amerykański symulator koła ruletki

amerykański symulator koła ruletki

Jako prawdopodobnie najbardziej znana gra w kasynie, ruletka była przedmiotem niezliczonych systemów i strategii zaprojektowanych, aby ją pokonać. Z tego powodu Ruletka Geeks opracowała swój własny symulator strategii ruletki, który pozwala użytkownikom zobaczyć dokładne prawdopodobieństwa dla każdej z pięciu najczęściej stosowanych strategii zakładów w ruletce.

Głównym celem tego symulatora nie jest bronić jednej strategii, potępiając inną. Ma zapewnić sprawiedliwą reprezentację symulacji ruletki opartą wyłącznie na ustalonych zmiennych w samej grze i wybranej strategii.

Jak działa nasz symulator strategii ruletki

Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że nie jest to symulator stołu do ruletki. Oznacza to, że nie ma gry do grania w ruletkę, aby przetestować określoną strategię. Lepszą nazwą może być symulator prawdopodobieństwa gry w ruletkę.

Ruletka Geeks uważa, że ​​symulacje treningowe mogą być nieco zwodniczą metodą zapewnienia graczowi dokładnych danych. Na przykład: jeśli gracz korzysta z symulatora online amerykańskiej ruletki lub nawet europejskiego koła do ćwiczenia, jak może być pewien, że zebrane wyniki są w 100% prawdziwe?

Odpowiedź brzmi: nie mogą. Wiele osób jest już przekonanych, że gry kasynowe oferowane w trybie darmowej gry są bardziej prawdopodobne, aby dać graczowi wygraną w taki sposób, aby zmanipulować decyzję gracza o zdobyciu gier na prawdziwe pieniądze. Chociaż nie twierdzimy, że jest to prawda, to rozważenie, o którym pomyślą gracze przemyślni.

Drugim ważnym czynnikiem jest wielkość próby. Niezależnie od tego, czy używasz koła w garażu lub symulatora ruletki w Internecie, jak długo będziesz gotów siedzieć i go obracać? Jednak długo możemy zapewnić, że nie będzie to wystarczająco długo.

Przewaga kasyna jest procentem opartym na prawie wielkich liczb. Wiemy, że teoretyczny zwrot dla gracza wynosi 97,3%, ale to nie gwarantuje graczowi 97,30 € za każdym razem, gdy podchodzi do stołu do ruletki za 100 €. To jest piękno gry i dreszczyk emocji związanych z hazardem; wiedząc, że możliwe jest obrócenie tej kwoty 100 € w 10 000 € (chociaż statystycznie bardziej prawdopodobne jest, że wyniesie ona 0 €).

Aby skutecznie wykorzystać i zrozumieć informacje przedstawione przez nasz symulator ruletki, przeczytaj poniższy przewodnik krok po kroku.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustawienie symulatora z osobistymi preferencjami. Powyższy obrazek pokazuje ustawienia domyślne.

Aby zmienić dowolną wartość, po prostu kliknij numer i pojawi się osobne wyskakujące okienko dla nowej wartości do wstawienia.

Po ustawieniu pożądanych parametrów należy wybrać jedną z pięciu strategii. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób zakłady dotyczą danej strategii, zapoznaj się z naszymi strategiami wygrywania & Strona systemów. (http://roulettegeeks.com/)

Po kliknięciu strategii wyniki zostaną automatycznie wyświetlone. Istnieje możliwość wyboru między trybami szybkiej i pełnej symulacji. Jak sugerują nazwy, tryb szybki jest bardzo szybkim symulatorem ruletki, a wyniki są wyświetlane natychmiast. Pełny tryb zajmuje kilka sekund dłużej, ale oferuje więcej szczegółów.

Jak wspomniano powyżej, nie jest to gra symulacyjna ruletki. Dlatego dane nie zapewniają pojedynczego wyniku z jednego konkretnego badania. Może to powodować zamieszanie dla nowych użytkowników narzędzia, które wyjaśnimy tutaj, podając przykłady i towarzyszące wyjaśnienia.

