punktów.

Twarda ręka - Ręka, która nie zawiera asów lub zawiera asa, as musi być liczona jako 1 punkt, aby uniknąć kradzieży.

Trafienie - Aby narysować dodatkową kartę.

Hole card - Karta zakrytego rozdającego.

Ubezpieczenie - Zakład dodatkowy, czy diler ma blackjacka.

Naturalny - Ręka z dwiema kartami, która wynosi 21.

Ranga - Wartość liczbowa karty do gry.

Miękka ręka - Ręka z asa w niej, gdzie as może liczyć jako 11 bez krachu.

Rozdzielać - Aby podzielić rękę, która składa się z dwóch kart tej samej wartości na dwie ręce. Odbywa się to poprzez postawienie dodatkowego zakładu na nowe rozdanie.

Stoisko - Aby odrzucić dodatkowe karty.

Sztywna ręka - Ciężka suma pomiędzy 12 a 16. Sztywna ręka może stracić bez względu na wszystko.

Poddanie się - Aby zrezygnować z połowy zakładu, ponieważ myślisz, że krupier wygra. Jest to dozwolone tylko w niektórych sytuacjach.

Upcard - odkryta karta w ręce krupiera. (Druga karta jest "kartą otworu".

Większość wariantów reguł jest zgodna z wytycznymi domu dotyczącymi sposobu, w jaki krupier musi grać ręką. Na przykład w niektórych kasynach krupier musi stanąć na miękkim 17, podczas gdy w innych musi trafić na miękką 17. W niektórych kasynach gracz może podwoić dowolne dwie karty, podczas gdy w innych gracz jest Dozwolone jest podwojenie w sumie 9, 10 lub 11. Niektóre kasyna umożliwiają podwojenie w dół po podziale; niektórzy nie.

Inną ważną odmianą jest liczba używanych pokładów. Gra z jedną talią oferuje lepsze kursy, a gra z wieloma taliami sprzyja kasynu.

Wypłaty za naturalną zmianę z gry na grę i z kasyna na kasyno. Większość kasyn oferuje 3 do 2 wypłat na blackjacka, ale od 6 do 5 wypłat staje się coraz bardziej powszechne. Wynagrodzenie od 6 do 5 zmienia kurs znacząco na korzyść kasyna.

Jeszcze inne warianty mają różne zasady. Niektóre z nich są tak różne, że gry mają różne nazwy. Na przykład w "Blackjack Switch" każdy otrzymuje dwie ręce naraz i ma możliwość przełączenia najwyższych kart każdej ręki. W "Podwójnej ekspozycji" obie karty rozdającego są odkrywane. W "Hiszpańskim 21" wszystkie 10-te (ale nie jacki, królowe lub królowie) są usuwane z talii, a wypłaty premii mają zastosowanie w pewnych sytuacjach.

To tylko kilka przykładów wariantów reguł, które można znaleźć w różnych kasynach na całym świecie. Jak się wydaje, nowe gry pojawiają się każdego dnia.

Jest to popularna prawda, że ​​blackjack jest jedną z niewielu gier kasynowych, w których inteligentny gracz może uzyskać przewagę nad kasynem. Jest to tylko częściowo prawdą. W każdej sytuacji jest poprawna matematycznie decyzja. Nazywa się to "podstawową strategią", a poważni gracze zapamiętują podstawową strategię i nigdy nie odstępują od niej. Podstawowa strategia nie wystarczy, by zdobyć przewagę nad kasynem. W większości sytuacji krawędź kasyna mieści się w przedziale 2-4%, ale zastosowanie prawidłowej podstawowej strategii zmniejsza przewagę kasyna o 0,5% do 1%. To dramatyczna różnica, gdy grasz średnio 80 rozdań na godzinę.

Było dużo ballyhoo na temat liczenia kart jako strategii zdobywania przewagi nad kasynem. Jest to legalna technika polegająca na korzystaniu z gracza, ale wymaga więcej pracy, aby nauczyć się, jak to zrobić, niż większość przypadkowych graczy jest gotowa do wprowadzenia. Nawet jeśli nie jest to nielegalne, kasyna go nienawidzą, więc liczniki kart mogą zostać wykluczone z gry lub z gry. kasyno, jeśli są podejrzane o stosowanie tej techniki. Przyszłe artykuły na tej stronie będą dotyczyły bardziej szczegółowego liczenia kart.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musisz być uczonym lub geniuszem przy zapamiętywaniu, aby liczyć karty. Każdy, kto ma przeciętny intelekt, może to zrobić. Liczniki używają heurystycznego systemu, który śledzi stosunek wysokich kart do niskich kart w talii.

