0 ruletka z nagrodami

0 ruletka z nagrodami

➤ Jak grać w ruletkę: zasady, szanse i wypłaty

Gra w ruletkę ma zasady, które są łatwe do zdobycia, a najlepsze jest to, że początkujący i doświadczeni gracze mają takie same szanse na wygraną. W większości gier kasynowych praktyka czyni mistrza, ale jeśli chodzi o ruletkę, wszystko, czego potrzebujesz, to szczęście i solidne zrozumienie zasad. W oparciu o ich oczekiwania i bankroll, gracze mogą wybrać agresywną strategię bukmacherską lub zadowalać się mniejszymi potencjalnymi wygranymi w zamian za lepsze wygrane.

Aby lepiej zrozumieć ruletkę, zalecamy:

Historia gry zaczyna się ponad 300 lat temu, pod koniec XVII wieku, a Francuzowi Blaise'owi Pascalowi przypisuje się ten wynalazek. Najwyraźniej próbował stworzyć maszynę perpetuum mobile, ponieważ badał prawdopodobieństwo, ale wynik zaskoczył go. Koło ruletki zyskało stosunkowo dużo przyczepności stosunkowo szybko i pod koniec wieku było popularną grą w Paryżu.

Istnieje wiele historii, które współcześni gracze lubią udostępniać w ruletce, a większość z nich dotyczy złych uderzeń i niesamowitych downswingów. W tamtych czasach legendy miały nieco inny smak, a niektórzy twierdzili, że Francuz Francois Blanc był tak zdeterminowany, aby zdobyć sekrety gry, że zawarł umowę z diabłem.

Argumentem często przytaczanym na poparcie tego twierdzenia jest to, że liczba na kole zwiększy się do 666, więc zdecydowanie musi być coś bezbożnego. Nie trzeba jednak wielkiego fana Goethego i jego Fausta, aby zakochać się w grze, ale ta teoria może się przydać, gdy przejdziemy przez surową passę. Zawsze lepiej jest obwiniać kogoś za swoje porażki, szczególnie diabła, zamiast brać odpowiedzialność za błędne zachowanie hazardowe.

Z biegiem czasu kasyna postanowiły poprawić przewagę kasyna, a ponieważ wyobraźnia nie jest ich mocną stroną, rozwiązaniem było dodanie kolejnego zera. Tabela zakładów wielokrotnie zmieniała strukturę, a kiedy gra była importowana do Ameryki, zmiany te urosły. Francuska ruletka ma bardziej tradycyjny układ i oferuje lepsze kursy dla graczy, dodając dwie specjalne zasady dla koneserów.

Jeśli nie wymyśliłeś już obiektu gry w ruletkę, prawdopodobnie powinieneś trzymać się z daleka od koła. Celem jest wygrywanie jak najwięcej w każdej sesji, w której grasz i unikanie downswingów na dłuższą metę, głupie. Na bardziej poważny ton, gracze powinni poprawnie odgadnąć liczbę, na którą piłka wyląduje po zakręcie. Istnieje kilka typów zakładów do wyboru, a każda z nich ma inną wypłatę, przy czym najbardziej prawdopodobne jest, że wygrywają najlepiej płacące zakłady.

Reguły mówią, że gracze powinni obstawiać zakłady zanim piłka zacznie spadać, ale możliwe jest obstawienie, gdy koło jest w ruchu. Krupier to ten, który sprawdza koniec fazy licytacji, a gdy piłka zatrzyma się w miejscu ostatecznego spoczynku, zwycięzcy zostają opłaceni i rozpoczyna się nowa runda. Obowiązkiem dealera jest usunięcie wszystkich przegrywających zakładów i podniesienie znacznika z wygrywającego numeru.

Oprócz tych zasad ruletki, są też takie, które muszą robić więcej z etykietą, ale mimo że są niepisane, są równie ważne. Na przykład ludzie, którzy oglądają grę, nie mogą siadać przy stole do ruletki, a sprzedawca uprzejmie poprosi ich o odejście. Ci, którzy grają, mają postawić zakłady tak szybko, jak to możliwe, nie ingerując w swoich rówieśników, tak aby każdy mógł postawić zakład, zanim krupier zwróci "więcej zakładów".

Gdy gracz kupi żetony z kasjera kasyna, może postawić na dowolną liczbę, grupę numerów lub obszary zakładów. Jedynym problemem jest to, że mają ograniczony czas na to i w kasynach lądowych, gdzie wiele osób gra przy tym samym stole, może być trochę tłoczno.

