bezpłatne gry fryzjerskie

bezpłatne gry fryzjerskie

W tej grze fryzjerskiej jesteś fryzjerem, który próbuje nakarmić twoją rodzinę i kupić nowy samochód. Klienci, którzy przychodzą do twojego salonu fryzjerskiego, należą do najbardziej dziwnych osób, z którymi możesz się spotkać, ale co za "zapłacą ci twardą gotówkę!

Nie ma żadnej prośby, której nie poradzisz sobie! Twoim celem w tej grze jest zarobienie wystarczającej ilości pieniędzy, aby kupić samochód (och, i nakarm dzieci, jeśli masz jakieś wolne pieniądze).

Aby zagrać w tę grę fryzjerską, użyj myszki do obcięcia włosów.

Po zagraniu w tę grę fryzjerską, dlaczego nie sprawdzić i zagrać w nasze inne darmowe dziwne gry online?

Faceci w tej straży pożarnej mogliby naprawdę użyć wykończenia. Czy możesz pomóc im w ich fryzurach?

Powiedz nam, co myślisz o Fireman Barber Shop. Opublikuj opinię lub podziel się wskazówkami.

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz!

Reklama pozwala nam dostarczać Ci niesamowite gry za darmo.

Wyłącz swój ad-blocker i odśwież stronę, by w pełni cieszyć się naszymi grami!

  • Currently 4.37 / 5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4.4 / 5

To głównie gra kobieca. Jesteś fryzjerem i kroisz / myjesz i farbujesz włosy ludzi. Zarabiasz pieniądze / punkty, aby pokonać każdy poziom.

Za pomocą myszy przeciągnij dziewczyny / chłopców na krzesła. Dopasowujesz symbol, który dana osoba ci daje, i dopasowujesz go do krzesła, aby dać im cięcie / pranie lub farbowanie włosów. nie zrozumcie ich źle. Każdy poziom musisz przejść, zbierając pieniądze / punkty, a także aktualizuje się o dodatkowe krzesła i części stanowiska pracy.

Znajdź więcej gier jak w sklepie fryzjerskim

Witamy w Girl Games, największej bezpłatnej witrynie stworzonej specjalnie dla graczy dziewczyn! To jest miejsce, w którym można grać w darmowe gry akcji w popularnych kategoriach, takich jak gry zręcznościowe i klasyczne, gry bazowe, gry kolorowanki, gry samochodowe, gry na myszy, różne gry akcji, gry platformowe, strzelanki i wiele więcej!

Zawsze znajdziesz fajne gry w Girl Games, mamy wszystkie najlepsze gry od twórców gier, takie jak i-dressup, girlsgogames i emporium z kreskówkowej lalki, więc nigdy się nie znudzisz! W tym miesiącu mamy niesamowite gry, takie jak Royal Rush, Chinese New Year Parade i Mia's Hospital Recovery. Nowe gry są dodawane w każdy czwartek, więc sprawdź najnowsze darmowe gry online!

Barbershop Simulator Darmowe pobieranie

Barbershop Simulator Darmowe pobieranie konfiguracja w prostym bezpośrednim łączu na PC. Symulator Barbershop to imponująca gra o przycinaniu i goleniu brody.

Barbershop Simulator Darmowe pobieranie

Opis: Symulator Barbershop to przyjemna gra, która wykorzystuje niesamowitą moc Unreal Engine do naśladowania przycinania wąsów w cudownym, starym, czasowym salonie fryzjerskim w latach trzydziestych XX wieku. Sport ten zyskał duże uznanie, gdy dobrze znany YouTuber z ponad 11 milionami klientów, jacksepticeye, zaprezentował sport na swojej trasie. Film ma teraz ponad 3 miliony opinii na Facebooku, a kilka innych popularnych stacji jest w rzeczywistości od czasu gry. Stosując niektóre brzytwy i maszynki do golenia, musisz zredukować brody odwiedzających do projektu, którego naprawdę chcą - niezależnie od tego, jak dziwne.

