automatyczna strategia craps

automatyczna strategia craps

Łatwy do odczytania przewodnik strategii craps.

 • Rozmieść sześć / osiem zakładów, ponieważ są one kolejnym najlepszym zakładem po zakładach pass / come.
 • Graj tylko przy stołach, w których możesz brać udział w zakładach pass / come.
 • Nigdy nie stawiaj zakładów z propozycjami.
 • Graj tylko przy stołach, w których prowizja nie jest opłacana z góry przy zakupie numerów.

Dostępnych jest wiele strategii gry w craps online, zaprojektowanych z myślą o graczach ze wszystkich stylów, takich jak zakłady z lub przeciwko strzelcom i zakłady hedgingowe. Jednak, jako punkt wyjścia, warto poświęcić czas na poznanie wszystkich możliwych kombinacji kostek.

Z tej tabeli możesz zobaczyć szanse przewrócenia pewnej liczby i, jeśli nic innego, powinna ci pomóc zrozumieć, dlaczego wypłaty i krawędzie domu są takie, jakie są.

Wielu ekspertów od gier nie zgadza się co do szans na wygraną w kościach. Dzieje się tak głównie dlatego, że niektóre zakłady mogą osiągnąć nawet 16,67% przewagi kasyna. Ale jest kilka wskazówek, które są akceptowane we wszystkich dziedzinach.

Nasz przewodnik po tym, w co wierzymy, to najlepsze strategie craps są wymienione poniżej. Wybraliśmy te strategie obstawiania, ponieważ są one zarówno proste do zrozumienia, jak i łatwe do naśladowania.

Zagraj w kartę Pass, Do not Pass, Come and Do Not Come

Niska przewaga kasyna od 1,36% do 1,41% daje ci wielką szansę na wygraną, ale gra w ten zakład konsekwentnie wymaga dużo cierpliwości, aby stworzyć duże zyski.

Po wykonaniu powyższych zakładów zawsze wybieraj kursy po ich ustaleniu, ponieważ ma on 0% przewagi kasyna. Zmniejsza to już i tak niską przewagę w zakładach wymienionych powyżej i oznacza, że ​​masz dużą szansę na wygraną. Im większe są szanse na ten zakład, tym niższa staje się całkowita przewaga kasyna.

Są to kolejne najlepsze zakłady w kościach pod względem kursów i przewagi kasyna, ponieważ są to liczby (które można umieścić) o największej liczbie kombinacji kości.

Poza tymi trzema zakładami, wszystkie inne powinny być rozgrywane tylko jako zakład spekulacyjny, ponieważ przewaga kasyna dla większości z nich jest dość wysoka. Jednakże, jeśli te systemy i strategie są przestrzegane, częściej wygrywasz regularnie, a także doświadczasz całej zabawy i emocji, jakie mają do zaoferowania kości.

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe strategie lub "grę systemową", istnieje kilka sposobów na zwiększenie swoich szans na wygraną. Zawsze pamiętaj: najlepszą, bezbłędną strategią, której używasz, jest zarządzanie pieniędzmi.

System Martingale jest często używany podczas gry w różne gry kasynowe i jest podstawą dla innych systemów bukmacherskich, które zostały utworzone. System ten jest zasadniczo systemem zarządzania pieniędzmi, ponieważ polega na zwiększeniu zakładu, gdy przegrywasz i utrzymaniu go na tej samej wartości, kiedy wygrywasz. Niestety, aby ten system naprawdę działał, potrzebujesz nieskończonego bankrolla. Nawet wtedy możesz nie wygrać dużo, jeśli w ogóle.

Istnieje jednak system, który działa, a to często określa się jako "bezpieczny system craps". System ten polega na postawieniu zakładu na "nie przechodź" na początku gry. Następnie, po ustaleniu punktu, umieszczasz równą kwotę na punkcie.

Oznacza to, że jeśli siódemka zostanie wyrzucona przed punktem, wygrywasz od jednego do jednego i otrzymujesz taką samą kwotę, którą obstawiłeś. Jeśli jednak punkt zostanie wyrzucony jako pierwszy, wygrywasz i zarabiasz. Jedyny sposób, w jaki możesz stracić, grając w ten system, jeśli rzucasz siódemką lub jedenastą na rzucie wychodzącym.

