bezpłatne pobieranie gier wideo

Contents

bezpłatne pobieranie gier wideo

Bezpłatnie przez ograniczony czas TYLKO.

2016 Flows Challenge - 750 poziomów - 10 unikalnych pakietów - uniwersalna gra - wszystkie iPhone, iPad i nowa obsługa iPhone6 ​​- obsługiwany sprzęt 64-bitowy -.

Gra dla dorosłych dla dorosłych w celu zwiększenia intymności.

Graj w oryginalne klasyczne gry komputerowe z lat 70-tych i wczesnych 80-tych.

Zapisuj filmy z YouTube.

Zagraj w pokera wideo Texas Hold'em dla jednego gracza.

NAJLEPSZA ZAWODOWA APLIKACJA ROKU 5.000.000 użytkowników nie może się mylić! Ta aplikacja zamieni każdą nudną imprezę w fascynujący i zabawny wieczór GRAJ Z GÓRĄ.

Ćwicz swoje palce do pisania lekcjami ćwiczeń i zabawnymi grami w stylu arkadowym.

Jak za darmo pobrać grę wideo Muzyka / Ścieżki dźwiękowe / OST / Pieśni tematyczne z gry

Krótkie wprowadzenie do gier / muzyki / ścieżek dźwiękowych

Muzyka do gier wideo jest ścieżką dźwiękową lub podkładem muzycznym towarzyszącym grami wideo lub programom telewizyjnym, głównie utworzone przez piosenki z gier, dźwięki gier, oryginalną ścieżkę dźwiękową (OST) i podkład muzyczny. Muzyka do gier wideo jest niezbędna w dowolnych grach, ponieważ może poprawić wrażenia z gry, to znaczy, że ścieżki dźwiękowe danej gry zapewniają pewne emocje dla całej gry i atmosfery w filmie. Może również przesuwać fabułę gry i pomóc graczowi idealnie dopasować się do gry.

Ciekawe jest to, że niektóre gry przechodzą od zera do bohatera z gorącą muzyką do gier / ścieżkami dźwiękowymi. Dlatego coraz więcej osób lubi zdobywać pobieranie muzyki z gier wideo.

Jak za darmo pobrać muzykę do gier wideo?

Bezpłatne pobieranie ścieżek dźwiękowych z gier wideo z serwisu YouTube.

Pobierz i konwertuj muzykę z gier wideo z serwisu YouTube.

Może zapisywać (i konwertować, natchować) wideo z takich jak YouTube, a także tworzyć gotowe ustawienia dla każdego przenośnego urządzenia od Androida do Windows Phone. - Rick (edytor CNET)

Wskazówki dotyczące uzyskania wideo Gra Muzyka / ścieżki dźwiękowe MP3 MP4 Bezpłatne pobieranie

W przypadku wszystkich gier wideo / online / aplikacji scena gry to krew, fabuła gry jest kością, a muzyka jest duszą. Do pobrania jest wiele fantastycznych i fajnych ścieżek dźwiękowych do gier wideo. W tej części pokażemy Ci, jak łatwo pobierać muzykę z gier wideo / ścieżek dźwiękowych / OST / piosenki z gier MP3 MP4 za darmo.

Przede wszystkim zalecamy korzystanie z niego Program do pobierania YouTube z WinX, najlepszy darmowy i bezpieczny downloader muzyki wideo. Może z łatwością pobrać dowolną muzykę z gier wideo i inne filmy w rozdzielczości 720p 1080p HD lub 4K 8K UHD z superszybką szybkością i zachować oryginalną jakość. Dodatkowo, ten uniwersalny odtwarzacz muzyki wideo obsługuje pobieranie z ponad 300 witryn do udostępniania wideo online, takich jak YouTube, Vevo, Vimeo, Dailymotion, Yahoo, itp.

Krok 1: Skopiuj i wklej pełny adres URL muzyki z gier wideo.

Znajdź swoją ulubioną ścieżkę dźwiękową do gry i skopiuj cały link (zacznij od https: // www.). Kliknij pierwszy przycisk znajdujący się w górnym pasku o nazwie "+ URL" i kliknij "Wklej" Przeanalizuj przycisk ", aby zakończyć pierwszy krok pobierania muzyki z gier wideo.

Krok 2: Przeanalizuj ścieżkę dźwiękową z gry wideo MP3 MP4.

Po kilku sekundach możesz zobaczyć inny format, rozmiar, rozdzielczość i kod wymienione w pudełku i możesz wybrać jedną opcję, która najbardziej Ci pasuje, naciśnij "OK".

