automat do gier obcych

automat do gier obcych

Aliens Slot Machine to nowe gniazdo 3D firmy Net Entertainment we współpracy z 20 Century Fox. Slot Aliens to jeden z najbardziej ekscytujących i ekscytujących nowych automatów w 2014 roku.

Slot Aliens wyposażony jest w 5 bębnów i 15 linii do gry. Minimalna wartość monety to 0,01 £ / €, a maksymalna to 1 £ / €, co oznacza, że ​​minimalny zakład na spinu wynosi 0,15 £ / €, a maksymalny 150 £ / €. Zdobycie jackpota przyniesie ci 570 000 monet!

Podobnie jak w oryginalnym filmie, podczas gry musisz przejść przez 3 etapy: Wyszukiwanie, Spotkanie i Hive.

Aliens to przebojowy film w reżyserii Jamesa Camerona z udziałem Sigourney Weaver, który został wydany w 1986 roku, a teraz dzięki Net Entertainment we współpracy z 20th Century Fox przynieśli przerażający, ale genialny automat do gry na ekranie z automatem do gry Aliens.

Net Entertainment słynie z niewiarygodnie licencjonowanych automatów do gier, ale Aliens jest z pewnością jednym z najlepszych, jakie wypuścili, z Jackem i Beanstalk. Oferuje wspaniałą grafikę, która rozpoczyna się od zapierającej dech w piersiach animowanej sceny statku kosmicznego lądującego na LV-426. To Ellen Ripley z towarzyszeniem ekipy marines z Weyland-Yutani Corporation, aby zbadać jej roszczenia dotyczące obcych, zabijając załogę statku i zmuszając ją do zniszczenia go podczas poprzedniej podróży do kolonii, i wracają zemścić się, by wziąć na siebie setki Obcokrajowców, którzy ich pozdrawiają.

Obcy składa się z trzech różnych poziomów gry - wyszukiwania, spotkania i ula z nagrodami stopniowo zwiększającymi się w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy - z ogromnym maksymalnym zyskiem 570 000 monet do zdobycia, jeśli okażesz się zwycięskim przeciw dzikim stworzeniom!

Graj w Mobile Slots na prawdziwe pieniądze

Graj w Mobile Slots na prawdziwe pieniądze

Graj w Mobile Slots na prawdziwe pieniądze

Graj w Mobile Slots na prawdziwe pieniądze

Przerażająco realistyczne symbole

Symbole występujące w kosmitach z pewnością nie są tak wrażliwe, ponieważ zostały zaprojektowane z wielką szczegółowością i wyglądają bardzo realistycznie, co z pewnością dodaje przerażającego doświadczenia, ponieważ oczekujesz, że wyskoczą z ekranu. Jeszcze nie biegnij, to tylko animacje 3D i to w rzeczywistości najbardziej przerażający Obcy, którzy przynoszą największe wypłaty!

Dramatyczne doświadczenia, jakie oferuje Obcy, zostają wprowadzone w życie dzięki dziesięciu symbolom Obcych, które różnią się wielkością od jaja obcych, które jest najmniejszym i najniżej cenionym symbolem wszystkich, aż do największego obcokrajowca, który jest najwyżej ceniony płacąc 1000 monet za pięć. na linii wypłat - wyraźny kontrast w stosunku do 30 monet, które jajko Alien przynosi pięć na linii wygrywającej. Istnieje również logo Weyland-Yutani Corporation, które jest symbolem Wild w kosmitach, który może pojawić się na szpulach od 2 do 5 poziomu pierwszego (The Search) i losowo w dowolnym miejscu na poziomie drugim (The Encounter) obok szpuli z nakładką Clip Ammo , więcej na ten temat poniżej.

Na pierwszym poziomie Obcych możesz polować na aktywność Obcych, a celem jest zebranie symboli i wypełnienie miernika aktywności z najwyższymi możliwymi mnożnikami. Posiadanie miernika aktywności wypełnionego mnożnikami po wykonaniu dziewięciu wymaganych kroków ustawi cię na fenomenalne wygrane na drugim poziomie.

Poziom spotkania oznacza, że ​​walczysz z falami ataków obcych, a ostatecznym celem jest dotarcie do ula królowej (poziom trzeci), a także zaczynasz bardzo ładnie z gwarantowaną wygraną podczas pierwszego obrotu. Mnożniki nagromadzone na pierwszym poziomie są używane jako symbole na tym poziomie plus jest szpula z amunicją zawierającą symbole amunicji, a kiedy wylądujesz na centralnej pozycji rolki, zwiększy to licznik amunicji i sprawi, że będziesz cieszył się -spiny, gdy Obcy zostają zastrzeleni.