Zasadniczo, gdy punkt zostanie ustalony, nie możesz przegrać. Jedyne pozostałe opcje to odzyskanie pieniędzy (gdy waleta siódemkowa jest wyrzucona) lub wygrana (gdy punkt zostanie wyrzucony). Poniżej znajduje się przykład tego, co może się zdarzyć podczas grania w grę przy użyciu tego systemu i obstawianie 10 $ za każdy zakład.

Jak pokazano w przykładzie, wygrane nie są tak duże, chyba że chcesz postawić duże kwoty na grę. Jeśli nie, to wygrane są niewielkie, a postęp jest powolny, a ty musisz trzymać się systemu, aby wygrywać konsekwentnie.

Dobra strategia w kościach to zacząć od zakładu linii pass. Po ustaleniu numeru punktu, weź maksymalne kursy na tę liczbę. tj. maksymalne kursy linii przejazdu. Zapewni to, że możesz zapłacić w lepszej cenie.

Powiedzmy, że postawiliśmy zakład pass pass 5 $ i wyrzuciliśmy 5. Możemy teraz wziąć kurs 4-krotności tej kwoty na większości stołów. tzn. możemy wziąć kurs na 5 za kolejne 20 $.

Jeśli nie przyjmujemy kursów i 5 trafień, dajemy zysk w wysokości 5 USD (czyli zwrot z inwestycji w wysokości 100%)

Jeśli weźmiemy tylko 10 USD na kursy i 5 trafień, osiągniemy zysk w wysokości 5 + 15 USD = 20 USD, co stanowi zwrot z inwestycji w wysokości 133%)

Jeśli weźmiemy pełne 20 $ na kursy i 5 trafień, osiągniemy zysk w wysokości 5 + 30 $ = 35 $, co stanowi zwrot z inwestycji w wysokości 140%)

W bardzo rzadkich okazjach może pojawić się takie szaleństwo, jak 100 razy oferowane kursy. Ponownie dokładnie to samo będzie obowiązywać, a Ty otrzymasz zwrot w wysokości 755 $ w zakładzie 505 $ lub zwrot z inwestycji w wysokości 149,5%.

Szansa na trafienie 5 razy przed 7 jest zawsze taka sama, więc tak naprawdę chcemy maksymalnego procentu zwrotu z naszego zakładu, jeśli to trafi. tj. chcemy wziąć maksymalne kursy

Prawdziwe szanse na 5 przed 7 to 3: 2. tzn. istnieje 6 sposobów na zrobienie 7 i 4 sposobów na stworzenie 5. 6: 4 jest taki sam jak 3: 2. Jeśli utożsamimy to z oczekiwanym% ROI, będzie to 150%. I jak widać, im wyższa jest szansa, tym bardziej zbliża się do tego 150%.

Przy następnej roli miłego powinieneś zrobić zakład Come. Gdy liczba zostanie ustalona za pośrednictwem Come, powinieneś wziąć pełne kursy na to. Ponownie jest to z tego samego powodu, co nasz przykład powyżej.

A potem powinniśmy powtórzyć to jeszcze raz, aby ustalić drugą liczbę przez Come. Da nam to 3 numery w sumie. Powiedzmy, że mieli 8 na come out (prawdziwy numer punktu) i 5 i 9 na betach Come (numery pseudo point).

To stawia nas w sytuacji wygrywania na 5,8 i 9. Nic nie dzieje się na 2,3,4,6,10,11 i 12. A przegrywając na 7.

Zalecane jest zatrzymanie się na 3 numery, ponieważ 7 zostanie wyrzuconych średnio raz na 6 razy, więc chcesz zminimalizować straty, gdy kości są dla ciebie nienajlepsze.

Jeśli trafisz 5,8 lub 9, trafiony numer zostanie spłacony i wyczyszczony, więc dobrze jest ponownie ustanowić 3 numery (wszystkie z maksymalnym prawdopodobieństwem) albo za pomocą linii bramkowej lub skrzynki (w zależności od tego, która liczba został wyczyszczony).

Potem możesz rozważyć nieładowanie liczb, ponieważ w końcu siódemka musi się pojawić.

Jeśli uda nam się uzyskać odpowiedź, otrzymamy 5,8,9, co oznacza, że ​​zamieniamy się na 4,5,10, które również zostaną rozliczone. A potem zagraj jedną liczbę (powiedzmy 6), uderzając raz, a potem przegrywając, nasz wynik będzie taki:

 • Hit 5 = zysk 35 $
 • Hit 8 = zysk 35 $
 • Hit 9 = zysk 35 $
 • Hit 4 = zysk 35 $
 • Hit 5 = zysk 35 $
 • Hit 10 = zysk 35 $
 • Hit 6 = zysk 35 $
 • Hit 7 = 30 $ straty
 • Łączny zysk = 215 USD

Tak więc, rzucając i unikając 7 na chwilę, a od czasu do czasu uderzając w nasze liczby, możemy osiągnąć niezły zysk w tym scenariuszu.