Krupier może również pomóc w obstawianiu zakładów, o ile poprosi o to gracz, ale może łatwo zostać przytłoczony, gdy otrzymuje wiele podobnych wniosków. Natomiast ci, którzy zdecydują się grać w ruletkę online, nie będą mieli tego samego problemu, ponieważ decydują, kiedy koło zacznie się kręcić. Jedynym wyjątkiem od reguły są kasyna online oferujące dealerów na żywo, ponieważ obowiązują te same zasady, co w kasynach tradycyjnych.

Zasadniczo istnieją dwie kategorie zakładów na ruletkę, które mają nazwę zakładów zewnętrznych i wewnętrznych. Ci pierwsi są bardziej skłonni do wyłonienia zwycięzcy, ponieważ szanse na wygraną wynoszą 50-50, podczas gdy wewnętrzne zakłady są bardziej ryzykowne, ale mogą powodować większe wypłaty.

Być może najbardziej popularnym zakładem w ruletce jest Czerwony lub czarny zakład, który płaci nawet pieniądze i pozwala graczom obstawić dowolny kolor. Jeśli gracz wygra, zachowa stan początkowy i otrzyma taką samą kwotę. Nieparzysty czy parzysty ma taki sam współczynnik wypłat, z tą różnicą, że gracze stawiają na stare i parzyste liczby. The Wysoko czy nisko to także zakład o wyrównanej wysokości, który dotyczy liczb od 1 do 18 lub od 19 do 36, a we wszystkich tych zakładach w ruletce dom wyciąga swoją przewagę z pola zerowego.

Jest rzeczą oczywistą, że ci, którzy grają w amerykańską ruletkę, która ma dwa zera, będą musieli sobie radzić z większą przewagą. Natomiast ci, którzy preferują francuską ruletkę, która jest wersją europejskiej ruletki, mają większe szanse na wygraną, ze względu na zasadę "w więzieniu". Zasadniczo, jeśli kulka wyląduje na zero, gracz nie traci zakładu, zamiast tego jest zablokowany dla kolejnego obrotu. Jeśli następny zakład zostanie zwycięzcą, pieniądze zostaną zwolnione, jeśli nie trafią do kasyna kasyna.

Nieco inny rodzaj zakładów zewnętrznych to te, które płacą 2-1, a szanse wygranej wynoszą zaledwie 33%. Najbardziej popularna wersja znajduje się na Dziesiątki, gdzie gracze mają postawić na pierwsze 12 numerów, drugie lub trzecie. To samo dotyczy Kolumny zakład, przy czym oczekuje się, że gracze postawią 12 liczb, a jedyną różnicą jest rozkład na siatce zakładów.

Wszystkie zakłady zewnętrzne są jasno określone na stole do ruletki, z określonymi miejscami dla każdego zakładu.

Tego rodzaju zakłady nie są odpowiednie dla graczy, którzy unikają ryzyka, ponieważ szanse na wygraną są mniejsze, chociaż potencjalne zyski są zwiększone. Hazardziści często stawiają na jedną liczbę, a jeśli wygrywają, wygrywają od 35 do 1. Należy pamiętać o tym, że gracze mogą postawić na zero lub podwójne zero, jeśli grają w amerykańską ruletkę, zwrot z inwestycji wynosi 35 do 1, a kurs wynosi 37 do 1.

Drugi najbardziej ryzykowny zakład jest podzielony, ponieważ gracze obstawiają dwie liczby i jeśli dokonają prawidłowej prognozy, początkowy zakład zostanie zwiększony 17 razy. Zakład Street jest w zasadzie fantazyjną nazwą zakładu, który płaci 11 do 1, jeśli gracz podejmie właściwe założenie, a piłka wyląduje na jednym z trzech wskazanych przez niego liczb. Aby obstawić ten zakład, gracze powinni umieścić żeton na linii, która oddziela zakłady zewnętrzne od wewnętrznych.

Zakład na narożnik płaci 8 do 1 i jest dokonywany poprzez umieszczenie żetonu na skrzyżowaniu czterech liczb, wskazując intencję gracza na obstawianie wszystkich sąsiadujących liczb. Pięć zakładów liczbowych jest rzadko używane ze względu na fakt, że odnosi się tylko do amerykańskiej ruletki i ma masywne przewagi kasyna na poziomie 7,9%, podczas gdy zwrot z inwestycji wynosi 6 do 1. Szanse są znacznie bardziej sprawiedliwe, jeśli wybierzesz podwójną ulicę , ponieważ stawiasz na sześć liczb, a wypłata 5 do 1.