Ula jest trzecim i ostatnim poziomem kosmitów. To oznacza, że ​​otrzymałeś 5 re-spinów i oferuje możliwość zabicia Queen Hive za pomocą tylko jednego granatu - wyczyn, który przyniesie Ci nagrodę za maksymalnie 570 000 monet za zwycięski wysiłek!

Darmowe gry na automacie NetEnt na automatach

Recenzje gier NetEnt na automatach (brak darmowych gier)

Jeśli na początku nie znajdziesz wielkich wygranych, próbuj dalej, ponieważ są one z pewnością osiągalne w kosmitach. Jest to automat z 5 bębnami i 15 liniami wygrywającymi, a nie zwykłymi 20 liniami wygrywającymi, ale opcje zakładów są fantastyczne, ponieważ umożliwiają grę od 15 pensów aż do 150 £ za spin - dopasowując limity bankowe graczy na automatach.

Trzy poziomy przenoszą akcję filmu na bębny i dostarczają ci czegoś, do czego dążysz, zamiast po prostu robić spin po spinie, jednak niektórzy gracze mogą czuć się nieco przytłoczeni jego złożonością, ponieważ nie są przyzwyczajeni do tego rodzaju poziomy w automatach do gry.

Osobiście uważam, że kosmici są niesamowici. Jest to nie tylko jeden z najbardziej efektownych automatów do gry od Net Entertainment, ale także trzy poziomy oferują coś, do czego możesz dążyć, a także dodatkowe poczucie spełnienia - wraz z ogromnymi wypłatami, które lubisz, pokonując przerażających Obcych po drodze!

Aliens - nowy markowy automat wideo oparty na filmach 20th Century Fox ma całkowicie nową grafikę 3D, 3 poziomy, zastępstwa dzikich zwierząt, ponowne spiny i mnożniki kolekcjonerskie. Ten 5-bębnowy, 3-rzędowy, 15-liniowy wideoautomat obiecuje ci spięty czas na szpulach podczas skanowania zainfekowanych pomieszczeń dla aktywności Obcych i strzelania przez fale ataków Obcych, by dotrzeć do Królowej Ul.

Cel na poziomie 1: Wyszukiwanie polega na wypełnieniu Alien Activity Meter z najwyższymi mnożnikami - to ustawia graczy na wielkie wygrane na poziomie 2. W Level 2: The Encounter nakładka symboliczna gwarantuje wygraną od pierwszego spinu! Pomyślne ukończenie poziomu 2: The Encounter przenosi graczy na poziom 3: The Hive, z nagrodą w wysokości 5 ponownych obrotów, w których Królowa Hive może zostać zniszczona jednym granatem, aby uzyskać maksymalne wygrane!

Wybierz wielkość zakładu i liczbę linii wygrywających. Teraz zakręć, aby wygrać!

.

Zagraj w automaty do gier Aliens w tych kasynach!

Jedna z bardziej imponujących gier, które Net Entertainment uruchomiła w 2014 r., Aliens oferuje swoim graczom w sumie 5 bębnów, z możliwością obstawiania zakładów do 15 linii. Otrzymasz szansę wygrania nagrody nawet do 10 000 $, a jednocześnie będziesz się dobrze bawić dzięki swoim licznym funkcjom i wspaniałemu designowi. Będziesz musiał postawić zakłady o wartości do 150 $ za pojedynczy obrót, jeśli chcesz mieć szansę na uzyskanie najwyższej wypłaty.

Granie w rundę kosmitów nie jest trudne, ale jest to gra, która jest nieco przemyślana. Przechodzisz przez trzy poziomy gry, o nazwie The Search, The Encounter i The Hive, uzyskując dodatkowe klipsy amunicji i ponowne spiny w każdym przypadku. Może to trochę potrwać, aby to zrozumieć, ale nie jest to konieczne, aby się z tego cieszyć.

Aby postawić pierwszy zakład, musisz podjąć dwie decyzje. Pierwszym z nich byłby poziom zakładu (dolna lewa strona), oznaczający liczbę monet do wykorzystania dla każdej linii. Użyj przycisków "-" i "+", aby poruszać się pomiędzy poziomami w zakresie od 1 do 10. Druga decyzja dotyczy wartości monet (dolna prawa strona), a zakres wynosi od 0,01 $ do 1 $. Gra nie daje ci możliwości wyboru liczby linii, zamiast tego trzymają wszystkie zaznaczone.

Przyciski Auto Play, Max Bet i Spin są umieszczone pośrodku obszaru obstawiania. Wybierz przycisk Max Bet, aby zmaksymalizować poziom zakładu i natychmiast rozpocząć nowy spin (bez modyfikowania wybranej wartości monety). Auto Play daje możliwość wyboru 10, 25, 50 lub 100 automatycznych spinów oraz kilka dodatkowych ustawień zaawansowanych.