Chcemy osiągnąć wystarczający zysk, uderzając w liczby, aby pokryć stratę, gdy 7 trafi. Czasami więc stopniowo zmniejszanie ilości żetonów aktywnych na planszy, ponieważ ręka idzie dalej, jest dobrym podejściem do pozostawienia bardzo minimalnej utraty wyjścia (30 $ w naszym przykładzie).

Innym dobrym sposobem na uzyskanie większej liczby liczb w akcji po ustaleniu początkowego numeru punktu jest dokonanie bezpośrednich zakładów na miejsce. To jest dobre, aby od razu zacząć od liczb. Połóżmy te same kostki jak przedtem, tylko z zakładem liczb przez zakłady na miejsce:

Obliczenia płatności są tu nieco inne, między zakładem Pass i Place, ale wynik jest bardzo podobny. Powiedzmy, że 9, 10 i 6 były naszymi numerami punktów. Jeśli postawimy taką samą kwotę (np. 30 $ bezpośrednio na 8 zamiast 5 $ na Come i 25 USD), to faktycznie wyniesie 216 $ zysku. Również identyczne. Różnica wynikała z tego, że 4 płacą 9-5, zamieniając 20 USD na 36 USD. Natomiast za pomocą pudełka Come otrzymujemy 5 $ w evenns plus 15 $ (kurs) na 2/1 za sumę 5 $ + 30 $ = 35 $.

Możesz dojść do wniosku, że zakłady typu Place są lepsze na obu frontach (zarówno bezpośrednich, jak i finansowych), ale w rzeczywistości zakłady Come działają najlepiej ogólnie, ponieważ dostajesz trochę wolnego kapitału z pierwszego etapu zakładu Come (czyli 7,11 to zwycięzcy ( 8 szans), a 2,3,12 to przegrani (4 szanse)).

Jakiekolwiek są Twoje preferencje Zakłady Zakłady i Przychodzące są dobrymi zakładami w Craps.

Innym podejściem jest (sztuczne) postrzeganie, że bezpośrednio po 7, kolejne 7 jest mniej prawdopodobne. Jeśli podoba ci się ten punkt widzenia, możesz po prostu poczekać na 7, a następnie postawić bezpośrednio na 5,6,8,9.

Rozgrywka będzie wyglądać następująco, jeśli 10 $ jest postawione na każdą liczbę:

 • Uderz wszystkie 4 liczby przed 7 = 14 USD + 11,66 + 11,66 + 14 USD = 51,32 USD zysku
 • Hit 3 liczb przed 7 (np. 5,6,8) = 14 USD + 11,66 + 11,66 USD - 10 USD = 27,32 USD zysku
 • Zdobądź 2 numery przed 7 (powiedzmy 5,6) = 14 USD + 11,66 USD - 20 USD = 5,66 USD zysku
 • Zdobądź 1 numer przed 7 (np. 5) = 14 $ - 30 $ = 16 $ straty
 • 7 ponownie zostaje rzucone ponownie = utrata 40 $

Podczas grania na żywo można usłyszeć, że strategia ta nazywa się "22 wewnątrz". Oznacza to całkowity zakład wynoszący 22 USD (5 USD na 5 i 9 oraz 6 USD na 6 i 8) - jest to spowodowane czynnikiem zaokrąglającym w żywych kościach, w których obstawianie 5 lub 10 USD na 6 lub 8 nie prowadzi do dolara kwota zwrócona.

Istnieje wiele różnych strategii gry w kości i naprawdę zależy to od jednostki, która jest dla nich najbardziej przyjemna. Naszym głównym zaleceniem jest, w pewnym kształcie lub formie, skoncentrowanie się na Pass Line Bets, Come Bets i Place Bets. Wiele innych zakładów płaci znacznie gorsze kursy.

Konkretne strategie bukmacherskie

Poniżej omówimy nieco bardziej szczegółowe informacje na temat niektórych konkretnych strategii dotyczących gry w kości, które możesz podać.

Strategie regresji to dobry, często prosty i skuteczny sposób na grę w kości. Obejmują one zamykanie zysków przez zmniejszenie zakładów po wygranej. Dzięki temu masz pieniądze w akcji, ale szybko i bezpiecznie dostajesz pieniądze ze stołu. Dobrym tego przykładem jest:

Odzyskaj połowę na 6 i 8.