Strategia z płaskimi zakładami

Poniżej możesz zobaczyć dane dotyczące strategii zakładów typu "Flat". Począwszy od salda 100 €, przy zakładach 1 € i tylko 4 spinach. Oś pionowa pokazuje bankroll, podczas gdy na osi poziomej wyświetlana jest liczba obrotów.

Pływająca linia pośrodku pokazuje prawdopodobieństwa wygranej / straty przy dowolnym spinie podczas symulacji. Informacje na dole pokazują procentowe prawdopodobieństwo wygrania wersetu pieniężnego tracąc trochę pieniędzy w tym samym momencie gry.

Wartości procentowe prawej strony pokazują dokładny obraz szans na wygraną / przegraną.

Zauważyłbyś, że jest symetryczny. Jest to spowodowane stosowanym wzorem obstawiania (każda runda / spinu, zakład wynosi 1 €, niezależnie od wyniku poprzedniego zakładu). Drugi powód, dla którego jest obecnie symetryczny, wynika z bardzo małej ilości spinów.

Inny sposób myślenia o danych przedstawiono poniżej. Rezultatem każdego spinu jest WYGRANA lub LOSE. Pierwszy spin oferuje opcje: W lub L.

Wynik drugiego obrotu ma cztery możliwe wyniki, jeśli są oglądane z kolejnej perspektywy wyników; dając następujące możliwe wyniki: WW, WL, LW lub LL

W sumie 8 możliwych wyników po 3 spinach, strategia flat bet wykaże, że 4 wyniki przyniosą zysk, a pozostałe 4 - stratę.

Gdyby to było tak proste, wszyscy bylibyśmy zawodowymi graczami w ruletkę.

Niestety krawędź domu musi zostać uwzględniona w równaniu. Szanse na wygraną równej stawki na europejskim kole ruletki wynoszą 48,65%, a przegrywają na poziomie 51,35%. Szanse na wygraną dwóch kolejnych zakładów wynoszą 23,6%, w porównaniu do 26,4% za utratę tej samej liczby (wartości przybliżone). Mówiąc krótko, im dłużej gracz będzie grał przy użyciu płaskiej strategii, tym większe szanse na przegraną.

Zostało to wyraźnie zilustrowane na poniższym wykresie, gdzie liczba spinów jest ustawiona na 2000.

Te dane są poparte Prawem Dużych Liczb. Jest to prawo, które mówi, że z nieskończoną ilością obrotów, zwycięży prawowity procent gry (przewaga kasyna).

Jaki jest cel kolejnych wyników poziomu? Zasadniczo stanowią one trzon każdej wymyślonej strategii w ruletce. Gracz musi być przekonany, że przegrana dziesięć lub dwadzieścia razy z rzędu jest praktycznie niemożliwa - tak bardzo - to się nie stanie. Podczas gdy szanse na przegraną 20 zakładów z rzędu są dość niskie, faktem pozostaje, że może się zdarzyć (i w pewnym momencie).

Ruletka Symulator Strategia Martingale

Symulator ruletki Dane strategii Martingale pokazują znacznie odmienny obraz strategii płaskiego zakładu. Oczywiste jest, że znacznie więcej wyników kończy się na poziomie równym lub wyższym od początkowej kwoty bankrollu wynoszącej 100 EUR.

Oczywiście odwrotna strona pokazuje z serią strat, kwota bankroll gwałtownie spada wartość brytyjskiego funta po Brexit. Tak więc, po czterech spinach, szanse na zysk wynoszą 74,13%, co jest bardzo miłe, ale istnieje 25,87% szans na przegraną - a straty są większe niż zyski. Poniższy obrazek nadal wykorzystuje strategię Martingale, ale zwiększyliśmy liczbę obrotów do 50. Jak widać, większość niebieskich linii zbiegła powyżej kwoty początkowej wynoszącej 100 €.