Metody bukmacherskie i systemy bukmacherskie

Używam zwrotu "metoda obstawiania", aby zapoznać się ze sposobami, w jakie wkładasz pieniądze w grę. Kiedy piszę o "systemie obstawiania", mam na myśli sposób, w jaki postawisz swoje zakłady. Przykładem systemu zakładów jest system Martingale używany przez niektórych graczy. W rzeczywistości system zakładów to po prostu "system zarządzania pieniędzmi". Metoda obstawiania polega bardziej na tym, co obstawiasz. Na przykład Bitcoin Blackjack odnosi się do użycia Bitcoin jako środka obrotu, zamiast stawiać prawdziwe pieniądze lub grać pieniądze. Kasyna na prawdziwe pieniądze to kolejna fraza opisująca metodę obstawiania. Ale te kasyna online mogą wymagać więcej niż jednej formy płatności. Gdy szukasz konkretnej metody obstawiania, naprawdę szukasz kasyna, które akceptuje walutę, której chcesz użyć do swoich zakładów. Mogą to być pieniądze na grę, bitcoiny lub euro.

Możesz zacząć od przyjaciela, talii kart i trochę żetonów do gry na stole kuchennym, a nawet grać w gry online za prawdziwe pieniądze w kasynie Betway. Ta strona zawiera wystarczającą ilość informacji o podstawach, dzięki którym możesz łatwo nauczyć się grać w blackjacka.

Randy Ray, 31 marca 2013 r., zaktualizowany 1 listopada 2015 r.

Z wyjątkiem Pokera, Blackjack jest najpopularniejszą grą karcianą.

 • Komentarze (1)
 • Dzielić
 • Rodzaj gry: Kasyno
 • Wiek: 18+
 • Gracze: 2, 3, 4, 5+
 • Tag: Twenty-OneVingt-et-Un

Równie dobrze znany jako Dwadzieścia Jeden. Zasady są proste, gra jest ekscytująca i istnieje szansa na wysoką strategię. W rzeczywistości, dla gracza eksperta, który matematycznie gra idealną grę i jest w stanie policzyć karty, szanse na wygraną są czasami korzystne dla gracza.

Ale nawet dla przypadkowego uczestnika, który gra rozsądnie dobrą grę, kursy kasyna są mniejsze, co czyni Blackjacka jedną z najbardziej atrakcyjnych gier kasynowych dla gracza. Podczas gdy popularność Blackjacka pochodzi z I wojny światowej, jego korzenie sięgają lat 60. XVII wieku we Francji, gdzie nazywa się Vingt-et-Un (po francusku 21). Dzisiaj Blackjack to jedna gra karciana, którą można znaleźć w każdym amerykańskim kasynie. Jako popularna gra domowa rozgrywana jest z nieco innymi zasadami. W wersji kasynowej dom jest dealerem ("stałym bankiem"). W grze w kasynie krupier pozostaje w pozycji stojącej, a gracze siedzą. Rozdający jest odpowiedzialny za prowadzenie wszystkich aspektów gry, od tasowania i rozdawania kart po obsługę wszystkich zakładów. W grze domowej wszyscy gracze mają szansę zostać krupierem ("zmieniającym się bankiem").

Stosowany jest standardowy pakiet 52-kartowy, ale w większości kasyn tasuje się kilka talii kart. Sześcioportowa gra (312 kart) jest najpopularniejsza. Ponadto, krupier używa pustej plastikowej karty, która nigdy nie jest rozdawana, ale jest umieszczona na dole paczki, aby wskazać, kiedy nadejdzie pora na przetasowanie kart. Kiedy używane są cztery lub więcej talii, są one rozpatrywane z buta (pudełko, które pozwala rozdającemu, aby usuwał karty po jednym na raz, twarzą w dół, bez faktycznego trzymania jednej lub więcej paczek).

Każdy uczestnik próbuje pokonać dealera, licząc jak najbliżej 21, bez przekraczania 21.

Od każdego gracza zależy, czy as jest wart 1, czy 11. Karty Twarzy to 10, a każda inna karta jest wartością pipsa.