Zrób zakład o wartości 12 $ na 6 i 12 $ na 8

Jeśli któryś z nich trafi przed 7, otrzymasz 14 $. Następnie zmniejsz dwa zakłady do 6 $ na każdą liczbę. W tym momencie podjąłeś 14 $ + 12 $ = 26 $ ze stołu i masz 2 $ więcej. Jeśli 6 lub 8 trafi ponownie przed siódemką, zarabiaj i usuń oba zakłady. tzn. otrzymasz 7 USD + 6 USD + 6 USD = 19 USD.

Ogólnie zarobiłeś 26 USD + 19 USD - 24 USD = 21 USD.

Możesz rozszerzyć tę strategię do potrójnej regresji, zaczynając od 36 USD. Najpierw postaw zakład 18 USD na 6 i 18 USD na 8. Po wygranej przegrywasz do 12 $ i 12 $, a po drugiej wygranej regresujesz do 6 $ i 6 $, a następnie wyczyścisz planszę.

Ogólnie rzecz biorąc na udany bieg otrzymasz 21 USD + 12 USD + 14 USD + 12 USD + 7 USD + 12 USD-36 USD = 42 USD

Czytelnicy mogą zaznajomić się z systemem Martingale z ruletki, który polega na obstawianiu zwiększonych kwot na zakłady na pieniądze, dopóki nie wygrasz. Cóż, możemy zrobić dokładnie to samo w kościach.

Po ustaleniu punktu zaczniemy od postawienia 5 USD na polu (2,3,4,9,10,11,12). Jeśli wygrywa, świetnie, czekamy aż po kolejnym wyjdzie i zaczniemy ponownie za 5 $. Jeśli przegrywamy, czekamy, ale następnym razem postawimy 10 $. I tak dalej w górę (po przegranych zakładach), podwajając się za każdym razem.

Najlepiej ustawić limit na 155 $ (tj. 5 USD + 10 USD + 20 USD + 40 USD + 80 USD).

 • Szanse na trafienie numeru pola przy dowolnym rzucie dają 16/36 = 0,4444
 • Szanse na to, że nie trafią jeden na rzut (5 $) = 0,5555
 • Szanse na to, że nie trafimy rzutu 1 na 2 (poziom 10 $) = 0,3086
 • Szansa dla nas, że nie trafiamy rzutu 1 na 3 (poziom 20 $) = 0.1714
 • Szansa dla nas, że nie trafiamy jednego na 4 rzuty (40 $) = 0,0952
 • Szansa dla nas, że nie trafiamy jednego na 5 rzutów (80 $) = 0,0529.

Więc szukamy szybkiego 5 $, jesteśmy w 95% prawdopodobne, że odniesiemy sukces.

Oczywiście niesie to ze sobą ryzyko, więc ustalcie z góry ścisły limit, jak daleko zajdziecie.

119 USD zyskuje z zakładu za 12 USD, blokując zyski po 1 skutecznym rzucie.

Postaw 12 $ na 6 lub 8 (tylko jeden z nich). Po jego trafieniu cofnij go do 6 USD. Teraz zablokowałeś zysk w wysokości 8 USD i możesz się zrelaksować. Kontynuując 6 lub 8, jeśli trafi po raz drugi, zwiększ ją z powrotem do 12 $, biorąc resztę 1 $ z tabeli. Następnie, jeśli się uda, podwoj go o 2 dalsze trafienia wybranego numeru (6 lub 8), a następnie usuń wszystkie zakłady.

Postęp powinien wyglądać tak

 • 12 USD - zapłacono 14 USD (regres do 6 USD)
 • 6 USD - zapłacono 7 USD (usuń 1 USD)
 • 12 USD - zapłacono 14 USD (usuń 2 USD)
 • 24 USD - zapłacono 28 USD (usuń 4 USD)
 • 48 USD - zapłacono 56 USD (usuń wszystko)

Jeśli się powiedzie, otrzymasz 14 USD + 6 USD + 1 USD + 2 USD + 4 USD + 104 USD-12 USD = 119 USD. Jeśli trafisz na numer pierwszy tylko raz, masz gwarancję zysku w wysokości 8 USD (następnie zwiększono go do 9 USD, następnie do 11 USD, a następnie do 15 USD). Jeśli 7 jest pierwszym w pierwszym rozdaniu, tracisz 12 $.