Pasek linii w środku wskazuje, że przy 25 punkcie obrotu istnieje 8,98% szansa, że ​​gracz stracił cały swój bankroll w tym punkcie. Jeśli nadal gra, dane pokazują, że gracz ma 85,88% szans na osiągnięcie zysku.

Możesz zacząć dostrzegać potencjał tego narzędzia i dlatego uważamy, że jest to najlepszy symulator ruletki w ofercie. Dni wypierania się przez edycję ruletki w wersji symulacyjnej już dawno minęły. Tutaj użytkownicy otrzymują w 100% dokładne dane, które zawierają zarówno prawdopodobieństwo wygranej / przegranej, jak i przewagę kasyna.

Elastyczność w ustawieniach preferencji oznacza, że ​​użytkownik może dostosować go tak, aby naśladował dokładne warunki, w których grałby, począwszy od bankrolla do limitu stołu. Podając ten ruletkowy symulator 1000 spinów (lub wyższych, jeśli chcesz), możesz uzyskać dane w ciągu kilku sekund, które zajęłyby tygodnie, aby skompilować je przy użyciu metod komputerowych.

Umożliwienie użytkownikom obejrzenia wizualnej reprezentacji prawdopodobieństw i porównanie strategii ze sobą nawzajem pomoże im podkreślić mocne i słabe strony każdej strategii. Otwiera to bogactwo możliwości dokonywania drobnych korekt. Kto wie, być może ostateczna idealna strategia gry w ruletkę nie została jeszcze odkryta - a to narzędzie może pomóc Ci ją znaleźć. Jeśli szukasz prostego w obsłudze symulatora ruletki, który jest niezwykle wydajny, szybki i precyzyjny w swoich danych, to jest właśnie dla Ciebie!

Gotowy do gry z symulatorem ruletki?

Racja, przetestowałeś każdą strategię za pomocą naszego symulatora ruletki, za darmo, aby użyć narzędzia. W pełni rozumiesz optymalne punkty w grze, w której szanse wygranej są na poziomie ich szczytowej wartości statystycznej. Być może dodałeś nawet jedną lub dwie poprawki, które chciałbyś wypróbować w prawdziwym świecie. Nadszedł czas, aby wejść na teren walki gladiatorów, aby zagrać w ruletkę przeciwko kasynu i jego przewadze kasyna.

Jednak inteligentni gracze ulitise inny trick, aby pomóc pokonać dom. To jest darmowe pieniądze bonusowe. Dziś może być twój dzień, więc czemu by nie spróbować od razu?

Ten artykuł dotyczy kół ruletki, ale najpierw cofnijmy się o krok.

Jeden z moich wcześniejszych wpisów na blogu dotyczył tablic dartowych. Zadał pytanie:

Gdzie jest najlepsze miejsce do gry w rzutki? (W celu uzyskania najwyższego oczekiwanego wyniku za pomocą jednego rzutu).

To nie jest trywialne pytanie, ponieważ tablica do rzutek jest sprytnie zaprojektowana.

Na planszy do gry w rzutki, obszary o wysokim wskaźniku są usytuowane w sąsiedztwie regionów o niskiej punktacji. Jeśli uda ci się trafić w segment o wysokiej wartości punktowej, to świetnie, ale jeśli go przegapisz, zostaniesz poważnie ukarany. Inne regiony mają wiele regionów o średniej punktacji jako bliskich sąsiadów.

Może lepiej dążyć do jednego z tych średnich obszarów? Nie osiągniesz wielkich wyników, ale nie uzyskasz również niskich wyników. Czy te rzeczy się znoszą?

Prawda jest (jak wiele rzeczy), to zależy.

To zależy od umiejętności. Jeśli jesteś świetnym graczem w rzutki i możesz konsekwentnie rzucać, to tak, za wszelką cenę zmierzaj do regionów o wysokiej punktacji; Będziesz uderzał przez większość czasu i zmaksymalizować oczekiwany wynik. Na drugim końcu skali, jeśli jesteś naprawdę kiepskim graczem, powinieneś po prostu wycelować w dziesiątkę na środku planszy. Dla ciebie, dostaję każdy wynik z twojej lotki to wygrana! Po prostu uderzenie na deskę to osiągnięcie!