Zaczynasz od łatwych typów, ale Twoi goście mogą zażądać coraz bardziej ekstrawaganckich projektów, na przykład "Koza" lub "Depp", gdy będziesz przechodzić. Wykonaj wspaniałą pracę, a otrzymasz wspaniałą ocenę i otrzymasz większe pieniądze - które możesz wykorzystać do kupienia zaostrzonych maszynki do strzyżenia i ostrzy, a także snazzy z pelerynami, które klient może nosić. Nacisk na detale w zakładzie fryzjerskim jest cudowny, ma całkowicie wyrenderowane wnętrze 3D oraz cudowną oryginalną ścieżkę dźwiękową z lat 30-tych, podobną do legendarnej muzyki Fallouta 3. W ten sposób powstaje relaksujące otoczenie, dzięki któremu The Barbershop staje się cudownym miejscem do spędzania czasu i ścinania brody (nawet jeśli zadajesz kość!)

W przypadku wcześniejszej wersji, Barbershop Simulator jest bardzo dopracowaną grą, a jednocześnie bardzo dobrze dopracowany. Korzystając z dobrej gry w GTX 970, liczba klatek na sekundę stale przekraczała 60 FPS. Biorąc pod uwagę, że zaczęło być samodzielnym zadaniem z kilkoma uczniami, UI i grafika są warte swojej wartości. W grze brakuje niektórych funkcji. Na przykład nie możesz znaleźć żadnych opcji. Nie ma żadnych opcji wizualnych ani możliwości zmiany ustawień, ale to nie jest problem, ponieważ wydajność jest dobra, a ustawienia dość proste (WASD do zmiany kamery, kliknięcie lewym przyciskiem myszy i kliknięcie prawym przyciskiem myszy aby obrócić ostrze / trymer).

Dzisiaj, co może być frustrujące dla klientów, może być brak możliwości zmniejszenia ilości muzyki. Niektórzy klienci mogą chcieć zmniejszyć ilość muzyki podczas dłuższych rozgrywek, ponieważ gra zawiera kilka dobrych starych utworów, takich jak "Crazy People", popularna From The Boswell Sisters w latach trzydziestych. Poza tym nie napotkaliśmy żadnych błędów ani głównych problemów, które zadziwiały, ponieważ gra nadal trwa. Barbershop Simulator oferuje prostą rozgrywkę, ale nadal uzależnia. Obcinasz odwiedzających na podstawie ich wyboru i otrzymujesz wynagrodzenie w zależności od rodzaju pracy i cięć, które zrobiłeś. Do tego masz trymer 2 zasobów wraz z ostrzem. Podczas gdy ty spełniasz swojego klienta, bądź ostrożny, aby nie zranić go w tym lub w inny sposób zostaniesz zabrany z twojej pensji.

Po spełnieniu oczekiwań odwiedzających w trzech działach (co uznaliśmy za Precision, Pace i Fulfillment), odsłaniasz maszynki do strzyżenia i ostrza różnych stylów, a także w różnych odcieniach, wykorzystując otrzymane pieniądze. W grze znajdują się tylko te 2 narzędzia, ale z 30 różnymi typami wycinania i wąsowania, takimi jak "Muszkieter" i "Bokobźby", które można wyciąć, użytkownicy uzupełniający mogą być aktywni przez znaczną chwilę. Z pewnością zalecamy utrzymywanie i szukanie zegarka z tym, ponieważ duża gwarancja jest widoczna we wczesnych formach za pomocą uzależniającej i wyróżniającej rozgrywki. Kończymy tę recenzję, chcąc, aby Shavetastic był najlepszy dzięki uruchomieniu i finansowaniu całej gry.

Tak jak gra, zabawiać cię przy użyciu jej wciągającej opowieści lub pobrania Barbershop Simulator, nie próbuj zaimponować ci, używając jej eleganckiego projektu. Jest powtarzany i łatwy, ale może to być pozytywne. Jego wartość staje się jasna, gdy ją oglądasz, nigdy jako grę kasynową, ale jako medytację Zen; tak jak pielęgnowanie ogrodu skalnego lub wycinanie bonsai. Nie byłby w stanie zapewnić ci umiejętności skurczowego tyłka w prawdziwym życiu, ale może po prostu zacząć umysł od oświecenia, jednego kiepskiego brzucha w tym samym czasie.

Игры для девочек

Добавьте эту игру себе на страницу!
Добавьте эту игру себе на страницу!

Czy możesz nadążyć z myciem włosów i obcinaniem włosów, gdy przychodzi coraz więcej klientów?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − 31 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map