Przed rozpoczęciem rozdania każdy gracz stawia zakład w żetonach przed nim w wyznaczonym obszarze. Podczas obstawiania ustalane są minimalne i maksymalne limity, a ogólne limity wynoszą od 2 do 500 USD.

Rozdający dokładnie tasuje części paczki, aż wszystkie karty zostaną wymieszane i połączone. Wyznacza jednego z graczy do cięcia, a plastikową kartę wkładki umieszcza się tak, aby ostatnie 60 do 75 kart nie było używane. (Niedokładne ułożenie wszystkich kart utrudnia skuteczne działanie profesjonalnych liczników kart).

Kiedy wszyscy gracze postawili swoje zakłady, krupier daje jedną odkrytą kartę każdemu graczowi, obracając ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a następnie jedną kartę odkryje dla siebie. Kolejna runda kart jest następnie wyłożona twarzą do każdego gracza, ale krupier bierze swoją drugą kartę zakryte. W związku z tym każdy gracz oprócz rozdającego otrzymuje dwie odkryte karty, a rozdający otrzymuje jedną odkrytą kartę i jedną kartę zakrytą. (W niektórych grach, w których rozgrywana jest tylko jedna talia, karty graczy są zakryte, a oni je przechwytują. Dzisiaj jednak praktycznie wszystkie gry w Blackjacka są kartami odkrytymi graczy, pod warunkiem, że żaden gracz nie może ich dotknąć dowolne karty.)

Jeśli dwie pierwsze karty gracza to as i "dziesięcio-karta" (karta graficzna lub 10), co daje mu liczbę 21 na dwie karty, jest to naturalny lub "blackjack". Jeśli jakikolwiek gracz ma naturę, a rozdający go nie ma, krupier natychmiast wypłaca mu 1,5-krotność kwoty zakładu. Jeśli krupier ma charakter naturalny, natychmiast zbiera zakłady wszystkich graczy, którzy nie mają naturalnych osób (ale bez dodatkowej kwoty). Jeśli krupier i inny gracz mają naturale, zakładem tego gracza jest remis (remis), a gracz odbiera swoje żetony.

Jeśli odkrytą kartą krupiera jest dziesięciokartowa lub as, on patrzy na swoją zakrytą kartę, aby sprawdzić, czy te dwie karty są naturalne. Jeśli odkryta karta nie jest dziesięciokartową kartą lub asem, nie patrzy na zakrytą kartę, dopóki nie stanie się turą krupiera.

Gracz po lewej idzie pierwszy i musi zdecydować, czy "stać" (nie pytać o kolejną kartę), czy "uderzyć" (poprosić o kolejną kartę, próbując zbliżyć się do liczby 21 lub nawet dokładnie 21). W ten sposób gracz może stanąć na dwóch kartach, które pierwotnie mu rozdały, lub może poprosić rozdającego o dodatkowe karty, po jednym na raz, dopóki nie zdecyduje się stanąć na sumie (jeśli ma 21 lub mniej), lub idzie " bust "(jeśli jest powyżej 21 lat). W tym ostatnim przypadku gracz przegrywa, a krupier zbiera zakład postawiony. Rozdający następnie zwraca się do następnego gracza po jego lewej stronie i służy mu w ten sam sposób.

Kombinacja asa z kartą inną niż dziesięciokartowa nazywana jest "miękką ręką", ponieważ gracz może policzyć asa jako 1 lub 11 i albo dobrać karty, albo nie. Na przykład z "miękkim 17" (as i 6), całkowita jest 7 lub 17. Chociaż liczba 17 to dobra ręka, gracz może chcieć narysować wyższą sumę. Jeśli remis tworzy rękę z popiersiem, licząc asa jako 11, gracz po prostu liczy asa jako 1 i kontynuuje grę stojąc lub "uderzając" (pytając krupiera o dodatkowe karty, po jednym na raz).

Kiedy krupier obsługiwał każdego gracza, jego zakryta karta zostaje podniesiona. Jeśli suma wynosi 17 lub więcej, musi on stać. Jeśli suma wynosi 16 lub mniej, musi wziąć kartę. Musi kontynuować przyjmowanie kart, dopóki suma nie osiągnie 17 lub więcej, w którym to momencie krupier musi stanąć. Jeśli krupier ma asa, a liczenie go jako 11 spowoduje, że jego suma wyniesie 17 lub więcej (ale nie więcej niż 21), musi on liczyć asa jako 11 i stać. Decyzje krupiera są więc automatyczne we wszystkich rozgrywkach, podczas gdy gracz zawsze ma możliwość zabrania jednej lub więcej kart.