Najlepsze możliwe połączenie gry składa się z pięciu czerwonych obcych obcych symboli. Otrzymasz w zamian 1000-krotność wielokrotności zakładu liniowego, przyjmując wypłatę do 10 000 monet w przypadku zakładu na poziomie 10. Użyj maksymalnej wartości monety 1 $, a otrzymasz gotówkę o wartości 10.000 USD dla tej najwyższej kombinacji. Zakład, który zapewni ci najwyższą wygraną, będzie wymagać 150 $ inwestycji na spin.

Funkcja mądry, obcy jest dość interesujący. Stwarza to całe wrażenia z gry wokół tego miejsca, w którym przechodzisz przez trzy poziomy, gdy szukasz kosmitów i korzystasz z dzikich symboli i mnożników, kiedy to robisz.

Ta funkcja jest jedną z bardziej ekscytujących rzeczy w tym automacie. Przechodzisz przez trzy poziomy, aż w końcu dostaniesz szansę zmierzenia się z królową ula i mam nadzieję, że ją zabijesz.

Zaczynasz od poziomu 1: Wyszukiwania, a gdy zdobędziesz wygrywające kombinacje, ich symbole są zawarte w mierniku aktywności kosmitów, a jednocześnie zwiększają mnożnik.

Ostatecznie awansujesz na poziom 2: The Encounter i im wyższy mnożnik z poziomu 1, tym lepsze wypłaty na tym etapie. W tym momencie dostajesz amunicję, która jest zużywana przy każdym dodatkowym spinie. Możesz wygrać dodatkowe klipy z amunicją podczas grania.

Przy odrobinie szczęścia dotrzesz do poziomu 3: The Hive, gdzie celem jest zniszczenie królowej poprzez obrażenia i zmniejszenie licznika zdrowia. Każdy krok, przez który przechodzisz, zwiększy rozmiar nagrody. Przejście przez pierwszy krok spowoduje wypłatę 150 monet, podczas gdy drugi krok nagrodzi 400 monet, trzeci krok będzie oznaczał nagrodę pieniężną w wysokości 1200 monet, a czwarty - 3 600 monet. Pojedynczy granat może spowodować zniszczenie Królowej Kopca, ale jest szansa, że ​​będziesz walczył na każdym kroku.

Trzeci poziom rozpoczyna się od 4 klipów amunicyjnych, które dają 5 ponownych obrotów. Symbol mnożnika pojawiający się podczas każdej rundy i siła granatu są używane razem, aby określić ilość obrażeń, które otrzymuje Królowa.

Rola dzikiego jest typowa, gdy zastępuje inne symbole, jeśli jest w odpowiedniej pozycji, aby pomóc graczowi utworzyć nowe combo. Pojawia się podczas pierwszych dwóch poziomów gry. Pierwszy poziom otrzymuje dziki symbol na czterech z pięciu bębnów (2 do 5). Podczas drugiego poziomu, dziki może pojawić się w dowolnej pozycji na wszystkich pięciu bębnach.

Net Entertainment udaje się ponownie zaimponować obcym, tak jak robili to już wiele razy. Choć najlepsze wypłaty oferowane przez grę nie będą tak naprawdę bogate, doświadczenie, które otrzymasz od niego podczas przechodzenia, jest dużo zabawy i warto sprawdzić sam czynnik rozrywki.

Przepraszamy, ta gra nie jest dostępna na urządzenia mobilne.

Najlepsze kasyna w grze Aliens Slot, Head Down the Page For Free Demo

Ten klasyczny kultowy film science-fiction jest jednym z naszych ulubionych wszechczasów. Rzadko oglądasz sequel, który jest nawet lepszy od oryginału, ale możesz twierdzić, że Aliens 2, film właśnie to zrobił.

Tak więc Net Ent wzięło wiele ze swojej płyty, gdy zdecydowali się zaprojektować grę online w filmie. Czy to się udało? Cóż, ogólnie sądzimy, że tak. Tak czy inaczej zaprojektuj (patrz poniżej). Jest to bardzo klimatyczna gra podobna do The Dark Knight Rises Slot Microgaming (kolejny hit kinowy) oraz automat do gry Top Gun od Playtech. Jeśli chcesz, aby gra w science-fiction była mniej nastrojowa, wypróbuj slot Cosmic Fortune, który ma więcej stylu kreskówki.