Dla graczy z umiejętnościami w środku, w zależności od tego, jak dobry (dokładny) jesteś, twój cel ma się zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do przeczytania mojego wcześniejszego artykułu.

Widzimy, że istnieje logika do rozmieszczenia wyników wokół planszy do gry w rzutki. Ze względu na kontrolę, poinformowany gracz może dokonać wyboru, aby celować w region o wysokiej maksymalnej punktacji (który ma wysoką wariancję) lub sprawić, aby był bardziej niezawodny i mniej ryzykowny, w kiepskim regionie.

Dlaczego więc liczby w kole ruletki są ułożone pseudolosowo? To nie tak, że gracz ruletki ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca, w którym kulki lądują. Dlaczego nie umieścić wszystkich liczb w kolejności numerycznej i nie można tego zrobić?

Jeśli spojrzymy na oficjalne koło ruletki, liczby nie są w porządku:

Zdjęcie: bejadin.info

Dlaczego po prostu nie oznaczać ich etykietami zwykłymi? Zanim spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, najpierw rzućmy okiem na sposób ich uporządkowania.

Nazwa "ruletka" pochodzi od francuskiego, a nazwa oznacza "małe koło". Jest pewne wskazanie, że wynalazcą koła był nikt inny niż matematyk Blaise Pascal.

"Nie możesz pobić stołu do ruletki, dopóki nie ukradniesz z niego pieniędzy."

Istnieją dwa główne style koła ruletki w użyciu: europejski i amerykański.

Europejskie koło ma 37 kieszeni, w które może wylądować piłka. Są one ponumerowane 1-36 plus jedno zero. Liczby niezerowe są w połowie czerwone, a na wpół czarne. Oto ich zamówienie:

0 32 15 19 4 21 2 25 17 34 6 27 13 36 11 30 8 23 10 5 24 16 33 1 20 14 31 9 22 18 29 7 28 12 35 3 26

Amerykańskie koło ma 38 kieszeni, taką samą numerację jak powyżej, ale ma również kieszeń "double zero" (więcej o tym później). Oto zamawianie na amerykańskim kole. (Zauważ, że to nie tylko dodanie kieszeni "00", wszystkie liczby są w różnych pozycjach).

0 28 9 26 30 11 7 20 32 17 5 22 34 15 3 24 36 13 1 00 27 10 25 29 12 8 19 31 18 6 21 33 16 4 23 35 14 2

Oto, jak wyglądają warianty dwóch kół. Europejska, z pojedynczym zerem, pokazana jest po lewej. Amerykanin, z podwójnym zerem, po prawej.

Jest kilka interesujących rzeczy dotyczących dystrybucji:

Na obu kołach, jeśli podsumujesz wartości wszystkich liczb na kole, otrzymasz w sumie 666. Nic dziwnego, że ruletka nosi czasami nazwę "diabelskie koło"

Ponumerowane kieszenie (niezerowe) na obu kołach są w połowie czerwone, a na wpół czarne.

Na kole europejskim liczby zmieniają się na czerwono-czarne (z umieszczonym w środku zielonym zerem).

Liczby na europejskim kole zamieniają się na wysokie (19-36) i niskie (1-18), prawie idealnie. Jedynym miejscem, w którym się to nie dzieje, jest miejsce, w którym 5 jest obok 10.

Rozkład czerwieni i czerni jest różny. Liczby nieparzyste (1-10) są czerwone, a nawet czarne. To na przemian (11-18), gdzie liczby nieparzyste są czarne, a nawet czerwone. (19-28) są dziwne czerwone, a nawet czarne, a (29-36) są dziwne, czarne i czerwone nawet.

Na amerykańskim kole numery przeciwne różnią się tylko o jeden. na przykład 27 jest naprzeciwko 28, 19 jest naprzeciwko 20, 5 jest naprzeciwko 6 ...