Kiedy nadejdzie kolej na gracza, może powiedzieć "Hit" lub może sygnalizować kartę, drapiąc stół palcem lub dwoma w ruchu do siebie, lub może machać ręką w tym samym ruchu, który powiedziałby komuś "Przyjdź tutaj!" Gdy gracz zdecyduje się wstać, może powiedzieć "Stand" lub "Nigdy więcej" lub może zasygnalizować ten zamiar, przesuwając dłonią w bok, z dłonią w dół i tuż nad stołem.

Jeśli dwie pierwsze karty gracza są tego samego nominału, na przykład dwa walety lub dwie szóstki, może on traktować je jako dwie oddzielne ręce, gdy nadejdzie jego kolej. Kwota jego oryginalnego zakładu następnie idzie na jedną z kart, a równą kwotę należy postawić jako zakład na drugiej karcie. Gracz najpierw gra ręką po lewej stronie stojąc lub uderzając jeden lub więcej razy; tylko wtedy gra się po prawej stronie. Obie ręce są więc traktowane osobno, a krupier rozlicza się z każdym z osobna. Z parą asów gracz otrzymuje po jednej karcie dla każdego asa i nie może ponownie dobierać. Ponadto, jeśli dziesiąta karta zostanie rozdana jednemu z tych asów, wypłata jest równa zakładowi (nie jeden i pół na jeden, tak jak w przypadku blackjacka w dowolnym innym momencie).

Inną opcją otwartą dla gracza jest podwojenie jego zakładu, gdy pierwotne dwie karty zajmowały łącznie 9, 10 lub 11. Gdy nadejdzie kolejka gracza, stawia on zakład równy pierwotnemu zakładowi, a rozdający daje mu tylko jedną kartę, jest zakryty i nie jest wyświetlany, dopóki zakłady nie zostaną rozstrzygnięte na końcu rozdania. Za pomocą dwóch piątek gracz może podzielić parę, podwoić lub po prostu zagrać rozdanie w zwykły sposób. Pamiętaj, że rozdający nie ma możliwości podziału lub podwojenia w dół.

Jeśli odkryta karta krupiera jest asem, każdy z graczy może postawić zakład dodatkowy w wysokości połowy początkowego zakładu, w którym zakrytą kartą krupiera jest dziesięciokartowa, a tym samym blackjack dla domu. Po postawieniu wszystkich takich zakładów bocznych krupier spogląda na swoją kartę zakrytą. Jeśli jest to dziesięciokartówka, zostaje ona podniesiona, a ci gracze, którzy postawili zakład ubezpieczeń, wygrywają i otrzymują podwójną kwotę połowy zakładu - wypłatę 2 do 1. Kiedy do rozdającego dojdzie do blackjacka, rozdanie jest zakończone, a główne zakłady graczy są zbierane - chyba że gracz ma również blackjacka, w którym to przypadku jest to gra zastępcza. Ubezpieczenie niezmiennie nie jest dobrą propozycją dla gracza, chyba że jest całkiem pewien, że istnieje niezliczona liczba dziesięciokart.

Raz opłacony i pobrany zakład nigdy nie jest zwracany. Tak więc jedną kluczową zaletą dla krupiera jest to, że gracz idzie pierwszy. Jeśli gracz przegra, stracił już zakład, nawet jeśli krupier również przegrał. Jeśli rozdający przekroczy 21, płaci każdemu graczowi, który postawił stawkę tego zakładu gracza. Jeśli krupier ma 21 lub mniej, wypłaca zakład każdemu graczowi, który ma wyższą sumę (nie przekraczającą 21) i zbiera stawkę dowolnego gracza o niższej sumie. Jeśli istnieje dystans (gracz mający taką samą sumę jak rozdający), żadne żetony nie są wypłacane ani zbierane.

Kiedy zakład każdego gracza jest ustalony, krupier zbiera karty tego gracza i kładzie je odkryte z boku na przezroczystej plastikowej osłonie w kształcie litery L. Krupier nadal zajmuje się butem, dopóki nie dojdzie do plastikowej karty wkładki, co oznacza, że ​​nadszedł czas na przetasowanie. Po zakończeniu tej rundy krupier tasuje wszystkie karty, przygotowuje je do cięcia, umieszcza karty w bucie i gra trwa.