Ta wizualnie oszałamiająca gra wrzutowa jest tematem hitowego przeboju 20th Century Fox z udziałem Sigourney Weaver. Będziesz musiał polować i zakończyć ładunek kosmitów w rundach darmowych obrotów. Net Ent współpracował również z Universal Studios nad innymi filmami, takimi jak Invisible Man Slot (wyższa gra o zmienności).

Deweloperzy to Net Entertainment Slots, czyli Net Ent dla swoich przyjaciół - to świetnie się gra (ale potem są znani z ich wizualizacji w Net Ent.) To nie jest wszystko mroczne i przerażające automaty w Net Ent (myślimy Cudzoziemcy i ich gniazdo Draculi). Robią także zabawne i przewiewne gry, takie jak Disco Spins i Go Bananas.

Dostępne są 3 poziomy gry: "Poziom 1: Wyszukiwanie" do "Poziom 3: Ula".

Musisz skupić się na Alien Activity Meter, aby poradzić sobie z tym slotem, więc oto idzie.

Musisz wypełnić Alien Activity Meter, aby przejść przez poziomy. Za każdym razem, gdy wygrywasz, zwycięskie symbole są dodawane do miernika Alien Activity. Mnożnik 1x jest następnie przypisywany do każdego symbolu, więc każdy inny wygrywający z tym samym symbolem zwiększy ten mnożnik jeszcze bardziej. Po zebraniu wszystkich 9 symboli na liczniku, przejdź do poziomu 2: The Encounter. Zdobyć? Nie martw się! Dlatego mamy tutaj darmową grę demo, dzięki której możesz się uczyć, grając w tę grę.

Jeśli spin nie spowoduje wygranej, miernik i mnożnik wygranej zmniejszają się o 1, więc glukometr zmienia się w górę iw dół.

Kiedy trafisz na wysoki mnożnik w grze podstawowej, wygrane zaczynają się ładnie toczyć. Ale na tym etapie doświadczyliśmy dużej części przegranych spinów - myślę, że zależy to od tego, czy jest to miejsce gorące czy zimne. W takim przypadku oczywiście miernik aktywności kosmitów cofa się do początku. Jeśli możesz, musisz dostać się na Poziomy 2 i 3.

Twoim zadaniem jest walczyć przez kosmitów do kopca Królowej. W zasadzie jest to darmowa runda.

Mnożniki wygranych zgromadzone na poziomie 1 zostaną przeniesione, a zobaczysz także Licznik klipów amunicyjnych. Trzymaj to tak, aby przychodziły darmowe obroty. Wizualizacje w tym kawałku są znakomite - prawdziwe przejście do gier wideo.

Jeśli uda Ci się zatrzymać darmowe spiny (przy większej ilości amunicji), nowe symbole zostaną załadowane do miernika aktywności Alien u góry. Jeśli wypełnisz wszystkie 10 miejsc, dostaniesz się do ostatecznej gry bonusowej The Hive.

Funkcja ula rozpoczyna się od 5 darmowych spinów i granatów, (z którymi należy walczyć z królową).

Twoim zadaniem jest wypowiedzenie Królowej (w tym momencie otrzymujemy przypomnienie o automacie Terminator 2). Miernik zdrowia w Hive da ci pojęcie, jak sobie radzisz. Musisz ukończyć swoją misję, zanim zabraknie ci amunicji.

Po raz kolejny jest to niesamowite w oczach. Ale może to być nieco skomplikowane do zrozumienia. Ponownie sugerujemy, aby zagrać w demo i spróbować dostać się na ten poziom, aby go przetestować.

Każdy spin określi ilość obrażeń zadawanych ulu. Następny obrót określa mnożnik.

Miernik zdrowia ula spadnie, jeśli masz szczęście. Jeśli spadnie do zera, zabiłeś Królową, a otrzymasz dodatkową wygraną w wysokości 240x Twój zakład.

Jeśli skończy Ci się amunicja, zanim miernik zdrowia Hive osiągnie 0, wrócisz do gry podstawowej.

Maksymalna wygrana to 570 000 monet.

5 bębnów, 15 automatów do gier z automatami do gry.

Wild Symbol: logo Corporation jest dzikie.

Podczas gdy jest to wizualnie oszałamiająca gra (najlepsza, jaką widzieliśmy w tej liczbie, i tylko z tego powodu warto spróbować), zwykli gracze mogą znaleźć powolne działanie w podstawowej grze. Trudno jest dostać się na 2. i 3. poziom i możesz zacząć tracić zainteresowanie, jeśli kołowrotki nie zbliżają się do towarów. Obawiam się, że ta gra może być fantazyjną grafiką i zbyt małą ilością pieniędzy, ale może jesteśmy niesprawiedliwi. Daj mu test i przekonaj się sam.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map