Podsumowując, najpierw chcesz zablokować szybki 1-krotny zysk. Następnie rozgrywasz to, co zostało w nadziei na strzelankę, mając na celu osiągnięcie 119 $, a następnie usunięcie zakładów.

Trochę zabawy, jeśli nic więcej. Jeśli strzelec trafi kilka twoich numerów, możesz poczuć zapach 119 $.

Zacznij od zakładu pass pass i kontynuuj grę w linii pass, dopóki nie zostanie ustalony numer punktu. Teraz nie licz na pasywę, ale po prostu postaw zakładkę Come. Po ustaleniu liczby przez come, teraz weź pełny kurs zarówno na zakład linii pass, jak i zakład Come number. Kontynuuj walkę do momentu, w którym trafisz na numer Punktu lub na siedem. Następnie odbierz numer zakładu Come (jeśli nie został jeszcze trafiony po drodze).

Strategia ta ma tę zaletę, że chroni zakład passline, dopóki nie zostaną ustalone 2 liczby z kursami. Dzieje się tak, ponieważ jeśli siódemka zostanie wyrzucona, tracisz zakład pass pass, ale wygrywa zakład Come box.

Jeśli wygrasz (uderzając obiema), poza podstawowym zakładem 5 $ z kursami 3x / 4x / 5x, otrzymasz 70 $. Jeśli trafisz tylko na liczbę Punktów (nie na liczbę Przyjdź), otrzymasz 35 USD.

Z tą strategią craps obstawiasz przeciwko strzelającemu, a konkretniej przeciwko tworzonemu Punktowi.

Zacznij od postawienia 30 USD na linii Do not Pass. Jeśli / kiedy ustalona zostanie liczba punktowa, usunąłeś pierwszą przeszkodę unikania siódemek i elevenów na rzucie wychodzącym.

Teraz stawiaj zakłady na numery wewnętrzne, minus numer punktu. Innymi słowy, zakład o 10 USD na 5, 12 USD na 6, 12 USD na 8, a 10 USD na 9. Ale jeśli którakolwiek z tych liczb jest liczbą punktową, nie stawiaj zakładu.

Jeśli trafisz 3 numery miejsc (gdy postawisz cztery), a następnie postaw resztę zakładu.

Wynik to:

 • Jeśli którekolwiek z twoich miejsc postawi zakład przed 7, zyskasz (a dokładniej - nie poniesiesz straty).
 • Jeśli 2 lub 3 numery miejsc pojawią się przed 7, osiągniesz dobry zysk.
 • Jeśli siódemka pojawi się przed czymkolwiek, stracisz od 2 do 14 $
 • Jeśli pojawi się numer punktu, zanim cokolwiek uderzysz, stracisz 30 $
 • Jeśli 3 liczby pojawią się przed numerem punktu, osiągniesz zysk

Przykład. Powiedzmy, że numer punktu to 5.

Jeśli strzelec trafi 6, a następnie 7, wygrywa 14 $ na 6, a następnie 30 na 7. A ty stracisz 12 $ z 8, a 10 $ z 9. To jest zysk netto w wysokości 22 $.

Jeśli strzelec trafi 8, następnie 9, a następnie 7, wygrywasz 14 $ + 14 $ + 30 $. I stracisz 12 $ (z 6). Zysk netto wyniósłby 46 USD.

ReadyBetGo! jest niezależną usługą informacyjną i informacyjną dotyczącą hazardu. Jeśli planujesz grać w kasynach, upewnij się

że nie łamiesz żadnych lokalnych przepisów. Od Ciebie zależy, czy znasz legalność swoich działań podczas gry.

Wzdłuż ulic Craps

Granie w kości na całym świecie

 • Craps Online - wszystko, co musisz wiedzieć!

  Nowy gracz czy weteran gra w kości? Bez względu na twoje umiejętności i doświadczenie, życzymy Ci powodzenia w Craps Street - internetowym portalu do gry w kości, który sprawi, że znajdziesz dla Ciebie różnicę, szczególnie jeśli jesteś miłośnikiem gry w kości. Strona, która jest dla graczy w craps, tutaj znajdziesz darmowe gry online, strategie, porady, recenzje kasyn i wiele więcej.