Taktyka wygrywająca w Blackjacku wymaga, aby gracz grał każdą rękę w optymalny sposób, a taka strategia zawsze bierze pod uwagę to, co jest kartą krupiera. Kiedy karta wstępna krupiera jest dobra, na przykład 7, 8, 9, 10-kartowa lub asa, gracz nie powinien przestawać ciągnąć, dopóki nie osiągnie w sumie 17 lub więcej. Kiedy karta odkryta krupiera jest słaba, 4, 5 lub 6, gracz powinien przerwać losowanie, gdy tylko uzyska łącznie 12 lub więcej punktów. Strategią tutaj nigdy nie jest wzięcie karty, jeśli istnieje jakakolwiek szansa na wyjście. Pragnienie z tym słabym trzymaniem polega na tym, aby pozwolić dealerowi na trafienie i, miejmy nadzieję, przejść powyżej 21. Wreszcie, kiedy karta rozdającego jest uczciwa, 2 lub 3, gracz powinien zatrzymać się w sumie 13 lub więcej.

Miękką ręką, ogólną strategią jest ciągłe uderzanie aż do osiągnięcia co najmniej 18 punktów. Tak więc, mając asa i szóstkę (7 lub 17), gracz nie zatrzymałby się na poziomie 17, ale uderzyłby.

Podstawowa strategia podwojenia jest następująca: przy sumie 11, gracz zawsze powinien podwoić stawkę. W sumie 10, powinien podwoić, chyba że krupier pokazuje dziesięciokartówkę lub asa. W sumie 9, powinien podwoić tylko jeśli karta krupiera jest uczciwa lub słaba (2 do 6).

Do podziału gracz powinien zawsze podzielić parę asów lub 8s; identyczne dziesięciokartówki nie powinny być dzielone, a także nie powinny mieć pary 5s, ponieważ dwa 5s to w sumie 10, które mogą być efektywniej wykorzystane do podwojenia w dół. Para 4s też nie powinna być dzielona, ​​jako że suma 8 to dobra liczba do remisu. Ogólnie rzecz biorąc, 2s, 3s lub 7s można podzielić, chyba że rozdający ma 8, 9, dziesięć kart lub asa. Wreszcie, 6s nie powinny być dzielone, chyba że karta rozdającego jest słaba (2 do 6).

Blackjack jest grą stołową w kasynie, w której gracze próbują zdobyć punkty, które zdobywają blisko 21 punktów bez przechodzenia na drugą stronę. Aby wygrać, gracze muszą mieć lepszą rękę niż rozdający. Choć może to brzmieć prosto, blackjack to ekscytująca gra o strategię, szczęście, szanse i ryzyko, dzięki której blackjack stał się jedną z najpopularniejszych gier hazardowych na świecie.

Podstawy gry w blackjacka

Każda gra w blackjacka rozpoczyna się w taki sam sposób: każdy gracz stawia zakład. W danej grze w blackjacka może istnieć od jednego do kilku graczy konkurujących z krupierem; jednak każdy gracz gra przeciwko krupierowi niezależnie, aw danym rozdaniu niektórzy gracze mogą wygrać, podczas gdy inni mogą przegrać. Dla uproszczenia w tym artykule wszystkie przykłady będą zawierały tylko jednego gracza.

Gracz i krupier otrzymują początkowe dwie karty z buta, które zawierają pewną liczbę standardowych talii 52 kart - zwykle od jednej do ośmiu talii. Obie karty gracza są odkryte, a rozdający ma jedną odkrytą kartę (zwaną kartą do góry) i jedną kartę zakrytą.

Każda karta w blackjacku jest warta różnej liczby punktów. Karty ponumerowane - z rangami od dwóch do dziesięciu - są warte liczbę punktów równą wydrukowanej wartości. Na przykład siódemka jest warta siedem punktów. Karty do twarzy - walety, królowe i królowie - są warte dziesięć punktów.

Asy mogą być warte jednego lub jedenastu punktów. Zasadniczo, asy są warte jedenastu punktów, chyba że sprawiłoby to, że rozdanie przekroczyłoby 21 punktów, w którym to przypadku mogą być liczone jako jeden punkt. Ręce z asem, który wciąż liczy się jako jedenaście punktów, znane są jako "miękkie" ręce, w przeciwieństwie do tych, w których asy muszą być liczone jako jeden punkt, które są znane jako "twarde" ręce. Różnica polega na tym, że miękka ręka nie może przekroczyć 21 z dodatkową kartą, ponieważ as może po prostu przejść od liczenia jako jedenastego do wartości jednego punktu.