Uwaga: jak pokazano na zrzucie ekranu, WinX YouTube do pobrania obsługuje dla pobieranie MP3 MP4 i inne pliki multimedialne. Możesz pobrać dowolną muzykę wideo z tego niezwykłego downloadera, aby słuchać lub oglądać w trybie offline.

Krok 3: Uruchom pobieranie muzyki z gry wideo.

Możesz wybrać folder docelowy, aby zapisać pobraną grę wideo MP3 MP4, klikając przycisk "Przeglądaj". Wykonaj wszystkie czynności, puknij "Pobierz", aby rozpocząć proces pobierania ścieżek dźwiękowych do docelowej gry wideo.

Top 5 Gry wideo Muzyka / Ścieżki dźwiękowe / Temat gry Zalecenia piosenki wszechczasów

Jeśli nie znasz żadnej muzyki z gier, ale okazujesz jej silne zainteresowanie, pokazujemy tutaj najlepsze 5 ścieżek dźwiękowych do muzyki z gier. Mamy nadzieję, że zgodnie z poniższymi zaleceniami szybko znajdziesz ulubioną muzykę do gier wideo.

Ta muzyka została skomponowana przez argentyńskiego muzyka Gustavo Santaolalla. Ostatni z naswygrał nagrodę muzyczną w konkursie SXSW Gaming Awards 2014, a ścieżka dźwiękowa otrzymała nominacje na 10. British Academy Video Games Awards i Spike VGX 2013.

Nr 2 Ico Michiru Oshima, Koichi Yamazaki, Mitsukuni Murayama (2001)

To gra o znajdowaniu siły w przyjaźni. To gra o trzymaniu się za ręce. Chociaż Ico i jego muzyka z gier wideo nie odniosły komercyjnego sukcesu, zostały docenione przez krytyków za elementy sztuki i fabuły oraz otrzymały wiele nagród.

No.3 Chrono Trigger autor: Yasunori Mitsuda, Nobuo Uematsu (1995)

TOryginalna ścieżka dźwiękowa została okrzyknięta jako jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych do gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono Oryginalna wersja dźwięku album spotkał się z podobnymi brawami. Ta płyta i muzyka z gier wideo są naprawdę warte pobrania.

Austin Wintory potrzebował trzech lat, aby napisać i nagrać ścieżkę dźwiękową do gry, przeważnie w epizodach kreatywnych wybuchów i testowania gry, tak jak zbliżyła się do muzyki z gier wideo jako "zasadniczo koncert na wiolonczelę".

Portal nr.5 autor: Kelly Bailey i Mike Morasky (2007)

Portal jest zabawną grą, ale jest też mrożącą krew w żyłach - nawet w horrorze przetrwania partytura nie wywołała takiego niepokoju.

Zaawansowana wersja WinX HD Video Converter Deluxe - Bezpłatne pobieranie dowolnej muzyki z gier wideo YouTube w HD MP4 i konwertowanie filmów SD / HD, tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć, edycja filmów i tak dalej.

11 Najlepsze Dystrybucje Linux dla programistów

5 witryn, aby pobrać bezpłatną muzykę do gier wideo

Pod koniec lat 80. dostałem Game Boya i natychmiast uzależniłem się od Tetrisa. Fotografowałem swoje najlepsze wyniki i przesyłałem je do Magazynu Nintendo. Wielokrotnie widziałem ogromną rakietę po ukończeniu piątego poziomu piątego poziomu, a ja grałem mecze z kolegą w szkole.

To, co pozostało ze mną do dziś, to muzyka z gier wideo i tak jest w przypadku większości gier wideo, w które grałem przez całe moje nastoletnie lata.

Pamiętasz dźwięk Tetrisa? A może popsong "The Postal Service" z Brand New Colony inspirowany muzyką Super Mario? A widziałeś film Petera Gabriela "Curtains9rdquo; w grze Myst IV?

Czy chciałbyś stworzyć ścieżkę dźwiękową do własnej kariery gracza wideo? Oto zasoby do pobrania darmowej muzyki z gier wideo.

VGMusic istnieje już od 13 lat. Dzięki temu jest to jedno z najstarszych archiwów muzyki gier wideo, obejmujące konsole Nintendo, SEGA, SONY, Microsoft, NEC, SNK, ATARI, a także systemy komputerowe i kilka innych. Wśród prezentowanych tu stron jest to najbardziej rozpowszechnione i prawdopodobnie największe archiwum. Sam katalog Nintendo Game Boy zawiera prawie 2000 plików MIDI.