Liczby zmieniają się na czerwono czarne na amerykańskim kole, aż do dwóch zerowych kieszeni. (Jest ta sama kolorowa kieszeń po każdej stronie zera).

Oto rozkłady w formie wykresu. Najpierw europejski:

Teraz Amerykanin:

W ten sposób dane te wyglądają jak wykresy radarowe. Na poniższych diagramach promień pokazuje wartość kieszeni w tym miejscu. Wykres radarowy koła europejskiego (po lewej) wygląda dość przypadkowo (ale spiczasty, z każdym innym punktem na wejściu lub wyjściu). Fabuła amerykańskiego koła wygląda nieco lepiej.

Jeśli koło ruletki jest dobrze wyprodukowane i obsługiwane, powinno być dość wydajnym generatorem liczb losowych (w rzeczywistości, jeśli mamy wierzyć historii, Blaise Pascal wynalazł koło ruletki jako mechanizm do generowania liczb losowych).

Bez uprzedzeń i faworyzowania każdej kieszeni, porządek w kieszeniach nie powinien być ważny. Dochodzimy do wniosku, że uporządkowanie ma charakter psychologiczny.

Spekuluję, że numeracja dotyczy zarówno przesądnych, jak i sprytnych przyczyn marketingowych.

Dzięki temu, że numeracja wydaje się losowa (brak oczywistego wzorca), wzmacnia to, że jest to gra losowa. W jakiś sposób, gdyby wszystkie liczby były uporządkowane w sposób uporządkowany, wydawałoby się to mniej oczywiste.

Uważa się, aby "wyważyć" koło, aby podobne liczby nie byłysiadowały ze sobą lub były blisko (jak to jest ważne!), Aby w jakiś sposób wzmocnić, że koło jest równe i "równe". Jestem pewien, że jest to ważne dla tych, którzy wierzą w jakąś koncepcję "ochrony szczęścia" (The Falling Gambler's Fallacy).

Brak dostrzegalnego wzoru oznacza, że ​​nie jest oczywiste, które liczby sąsiadują ze sobą, ponownie wzmacniając "losowość". (Co ciekawe: nie jestem graczem w ruletkę, ale zwykłym graczom powiedziano mi, że po chwili ty zrobić szybko nauczyć się porządkowania liczb).

Widzieliśmy wcześniej wariancję liczb wokół kół. Wersja europejska nie wykazuje żadnych oczywistych wzorców. Wersja amerykańska wykazuje nieco większą strukturę i, jak widzieliśmy w specyfikacji układu kół, liczby przeciwne różnią się tylko o jedną "jednostkę". (Jakby dwie liczby liczbowe sąsiadujące ze sobą miały jakąkolwiek skórkę w grze, w jaki sposób są losowo wybierane).

Biorąc ten etap dalej, możemy wykreślić "obrotową średnią ruchomą" (jak sądzę właśnie podniosłem ten termin) kół. Górny rząd na poniższych działkach pokazuje średnią z trzech okresów. To, co zrobiłem, to wziąć wartość kieszeni i wartość kieszeni po obu stronach i uśrednić je. To "wygładza" je.

Wygenerowałem również pięciokresową średnią. Tutaj wziąłem dwie wartości zgodnie z ruchem wskazówek zegara, dwie wartości przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, wartość samej kieszeni i średnią wszystkich pięciu z nich.

Ludzie o przesądnym usposobieniu z przyjemnością dowiedzą się, że wykresy radarowe tych wartości są ładnie "okrągłe" i "gładkie", co oznacza, że ​​koła są "zrównoważone" i "sprawiedliwe". Poppycock :)

"Kiedyś byłem przesądny, potem usłyszałem, że to pech, więc przestałem!"

Podczas badania tego artykułu odkryłem inną różnicę między amerykańskimi i europejskimi kołami ruletki. To subtelna różnica, której nie udało mi się dobrze udokumentować, ale badania fotograficzne wydają się podtrzymywać.