  Craps to gra planszowa z udziałem kości. Jest to powszechnie znany produkt hazardowy w Brick & Środowisko moździerzy, choć nie tak znane, jak na przykład Blackjack czy Ruletka, gdzie zasady są znacznie łatwiejsze do nauczenia. Ludzie są zdezorientowani i nieśmiali po pierwszym spotkaniu z Craps. Być może głównym powodem, dla którego Craps gra się w wąskiej grupie odbiorców jest fakt, że zasady gry są nieco bardziej skomplikowane niż w innych grach planszowych. Być może słyszeliście też wyrażenie "Oh .. Craps", które wybuchło, gdy odkryli, że coś poszło nie tak lub kiedy coś jest trudne do przezwyciężenia. Zakłada się, że to zdanie pochodzi z gry Craps. Gdy już zrozumiesz grę, na pewno poczujesz się bardziej zmotywowany i entuzjastyczny. Craps jest nadal bardzo popularne wśród swoich kochanków i na pewno jest to gra, która przez bardzo długi czas znajdowała się w świecie kasyn.

  Mimo, że Craps może wyglądać na zaawansowany na pierwszy rzut oka, podstawowe zasady i działania nie są tak trudne. Wiele osób myli się z terminologią gry. Wszystko, co musisz zrobić, to uważnie przeczytać warunki, aby mieć je w głowie. Następnie możesz zacząć przeglądać tabelę do gry w kości, a zobaczysz, jak łatwo wszystko jest w zasięgu ręki. Następnie zapoznaj się z naszymi instrukcjami, a kiedy poczujesz, że masz nad nim kontrolę, przejdź do sekcji dotyczącej zakładów. Chcesz szybki start? Następnie obejrzyj wideo wprowadzające poniżej.

  Craps ma historię sięgającą ponad stu lat. Gra jest typową grą planszową, którą ludzie zawsze mogli cieszyć się w największych i najbardziej luksusowych kasynach na świecie. Nie każdy może pozwolić sobie na regularne odwiedzanie Las Vegas, Monako, Bahamów i wielu innych wspaniałych miejsc hazardowych na całym świecie. W rzeczywistości niektórzy oszczędzają, aby odbyć swoją wielką podróż tak rzadko, jak raz na trzy do pięciu lat. Jednym z powodów, dlaczego Internet - i oczywiście Internet Craps - jest tak popularny, jest to, że pozwala ci siedzieć w swoim pokoju gościnnym (lub gdziekolwiek jest wygodnie dla ciebie) i "spotykać" różnego rodzaju ludzi, z którymi nigdy nie będziesz dzielił czasu. strefa lub prawdopodobnie spotkać się osobiście. Internetowe bzdury mogą być twoją bramą do bawiącej się w Las Vegas zabawy, jeśli Vegas lub inna podróż hazardowa nie jest w twoich planach podróży na najbliższą przyszłość.

  Granie w craps w Internecie jest podobne do grania w prawdziwym kasynie, z tym że nie możesz fizycznie dotknąć żetonów, stołu itp.

  Każdy ma swoją ulubioną grę - beit craps, blackjack, ruletkę lub automaty. Wiemy, że bzdury to gra, którą wolisz grać najbardziej online. Jednak w świecie kasyn online w ciągu ostatnich kilku lat nastąpił wybuch automatów internetowych. Automaty do gry online przewyższają starych, dobrych, tradycyjnych jednorękich bandytów "od wielu lat. Kiedy szukasz kasyna online, aby zagrać w kości, najprawdopodobniej natkniesz się na mnóstwo gier automatowych. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to mylące, zwłaszcza, że ​​przy rejestracji w nowym kasynie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie bonusu przy automatach.

  Oto kilka ogólnych wskazówek dotyczących gry w automatach w kościach (a także w innych grach stołowych):

  • Pamiętaj, że rozdający w kościach ma bardzo niski poziom przewagi nad graczem w kategoriach ogólnych, dlatego ogólna zasada powinna polegać na tym, że trzymasz się gier w kości oferowanych online - oczywiście w zaufanych kasynach.
  • Niektóre automaty mają korzystne struktury wypłat - wraz z bonusem kasynowym z wymogami obrotu dla tego konkretnego automatu, decydując się na granie na automatach, nie sprawiasz, że jesteś dużo słabszy.
  • Jeśli tak bardzo lubisz gry w kości, dlaczego grałeś w inną grę? Mówimy, trzymaj się gry, w której czujesz się najlepiej i kochasz najbardziej!

  Poniżej przedstawiamy niektóre z najlepszych stron internetowych w kości, a także inne miejsca, w których można zagrać w grę na żywo. W krótkim czasie zapewnimy Ci najlepsze recenzje na temat poważnych i akredytowanych onlinecasinos oferujących najlepsze wrażenia z gry w kości.