Wszystkie pliki muzyczne są dostarczane w formacie MIDI.

ASMA ma swój własny opis "największe i jedyne oficjalne archiwum muzyczne Atari XL / XE."

Strona startowa zawiera obszerną listę z informacjami, w tym spakowaną wersję pełnego archiwum, odtwarzacz i pobieranie wtyczek, narzędzia i FAQ.

Archiwum można przeszukać, klikając przycisk ASMADB (Baza danych ASMA) i wpisując zapytanie. Jeśli opuścisz pole wyszukiwania puste i klikniesz przycisk "Wyszukaj teraz!", Będziesz mógł przeglądać wszystkie pliki w archiwum.

Bezpłatny indeks muzyki do gier w firmie Autofish zapewnia trzy pozytywki przeznaczone dla różnych systemów gier: Commodore 64 (C64), Nintendo Entertainment System (NES) i Super Nintendo Entertainment System (SNES). Każde pudełko zawiera tabelę z grami i odpowiednimi plikami muzycznymi.

Pliki muzyczne S64 C64 są w archiwum ZIP. Aby odtwarzać te utwory w Winampie, musisz zainstalować wtyczkę SID, którą można pobrać ze strony domowej Winampa. Pliki NES NSF współpracują z Winampem, jeśli ta wtyczka została zainstalowana. Pliki SNES SPC wymagają tej wtyczki do Winampa. Aby zainstalować wtyczki zamknij Winamp, skopiuj plik .dll do folderu wtyczek, uruchom Winampa i odtwórz plik.

Innym źródłem muzyki Commodore 64 jest High Voltage SID Collection (HVSC).

Strona została założona w 1999 roku i jest "poświęcona docenieniu, zachowaniu i interpretacji muzyki z gier wideo."To archiwum zawiera bezpłatną muzykę z gier wideo niemal wszystkich systemów, w tym Nintendo, SEGA, SONY, Microsoft i wielu innych.

Każdy ReMix otrzymuje krótki artykuł oceniający, który może również odsłonić część tła piosenki lub gry.

RKO nazywa się "The Definitive Guide to C64 Remakes".

Zawiera ponad 2500 utworów ponad 700 artystów. Archiwum można sortować według daty przesłania, tytułu, aranżera, kompozytora lub oceny.

Dla każdej piosenki są dwa pliki: oryginalny SID i remiks jako MP3.

Jaki jest twój ulubiony utwór z gry wideo?

Pobierz gry wideo - najlepsze oprogramowanie & Aplikacje

Popularna aplikacja do czatowania z Chin dostaje wersję angielską

 • PROS: Proste i łatwe w użyciu, doskonałe narzędzia do przesyłania plików i zrzutu ekranu
 • CONS: Brak obsługi wideo lub audio
 • Bandicam Screen Recorder 3.2.4.1118

  Nagrywaj gry na pulpicie w wideo HQ

  • PROS: Dwa tryby przechwytywania, Możliwość zmiany rozmiaru obszaru przechwytywania, Obsługa wielu kodeków i formatów,
  • CONS: Filmy mogą mieć problemy z opóźnieniem
 • Adobe Flash Player (dla IE) 15.0.0.189

  Odtwarzaj pliki utworzone za pomocą Flash i Director

  • PROS: Bogaty interfejs, niezbędny do oglądania filmów, gier i animacji
  • CONS: Sporadyczne problemy ze stabilnością, Korzystanie z procesora
 • Darmowe rozmowy wideo i aplikacja do wysyłania wiadomości na Androida

  • PROS: Prosta konfiguracja, wykonywanie bezpłatnych połączeń przez 3G, 4G lub Wi-Fi, Łatwa obsługa, Dobra jakość połączeń, Granie w gry, słuchanie muzyki, wysyłanie animacji i więcej, Odkrywanie dobrych przyjaciół i funkcje społecznościowe
  • CONS: Brak grupowych wideokonferencji, ograniczone ustawienia prywatności
 • Gra fabularna osadzona w świecie Pokémonów

  • PROS: Odgrywanie ról i tradycyjne elementy gier wideo Zbieraj swoje ulubione pokemony, przechodząc przez kolejne poziomy
  • CONS: Nieaktualna grafika i dźwięki
 • Potężny cyfrowy konwerter wideo i nóż

  • PROS: Ten pakiet zapewnia klientom łatwy w użyciu interfejs. Większość typowych plików obsługiwana jest przez Easy Video Cutter.,
  • CONS: Nowsze systemy operacyjne nie są obecnie obsługiwane. , Użytkownik będzie musiał zapłacić, aby korzystać z bardziej zaawansowanych opcji edycji.
 • Niesamowita gra akcji Rockstar z agresywnym bohaterem