* = Prawdopodobieństwo wygranej w europejskim kole

** = Prawdopodobieństwo wygranej w amerykańskim kole

Najlepszym sposobem na opracowanie własnego zestawu strategii jest gra w ruletkę online w renomowanym kasynie, takim jak Royal Panda, i rozpoczęcie eksperymentów.

Rodzaje ruletki i układ tabeli

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje kół ruletki, z rozróżnieniem na liczbę zerową. Wersja europejska jest uważana za uczciwą, ponieważ zawiera jedno zero, podczas gdy jej amerykański odpowiednik zwiększa przewagę kasyna, dodając slot 00.

Oprócz 36 regularnych numerów, amerykańskie koło ruletki ma dwa zielone miejsca, które mają wpisane 0 i 00. Znajdują się po przeciwnej stronie koła, podobnie jak wszystkie kolejne i tego samego koloru. Dystrybucja regularnych numerów różni się także od europejskiej ruletki i tak właśnie działają one w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara: 0, 2, 14, 35, 23, 4, 16, 33, 21, 6, 18, 31, 19, 8, 12, 29, 25, 10, 27, 00, 1, 13, 36, 24, 3, 15, 34, 22, 5, 17, 32, 20, 7, 11, 30, 26, 9, 28.

Ponieważ w europejskiej ruletce jest jedno miejsce zerowe, producenci nie muszą się upewnić, że znajduje się on po przeciwnej stronie bębna z dowolnej liczby. Reguła nadal obowiązuje dla tych samych numerów kolorów i kolejnych, ale kolejność jest inna i postępuje w następujący sposób, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: 26, 3, 35, 12, 28, 7, 29, 18, 22, 9, 31, 14, 20 1, 33, 16, 24, 5, 10, 23, 8, 30, 11, 36, 13, 27, 6, 34, 17, 25, 2, 21, 4, 19, 15, 32.

Na pierwszy rzut oka nie ma różnicy między francuską a europejską ruletką, ponieważ koła mają ten sam układ, a liczby są ułożone w tej samej kolejności. Jedyna różnica między tymi dwiema grami polega na tym, że francuska ruletka ma dwie specjalne zasady, które noszą nazwę "En Prison" i "La Partage". Pierwsze rzuty rozpoczynają się, gdy piłka wyląduje na zero i jak wyjaśniono powyżej, gracze nie stracą zakładu, zamiast tego będą mieli drugą szansę na dokonanie prawidłowej prognozy. "La Partage" pomaga również graczom, którzy korzystają z zakładu o wyrównanej kwocie, aby odzyskać połowę swoich inwestycji, ponieważ 50% ich zakładu zostanie natychmiast zwrócone, jeśli piłka wyląduje na 0.

Najważniejsze jednak, co powinieneś mieć przed udaniem się do najbliższego kasyna, aby grać w ruletkę, to grać odpowiedzialnie za pieniądze, które możesz stracić. Powodzenia!

Huge Payout Roulette Slots - DARMOWE GRY VEGAS для iOS скачать бесплатно

Huge Payout Roulette Slots - DARMOWE GRY VEGAS na iOS - под операционную систему iOS, от разработчиков Cristian Teixeira можно скажание и установить программное обеспечение Huge Payout Roulette Slots - FREE VEGAS GAMES версии 3.0. Лицензия: Бесплатно.

Для начала загрузки файла нажмите синюю кнопку расположенную чуть ниже.

Название: Huge Payout Roulette Slots - DARMOWE GRY VEGAS

Objaśnienie: 28 grudnia 2016 w 9:25

Как скачать файл Huge Payout Roulette Slots - DARMOWE GRY VEGAS na iOS

Для того чтобы загрузить Huge Payout Roulette Slots - FREE VEGAS GAMES, следуйте простым инструкциям.

 1. Тобы загрузка установочного файла началась, нажмите на синюю кнопку «Скачать с сервера» расположенную чуть выше.
 2. После чего, сервер подготовит и проверит установочный файл на наличие вирусов.
 3. Если файл не заражен и с ним все в порядке, появиться серая кнопка «Скачать».
 4. Нажав на кнопку «Скачать» начнется загрузка файла на Ваш компьютер.