Obrazy: k-bot, mattbuck007

Na europejskim kole liczebnie stoją cyfry Centrum koła. Na amerykańskim kole, stawiają czoła na zewnątrz. Jest to jedna z tych rzeczy, które po zobaczeniu nigdy nie można zobaczyć, ale dopóki nie zostaniesz o tym poinformowany, prawdopodobnie nigdy nie zauważyłeś!

Nie ma systemów obstawiania, które umożliwią ci konsekwentne wygrywanie pieniędzy z ruletki. Albert Einstein powiedział kiedyś: "Nie możesz pobić stołu do ruletki, chyba że ukradniesz z niego pieniądze".

Kiedy byłem nastolatkiem, jedna z książek, którą czule pamiętam, nazywała się Eudaemonic Pie. Książka non-fiction o wyczynach grupy utalentowanych studentów z University of California, Santa Cruz.

Zaprojektowanie, co było (prawdopodobnie), pierwszymi na świecie komputerami do noszenia (które zainstalowano w obcasach do butów), aby mogły wykorzystywać odchylenia w nieprawidłowo zbalansowanych i skonfigurowanych kołach. Po zaprogramowaniu i skalibrowaniu swoich komputerów na uciążliwości docelowego koła, przy użyciu algorytmu modelowania opartego na fizyce, twierdzą, że byli w stanie przewidzieć, który "oktet" koła jest bardziej prawdopodobny, aby go wylądować.

Może to zostać wykorzystane, a zakłady postawione w celu przezwyciężenia przewag kasyna i pozytywnego wyniku.

Oryginalnie opublikowany w 1985 roku, książka jest nadal dostępna dzisiaj z Amazon.

Książka opisuje badania, projektowanie, szkolenie i wykorzystanie tego urządzenia. Nie popsuję fabuły, jeśli interesuje cię ten (faktyczny) fragment historii.

Dlaczego więc amerykańskie koło ma podwójne zero kieszeni oprócz jednego zera? Prostą odpowiedzią są kursy bukmacherskie (zysk kasynowy).

Istnieje wiele sposobów obstawiania na kole ruletki: obstawianie pojedynczej liczby, obstawianie, czy liczba będzie parzysta czy nieparzysta, obstawianie, czy będzie czerwone lub czarne, czy będzie wysokie czy niskie. Istnieją bardziej skomplikowane zakłady oparte na zakresach liczb. Aby uzyskać pełną listę zakładów, Google jest twoim przyjacielem: zakłady w ruletkę.

Poniżej przedstawiono, jak wygląda (europejski) stół do zakładów:

Kasyno się opłaca nawet pieniądze na zakłady oparte na wyniku czerwono-czarnym lub nieparzyste / parzyste lub wysokie / niskie. Jeśli postawisz 1 $ i masz rację, otrzymasz oryginalną stawkę plus dodatkowy dolar. Jeśli przegrasz, przegrywasz zakład.

Jeśli na kole byłyby tylko liczby 1-36, byłby to "rzut monetą", z szansą 50:50 dla każdego z tych zakładów. Dobry (lub przynajmniej neutralny) dla gracza, ale zły dla kasyna (nie ma bierzmowania ani zysku). To tutaj pojawia się zero. Zero nie jest ani dziwne, ani nawet (jest to debata matematyczna na inny dzień, ale dla kasyna, to zdecydowanie nie!). Zero nie jest ani czerwone, ani czarne. To nie jest ani wysokie, ani niskie.

Obecność zera przekreśla prawdopodobieństwo. Raz na trzydzieści siedem (średnio) zostanie wyładowany, a więc wypłata w tych zakładach na obstawianie monet daje przewagę kasynie.

Podobnie jest w przypadku obstawiania pojedynczej liczby. Kasyno wypłaci 35: 1, jeśli uda ci się przewidzieć jeden numer. Nieźle, gdyby nie obecność zera. Poniżej znajduje się tabela wspólnych zakładów na ruletę, ich wypłaty oraz prawdopodobieństwo osiągnięcia tego zakładu (dla europejskiego koła).