  Craps to gra, w której możesz grać z bardzo niską przewagą w domu - niektóre z zakładów są najlepsze, jakie możesz zdobyć ze wszystkich gier kasynowych online - ale w tym samym czasie kości oferują kilka prawdziwych "zakładów frajerów", które można zrobić poważna szkoda dla twojego bankrolla. Jednakże, gdy podchodzisz do strategii craps, możesz wykorzystać różne zakłady do swojej korzyści. Upewnij się, że rozumiesz zasady rozgrywki i zapoznaj się z wszystkimi zakładami zawartymi w naszym przewodniku dotyczącym zasad gry w kości, ponieważ jest to niezbędne, aby zagrać dobrą strategię gry w kości, która obniża przewagę kasyna.

  Aby uzyskać optymalną strategię gry w kości, najlepsze, co możesz zrobić, to Pass / Do not Pass i Come / Do not Come. Jeśli się do nich przyłączysz, dom będzie miał przewagę zaledwie 1,40%, a jeśli będziesz leżeć lub przegrywać, zmniejsza to jeszcze bardziej przewagę kasyna. Oprócz zakładów Pass line i Come, Place 6, Place 8 i czasami Field 2 lub 12 to kolejne zakłady, które oferują najlepsze kursy i szanse na wygraną.

  Reszta zakładów oferowanych w układzie craps oferuje ci gorsze warunki. Niektóre z nich są wyjątkowo złe. Jeśli na przykład spojrzymy na "twardą drogę 4" i "twardą drogę 10", te zakłady mają przewagę 11%. Jeśli nie wiesz, jak działają te zakłady, zalecamy zapoznanie się z naszym artykułem na temat zasad gry, zanim zaczniesz poznawać strategię. Ale jeśli jest coś, co powinieneś zabrać ze sobą z tego artykułu, stawiaj najniższe stawki i unikaj zakładów na jedno rzuty, nawet jeśli jest to kuszące!

  Obstawianie w odpowiedni sposób - Zakłady Pass and Come

  Jedną z zasad gry w kości jest bycie dobrym graczem. Jesteś uważany za gracza właściwego, gdy grasz na stole i obstawiasz przy stole, te zakłady są uważane za najlepsze ze wszystkich internetowych i stacjonarnych gier kasynowych ze względu na niską przewagę kasyna.

  Najpopularniejszy ze wszystkich zakładów na craps z przewagą kasyna przy wyśmienicie niskim 1,41%, z zaledwie czterema sposobami na przegraną (czytaj dalej kombinacje kostek i tabele wypłat w dół). Przegrywasz tylko wtedy, gdy strzelec wykona rzut o wartości 2,3 lub 12 na rzucie wychodzącym i jeśli strzelec wykona rzut siedem po otrzymaniu numeru punktu.

  W zasadzie taki sam, jak zakład linii Pass, ale jest dokonywany w dowolnym momencie po tym, jak numer punktu został już wykonany. Wygrywasz, jeśli strzelec wykona 7 lub 11 po tym, jak zostanie złożony zakład come, a jeśli strzelec wykona 2,3,12, przegrywa zakład. W przypadku każdego innego numeru tworzony jest własny numer punktu, który jest oddzielny od numeru punktu zakładu pass line. Istnieje więcej szans na wygraną niż przegrana, co jest jednym z najkorzystniejszych zakładów, jakie możesz wygrać.

  Zakłady źle się zgadzają - nie przegrywaj i nie przyjmuj zakładów

  Możesz także wybrać błędną strategię gry w kości. W niewłaściwy sposób obstawiający zakłady przeciwko większości graczy przy stole, którzy obstawiają zakłady Pass i Come, więc obstawiają zakłady na zakłady Do not Pass i Do not Come. Ten moniker wynika z faktu, że jeśli postawisz zakład na Do not Pass, zdobędziesz wygraną, gdy wszyscy inni przegrywają i vice versa. Oczywiście, może to powodować pewne niezręczne chwile, gdy gromadzą się wokół stołu w kasynie z innymi graczami na żywo, dlatego zakłady Do not Pass i Do not Come często wydają się bardziej smaczne, gdy grasz w kości w Internecie.