Мы не просим Вас проходить нудный процесс регистрации или отправлять какие либо СМС для подтверждения. Просто скачивайте и пользуйтесь на здоровье =)

Как установить Huge Payout Roulette Slots - DARMOWE GRY VEGAS na iOS

Для установки программы следуйте простым инструкциям которые применимы к большинству программ.

 1. Запустите загруженный файл, кликнув по нему двойным нажатием. Все установочные файлы взяты с официальных сайтов разработчиков. Последняя дата обновления файла Huge Payout Roulette Slots - FREE VEGAS GAMES версии 3.0 было 28 декабрь 2016 в 09:25.
 2. В появившемся окне примите лицензионное соглашение. Также ознакомиться с лицензионным соглашением можно и на официальном сайте разработчика программы.
 3. Выберите нужные компоненты которые желаете установить. Уберите галочки которые могут стоять для установки дополнительных программ.
 4. Выберете папку на компьютере куда желаете установить программу. В большинстве случаях программа автоматически выбирает папку, например в Windows это C: \ Program Files \
 5. В завершение менеджер установки программы может предложить создать «Ярлык на рабочем столе» или «Папку в меню пуска».
 6. После чего начнется процесс установки. После завершения менеджер установки может попросить перезагрузить компьютер для более корректной работы программы.

Ruletka online jest fascynującą grą i dostarcza ogromnej ilości emocji, szczególnie jeśli chodzi o przewidywanie, że masz szczęście na kole ruletki. Istnieje kilka odmian ruletki online, ale dwie główne odmiany, które omówię, to słynne europejskie i amerykańskie gry w ruletkę.

Obie gry w ruletkę są zgodne z tymi samymi zasadami i opcjami zakładów, z wyjątkiem różnic w jednym aspekcie. Amerykańska ruletka ma dodatkowy slot o wartości "00". Europejska ruletka ma 37 automatów, a amerykańska ruletka ma 38 miejsc. Oczywiście, zdecyduj się grać w ruletkę w europejskiej ruletce, ponieważ szanse wygranej i wypłaty ruletki są większe przy mniejszej liczbie slotów niż w amerykańskiej ruletce. Aby odświeżyć systemy zakładów gier ruletkowych, spójrz na krótką listę zakładów i ich odpowiednie wypłaty ruletki:

 • 0 i 00 - zakłady postawione na tych wypłatach wynoszą 35 do 1
 • Prosto w górę - umieszczony na jednym numerze płaci 35 do 1
 • Wiersz 0 i 00 - wypłaca 17 do 1
 • Rozdzielać - zakłady na dwie liczby płacą 17 do 1
 • Trio - obstawia 0,1, 2 lub 00, 2, 3 płaci 11 do 1
 • Kąt - zakłady na cztery liczby wypłacają 8 do 1
 • Pięć liczb - zakłady na liczby 0,00,1,2 i 3 wypłacają 6 do 1
 • Ulica - zakłady na rząd trzech liczb wypłacają 11 do 1
 • Linia - zakłady na dwie "ulice" wynoszą 5 do 1
 • Tuzin - zakłady na pierwszy 12, drugi 12 lub trzeci zestaw 12 liczb wypłacają 2 do 1
 • Kolumna - zakłady na całą kolumnę liczb płacą 2 do 1
 • Wysoko czy nisko - zakłady na numery 1-18 lub 19-36 wypłacane od 1 do 1
 • Czerwony lub czarny - zakłady na jedną z kolorowych liczb wypłacane są od 1 do 1
 • Nieparzysty czy parzysty - zakłady na nieparzystą lub parzystą liczbę wypłacają od 1 do 1

Kasyno online Amerykańska i europejska ruletka

Oryginalnie, europejskie koło składa się z 37 liczb, które wahają się od 0-36 alternatywnie w kolorze czerwonym i czarnym i losowo ułożone. Amerykańskie koło składa się z dodatkowego gniazda, które składa się z 38 liczb, które wahają się od 0-36 plus 00. Podwójne zero jest jedyną różnicą w dwóch odmianach, ale robi wielką różnicę. Wszystkie wypłaty pozostają takie same dla obu gier.