Jeśli gracz zaczyna od ręki, która jest warta 21 punktów - innymi słowy, asa i dziesięć lub karta twarzy - wtedy gracz ma blackjacka. To prawie zawsze spowoduje, że gracz wygrywa natychmiast. Szanse na blackjacka wynoszą zwykle 3-2, chociaż niektóre tabele mogą oferować tylko 6-5 lub inne nietypowe kursy.

Możliwe jest jednak również, aby krupier miał blackjacka. Jeśli karta rozdającego jest kartą asa lub dziesięciopunktową, krupier sprawdzi, czy ma blackjacka (zgodnie z pewnymi zasadami, krupier sprawdzi tylko w tym momencie, czy karta odkryta jest asem). Jeśli krupier ma blackjacka, wszyscy gracze natychmiast przegrywają, chyba że gracz ma również blackjacka, w którym to przypadku pushują.

Dodatkowo, jeśli krupier pokazuje asa, krupier oferuje ubezpieczenie graczom. Gracze mogą wykupić ubezpieczenie za połowę ceny początkowego zakładu. Jeśli krupier ma blackjacka, zakład ubezpieczeniowy płaci 2-1; wynik netto wygranej zakładu ubezpieczeń, ale utrata pierwotnego zakładu jest dla gracza, aby wyjść nawet za rękę. Jeśli gracz ma blackjacka, większość dealerów przekroczy "nawet pieniądze" za blackjacka, oferując wypłatę 1-1 jako alternatywę dla ryzykowania push, jeśli krupier również ma blackjacka. Jest to po prostu zakład ubezpieczeń pod inną nazwą.

Uderzenie i stanie w Blackjacku

Zakładając, że ani gracz, ani rozdający nie mają blackjacka, gracz ma teraz do wyboru kilka opcji dotyczących ręki. Podejmując te decyzje, gracz powinien wziąć pod uwagę zarówno własną rękę, jak i odkrytą kartę krupiera.

Jeśli gracz jest zadowolony ze swojej ręki i nie chce ryzykować przyjmowania dodatkowych kart, może zostać. To kończy ich opcje i blokady w ręku na dowolny wynik, jaki obecnie mają.

Ewentualnie gracz może "uderzyć". Jeśli gracz trafi, rozdający rozdaje mu kolejną kartę. Jeśli ta karta przejmie 21 punktów, gracz "przegrywa" i natychmiast przegrywa wszystkie zakłady. W przeciwnym razie gracz ponownie ma możliwość uderzenia lub stania. Gracz może uderzyć tyle razy, ile chce, o ile nie przekroczy 21 punktów. Gdy gracz zdecyduje się wstać, gra zaczyna grać.

Gdy wszyscy gracze rozegrają rozdanie, rozdający ujawnia swoją drugą kartę. Krupier może teraz spróbować ulepszyć rękę, na podstawie reguł, które powinny zostać wydrukowane na stole. W większości przypadków krupier musi trafić ręką o wartości 16 lub mniejszej i musi stać z ręką 17 lub większą. Rozdający będzie kontynuował uderzanie, dopóki zasady nie powiedzą dealerowi, aby stanął, lub dealer się zepsuł.

Jeśli krupier przegrywa, wszyscy gracze, pozostający w grze, natychmiast wygrywają nawet pieniądze na swoje zakłady. Jeśli krupier stoi, ręka gracza jest porównywana z kartą krupiera. Jeśli ręka gracza jest wyższa, gracz wygrywa nawet pieniądze na wszystkie zakłady. Jeśli ręka gracza jest mniejsza, gracz traci wszystkie zakłady. Jeśli gracz i krupier remisują, wszystkie zakłady są pchane.

Gracz otrzymuje 5/3, za rękę o wartości 8 punktów. Krupier pokazuje K. Gracz wybiera uderzenie i otrzymuje Q, dzięki czemu jego ręka ma wartość 18 punktów. Gracz teraz decyduje się stać.