  • PROS: Wykonane technicznie, świetny tryb wieloosobowy, doskonała ewolucja postaci
  • CONS: Twardy
 • VD Video Trimmer Przecinarka jest jedną z najlepszych aplikacji do cięcia i edycji wideo

  Uruchamianie gier i programów Java w systemie Windows

  • PROS: Wysoki poziom zgodności, wiele opcji graficznych, przechwytywanie wideo i obrazu, dobra wydajność
  • CONS: Interfejs nie jest zbyt łatwo dostępny
 • Zabierz grę na Androida na swój komputer dzięki KoPlayer

  • PROS: Prosty interfejs, nagrywanie wideo, integralny rynek
  • CONS: Mapowanie kontrolne może być nieznane
 • Twórz filmy ze swoich ulubionych gier Valve

  • PROS: Potężne narzędzia do edycji, intuicyjne sterowanie (po ich opanowaniu), poziomy importu i postacie z ulubionych gier Valve
  • CONS: Trudna krzywa uczenia się, wymaga dobrej karty graficznej
 • Darmowe oprogramowanie do ominięcia reguł niektórych gier wideo

  • PROS: Prosty, przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika., Może współpracować z większością starszych gier.
  • CONS: Nie ma dokumentacji pomocy, więc użytkownik będzie musiał rozpoznać określone zmienne., Nie jest w stanie zastosować kodów do współczesnych gier wideo.
 • Facebook, czat, przechwytywanie wideo i więcej w grze

  • PROS: Łatwy w użyciu, świetny interfejs, proste przechwytywanie wideo, natychmiast udostępniaj
  • CONS: Może spowolnić działanie
 • Zaawansowane oprogramowanie zwiększające moc obliczeniową systemów GPU

  • PROS: Doskonała aplikacja dla graczy i fanów odtwarzania wideo HD, Możliwość wyświetlania filmów 4K w niezrównanej rozdzielczości
  • CONS: Ten system jest przeznaczony dla użytkowników posiadających wcześniejsze doświadczenie i wiedzę. Nie ma bezpłatnej wersji próbnej tego oprogramowania
 • Zwiastun Tomb Raider: Anniversary

  Obejrzyj ten spektakularny film o nowej przygodzie Lary Croft

  Buduj i buduj, aby przeżyć w tej darmowej grze o sztuce

  • PROS: Znajomy styl przygód i odkryć, światy Infinte do budowy wewnątrz
  • CONS: Nieodpowiednie dla bardzo małych dzieci, Zapłata wymagana po zakończeniu okresu próbnego
 • Need for Speed ​​Underground 2 Wideo

  Imponujące wideo legendarnej gry jazdy

  Łatwo nagrywaj i konwertuj wideo na żywo

  • PROS: Nagrywaj i pobieraj wideo, Przydatne do nagrywania gier i samouczków, Obsługuje pobieranie wsadowe, Konwertuje filmy
  • CONS: Pobieranie może być powolne, Wiele ustawień do skonfigurowania
 • Przyspieszenie kart graficznych i gier wideo komputera

  • PROS: Przyspiesza rozgrywkę, Prosty w instalacji i kontroli
  • CONS: Może przetasować system i spowodować awarie
 • FNAC Five Nights w Candy's 3 3.0

  Bezpłatna aplikacja do działania na Androida przez program Video show pro

  Dzięki Ready Player One trafiając do teatru, te 4 strony pomogą Ci bezpłatnie ćwiczyć wszystkie stare gry z dzieciństwa

  10 fajnych rzeczy, które możesz zrobić dzięki czatowi Discord

  Furious 5: Najszybciej pobierane pliki do pobrania w Softonic

  5 powodów, dla których usunąłem swój profil na Facebooku

  12 ukrytych funkcji na Amazon, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze

  Powiązane tematy dotyczące gier wideo

  Nazwa i logo Softonic są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy SOFTONIC INTERNATIONAL S.A.

  Prawa autorskie SOFTONIC INTERNATIONAL S.A. © 1997-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone

  Używamy plików cookie własnych i stron trzecich w celu ulepszenia naszych usług i doświadczenia. Obejmuje to personalizację reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych i analizowanie naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny za pośrednictwem naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, uznajesz, że zaakceptowałeś takie użycie. Możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookie i uzyskać więcej informacji tutaj.