Mimo, że gry w ruletkę mogą wydawać się łatwe, jest dużo szczęścia i umiejętności, które pomogą Ci skorzystać. Na pewno masz szczęście, gdy Dom ma niższą krawędź. Daje ci to większą szansę na wygraną. Europejska odmiana daje 5,2% szans na wygraną w domu, a amerykańska oferuje zaledwie 2,6%.

Shopping Spree Progressive Jackpot

Ta gra jest z pewnością najlepszym przyjacielem dziewczyny! Shopping Spree Slot to fajna gra dla tych, którzy lubią robić zakupy.

Gniazdo MidLife Crisis

Jeśli chcesz zagrać w jednym z czołowych jackpotów progresywnych online, powinieneś rozważyć grę w automacie Mid-Life Crisis.

Caribbean Stud Poker

Caribbean Stud Poker jest podobny do pokera, ale możesz postawić zakład progresywnego jackpota.

Wypróbuj DARMOWE Automaty do gry tutaj

 © Roulette Wypłaty | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowa oferta dla klientów. T&C Zastosuj. 18+. Rozgrywaj odpowiedzialnie.

Wygląda na to, że masz włączoną funkcję AdBlock. Aby zobaczyć najlepsze kasyna online, wyłącz funkcję AdBlock.

Emigrant.mira5.com- Общение эмигрантов в Чехии

3 w 1: Форум + Соц.сеть + Барахолка

0 00 ruletka ruletka kasyno royal mobile

Najlepsze australijskie strony z kasynami online: instaforex bez depozytu 40 $

Stargames casino mobile bez kasynowych bonusów kasynowych

Matematyczne stoły dla dzieci slotów kasyno rhode island

Zamiast przedzierać się przez liczne, które mamy na stronie, uważamy, że byłoby pomocne stworzenie tego zasobu tylko dla IGT.

Mobilne kasyno na automat graniczny na prawdziwe pieniądze 2

Lucky live casino bez depozytu bonus bez depozytu bonus online poker

Wheel of Fortune jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Califon Productions, Inc. Wskazówka: Sprawdź zasady i warunki Cashino Casino przed złożeniem prawdziwych pieniędzy.

Panie, czy jesteście gotowi na szansę wygranej?

Mobilna bingo bez depozytu Zarejestruj się premia cena jest prawo slotów oszukuje Androida

Testowanie nowych czasów testów kodów matematycznych

Mają codziennie darmowe bułki, a także specjalne wakacje lub specjalne okazje, które mają wyższą torebkę. Mają dobrą obsługę klienta, co zawsze jest plusem, a także oferuje miłe bonusy. BoDog online poker room. Chiński żaglowiec, piękna kobieta, sztaby złota i srebra oraz logo Shanghai Beauty.

Najlepsze kasyna online w USA dla graczy online w gniazdach dopasowujących statek

Kasyno online nj lista kasyno ruletka statystyki automaty turniejowe las vegas grudzień 2018 slot galaxy hack tool

Automaty do gry Rockford bez depozytu kody bonusowe kasyno piorunów

Slot virgin games pink panther online automat online blackjack kostenlos ohne anmeldung sc 88 kasyna online

Zrozumienie wypłat ruletki

Ruletka oferuje oszałamiającą liczbę opcji zakładów, ale zakłady są wystarczająco proste. Aby mieć pewność, że otrzymasz prawidłową wypłatę, upewnij się, że umieściłeś żetony dokładnie w odpowiednim miejscu na stole. Brak wypłaty, ponieważ twój układ nie znajduje się we właściwym miejscu, jest oporem.

Wypłaty ruletki działają w ten sposób. Szanse są podane w postaci x do 1, co oznacza, że ​​wygrasz x dolarów za każdego postawionego dolara. Na przykład zakład z pojedynczą liczbą oferuje wypłatę od 35 do 1. Jeśli wygrasz, otrzymasz zwrot dolara plus 35 $ za wygraną.

Na krawędzi stołu znajduje się seria zakładów, które są "poza" 38 numerami na stole. Każdy z tych zakładów odnosi się do określonego zestawu liczb lub kolorów. Jeśli piłka wyląduje na 0 lub 00, przegrywasz na dowolnych zakładach zewnętrznych.

Zakłady zewnętrzne obejmują:

Czerwony lub czarny - Ten zakład wypłaca równe szanse (1 do 1), jeśli piłka wyląduje na wybranym przez ciebie kolorze.