Różnica między dokonanymi wypłatami a prawdopodobieństwem ich osiągnięcia to zysk kasyna (tzw. Kurs kasyna). W przypadku europejskiego koła do ruletki, ze względu na obecność zera, kurs na dom wynosi 2,70%

(Jeśli postawisz na czerwony, wygrasz 18/37 razy, a przegrasz 19/37 razy. Różnica między nimi, ponieważ jest to zakład równomierny, jest spodziewanym rezultatem i wynosi 18/37 - 19/37 = - 1/37 ≈ -2,70% i kursy bukmacherskie.)

Symulator koła ruletki amerykańskiej

Po zapisaniu wyniku, gra się zakończy.

Wybierz między amerykańską (podwójne zero) lub europejską (jedno zero) ruletką.

Włącz realistyczne limity zakładów. Single Number 250, Simple Chances 20.000

Zacznij od nielimitowanych punktów lub o ustalonej wartości.

American vs European Roulette Wheel - który jest najlepszy do grania?

Które lepiej grać? Amerykańskie podwójne kółko 0 lub europejski pojedynczy 0? Cóż, szybciej stracisz swój bankroll na amerykańskim kole, więc odpowiedź jest prosta: europejskie koło to o wiele lepsza opcja.

Dla każdego, kto rozumie podstawy ruletki, odpowiedź powinna być oczywista. Ostatnio członek forum ruletki opublikował ankietę zadającą pytanie. Byłem zaskoczony, gdy około połowa członków preferowała amerykańskie koło. Oczywiście gracze, którzy nie zrozumieli różnicy, są stosunkowo nowi w ruletce, a przynajmniej nie rozumieją, dlaczego europejskie koło jest lepsze. Ta strona wyjaśnia to bardzo wyraźnie. Ale jeśli chcesz więcej szczegółów, proponuję przeczytać jak grać w ruletkę (https://www.roulettephysics.com/how-to-play-roulette/) i najlepsze numery do gry na stole do ruletki (https: // www .roulettephysics.com / best-numbers-on-ruletka-stół /).

Różnice między kołem amerykańskim i europejskim

Jedyną różnicą jest kolejność numerów, a amerykańskie koło ma jedną dodatkową kieszeń (podwójne zielone zero).

Ale wypłaty są dokładnie takie same. Na przykład wypłata wygranej jednego numeru wynosi od 35 do 1 na każdym z kół.

Różnica między kursami i wypłatą

Jeśli stawiasz na jedną liczbę:

Wygrane ODDS dla europejskiego koła wynoszą 1 na 37 (ponieważ jest 37 kieszeni)

PAYOUT za wygrane wynosi od 35 do 1 (otrzymasz 35 PLUS za pierwotny zakład)

Wygrane ODDS dla amerykańskiego koła wynoszą 1 na 38 (ponieważ jest 38 kieszeni)

PAYOUT za wygrane wynosi od 35 do 1 (otrzymasz 35 PLUS za pierwotny zakład)

Tak więc zarówno dla koła amerykańskiego, jak i europejskiego otrzymujesz 35-1 wygranej. Różnica polega na tym, że MESS OFTEN stanie się na amerykańskim kole.

Analogia, której użyłem na forum brzmiała: "Co wolisz? Dziura w twojej głowie, albo większa dziura w twojej głowie? ". Zakładam, że problem z niektórymi członkami forum był taki, że albo nie chcieli zrozumieć różnicy, albo po prostu nie wiedzieli nic lepszego. Ale myślę, że kiedy zacząłem grać w ruletkę, nie zrozumiałbym w pełni różnicy. Myślałem, że to po prostu jedna różnica kieszeni, który jest nieistotny. Teraz, kiedy lepiej wiem, patrzę z powrotem na moją ignorancję. I zastanawiam się, czy wtedy tak mało wiedziałem, o czym obecnie nie mam pojęcia? Muszę tylko poczekać i zobaczyć!

Jaką różnicę może zrobić jedna kieszeń?