Rozdający pokazuje swoją kartę, pokazując 6. Krupier ma teraz K / 6, czyli 16 punktów. Zasady mówią, że krupier musi trafić z 16, a zatem bierze kolejną kartę. Otrzymuje 7, podnosząc rękę do 23 punktów. Oznacza to, że krupier przegrywa, a gracz wygrywa nawet pieniądze na swoim zakładzie.

Gracze mają również dwie inne opcje, które mogą wywołać, gdy otrzymają pierwszą dwuręczną rękę. Jeśli gracz ma dwie karty o tej samej wartości, może podzielić rękę na dwie. Odbywa się to poprzez postawienie drugiego zakładu o jednakowym rozmiarze do pierwotnego zakładu. Dwie karty są podzielone na dwie oddzielne ręce, z których każda otrzymuje nową drugą kartę. W wielu systemach reguł gracze mogą dzielić ręce na dodatkowe czasy, jeśli po podzieleniu otrzymają parę. Na przykład, jeśli gracz zaczyna od 44, a następnie decyduje się na split, mogą zakończyć się dwiema kartami A4 i 44. Gracz może następnie podzielić nowe 44 ręce, co daje w sumie trzy rozdania, z których każdy jest rozgrywany zakład pojedynczy. Każda z tych rąk wygrywa lub przegrywa pojedynczo, więc po rozdaniu można wygrać kilka rąk i stracić innych.

Gracz może również podwoić swoje dwie pierwsze karty. Podwojenie w dół, gracz zgadza się wziąć jeszcze jedną kartę, po czym będą stać, co oznacza, że ​​utknęli z jakąkolwiek ręką, którą mają po otrzymaniu trzeciej karty. Jeśli gracz chce to zrobić, musi dokonać drugiego zakładu o jednakowej wielkości (jeśli nie ma wystarczających środków, aby to zrobić, może podwoić stawkę za mniej niż pierwotny zakład). Ta opcja pozwala graczowi obstawić więcej pieniędzy, gdy szanse są silnie na ich korzyść, z towarzyszącym ryzykiem, że skończy się złym układem, który normalnie kontynuowałby uderzanie.

Poniższe rozdanie obejmuje wiele możliwych sytuacji w blackjacku. Postępuj zgodnie z nim ostrożnie; jeśli rozumiesz, co się stało w tej ręce, powinieneś czuć się komfortowo grając w blackjacka online lub w kasynie!

Gracz zaczyna od ręki 8/8 (16 punktów), a krupier zaczyna od asa (11 punktów). Dealer najpierw oferuje graczowi opcję zakupu ubezpieczenia, którego gracz odmawia. Krupier sprawdza blackjacka; nie ma blackjacka, a zatem ręka nadal działa normalnie.

Gracz ma teraz wiele opcji. Gracz wybiera podzielenie ręki na ósemkę, wykonując drugi zakład. Rozdający rozdaje graczowi dwie dodatkowe karty, dzięki czemu gracz ma teraz następujące karty:

Po pierwsze, krupier pyta, co chciałby gracz z ręką 8 / K. Gracz decyduje się stać z tą ręką.

Następnie dealer pyta, co chciałby gracz z kartą 8/3. W takim przypadku gracz decyduje się podwoić stawkę, wykonując dodatkowy zakład. Gracz otrzymuje J, dając swojej ręce łączną wartość 21 punktów.

Rozdający pokazuje teraz swoje rozdanie, pokazując 9. To daje handlarzowi rękę A / 9, o wartości 20 punktów.

Ręce gracza porównywane są z rozdaniem krupiera. Ręka warta 18 punktów traci, co powoduje, że gracz traci jeden zakład. Jednak wygrywa rozdanie o wartości 21 punktów, wygrywając dwa zakłady, ponieważ gracz podwoił liczbę graczy w tym rozdaniu. Ogólnie rzecz biorąc, gracz wygrywa jeden zakład.

Online Zasady gry w blackjacka - często & Alternatywny

Zasady dotyczące blackjacka - istnieje wiele odmian blackjacka online & offline. Podzieliliśmy wspólne zasady gry w blackjacka oraz alternatywne zasady gry w blackjacka, na które możesz natrafić podczas gry w blackjacka.

Teraz, kiedy nauczyłeś się grać w blackjacka, sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym podstawowym artykułem o strategiach blackjacka, który pomoże Ci grać optymalną strategią, minimalizując przewagę kasyna, a tym samym pozwalając ci wygrać więcej!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

58 − = 57

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map