  Minecraft to gra wideo, w której użytkownicy tworzą sześcienne konstrukcje blokowe.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8 Język: EN Wersja: 1.6.11

  Minecraft: Pocket Edition to wersja popularna dla urządzeń przenośnych.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 0.8.1

  Kick the Buddy: No Mercy to prosta gra wideo dla pojedynczego gracza, której przedmiot.

  Licencja: Commercial OS: iPhone Język: EN Wersja: 1.9

  Gra 3D Symulator farmy ciągnika

  3D Tractor Simulator Farm Game to mobilna gra symulacyjna dla systemu Android.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 1.0

  MAME, lub Multiple Arcade Machine Emulator, to oprogramowanie, które pozwala.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Windows XP Język: EN Wersja: 0.174b

  My Talking Pet to aplikacja na iOS, która pozwala animować zwierzęta. Użytkownik.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: EN Wersja: 1.7

  Szybki Furious 6: The Game to gra wyścigowa. Jest opublikowany przez.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 3.5.2

  Minecraft: Pocket Edition na Androida

  Minecraft: Pocket Edition to mobilna wersja popularnej konstrukcji.

  Licencja: komercyjny system operacyjny: Android Język: EN Wersja:

  Candy Crush Saga dla Androida to połączenie pasującej gry i.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: EN Wersja: 1.70.02

  DoubleDown Casino - DARMOWE AKCJE układa się w prawie wszystkie gry kasynowe w Las Vegas.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 2.2.6

  Grand Theft Auto: San Andreas na Androida

  Grand Theft Auto: San Andreas to trzecia gra legendarnej serii GTA.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 1.05

  Grand Theft Auto: Vice City na iPhone'a

  Grand Theft Auto: Vice City różni się od innych serii tej gry dzięki.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja FR: 1.3

  Kick the Buddy: Second Kick to drugi odcinek Kick the Buddy: No.

  Licencja: Commercial OS: iPhone Język: EN Wersja: 1.24

  Clash of Clans by Supercell to epicka gra strategiczna. Ta wersja jest.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 5.172

  BINGO Blitz - FREE Bingo + Slots to gra hazardowa z arkadowym stylem.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 2.55.0

  Grand Theft Auto: Vice City na Androida

  Grand Theft Auto: Vice City to druga gra 3D Grand Theft Auto.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: EN Wersja: 1.03

  Zaprojektowany przez Pop Cap Games, Demo Zuma Deluxe jest wyjątkowo ekscytujące.

  Licencja: Wersja demonstracyjna: Windows XP Windows Vista Windows 7 Język: EN Wersja: 1

  Ta gra wyścigowa o nazwie TrackMania Nations Forever pozwala graczom ścigać się.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Windows XP Język: EN Wersja: 1

  Bejeweled Blitz to gra logiczna na telefony komórkowe i tablety. Ta wersja.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 1.4.4

  NBA 2K14 to gra w koszykówkę dostępna na wielu platformach.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 1.1.5

  Jackpot Party Casino - Sloty to darmowa aplikacja do grania w różne gry.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 3.07

  Bloons TD 5 to gra obrony wieży, a ta wersja jest przeznaczona na iOS.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: EN Wersja: 2.6

  Hide N Seek: MC Mini Game With Worldwide Multiplayer

  Hide N Seek: Mini Game With Worldwide Multiplayer to gra dla wielu graczy.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 1.4

  Historycznie, backgammon to gra, która powstała w 17 wieku.

  Licencja: Darmowy system operacyjny: Windows XP Windows Vista Windows 7 Język: EN Wersja: 1.02

  Candy Blast Mania to gra logiczna typu "match-3" opracowana i opublikowana przez.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 1.2.2

  CastleVille Legends to gra strategiczna, w której gracz jest zanurzony w.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: 2.2.196

  GameRanger to internetowy program do gier, który umożliwia użytkownikom organizowanie i.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Windows XP Windows Vista Windows 7 Język: EN Wersja: 4.9

  myVEGAS Automaty - Darmowe gry kasynowe Las Vegas

  myVEGAS Slots - darmowe gry kasynowe Las Vegas to swobodna gra automatowa.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: iPhone Język: Wersja EN: 1.5.5

  Według Warner Bros International Enterprises, Injustice: Gods Among Us to.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: Wersja EN: Zależy od urządzenia

  GSN Casino DARMOWE automaty Bingo to aplikacja kasynowa, która jest różnorodna.

  Licencja: Bezpłatny system operacyjny: Android Język: FR Wersja: 3.6.0.80.25

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 19 = 29

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map