Nieparzysty czy parzysty - Ten zakład wypłaca wyrównane kursy (1 do 1), jeśli piłka wyląduje na parzystej lub nieparzystej pozycji, w zależności od tego, którą opcję wybrałeś.

Niski lub wysoki - Ten zakład wypłaca nawet pieniądze (1 do 1), jeśli piłka wyląduje na 1-18, jeśli postawisz niski, lub jeśli piłka wyląduje na 19-36, jeśli postawisz zakład wysoki.

Kolumny - Liczby na układzie są podzielone na trzy kolumny po dwanaście liczb każda. Zakład "kolumn" wygrywa, jeśli piłka trafi na jedną z liczb w wybranej kolumnie. Ten zakład wypłaca 2 do 1, gdy wygrywasz.

Dziesiątki - Na stole jest 36 liczb, więc możesz postawić na pierwsze tuziny (1-12), drugi tuzin (13-24) lub tuzin tuzin (25-36). Ten zakład również wypłaca 2 do 1.

Możesz również obstawiać konkretne numery i zestawy liczb na wewnętrznej stronie układu. Te zakłady wygrywają rzadziej, ale gdy wygrywasz, płacą więcej. Krawędź domu w zakładach wewnętrznych jest taka sama jak przewaga kasyna na zakładach zewnętrznych.

Wewnętrzne zakłady obejmują:

Prosto - To jest stawka na jedną liczbę. Opłaca się od 35 do 1.

Rozdzielać Zakład - Jest to zakład na dowolne dwie sąsiednie liczby. Umieszczasz żeton na linii między dwiema liczbami, aby postawić ten zakład. Ten zakład opłaca się od 17 do 1.

Street bet - Ten zakład obejmuje trzy liczby. Obstawiasz zakład na linii poza trzema liczbami w rzędzie, w którym chcesz wygrać. Ten zakład opłaca się od 11 do 1.

Zakład narożny - Niektórzy nazywają to zakładem kwadratowym lub kwartalnym. Jest to zakład na rogu, który tworzy kwadrat, a jest to zakład na cztery liczby. Wygrana w tego typu zakładach wynosi 8 do 1.

Zakład na pięć liczb - Możesz postawić tylko jeden pięciogwiazdkowy zakład, a jest to jedyny zakład wewnętrzny oferujący różne kursy od wszystkich pozostałych. Problem polega na tym, że ma on wyższą przewagę kasyna, co czyni go najgorszym zakładem na stole. Ten zakład znajduje się na liczbach 0, 00, 1, 2 i 3, a układasz żeton na zewnętrznej linii narożnej między 1 a 0. Ten zakład wypłaca 6 do 1, ale tylko masochiści stawiają ten zakład.

Sześć liczb - Niektórzy nazywają to zakładem liniowym. Obejmuje dwa sąsiednie rzędy liczb. Opłaca się od 5 do 1.

Jak wypłaty w ruletce Dają Casino Edge

Te wypłaty mają jedną wspólną cechę - płacą mniej niż prawdziwe szanse na wygraną. Właśnie dlatego kasyno cieszy się przewagą kasyna 5,26% na ruletce. Twoje szanse na wygraną są zawsze mniejsze niż kwoty wypłat.

Na przykład, szanse wygrania zakładu straight-up wynoszą 37 do 1. Na kole, które przegrywają, jest 37 liczb, a 1 zakład na kole, który wygra. Ale zakład płaci tylko 35 do 1, a nie 37 do 1, więc dom wygrywa częściej niż przegrywa.

Zakład podzielony oferuje szanse wygranej od 18 do 1, ale opłaca się od 17 do 1.

Mógłbym wymienić wszystkie z nich, ale masz już pomysł. Kasyno ma niezrównaną matematyczną przewagę przy każdym zakładzie. Żaden system lub strategia zakładów nie może pokonać tej przewagi.

Oczywiście na krótką metę wszystko może (i często nastąpi). To się nazywa "odchylenie standardowe" i wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie odchodzą od stołu do ruletki jako zwycięzcy. Matematycznie prawdziwe wyniki pojawiają się tylko w miarę zbliżania się do nieskończonej liczby obrotów.

Tak więc najlepszym sposobem podejścia do ruletki jest skowronek. To fajna gra. Możesz zrelaksować się i towarzysko podczas gry. Ale nie oczekuj wygranej, ponieważ szanse są przeciwko tobie. A jeśli wygrasz, odejdź i się uśmiechnij, bo pokonasz szanse.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map