  W przeciwieństwie do zakładu linii pass jest zakład Do not Pass. Jeśli rzut wyjściowy wynosi 2 lub 3, wygrywasz zakład. Jeśli okaże się 7 lub 11, przegrywasz. Wynik 12 oznacza pchnięcie. Jeśli jakakolwiek inna liczba zostanie wyrzucona, staje się to punktem. Strzelec nadal się toczy i masz nadzieję, że siódemka pojawi się przed ustalonym punktem. Dodatkowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że przewaga kasyna do Do not Pass jest bardzo łatwa do opanowania 1,36%.

  Działa w odwrotny sposób do zakładu Come, ale tak jak zakład Come, może zostać wykonany w dowolnym momencie po ustaleniu punktu. Wygrywasz ten zakład, jeśli 3 lub 2 zostaną wyrzucone po tym, jak został zdobyty punkt, i remisujesz, jeśli 12 zostanie wyrzuconych. Każda inna liczba staje się twoim własnym numerem punktowym, niezależnie od zakładów typu pass line. Aby wygrać, 7 musi zostać wyrzucone przed wyrzuceniem numeru punktu. Ten zakład płaci nawet pieniądze i ma przewagę kasyna na poziomie 1,41%.

  Strategia Odds Craps - Bierz i układaj szanse

  Jest bardzo rzadki zakład oferowany w kościach - jeden bez żadnej przewagi w domu. Ten zakład, zwany jest kursem zakładów, jeśli wcześniej obstawiłeś zakład Pass lub Come. Po rzuceniu punktu masz możliwość stawiania zakładów na pewną wielokrotność zakładu linii Pass "na kursie". Ta wielokrotność może być różna, ale najczęściej występuje dwa lub trzy razy pierwszy zakład. Obstawiając ten zakład, masz nadzieję, że punkt zostanie ponownie wyrzucony przed pojawieniem się 7. Możesz również wziąć udział w kursach na zakłady Do not Come i Do not Pass.

  Zakłady polowe są świetnymi opcjami dla graczy, którzy nie mogą oprzeć się pokusie zakładu na jedną walkę, ale chcą nieco lepszych kursów i niższej przewagi kasyna. Zakłady polowe mają przewagę kasyna o 5,56%, wyższą niż niektóre inne zakłady, ale niższe niż wszystkie zakłady typu proposition. Jest to łatwy zakład do zapamiętania. Możesz postawić zakład na 2,3,4,9,10,11, a 12. Najlepsze numery do gry to 2 i 12, ponieważ płacą 2 do 1, aw niektórych kasynach 3 do 1.

  Chociaż nie są to najlepsze zakłady w kościach, są one dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz postawić na 6 lub 8, ponieważ przewaga kasyna wynosi 1,52%, podczas gdy podobne zakłady na Wielkie 6 i Duże 8 mają przewagę kasyna z 9,09%.

  Mimo że w Craps są zakłady z kusząco wysokimi wypłatami, przewaga kasyna jest równie wysoka, co sprawia, że ​​te zakłady są odrobinę zaatakowane. Jeśli przegapisz, możesz naprawdę stracić dużo pieniędzy! Powinieneś unikać zakładów na Big 6 i Big 8 - przewaga kasyna to wysoka 9.09%, a wypłata 1 do 1. Zakład na Place 6 lub Place 8 jest o wiele bardziej korzystny, a jego przewaga wynosi 1,52%, a płaci się 7 do 6. Hardways 4,6,8 i 10 należy również unikać, ponieważ mają one przewagę kasyno około 10% w zależności od kasyna.

  Przy tak dobrej zabawie, jak mogą wyglądać na grę, powinieneś całkowicie zignorować wszystkie propozycje zakładów, chyba że jesteś gotów zaryzykować wiele z powodu tylko jednego rzutu kostką. Wypłaty mogą sięgać nawet 30 do 1, ale krawędź domu jest wyjątkowo wysoka. Trzymaj się z dala od następujących propozycji zakładów: Any Craps, Any 7, Any Eleven, Craps Eleven, Any 2 or 12 i Any 3.

  Zanim zrozumiesz wypłaty dla różnych zakładów, zawsze dobrze jest zrozumieć prawdopodobieństwo, że konkretna liczba zostanie wyrzucona, szczególnie w grze typu craps, w której obstawiasz wynik rzutu kostką. Wysokość wypłat zależy również od prawdopodobieństwa wyrzucenia określonych liczb lub kombinacji, więc jeśli poważnie myślisz o grze (lub po prostu interesuje Cię), mając świadomość, jakie masz szanse, pomożesz ustalić, które zakłady chcesz ryzyko związane z ich wykorzystaniem.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 73 = 77

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map