bezpłatne bezpieczne gry do grania online

bezpłatne bezpieczne gry do grania online

Temat autorów: Bezpieczne strony do gry online lub pobierania gier? (Czytaj 11198 razy)

0 członków i 1 gość przegląda ten temat.

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.

Darmowe bezpieczne gry do grania online

100% bezpieczne Bezpieczne

21 listopada 2016 r

Przegląd FRIV, przegląd, funkcje i porównanie alternatyw

Friv to wyjątkowa platforma gier online! Bezpieczne miejsce do gry w najlepsze darmowe gry! Darmowe gry online, gry logiczne, gry dla dziewczyn, gry samochodowe, gry ubieranki i wiele innych. Online to największe zasoby gier! Zagraj w 250 najlepszych gier online i trochę zabawnych darmowych gier. Nowa strona z nowymi grami, nowy szablon z Najlepsze gry online.

Najlepsze bezpieczne witryny do gry Jakość Darmowe gry flash online

Jeśli lubisz gry online, to jedna z największych zalet posiadania Internetu. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem na role, ciekawym łamigłówkiem, czy zajmującym czas w biurze kabina, gry online zapewniają prostą, ale dostępną rozrywkę od codziennej pracy. I od kiedy odwiedzasz wolny witryny z grami, twoje "habit9quot; nic Cię nie kosztuje!

Chyba że jedna z tych bezpłatnych stron gier daje komputerowi wirusa. Niestety, jest to zbyt powszechne w świecie gier online. Nawet jeśli masz szczęście, a wirus nie zepsuje dysku twardego, może zrujnować ci dzień. Jeśli chcesz się dobrze bawić grając w gry online, ale musisz unikać wirusa z darmowej strony z grami, oto sześć stron, do których powinieneś się zwrócić:

Ta strona ma duży wybór "dash9quot; gry takie jak Cooking Dash, Hotel Dash: Sukces w pakiecie i SpongeBob SquarePants Diner Dash. Istnieją również gry RPG, takie jak Dream Chronicles i Jewel Quest Mysteries, a także gry typu arcade, takie jak Egg vs. Chicken.

Ta strona z dumą przedstawia się jako "100% bezpieczne i bezpieczneNa wirusyEver." Gracze mogą wybierać spośród szerokiej gamy gier logicznych (Wordz, Flip Words 2 itd.), Gier strategicznych (Maze Stopper, All My Gods itp.) Oraz gier przygodowych (poszukiwacze skarbów, nawierzchni, wirtualni wieśniacy itp.) .

Jest rozliczany jako "jedno z najlepszych miejsc internetowych do bezpiecznego pobierania plików bez wirusów." Miłośnicy gier planszowych docenią Scrabble, Monopoly, Boggle Supreme i Risk 2. Strona ta oferuje również najnowsze wersje gry Bejeweled, Airport Tycoon i Dirt Track Racing.

To jest strona oparta na Argentynie, która nie obiecuje wirusów, oprogramowania reklamowego ani oprogramowania szpiegującego, chociaż jej wybór gier jest nieco ograniczony. Jedyne gry oferowane w tym artykule to Simplz, Inner Quest, Dylo's Adventure i dwie wersje Airport Mania.

Imię mówi wszystko, a oni mają mnóstwo sposobów, żeby cię złapać. Wybieraj spośród gier strategicznych, takich jak Jelly Escape i Dragons of Atlantis, gier akcji, takich jak Bomb Diver i The Amazing Spiderman, strzelanek takich jak Discount Mayonnaise i Polygon Apocalypse, a nawet gier, które zaspokajają sprawiedliwszy seks.

Gdy skończysz z grami na tej stronie, możesz nawet pobrać film. Ale trochę czasu zajmie eksploracja wszystkich gier sportowych (New Star Soccer, Wonderputt itp.), Gier zręcznościowych (Pogo Swing, Fall Damage itp.), Gier rytmicznych (Beat Wizard, Shred Master itp.) i RPG (Cardinal Quest, Legend of the Void, itp.).

Post gościnny : Chris Martin jest niezależnym pisarzem, który pisze na różne tematy, od ubezpieczeń samochodowych i finansów konsumenckich po gry wideo i majsterkowanie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się swoją opinią lub komentarzem tutaj.

Fun Skill-Puzzle - The Green Mission

The Green Mission to zabawna i uzależniająca gra zręcznościowa dla dzieci, w której celem jest rzucenie Buddy The Blob na pomidory Twoich wrogów! Twoja misja jest prosta: uruchom Buddy, aby pomidory stały się zielone, a następnie złap go ponownie. Wcielasz się w rolnika i myślisz, że twoje pomidory są najlepsze na świecie, ale twój farmer nemezis po drugiej stronie ulicy wygrywa wszystkie nagrody z pomidorów! Wynaleźliście więc sprytny plan - zielone pomidory!

Aby to zrobić, potrzebujesz Buddy'ego Bloba. Buddy to radioaktywna kropla, która zmienia kolor pomidorów na zielony, kiedy zbliża się do nich! Twoim celem jest rzucić Buddy'ego na pomidory, a następnie złap go ponownie. Buddy ma tylko 3 życia; Traci jednego, jeśli dotknie pomidora, a je wszystkie straci, jeśli go nie złapiesz w słoiku. Do grania jest 30 poziomów zabawy, więc dajmy sobie radę! Szczęśliwe robienie psot.

Jak grać: Wślizgnąłeś się do sklepu z pomidorami konkurującego farmera - a teraz nadszedł czas, aby zmienić jego pomidory na zielone! Aby rzucić Buddy, użyj myszy komputerowej, aby wycelować w słoik, i kliknij lewym przyciskiem myszy, aby uruchomić. Przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby zwiększyć siłę rzutu, a następnie zwolnij go, aby rzucić Buddy w powietrze w kierunku pomidorów. Jeśli zmieni kolor z czerwonego na zielony, złap go w słoju, aby przejść do następnego poziomu. Dopóki złapiesz go w słoiku, możesz go wystrzelić tyle razy, ile chcesz. Ale jeśli dotknie pomidorów, traci jedno z trzech swoich żyć. Gdy straci wszystkie swoje 3 życia, musisz ponownie zacząć poziom.

Wskazówka: Aby Buddy był jeszcze wyższy, kliknij lewym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na ekranie gry, gdy jest on w powietrzu. To da mu podwójny skok, a on będzie coraz wyżej. Jeśli klikniesz dwukrotnie podczas lotu, zrobi plusk i pomidory staną się bardziej zielone.

Temat autorów: Bezpieczne strony do gry online lub pobierania gier? (Czytaj 11199 razy)

0 członków i 1 gość przegląda ten temat.

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

67 − = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map