Krawędź domu to po prostu kwota zakładu, który możesz stracić na każdym spinie. Zobacz tabelę poniżej, która wyjaśnia typy zakładów, kursy i wypłaty dla ruletki. Zauważ, że z jednym wyjątkiem, krawędź domu jest taka sama dla każdego zakładu (dla każdego odpowiedniego koła):

  • Wypłata 1: 1 oznacza, że ​​otrzymujesz 1 żeton PLUS z pierwotnym zakładem. Wypłata 5: 1 oznacza, że ​​otrzymujesz 5 żetonów PLUS z pierwotnym zakładem
  • Zaletą kasyna jest przewaga kasyna nad graczami. Więc jeśli przewaga kasyna wynosi 2,7%, a ty postawisz 1 $, możesz spodziewać się straty 0,027 za każde 37 spinów.

Jeśli postawisz 1 euro na europejskie koło (z 37 kieszeniami), po 37 spinach, średnio stracisz około 1 jednostki.

Teraz, jeśli postawisz 1 USD na amerykańskie koło (z 38 kieszeniami), po 37 spinach, średnio stracisz około 2 jednostki.

Więc stracisz prawie PODWÓJNIE pieniądze na amerykańskim kole.

To może nie brzmieć jak wielka różnica, ale spójrzmy na to z perspektywy: В Jeśli zajęłoby ci godzinę GDZIEŚ stracić 1000 $ na europejskim stole do ruletki, straciłbyś tę samą kwotę w POŁOWIE w czasie (30 minut) na amerykańskim kole. Czy tylko jedna kieszeń jest nieznaczną różnicą? A czy wolisz dwa razy szybciej stracić?

Krawędzie domu mogą wydawać się względnie małe. Ale jeśli przekazałeś 10 000 $ swojemu przyjacielowi za pośrednictwem banku, a bank wziął małą opłatę transakcyjną. Twój znajomy otrzymuje większość z 10 000 $, ale niektóre są tracone z powodu opłat transakcyjnych. Ale teraz wyobraź sobie transfer funduszy pomiędzy Tobą a kontem Twojego znajomego, przy każdej transakcji kosztującej ułamek kwoty. Niedługo nic nie zostanie. I tak działa krawędź domu.

Wyjątek: kiedy Amerykanie są lepsi niż europejskie koła

Krawędź domu powoli eroduje bankroll przeciętnych graczy. Ponownie jest to jak opłata za transakcję bankową dla każdej transakcji, którą wykonujesz, bez względu na to, czy wygrasz, czy przegrasz. Ale profesjonalne systemy ruletki (gra z przewagą) faktycznie przewidują zwycięski numer. Zwiększa to szanse wygranej gracza, więc wygrane zdarzają się znacznie częściej. W rzeczywistości dokładność przewidywań może być tak duża, że ​​zamiast krawędzi domu wynoszącej 2,70%, krawędź gracza może wynosić + 120% lub więcej. Przykładem tego jest demonstracja komputera ruletki w wideo poniżej. Komputery ruletkowe to ukryte urządzenia elektroniczne, które przewidują zwycięski numer:

Symulator koła ruletki bezpłatne porady społeczne

Użytkownicy zainteresowani darmowym symulatorem koła ruletki zazwyczaj pobierali:

Jest to aplikacja symulująca wrażenia z gry w kasynie. Europebet Bura oferuje szeroką gamę gier kasynowych.

Więcej wyników dla "Symulator koła ruletki za darmo"

Dodatkowe sugestie dla symulatora koła ruletki za darmo przez naszego robota:

Tylko bezpłatne aplikacje. Pokaż wszystko

Nie znaleziono dokładnych dopasowań do "symulatora koła ruletki". Wyniki podobnych wyszukiwań przedstawiono poniżej.

Zrozumienie zasad ruletki jest niezbędne, jeśli chcesz odnieść sukces.

zasady ruletki są niezbędne. czas wirowania koła ruletki. Nie. zasady ruletki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 9 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map